Chyba go nie doceniam:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 06:21   #1
marchi
Raczkowanie
 
Avatar marchi
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto city. ;)
Wiadomości: 126

Chyba go nie doceniam:(


Mam wspaniałego chłopaka, ktory by zrobil dla mnie wszystko. Jednak ja go nie doceniam.. Czasami mnie denerwuje tym,że zachowuje się jak dzieciak. On mi odpowiada,że nie chce być poważny i nudny bo ma na to czas. Naprawdę go kocham,ale nie potrafie docenić tego jaki dobry dla mnie jest.. Często sie go czepiam,że nie poszlo mu w szkole i musi teraz do wieczorówki chozić,że skoro ze szkołą cienko szlo to z pracą też tak będzie..A on sie cały czas stara! Najgorsze jest to,że on nie potrafi załatwiać ważych spraw.. Jak byłam z nim doładowac karte miejską i miał wziąść fakture.. to chcial już wyjść bez bo załatwić nie umiał.. Znaczy nie wiem czy załatwil by jakieś ważne rzeczy bo jeszcze tego nie robił.. takie jest tylko moje przypuszczenie Nigdy nie potrafiłam nic i nikogo docenic Kochajac ludzi...krzywdze ich
marchi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 07:29   #2
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

Cytat:
Napisane przez marchi Pokaż wiadomość
Mam wspaniałego chłopaka, ktory by zrobil dla mnie wszystko. Jednak ja go nie doceniam.. Czasami mnie denerwuje tym,że zachowuje się jak dzieciak. On mi odpowiada,że nie chce być poważny i nudny bo ma na to czas. Naprawdę go kocham,ale nie potrafie docenić tego jaki dobry dla mnie jest.. Często sie go czepiam,że nie poszlo mu w szkole i musi teraz do wieczorówki chozić,że skoro ze szkołą cienko szlo to z pracą też tak będzie..A on sie cały czas stara! Najgorsze jest to,że on nie potrafi załatwiać ważych spraw.. Jak byłam z nim doładowac karte miejską i miał wziąść fakture.. to chcial już wyjść bez bo załatwić nie umiał.. Znaczy nie wiem czy załatwil by jakieś ważne rzeczy bo jeszcze tego nie robił.. takie jest tylko moje przypuszczenie Nigdy nie potrafiłam nic i nikogo docenic Kochajac ludzi...krzywdze ich

skoro wiesz co robisz zle, to połowa sukcesu, zacznij go doceniac i juz mysl o tym co on umie a nie czego nie umie

wiadomo ze spięcia w kazdym normalnym związku są, ale nie na tym sie skupiaj
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 07:49   #3
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

mozna by sie zastanowic,gdzie tkwi problem? w Tobie,ze nie doceniasz swojego TZ,czy w TZ,ze jest po prostu nieporadny? porozmawiajcie szczerze,opowiedz mu,czego oczekujesz,ale i daj mu czas,by mogl jeszcze "powyglupiac sie"...ile macie lat? jak dlugo jestescie ze soba? sprobuj zobaczyc w nim czlowieka wartosciowego,ktory potrafi kochac,potrafi zyc.....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 07:51   #4
ankawilk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

pogadaj z nim
ankawilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 08:18   #5
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

Wiesz kiedyś miałam podobnie...jak poznałam mojego TZta tez mi sie wydawało że taki nieporadny jestale z biegiem lat po prostu wydoroślał i sie bardzo mienił odkąd ma prace.Też mu wytykałam mnóstwo rzeczy do tego stopnia że widziałam że go to bardzo rani więc starałam się panować nad sobą i daraować sobie teksty które go raniły.Niestety tego było za dużo i za późno się starałam zmienić bo mój TZ coraz bardzoej zaczął się ode mnie odsuwać już nie był taki miły,kochajacy i dobry dla mnie wiem,że to tylko i wyłacznie moja winaTeraz próbuje to odbudować chociaz on nie raz mi mówi że nie umie o tym zapomnieć jak miałam go za nic,za nieporadne zero.Także jak widzisz lepiej zaakceptuj swojego TZta takim jakim jest,a przeciez dla Ciebie jest dobry, kochający itp więc to chyba najważniejsze prawda?Ty też napewno we wszystkim orłem nie jesteś a jednak on Ci tego nie wypomina,przecież kazdy ma jakieś wady.Jeżeli przeszkadza Ci to aż tak bardzo,że nie umie załatwić waznych spraw(chociaż tak naprawdę tego nie wiesz) to idz z nim jak będzie musiał cos takiego załatwić pomoż mu raz drugi trzeci az w końcu sam się nauczy przecież od tego macie siebie zeby sobie pomagać
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 09:33   #6
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

Skoro jest troszke nieporadny,to mu pomóż od czego jest związek,aby się wspierać nawzajem.Może go nakieruj co i jak i nie chodzi mi żeby całe zycie mu ułatwiać,ale czasami najwidoczniej trzeba.Doceń go skoro się stara.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 09:40   #7
zaba123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 19
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

właśnie związek powinien być oparty na wzajemnej pomocy...i staraj się go chwalić nawet za najmniejszą rzecz którą zrobi...a że czegoś nie umie, ..jesteśmy tylko ludźmi..
zaba123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 10:30   #8
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

a rodzice Cię chwalą i doceniają?
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:20   #9
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

Cytat:
Napisane przez zaba123 Pokaż wiadomość
właśnie związek powinien być oparty na wzajemnej pomocy...i staraj się go chwalić nawet za najmniejszą rzecz którą zrobi...a że czegoś nie umie, ..jesteśmy tylko ludźmi..
z jednej strony jest w tym racja, a z drugiej chwalic za cokolwiek jak malutkie dzieciatko? to milo, kiedy facet jest bardziej zaradny od kobiety, wtedy kobieta wie, ze moze czuc sie przy nim bezpiecznie, liczyc na niego, miec swiadomosc, ze kiedy ona nie bedzie umiala sobie z czyms poradzic, to pomoze jej TZ, a tak będzie tylko wrazenie, ze on sobie z niczym nie radzi, ze wszystko spoczywa na barkach kobiety, ze zamiast partnera ma dzieckol, ktorym sie musi opiekowac. Mezczyzna powinien kobiecie imponowac, a nieporadny dzieciak - co on moze?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:03   #10
kattyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 227
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
z jednej strony jest w tym racja, a z drugiej chwalic za cokolwiek jak malutkie dzieciatko? to milo, kiedy facet jest bardziej zaradny od kobiety, wtedy kobieta wie, ze moze czuc sie przy nim bezpiecznie, liczyc na niego, miec swiadomosc, ze kiedy ona nie bedzie umiala sobie z czyms poradzic, to pomoze jej TZ, a tak będzie tylko wrazenie, ze on sobie z niczym nie radzi, ze wszystko spoczywa na barkach kobiety, ze zamiast partnera ma dzieckol, ktorym sie musi opiekowac. Mezczyzna powinien kobiecie imponowac, a nieporadny dzieciak - co on moze?

No tak tylko że my nie mówimy narazie o jakims dojrzałym meżczyźnie ponieważ TŻ autorki jeszcze sie uczy więc nie mozna od niego akurat wymagać zachowania 100%poważnego cały czas jesli by miał 25lat i tak się zachowywał to by mogło być niepokojące a w takim wypadku??jeszcze wszystko przed nim wszystkiego mozna się nauczyć.Zresztą skoro autorka wątku pisze że jest dla niej dobry kochający i ze zrobiłby dla niej wszystko to też troche oznacza że bierze ją jednak na poważnie nie jest ona dla niego zabawką, kolejna zdobyczą tylko ją szanuje i chce być z nią to chyba troche świadczy o tym że aż takim maxymalnym dzieciakiem nie jest prawda??No i przede wszystkim sie STARA nie olewa tego wydaje mi się że jak będzie miał w niej wsparcie i ona jasno bedzie mu komunikować co jej w nim nie odpowiada nie raniąc go no i oczywiście bedzie mu pomagała to wszystko bedzie OK
kattyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:34   #11
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

Skoro twierdzisz że koleś nie potrafi załatwić ważnych rzeczy naucz go tego....z czasem dorośnie do wszystkiego.Niektórzy tak mają...Ja prawdę mówiąc też często, że tak powiem, boje się załatwić coś sama...i pomaga mi mój Tż.To kwestia czasu...
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 15:12   #12
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

Cytat:
Napisane przez marchi Pokaż wiadomość
Mam wspaniałego chłopaka, ktory by zrobil dla mnie wszystko. Jednak ja go nie doceniam.. Czasami mnie denerwuje tym,że zachowuje się jak dzieciak. On mi odpowiada,że nie chce być poważny i nudny bo ma na to czas. Naprawdę go kocham,ale nie potrafie docenić tego jaki dobry dla mnie jest.. Często sie go czepiam,że nie poszlo mu w szkole i musi teraz do wieczorówki chozić,że skoro ze szkołą cienko szlo to z pracą też tak będzie..A on sie cały czas stara! Najgorsze jest to,że on nie potrafi załatwiać ważych spraw.. Jak byłam z nim doładowac karte miejską i miał wziąść fakture.. to chcial już wyjść bez bo załatwić nie umiał.. Znaczy nie wiem czy załatwil by jakieś ważne rzeczy bo jeszcze tego nie robił.. takie jest tylko moje przypuszczenie Nigdy nie potrafiłam nic i nikogo docenic Kochajac ludzi...krzywdze ich
Mówisz ,że go nie doceniasz,a zaraz besztasz,linijkę dalej znowu jęczysz,że jesteś okropna,i znowu kolejna jego wada.
Pomyśl czego chcesz...
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 08:02   #13
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

Uważam ze dziewczyny trafiły prosto w sedno sprawy. Takie rzeczy nie są trudne na tyle żeby nie możnabyło go tego nauczyć, może po prostu brak mu pewności siebie? Jeśli bedzie wciąż słyszał krytykę od najbliższej osoby - ciebie, zamknie się w sobie i jego samoocena upadnie tak nisko ze możliwe ze nie bedzie można tego odbudować, albo będzie bardzo, bardzo ciężko. Jedyne rozwiązanie problemu tkwi w miłości - kochasz go, więc wspieraj i pomóż, naucz załatwiac trudne sprawy, to przyjdzie z czasem, jesli coś załatwi sam, pochwal go że to zrobił, pokaż mu ze jestes z tego bardzo zadowolona. Może to brzmi tak jakbyś miała wychowywac dziecko, ale tak nie jest. Pomyśl, ludzie w KAŻDYM wieku potrzebują być docenieni, pochwaleni, nagrodzeni. Nie tylko dzieci. Taka jest natura człowieka. Tobie tez jest przecież miło że pochwali cię mama, czy tata, że pochwali cię szef czy nauczycielka, albo ze pochwali cię sam TŻ. Jeśli zobaczy ze w końcu coś zrobił dobrze, otworzy się na takie rzeczy, bo bedzie widział że po prostu warto. Nie dołuj go, że nie potrafi załatwić nawet najmniejszej sprawy, bo to będzie miało działanie zupełnie odwrotne. Kochaj go i pomóż mu przez to przejść, dużo łatwiej mu będzie z Tobą u boku, potem sam zobaczy ze to faktycznie nic strasznego Więc bądź spokojna i cierpliwa i kochająca Po prostu traktuj go tak jak sama chciałabyś być traktowana przez niego, a wtedy wszystko bedzie dobrze Nikt z nas nie lubi krytyki, a jesli jej jest za dużo potrafi się bardzo odbić na psychice, zapamiętaj to

Ochh ale się rozpisałam

Życzę powodzenia, bo to nie bedzie łatwa droga, ale jeśli go kochasz to możesz to zrobić
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:12   #14
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

Cytat:
Napisane przez marchi Pokaż wiadomość
Mam wspaniałego chłopaka, ktory by zrobil dla mnie wszystko. Jednak ja go nie doceniam.. Czasami mnie denerwuje tym,że zachowuje się jak dzieciak. On mi odpowiada,że nie chce być poważny i nudny bo ma na to czas. Naprawdę go kocham,ale nie potrafie docenić tego jaki dobry dla mnie jest.. Często sie go czepiam,że nie poszlo mu w szkole i musi teraz do wieczorówki chozić,że skoro ze szkołą cienko szlo to z pracą też tak będzie..A on sie cały czas stara! Najgorsze jest to,że on nie potrafi załatwiać ważych spraw.. Jak byłam z nim doładowac karte miejską i miał wziąść fakture.. to chcial już wyjść bez bo załatwić nie umiał.. Znaczy nie wiem czy załatwil by jakieś ważne rzeczy bo jeszcze tego nie robił.. takie jest tylko moje przypuszczenie Nigdy nie potrafiłam nic i nikogo docenic Kochajac ludzi...krzywdze ich
O tym niedocenianiu... sama na to wpadłaś, czy on Ci wmawia że go nie doceniasz?
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:23   #15
marchi
Raczkowanie
 
Avatar marchi
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto city. ;)
Wiadomości: 126
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

sama na to wpadłam bo taka jest prawda
marchi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 12:01   #16
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

Cytat:
Napisane przez marchi Pokaż wiadomość
sama na to wpadłam bo taka jest prawda

Wiec skoro wiesz to nic innego, ale pokaż mu że go kochasz i może troszke przestań na niego narzekać tylko pogadaj z nim.
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 12:10   #17
Martini Bianco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 595
Dot.: Chyba go nie doceniam:(

marchi,za dużo myślisz....Ciesz się tym,że go masz...Każdy ma swoje wady.i Ty je masz
Ja jestem sama,mimo,że byłam z kimś kogo kochałam,niestety on się we mnie nie zakochał.Za takiego faceta,który by zrobił dla mnie wszystko i którego ja też bym kochała,wiele bym dała...oj wiele...zazdroszczę.Jeśłi go kochasz,to uśmiech na buzię i wiecej tolerancji.A jak on nie wytrzyma pewnego ,pięknego dnia i go stracisz?Pomyślałaś o tym?
ZAZDROSZCZĘ CI!
Martini Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.