Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 11:44   #2341
katrina990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety



---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
w tej opcji jest bikini standardowe, do głębokiego trzeba dopłacić 100zł.
Trochę się podłamałam,bo byłam pewna ,że jest głębokie skoro groupon hucznie reklamował,że kupon warty 5750 zl ,a nawet z glebokim bikini pierwszy pakiet tj.pachy,bikini,lydki wg. regularnego cennika wynosi mniej ,bo z tego co liczyłam 5500 zł.

Więc czemu nie ma głębokiego,to nie rozumiem.
Duże rozczarowanie....

I nieprecyzyjność w ofercie groupona.
katrina990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:45   #2342
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez katrina990 Pokaż wiadomość
Trochę się podłamałam,bo byłam pewna ,że jest głębokie skoro groupon hucznie reklamował,że kupon warty 5750 zl ,a nawet z glebokim bikini pierwszy pakiet tj.pachy,bikini,lydki wg. regularnego cennika wynosi mniej ,bo z tego co liczyłam 5500 zł.

Więc czemu nie ma głębokiego,to nie rozumiem.
Duże rozczarowanie....

I nieprecyzyjność w ofercie groupona.
no proszę Cię, nie przeginaj...faktycznie 5 sesji za 599 to tak drogo, że można się podłamać taka kiepską ofertą, a dopłacenie tych 100 zł to okropne zdzierstwo...buhahahaha

jakbyś nie wiedziała to zwykle oferty na laser LS są za 999 za 3 sesje

a oszczędności na kuponie na grouponie są podane do maksymalnej kwoty zniżki w najdroższym wariancie, pomijam, że czasem są to kwoty mocno zawyżone, bo regularna cena danej usługi jest mocno wywindowana
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 13:51   #2343
seida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

do Ola_casolla
czy w najbliższym czasie będą u Was faktycznie inne promocje, o których pisałaś w grudniu?
seida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 14:25   #2344
katrina990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;24244073]no proszę Cię, nie przeginaj...faktycznie 5 sesji za 599 to tak drogo, że można się podłamać taka kiepską ofertą, a dopłacenie tych 100 zł to okropne zdzierstwo...buhahahaha

jakbyś nie wiedziała to zwykle oferty na laser LS są za 999 za 3 sesje

a oszczędności na kuponie na grouponie są podane do maksymalnej kwoty zniżki w najdroższym wariancie, pomijam, że czasem są to kwoty mocno zawyżone, bo regularna cena danej usługi jest mocno wywindowana[/QUOTE]

Dopłacenie 100zł nie jest tragiczne,ale skoro jest 5 serii to wychodzi 500 zł ,a to juz sporo kasy, to praktycznie tyle co wart jest kupon.

kupiłam tą ofertę, bo interesuje mnie wyłacznie głębokie bikini i tylko z tego chciałam skorzystac ,ale skoro wyniesie mnie to 1100 zł to chyba nie opłaca mi sie jeździc do Poznania.

Swoja droga czemu 100zl, czy dla studentow jest taniej 40%? czyli 60zł?
bo ani na stronie casolli ani na stronie z ofertą na grouponie nie ma magicznego zdania "oferta nie łączy sie z innymi promocjami"
katrina990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:34   #2345
monia580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej!!!
Proszę o odp. osoby, które mają pojęcie o depilacji - znają się na tym, są w tej kwestii doświadczone...
Czy jest to możliwe, że po dwóch zabiegach wypadną wszystkie włoski? Czy jest jakaś określona liczba min. zabiegów?
monia580 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:37   #2346
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez katrina990 Pokaż wiadomość

kupon warty 5750 zl ,a nawet z glebokim bikini pierwszy pakiet tj.pachy,bikini,lydki wg. regularnego cennika wynosi mniej ,bo z tego co liczyłam 5500 zł.
Cytat:
Napisane przez katrina990 Pokaż wiadomość
Dopłacenie 100zł nie jest tragiczne,ale skoro jest 5 serii to wychodzi 500 zł ,a to juz sporo kasy, to praktycznie tyle co wart jest kupon.
zdecyduj się, ile w końcu warty jest ten kupon

mam wrażenie, że rabat dla studentów liczy się od ceny regularnej - zresztą może Ola_Casolla rozwieje Twoje wątpliwości

tak na marginesie - uwielbiam takie klientki - jakby tanio nie było, dla nich wciąż jest za drogo i się nie opłaca - no skoro się nie opłaca, to nie korzystaj, czy ktoś Cię zmusza?

co prawda jestem z innej branży niż kosmetyczna, ale miałam kilka razy z takimi pańciami do czynienia, ja o takich klientów nie walczę, ale z radością spuszczam po brzytwie
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 17:40   #2347
tiffany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
GG do tiffany
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mam pytanie do dziewczyn, które robiły bikini i łydki w jednym czasie
chodzi mi o tempo wypadania włosów , bo u mnie po tygodniu włosy z bikini zaczęły wypadać i efekty są super a łydki nic może z 10 włosków wypadło
wiec nie wiem czy tak ma być że mocniejsze włosy zareagowały szybciej czy zabieg średnio się udał
tiffany jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 18:35   #2348
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, pamietacie jak pisalam kilka tyg temu ze po light sheer duet odrastaja mi wlosy? No wiec zaczynam sie bardzo martwic. Miedzy zabiegami (bikini) mam miec przerwe 10tyg. Mialam 1 zabieg, kolejny zaplanowany na 19 stycznia. Na poczatku mialam wrazenie ze stracilam 60% wlosow. Potem zauwazylam ze w tych lysych miejscach kilkuja wloski ( po jakis 4 tyg) No i teraz mysle ze stracilam ich okolo 20% ale widze ciagle nowe wloski. Czy powinnam isc do jakiegos lekarza? Jakiego? Endokrynologa? Ogolnie to musze sie tu przyznac ze chyba troche glupote odstawilam bo zaczelo sie od tego ze totalnie rozregulowal mi sie okres. (myslalam ze od stresu bo wesolo nie mialam).Dodatkowo strasznie mie wysypalo na twarzy. No i tu popelnilam glupote bo zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne bez wiedzy lekarza (z mysla o uregulowaniu okresu i poprawieniu wygladu cery). Teraz zaczely mi wypadac wlosy (jakis miesiac temu) i stosuje preparat-wcierke z hormonami. Po 3 dniach przestaly wypadac. Wszystko zaczelo sie jakies pol roku temu. Co mam zrobic?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 19:31   #2349
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez katrina990 Pokaż wiadomość
Dopłacenie 100zł nie jest tragiczne,ale skoro jest 5 serii to wychodzi 500 zł ,a to juz sporo kasy, to praktycznie tyle co wart jest kupon.

kupiłam tą ofertę, bo interesuje mnie wyłacznie głębokie bikini i tylko z tego chciałam skorzystac ,ale skoro wyniesie mnie to 1100 zł to chyba nie opłaca mi sie jeździc do Poznania.

Swoja droga czemu 100zl, czy dla studentow jest taniej 40%? czyli 60zł?
bo ani na stronie casolli ani na stronie z ofertą na grouponie nie ma magicznego zdania "oferta nie łączy sie z innymi promocjami"
Doplata do zabiegu wynosi 100zl, nie odejmuje sie od tego znizek studenckich. Kwota ta jest doplacana do kazdego zabiegu oddzielnie, nie trzeba placic z gory 500zl.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez seida Pokaż wiadomość
do Ola_casolla
czy w najbliższym czasie będą u Was faktycznie inne promocje, o których pisałaś w grudniu?
ogolnie musimy troche odczekac, poniewaz ze wzgledu na duza liczbe osob zgloszonych na zabiegi najblizsze terminy na depilacje bylyby dopiero na kwiecien, a mysle ze z tego rozwiazania nikt nie bylby zadowolony. na razie beda promocje odnosnie innych zabiegow.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 20:43   #2350
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ilość wypadania włosów może być indywidualna,a prawdziwe efekty widac po 2 mies.

Ile razy miałaś zrobiony zabieg?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 00:25   #2351
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Rozumiem, ze to bylo do mnie? Tak jak pisalam mialam dopiero 1 zabieg, kolejny mam miec 19 stycznia czyli w 10tyg odstepie. Wy tez tak mialyscie ze najpierw wlosy wypadly a potem znowu niektore odrosly? Czy raczej tak ze jak juz wypadly to ponownie nie odrastaly? Jakby nie patrzec minely juz 2 miesiace...a nowe wloski ciagle rosna
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 09:28   #2352
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja jestem po dwóch zabiegach i mam wrażenie, że wyrosło mi więcej włosków i nawet te co mi wypadły po pierwszym zabiegu… czy wy też tak miałyście? niby pani z salonu mówiła, że może się tak stać, ale to trochę dziwne?
xox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:19   #2353
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a ja mam takie pytanie?? jak juz skoncze serie zabieg i pozniej za np rok chce isc na zabieg przypominajacy to wystarczy isc 1 raz czy znowu trzeba isc cala serie??
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:49   #2354
idorota7
Przyczajenie
 
Avatar idorota7
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
ja jestem po dwóch zabiegach i mam wrażenie, że wyrosło mi więcej włosków i nawet te co mi wypadły po pierwszym zabiegu… czy wy też tak miałyście? niby pani z salonu mówiła, że może się tak stać, ale to trochę dziwne?
To,że włosy po zabiegu wypadają, to nie znaczy, że już nie odrosną! Laser może zniszczyć tylko włos, a cebulka (mieszek włosowy) może zostać jedynie osłabiona. Stąd często np.po drugim zabiegu wydaje się,że włosów odrosło więcej niż po pierwszym, po prostu z cebulek osłabionych w wyniku pierwszej sesji, zaczynają dopiero później wyrastać włoski. Dlatego tak ważne są przerwy między zabiegami, jeśli są zbyt krótkie (np. 4tygodnie), to część włosów jest w fazie spoczynku i one nie zareagują na laser. Po pierwszym zabiegu, jeśli nie odrośnie na stałe ok. 15% włosów, to jest dobry efekt.
idorota7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 11:31   #2355
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez idorota7 Pokaż wiadomość
To,że włosy po zabiegu wypadają, to nie znaczy, że już nie odrosną! Laser może zniszczyć tylko włos, a cebulka (mieszek włosowy) może zostać jedynie osłabiona. Stąd często np.po drugim zabiegu wydaje się,że włosów odrosło więcej niż po pierwszym, po prostu z cebulek osłabionych w wyniku pierwszej sesji, zaczynają dopiero później wyrastać włoski. Dlatego tak ważne są przerwy między zabiegami, jeśli są zbyt krótkie (np. 4tygodnie), to część włosów jest w fazie spoczynku i one nie zareagują na laser. Po pierwszym zabiegu, jeśli nie odrośnie na stałe ok. 15% włosów, to jest dobry efekt.
Dzieki! Bardzo mnie pocieszylas Juz myslalam ze nie ma dla mnie nadzieji Zobaczymy efekty po 2 zabiegu. Mam nadzieje ze nie odrosna wszystkie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 12:22   #2356
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wiecie co mi odp ta pani co jej napisalam ze mialam miec robiony zabieg lisgh sheerem a mialam innym?

Posiadamy trzy lasery diodowe 808 nm w tym dwa Light Sheer. Light Sheer jest najbardziej rozpoznawalnym, najstarszym laserem diodowym 808 nm, choć są już nowsze, mocniejsze, nowocześniejsze. Posiadamy w klinice również taki laser. Mając wieloletnie doświadczenie zapewniam Panią o braku różnicy w działaniu i skuteczności pomiędzy tymi urządzeniami. Jeśli Pani sobie życzy, może być Pani umawiana na laser, który Pani sama wybierze.

i nie wiem co myslec bo wszyscy mowia ze light sheer najlepszy ze lepszego nie ma a ta pani pisze co innego
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:31   #2357
Niunia690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny doradzcie proszę: idę na depilację głębokiego bikini i nie wiem czy mogę ogolić najgłębsze miejsca kremem do depilacji. Wiem że powinnam używać tylko maszynki do golenia przed zabiegem - ale w niektórych miejscach nie da się ogolić maszynką - a porpbienie sobie ewentualnych skaleczeć to jeszcze gorzej - proszę doradzcie jak to najlepiej zrobić
Niunia690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 13:46   #2358
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mi sie wydaje ze maszynka latwiej niz kremem. Ja bym sie bala nalozyc krem w te naglebsze miejsca. Radze zabrac sie do roboty maszynka- napewno sobie poradzisz
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 17:58   #2359
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja zrobilam sobie depilacje laserowa pach u mnie w miescie i nie jestem zadowolona. lekarz (ktory ma bardzo znana klinike w moim miescie) od razu przystapil do zabiegu bez zadnej dezynfekcji nie mowic niz juz o znieczuleniu. na moje pytanie o znieczulenie powiedzial ze zabieg jest krotki i nie bedzie bolalo, a ten laser ktorego uzywa ma specjalna glowiece - ktora dziala jak suszarka tylko ze z zimnym powietrzem. zobaczyl moje pachy i stwierdzil ze opalam sie w solarium a ja ostatni raz na solarium bylam moze z 5 lat temu ale oczywiscie on wie lepiej bo przeciez jest lekarzem

a teraz moja reakcja:
- pieklo jakbym reke wkladala do ognia
- smierdzialo jakbym byla palonym kurczakiem albo swiniakiem ;/
- pozniej przylozyl mi lod po 1 min na pache
- i stwierdzil ze musi mi przepisac krem na oparzenia
- po zabiegu chodzilam jakbym miala wrzody pod pachami jak moja mama zobaczyla pachy to sie rozplakala, smarowalam ta mascia 2 razy dziennie, powstaly strupy a pozniej przebarwienia jakies pol roku dochodzily do siebie
- wloski przez 1 miesiac wypadaly, wprawdzie mialam 1 zabieg (bo 2 sie boje, albo pojde ale moze juz teraz u kosmetyczki) ale jak na moje oko nic sie nie zmienilo z wlosami
- widze tylko 1 +, zmniejszyla mi sie potliwosc

koszt za ok. 10 min przyjemnosci 300zl
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 18:18   #2360
beataklaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

o rany....a ja mam pojutrze depilować pachy....
beataklaudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:53   #2361
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez beataklaudia Pokaż wiadomość
o rany....a ja mam pojutrze depilować pachy....
ja za tydzien...
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 03:14   #2362
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez princess_m Pokaż wiadomość
ja zrobilam sobie depilacje laserowa pach u mnie w miescie i nie jestem zadowolona....l
ja mialam juz 2 zabiegi LS na pachy. po pierwszym zostalo mi jakies 30 % wlosow, po 2gim za wczesnie by oceniac
nie mialam żadnego znieczulenia i nie bylo zle(w porownaniu do lydek i ud ktore przed 2gim zabiegiem wysmaruje emla)
- bol byl znosny
- rzeczywiscie smierdzialo spalonymi wlosami
- pacha byla zaczerwieniona i w niektorych miejscach pojawily się strupki od przypalonych włosów
- moc 40 1szy zabieg 42 2gi
- 3dni po zabiegu strupki prawie znikly
- poza nieprzyjemnym odczuciem narazie dla mnie depilacja pach byla najprzyjemniejsza, a raczej najmniej odstraszajaca

---------- Dopisano o 04:14 ---------- Poprzedni post napisano o 04:13 ----------

acha i zadnych poparzen..
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:17   #2363
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dzięki za odpowiedź idorota7! już myślałam, że wyrzuciłam kase w błoto i nic nie wyjdzie z tej depilacji. niedługo wybieram się na kolejny 3 zabieg i zobaczymy jakie będę efekty. może wstawie zdjęcia z efektami, jeśli ktoś będzie chciał
xox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:22   #2364
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamietacie jak pisalam kilka tyg temu ze po light sheer duet odrastaja mi wlosy? No wiec zaczynam sie bardzo martwic. Miedzy zabiegami (bikini) mam miec przerwe 10tyg. Mialam 1 zabieg, kolejny zaplanowany na 19 stycznia. Na poczatku mialam wrazenie ze stracilam 60% wlosow. Potem zauwazylam ze w tych lysych miejscach kilkuja wloski ( po jakis 4 tyg) No i teraz mysle ze stracilam ich okolo 20% ale widze ciagle nowe wloski. Czy powinnam isc do jakiegos lekarza? Jakiego? Endokrynologa? Ogolnie to musze sie tu przyznac ze chyba troche glupote odstawilam bo zaczelo sie od tego ze totalnie rozregulowal mi sie okres. (myslalam ze od stresu bo wesolo nie mialam).Dodatkowo strasznie mie wysypalo na twarzy. No i tu popelnilam glupote bo zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne bez wiedzy lekarza (z mysla o uregulowaniu okresu i poprawieniu wygladu cery). Teraz zaczely mi wypadac wlosy (jakis miesiac temu) i stosuje preparat-wcierke z hormonami. Po 3 dniach przestaly wypadac. Wszystko zaczelo sie jakies pol roku temu. Co mam zrobic?
Pewnie masz zaburzenia hormonalne ale jako chłopak nie siedzę w temacie Nie napisałaś jakie masz włosy - czarne, jasne, cienkie, twarde itp. Na jaką moc miałaś ustawiony laser w czasie zabiegu ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:49   #2365
idorota7
Przyczajenie
 
Avatar idorota7
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez princess_m Pokaż wiadomość
ja zrobilam sobie depilacje laserowa pach u mnie w miescie i nie jestem zadowolona. lekarz (ktory ma bardzo znana klinike w moim miescie) od razu przystapil do zabiegu bez zadnej dezynfekcji nie mowic niz juz o znieczuleniu. na moje pytanie o znieczulenie powiedzial ze zabieg jest krotki i nie bedzie bolalo, a ten laser ktorego uzywa ma specjalna glowiece - ktora dziala jak suszarka tylko ze z zimnym powietrzem. zobaczyl moje pachy i stwierdzil ze opalam sie w solarium a ja ostatni raz na solarium bylam moze z 5 lat temu ale oczywiscie on wie lepiej bo przeciez jest lekarzem

a teraz moja reakcja:
- pieklo jakbym reke wkladala do ognia
- smierdzialo jakbym byla palonym kurczakiem albo swiniakiem ;/
- pozniej przylozyl mi lod po 1 min na pache
- i stwierdzil ze musi mi przepisac krem na oparzenia
- po zabiegu chodzilam jakbym miala wrzody pod pachami jak moja mama zobaczyla pachy to sie rozplakala, smarowalam ta mascia 2 razy dziennie, powstaly strupy a pozniej przebarwienia jakies pol roku dochodzily do siebie
- wloski przez 1 miesiac wypadaly, wprawdzie mialam 1 zabieg (bo 2 sie boje, albo pojde ale moze juz teraz u kosmetyczki) ale jak na moje oko nic sie nie zmienilo z wlosami
- widze tylko 1 +, zmniejszyla mi sie potliwosc

koszt za ok. 10 min przyjemnosci 300zl
Jaką długość włosków pod pachami miałaś w trakcie zabiegu (ile dni przed zabiegiem je zgoliłaś?) ? Im dłuższe włoski, tym:
* po pierwsze zabieg jest bardziej bolesny,
* po drugie, najważniejsze, energia lasera marnuje się na spalanie takich włosów i mniej wiązki lasera dochodzi do cebulki = gorszy efekt zabiegu.

Ewidentnie zostałaś poparzona, nie poszłabym drugi raz do tego "lekarza". Jeśli, jak twierdził miałaś skórę opaloną, to dlaczego w ogóle zrobił ten zabieg?! Ostatecznie powinien tak dobrać energię, aby nie było poparzeń (wtedy jednak,moim zdaniem byłby słaby efekt, bo przy opalonej skórze - lub naturalnie ciemnej karnacji - energia jest dość niska).
Jeśli jednak nie byłaś opalona, to "gratuluję" temu panu umiejętności!

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

[QUOTE=Eenn;24276327]...w porownaniu do lydek i ud ktore przed 2gim zabiegiem wysmaruje emla...
[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 04:14 ---------- Poprzedni post napisano o 04:13 ----------

Emla na całe uda i łydki?!!!! Odradzam!!! Za duża powierzchnia, to jest lidokaina, dość mocny środek znieczulający!
No chyba, że chcesz zaliczyć "odlot"

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
ja mialam juz 2 zabiegi LS na pachy. po pierwszym zostalo mi jakies 30 % wlosow, po 2gim za wczesnie by oceniac
nie mialam żadnego znieczulenia i nie bylo zle(w porownaniu do lydek i ud ktore przed 2gim zabiegiem wysmaruje emla)
- bol byl znosny
- rzeczywiscie smierdzialo spalonymi wlosami
- pacha byla zaczerwieniona i w niektorych miejscach pojawily się strupki od przypalonych włosów
- moc 40 1szy zabieg 42 2gi
- 3dni po zabiegu strupki prawie znikly
- poza nieprzyjemnym odczuciem narazie dla mnie depilacja pach byla najprzyjemniejsza, a raczej najmniej odstraszajaca

---------- Dopisano o 04:14 ---------- Poprzedni post napisano o 04:13 ----------

acha i zadnych poparzen..
...w porownaniu do lydek i ud ktore przed 2gim zabiegiem wysmaruje emla...

Emla na całe uda i łydki?!!!! Odradzam!!! Za duża powierzchnia, to jest lidokaina, dość mocny środek znieczulający!
No chyba, że chcesz zaliczyć "odlot"
idorota7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:03   #2366
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Pierwsze laserowanie:)

Cytat:
Napisane przez khaya Pokaż wiadomość
Cóż, nie wyglądała na taką powiedziała, że po duecie czasem dużo dłużej wypadają włosy i po zwykłym LS szybszy jest ten efekt wypadania. Spytała czy chce zrobić nogi duetem (powiedziała, że na bikini lepszy LS zwykły bo ma mniejszą, dokładniejszą końcówkę) ale zdecydowałam się zrobić już tym samym co bikini. Może drugi raz nogi zrobię duetem... tylko nie wiem czy to będzie sens, żeby zmieniać. Jak sądzicie?
Ale "fachowa" obsługa - Duet jest najnowszym laserem z serii Light Sheer i choćby z tego względu - jeżeli nie ma różnicy w cenie oczywiście - powinnaś go wybrać - zwykłe LS eksploatowane w salonie od kilku lat również nie są już tak skuteczne jak nowy sprzęt a Duet jest na rynku od niecałego roku.

Co ważniejsze sam komfort wykonywanego zabiegu, tym bardziej gdy robi się duże powierzchnie ciała jak nogi jest o wiele większy - mniej bolesny, krótszy a równie skuteczny.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 18:39   #2367
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Pewnie masz zaburzenia hormonalne ale jako chłopak nie siedzę w temacie Nie napisałaś jakie masz włosy - czarne, jasne, cienkie, twarde itp. Na jaką moc miałaś ustawiony laser w czasie zabiegu ?
Wlasnie zastanawiam sie nad moca lasera bo mialam 9 albo 9/5. (LSD). Bo jestem potencjalnie najlepsza kandydatka do depilacji. Mam grube, czarne wlosy i bardzo jasna skore. Mysle ze mam cos z hormonami bo nawet po wosku w ciagu 1.5 tygodnia odrastaja...porazka...Ale zobaczymy jak bedzie za 2 miesiace po kolejnym zabiegu. Poprosze o wieksza moc, bo moze tamta tylko oslabila cebulki. Wlosy jednak odrosly slabsze, widac w ktorych miejscach laser nie zadzialal wcale a w ktorych jest ich troche mniej (co tez mnie denerwuje bo jak ciagle beda tak odrastaly slabsze to na koncu juz nie beda podatne na laser)
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 18:39   #2368
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

LightSheer Duet nie jest skuteczniejszy od zwykłego LightSheer'a (przynajmniej nie twierdzi tak producent ani dystrybutor w Polsce). Jest natomiast od niego dużo szybszy i bardziej komfortowy dla klienta. W zasadzie ma zastosowanie przy dużych powierzchniach, jest mało praktyczny przy małych obszarach (np. twarz) lub przy miejscach "kościstych"- kolana, piszczele itp. Dlatago własnie producent w Duecie nie zrezygnował z małej rączki, która służy do precyzyjnych zabiegów. Pamiętajcie- w Polsce jest niewiele osób które zrobiły Duetem 4 zabiegi i odczekały przynajmniej pół roku, więc aby obiektywnie coś powiedzieć o jego przewadze bądź nie nad starszym typem- musimy jeszcze poczekać lub zdać się na dane producenta. Duet jest bardzo korzystny dla gabientów gdyż ogranicza koszty robocizny (szybszy zabieg) a co za tym idzie w tym samym czasie można wykonać zabiegów więcej.

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2011-01-10 o 18:43
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:30   #2369
maugonis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam pytanie z trochę innej beczki
może niektórym wydać się głupie, ale mi spędza sen z powiek :/

Czy jak ktoś jest hmm gruby to też może sobie zafundować taki zabieg?

jestem dość dużą osobą i się zastanawiam czy cena zabiegu będzie taka sama jak dla szczupłej osoby? bo to jednak powierzchnia ciała jest dużo większa... mam sporo rozstępów i przez to bardzo mam tam podrażnioną skórę od golenia, dlatego jestem zrozpaczona i chcę koniecznie się poddać depilacji laserem, ale krępuję się trochę, że pani kosmetyczka może się poczuć obrzydzona moim ciałem :/ zwłaszcza że taka skóra nie jest zbyt jędrna i w ogóle
maugonis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:47   #2370
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez maugonis Pokaż wiadomość
Mam pytanie z trochę innej beczki
może niektórym wydać się głupie, ale mi spędza sen z powiek :/

Czy jak ktoś jest hmm gruby to też może sobie zafundować taki zabieg?

jestem dość dużą osobą i się zastanawiam czy cena zabiegu będzie taka sama jak dla szczupłej osoby? bo to jednak powierzchnia ciała jest dużo większa... mam sporo rozstępów i przez to bardzo mam tam podrażnioną skórę od golenia, dlatego jestem zrozpaczona i chcę koniecznie się poddać depilacji laserem, ale krępuję się trochę, że pani kosmetyczka może się poczuć obrzydzona moim ciałem :/ zwłaszcza że taka skóra nie jest zbyt jędrna i w ogóle
Powiem Ci tak-u nas nie ma roznicy jakiej jestes "wielkosci". Ceny sa standardowe dla okolicy, a nie wielkosci okolicy (chyba ze gabinet zaklada haczyki-ceny od-do). Jesli mialabys podniesione ceny-jest to jawny obraz dyskryminacji. Ja wykonuje depilacje laserowa od 4 lat, tak wiec widzialam juz wiele i mysle, ze Twoj wyglad ani masa ciala nie maja tu znaczenia. Osoby wykonujace zabiegi powinny byc profesjonalistami w swojej dziedzinie. Kazda osoba jest inna, kazda posiada inny problem i osoba wykonujaca zabieg absolutnie NIE POWINNA w zaden sposob komentowac Twojej osoby. Badz dobrej mysli zycze powodzenia
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.