Filmiki urodowe na you tube, część XII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-01, 17:45   #661
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość

uwielbiam to
No co, nie lubisz efektu glow? Tafli? Rozświetlenia? Bombki? Brokatu?
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:45   #662
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Taak, szusz jest dobrym poradnikiem makijażowym

W sumie dołączam się do pytania,bo ja też zimna blondi jestem
Chyba anty-poradnikiem
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:49   #663
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość


Czuję, że oglądałabym twoje filmiki
Jakbym walnęła surrealistyczny mejkapik, to Jezus na kurtałce Szusz by się schował
Uwielbiam surrealizm, sny, klimaty filmów Burtona
Artystyczny mejkap w moim wydaniu
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:50   #664
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
No co, nie lubisz efektu glow? Tafli? Rozświetlenia? Bombki? Brokatu?
W ostatnim filmiku wygląda jak po jakimś maratonie
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:51   #665
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Jakbym walnęła surrealistyczny mejkapik, to Jezus na kurtałce Szusz by się schował
Uwielbiam surrealizm, sny, klimaty filmów Burtona
Artystyczny mejkap w moim wydaniu
Nie Jezus, ale Maryjka Byłabyś nowym trendem na yt.
p.s. również uwielbiam klimaty filmów Burtona

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
W ostatnim filmiku wygląda jak po jakimś maratonie
Teraz bycie fit jest modne, więc widocznie makijaż 'jak po biegu' też

Edytowane przez Aishowa
Czas edycji: 2013-06-01 o 18:37
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:54   #666
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Hej
Ja miałam kilka podejść do Nissiax
Obejrzałam kilka jej filmików, ale bez zbędnych emocji, całkiem ciekawie, ale bez szału.
Jednak pewnego dnia, przypadkowo, natrafiłam na jej filmik z aktualizacją toaletki i... przepadłam
Pięknie, gustownie i przytulnie urządzony kącik, a do tego wszystko fajnie zorganizowane. I najważniejsze - rozsądna ilość kosmetyków Naprawdę, po filmikach innych dziewczyn zastanawiałam się, po co im po tyle sztuk wszystkiego. Oczywiście, to ich sprawa i nic mi tego, ale byłam ciekawa, czy w youtubowym światku istnieje dziewczyna o poglądach zbliżonych do mnie. No i się znalazła. Nie dość, że dobra ilość, nie ma się wrażenia, że coś leży bezużytecznie, to jeszcze świetna organizacja - wszystko schowane i podzielone praktycznie przegrodami. Wiem, że nie każdy ma warunki, ale nie mogłam już patrzeć na ten ogrom produktów, ustawiony na blacie, na widoku, a gdzieś z tyłu przebijają się kultowe plastikowe lub drewniane szufladki. I choćby nie wiem jaki panował tam porządek, ja zawsze odnoszę wrażenie bałaganu i chaosu. Bardzo podobają mi się toaletki, gdzie na blacie jest minimalna ilość przedmiotów, a kosmetyki w jej wnętrzu. Może to głupie, ale przez ten filmik zagłębiłam się w jej inne produkcje i jest w czołówce moich ulubionych dziewczyn. Podoba mi się jej minimalizm, pomimo miłości do kosmetyków



Cześć
Może to właśnie przez tę jakość?
Mnie zachwyca w niej to, że pomimo dość okrągłej, nalanej buzi, ma zarysowane kości policzkowe
Uwielbiam na nią patrzeć, oglądam każdy filmik. Choć ubiera się trochę nie w moim stylu, a do tego mieszka w Londynie.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



Hej Bubus
Tobie też muszę powiedzieć, że fajna z Ciebie kobitka, lubię taką urodę (sama taką mam)

Jeśli jesteśmy w temacie urody dziewczyn z YouTube, to ja za najładniejsze uważam (kolejność przypadkowa) : WorldOfSandra, Maxineczka (moja pierwsze subskrypcja), Nissiax83 (ktoś wspomniał, że ma klasyczną urodę, zgadzam się), Agabil1 (może ma trochę prześwietlone filmiki, ale ujmuje mnie), Kasia z LoveAndGreatShoes potrafi w niektórych filmikach super wyglądać

Całkiem OK są jeszcze: AllThePrettyFaces, CallMeBlondiee, BrunettesHeart.
Ja Nissiax uwielbiam za to,ze ogranicza sie do jednej ilości kosmetyków, z tego co widzę to tez nie przyjmuje produktów do testów (ktore musza sie zakonczyc pozytywna ocena)!czyli dzięki temu jest w 100% wiarygodna. Czy znacie jeszcze taka inne blogerke?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:54   #667
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Nie Jezus, ale Maryjka Byłabyś nowym trendem na yt.
p.s. również uwielbiam klimaty filmów Burtona

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


Teraz bycie fit jest modnym, więc widocznie makijaż 'jak po biegu' też
Możliwe

Maryjka? Ups
Wszyscy by chodzili z jakimiś pstrokatymi gałami, czarną szminką, przyklejonymi cekinami, trupio bladą twarzą, peruką, soczewkami... Nożami zamiast dłoni
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 17:57   #668
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Mi brakuje tematów o układaniu włosów i o zdrowym odżywianiu, albo np. jakiś ciekawostek żywieniowych. Ale z drugiej strony wszystko na ten temat jest w internecie.

Żeby zaistnieć na YT nie trzeba mieć wiedzy i talentu. Przykład? RGP i jej siostra, stylizacje, szusz, oleska. Może to dlatego, że na YT są już od dawna i konkurencja była mniejsza. Karolina- zrobiła się chodzącą reklamą, niedługo będzie nawet na YT reklamować kafelki do łazienki, szusz- kanał urodowy, a makijaż nienajlepszy, RGP- świeczki, olejki, kule do kąpieli, jakieśtam kosmetyki, ale ciekawa osobowość na początku, LS- filmiki psychologiczne(?)

Dla mnie wiedza i/ lub talent to maxineczka, katosu, digitalgirl, ciasteczko, nisiax.
Dokładnie

Co do makijaży, to też uważam, że większość dziewczyn umie je wykonać na samych sobie tylko, a juz na kimś to kosmos
I chyba tego mi brakuje, takich makijaż typu metamorfozy - lubię takie rzeczy oglądać
Chyba maxi, ciasteczko malowała swoje koleżanki i w sumie nawet mi się podobało to w ich wykonaniu, a no i brunetka jeszcze potrafi umalować dziewczyny.....
I tak jak mówicie większość dziewczyn ma praktycznie idealny kształ oka, a brakuje takich, które mają opadającą powiekę, ale najtrudniej znaleść dziewczynę o głęboko osadzonych oczach a ja takie posiadam Chyba że dziewuszki jakieś znacie


A co do ilosci pędzli czy kosmetyków, to po szaleństwie maestro-hakurowym to pozostalo mi chyba z 9 pędzelków i 2 takie bez imienne: 1 do rózu, 1 do konturowania, 7 do oczu, 1 do podkładu, 1 do pudru. A do kosmetyków się ograniczyłam z 2 lata temu i preferuje minimalizm i proste składy, aa to zawdzięczam nisi wkłaśnie, i mój portfel przynajmniej nie wyje z żalu

Swoją drogą jak weszłam do Was to padłam ile namóciłyście tych wiadomości
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść

Edytowane przez katepew
Czas edycji: 2013-06-01 o 18:04
katepew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:59   #669
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez katepew Pokaż wiadomość
I tak jak mówicie większość dziewczyn ma praktycznie idealny kształ oka, a brakuje takich, które mają opadającą powiekę, ale najtrudniej znaleść dziewczynę o głęboko osadzonych oczach a ja takie posiadam Chyba że dziewuszki jakieś znacie
Ja też mam takie
ale nie znam dziewczyn na YT z takimi oczami, po prostu maluje się po swojemu
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:04   #670
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość

jeny, nawet nie wiesz, jak mnie to rozbawiło
cała przyjemność po mojej stronie

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość



Patinka, może RGP ma jakiś odchył na punkcie świeczek, wiesz, skrzywienie.
wiesz, ja też polubiłam np. YankeeCandle, ale jak można nawijać ciągle o tym samym?

nota bene ostatnio jak zobaczyłam to jej zdjęcie na którym jest cała półka zawalona dużymi świecami YC to dopiero otworzyło mi oczy na to ILE ONA DOSTAJE ŚWIEC z aromatelli za friii - zdajecie sobie sprawę jaka to wartość - jak średnia cena takiej świecy to z 70-80zł nie dziwota,że cały czas o nich nawija...i to nie chodzi tu w tym momencie o zazdrość - po prostu gdyby jej "reklama" była bardziej subtelniejsza (mowa o świeczusi od czasu do czasu) byłaby bardziej skuteczna i nie tak nachalna...teraz cokolwiek pokaże to będę doszukiwać się reklamy.

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że ludzie, którzy się tym nie interesują traktują dziewczyny, które nagrywają filmiki za puste - takie których głównym problemem jest kolor szminki. Można to zauważyć np. w parodiach blogerek/vlogerek, których pojawia się coraz wiecej.
dokładnie...niestety...

------------------------------

ja raczej nie oglądam makijaży na YT bo mnie troszku nudzą i tak maluję się po swojemu...
__________________

Edytowane przez patinka_
Czas edycji: 2013-06-01 o 18:06
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:15   #671
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Czy ecotools ma jakiś ścięty pędzelek do różu/bronzera? Bo ja widziałam tylko taki ciut mniejszy od tego do pudru, ale w sumie to był prawie taki sam...
tak, jest, ścięty taki w sam raz wielkościowo, używam i jest wporzo

E: olewa źle kojarzy mi się z łotewa

Edytowane przez Adamantium01
Czas edycji: 2013-06-01 o 18:17
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 18:17   #672
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Maxi chyba kiedyś o sobie mówiła, że ma głęboko osadzone oczy
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:22   #673
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

no bo ma przecież burtonowa lalo
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:23   #674
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Ja Nissiax uwielbiam za to,ze ogranicza sie do jednej ilości kosmetyków, z tego co widzę to tez nie przyjmuje produktów do testów (ktore musza sie zakonczyc pozytywna ocena)!czyli dzięki temu jest w 100% wiarygodna. Czy znacie jeszcze taka inne blogerke?\
O tak, ja też za to lubię Nissiax. Sama nie wiem co sądzić o dziewczynach, które bez przerwy kupują coś nowego i tym sposobem mają mnóstwo różów, bronzerów itp. A u nissiax wszystko jest takie wyważone, widać, że kupując kosmetyki myśli o prywatnym użytku i o tym, żeby nie składować kolekcji w mieszkaniu.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:26   #675
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Filmiki urodowe na you tube, część XII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41104347]O tak, ja też za to lubię Nissiax. Sama nie wiem co sądzić o dziewczynach, które bez przerwy kupują coś nowego i tym sposobem mają mnóstwo różów, bronzerów itp. A u nissiax wszystko jest takie wyważone, widać, że kupując kosmetyki myśli o prywatnym użytku i o tym, żeby nie składować kolekcji w mieszkaniu.[/QUOTE]

Np. alinarose stosuje tyle rzeczy,ze mie wiem jakim cudem ona potrafi na ich podstawie napisać recenzje..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:26   #676
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Polecicie mi jakiś dobry chłodny róż i bronzer bez drobinek, coś dla blondynki?

Chodzi mi o takie do codziennego makijażu. Zastanawiam się nad Sleekem ale nie przemawiają do mnie kolory.. /zestawy do konturowania są fajne, ale ten róż Rose Gold to nie to czego szukam..chodzi mi bardziej o coś w cukierkowym zimnym różu. Elf też ma fajne zestawy, ale nie wiem jak z jakością...
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:26   #677
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41104347]O tak, ja też za to lubię Nissiax. Sama nie wiem co sądzić o dziewczynach, które bez przerwy kupują coś nowego i tym sposobem mają mnóstwo różów, bronzerów itp. A u nissiax wszystko jest takie wyważone, widać, że kupując kosmetyki myśli o prywatnym użytku i o tym, żeby nie składować kolekcji w mieszkaniu.[/QUOTE]

Podobne podejście ma PannaJoanna. W jednym filmiku mówiła o tym, że nie kolekcjonuje kosmetyków.

Zrobiła filmik o szamponie i odżywce które dostała do testów, ale od razu o tym powiedziała.
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:28   #678
katepew
Rozeznanie
 
Avatar katepew
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Ja też mam takie
ale nie znam dziewczyn na YT z takimi oczami, po prostu maluje się po swojemu
Witaj w klubie
Też się maluje po swojemu, ale niekiedy brakuje mi pomysłów, żeby wyglądać trochę inaczej, był czas że malowałam kreskę, ale oko wydawałao się strasznie ciężkie.... ale jako samouk nawertowałam się internet w ten i nazat, i coś tam ogólnie zmaluje, i podlapalam parę pomysłów, ale chciałambym zobaczyc inne dziewczyny jak one się malują
__________________
Taa bo uwierzę, że państwo nam nie przeszkadza, a spokojna przyszłość nas czeka
http://demotywatory.pl/3671712/Czasem-mam-wrazenie

http://www.youtube.com/watch?v=QUQsqBqxoR4 jest moc siedzi i nie chce wyjść
katepew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:31   #679
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

hej Maryjki!

ale jesteście okroopne, tyle żeście naprodukowałyście
zaraz się bierę za czytanie
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 18:32   #680
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Podobne podejście ma PannaJoanna. W jednym filmiku mówiła o tym, że nie kolekcjonuje kosmetyków.

Zrobiła filmik o szamponie i odżywce które dostała do testów, ale od razu o tym powiedziała.
Jestem chyba jedną z niewielu dziewczyn, które nie oglądają Panny Joanny, ciężko mi cokolwiek powiedzieć Słyszałam już o niej dużo dobrych opinii, ale nie umiem się do niej przekonać, nie odpowiada mi póki co.

Dziewczyny, pamiętacie tag "40 min"? W ogóle ktoś na niego odpowiedział? Pamiętam, że np. szusz była otagowana
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:35   #681
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
hej Maryjki!
Hej Edzia
jak minął dzionek??

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Podobne podejście ma PannaJoanna. W jednym filmiku mówiła o tym, że nie kolekcjonuje kosmetyków.

Zrobiła filmik o szamponie i odżywce które dostała do testów, ale od razu o tym powiedziała.
Po prostu widać, że taka rozsądna z niej dziewuszka
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:37   #682
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo paletkę z MUA Heaven & Eart zamówię na 100%.
Mam ją, jest świetna na co dzień!

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Nie Jezus, ale Maryjka Byłabyś nowym trendem na yt.
p.s. również uwielbiam klimaty filmów Burtona

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


Teraz bycie fit jest modnym, więc widocznie makijaż 'jak po biegu' też
Też lubię Burtona
Bo Szusz lubi być glołi.


[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41104347]O tak, ja też za to lubię Nissiax. Sama nie wiem co sądzić o dziewczynach, które bez przerwy kupują coś nowego i tym sposobem mają mnóstwo różów, bronzerów itp. A u nissiax wszystko jest takie wyważone, widać, że kupując kosmetyki myśli o prywatnym użytku i o tym, żeby nie składować kolekcji w mieszkaniu.[/QUOTE]
Nissiax ma swoje typy, czasem opowie o czymś nowym, ale nie zmienia co miesiąc wszystkich ulubieńców i pielęgnacji, przez co czasem piszą w komentarzach, że jest nudna
Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Np. alinarose stosuje tyle rzeczy,ze mie wiem jakim cudem ona potrafi na ich podstawie napisać recenzje..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ona jest mistrzem w ulubieńcowaniu coraz to nowych bajerów

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakiś dobry chłodny róż i bronzer bez drobinek, coś dla blondynki?

Chodzi mi o takie do codziennego makijażu. Zastanawiam się nad Sleekem ale nie przemawiają do mnie kolory.. /zestawy do konturowania są fajne, ale ten róż Rose Gold to nie to czego szukam..chodzi mi bardziej o coś w cukierkowym zimnym różu. Elf też ma fajne zestawy, ale nie wiem jak z jakością...
Bronzery to spójrz na W7 Honolulu, The Balm Bahama Mama

Róże.. hmm The Balm Down Boy z tańszych całkiem fajny jest z Bell 2Pocket, ale nie mam numerka żadnego na nim

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Podobne podejście ma PannaJoanna. W jednym filmiku mówiła o tym, że nie kolekcjonuje kosmetyków.

Zrobiła filmik o szamponie i odżywce które dostała do testów, ale od razu o tym powiedziała.
Za to ją bardzo lubię, jest taka niewymuszona i miła.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:44   #683
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

wydaje mi się, że przy takiej budowie oka, szczególnie jeśli oko nie jest małe i ma opadającą powiekę to niewiele więcej poza tym, co każdy,kto jest trochę ogarnięty w tej kwestii da się wymyślić? w sensie przy takim oku da się osiągnąć efekt ok stosując generalne zasady tego jak działa cień/mat/połysk/długość kreski, ale raczej nie wow, bo chyba o to ci chodzi?

a ja się zazwyczaj nie wypowiadam tutaj, bo mnie to ani ziębi, ani grzeje czy ktoś jest sponsorowany/tandetny/nierozgarnięty itd. ale przyszedł czas, że i mnie coś zbulwersowało w youtubowym światku. Czy tylko ja uważam, że nowy kanał msdoncellity jest po prostu szkodliwy i niebezpieczny? Nie chodzi mi o to jak ona je, jak dużo ćwiczy, że uważa się za fit jedząc co rano płatki czekoladowe i czy psuje sobie żołądek ciągłym żuciem gumy na pusty żołądek. Większość jej widzek jest delikatnie mówiąc niezbyt leciwa...
Cytat:
Polecicie mi jakiś dobry chłodny róż i bronzer bez drobinek, coś dla blondynki?
a bardzo chłodna jesteś? w7 nie polecam, chłodnym bym go w życiu nie nazwała. Bahama mama jest chłodniejsza, ale i tak dobrze mi ją aplikuje na innych. Dla mnie jest za ciepła. U mnie sprawdza się nyx w kolorze taupe i podkład właskoręcznie zrobiony z kolorówki com. Bo chyba produkty w kremie Cię nie interesują?

róż jw. polecam the balm. Róże elfa są moim zdaniem warte swoje ceny - cena jest adekwatna do jakości, ale nie są jakieś beznadziejne. Jeśli możesz sobie bez problemu pozwolić do the balm jest trzy stopnie wyżej niż reszta wymienionych (kolory, trwałość, aplikacja). Jeśli oszczędnie to sleek ma niezłe (widziałaś pixie pink? famingo?). Ze wspomnianego W7 używam candy floss, ale sprawdzi się tylko jeśli masz jasną karnację. W opakowaniu nie wygląda na czysto chłodny, ale na mojej twarzy wygląda ładnie (jestem szatynką, ale moja twarz nie toleruje ciepła). Mnie róż z bell uczulił i zapchał pory, a nie jestem alergikiem i cokolwiek uczula mnie raz na ruski rok, więc nie polecam.

Edytowane przez katusek
Czas edycji: 2013-06-01 o 18:57
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:44   #684
lovically
Zadomowienie
 
Avatar lovically
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Okolice niczego.
Wiadomości: 1 278
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Dzisiaj z przerażeniem odkryłam, że nie ma Natury w Silesi.
__________________
I was a heavy heart to carry
But he never let me down
When he had me in his arms
My feet never touched the ground

I'm so heavy, heavy in your arms.
lovically jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:47   #685
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
!

Bronzery to spójrz na W7 Honolulu, The Balm Bahama Mama

Róże.. hmm The Balm Down Boy z tańszych całkiem fajny jest z Bell 2Pocket, ale nie mam numerka żadnego na nim
A on nie jest dla ciemniejszych karnacji? Podoba mi się, ale wszędzie opinie że to dla brunetek...

Nissiax mi imponuje swoją konsekwencją w kolorówce i pielęgnacji. Nie kupuje na siłę i widać że naprawdę poleca to co się u niej sprawdza, a nie to co akurat kupiła. A nie ma pięć podkładów, żeby mieć o czym mówić
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:47   #686
lovically
Zadomowienie
 
Avatar lovically
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Okolice niczego.
Wiadomości: 1 278
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;41104468]Dziewczyny, pamiętacie tag "40 min"? W ogóle ktoś na niego odpowiedział? Pamiętam, że np. szusz była otagowana [/QUOTE]

Ja ten filmik widziałam tylko u Karoliny i RLM.
Hahaha, a wyobrażasz sobie te 40 min Szusz? (jeny, zawsze chciałam użyć tej minki) Albo RGP? (haha, ale radość)
__________________
I was a heavy heart to carry
But he never let me down
When he had me in his arms
My feet never touched the ground

I'm so heavy, heavy in your arms.
lovically jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:48   #687
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość

Nissiax mi imponuje swoją konsekwencją w kolorówce i pielęgnacji. Nie kupuje na siłę i widać że naprawdę poleca to co się u niej sprawdza, a nie to co akurat kupiła. A nie ma pięć podkładów, żeby mieć o czym mówić
Da się w tym wyczuć po prostu szacunek do widza
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:49   #688
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez lovically Pokaż wiadomość
Dzisiaj z przerażeniem odkryłam, że nie ma Natury w Silesi.
Jest za to na Rynku, w Ślązaku i na Dworcu PKP
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:54   #689
lovically
Zadomowienie
 
Avatar lovically
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Okolice niczego.
Wiadomości: 1 278
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Kiedyś Karolina chyba mówiła, że ona ma tyle wszystkiego bo musi dla nas testować.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Jest za to na Rynku, w Ślązaku i na Dworcu PKP
Cholera, byłam koło dworca. Ale po co szukać Natury skoro można latać za koszulkami z zespołami? Ugh.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Karolina mogłaby zrobić filmik o dredach i pielęgnacji włosów po ich rozplątaniu.
__________________
I was a heavy heart to carry
But he never let me down
When he had me in his arms
My feet never touched the ground

I'm so heavy, heavy in your arms.
lovically jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:56   #690
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XII

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
Czy tylko ja uważam, że nowy kanał msdoncellity jest po prostu szkodliwy i niebezpieczny? Nie chodzi mi o to jak ona je, jak dużo ćwiczy, że uważa się za fit jedząc co rano płatki czekoladowe i czy psuje sobie żołądek ciągłym żuciem gumy na pusty żołądek. Większość jej widzek jest delikatnie mówiąc niezbyt leciwa...
Ostatnio na wizażu natknęłam się na wątek: mam 15 lat, bardzo chcę schudnać 7kg, policzyłam ile powinnam jeść i jestem teraz na diecie 600 kcal, codziennie biegam i cwicze 40 minut z chodakowską, jak przyspieszyć jeszcze efekty?

Okropne, ze mlode dziewczyny tak chłoną informacje bez żadnego zrozumienia. 600 kcal to nie dieta, to masakra. Kazdy cwiczy z Chodakowską to ja też będę, codziennie albo i dwa razy! Więcej szkody niz pożytku. Myślę, ze nastolatki tak właśnie będą odbierać filmy doncelity, a starsze rozsądniejsze nie beda jej oglądać.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2013-06-01 o 18:57
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.