Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-05, 13:03   #481
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ten taki kolorowy? Od kiedy o nim pisałaś to się nad nim zastanawiam, ale chyba poczekam na jakiegoś promocja
Tak, ten.


Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy pudrach BB to może któraś z Was porównać TEN z TYM ??
Kolorowy daje delikatne, naturalne, bezdrobinkowe rozswietlenie. Daje piekny efekt. Szaro-brazowy ma nieco przyzdechly kolor. Chcialam jako bronzer wziac, ale kolor nietwarzowy. Do oliwkowej ceny ewentualnie sie moze nadac. Odcien jednak juz ciemniejszy niz teczowy, nieco bagienny. Do tego ma brokat. Duzo brokatu. Nie wyglada naturalnie. Pomijajac garsc brokatu, rozswietla tez gorzej niz teczowy.

Ja na fali zachwytu nad teczowym kupilam od razu drugi jakby wojna przyszla lub wycofali. Troche mnie jednak ponioslo, puder jest wydajny i zapasowy lezy i sie kurzy. Zupelnie mi niepotrzebny. Chcialam dokupic do kompletu ten drugi, ale po narecznych testach odpuscilam sobie. Roznica w efekcie jest ogromna. Ja bagienny odradzam.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kupilam na tru maseczke blotna borghese za 3 dyszki, bede reanimowac moja morde
Wlasnie tez kliknelam, choc mi to juz nic nie pomoze. Do tego wzielam perfumy dla matki na swieta.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

http://www.douglas.pl/douglas/Dodatk...000018336.html
http://www.amazon.com/Bobbi-Brown-Be.../dp/0060088826




Szkoda, ze niedostepna, bo za ta promocyjna cene to bym 10 wziela .

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Baby, jeszcze jedno, bo zapomnialam. W sobote u mnie w D. Sodoma i Gomora: -20%. Jakbyscie chcialy te pudry czy cos to dajcie znac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:30   #482
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43573142]Ja na fali zachwytu nad teczowym kupilam od razu drugi jakby wojna przyszla lub wycofali. Troche mnie jednak ponioslo, puder jest wydajny i zapasowy lezy i sie kurzy. Zupelnie mi niepotrzebny.[/QUOTE]

Ja zbyt regularnie Bobbika nie śledzę, więc byłam przekonana, że to limitowanka. Teraz zwątpiłam i nie wiem, czy się martwić że wyprzedał się on-line, czy nie
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:31   #483
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja zbyt regularnie Bobbika nie śledzę, więc byłam przekonana, że to limitowanka. Teraz zwątpiłam i nie wiem, czy się martwić że wyprzedał się on-line, czy nie
A na E-bay'u patrzylas?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:06   #484
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43574746]A na E-bay'u patrzylas?[/QUOTE]

Pastelowe są chyba na 3 aukcjach, przy czym na jednej puder kosztuje ponad 300 zł + prawie 50 zł wysyłki Na dwóch pozostałych ceny są znośne.
Tych beżowych (bagiennych) jest zdecydowanie więcej
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:38   #485
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

błotko na tru i ja kliknęłam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:57   #486
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kupilam na tru maseczke blotna borghese za 3 dyszki, bede reanimowac moja morde
A gdzie wy takie tanie błotko widzicie? Bo ja ślepa jestem

Mam jeszcze spory zapas, błotko jest genialne. Ale mamie bym kupiła
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 15:59   #487
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Damonku http://pl.strawberrynet.com/skincare...162192/#DETAIL
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 16:02   #488
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dzięki
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 16:41   #489
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

jest i taka szkoła, tylko że skóra pod oczami jest nieco inna niż na reszcie twarzy (delikatniejsza/cieńsza/nieposiadająca podściółki tłuszczowej/itd.), więc i wymaga innej troski
wiem to niestety wyjątkowo dobrze
ale oczywiście niech każdy robi jak chce
Dorzucę jeszcze swoje 3 grosze, że właśnie z tych powodów, które wymieniłaś warto okolice oczu traktować tak samo jak resztę. Retinol na pogrubienie skóry, wit. C na "rozświetlenie" i jako antyoksydant, filtr min. spf 15 na zapobieganie zmarchom.
Oczywiście jeśli skóra wokół oczu jest zupełnie inna niż na reszcie twarzy to przydają się na nią inne produkty, często bardziej treściwe.
Moim zdaniem większość kremów działa tylko na zasadzie zatrzymania wody w skórze, zmarchy wtedy wydają się mniejsze kiedy skóra jest dobrze nawilżona
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 21:14   #490
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
od dziś w yves rocher jest dostępna edycja limitowana : czekolada & pomarańcz, czekolada & pistacja, czekolada & malina.
Taa..., już ślinotoku dostaję.
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-11-05 o 21:34
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 21:26   #491
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Kolorowka Korsa w D. online sie pojawila. Patrzylam na swatche i szminki super jakosci nie maja. Szkoda.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 21:33   #492
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Kurczete błotko kusi, ale mam tyle maseczek, że w nich tonę Aktualnie używam świątecznej limitki - Rudolph z Lush
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 23:28   #493
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43573142]Kolorowy daje delikatne, naturalne, bezdrobinkowe rozswietlenie. Daje piekny efekt. Szaro-brazowy ma nieco przyzdechly kolor. Chcialam jako bronzer wziac, ale kolor nietwarzowy. Do oliwkowej ceny ewentualnie sie moze nadac. Odcien jednak juz ciemniejszy niz teczowy, nieco bagienny. Do tego ma brokat. Duzo brokatu. Nie wyglada naturalnie. Pomijajac garsc brokatu, rozswietla tez gorzej niz teczowy.

Ja na fali zachwytu nad teczowym kupilam od razu drugi jakby wojna przyszla lub wycofali. Troche mnie jednak ponioslo, puder jest wydajny i zapasowy lezy i sie kurzy. Zupelnie mi niepotrzebny. Chcialam dokupic do kompletu ten drugi, ale po narecznych testach odpuscilam sobie. Roznica w efekcie jest ogromna. Ja bagienny odradzam.[/QUOTE]
To może i ja się wypowiem, jako posiadaczka tego "bagiennego" czyli pudru Bobbi Brown Brightening Nudes.
Ja mam zupełnie inny kolor cery niż James, dlatego też i inne doświadczenia kosmetyczne. Ten kolor idealnie nadaje się do ciemniejszej karnacji (ja mam w MAC NC25/NC35, u Bobbi B. 3,5 Warm Beige). Kolor cery mam oliwkowy, ziemisty, ale nie bardzo ciemny, bo opalania unikam.
Ten puder pięknie rozświetla i lekko fotoszopuje buzię, zmarszczki wydają się jakby mniej widoczne, cera jakaś taka zdrowsza Ma małe brokatowe drobinki (jak niektóre meteoryty), ale u mnie nie wyglądają one jak brokat na twarzy. Pięknie wtapiają się w skórę.
Marka BB robi różne produkty, skierowane do klientek o różnych typach urody. Nie dziwię się, że jasnolicym ten puder nie pasuje, bo on absolutnie do jasnych cer się nie nadaje Tak jak dla mnie absolutnie nie nadaje się ten jasny, pastelowy. Za tę faktyczną różnorodność bardzo lubię Bobbi B. Niestety żadna inna marka dostępna w PL (nawet MAC) nie robi produktów tak dobrze dostosowanych do mojego typu urody.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 05:00   #494
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Dorzucę jeszcze swoje 3 grosze, że właśnie z tych powodów, które wymieniłaś warto okolice oczu traktować tak samo jak resztę. Retinol na pogrubienie skóry, wit. C na "rozświetlenie" i jako antyoksydant, filtr min. spf 15 na zapobieganie zmarchom.
Oczywiście jeśli skóra wokół oczu jest zupełnie inna niż na reszcie twarzy to przydają się na nią inne produkty, często bardziej treściwe.
Moim zdaniem większość kremów działa tylko na zasadzie zatrzymania wody w skórze, zmarchy wtedy wydają się mniejsze kiedy skóra jest dobrze nawilżona
racja (do wyboldowanego), choć niestety chodzi tu tylko o zmarchy najbardziej powierzchniowe - napompowany wodą naskórek ich nie ma/ma minimum
ale mi chodziło o prawdziwe zmarchy
co do reszty tak, ale ... zaręczam, ze nie tylko o te składniki/ich samą zawartość chodzi
ale jak pisałam, jak kto lubi/może/uważa - jak komu nie szkodzi a wręcz pomaga, to nie zamierzam nawracać
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:29   #495
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43573142]Kolorowy daje delikatne, naturalne, bezdrobinkowe rozswietlenie. Daje piekny efekt. Szaro-brazowy ma nieco przyzdechly kolor. Chcialam jako bronzer wziac, ale kolor nietwarzowy. Do oliwkowej ceny ewentualnie sie moze nadac. Odcien jednak juz ciemniejszy niz teczowy, nieco bagienny. Do tego ma brokat. Duzo brokatu. Nie wyglada naturalnie. Pomijajac garsc brokatu, rozswietla tez gorzej niz teczowy.

Ja na fali zachwytu nad teczowym kupilam od razu drugi jakby wojna przyszla lub wycofali. Troche mnie jednak ponioslo, puder jest wydajny i zapasowy lezy i sie kurzy. Zupelnie mi niepotrzebny. Chcialam dokupic do kompletu ten drugi, ale po narecznych testach odpuscilam sobie. Roznica w efekcie jest ogromna. Ja bagienny odradzam..[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To może i ja się wypowiem, jako posiadaczka tego "bagiennego" czyli pudru Bobbi Brown Brightening Nudes.
Ja mam zupełnie inny kolor cery niż James, dlatego też i inne doświadczenia kosmetyczne. Ten kolor idealnie nadaje się do ciemniejszej karnacji (ja mam w MAC NC25/NC35, u Bobbi B. 3,5 Warm Beige). Kolor cery mam oliwkowy, ziemisty, ale nie bardzo ciemny, bo opalania unikam.
Ten puder pięknie rozświetla i lekko fotoszopuje buzię, zmarszczki wydają się jakby mniej widoczne, cera jakaś taka zdrowsza Ma małe brokatowe drobinki (jak niektóre meteoryty), ale u mnie nie wyglądają one jak brokat na twarzy. Pięknie wtapiają się w skórę.
Marka BB robi różne produkty, skierowane do klientek o różnych typach urody. Nie dziwię się, że jasnolicym ten puder nie pasuje, bo on absolutnie do jasnych cer się nie nadaje Tak jak dla mnie absolutnie nie nadaje się ten jasny, pastelowy. Za tę faktyczną różnorodność bardzo lubię Bobbi B. Niestety żadna inna marka dostępna w PL (nawet MAC) nie robi produktów tak dobrze dostosowanych do mojego typu urody.
Dzięki dziewczyny za opisy .

Muszę iść i pomacać, bo ja jestem oliwkowa, z typem skory w kolorze szaro brązowo zielonym (jakbym się opalała to przynajmniej byłabym kakaowa, a tak to taka... bagienna ) Więc może się okazać, że bagienny będzie do mnie pasował idealnie.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:05   #496
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opisy .

Muszę iść i pomacać, bo ja jestem oliwkowa, z typem skory w kolorze szaro brązowo zielonym (jakbym się opalała to przynajmniej byłabym kakaowa, a tak to taka... bagienna ) Więc może się okazać, że bagienny będzie do mnie pasował idealnie.
O, to masz taki kolor cery jak ja (bagienny ) Zobacz, bo oczywiście, to, ze mi pasuje nie oznacza, że podobać się będzie Tobie
Dla ziemistych cer dobra jest odrobina brudnego różu, ożywia trochę twarz. Za to żółty (i wydaje mi się, że zielony też) kolor niekoniecznie, bo tę ziemistość jeszcze bardziej podkreśla (mam na myśli kolory w pudrach rozświetlających/korygujących, a nie np. kolory cieni do powiek ). Ale to w Bobbiku Ci wszystko powiedzą.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 17:34   #497
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
O, koniecznie daj znać jak się sprawdza, mam go dodanego do obserwowanych na ibeju
Krysia z Temptalii go bardzo chwaliła
Ja mam i uwielbiam. Zero purdowosci, delikatnie bluruje pory i linie, niezle utwala. Do tego nieziemsko wydajny, bo wystarczy odrobina. Chyba na Cafe Make up bylo napisane, by uzywac minimalnej ilosci i dobrze rozetrzec na buzi i tak wlasnie robie

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście mi polecić jakiś pędzel do konturowania? Kupiłam sobie bronzer(jeszcze leci) Mam pełno pędzli, wszystkie ścięte, syntetyczne, grube i żadnym nie umiem nałożyć poprzedniego bronzera(którego zresztą nie lubię, mam nadzieję, że mój nowy nabytek polubię bardziej).
Czy w związku z tym warto wyposażyć się w model jak u sigmy f86? Ewentualnie naturalny MAC 138? A może RT blush brush?
No dobra, właśnie pomyślałam, że napisałam w złym miejscu. Wybaczcie
Macowa 109 do precyzjnego konturowania, albo RT do rozu do mniej precyzyjnego

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A dostalam krem z retinolem 1%, pedzel do bronzera ecotools oraz do blendowania B'dellium, herbate zielona z mango (dobra), czekolade z migdalami i sola morska (pyszna ), stewie z wanilia (taki naturalny "indianski" slodzik - bleee, paskuda ). Gratis dostalam pomadke ochronna pszczolkowa
Stewia jest obrzydliwa( mi smakowala sztucznym slodzikiem), sprobuj ksylitolu
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 18:07   #498
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, gdzie mogę kupić lakiery Orly? Gdzieś je widziałam, ale nie pamiętam gdzie


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 18:29   #499
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie mogę kupić lakiery Orly? Gdzieś je widziałam, ale nie pamiętam gdzie


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
W sklepie Orly - TU
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 18:33   #500
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A to wiem, chodziło mi o stacjonarne sklepy.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 19:52   #501
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja mam i uwielbiam. Zero purdowosci, delikatnie bluruje pory i linie, niezle utwala. Do tego nieziemsko wydajny, bo wystarczy odrobina. Chyba na Cafe Make up bylo napisane, by uzywac minimalnej ilosci i dobrze rozetrzec na buzi i tak wlasnie robie

Stewia jest obrzydliwa( mi smakowala sztucznym slodzikiem), sprobuj ksylitolu
Osz Ty kusicielko
Co do stewii - dokładnie, sztuczny słodzik. Spróbuje ten ksylitol, bo gorzkiej kawy nie wypije, a chce ograniczyć trochę cukier

James - pędzelek do blendowania całkiem zacny. Za cene z iherbu powiedziałabym, ze bardzo fajny.
Podobny do Tapered Blending Sigmy, tylko odrobinke mniej zbity.
To ten jakby coś
http://www.iherb.com/Bdellium-Tools-...-1-Brush/46254
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 20:32   #502
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opisy .

Muszę iść i pomacać, bo ja jestem oliwkowa, z typem skory w kolorze szaro brązowo zielonym (jakbym się opalała to przynajmniej byłabym kakaowa, a tak to taka... bagienna ) Więc może się okazać, że bagienny będzie do mnie pasował idealnie.
Pomacaj oba .

Bagienny nadaje sie na cala buzie, o ile nie przeszkadza Ci brokat. Teczowy na cala buzie sie nie nadaje. No chyba, ze na dozynki sie wybierasz . Ja nakladam na cala dlugosc nosa i od dolnej powieki az do kosci policzkowej. Nakladam go na wieksze partie buzi niz tradycyjny rozswietlacz, ale mimo wszystko na cala buzie to juz za duzo. Poza tym, o ile magiczna sztuka blendowania nie jest Ci obca, to teczowy nawet dla ciemnej cery sie nada.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
James - pędzelek do blendowania całkiem zacny. Za cene z iherbu powiedziałabym, ze bardzo fajny.
Podobny do Tapered Blending Sigmy, tylko odrobinke mniej zbity.
To ten jakby coś
http://www.iherb.com/Bdellium-Tools-...-1-Brush/46254
A jak wypada w porownaniu z 217-tka?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:02   #503
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Atrium Promenada - Noc Zakupów – 7 listopada w godz. 19-23
w Dougim - 20% na cały asortyment, w Sephorze -20% przy zakupie min. 3 produktów
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:39   #504
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43600252]
A jak wypada w porownaniu z 217-tka?[/QUOTE]

No 217 to 217 . Troszke poza konkurencja, ale ten naprawdę daje rade. I taki zielony smieszny, latwo go wypatrzec w organizerze z pedzlami
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 22:20   #505
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Osz Ty kusicielko
Co do stewii - dokładnie, sztuczny słodzik. Spróbuje ten ksylitol, bo gorzkiej kawy nie wypije, a chce ograniczyć trochę cukier
Nie ma za co

Tez tylko kawe slodze, ksylitol daje rade
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 07:33   #506
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A to wiem, chodziło mi o stacjonarne sklepy.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

ja widuję w Tk maxx.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:26   #507
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A to wiem, chodziło mi o stacjonarne sklepy.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
ja widziałam ostatnio u siebie w S. była wyznaczona część z lakierami ORLY, więc może w innych S. też będzie. było kilkadziesiąt kolorów do wyboru. Ale nie widziałam tak żadnych limitowanych edycji.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:33   #508
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Czym wy znowu kusicie niedobre kobiety??

Kupiłam w sobotę w MACu soft&gentle chciałam jeszcze szminkę rebel, ale nie było i kusi mnie ten fix+
Dobrze, że jest brzydka pogoda, to człowiek siedzi w domu i się nie szlaja tak, bo jeszcze znowu by coś kupił
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:36   #509
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja widuję w Tk maxx.
O właśnie, tam je widziałam Dziękuję

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja widziałam ostatnio u siebie w S. była wyznaczona część z lakierami ORLY, więc może w innych S. też będzie. było kilkadziesiąt kolorów do wyboru. Ale nie widziałam tak żadnych limitowanych edycji.
Mam nadzieję, że w Trójmieście też będą, bo mam ochotę spróbować.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:43   #510
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

W ostatni tydzień listopada jest ponoć -40% na całą kolorówkę w rossmannie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.