Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 15:44   #3751
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja wlasnie sprobuje nalozyc flat topem bo poki co nakldam kabuki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:18   #3752
12afa95a69b5d7f82e4e3ee16cafcc8907610f4b_659746821b7f1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziś nałożyłam próbkę pudru Immediate Beauty w tym ciemniejszym odcieniu. Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie sięgałam po niego wcześniej. Puder nalozyłam na policzki i czoło. WOW! Efekt jest subtelny ale jaka różnica. Faktycznie buzia zaczęła wyglądać tak świeżo i kości policzkowe zostaly ładnie wyeksponowane. Normalnie jak buzia z okładki magazynu Do tego zaskoczona byłam tym, że puder nie podkreslił mi porów pomimo efektu rozświetlenia. Widziałam że można nabyć już refill na Allegro. Dopiero teraz zwróciłam uwagę, że na aukcji polecają również aplikację na mokro w celu wzmocnienia efektu. Wypróbuję w weekend
12afa95a69b5d7f82e4e3ee16cafcc8907610f4b_659746821b7f1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 19:18   #3753
majka2089
Przyczajenie
 
Avatar majka2089
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

czuję reklamę..
majka2089 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:30   #3754
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez majka2089 Pokaż wiadomość
czuję reklamę..
Dokładnie to samo chciałam napisać...
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:41   #3755
12afa95a69b5d7f82e4e3ee16cafcc8907610f4b_659746821b7f1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Rozumiem majka2089 ze sugerujesz mi reklame? Na podstawie tego, ze podoba mi sie produkt i go chwale? Myslalam, ze po to jest to forum i ten watek - by dzielic sie swoimi spostrzeżeniami. Twoj post nic nie wnosi poza ironiczna nuta i podejrzeniem.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Powiem szczerze. Jest mi przykro i nie czuję sie tu dobrze. Postanowiłam tu nie zaglądać, a kolejne uwagi i spostrzeżenia zachować dla siebie.
12afa95a69b5d7f82e4e3ee16cafcc8907610f4b_659746821b7f1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:49   #3756
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

[1=12afa95a69b5d7f82e4e3ee 16cafcc8907610f4b_6597468 21b7f1;29526961]Rozumiem majka2089 ze sugerujesz mi reklame? Na podstawie tego, ze podoba mi sie produkt i go chwale? Myslalam, ze po to jest to forum i ten watek - by dzielic sie swoimi spostrzeżeniami. Twoj post nic nie wnosi poza ironiczna nuta i podejrzeniem.[/QUOTE]
Nie do mnie, ale odpowiem, bo odniosłam podobne wrażenie. Po prostu to dość dziwne, że przy takiej ilości postów, jakie napisałaś, połowa to posty wychwalające kosmetyki Pixie. I przypadkowo zaczęłaś się udzielać w tym wątku w momencie pojawienia się nowości i to głównie je chwalisz. Do myślenia daje też Twój świetny kontakt z Panią Sylwią, od której np. ja, mimo 2 maili, nie dostałam prostej odpowiedzi na temat doboru koloru podkładu. Ty w błyskawicznym tempie dostałaś olbrzymią wypowiedź broniącą składu Pixie. Przepraszam, jeśli niesłusznie się czepiam, ale sama widzisz, jak to wygląda...
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:38   #3757
12afa95a69b5d7f82e4e3ee16cafcc8907610f4b_659746821b7f1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Rozumiem, że do "nabicia" przynajmniej kilkudziesięciu postów "nie wypada" mi zachwalać niczego bez podejrzenia o reklamę? Postanowiłam zaprzyjaźnić się z wizażem i z tym wątkiem. Okazuje się, że wybrałam zły moment. Z Pania Sylwią wymieniłam raptem 3 emaile. Nie miałam problemu z odpowiedzią. A pisałaś na adres ze strony? Tak czy siak mój entuzjazm osłabł. Po co dzielić się czymś i jeszcze za to obrywać po łapach? Pozostane biernym czytelnikiem jak wcześniej.
12afa95a69b5d7f82e4e3ee16cafcc8907610f4b_659746821b7f1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 22:24   #3758
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

[1=12afa95a69b5d7f82e4e3ee 16cafcc8907610f4b_6597468 21b7f1;29528673]Rozumiem, że do "nabicia" przynajmniej kilkudziesięciu postów "nie wypada" mi zachwalać niczego bez podejrzenia o reklamę? Postanowiłam zaprzyjaźnić się z wizażem i z tym wątkiem. Okazuje się, że wybrałam zły moment. Z Pania Sylwią wymieniłam raptem 3 emaile. Nie miałam problemu z odpowiedzią. A pisałaś na adres ze strony? Tak czy siak mój entuzjazm osłabł. Po co dzielić się czymś i jeszcze za to obrywać po łapach? Pozostane biernym czytelnikiem jak wcześniej.[/QUOTE]
Posilę się tutaj regulaminem forum, a konkretnie punktem dotyczącym jednopostowców, czyli osób z dorobkiem poniżej 50 postów lub stażem krótszym niż miesiąc:
"16.3. Posty z peanami i zachwytami o usługach lub produktach, szczególnie powtarzających się w wielu postach, mogą być usunięte, a w skrajnych przypadkach konto zablokowane na stałe."
Zrozum, że to nie jest mój wymysł, ale takie są zasady tego forum, na które Ty również się zgodziłaś zakładając tu konto. Nikt nie chce Cię tutaj obrażać czy zniechęcać do udzielania się, zwracamy tylko uwagę na to jakie stwarzasz wrażenie - być może nieświadomie. Przepraszam wszystkich za OT, już nie będę dłużej ciągnąć tego tematu, zwłaszcza że to nie miejsce na to.
Aha, co do maila - tak, pisałam dwa razy na adres podany na stronie, ale to było jakiś czas temu i brak odpowiedzi zniechęcił mnie do dalszych prób kontaktu.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2011-09-20 o 22:27
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 06:14   #3759
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

[1=12afa95a69b5d7f82e4e3ee 16cafcc8907610f4b_6597468 21b7f1;29526961]Rozumiem majka2089 ze sugerujesz mi reklame? Na podstawie tego, ze podoba mi sie produkt i go chwale? Myslalam, ze po to jest to forum i ten watek - by dzielic sie swoimi spostrzeżeniami. Twoj post nic nie wnosi poza ironiczna nuta i podejrzeniem.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Powiem szczerze. Jest mi przykro i nie czuję sie tu dobrze. Postanowiłam tu nie zaglądać, a kolejne uwagi i spostrzeżenia zachować dla siebie.[/QUOTE]
Szkoda, że jednak zajrzałaś.
Ja z kolei źle się czuję, jak na koncie firmy nie na wpłaty, a na forum jest reklama... bardzo źle.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:10   #3760
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Szkoda, że jednak zajrzałaś.
Ja z kolei źle się czuję, jak na koncie firmy nie na wpłaty, a na forum jest reklama... bardzo źle.
To przestaje być miłe.

Cóż, czekamy na prawdziwe opinie
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:26   #3761
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez majka2089 Pokaż wiadomość
czuję reklamę..
Chcialam napisac to samo Dobrze, ze zostala wykopana...
wani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 10:29   #3762
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja też od razu miałam takie wrażenie odnośnie ni hao ...ale nie chciałam nic mówić.pixie zrobiło tu sobie żenującą antyreklamę.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:51   #3763
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
ja też od razu miałam takie wrażenie odnośnie ni hao ...ale nie chciałam nic mówić.pixie zrobiło tu sobie żenującą antyreklamę.
To prawda, dosc slabo to wszystko wypadlo
Ale na moje odczucia odnosnie Pixie niebardzo to wplynie. Firma jest naprawde warta uwagi, bo produkty sa super!
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 15:25   #3764
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Jejku, teraz się boję odezwać, bo choć staż mam długi to postów niewiele

Od dwóch dni testuję nową formułę oraz puder wykańczający z Pixie.

Na razie takie spostrzeżenia:
- doskonale matuje, ale nie ma płaskiego efektu, dla mnie super,
- kryje nieco mniej niż CdL
- nie waży się, ładnie wtapia (spryskuję warstwę primera oraz warstwę podkładu hydrolatem, spróbuję jeszcze z nasączonym wacikiem i na sucho),
- ściąga jednak skórę i czuję to niestety cały dzień, wczoraj mniej, dzisiaj bardziej, ale może to efekt spryskiwania twarzy - no nie wiem, spróbuję jeszcze inaczej,
- łatwiej go nałożyć bez efektu maski ( porównaniu do CdL)

Tyle na szybko, potestuję sobie jeszcze kilka dni i spróbuję zweryfikować opinię po tym czasie. Póki co jednak chyba CdL był dla mnie fajniejszym produktem, ale nowemu dam jednak szansę

Super produktem jak na razie jest nowy puder wykończeniowy, mam obie wersje kolorystyczne, choć na razie używam jedynie rozświetlającego.

Wiek 30+, cera mieszana, obecnie odwodniona, ale walczę dzielnie o poprawę.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 19:25   #3765
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

czyli podobnie to co ja zauwazylas z tymze ja nie mam problemu ze swieceniem to znaczy nie mialam nigdy wiec tego nie moge ocenic
ja po dzisiejszym dniu mam jednak wrazenie ze daje efekt maski ale moge ocenic na plus to ze trzyma sie od rana do wieczora bo czuje jeszcze teraz ta pudrowa warstewke
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-09-21 o 19:27
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 19:29   #3766
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A mozecie porownac te formule do NF? Mi na przyklad duzo bardziej pasuje NF niz CDL...
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 04:37   #3767
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny ja jestem załamana tym co zobaczyłam.
Rano przy śniadaniu myślałam sobie o tym, że muszę zamówić podkład i przypomniało mi się jak kiedyś wyglądała moja cera, jak szukałam odpowiednich kosmetyków. I pomyślałam, że zostanę przy Pixie już na zawsze.

Wchodzę na allegro ( ostatni raz kupowałam pixie w czerwcu) a tu taki szok cenowy ;o

Jako studentki zwyczajnie mnie nie stać na kupowanie podkładu w takiej cenie. Jakoże opakowanie wystarcza mi na ok. 2 miesiące to coroczny koszt jest zatrwazający. Poprzednia cena była dla mnie maksymalną możliwą ceną za jakikolwiek kosmetyk.
Może dla pań, które zarabiają, które kupują na codzień kosmetyki w takich cenach to żadna różnica te kilkanaście zł. . Ale myślę, że sporo klientek to dziewczyny ok. 20 roku życia, które walczą z cerą.

Dlaczego sklep internetowy nie jest otwarty odkąd istnieje strona, a sprzedaż odbywa się tylko przez allegro, gdzie wiadomo ile kosztuje wystawianie i prowizja od sprzedaży? To własnie koszt tych kilku złotych, które moim zdaniem zdecydują o spadku sprzedaży.
Opakowanie było dla mnie atrakcją przy pierwszym zakupie, teraz wolałabym dostać produkt w strunie jeśli miałoby to zmienić cenę.

Jestem tak rozczarowana, po ponad roku z ich produktami, tak zszokowana że muszę znaleźć sobie nowy podkład, że aż mam popsuty poranek
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 15:46   #3768
Law and Justice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Fajnie, że mamy polską firme która próbuje robić coś swojego ale tworzenie fałszywych kont i chwalenie swoich produktów jako super, hiper, extra doskonałe jest poprostu NIEUCZCIWE! Wiadomo, że pani Sylwii zalezy na jak największej sprzedaży ale nie za wszelka cenę. Gdzie jakieś granice moralne? Zapewne konto Ni Hao.. nie jest jedynym kontem panii Sylwii podejrzana jest też ilość recenzji na KWC gdzie są same najwyższe noty od dopiero co założonych kont zwłaszcza na początku ich działalnoći.. nie chce nic sugerować ale jest to trochę dziwne.

Radze tylko uważać na wszelkie wpisy na forach konkretnych produktów bo 20% z nich to wpisz od osob z tych wlasnie firm
Law and Justice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 19:47   #3769
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
A mozecie porownac te formule do NF? Mi na przyklad duzo bardziej pasuje NF niz CDL...
ja niestety nie znam formuly NF
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 09:29   #3770
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Law and Justice Pokaż wiadomość
Fajnie, że mamy polską firme która próbuje robić coś swojego ale tworzenie fałszywych kont i chwalenie swoich produktów jako super, hiper, extra doskonałe jest poprostu NIEUCZCIWE! Wiadomo, że pani Sylwii zalezy na jak największej sprzedaży ale nie za wszelka cenę. Gdzie jakieś granice moralne? Zapewne konto Ni Hao.. nie jest jedynym kontem panii Sylwii podejrzana jest też ilość recenzji na KWC gdzie są same najwyższe noty od dopiero co założonych kont zwłaszcza na początku ich działalnoći.. nie chce nic sugerować ale jest to trochę dziwne.

Radze tylko uważać na wszelkie wpisy na forach konkretnych produktów bo 20% z nich to wpisz od osob z tych wlasnie firm
Jesli isc Twoja droga, to mozna by uznac Twoj wpis jako konkurencji ( konto dopiero co otwarte, 1 post i do tego mocno krytyczny wobec jednej tylko firmy...).
nie popadalabym w paranoje, poza tym sprawa zamknieta przez moderatora, nie ma o czym dyskutowac.

Przyznam, ze nowe ceny mnie skutecznie odstraszaja, ale pewnie sie skusze na jakies probasy nowego podkladu w niedlugim czasie. Czy mozecie porownac trwalosc ze starymi formulami? (obie mi znikaly z twarzy )

Ten puder rozswietlajacy mnie nie pociaga, mam moja super Lavshuce : )
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 09:33   #3771
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cover de Luxe mocniej kryje, tak mis ie wydaje. dzis nalozylam nowy podklad Flat topem, zobaczymy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 09:39   #3772
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A ja właśnie chyba znalazłam swój kolor, mimo, że byłam przekonana, że mam dobrze dobrany
Wcześniej używałam shaylee 3, a dzięki kochanej wizażance, właśnie mam na twarzy tinkerbell 4 i jest jeszcze lepiej zwłaszcza teraz, gdy opalenizna nie jest już tak mocna. W lecie kolor będzie pewnie za mało żółty, ale aktualnie jest super
W tej chwili mam CDL na twarzy i jednak zdecydowanie wolę NF
Za jakiś czas przetestuję nową formułę
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 09:44   #3773
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A mnie cena nowego podkładu Pixie zniechęciła.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 10:17   #3774
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mnie też niestety ale tyle czekałam na nową formułę, że muszę ją przetestować
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:55   #3775
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziś 4 dzień testu nowej formuły Pixie. Trwałość jest bardzo dobra. Ja nie mam problemu z poprawkami przez cały dzień. Moja rozdrażniona ostatnio cera pięknie się uspokoiła. Coraz bardziej lubię nowa formułę, pierwotne "podszczypywanie", o którym pisałam wcześniej zniknęłopo dwóch dniach.
Myślę, że dla mnie ta formuła jest ciekawsza niż CdL, nie powoduje przetłuszczania się skóry. Jeszcze nie zdecydowała się na zakup całego opakowania, zobaczymy jak będzie dalej.
Zachwycona jestem natomiast puderem rozświetlającym. Używam jasnego, choć mam też ten bardziej opalony, ale chyba się nie zdecyduję Nie ma drobinek, ani perły, a efekt cudny. Twarz staje się promienna, ale tak normalnie bez mega efektów "lśnienia". No nie wiem jak to opisać, wygląda się po prostu dobrze.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:56   #3776
Anchesenpaaton
Przyczajenie
 
Avatar Anchesenpaaton
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Właśnie nałożyłam flat topem nową formułę podkładu w odcieniu Ayperi 2. Jak dotąd używałam CDL w kolorze Tinkerbell 3, zamówiłam po 3 próbki z obu tych odcieni w nowej formule. CDL jak dotąd stosowałam przez kilka ładnych miesięcy, jestem z niego bardzo zadowolona chociaż czasami wydawał mi się "ciężkawy". Moje odczucia po pierwszych minutach:
1. krycie niezłe, słabsze niż CDL, mnie wystarczy przy użyciu korektora (lecz nie mam cery problemowej, za to okropne cienie pod oczami i naczynka ),
2. proszek jest aksamitny ale nie nazwałabym go kremowym - pyli a nie jak CDL zbija się w grudki,
3. wtapia się lepiej niż Cover (nałożyłam na sucho co przy CDL nie zawsze się sprawdza, na masło Cupuasu), ale nie matuje - nie wiem czy w ciągu dnia nie zacznę się błyszczeć,
4. cera faktycznie wygląda świeżo i ładnie - niezależnie od oświetlenia, nie jest płaska,
5. jak na razie nie uczulił, ale nie wiem jak będzie dalej - w razie czego dam znać, bo moja cera jest mega wrażliwa,
6. nie czuć go na twarzy prawie wcale,
7. jedna rzecz mi się rzuciła od razu - zdecydowanie mniejsza wydajność niż CDL, po 3 delikatnych warstwach koloryt nadal nie jest w pełni wyrównany - a zazwyczaj przy takiej ilości Covera mam maksymalne krycie - więcej to już maska :P,
8. nie użyłam primera aby dokładnie przetestować sam podkład - niebawem zrobię już pełny makijaż łącznie z primerem i pudrem Immediate Beauty w odcieniu Natural Beauty i postaram się coś skrobnąć

Podsumowując - dobry dla osób które nie mają wiele do zakrycia, przyzwoicie wyrównuje i odświeża, raczej cery tłuste mogą się po nim świecić - jest dość lekki i aksamitny i nie można oczekiwać matu ani zakrycia przebarwień. Nie wiem czy go kupię, chociaż byłby dobry do codziennego noszenia i na lato. Na imprezę wybrałabym CDL.

Edytowane przez Anchesenpaaton
Czas edycji: 2011-09-23 o 12:59 Powód: dopiska
Anchesenpaaton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 16:10   #3777
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Podbijam post Ranki. Czy ktoś ma już może porównanie do NF?
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 11:45   #3778
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A może Cathy nam coś powie odnośnie nowej formuły? Najbardziej wiarygodne źródło wiedzy
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 12:53   #3779
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
A może Cathy nam coś powie odnośnie nowej formuły? Najbardziej wiarygodne źródło wiedzy
Chodzi o wrażenia odnośnie stosowania czy analizy składu?
Analiza składu już była, więc wnioskuję, że chodzi o to pierwsze.

Wiele wizażanek mogło się poczuć urażone Twoją wypowiedzią.
Na dniach mam zamiar porządnie przetestować nową formułę, CdL po prostu kocham, ale czy w takim wypadku jest sens, abym wystawiła recenzję? Czy moje wypowiedzi są wiarygodne?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:53   #3780
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Chodzi o wrażenia odnośnie stosowania czy analizy składu?
Analiza składu już była, więc wnioskuję, że chodzi o to pierwsze.

Wiele wizażanek mogło się poczuć urażone Twoją wypowiedzią.
Na dniach mam zamiar porządnie przetestować nową formułę, CdL po prostu kocham, ale czy w takim wypadku jest sens, abym wystawiła recenzję? Czy moje wypowiedzi są wiarygodne?
Heh, nie miałam niczego złego na myśli. Jestem na wizażu od niedawna, Cathy po prostu kojarzę jako bardzo zorientowaną w minerałach i mającą duże porównanie. I tyle. Nic innego.
Oczywiście, że sens jest, nikogo nie neguję. I czekam również na inne recenzje.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.