Grzybica pochwy - wątek zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 11:42   #2581
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

karolcia, pH jest ważne, bo gdy jest zawyżone świadczy to bardziej o infekcji bakteryjnej. przy grzybku pH powinno się nie zmienić. ale co do oceny mikrobiologicznej pochwy, to jak będziesz miała posiew robiony, to już styknie. posiew jest dokładniejszy (powinien być), bo określa rodzaj i gatunek patogenów a nie wyłącznie grupę jak grzyby czy bakterie chorobotwórcze. tyle, ze właśnie nie wem, czy po leczeniu, jak po prostu chcesz skontrolować czy już jest wszystko ok, to nie wystarczy sama biocenoza?

lacibios fem z tego co wiem, to nie falszuje wynku posiewu - chodzi o obecność patogenów, więc nie ma on tutaj wpływu, ale tak jak napisałaś będzie bardzo dobrze, jak zrobisz
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 11:55   #2582
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Ja chodzę do państwoego ginekologa, tylko dlatego, że mogę mieć u niej bez problemu niepłatene badania. Jednak gdybym chciała zrobić sam posiew prywatnie w laboratorium, do którego ona mnie zawsze kieruje, to zapłaciłabym 40 zł.
Kurcze zła jestem na siebie, że tak mało wiem o tych bakteryjnych sprawach.
Madam, nie pogniewaj się czasem , ale jest mi lżej że jest ktoś z taką bakterią jak ja, bo mój ginekol. stwierdził, że ona bardzo rzadko się zdarza i że jakimś ewenementem chyba jestem
Teraz zrobię tak, pomknę dziś do apteki i kupię lacibios. Popołykam go prze całą kurację i siedem dni ,,po" i odstawię. Tydzień po odstawieniu samego lacibiosu pójdę na posiew. To będzie 14 dni po zakończeniu kuracji antybiotykowej, a na posiewie położna mi mówiła, ze najlepiej właśnie po 14 dniach zrobić kolejne badanie, czy udało się pozbyć gadziny. Dobrze myślę?

Powiedzcie mi kochane jeszcze taką rzecz, czy przy zakażeniach bakteryjnych, wystarczy zrobić sam posiew? Wyczytałam gdzieś, że należałoby też zrobić te badania, ale właśnie nie wiem czy je się tylko robi przy grzybkach:
- ocenę PH pochwy
- mikroskopową ocenę ekosystemu pochwy
no ja przyjełam juz 2 antybiotyki,za pierwszym razem jakies tam znikły ,e.coli zmniejszyły sie na liczne.a s.agalactie nic nie ruszyło,dalej były b.liczne.to masz szczescie ze robia ci badania bez problemu bo w moim przypadku panstwowo nie chcieli ,dopiero prywatnie zrobiłam,i mimo ze straciłam kase to choc wiem ze zle byłam leczona.a z ta bakteria z tego co czytałam to wcale nie jest rzadkoscia ,zdarza sie bardzo czesto i ciezko cholere wytepic.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 12:06   #2583
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

ja pojde teraz na posiew, co prawda ja mialam ewidentnie grzybicze sprawy przez ostatnie miesiace. ale przynajmniej sie uspokoje
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 13:10   #2584
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

flybird dzięki Mnie po leczeniu ginekol. i tak pewnie wyśle znowu na posiew. Upomnę się teraz też o to pH.

Madak ja ,,dopiero" po jednym antybiotyku - macmiror, też wytępił mi jakieś inne grzybki, ale s.agalactie ani rusz. Jak były liczne, tak są...Uparte to dziadostwo jak nie wiem Mam nadzieję, że uda nam się to zwalczyć i będziemy świętować tu sukces kiedyś.
Mam fart z tą moją babeczką, wprawdzie badanie posiewu zleciła mi dopiero po roku leczenia grzybicy, ale teraz przynajmniej nie ma problemu ze skierowaniami.

Zakupiłam już sobie lacibios. Wieczorem znów muszę przyjąć antybiotyk (pierwszego dnia dwie globulki i dwie dawki dostineksu), boje się tylko żebym znowu wszystkiego nie zwróciła. Teraz czuję się dobrze, ale rano to była tragedia.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:43   #2585
TOSIACZEK20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

witajcie jestem nowa i mam podobny problem tylko ze u mnie on jest inny swendzi i piecze mnie pochwa ale nic z niej nie leci jest poprostu sucha no i na dodatek mam dziwny okres tak jakby go nie bylo pare plamek 5dni i juz po martwie sie tym tak bardzo ze w nocy nawet spac nie moge chetnie poszlabym do ginekologa ale nie ma mnie w polsce a jezyka zabardzo nie umien napewno dostalabym tlumacza ale boje sie tyle o tym czytalam ze szok przy zapaleniu pochwy jest taka mozliwosc zostania bezplodnej oczywiscie jesli sie tego nie leczy dziewczyny miala tak ktoras jak ja ze miala swendzenie i pieczenie ale zadnego sluzu??? nie kochamy sie z mezem bez i od jakiegos czasu wogole nie uprawiamy sexsu bo mnie to boli boje sie ze nasze zycie sexsualne zawali sie co mam robic macie jakies sposoby?? czy powinnam lepiej wrocic do polski i tam przeprowadzic badania i tak dalej??
TOSIACZEK20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:30   #2586
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Znowu mnie dopadło Najgorsze jest to że zaczęłam się leczyć i dostałam okres a czuje że nie wyleczyłam do końca. Co robić w takim przypadku? Dodam że wzięłam jedną dawke Clotrimazolum (500) + krem.
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 11:09   #2587
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kvetinka Pokaż wiadomość
Znowu mnie dopadło Najgorsze jest to że zaczęłam się leczyć i dostałam okres a czuje że nie wyleczyłam do końca. Co robić w takim przypadku? Dodam że wzięłam jedną dawke Clotrimazolum (500) + krem.
kup probiotyk kobiecy i zacznij łykać, po okresie używaj jeszcze maści a jak objawy nie miną chyba będziesz musiała znów do ginekologa iść...

TOSIACZEK20, czasami przy infekcji nie ma wszystkich objawów. kup sobie maść clotrimazolum, ale powinnaś jak najszybciej zgłosić się do lekarza na usg, bo może to być np. torbiel (jeśli chodzi o te bóle)
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 12:12   #2588
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Kolejne moje pytanie przed okresem "zażyłam" dwie globulki tego nieszczęsnego gyno-femidazolu, w pierwszy dzień okresu wzięłam 3 tabletki fluconazolu. Nie mam żadnych dolegliwości, upławów... rano zdawało mi się że miałam lekkie, podejrzane upławy ale teraz jestem pewna że śluz jest normalny (biało-przezroczysty, troche ciągnący) Mam wziąć jeszcze globulki czy jestem już zdrowa? Przepraszam że tak pytam ale nigdy wcześniej nie byłam chora na coś takiego.
Elfryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 13:58   #2589
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Elfryd wydaje mi się, żenawet po ustąpieniu objawów, należy koontynuować leczenie do końca.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 18:09   #2590
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Kurcze, a ja chyba dałam ciała...lekarz na rozpisce kazał mi brać ten antybiotyk doxycylinę dwa razy dziennie, prze dwa pierwsze dni (tj.200 mg). Wczoraj pierwszą dawkę, tą poranną zwymiotowałam, ale wieczorem wzięłam i wszystko był ok. Dziś nie doczytałam się, też mam wziąć dwie, ale było za późno i tej rannej nie wzięłam Zastanawiam się teraz, czy wieczorem nie przyjąć na raz dwóch kapsułek. Boję się, że teraz całą kurację szlak trafi.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 10:27   #2591
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Elfryd wydaje mi się, żenawet po ustąpieniu objawów, należy koontynuować leczenie do końca.
potwierdzam. leczenie trzeba przeprowadzić do końca

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja chyba dałam ciała...lekarz na rozpisce kazał mi brać ten antybiotyk doxycylinę dwa razy dziennie, prze dwa pierwsze dni (tj.200 mg). Wczoraj pierwszą dawkę, tą poranną zwymiotowałam, ale wieczorem wzięłam i wszystko był ok. Dziś nie doczytałam się, też mam wziąć dwie, ale było za późno i tej rannej nie wzięłam Zastanawiam się teraz, czy wieczorem nie przyjąć na raz dwóch kapsułek. Boję się, że teraz całą kurację szlak trafi.
nic już nie poradzisz, bierz teraz wg zaleceń lekarza ale dwóch dawek na raz chyba nie bardzo..
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 10:59   #2592
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Tak, biorę leki jak kazał lekarz. Gapa ze mnie okropna i tyle
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 14:59   #2593
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elfryd Pokaż wiadomość
Kolejne moje pytanie przed okresem "zażyłam" dwie globulki tego nieszczęsnego gyno-femidazolu, w pierwszy dzień okresu wzięłam 3 tabletki fluconazolu. Nie mam żadnych dolegliwości, upławów... rano zdawało mi się że miałam lekkie, podejrzane upławy ale teraz jestem pewna że śluz jest normalny (biało-przezroczysty, troche ciągnący) Mam wziąć jeszcze globulki czy jestem już zdrowa? Przepraszam że tak pytam ale nigdy wcześniej nie byłam chora na coś takiego.
Zawsze do końca. Koniecznie.

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
Kurcze, a ja chyba dałam ciała...lekarz na rozpisce kazał mi brać ten antybiotyk doxycylinę dwa razy dziennie, prze dwa pierwsze dni (tj.200 mg). Wczoraj pierwszą dawkę, tą poranną zwymiotowałam, ale wieczorem wzięłam i wszystko był ok. Dziś nie doczytałam się, też mam wziąć dwie, ale było za późno i tej rannej nie wzięłam Zastanawiam się teraz, czy wieczorem nie przyjąć na raz dwóch kapsułek. Boję się, że teraz całą kurację szlak trafi.
Nie trafił.
Podwójną dawkę w pierwszych dniach stosuje się jako kurację wstrząsową, taka wstępna bomba lekowa, żeby bakterie zgłupiały.
Weź całe opakowanie do końca, powinno być dobrze.

_________________

A ja wreszcie zrobiłam kontrolne badanie i jestem w szoku. 1,5 opakowanie Macmiroru załatwiło sprawę, nie ma bakterii chorobotwórczych ani grzybów, tylko flora saprofityczna. Hip hip
Uwielbiam mojego lekarza!
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 16:14   #2594
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

W takim razie gratuluję zwycięstwa
Oby nie trafił, borę już grzecznie leki zgodnie z rozpiską lekarza. Za miesiąc się okaże, co dalej ze mną będzie
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 18:43   #2595
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Zawsze do końca. Koniecznie.


Nie trafił.
Podwójną dawkę w pierwszych dniach stosuje się jako kurację wstrząsową, taka wstępna bomba lekowa, żeby bakterie zgłupiały.
Weź całe opakowanie do końca, powinno być dobrze.

_________________

A ja wreszcie zrobiłam kontrolne badanie i jestem w szoku. 1,5 opakowanie Macmiroru załatwiło sprawę, nie ma bakterii chorobotwórczych ani grzybów, tylko flora saprofityczna. Hip hip
Uwielbiam mojego lekarza!
gratuluje i mam nadzieje ze tez niedługo sie pochwale.w nastepnym tyg,robie posiew.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 20:38   #2596
marchi
Raczkowanie
 
Avatar marchi
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto city. ;)
Wiadomości: 126
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

dowiedziałam sie ze mam grzybka jezeli sie wylecze przez kilka dni to grzybica moze kiedys wrocic?
marchi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 06:59   #2597
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

MadaK - powodzenia!!

Cytat:
Napisane przez marchi Pokaż wiadomość
dowiedziałam sie ze mam grzybka jezeli sie wylecze przez kilka dni to grzybica moze kiedys wrocic?
A dlaczego miałaby nie móc wrócić? To choroba, może wrócić jak każda, np. angina.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 09:51   #2598
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Zazdroszczę tym które się już wyleczyły i gratuluję ja męczę się od roku. No i złapało mne nad morzem ostro... 'wszystko' mi spuchło i chyba był aż stan zapalny wczoraj nie mogam się dostać do żadnego lekarza dlateg zaraz lecę. Ale już na 100% rezygnuje z tego który ani m nie zrobił zadnych badń ani nic tylko mi przepisywał leki i to nic nie dawało.

Dziewcyzny jak się leczą Wasi TŻ'ci. Bo chyba też muszą, prawda?
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 10:19   #2599
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tym które się już wyleczyły i gratuluję ja męczę się od roku. No i złapało mne nad morzem ostro... 'wszystko' mi spuchło i chyba był aż stan zapalny wczoraj nie mogam się dostać do żadnego lekarza dlateg zaraz lecę. Ale już na 100% rezygnuje z tego który ani m nie zrobił zadnych badń ani nic tylko mi przepisywał leki i to nic nie dawało.

Dziewcyzny jak się leczą Wasi TŻ'ci. Bo chyba też muszą, prawda?
Zależy od lekarza, zazwyczaj przepisują flumycon (3 tabletki doustnie na raz) i polecają clotrimazolum (clotrimazolum - maść dostępna bez recepty).
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 11:54   #2600
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Mojemu moja ginekolog zawsze przepisuje ten sam antybiotyk co i mi.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 12:37   #2601
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Byłam dziś u lekarza ( nowego).
Przepisał mi Orungal i Trinidazolum ( i mój TŻ też musi je zażyć ) + 12 globulek robionych w aptece.

Rozpoczynam więc nową walkę.
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 18:20   #2602
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Te moje globulki robione w aptece takie dziwne są. Jakieś oleiste bardzo i tłuste. Ale grunt, żeby pomogły. Tylko strasznie dużo ich jeszcze zostało...
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 18:39   #2603
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

A ile ich dostałaś?
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 13:02   #2604
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Dostałam 14 tych globulek, na dwa tygodnie. Mam nadzieję, że się pozbędę tego dzidostwa.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:23   #2605
postrzelona20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

dzewczny sedzenie odpukać przeszło i niech juz nie wraca) jest dobrze..ale tylko z tym...tzn po niedzieli ide znowu do lekarza,bo mnie okropnie pobrzusze boli...albo kujący ból albo taki ciągnący,rozpierający,dzi wny...nasila sie momentami okres mi sie własnie kończy,resztki juz sa...wiec to nie od okresu
boje sie,ze znowu coś sie dzieje tam...ja juz mam dosyc.to sie ciągnie od maja wszystko;/ non sotp cos...
postrzelona20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 18:16   #2606
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

dziewczyny mam pytanie - możliwe żeby grzybica (tudzież inna infekcja pochwy) przeszła sama? Byłam w górach, czystość łazienek poddałabym wątpliwości no i po jakims czasie objawy: pieczenie, swedzenie, smrod i uplawy. potem mialam okres i po nim tak jakby to nie wróciło. co myśleć?
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 18:35   #2607
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maarcinka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie - możliwe żeby grzybica (tudzież inna infekcja pochwy) przeszła sama? Byłam w górach, czystość łazienek poddałabym wątpliwości no i po jakims czasie objawy: pieczenie, swedzenie, smrod i uplawy. potem mialam okres i po nim tak jakby to nie wróciło. co myśleć?
Przechodzi czasem samo, ale to złudne, bo może wrócić ze zdwojoną siłą, wiem coś o tym nie należy ignorować takich objawów jak upławy, swędzenie, bo to nie jest normalny stan. Należy to wyleczyć, a nie czekać aż samo ustąpi
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 20:03   #2608
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Czy jeśli stosuję ten gyno-femidazol to mogłabym stosować równierz maść Clotrimazolum(o ile dobrze piszę)? Czy po niej np. szybciej przejdzie? Kuracje jednak przerwałam po okresie, chciałam sie kochać z chłopakiem a tu niespodzianka... tak zabolało że nic z tego nie wyszło... boze jaka ja głupia ;] mam nadzieje że jak teraz zaczne stosować te 13 globulek to pomogą ;/
Elfryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 14:27   #2609
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Elfryd, zawsze trzeba dokończyć kurację...
maść możesz stosować, nie koliduje z gyno-femidazolem
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 17:18   #2610
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Grzybica pochwy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Przechodzi czasem samo, ale to złudne, bo może wrócić ze zdwojoną siłą, wiem coś o tym nie należy ignorować takich objawów jak upławy, swędzenie, bo to nie jest normalny stan. Należy to wyleczyć, a nie czekać aż samo ustąpi
eh dokładnie.
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.