Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 15:06   #4051
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

bardzo proszę o pomoc w doborze koloru. zawsze używałam fair neutral, ale zrobił się za jasny i zupełnie nie wiem w jaki odcień celować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (5,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (3,4 KB, 22 załadowań)
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:06   #4052
niania76
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

używam tych kosmetyków od roku i jestem zachwycona, nie wiedziałam, że mają aż tylu fanów ( w zasadzie fanki
to genialne kosmetyki. Podkładem jestem zachwycona chyba najbardziej
niania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 21:49   #4053
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ze wszystkich firm mineralnych najwiecej produktow wyprobowalam wlasnie EDM. Wlasciwie prawie kazdy kosmetyk tej firmy przewinal sie przez moje rece (choc nie kazdy odcien rozu i podkladu).
Najbardziej jestem zadowolona z cieni, spelniaja wszystkie moje oczekiwania. Tym bardziej, ze wszystkie tradycyjne cienie uczulaja mnie :/ Moje oczy najwyrazniej toleruja tylko mineraly.
Jestem tez zachwycona rozswietlaczem Champagne. Roze choc oferowane w sporej ilosci kolorow to niestety po kilku godzinach na buzi bledna i zlewaja sie z kolorem podkladu.
Z korektorow polecam Intensive Fair dla posiadaczek jasnej karnacji i ostrzegam przed zakupem Aussie Perk Me Up z zamiarem tuszowania cieni pod oczami. Ten korektor jest tak blyszczacy, ze nadaje sie jako rozswietlacz!
Kolejnym kosmetykiem EDM jaki pokochalam to szminka Fauna - idealny odcien nude, a do tego pielegnuje usta jak balsam ochronny.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-09, 13:15   #4054
mariareis
Przyczajenie
 
Avatar mariareis
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Ze wszystkich firm mineralnych najwiecej produktow wyprobowalam wlasnie EDM. Wlasciwie prawie kazdy kosmetyk tej firmy przewinal sie przez moje rece (choc nie kazdy odcien rozu i podkladu).
Najbardziej jestem zadowolona z cieni, spelniaja wszystkie moje oczekiwania. Tym bardziej, ze wszystkie tradycyjne cienie uczulaja mnie :/ Moje oczy najwyrazniej toleruja tylko mineraly.
Jestem tez zachwycona rozswietlaczem Champagne. Roze choc oferowane w sporej ilosci kolorow to niestety po kilku godzinach na buzi bledna i zlewaja sie z kolorem podkladu.
Z korektorow polecam Intensive Fair dla posiadaczek jasnej karnacji i ostrzegam przed zakupem Aussie Perk Me Up z zamiarem tuszowania cieni pod oczami. Ten korektor jest tak blyszczacy, ze nadaje sie jako rozswietlacz!
Kolejnym kosmetykiem EDM jaki pokochalam to szminka Fauna - idealny odcien nude, a do tego pielegnuje usta jak balsam ochronny.
Mogłabyś dać linka do tej szminki? Przeglądam właśnie ich stronę i nie mogę jej znaleźć, a dobrą szminką nude byłabym zainteresowana. Mam też pytanie dotyczące płatności - na stronie, z której już można płacić (z widokiem koszyka) jest takie okienko zatytułowane: Estimate Shipping and Tax, trzeba wybrać kraj, tylko że nie ma tam Polski. No i teraz nie wiem, co robić. Kupowałam tam ponad rok temu, a teraz już nie pamiętam jak i nie mogę się odnaleźć.
mariareis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 09:31   #4055
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez mariareis Pokaż wiadomość
Mogłabyś dać linka do tej szminki? Przeglądam właśnie ich stronę i nie mogę jej znaleźć, a dobrą szminką nude byłabym zainteresowana. Mam też pytanie dotyczące płatności - na stronie, z której już można płacić (z widokiem koszyka) jest takie okienko zatytułowane: Estimate Shipping and Tax, trzeba wybrać kraj, tylko że nie ma tam Polski. No i teraz nie wiem, co robić. Kupowałam tam ponad rok temu, a teraz już nie pamiętam jak i nie mogę się odnaleźć.
1 post,EDM nie wysyła juz do PL
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 09:41   #4056
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez mariareis Pokaż wiadomość
Mogłabyś dać linka do tej szminki? Przeglądam właśnie ich stronę i nie mogę jej znaleźć, a dobrą szminką nude byłabym zainteresowana. Mam też pytanie dotyczące płatności - na stronie, z której już można płacić (z widokiem koszyka) jest takie okienko zatytułowane: Estimate Shipping and Tax, trzeba wybrać kraj, tylko że nie ma tam Polski. No i teraz nie wiem, co robić. Kupowałam tam ponad rok temu, a teraz już nie pamiętam jak i nie mogę się odnaleźć.
Polecam zakupy u jednego z polskich dystrybutorow EDM, tu np. masz link do szminki Fauna http://kosmetyki-mineralne.com/fauna-p1353.html
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 12:49   #4057
mariareis
Przyczajenie
 
Avatar mariareis
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Pinupxgirl, dziękuję Ponieważ musiałam długo czekać na opublikowanie mojego posta, a byłam w trakcie kupowania (więc z cierpliwością było u mnie krucho), w końcu ruszyłam głową i zajrzałam na pierwszą stronę wątku, do pierwszego posta z podstawowymi informacjami i tam, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu , ujrzałam link do polskiego przedstawiciela - a wtedy i szminka się znalazła. W każdym razie jeszcze raz dziękuję za pomoc
mariareis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 18:52   #4058
bekii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej, mam może trochę 'głupie' pytanie, ale może ktoś rozwieje moje wątpliwości...

chcę zamówić próbki cieni mineralnych Everyday Minerals ze strony : http://kosmetyki-mineralne.com

Jest tutaj zamieszczona taka informacja:

"Mini produkty (Sample): o wadze około 1g, zapakowane w słoiczek z sitkiem, folijką i białą zakrętką z nadrukiem Try Me, słoiczek jest wypełniony w 100%. Są to te same sample, które są widoczne na stronie producenta Everyday Minerals."

Czy te próbki to są te w takim wąskim 'słoiczku'? (załączam foto)

Jak się aplikuje ten cień, gdzie jest tutaj umieszczone to 'sitko'? jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić...

jeśli ktoś będzie tak życzliwy i wyrozumiały to bardzo proszę o odpowiedź

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto.jpg (15,2 KB, 5 załadowań)
__________________

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)





bekii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 19:27   #4059
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez bekii Pokaż wiadomość
Hej, mam może trochę 'głupie' pytanie, ale może ktoś rozwieje moje wątpliwości...

chcę zamówić próbki cieni mineralnych Everyday Minerals ze strony : http://kosmetyki-mineralne.com

Jest tutaj zamieszczona taka informacja:

"Mini produkty (Sample): o wadze około 1g, zapakowane w słoiczek z sitkiem, folijką i białą zakrętką z nadrukiem Try Me, słoiczek jest wypełniony w 100%. Są to te same sample, które są widoczne na stronie producenta Everyday Minerals."

Czy te próbki to są te w takim wąskim 'słoiczku'? (załączam foto)

Jak się aplikuje ten cień, gdzie jest tutaj umieszczone to 'sitko'? jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić...

jeśli ktoś będzie tak życzliwy i wyrozumiały to bardzo proszę o odpowiedź

pozdrawiam
To co widac na zalaczonym przez ciebie zdjeciu to tzw cien Travel Size i oczywiscie nie ma tam zadnego sitka. Jest to cien w kulce i u polskich dystrybutorow kosztuje zdaje sie ok. 17-18zł.
Tutaj zrobilam recenzje cieni w opakowaniu typu Travel Size i wszystko dokladnie opisalam http://makeuphunter.blox.pl/2010/10/...-powiek-w.html

Probki Try Me sa zapakowane w niewielkie, okragle sloiczki. Po prostu takie same opakowania jak pelnowymiarowe cienie EDM, ale mniejszy sloiczek
__________________


Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-07-11 o 19:28
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 19:43   #4060
bekii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziękuję ślicznie za tak szybką odpowiedź!

a orientujesz się może ile kosztują u nich próbki cieni?
bo nie widzę żadnych informacji na ich stronie;(
__________________

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)






Edytowane przez bekii
Czas edycji: 2011-07-11 o 19:54
bekii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 20:01   #4061
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez bekii Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za tak szybką odpowiedź!

a orientujesz się może ile kosztują u nich próbki cieni?
bo nie widzę żadnych informacji na ich stronie;(
Nie chce cie wprowadzic w blad, ale z tego co wiem polscy dystrybutorzy EDM nie sprzedaja probek cieni.
Amerykanskie EDM sprzedawalo badz mozna bylo zamowic nieodplatnie probki cieni Try Me.
Ale lepiej niech wypowiedza sie inne dziewczyny, bo nie jestem pewna w 100%.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 12:52   #4062
platti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cześć Dziewczyny. Mam problem, zamówiłam podkład intensive base EDM w odcieniu Fair jednak gdy pokryłam nim twarz okazał się za blady. do koloru twarzy może by i pasował ale do szyi niestety nie jest ona bardziej żółta, beżowa i wyglądam jakbym była chora albo ledwo żywa Czy, któraś z Was może mi pomóc z czym zmieszać albo jaki inny kolor kupić w tej formule, żeby bardziej mi pasował. Jestem początkująca w zakresie minerałów chociaż czaiłam się na nie od bardzo bardzo dawna i wiem, że dobór nie jest łatwy ale nie mam tyle funduszy, żeby próbować wszystkich odcieni po kolei;/ Dlatego proszę o pomoc w jakie odcienie celować, żeby troszkę zawęzić pole wyboru??? Dziękuję z góry
platti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 13:35   #4063
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

jak masz żółtą szyje to w goldeny
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:29   #4064
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Można się przyłączyć? Niedawno zamówiłam sobie pierwsze minerały, które mam nadzieje niedługo do mnie dotrą. No i tak czytam i czytam i zaczynam panikować czy wybrałam dobry kolor

Kupiłam pełnowymiarowe opakowanie podkładu Fair (pół mat), jestem bladziochem ze skórą skłonną do zaczerwienień więc powinien raczej pasować... Do tego dokupiłam korektor Intensive Fair podróżny, Aussie Perk me up tester i kolejny tester Mint Color.

A teraz wpatruję się w cienie, róże, pudry rozświetlające i napatrzeć się nie mogę Wpadłam
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 20:46   #4065
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Można się przyłączyć? Niedawno zamówiłam sobie pierwsze minerały, które mam nadzieje niedługo do mnie dotrą. No i tak czytam i czytam i zaczynam panikować czy wybrałam dobry kolor

Kupiłam pełnowymiarowe opakowanie podkładu Fair (pół mat), jestem bladziochem ze skórą skłonną do zaczerwienień więc powinien raczej pasować... Do tego dokupiłam korektor Intensive Fair podróżny, Aussie Perk me up tester i kolejny tester Mint Color.

A teraz wpatruję się w cienie, róże, pudry rozświetlające i napatrzeć się nie mogę Wpadłam
Podklad Fair na pewno bedzie pasowal, jesli masz jasna karnacje. Gdy dobieralam odpowiedni kolor podkladu EDM zamowilam chyba z 7 probek z gamy jasnych odcieni. Z przykroscia jednak odkrylam, ze wszystkie te odcienie niewiele sie od siebie roznia
Korektor Intensive Fair calkiem fajny jest, za to Aussie Perk Me up jest tak blyszczacy, ze nadaje sie bardziej jako rozswietlacz - korektor na pewno nie!!
Co do pozostalych kosmetykow EDM, ja z czystym sumieniem polecam ich cienie. Mam calkiem spora kolekcje i jestem zadowolona (choc uwazam, ze LaurEss sa najlepsze wsrod cieni mineralnych). Roze polecam troche mniej, poniewaz po kilku godzinach na twarzy kazdy odcien zaczyna wygladac identycznie - staja sie bezowe (bez wzgledu na to czy w pudeleczku sa rozowe, brzokwiniowe czy brazowe)
Szminka Fauna jest jednym z moich ulubionych kosmetykow EDM, naprawde piekny kolor i fantastycznie pielegnuje.
__________________


Edytowane przez pinupxgirl
Czas edycji: 2011-07-18 o 20:47
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 21:02   #4066
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Podklad Fair na pewno bedzie pasowal, jesli masz jasna karnacje. Gdy dobieralam odpowiedni kolor podkladu EDM zamowilam chyba z 7 probek z gamy jasnych odcieni. Z przykroscia jednak odkrylam, ze wszystkie te odcienie niewiele sie od siebie roznia
Korektor Intensive Fair calkiem fajny jest, za to Aussie Perk Me up jest tak blyszczacy, ze nadaje sie bardziej jako rozswietlacz - korektor na pewno nie!!
Co do pozostalych kosmetykow EDM, ja z czystym sumieniem polecam ich cienie. Mam calkiem spora kolekcje i jestem zadowolona (choc uwazam, ze LaurEss sa najlepsze wsrod cieni mineralnych). Roze polecam troche mniej, poniewaz po kilku godzinach na twarzy kazdy odcien zaczyna wygladac identycznie - staja sie bezowe (bez wzgledu na to czy w pudeleczku sa rozowe, brzokwiniowe czy brazowe)
Szminka Fauna jest jednym z moich ulubionych kosmetykow EDM, naprawde piekny kolor i fantastycznie pielegnuje.
Ja jestem strasznym leniwcem makijażowym i jakoś nie mam siły do testowania więc najczęściej ryzykuje w ciemno. Ale właśnie mi się wydawało, że te odcienie są do siebie strasznie podobne. A skoro tak wyglądają w opakowaniu to na skórze różnica powinna być jeszcze mniejsza

Dobrze, że w takim razie Aussie wzięłam tylko próbkę bo przy mojej tłustej cerze akurat rozświetlenia mam pod dostatkiem. Podsumowując róże odpadają (mój portfel robi wielkie uffff) ale za to mogę szaleć z cieniami. No i ta szminka, w sumie to nie miałam nic takiego w planach ale skoro zaoszczędzę na różach to może jedna szmineczka przy kolejnym zamówieniu nie zaszkodzi...Niech tylko dojdzie mi pierwsze. Na pewno zdam relację co wszystkim sądzę
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 16:13   #4067
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Podklad Fair na pewno bedzie pasowal, jesli masz jasna karnacje. Gdy dobieralam odpowiedni kolor podkladu EDM zamowilam chyba z 7 probek z gamy jasnych odcieni. Z przykroscia jednak odkrylam, ze wszystkie te odcienie niewiele sie od siebie roznia
Nigdy nie używałam kosmetyków mineralnych. Właśnie siedzę od wczoraj i zastanawiam się który z tych jasnych wybrać. Naprawdę tak mało się od siebie różnią na twarzy?
Wspomniany Fair jest opisany na stronie everydaycosmetics jako "zime różowe nuty", a ja jestem typem raczej ciepłym, ale bardzo bladym Tak sobie myślę, że jak wezmę neutralny np Linen to chyba powinno być dobrze. Proszę o pomoc dziewczyny, które używają jasnych odcieni
Zastanawiam się czy nie zainwestować w zestaw próbek, ale w tym sklepie to troche drogo wychodzi.
__________________
MŻ - WR!!!

Edytowane przez rowan berry
Czas edycji: 2011-07-19 o 16:14
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:45   #4068
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja też od tygodnia nie robię nic innego tylko wertuję wizaż w te i z powrotem czytając o minerałach. na razie zamówiłam na Allegro próbki EDM, każda po 2,70, więc nie tak najgorzej. Już się nie mogę doczekać na przesyłkę ! Te minerały wciągają...
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 12:13   #4069
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Doszły moje pierwsze minerały Szczerze mówiąc jak otworzyłam paczkę to trochę spanikowałam, że tego nie da się używać, no i że pewnie będzie niewydajne bo takie maleństwa. Zobaczymy jak będzie, na razie podziwiam opakowania
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 13:51   #4070
madziulam
Przyczajenie
 
Avatar madziulam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dziewczyny proszę o wyjaśnienie...

na stronie http://www.everydayminerals.com mozna zamówić free samples - i wówczas płaci sie jedynie za przesyłke (niby kosztuje 5$ ale później sa odejmowane); na polskiej stronie http://everydaycosmetics.pl
próbki kosztują 34,90 zł!!!! Czy można jeszcze zamawiać z "com"??? wiem że kiedyś można było.

I jescze jedno na stronie http://www.everydayminerals.com wiem że były zniżki % przy zakupie kilku produktów, jest tak dalej?? I czy na Polskiej stronie też??
__________________
Madzia
madziulam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 15:59   #4071
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Proszę o podzielenie się wrażeniami z testowania podkładu Fair
Ja chyba jednak wezmę zestaw próbek Ivory, bo nie mogę się zdecydować na jeden odcień.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 16:06   #4072
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez madziulam Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o wyjaśnienie...

na stronie http://www.everydayminerals.com mozna zamówić free samples - i wówczas płaci sie jedynie za przesyłke (niby kosztuje 5$ ale później sa odejmowane); na polskiej stronie http://everydaycosmetics.pl
próbki kosztują 34,90 zł!!!! Czy można jeszcze zamawiać z "com"??? wiem że kiedyś można było.

I jescze jedno na stronie http://www.everydayminerals.com wiem że były zniżki % przy zakupie kilku produktów, jest tak dalej?? I czy na Polskiej stronie też??
Popatrz do pierwszego postu
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 16:17   #4073
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A tak z innej beczki troche. Ja jestem szalenie zadowolona ze wszystkich zestawow EDM, jakie kupilam dotychczas. Za cene ok. 60zl mozna kupic zestaw zawierajacy nawet 7 czy 8 produktow. Czesto zestaw sklada sie z pedzli i kosmetyczki, oprocz kosmetykow oczywiscie. Takie zestawy to chyba moje ulubione zakupy, jakich dokonalam z EDM. Jedyny minus jest taki, ze nie mamy wplywu na kolory, jakie zestaw zawiera, ale ja lubie makijazowe eksperymenty. A wy lubicie te zestawy?
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 22:54   #4074
madziulam
Przyczajenie
 
Avatar madziulam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Popatrz do pierwszego postu
dzięki
...szkoda... mogłam obudzić się dużo wcześniej
__________________
Madzia
madziulam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 11:55   #4075
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Właśnie odebrałam próbki zamówione na Allegro Mam podkłady, pudry i róże. Dziś po południu testowanie ! Strasznie jestem ciekawa efektów, bo to moje pierwsze kroki z minerałami.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 12:12   #4076
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Sporo rozy EDM zawiodlo mnie, ale strasznie lubie Memphis Rose. W pudeleczku wyglada na bardzo jaskrawy, na buzi robi ladny rumieniec. Nie wiem czy jest dostepny pjedynczo, ja kupilam go w ktoryms zestawie.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 12:17   #4077
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja do przetestowania z róży mam Best friends, B&B i DVR saturday.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 18:43   #4078
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki troche. Ja jestem szalenie zadowolona ze wszystkich zestawow EDM, jakie kupilam dotychczas. Za cene ok. 60zl mozna kupic zestaw zawierajacy nawet 7 czy 8 produktow. Czesto zestaw sklada sie z pedzli i kosmetyczki, oprocz kosmetykow oczywiscie. Takie zestawy to chyba moje ulubione zakupy, jakich dokonalam z EDM. Jedyny minus jest taki, ze nie mamy wplywu na kolory, jakie zestaw zawiera, ale ja lubie makijazowe eksperymenty. A wy lubicie te zestawy?
Strasznie mi się podobają takie zestawy i faktycznie są dość tanie. Tylko jak jest z wydajnością takich produktów? Jestem zielona i nie bardzo wiem czy po trzech użyciach nie będę już witać się z dnem
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 18:51   #4079
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Strasznie mi się podobają takie zestawy i faktycznie są dość tanie. Tylko jak jest z wydajnością takich produktów? Jestem zielona i nie bardzo wiem czy po trzech użyciach nie będę już witać się z dnem
Ja tez po czesci ze wzgledu na pojemnosci wole zestawy. Pelnowymiarowe produkty EDM sa dla mnie za duze. Posiadam kilkanascie rozy EDM, a w zadnym z nich nie widac zuzycia (nawet w tych, ktorych uzywam od ponad roku). Z cieniami jest podobnie, tylko w jednym Travel Size udalo mi sie zrobic widoczne zuzycie
Mysle, ze roz o takiej pojemnosci jakie zwykle sa w zestawach spokojnie wystarczy na ponad rok, nawet codziennego uzywania. Roze EDM sa jedymi z najmocniej napigmentowanych, wiec wystarczy odrobina! Dlatego wlasnie tak czesto decydowalam sie na zestawy.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 22:23   #4080
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Ja tez po czesci ze wzgledu na pojemnosci wole zestawy. Pelnowymiarowe produkty EDM sa dla mnie za duze. Posiadam kilkanascie rozy EDM, a w zadnym z nich nie widac zuzycia (nawet w tych, ktorych uzywam od ponad roku). Z cieniami jest podobnie, tylko w jednym Travel Size udalo mi sie zrobic widoczne zuzycie
Mysle, ze roz o takiej pojemnosci jakie zwykle sa w zestawach spokojnie wystarczy na ponad rok, nawet codziennego uzywania. Roze EDM sa jedymi z najmocniej napigmentowanych, wiec wystarczy odrobina! Dlatego wlasnie tak czesto decydowalam sie na zestawy.
Aż rok! Jestem pod wrażeniem Będzie trzeba przetestować.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.