facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 08:47   #1
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117

facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!


Seks jest fantastyczny, nie mam żadnych zastrzeżeń do samego w sobie. Prawie idealny. Ale... przytoczę wczorajszą sytuację, żeby w końcu zadać pytanie: "co mam zrobić?". Leżymy w łóżku, inicjuję sytuację, Tż ma ochotę na seks, w skrócie: bardzo przyjemnie, kochamy się, jak zawsze wspaniale, Tż dochodzi, ja się cieszę, ale chcę też na zakończenie wspaniałego seksu mieć wspaniały orgazm. (nie mam problemu z orgazmem i nigdy nie miałam, taka dygresja) Namawiam tż na pieszczoty ręką, on jedną coś tam rusza, drugą na głowie i przysypia. Świętnie! Jak deja vu sprzed może dwóch podobnych sytuacji. Rano wykręt: przecież wiedziałaś że mam słaby głos, już nie mam gorączki, ale dalej się źle czuję, trochę empatii. I: nie wiem czemu tak gloryfikujesz ten orgazm, ja czerpię przyjemność z samego seksu a nie z orgazmu, do którego ty tak usilnie próbujesz dojść. (Co zresztą z tż-a innego innego powiedzonka-ciekawostki wynika że, cytuję: miną wieki zanim dojdziesz.)
Uwielbiam seks, zwłaszcza ze swoim tż, jest ponadprzeciętny, daje mi ogromną satysfakcję.
Ale k*, przeżywam orgazm całym ciałem i duszą, i chcę go przeżywać, razem z tż, nie w tej samej sekundzie ale w tym samym seksie.
Ale zaczynam się wstydzić tego, że mam ochotę mieć orgazm.
I co mogę zrobić?
__________________
Kto nie ryzykuje, ten w trójkącie bermudzkim nie siedzi.
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 08:52   #2
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Yyyy, ale bym była zła na faceta, jakby mi takie numery odwalał. Ja pewnie zrobiłabym mu awanturę za egoistyczne podejście.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 08:56   #3
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Yyyy, ale bym była zła na faceta, jakby mi takie numery odwalał. Ja pewnie zrobiłabym mu awanturę za egoistyczne podejście.
Ja znając moją kłótliwą naturę zrobiłabym to samo, zresztą jestem zdania, ze nic ak nie dociera do faceta jak spokojna rozmowa po płomiennej awanturze...
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 08:58   #4
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Ja znając moją kłótliwą naturę zrobiłabym to samo, zresztą jestem zdania, ze nic ak nie dociera do faceta jak spokojna rozmowa po płomiennej awanturze...
Hehe, zgadzam się. Trzeba policzyć do 10 z głębokimi wdechami i zacząć rozmowę.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:04   #5
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

ma w nosie Twoje potrzeby wystraczy mu to, że sam jest zaspokojony.
po prostu zakończ stosunek przed jego orgazmem i będzie wiedział jak Ty się czujesz
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:10   #6
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Nie rozumiem Twojego meżcyzzny..troche egoistycznie do tego podchodzi, tak mi sie przynajmniej wydaje... przykuj go do sciany i jak nie pomaga spokojna rozmowa to zaczniej ostrzej.. co to ma znaczyc,ze nie ceni twoich potrzeb.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:26   #7
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
ma w nosie Twoje potrzeby wystraczy mu to, że sam jest zaspokojony.
po prostu zakończ stosunek przed jego orgazmem i będzie wiedział jak Ty się czujesz
genialny pomysl. Powiedz mu, ze przeciez nie potrzebuje orazgmu, przeciez byl cudowny seks i koniecznie nam opisz jego reakcje
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 09:28   #8
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

No bardzo mądre słowa, tylko awantura nie pomaga, rozmowa: na krótki dystans. Więc ja mówię dzisiaj rano tak:
-To sprawdźmy jak będziesz się czuł prez tydzień, seks ale bez orgazmu? pytam przekornie, na co tż odpowiada niewzruszony:
-Nie ma problemu, jeśli tobie to sprawi przyjemność to ok. (z tym, że ja również odczuwam przyjemność z czyjejś satysfakcji..nvm)
I co teraz?
__________________
Kto nie ryzykuje, ten w trójkącie bermudzkim nie siedzi.
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:31   #9
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Pozostaje przenieść teoretyczny plan na grunt praktyczny. Wtedy zobaczymy co jest tak naprawdę istotne.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:41   #10
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez M42 Pokaż wiadomość
No bardzo mądre słowa, tylko awantura nie pomaga, rozmowa: na krótki dystans. Więc ja mówię dzisiaj rano tak:
-To sprawdźmy jak będziesz się czuł prez tydzień, seks ale bez orgazmu? pytam przekornie, na co tż odpowiada niewzruszony:
-Nie ma problemu, jeśli tobie to sprawi przyjemność to ok. (z tym, że ja również odczuwam przyjemność z czyjejś satysfakcji..nvm)
I co teraz?
No to teraz zastosujcie to w praktyce - seks prawie do jego orgazmu i koniec. Spróbuj, polecam... kiedyś testowałam.
Zobaczymy, czy po kilku takich stosunkach nadal będzie taki zadowolony i będzie uważał, że orgazm to bzdura?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:44   #11
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Tylko iwesz, badź taka kusżaca, pokaż mu jaką masz na niego ochotę, niech wyobrazi sobie Bóg wie co... i dopiero wtedy, tuż przed jego orgazmem zakończ zabawę - koniecnzie napisz jak było
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 10:33   #12
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

dokladnie,pokaz mu,ze potrafisz go rozbudzic,pobudzic wszelkie jego instynkty a potem sie wycofaj,zanim dojdzie do czegos...moze zrozumie,ze nie jest sam
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 10:33   #13
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez M42 Pokaż wiadomość
Seks jest fantastyczny, nie mam żadnych zastrzeżeń do samego w sobie. Prawie idealny. Ale... przytoczę wczorajszą sytuację, żeby w końcu zadać pytanie: "co mam zrobić?". Leżymy w łóżku, inicjuję sytuację, Tż ma ochotę na seks, w skrócie: bardzo przyjemnie, kochamy się, jak zawsze wspaniale, Tż dochodzi, ja się cieszę, ale chcę też na zakończenie wspaniałego seksu mieć wspaniały orgazm. (nie mam problemu z orgazmem i nigdy nie miałam, taka dygresja) Namawiam tż na pieszczoty ręką, on jedną coś tam rusza, drugą na głowie i przysypia. Świętnie! Jak deja vu sprzed może dwóch podobnych sytuacji. Rano wykręt: przecież wiedziałaś że mam słaby głos, już nie mam gorączki, ale dalej się źle czuję, trochę empatii. I: nie wiem czemu tak gloryfikujesz ten orgazm, ja czerpię przyjemność z samego seksu a nie z orgazmu, do którego ty tak usilnie próbujesz dojść. (Co zresztą z tż-a innego innego powiedzonka-ciekawostki wynika że, cytuję: miną wieki zanim dojdziesz.)
Uwielbiam seks, zwłaszcza ze swoim tż, jest ponadprzeciętny, daje mi ogromną satysfakcję.
Ale k*, przeżywam orgazm całym ciałem i duszą, i chcę go przeżywać, razem z tż, nie w tej samej sekundzie ale w tym samym seksie.
Ale zaczynam się wstydzić tego, że mam ochotę mieć orgazm.
I co mogę zrobić?
Nigdy nie wstydź się swoich potrzeb.

A z Twojego posta wynika, że facet jest zwyczajnie leniwy... Popieram pomysł z przerywaniem zabawy
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 10:39   #14
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Nigdy nie wstydź się swoich potrzeb.

A z Twojego posta wynika, że facet jest zwyczajnie leniwy... Popieram pomysł z przerywaniem zabawy
Ja tak zrobiłam kiedyś facetowi, który uważał, że z seksu czerpie się taka satysfakcje,. że kobiety niepotrzebnie tak trabią o orgazmie, bo przecież sam seks to frajda.
To powiedziałam mu - wytrzymaj przez tydzień, co tam! 7 razy doprowadzenie Cię prawie do końca, gdy już czujesz, że nadchodzi i wtedy odpuszczenie - samo nagromadzone i nierozładowane napięcie będzie "nosiło"

Nie wytrzymał
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 10:55   #15
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Dziękuję za sugestie. Jeśli którekolwiek z działań nie uzyska porządanego efektu wtedy plan B spalenie koszul, może to zadziała
__________________
Kto nie ryzykuje, ten w trójkącie bermudzkim nie siedzi.
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 10:57   #16
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez M42 Pokaż wiadomość
Dziękuję za sugestie. Jeśli którekolwiek z działań nie uzyska porządanego efektu wtedy plan B spalenie koszul, może to zadziała
Ja i tak Cię podziwiam, bo sama nie miałabym cierpliwości, domagałabym się "zrobienia swojego" i koniec
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 11:04   #17
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

rozumiem, że nie osiągasz orgazmu podczas stosunku, tylko przez stymulację łechtaczki? jeśli tak, to sprawa prosta, Twój orgazm idzie na pierwszy ogień, dopiero potem stosunek

i po krzyku
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 11:06   #18
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;7550767]rozumiem, że nie osiągasz orgazmu podczas stosunku, tylko przez stymulację łechtaczki? jeśli tak, to sprawa prosta, Twój orgazm idzie na pierwszy ogień, dopiero potem stosunek

i po krzyku[/QUOTE]ale tu chodzi o to, że TŻ nie chce się zająć orgazmem
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 11:41   #19
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Hm, mnie dwa razy facet zasnął w takiej sytuacji (tzn on miał orgazm, a potem miał się zająć mną) Głupio mu było, więc mu odpuściłam te grzechy

Myślę, że sposób z seksem bez jego orgazmu może się sprawdzić, chociaż na razie mówi, że to ok. To wciąż sfera teorii, praktyka to trochę co innego. Może na razie wydaje mu się, że faktycznie orgazm nie jest ważny i że z samego seksu bez orgazmu będzie czerpał taką samą satysfakcję - ale wątpię, żeby tak rzeczywiście się stało, kiedy przyjdzie co do czego
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 11:46   #20
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

ale wiesz, ty go nie uprzedzaj na zasadzie, Kochanie, o teraz zobaczymy jak ci sie spodoba bez orgazmu, tylko po prostu skoncz w jednej chwili i jak zrobi glupia mine to powiedz z mina niewiniatka "Kochanie, przeciez seks jest najwazniejszy. Nie potrzebujesz orgazmu". Gorzej, jak on, chcac sie odegrac albo wyladowac, bedzie "konczyl" w lazience...
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 11:47   #21
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Hm, mnie dwa razy facet zasnął w takiej sytuacji (tzn on miał orgazm, a potem miał się zająć mną) Głupio mu było, więc mu odpuściłam te grzechy
Póki jest mu głupio, to ok, ale gdy uznaje, że kobiecy orgazm to babska fanaberia - trzeba mu pokazać czym jest orgazm
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 11:54   #22
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
ale wiesz, ty go nie uprzedzaj na zasadzie, Kochanie, o teraz zobaczymy jak ci sie spodoba bez orgazmu, tylko po prostu skoncz w jednej chwili i jak zrobi glupia mine to powiedz z mina niewiniatka "Kochanie, przeciez seks jest najwazniejszy. Nie potrzebujesz orgazmu". Gorzej, jak on, chcac sie odegrac albo wyladowac, bedzie "konczyl" w lazience...
DOKŁADNIE, TO NAJWAŻNIEJSZE, SPISEK BĘDZIE MIAŁ WIĘKSZA MOC
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 12:12   #23
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
Gorzej, jak on, chcac sie odegrac albo wyladowac, bedzie "konczyl" w lazience...
jeśli tak będzie się działo, to będzie miał swoje "orgazm nie jest najważniejszy" i sam sobie bramke strzeli
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 12:13   #24
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Mój ex też uwielbiał seks, ale mną się jakoś specjalnie nie przejmował. Jak miałam orgazm to świetnie, a jak nie to 'twój problem'. Po kilku miesiącach zaczełam czuć się jak, brzydko mówiąc, worek na sperme. Ochota na seks całkowicie uleciała, po krótkim czasie skończył się też nasz związek ;]
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 12:15   #25
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Mój ex też uwielbiał seks, ale mną się jakoś specjalnie nie przejmował. Jak miałam orgazm to świetnie, a jak nie to 'twój problem'. Po kilku miesiącach zaczełam czuć się jak, brzydko mówiąc, worek na sperme. Ochota na seks całkowicie uleciała, po krótkim czasie skończył się też nasz związek ;]
Mi w poprzednim związku się zdarzyła sytuacja tego typu, to... powiedziałam, że materacem więcej nie będę - dosłownie, zrobiłam wielka awanturę i ostatecznie pomogło na tyle, na ile to było mozliwe
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 12:27   #26
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

A u mnie jest, bardzo rzadko ale jest, odwrotna sytuacja. Tylko wtedy jak mój kochany jest zmęczony i ja dojdę, wtedy po jakimś czasie on stwierdza, że odpuszczamy sobie. Mam wtedy wyrzuty sumienia, że ja miałam a on nie. No i wtedy on mi mówi, że najważniejsze, że było przyjemnie i że nie potrzebuje mieć orgazmu. Ale wtedy zwykle dokańczamy rano, kiedy organizm sobie przypomina o tym, że się w nocy nie wyładował i wtedy też jest przyjemnie
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 12:30   #27
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mi w poprzednim związku się zdarzyła sytuacja tego typu, to... powiedziałam, że materacem więcej nie będę - dosłownie, zrobiłam wielka awanturę i ostatecznie pomogło na tyle, na ile to było mozliwe

ja próbowałam z nim o tym rozmawiać, niby przyznawał mi rację, ale jakoś niespecjalnie się tym przejmował. Kiedy juz próbował zrobić coś w tym kierunku, po minucie najczęściej kończyło się to pytaniem "w ogóle będzie coś z tego?" Po takim pytaniu odrazu odechciewało mi sie seksu.
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 17:34   #28
LaBellisima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 26
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

ja na Twoim miejscu następnym razem (i kolejnymi także) zaczęłabym go pieścić, pozwoliła na dużo, a gdy już będzie bardzo nagrzany, wstałabym - ubrała się i powiedziała seks był a orgazm nie musi ... i tak kila/kilkanaście razy ... aż zrozumie.
LaBellisima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:37   #29
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

ojjjj zgadzam sie z poprzedniczkami ;d uwodz go jak tylko sie da ... i skoncz w odpowiednim momencie, widocznie facetom nie mozna inaczej wytlumaczyc o co chodzi .. poza tym mnie sie zawsze wydawalo ze punktem kulminacyjnym seksu jest orgazm .. a nieosiagniecie go to tak jak ogladanie filmu akcji ... i przerwanie w najlepszym momencie .. no ale nic
osobiscie nie wytrzymalabym z takim egoistą i czulabym sie wykorzystana ;p
on jest taki madry bo ma orgazm i mysli ze Tobie jest rownie przyjemnie jak jemu ... ehhh jezeli opcje kolezanek nie pomoga to nie mam juz pojecia.. zmuszac go do sprawiania Ci przyjemnosci nie ma sensu bo nie o to w tym wszystkim chodzi ..
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 20:50   #30
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: facet mi mówi że orgazm jest niepotrzebny!

Kurcze takimi teoriami to on może zawojować szowinistyczne portale internetowe.
Ja bym się mu chyba roześmiała w twarz i wprowadziła... abstynencję...idąc jego tokiem rozumowania do czego w ogóle seks jest potrzebny?
Jak już facet coś wymyśli...
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.