Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 12:39   #4561
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
To ja sie chyba skusze
Cholipka, widzialam, ze jak sie odezwe na forum, to przepadne w czelusciach Tru

Ale dziwi mnie, ze niektore z was tak dlugo czekaja na shipment status, bo ja zazwyczaj mam po kilku minutach powierdzenie Ciekawe od czego to zalezy
Mam wrażenie, że od pory dnia lub nocy, o której się zamawia. Bo mi shipmenty przychodzą w środku nocy, a płacę kredytowką, więc to nie kwestia paypala. A może to moja onetowska poczta?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:42   #4562
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja to wogole nie wyobrazalam sobie zeby wydawac takie pieniadze i ze taka Truskawka istnieje! gorzej bedzie jak nam ten JT sie strasznie spodoba i juz wogole wpadniemy w JTubsowy szal ktory i tak mnie powoli ogarnia

hehe no rozowych juz brak zostaly tylko te pomaranczowate zestaw z Hypnose tez juz sie konczy jakas godzine temu bylo 16
A ja podjęłam decyzję o WYKAŃCZANIU przynajmniej jesli idzie o błyszczyki.
Nie mam ich co prawda tyle co Dimiti , ale już i tak cały koszyczek. Dziś wylecial do mnie z HK ostatni JT jaki zamówiłam pewnie w przeciągu pół roku.
To postanowienie obejmuje także i inną kolorowkę oprócz różu Diora, cętek HR i Magica
A jakbym się rozpedziła z zakupami to pokażcie mi ten mój post heheheh najwyżej edytuję
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:42   #4563
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja nie kupiłam i w ogóle mnie nie rusza
mnie jeszcze troche rusza ale dzielnie sie wstrzymalam
i postanowilam, ze zamowie bambusa i wielki pedzel EL dopiero jak przyjdzie pierwsza z 4 paczuszek, ktore sa w drodze (mam nadzieje, ze to bedzie dzis )
w miedzyczasie rozwazalam jeszcze tego bronzera diora, ale on jest prawie 3 x mniejszy, niz bambus a takto jak nie bedzie slonca w wakacje, to zapodam sobie flesza i bambusa (przy jego wielkosci to moge chyba przez cale lato codziennie cale dzialo machac) i bedzie super
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:44   #4564
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że od pory dnia lub nocy, o której się zamawia. Bo mi shipmenty przychodzą w środku nocy, a płacę kredytowką, więc to nie kwestia paypala. A może to moja onetowska poczta?
ja mam na onecie poczte i jest ok oni chyba twoje zamówienia zaczynają realizowac wyłącznie w nocy
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:47   #4565
marysiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Francuski ustny 20/20 może to być dobry pretekst do jakiegoś malutkiego zakupu na Tru

A jeszcze mam pytanie, skąd wiecie ile czego zostaje jeszcze na strawberry?
marysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:53   #4566
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

znacie ten tusz Helenki - Glorious Mascara? dobry jest?

http://www.strawberrynet.com/product...78774&goChar=H
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:54   #4567
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez marysiaaa Pokaż wiadomość
Francuski ustny 20/20 może to być dobry pretekst do jakiegoś malutkiego zakupu na Tru

A jeszcze mam pytanie, skąd wiecie ile czego zostaje jeszcze na strawberry?
No, to jest pretekst do CAŁKIEM DUŻEGO zakupu na Tru. Gratulacje!

Wkladasz do koszyka, następnie w miejscu ilości wklepujesz absurdalnie dużą liczbę (np. w tysiącach) i zostaje Ci tyle, ile faktycznie mają na stoku.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 13:11   #4568
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
A ja podjęłam decyzję o WYKAŃCZANIU przynajmniej jesli idzie o błyszczyki.
Też mam takie postanowienie i ogólnie jeśli chodzi o kosmetyki, nie tylko błyszczyki na razie z realizacją wychodzi średnio ale tuszu nie kupiłam

Cytat:
Napisane przez marysiaaa Pokaż wiadomość
Francuski ustny 20/20 może to być dobry pretekst do jakiegoś malutkiego zakupu na Tru
Pretekst BARDZO DOBRY.
Ja sobie wynalazłam imieninowy pretekst i tak usprawiedliwiam swój zakup (tylko że ja obchodzę je nie w maju jak wiekszość imienniczek a w sierpniu)
Wpadłam w nałóg truskawkowy zdecydowanie, czas na odwyk chyba
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:12   #4569
marysiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No, to jest pretekst do CAŁKIEM DUŻEGO zakupu na Tru. Gratulacje!

Wkladasz do koszyka, następnie w miejscu ilości wklepujesz absurdalnie dużą liczbę (np. w tysiącach) i zostaje Ci tyle, ile faktycznie mają na stoku.

Dziękuje. Sama mogłam przecież na to wpaść, że wystarczy wpisać jakąś astronomiczną liczbę, ale mój mózg chyba już nie pracuje jak należy

Na zakupy na pewno sie skuszę, tylko muszę rozsądnie przemyśleć, czego POTRZEBUJĘ, a nie co mi się podoba!
marysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:20   #4570
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
a gdzie udaje Ci sie kupic takie miniaturki? na alle nie wyczailam - moze slabo czaje (mozliwe) ? chetnie tez podeszlabym w ten sposob do sprawy
Miniaturki czy probki sa swienym pomyslem. Mam taki zwyczaj, ze nigdy nie kupuje calego opakowania kremu zanim nie wyprobuje go. Dlatego zawsze kupuje miniaturke czy chocby tubki, saszetki. Nawet 5 ml wystarczy, aby ocenic krem.
Dzieki probkom 2 razy juz udalo mi sie uchronic przed kupieniem koszmarnych bubli, ktore mogly mnie kosztowac ciezkie pieniadze.
W Anglii kilka razy dostalam podczas zakupow miniaturki z kolorowki np. male Juicy Tubes (chyba 5 czy 7ml),male tusze Hypnose czy Flextencils czy chocby male maczki Clinique;-)
Jakos w marcu w Glamour angielskim byl kupon uprawniajacy do odbioru mini tuszu Estee Lauder;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:28   #4571
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że od pory dnia lub nocy, o której się zamawia. Bo mi shipmenty przychodzą w środku nocy, a płacę kredytowką, więc to nie kwestia paypala. A może to moja onetowska poczta?
mi tez przyszedl po 2 w nocy SS
Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
A ja podjęłam decyzję o WYKAŃCZANIU przynajmniej jesli idzie o błyszczyki.
Nie mam ich co prawda tyle co Dimiti , ale już i tak cały koszyczek. Dziś wylecial do mnie z HK ostatni JT jaki zamówiłam pewnie w przeciągu pół roku.
To postanowienie obejmuje także i inną kolorowkę oprócz różu Diora, cętek HR i Magica
A jakbym się rozpedziła z zakupami to pokażcie mi ten mój post heheheh najwyżej edytuję
heh pokaze CI pokaze chociaz chociaz czasami sa takie okazje ze nie mozna ich "odrzucic" ja chyba podejme taka sama decyzje jak ty ja stwierdzilam ze zamaist magikachyba skusze sie na kamuflaz artdeco ale cetki HR kusza mnie ostatnio podobnie jak Hypnose
Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Miniaturki czy probki sa swienym pomyslem. Mam taki zwyczaj, ze nigdy nie kupuje calego opakowania kremu zanim nie wyprobuje go. Dlatego zawsze kupuje miniaturke czy chocby tubki, saszetki. Nawet 5 ml wystarczy, aby ocenic krem.
Dzieki probkom 2 razy juz udalo mi sie uchronic przed kupieniem koszmarnych bubli, ktore mogly mnie kosztowac ciezkie pieniadze.
W Anglii kilka razy dostalam podczas zakupow miniaturki z kolorowki np. male Juicy Tubes (chyba 5 czy 7ml),male tusze Hypnose czy Flextencils czy chocby male maczki Clinique;-)
Jakos w marcu w Glamour angielskim byl kupon uprawniajacy do odbioru mini tuszu Estee Lauder;-)
gdyby u nas w Glamour byl taki kupon toz 5 gazet bym kupila
skusilas sie na ta miniaturke?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 13:32   #4572
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Miniaturki czy probki sa swienym pomyslem. Mam taki zwyczaj, ze nigdy nie kupuje calego opakowania kremu zanim nie wyprobuje go. Dlatego zawsze kupuje miniaturke czy chocby tubki, saszetki. Nawet 5 ml wystarczy, aby ocenic krem.
Dzieki probkom 2 razy juz udalo mi sie uchronic przed kupieniem koszmarnych bubli, ktore mogly mnie kosztowac ciezkie pieniadze.
W Anglii kilka razy dostalam podczas zakupow miniaturki z kolorowki np. male Juicy Tubes (chyba 5 czy 7ml),male tusze Hypnose czy Flextencils czy chocby male maczki Clinique;-)
Jakos w marcu w Glamour angielskim byl kupon uprawniajacy do odbioru mini tuszu Estee Lauder;-)
no wlasnie... szkoda, ze u nas tak nie ma ale daje zarobic sprzedawcom probek na alle, jezeli chodzi o podklady i ostatnio kupilam probki chanel mat lumiere, na ktory bylam strasznie napalona i ... klapa totalna... dzieki temu mam w sumie 80zl w kieszeni, ktore oczywiscie sie nie zmarnuja
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:45   #4573
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
no wlasnie... szkoda, ze u nas tak nie ma ale daje zarobic sprzedawcom probek na alle, jezeli chodzi o podklady i ostatnio kupilam probki chanel mat lumiere, na ktory bylam strasznie napalona i ... klapa totalna... dzieki temu mam w sumie 80zl w kieszeni, ktore oczywiscie sie nie zmarnuja
Akurat tak sie pechowo zdarzylo, ze ten Glamour wyszedl jak ja lecialam do Polski na 2 tygodnie i oczywiscie po powrocie nigdzie nie mieli juz probek.
Za to w ostatniej Marie Claire dali jako gratis male maselko kokosowe Body Shopa i probke kremu Chanela. Tak wiec mozna niezle poprobowac kosmetyki, bazujac wylacznie na gazetach;-)
Swoja droga, zauwazylam, ze tutaj dawanie probek jest rzecza powszechna i wcale nie trzeba sie prosic. Wrecz przeciwnie, czasem to wciskaja na sile. Poza tym non stop widuje promocje w stylu "kup 2 kosmetyki firmy tej i tej a dostaniesz gratis zestaw miniaturek". No i az oczy mi wylaza czasem na wierzch jak widze taka kosmetyczke czy torbe a w srodku kilka miniaturek. Kremy, kolorowka, perfumy.. Serenite mieszkala w Irlandii, wiec pewnie dorzuci cos od siebie na ten temat.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:07   #4574
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Konczy mi sie krem z filtrem do twarzy (uzywam avene albo la roche) i zastanawiam sie czy wziac cos z truskawki czu apteczny. Jakie sa Wasze typy?
nie polecam kupna kremu do opalania na tru, kupilam clarinsa spf30 i byla staroc - ale byl ze specials i unboxed, wiec moze dlatego

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
jesli chodzi o mnie to nie upierałabym sie mocno przy kremie, moze byc tez baza pod makijaz z silnym UV (agabil wspominala cos o bazie Mac, ale niestety kolorwoki Mac juz na tru nie ma). Maluje sie na codzien wiec moze taka baza to lepsze wyjscie niz krem - ochrona i utrwalony makijaz w jednym
tez zaczynam myslec nad ta baza...tylko gdzie mozna ją kupić? w Lodzi MACa niet

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Łatwiej byłoby chyba zapytać, kto nie zakupił Ja też na niego czekam
i ja bedziemy mialy usteczka limitowane i staruszkowate....jak któras gdzies wyjmie z torebki i zobaczy u innej, to wiadomo ze sie znamy z tego watku, hi,hi
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:13   #4575
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
no wlasnie... szkoda, ze u nas tak nie ma ale daje zarobic sprzedawcom probek na alle, jezeli chodzi o podklady i ostatnio kupilam probki chanel mat lumiere, na ktory bylam strasznie napalona i ... klapa totalna... dzieki temu mam w sumie 80zl w kieszeni, ktore oczywiscie sie nie zmarnuja

U nas tak nie ma dlatego, że pracownicy perfumerii zamiast dawać próbki klientom - sprzedają je na allegro.
W zasadzie to większość próbek jakie dostaje w Pl jest "robiona" na miejscu - czyli np. krem do słoiczka, zdarzyło sie że nawet perfumy były "psikane" do fiolki

Tak jak piszą dziewczyny inaczej jest za granicą. Niedawno robiłam zakupy w Sephorze w Barcelonie, w sumie trochę się spieszyłam, więc nie prosiłam o próbki - więc pani bez pytania zapakowała mi do koszyka: miniaturkę podkładu w kompakcie chanel mat lumiere, chanel vitalumiere, mały tusz clinigue, tient idolex4, próbki perfum nie pamiętam już jakich (4 fiolki) i bodajże 5 próbek kremu biotherm dla męża

byłam wniebowzięta

A u nas w Pl?
Któraś z Was pisała, że można dostać próbkę idealista w marionaud na zakopiance - pomimo tego, że mam kartę stałego klienta - niemiła pani powidomiła mnie, że nie da próbki, ponieważ skończyły się słoiczki! Przypomniało mi się, że nie pierwszy raz tam to słyszałam
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:35   #4576
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że od pory dnia lub nocy, o której się zamawia. Bo mi shipmenty przychodzą w środku nocy, a płacę kredytowką, więc to nie kwestia paypala. A może to moja onetowska poczta?
Ja tez place kredytowka, ale nigdy jeszcze tak dlugo nie czekalam
Zawsze raz , dwa mam maila po mailu


a ja poki co sie dzielnie trzymam i blyszczyka JT nie wzielam, ale to tez dlatego, ze kupilam juz dzis tusz Clarinsa, gdyby nie to, na pewno bym sie polasila, tymbardziej, ze nigdy Jt nie mialam na usteczkach
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:45   #4577
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
U nas tak nie ma dlatego, że pracownicy perfumerii zamiast dawać próbki klientom - sprzedają je na allegro.
W zasadzie to większość próbek jakie dostaje w Pl jest "robiona" na miejscu - czyli np. krem do słoiczka, zdarzyło sie że nawet perfumy były "psikane" do fiolki

Tak jak piszą dziewczyny inaczej jest za granicą. Niedawno robiłam zakupy w Sephorze w Barcelonie, w sumie trochę się spieszyłam, więc nie prosiłam o próbki - więc pani bez pytania zapakowała mi do koszyka: miniaturkę podkładu w kompakcie chanel mat lumiere, chanel vitalumiere, mały tusz clinigue, tient idolex4, próbki perfum nie pamiętam już jakich (4 fiolki) i bodajże 5 próbek kremu biotherm dla męża

byłam wniebowzięta

A u nas w Pl?
Któraś z Was pisała, że można dostać próbkę idealista w marionaud na zakopiance - pomimo tego, że mam kartę stałego klienta - niemiła pani powidomiła mnie, że nie da próbki, ponieważ skończyły się słoiczki! Przypomniało mi się, że nie pierwszy raz tam to słyszałam
no wlasnie, w Polsce patrza na Ciebie jak na darmozjada i mówią, że nie mają...kolorówka tez wyłożona niepełna w ofercie...
pamietam zakupy za granicą-stałam pierwszy raz jak wryta-dziwiąc się, że mimo tego, że zapłaciłam TAK TANIO (duzo taniej niz w Polsce nawet ciut taniej niz na naszej bezcłówce) to jeszcze dostałam masę próbek (nowości i kremików również linie męską)...w hotelu potem cieszyłam się jak dziecko...no bo tego wcześniej nie znałam...

oczywiście to wszystko z usmiechem ze strony sprzedającej....

a potem sie dziwimy, ze o Polakach mówią "dziady"...no i to chomikowanie i sprzedaz wszystkiego czego sie da....jakbym byla szefem takiej Sephory czy Douglasa sprawdzalabym jakos co z próbkami...

i potem po takich polskich doswiadczeniach jadą tacy Polacy za granice i wynoszą z restauracji torby jedzenia na plaze czy na wycieczkę...horror, sorki ale mi jakos tak sie skojarzylo...

faktycznie czasami mi wstyd ze mieszkam w Polsce, ale z drugiej strony kocham ten kraj i akurat siebie nie widze na emigracji
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:51   #4578
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no wlasnie, w Polsce patrza na Ciebie jak na darmozjada i mówią, że nie mają...kolorówka tez wyłożona niepełna w ofercie...
pamietam zakupy za granicą-stałam pierwszy raz jak wryta-dziwiąc się, że mimo tego, że zapłaciłam TAK TANIO (duzo taniej niz w Polsce nawet ciut taniej niz na naszej bezcłówce) to jeszcze dostałam masę próbek (nowości i kremików również linie męską)...w hotelu potem cieszyłam się jak dziecko...no bo tego wcześniej nie znałam...

oczywiście to wszystko z usmiechem ze strony sprzedającej....

a potem sie dziwimy, ze o Polakach mówią "dziady"...no i to chomikowanie i sprzedaz wszystkiego czego sie da....jakbym byla szefem takiej Sephory czy Douglasa sprawdzalabym jakos co z próbkami...

i potem po takich polskich doswiadczeniach jadą tacy Polacy za granice i wynoszą z restauracji torby jedzenia na plaze czy na wycieczkę...horror, sorki ale mi jakos tak sie skojarzylo...

faktycznie czasami mi wstyd ze mieszkam w Polsce, ale z drugiej strony kocham ten kraj i akurat siebie nie widze na emigracji
A ja wlanie na emigracji i podsunelas mi pomysl i wyprobuje tutejsze perfumerie, zobaczymy, czy mnie czyms obdarza jak poprosze.
Ostatnio w Polsce w Douglasie chcialam probke perfumu, to pani od razu jak automat zaczela, ze oni nie daja probek, ze nie maja do czego odlewac itp. Takie glupie tlumaczenie. To podziekowalam i powiedzialam, ze bez probowania perfumu nie zakupie, bo sie waham i chcialabym wyprobowac na mojej skorze, co sie wydaje logiczne.
Zdziercy
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:53   #4579
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
za to samo go kocham! i tu pytanko do Was: czy jest jakiś puder brązujący o tych samych właściwościach ale w mniejszym opakowaniu? bo bambus, jeśli już nawet zmieści mi się do jakiejś walizki, to boję się że może nie przeżyć transporu, więc wersję weekendowo-wyjazdową wolałabym mieć jakąś mini..
pierwsze typy:
dior bronze nr 010 healthy look
chanel irreelle soleil nr 21 toundra, albo 25- teraz go nie ma na tru ale był jeszcze jaśniejszy od 21
czekam na podpowiedzi i propozycje
Mam brązer chenel nr 21. Jest to ładny i bardzo jasny kolorek. Nie pomarańcz. Ma pełno drobinek ale tak maleńkich, że prawie ich nie widać na skórze. Ty chyba tak jak ja używasz podkładu diora forever 22? Myślę, że jaśniejszego od chanel 21 nie kupuj bo go nie zauważysz. Nr 21 bez obaw można się mazać i krzywdy nie zaznasz.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 14:55   #4580
marysiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Odnoszę takie same wrażenie... Dlatego sephore i douglasa staram się unikać szerokim łukiem, chyba, że jestem w potrzebie. Zdecydowanie sympatyczniejsze są panie w clinique'u w Starym Browarze, ale i tak nie można ich porównywać z tym, jak traktowanym się jest zagranicą.
marysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:56   #4581
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
słabo czaisz Na all sa w cenie 25-30zł

Np tutaj http://www.allegro.pl/item362333038_...edzelkiem.html

Na zdjęciu wygląda na miedziako rudzielca


Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja nie kupiłam i w ogóle mnie nie rusza
Ja też nie
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:05   #4582
olciawalczak
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 300
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

zamowilam w zeszlym tygodniu bambusa...i przyszlo mi dzis awizo ze musze doplacic 12 funtow zeby odebrac paczke a zaznaczylam gift i niby gift jest darmowy do 36 funtow i teraz nie wiem ...czy truskawa zwroci mi te pieniadze...wczesniej zamawiam meteoryty i tez musialam zaplacic 12 funtow dodatkowo a zaznaczylam the other i to niby jest darmowe do 19 funtow...to znaczy ze nie wazne co zaznacze i ile paczka kosztuje to zawsze bede placila dodatkowa oplate....??tru zwroci mi te pieniadze??bo w sortowni nie daja zadnego potwierdzenia zaplaty...miala juz ktoras z was tak....??
olciawalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:14   #4583
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość

:rot fl:

no widzęze nie tylko dyskutujemy o tru ale również bawimy - to miłe i cieszy

Cytat:
Napisane przez marysiaaa Pokaż wiadomość
Francuski ustny 20/20 może to być dobry pretekst do jakiegoś malutkiego zakupu na Tru
wyżej wymieniony powód kwalifikuje do zakupu bezwyrzutowego

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
U nas tak nie ma dlatego, że pracownicy perfumerii zamiast dawać próbki klientom - sprzedają je na allegro.
W zasadzie to większość próbek jakie dostaje w Pl jest "robiona" na miejscu - czyli np. krem do słoiczka, zdarzyło sie że nawet perfumy były "psikane" do fiolki
własnie wróciłam z marionnaud gdzie zakupiłam tylko pianę do kąpieli aquolina o zapachu wiśniowym , która kosztowała 32 pln - dostałam próbki dwóch wód i kremu eris...w sumie mam dobrze- panie w tej perfumerii mnie kojarzą, a za moment-otwiera sie nowa sephora wiec klienta trzeba zatrzymać :P
jesli chodzi o idealista to dziewczyny nie dajcie się- u mnie w ww perfumerii też zabrakło tych próbek 7 ml ale pani dała mi 5 po 1,5 ml
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:21   #4584
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez olciawalczak Pokaż wiadomość
zamowilam w zeszlym tygodniu bambusa...i przyszlo mi dzis awizo ze musze doplacic 12 funtow zeby odebrac paczke a zaznaczylam gift i niby gift jest darmowy do 36 funtow i teraz nie wiem ...czy truskawa zwroci mi te pieniadze...wczesniej zamawiam meteoryty i tez musialam zaplacic 12 funtow dodatkowo a zaznaczylam the other i to niby jest darmowe do 19 funtow...to znaczy ze nie wazne co zaznacze i ile paczka kosztuje to zawsze bede placila dodatkowa oplate....??tru zwroci mi te pieniadze??bo w sortowni nie daja zadnego potwierdzenia zaplaty...miala juz ktoras z was tak....??

Nie strasz!!!!! Ja czekam na moje pierwsze zamówienie....jak będę musiała coś dopłacać to się zapłaczę
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:29   #4585
olciawalczak
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 300
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

to jest moje 3 .... i do wszystkich musialam doplacic...
olciawalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:30   #4586
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No, to jest pretekst do CAŁKIEM DUŻEGO zakupu na Tru. Gratulacje!

Wkladasz do koszyka, następnie w miejscu ilości wklepujesz absurdalnie dużą liczbę (np. w tysiącach) i zostaje Ci tyle, ile faktycznie mają na stoku.
Takie to proste, a nie wpadłam na to.... Sprawdziłam szybciutko JT - zostało ponad 800 szt. Ciekawe w jakim tempie zaczną maleć trskawkowe zapasy przy tak intensywnym reklamowaniu JT na naszym wizażu
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:31   #4587
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez olciawalczak Pokaż wiadomość
to jest moje 3 .... i do wszystkich musialam doplacic...
Chyba sobie żartujesz?!
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:35   #4588
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ciekawe cz Tru zwróciłaby kasę, gdyby paczka wróciła do nich po nie zapłaconym cle
zrobiła już któraś z Was taki numer??
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:36   #4589
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

przyszło do mnie dzis moschino coture z promocji na dzień matki, teraz czekam na cristobala i fatale ...oraz na pozytywną decyzję o przyjęciu potomka do grona przedszkolaków....:kciuki :
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:43   #4590
olciawalczak
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 300
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Chyba sobie żartujesz?!
wlasnie nie bede do nich jutro pisac....zobaczymy co mi odpisza...
olciawalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.