Do młodych mam. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 21:54   #1
marchi
Raczkowanie
 
Avatar marchi
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto city. ;)
Wiadomości: 126

Do młodych mam.


Cześć dziewczynki.Chciałabym się dowiedzieć jak poradziły sobie młode mamusie. Czy mieszkałyście na początku u swoich lub partnera rodziców? ?Ja mieszkam u jego rodziców. Często na forach pisze się,że to najgorsze co może być.. Mi wcale nie przeszkadza,że nie mam jeszcze własnego mieszkania. Nie musze się martwić o wiele rzeczy. Mieszkania będziemy szukać jak odchowamy dziecko. W dodatku moja teściowa jest tak kochana(nie do przesady oczywiscie) ,że pytała mojego przyszłego męża rok temu czy nie chciałby zmian w pokoju, aby było więcej miejsca na wszelki wypadek.No i po roku się tam wprowadziłam Nie mam żadnych nieprzyjemności z mieszkania tam. Zawsze mi mama pomoże. Z pieniędzmi czasem krucho ponieważ tylko mój TŻ pracuje.Ale dajemy sobie rade i starcza na przyjemności.. Mieszkanie oczywiście zakupimy na kredyt. Bo na Polskie realia innej możliwości nie widzę.. Mimo tego iż nie jesteśmy bogaci, jesteśmy bardzo szczęsliwi
marchi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 06:39   #2
sasanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 265
GG do sasanka
Dot.: Do młodych mam.

cześć Miło się czyta tak optymistyczne wątki gratuluję teściowej i mam nadzieję, że będzie wam się dalej tak dobrze mieszkało. Wiem, że pomoc przy dziecku jest bezcennna, bywa jednak, że babcia niekoniecznie się z mamą dziecka dogaduje - mimo, że obie je kochają. Gratuluje Ci też tak mało materialistycznego podejścia do życia - teraz to raczej rzadkość. Pozdrawiam serdecznie, życze powodzenia no i oczywiście realizacji planów
sasanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 08:10   #3
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Do młodych mam.

Moja powiedziała, że jak chłopak sprowadza dziewczynę do domu to to się kurewka tzn ta dziewczyna nazywa, a nie byliśmy szczeniakami bo mój mąż miała 27 a ja 23 lata
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 08:54   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Do młodych mam.

Pomieszkaj tak z 10 lat to wtedy stwierdzisz czy faktycznie jest milo i przyjemnie.

My mieszkamy od poczatku sami we wlasnym mieszkaniu,mialam 20 lat gdy sie poznalismy ,on 25.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:20   #5
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Do młodych mam.

My mieszkamy z moimi rodzicami i ja jestem baaardzo zadowolona moj mąz nie do końca czasami.Budujemy dom i w niedługim czasie przeprowadzamy sie tak że z takimi perspektywami miło jest jeszze sobie z kimś pomieszkać,ale nie wyobrażam sobie tego na dłuższą mete moj mąż jest kłótliwi tak że prędzej czy puźniej cos by sie przydażyło.....
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 10:54   #6
marchi
Raczkowanie
 
Avatar marchi
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto city. ;)
Wiadomości: 126
Dot.: Do młodych mam.

mój TŻ na szczescie nie jest kłótliwy..Ale mieszkanie z moimi rodzicami bylo by straszne..
marchi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 11:53   #7
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Do młodych mam.

Ja nie wyobrażam sobie mieszkania z dzieckiem u teściów. Bardzo ich lubię, są przemiłymi ludźmi chcącymi tylko naszego dobra. Ale mieszkając na swoim jest się sterem, okrętem i żeglażem i można sobie za przeproszeniem na...ać na podłogę i nikt nic nie powie. A mieszkając u kogoś zawsze musisz mieszkać na czyiś warunkach.
Ale zyczę powodzenia.

Ja mieszkałam z teściami 2,5 miesiąca i choć nie było źle to nie ma porównania do swojego domu.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 16:25   #8
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Do młodych mam.

Dla mnie mieszkanie z rodzicami a już tym bardziej z teściami wychodzi z gry. Najlepiej na swoim - bardzo lubię powiedzenie ciasne ale własne.
Mieszkanie nawet z najlepszymi rodzicami pod słońcem w końcu stanie się uciążliwe, a na własnym możesz robić co chcesz i nikt ci nic nie mówi.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 17:00   #9
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Do młodych mam.

Marchi gratuluje super tesciowej ja nie wyobrazam sobie mieszkac ze swoja tesciowa, za to moj TZ moich rodzicow uwielbia wiec tu nie bylo by problemu
ja za miesiac zostane mloda mamuska, mam 19 lat a moj TZ 20. Mieszkamy ze soba odkad bylismy razem 3 miesiace pracuje tylko moj Tz i jak narazie wszystko uklada sie super. Narazie wynajmujemy 3 pokojowe mieszkanko ale mamy zamiar kupic dom za jakies dwa latka.
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 17:46   #10
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Do młodych mam.

Gratuluje - bardzo fajnie sie czyta wyznania szczesliwej mlodej mamy Ja tak mloda mama nie jestem - rok temu urodzilam synka, w wieku 24 lat, a w przyszlym roku urodze nastepne dziecko... Ale zawsze jestem pod wrazeniem tego jak wiele mlodziutkich matek dorasta do nowej roli, akceptuje ten fakt i swietnie sobie radzi Uwazam ze chociaz nie zawsze to sie sprawdza, mlode matki maja zdecydowana przewage nad tymi w srednim wieku (po 40 roku zycia)... Zycze powodzenia w waszych planach, i ciesz sie z takiej tesciowej bo nie kazda z nas ma szczescie trafic na kobiete ktora nas tak akceptuje
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 21:46   #11
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Do młodych mam.

heheh na krotko mete to jest ok ale po pewnym czaie czlowiek chce sie odciac miec swoja pywatnosc, itymnosc i spokoj jacy by ci rodzice nie byli

ze swoja tesciowa nie wyborazam sobie mieszkac... boshe katastrofa by to byla
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 20:37   #12
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Do młodych mam.

Nie można powiedzieć,że za 10 lat przestanie być miło bo żadna z nas nie zna charakteru tej kobiety. Gratuluję mamusi, ja sama zostałam mamą zaraz po ukończeniu 18 roku życia...Obecnie mieszkam za granicą, dom wynajmujemy razem z moją mamą. Dla mnie to ogromny plus ponieważ sporo mi pomaga, natomiast TŻ ma troszkę inne podejście
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.