Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 23:17   #3331
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
160, ale głupiemu nie przetłumaczysz. Teraz ważę 49-50 (wersja sprzed świąt ) i też niby niedużo, ale jednak dużo lepiej czułam się te parę kilo mniej.
Rozumiem Cię doskonale, miałam podobnie, bo czasem u mnie waga była ruchoma. Tylko niestety po 30stce (a ja to nawet 36 niedawno zaliczyłam), na szczupłej twarzy więcej u mnie zmarszczek było widać za chudą buzią miałam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:18   #3332
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
160, ale głupiemu nie przetłumaczysz. Teraz ważę 49-50 (wersja sprzed świąt ) i też niby niedużo, ale jednak dużo lepiej czułam się te parę kilo mniej.
Czyli wazylas nawet za malo, teraz wazysz idealnie
Ale wiem, masz racje, jak ktoś się uprze i widzi w lustrze tak, a nie inaczje to nie ma mocnych na niego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:18   #3333
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Corii, też tak myślałam i okazało się, ze to bardzo mylny błąd i jego efekty widzę gołym okiem


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:20   #3334
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Corii, też tak myślałam i okazało się, ze to bardzo mylny błąd i jego efekty widzę gołym okiem


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Eeee, no to ile by trzeba co dzień ich jeść aby efekt był widoczny?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:24   #3335
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Proszę się przyznać, która to Julia z Warszawy: http://www.sephorapolska.pl/ ?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:30   #3336
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Proszę się przyznać, która to Julia z Warszawy: http://www.sephorapolska.pl/ ?
ja nie julia ale fajny konkurs... szkoda, że go jakoś przeoczyłam
btw, regulamin ma dziwnie sformułowany.
"
Nagrodą główną dla zwycięzcy, którego Zadanie Konkursowe zostanie uznane przez Komisję
Konkursową (opisaną w § 5 Regulaminu) za najciekawsze, są bezpłatne zakupy w perfumeriach
Sephora na terenie Polski przez kolejne 10 lat na warunkach określonych poniżej. Nagroda realizowana będzie w formie trzech kart upominkowych o łącznej wartości 5 000 zł. Karty o łącznej wartości 5 000 zł przesyłane będą co rok, począwszy od grudnia 2013 r."
To jak? Co roku 5000zł? Czy raz 5000zł dzielone na 10 lat i to wysyłane w ciągu 3 lat
Słabo jeśli na 10 lat przyznają 5000zł. Umarliby z głodu gdyby tylko tyle wydawały ich klientki

__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-01-06 o 23:31
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:30   #3337
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Prawda Mam nadzieję, że Ci się podoba ) Niedawno kupiłam Teint Couture Givenchy, też całkiem fajny, ale nie wiem czy wart regularnej ceny.

Tak, podoba mi sie Chciejstwo na nowe podklady mam poki co zaspokojone. No moze jeszcze YSL Youth Liberator chce wyprobowac

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

46 kg to malutko, nawet jeśli jest się niewysoką. Ja przed ciążą ważyłam 47 kg, a mam 164 cm i wyglądałam bardzo szczupło.
Teraz ważę najwięcej w swoim życiu 56-57 kg, troszkę się zaokrągliłam, ale głównie wszystko ulokowało się w brzuchu-piłce i biuście. Jakby mi taki biust pozostał to byłoby to ... cudowne
Mojej siostrze biust powiekszyl sie z c do fA poki co przytyla tylko 4-5 kg. Gdbym tego nie widziala, to bym nie uwierzyla.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2014-01-06 o 23:41 Powód: lit
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 23:31   #3338
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię doskonale, miałam podobnie, bo czasem u mnie waga była ruchoma. Tylko niestety po 30stce (a ja to nawet 36 niedawno zaliczyłam), na szczupłej twarzy więcej u mnie zmarszczek było widać za chudą buzią miałam
Ja tam specjalnie szczupło nie wyglądam w żadnej wadze, bo u mnie wszystko lokuje się w zadzie Mam przeciętny/mały biust (to akurat dla mnie na plus, mogłabym mieć nawet mniejszy), płaski brzuch i duży tyłek

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli wazylas nawet za malo, teraz wazysz idealnie
Ale wiem, masz racje, jak ktoś się uprze i widzi w lustrze tak, a nie inaczje to nie ma mocnych na niego
Prawda, dlatego w tym roku zaczynam chodzić na basen (tym bardziej lubię swoje ciało im bardziej jest wyćwiczone), musze się tylko nauczyć dobrze pływać, bo jak twierdzi Tżet utrzymywanie się na wodzie to nie pływanie
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Proszę się przyznać, która to Julia z Warszawy: http://www.sephorapolska.pl/ ?
no no, nawet nie wiedziałam, że jest jakiś konkurs
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:31   #3339
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ale im naslodzila ja bym musiała niezle nadwyrężyć wyobraźnie, żeby takie rzeczy napisać. A temu to, ze takich wrażeń nie odczuwam po wizycie w S. Często są zgoła odmienne
Ale Julii gratuluje


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:32   #3340
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Tak, podoba mi sie Chciejstwo na nowe podklady mam poki co zaspokojone. No moze jeszcze YSL Youth Liberation chce wyprobowac



Mojej siostrze biust powiekszyl sie z c do fA poki co przytyla tylko 4-5 kg. Gdbym tego nie widziala, to bym nie uwierzyla.
Też chcę go wypróbować. A co do biustu - ja mam dwa rozmiary stanikow, większe, które noszę ok 10-14 dni przed okresem i mniejsze na pozostałe dni
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:33   #3341
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Soso, zapraszam do Cetniewa. Moja młodsza nauczy cię pływać w każdym stylu


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 23:34   #3342
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Mojej siostrze biust powiekszyl sie z c do fA poki co przytyla tylko 4-5 kg. Gdbym tego nie widziala, to bym nie uwierzyla.
Takie cudy to norma u brafitterek
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:39   #3343
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ale im naslodzila ja bym musiała niezle nadwyrężyć wyobraźnie, żeby takie rzeczy napisać. A temu to, ze takich wrażeń nie odczuwam po wizycie w S. Często są zgoła odmienne
Zgadzam sie. "Lubie perfumerie Sephora za to, ze moge zrezygnowac z puszki Coli na podniesienie cisnienia. Niekompetencja pan sprzedajacych podniesienie mi cisnienie szybciej i efektywniej. Lubie perfumerie Sephora rowniez za zbojeckie ceny, dzieki ktorym mam szanse poczuc sie jak ktos, kto kupuje zboze. Cenie rowniez perfumerie Sephora dlatego, ze dbaja o moj wzrok. Panie niestety czesto zagladaja do szuflad i nie moga znalezc tego, czego szukam. Musze zatem stac im nad glowa i szukac za nie. Uczucie ciepla w sercu mym budzi takze niesamowita hojnosc pracownic i ich niebywale wnikliwy dobor probek. Ktoras z nas nie marzy o za ciemnym o 8 tonow podkladzie?"
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:40   #3344
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Soso, zapraszam do Cetniewa. Moja młodsza nauczy cię pływać w każdym stylu



Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44470324]Zgadzam sie. "Lubie perfumerie Sephora za to, ze moge zrezygnowac z puszki Coli na podniesienie cisnienia. Niekompetencja pan sprzedajacych podniesienie mi cisnienie szybciej i efektywniej. Lubie perfumerie Sephora rowniez za zbojeckie ceny, dzieki ktorym mam szanse poczuc sie jak ktos, kto kupuje zboze. Cenie rowniez perfumerie Sephora dlatego, ze dbaja o moj wzrok. Panie niestety czesto zagladaja do szuflad i nie moga znalezc tego, czego szukac. Musze zatem stac im nad glowa i szukac za nie. Uczucie ciepla w sercu mym budzi takze niesamowita hojnosc pracownic i ich niebywale wnikliwy dobor probek. Ktoras z nas nie marzy o za ciemnym o 8 tonow podkladzie?"[/QUOTE]

padłam
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:44   #3345
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Też chcę go wypróbować. A co do biustu - ja mam dwa rozmiary stanikow, większe, które noszę ok 10-14 dni przed okresem i mniejsze na pozostałe dni
To niezle. Ja nosze 70B od zawsze. Teraz sie roztylam, wiec 70C (male) moze nawet. Probowalam sie przestawic na te braffiterskie cuda-wianki, ale nic z tego. Bylam 2 razy w profesjonalnym salonie i za kazdym razem po paru minutach w 65C/D mialam doslownie siniaki. Te staniki zgniataly mi zebra. Wszystko mi sie wbijalo. Nawet pani orzekla, ze mi 65 w obwodzie nie pasuje. Mam tak rozstawione zebra, ze musze miec 70-tke.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:45   #3346
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Też chcę go wypróbować. A co do biustu - ja mam dwa rozmiary stanikow, większe, które noszę ok 10-14 dni przed okresem i mniejsze na pozostałe dni
Ja tez

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Takie cudy to norma u brafitterek
Poprzedni rozmiar (c) byl poprawnie dobrany. Ciazowe cudy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44470324]Zgadzam sie. "Lubie perfumerie Sephora za to, ze moge zrezygnowac z puszki Coli na podniesienie cisnienia. Niekompetencja pan sprzedajacych podniesienie mi cisnienie szybciej i efektywniej. Lubie perfumerie Sephora rowniez za zbojeckie ceny, dzieki ktorym mam szanse poczuc sie jak ktos, kto kupuje zboze. Cenie rowniez perfumerie Sephora dlatego, ze dbaja o moj wzrok. Panie niestety czesto zagladaja do szuflad i nie moga znalezc tego, czego szukam. Musze zatem stac im nad glowa i szukac za nie. Uczucie ciepla w sercu mym budzi takze niesamowita hojnosc pracownic i ich niebywale wnikliwy dobor probek. Ktoras z nas nie marzy o za ciemnym o 8 tonow podkladzie?"[/QUOTE]



Jak idzie wystawianie? W razie czego sluze pomoca z ebayem
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:46   #3347
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Jak idzie wystawianie? W razie czego sluze pomoca z ebayem
Dzieki Bejbe . Chyba sie na Allegro na razie zdecyduje. Dzis tylko przygotowalam rzeczy. Jutro foty, bo dzis bylo juz za ciemno.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:50   #3348
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44470355]To niezle. Ja nosze 70B od zawsze. Teraz sie roztylam, wiec 70C (male) moze nawet. Probowalam sie przestawic na te braffiterskie cuda-wianki, ale nic z tego. Bylam 2 razy w profesjonalnym salonie i za kazdym razem po paru minutach w 65C/D mialam doslownie siniaki. Te staniki zgniataly mi zebra. Wszystko mi sie wbijalo. Nawet pani orzekla, ze mi 65 w obwodzie nie pasuje. Mam tak rozstawione zebra, ze musze miec 70-tke.[/QUOTE]
taka budowa, widać wpasowałaś się akurat w popularnie produkowaną rozmiarówkę. Masz szczęście
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Poprzedni rozmiar (c) byl poprawnie dobrany. Ciazowe cudy
Wierzę, po prostu sama weszłam kiedyś do sklepu z B/C, a wyszłam z E
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 23:50   #3349
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44470368]Dzieki Bejbe . Chyba sie na Allegro na razie zdecyduje. Dzis tylko przygotowalam rzeczy. Jutro foty, bo dzis bylo juz za ciemno.[/QUOTE]

W razie czego wiesz, za niewielka odplata jestem do dyspozycji
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 06:09   #3350
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ile Was już tam jest? Ty tez tam sie podziewasz?
tak, a co?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 07:48   #3351
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale majac wieksze gabaryty mozna wiekszy rozmiar wybrac, ja zas biorac najmniejszy mam już z głowy dana rzecz
Poza tym chudzielec moze pozazdroscic kobiecych kształtów, bo zaden spodnice i kiecki nie beda na nim wygladac apetycznie
Problem jest, gdy nie ma już większych rozmiarów (nie chodzi mi o stan sklepowy tylko rozmiarówkę producenta) - i co wtedy? .

Ja mam grube nogi, więc spódnic i sukienek nie noszę, chyba, że takie co najmniej do połowy łydki, a takich ładnych w sklepach ze świecą szukać.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
NARSa na szczęście nie można kupić tak łatwo w PL
Mi to zajęło 5 minut, przynajmniej jak chodzi o tego sypańca .
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
46 kg to malutko, nawet jeśli jest się niewysoką. Ja przed ciążą ważyłam 47 kg, a mam 164 cm i wyglądałam bardzo szczupło.
Teraz ważę najwięcej w swoim życiu 56-57 kg, troszkę się zaokrągliłam, ale głównie wszystko ulokowało się w brzuchu-piłce i biuście. Jakby mi taki biust pozostał to byłoby to ... cudowne
Ojej, to z Ciebie drobinka .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja tam specjalnie szczupło nie wyglądam w żadnej wadze, bo u mnie wszystko lokuje się w zadzie Mam przeciętny/mały biust (to akurat dla mnie na plus, mogłabym mieć nawet mniejszy), płaski brzuch i duży tyłek
O, to taka J.Lo z Ciebie .

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44470324]Zgadzam sie. "Lubie perfumerie Sephora za to, ze moge zrezygnowac z puszki Coli na podniesienie cisnienia. Niekompetencja pan sprzedajacych podniesienie mi cisnienie szybciej i efektywniej. Lubie perfumerie Sephora rowniez za zbojeckie ceny, dzieki ktorym mam szanse poczuc sie jak ktos, kto kupuje zboze. Cenie rowniez perfumerie Sephora dlatego, ze dbaja o moj wzrok. Panie niestety czesto zagladaja do szuflad i nie moga znalezc tego, czego szukam. Musze zatem stac im nad glowa i szukac za nie. Uczucie ciepla w sercu mym budzi takze niesamowita hojnosc pracownic i ich niebywale wnikliwy dobor probek. Ktoras z nas nie marzy o za ciemnym o 8 tonow podkladzie?"[/QUOTE]

Szkoda, że nie startowałaś w konkursie, nagroda murowana
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:06   #3352
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44429444]Przepraszam uprzejmie, czy mozecie przestac pisac o tych zestawach, bo sie zaraz zdenerwuje i pojde do S.? [/QUOTE]


Ja sie wybrałam, capnełam ostatni zestaw StriVectin z kremem podocznym, duzy krem do cery wrazliwej, bo obnizka spora była i dodatkowo serum tez w promocji Zobaczmy co to za cuda

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
James, dziękuje za dobre słowo

Jestem chętna na odchudzanie, ale od razu zaznaczam- lubię kabanosy i nic tego nie zmieni! I nie mam zamiaru mieć wyrzutów sumienia z tego powodu! Od czasu do czasu muszę je zjeść


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Ja kocham długodojrzewające z Tarczyńskiego... pychota...


Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja też chcę do klubu chcę do swojej wagi sprzed kilku lat, jak sobie przypomnę, że ważąc 46 kilo uważałam, że jestem za gruba to mam ochotę sobie przywalić zaproście mnie
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja zazdroszczę chudzielcom możliwości jedzenia kabanosów każdego dnia


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja tez chce do klubu Poproaszę o zaproszenie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:15   #3353
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Prawda, dlatego w tym roku zaczynam chodzić na basen (tym bardziej lubię swoje ciało im bardziej jest wyćwiczone), musze się tylko nauczyć dobrze pływać, bo jak twierdzi Tżet utrzymywanie się na wodzie to nie pływanie
Pływac uwielbiam, rewelacyjnie mnie to rozluźnia. Swego czasu chodziłam co sobotę, a wcześiej na studiach raz w tygodniu.
No, ale już dawno mnie tam nie widzieli
Teraz wybieram się na lodowisko, chciałam na otwarte, ale przy tylu stopniach takie ślizgawki sie topią

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
tak, a co?
A Ty tam czemu, Tobie ani w jedna ani w druga stronę za bardzo nie trzeba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:18   #3354
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Corii, ano jednak:/, w zadzie mnie przybywa, w okolicach także, trza nad tym zapanować, póki czas
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:19   #3355
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja kocham długodojrzewające z Tarczyńskiego... pychota...
Nic dodać, nic ująć, moje ulubione ostanimi czasy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:20   #3356
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44470324]Zgadzam sie. "Lubie perfumerie Sephora za to, ze moge zrezygnowac z puszki Coli na podniesienie cisnienia. Niekompetencja pan sprzedajacych podniesienie mi cisnienie szybciej i efektywniej. Lubie perfumerie Sephora rowniez za zbojeckie ceny, dzieki ktorym mam szanse poczuc sie jak ktos, kto kupuje zboze. Cenie rowniez perfumerie Sephora dlatego, ze dbaja o moj wzrok. Panie niestety czesto zagladaja do szuflad i nie moga znalezc tego, czego szukam. Musze zatem stac im nad glowa i szukac za nie. Uczucie ciepla w sercu mym budzi takze niesamowita hojnosc pracownic i ich niebywale wnikliwy dobor probek. Ktoras z nas nie marzy o za ciemnym o 8 tonow podkladzie?"[/QUOTE]



mi ostatnio Pan pracujący w S wciskał kit, że wzięłam kredkę do oczy z MUFE, a nie bezbarwną do ust a podeszłam do niego z dwiema bezbarwnymi konturówkami, jedna z S, a druga właśnie z MUFE i pytam czym się różnią oprócz ceną, a on z takim potępiającym wzrokiem: no jak to czym? ta jest do oczy, a ta do ust.... i taki wzrokk....mówię, że obie są do ust, to się zaczął sprzeczać, że nie- poszedł szukać i okazało się, że rację miałam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:20   #3357
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Corii, ano jednak:/, w zadzie mnie przybywa, w okolicach także, trza nad tym zapanować, póki czas
To bierz sie za Ewkę, albą inna masochistkę, efekty widoczne juz w neiclay meisiac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:22   #3358
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Szkoda, że nie startowałaś w konkursie, nagroda murowana
Z pewnoscia .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


mi ostatnio Pan pracujący w S wciskał kit, że wzięłam kredkę do oczy z MUFE, a nie bezbarwną do ust a podeszłam do niego z dwiema bezbarwnymi konturówkami, jedna z S, a druga właśnie z MUFE i pytam czym się różnią oprócz ceną, a on z takim potępiającym wzrokiem: no jak to czym? ta jest do oczy, a ta do ust.... i taki wzrokk....mówię, że obie są do ust, to się zaczął sprzeczać, że nie- poszedł szukać i okazało się, że rację miałam
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:23   #3359
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

spamery

tez chce do klubu o odchudzaniu wprawdzie z silna wola u mnie roznie, ale na bank zaraz tam bedzie 90% offtopu, a off top to ja juz jak najbardziej

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44460679]Wlasnie klikam zakupy spozywcze .



A ja mam marzenie, ze wyjde za Adama Levine'a, kupimy sobie pingwina i zamieszkamy na Hawajach. Sadze, ze moje marzenie ma takie same szanse na ziszczenie jak Twoje 100 zl/miesiac .[/QUOTE]

Adama tez kocham [moj TZ mi sie z nim mega kojarzyl na poczatku znajomosci i m in dlatego zwrocilam na niego uwage ]
i jeszcze kocham JR Meyersa i Dzonego Deppa niezmiennie ofkors

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
siostro

ja jeszcze samego procesu przymierzania nie lubię, skóra mnie boli po kilku zdjęciach i załozeniach ciucha
w domu też, jak kupie co nowego i mam sprawdzić z czym gra, to
nooooo dokladnie!! ja jeszcze wiosna/latem to czasami, ale zimowe ciuchy mam jak menel bo jak mam isc cos przymierzyc i zdjac te milion warstw to mi sie odechciewa mam zasade, ze jak juz musze cos przymierzyc to nie robie tego jesli w sklepie nie znajde min 3 fajnych ciuchow [zwykle nie znajduje], bo dla mniejszej liczby nie oplaca sie rozbierac
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Chcę wziąć przykład z Iliosa, która pięknie oszczędza i kupiła sobie fajne torebki


ja w tym roku uskuteczniam plan z dodatkowym oszczedzaniem znaleziony gdzies w necie - ze odkladasz co tydzien tyle kasy, ktory wlasnie jest tydzien tylko, ze robie to odwrotnie - zaczynam od konca czyli w styczniu 52, 51 itd, bo u mnie zawsze na poczatku roku wiecej kasy niz na koniec
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ze tyle dresiar tutaj jest, nie spodziewałam sie ja kocham takie galoty, bo gdy inne spodnie na dupę nie wchodzą, to one zawsze. Mam z by insomnia i je uwielbiam.

Załącznik 5533370




Sent from my iPhone using Tapatalk
ale swietne
ja z by insomnia mam na razie taka niebieska bluzke [jako fan kota mego musialam] i taka szara kiecke dresiare - bardzo fajna jakosc.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wszystkim proponuję dietę - cud.
To jest taka dieta, że żre się wszystko, a jak się schudnie, to będzie cud.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja zazdroszczę chudzielcom możliwości jedzenia kabanosów każdego dnia


Sent from my iPhone using Tapatalk

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Proszę się przyznać, która to Julia z Warszawy: http://www.sephorapolska.pl/ ?
szkoda, ze nie jestem ani Julia, ani z Wawy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 09:25   #3360
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

Adama tez kocham [moj TZ mi sie z nim mega kojarzyl na poczatku znajomosci i m in dlatego zwrocilam na niego uwage ]
i jeszcze kocham JR Meyersa i Dzonego Deppa niezmiennie ofkors
A mnie się podoba Ewan McGregor
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.