Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-16, 12:07   #631
SZYBECZKA85
Przyczajenie
 
Avatar SZYBECZKA85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez MartOoOoSka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ładnie Ci w tej fryzurce;D nie wiem oczywiscie jak wczesniej wygladalas...

podobnie tyle ze wlosy byly dluzsze i maly wiecej nieudanych lokow po trwalej.....
SZYBECZKA85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 18:58   #632
maryna27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

SZYBECZKA85 uważam, że fajnie Cię ścięła więc może nie zmieniaj póki co fryzjera. Fakt 70 zł za ścięcie to dużo kasy, ale jeśli jest się zadowolonym z efektu to warto raz na jakiś czas wydać taką sumę. A chodziłaś już do pani Ewy? Jeśli tak to napisz jakie wrażenia. Pozdrawiam

Edytowane przez maryna27
Czas edycji: 2007-09-16 o 19:00 Powód: błedny cytat
maryna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 11:09   #633
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Dziewczyny wreszcie ruszyłam tyłek i poszłam do fryzjera. Wybrałam Agnes, ponieważ tyle to dobrego na jej temat, że postanowiłam sprawdzić czy to prawda. I muszę powiedzieć że żadna z tych pochlebnych opinii na jej temat nie jest przesadzona.

No więc opisuję wrażenia. Strasznie się bałam, bo bardzo długo nie byłam u fryzjera i wiedziałam, że będę musiała pożegnać się z moimi bardzo długimi już włosami. Powiedziałam Agnes żeby obcięła tyle ile trzeba, a ja nie będę patrzeć Z tyłu mam długośc tak mniej więcej do zapięcia stanika, a z przodu trochę krótsze. No i trochę pocieniowała przy twarzy. Fryzurka świetna, włosy same się układają, po wizycie u Agnes wytrzymały całonocną imprezę, mimo że nawet specjalnie ich nie układała. Robiłam też kolor, tylko nie farbą a tonerem. I tutaj Agnes chyba czytała w moich myślach, bo wygląda to tak jakby ten śliczny ciepły brąz był moim naturalnym. Dokładnie tak jak chciałam. Bajka po prostu.

Więc, moje drogie, nie snujcie tu żadnych teorii spiskowych, że Agnes sama siedzi na forum i wypisuje te wszystkie opinie, bo nie musi. Ma dziewczyna talent w rękach i jest świetna. Czemu nie każdy wychodzi od niej w 100% procentach zadowolony? Ponieważ nie ma takiej możliwości żeby jedna osoba była w stanie wszystkich uszczęśliwić i trafić w każdy gust. Ja z czystym sumieniem POLECAM. I pewnie jeszcze nie raz się tam wybiorę.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 15:56   #634
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Polećcie jakiegoś dobrego fryzjera z przystępnymi cenami.Dowiadywałam się w cenach tych,których polecacie,ale np na Narutowicza jest strasznie drogo-strzyżenie samo od 70zł

Nie znacie tańszego fryzjera(tak do 40zł).Zamknęli mi fajny zakład fryzjerski na Retkinii i zostałam na lodzie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:44   #635
o_O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Mógłby ktoś polecić jakiegoś dobrego stylistę w Łodzi ?

Pozdrawiam
Marcin
o_O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 23:26   #636
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ja takze polecam Agnes Ploszaj. Ona uratowala mi moja gywke ktora tak sobie podcielam ze po prostu tylko ona mogla mi to uratowac. Obcielam sobie tak ze moialam srodek krotki a boki dlugie a ona mi tak uczesala fajnie ze wygladalam jak czlowiek. Powiedzialam ze nie chce zeby mi zmieniala tyl bo zapusczam i nic nie ruszala. A poza tym byla barrdzo mila i widac ze to jej sprawia przyjemnosc. A za ciecie mnie i mamy wziela 60 zl. bardzo malo w porownaiu z innymi NIBY eksluzywnymi salonami.A do tego te dyplomy
P.AGNIESZKA MI Z NIEBA SPADLA
I nic zlego nie dam o niej powiedziec
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 09:06   #637
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Dziewczyny ile płacicie za farbowanie + strzyżenie?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 11:27   #638
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile płacicie za farbowanie + strzyżenie?
U Agnes? Ja płaciłam 120, ale tak jak pisałam nie miałam robionej farby tylko toner. Farba jest chyba 10-20 zł droższa.

I dodaję kolejne wrażenie: pierwsze samodzielne mycie i czesanie. No i kolejny plus! Włoski same się układają. Tylko je wysuszyłam i delikatnie przy twarzy wyprostowałam i fryzurka gotowa
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 11:39   #639
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Lil', a jak długo się utzryma efekt tonera?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 12:43   #640
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Nie wiem dokładnie. Do tej pory u mnie trzymał się dość długo 2-3 miesiące. Z tego co zaobserwowałam wcześniej (u innych fryzjerów też zawsze tonerem włoski robiłam) toner nie spiera się tak jak farba, tylko z czasem troszkę jaśnieje. No i duży plus jest taki, że przy niedużej zmianie odrosty są prawie niezauważalne. Dla mnie to ważne, bo włosy mi rosną jak szalone.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 14:32   #641
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Bo widzisz chciałabym przyciemnić włoski i nadać im blasku, chłodnego blasku. Mam bardzo ciemny blond, czy może jasny brąz już, ale niestety mam pozostałości złotawej poświaty po szamonach i zastanawiam się nad tonerem, bo boję się odrostów

Czy toner nada im chłodny odcień, jeśli teraz mają ciepły?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 11:46   #642
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Pakosta, myślę że bez problemu. Ja miałam taki raczej chłodny brąz, a teraz mam śliczny ciepły. Więc w drugą stronę też powinno się udać
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:57   #643
maryna27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lil' sexy Pokaż wiadomość
Pakosta, myślę że bez problemu. Ja miałam taki raczej chłodny brąz, a teraz mam śliczny ciepły. Więc w drugą stronę też powinno się udać
Tak pochlebnie się wypowiadasz o Agnes, że sama następnym razem do niej pójdę. Szkoda, że nie wkleiłaś zdjęć z chęcią bym sobie je obejrzała Pozdrawiam
maryna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 08:00   #644
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Hey
byłam u Marcina z Gabriela... cóż, wolałam Agnes... ech te moje nieudane skoki w bok (chciałam balejage 2kolorowy-zrobił mi 1kolor-> efekt? mam jasne włosy :/... chciałam fajnie wycieniować włoski, a zostały tylko skrócone do jednej długości...)
p.s. jeżeli ktoś pamięta Pawła Kubickiego- to za rok otwiera swój salon w PL (mam nadzieję, ze w Lodzi )ale to jeszcze masa czasu najbardziej u niego mi isę poodobało


tymczasem słyszałyście coś o pani Anecie z Kilińskiego120?
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 21:38   #645
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

tak czytam i czytam...i się zastanawiam nad salonem Agnes....widzę z Waszych postów, że nie jest tam drogo. powiedzcie mi tylko czy trzeba się wcześniej zapisywać np na samo strzyżenie? czy można tak z marszu??
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 10:52   #646
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Z marszu to raczej, musiałabyś mieć trochę szczęścia. Nie wiem jak innym dziewczynom ale mi się udało zapisać na następny dzień.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 23:13   #647
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lil' sexy Pokaż wiadomość
Z marszu to raczej, musiałabyś mieć trochę szczęścia. Nie wiem jak innym dziewczynom ale mi się udało zapisać na następny dzień.

dziękuję za info
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 20:50   #648
ola007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

hej nie wiecie moze czy w lodzi jest salon jean louis david? jesli jest to napiszcie prosze gdzie
ola007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 21:40   #649
Loveshow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ja od siebie mogę polecić salon Pawła Kuzy na Sienkiewicza 40. Chodzę tam od dwóch lat i zawsze wychodzę zadowolona. W grudniu mam zamiar wypróbować u nich pasemka lub balejaż. Co prawda jest on drogi ( bo za ścięcie zapłaciłam 70 zł, a z tego co się orientowałam balejaż wyniesie mnie ok. 180 zł ), ale myślę, że wart swojej ceny. Postaram się skołować jakieś fotki i pokażę jak wyglądam w fryzurce, którą pan Paweł zrobił mi pod koniec sierpnia. ( a propo ścinałam się tylko u pana Pawła, ufam mu najbardziej ) Niestety ze względu na to, że jest tam drogo, a moja sytuacja finansowa nie jest najlepsza, szukam innego salonu i myślę, że skorzystam z Waszych porad. Pozdrawiam.
Loveshow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 22:41   #650
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Wracam z podkulonym ogonem do Maćka z Ricci e Capricci Poszłam dzisiaj do niego, bo włoski po 3 m-cach od Agnieszki wyglądały fatalnie, co zresztą nie dziwi wcale.

Zrobił mi sliczną skośną grzywkę, podciął końcówki, nadał kształt całości - jak zwykle pełen zachwyt
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 22:46   #651
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Wracam z podkulonym ogonem do Maćka z Ricci e Capricci Poszłam dzisiaj do niego, bo włoski po 3 m-cach od Agnieszki wyglądały fatalnie, co zresztą nie dziwi wcale.
Czemu nie dziwi?
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 15:04   #652
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lil' sexy Pokaż wiadomość
Czemu nie dziwi?
Bo włoski nie cięte przez 3 miesiące nie mogą wyglądac ładnie Zaczynają żyć swoim życiem, zamiast układać się
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 15:42   #653
_karolkaaaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 129
GG do _karolkaaaa_
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam. Wybieram sie na wesele i potrzebuję dobrą i niedrogą fryzjerkę która zetnie i uczesze mnie ładnie Dobrze by było jakby umiała dobrać jakoś fryza
_karolkaaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 21:04   #654
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

ma ktos numer do fryzjera w silver screenie?? podobno kasia jest tam najlepsza??? czy to prawda?
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:39   #655
dzolk=)
Raczkowanie
 
Avatar dzolk=)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 114
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

pomocy... mam kręcone włosy trochę za ramiona <jak sie je wyprostuje to są o jakieś 15 cm dłuższe>, ciężko jest je jakoś obciąć bo i tak zaczynają się po swojemu kręcić... u jakiego bym fryzjera nie była to mnie tak ch..... zetnie że głowa mała i muszą mi kumpele poprawiać... żadnej grzywki mi się nie oplaca robić, bo bym musiala wlosy co chwila prostować... Potrzebuje fryzjera , który mi doradzi jakąś ładną fryzurkę.. fryzjer najlepiej jakiś od strony Aleksandrowa <teofilów, śródmieście, itp.> pomóżcie..
dzolk=) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 14:35   #656
Krystian Wojewoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Łódź - dobry fryzjer poszukiwany

hmmm
to ja
krystian wojewoda we własnej osobie...
chciałbym zaprotestować..to nie ja pisałem na tym poscie...
jeżeliktoś mi robi koło pióra jego sprawa..mnie to wali...
nie potrzebuje sie reklamować na jakims wizarzu..
nie wierzysz przyjdz do mnie do salonu i zobaz ile mam pracy....
lepiej sama sie zapisz zobazysz ile bedziesz musiała czekać.
ide narazie
Krystian Wojewoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 15:37   #657
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Łódź - dobry fryzjer poszukiwany

nie rozumiem o co chodzi i dlaczego mi zgalszacie rekalme?
pzreciez kazdy ma tu prawo wypowiedziec sieo swoim fryzjerze ,zktoerego jest zadowolony...?
Panie Krystianie...Pana wypowiedz natomiast jest co najmniej niegrzeczna..poniewaz powinien Pan byc zadowolny, że klientki Pana chwala na WIZAŻU wlasnie, poniewaz to jest najlepsza reklama ,za ktora nie trzeba placic- tzn- klient, ktory jest zadowolny- jest TA REKLAMA wlasnie
dobrze zama Pan duzo pracy i zycze tego Panu zeby tak zawsze bylo, ale czasem bywainaczej i o to nalezy zadbac zeby byc wdziecznym za kazdy objaw sympatii ze strony Pan klientow,czy klientek
z racji tego ze wykonuje ten sam zawod , wydaje mi sie ze wiem co mowie
pozdrawiam
Grazyna Sbirenda
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 18:25   #658
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Łódź - dobry fryzjer poszukiwany

A ja się muszę z Krystianem zgodzić. Sorry, ale nie napisał że jest niezadowolony z tego że klientki go chwalą. Odniósł się do pomówień, że to on sam się tu reklamuje. Może nie w super-miły sposób, ale miał prawo się wkurzyć po tym co przeczytał.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 20:45   #659
kas1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

trafiłam na wątek z wyszukiwarki i aż postanowiłam założyć konto aby podzielić się swoimi doświadczeniami. przeczytałam wszystkie opinie (trochę mi to zajęło) i od razu zaznaczam, że nie jestem z zawodu frzyjerką, kosmetyczką itp.

od dobrych kilku lat regularnie odwiedzam fryzjerów i niestety jeszcze żaden nie był tak fenomenalny żebym pozostała przy nim na dłużej. kiedyś miałam krótkie włoski, obecnie zapuszczone do połowy pleców i farbowane zazwyczaj na ciemny brąz. szukam fryzjera "z wizją", najlepiej mężczyzny. wśród znajomych słyszałam bardzo dobre opinie o Krystianie z Piotrkowskiej 51.

ostatnie dwie wizyty to udane spotkania z panią Barbarą Bajerską z ul. Inflanckiej. Myślę, że jeszcze kilka razy do niej pójdę ponieważ naprawdę zna się na pielęgnacji. Salon bardzo fajny, atmosfera wesoła, pracownicy sympatyczni i stale dokształcający się na coraz to wymyślniejszych kursach. Pani Basia świetnie dopasuje kosmetyki (Goldwell) i zetnie jeśli macie pomysł na fryzurę. Jeżeli chodzi o baleyage, to moje mama i siostra są zachwycone.

Jeśli chodzi o moje doświadczenia:
*Hirek- masakra, nigdy więcej!
*Tomek z LeGrandu- po pierwszej wizycie wyszłam wniebowzięta (to on dopasował mi ciemne włosy, tylko u niego było to odcienie fioletu, oberżyny itp.), druga wizyta- fryzura na studniówkę- z krótkich włosów zrobił super fajne 'upięcie' a'la japan- zrobiło furrorę! Tragicznie zaczęło się robić po trzeciej wizycie, kiedy to umówiona na grzywkę i odrosty (w cenniku to 110 zł), Tomek bez pytania zmienił kolor, ciachnął grzywkę i mimo próby ucieczek machnął trzy razy po centymetrze z tyłu i policzył ściecię (łącznie 290). Czwarta i ostatnia wizyta- mimo prośby o zmianę fryzury, nie miał pomysłu, sytuacja z płaceniem taka sama jak wcześniej. Reasumując- drogo, Tomek- leniwy bardzo, a do tego wszystkiego do koleżanek, którym poleciłam ten salon i jego jako fryzjera gdy przestałam chodzić obgadał mnie. Salon elegancko wygląda i możebym tam jeszcze poszła ale nie wiem do kogo.
*Mariusz z ul. Piotrkowskiej nie pamiętam dokładnie adresu. Strzyżenie super, ale jego pracownicy wystawili moją cierpliwość na niezłą próbę- 27minut mycie głowy. Przesada!

Najprawdopodobniej w niedługim czasie gdy włosy mi trochę dojdą do siebie wybiorę się do Krystiana na fajne cięcie i farbę do p. Basi.
kas1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 07:47   #660
red-aries
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Bo włoski nie cięte przez 3 miesiące nie mogą wyglądac ładnie Zaczynają żyć swoim życiem, zamiast układać się
pakosta, jesli po 3 mc tobie sie nie ukladaja wlosy, to albo masz tak zniszczone, ze zaden fryzjer ci juz nie pomoze, albo naprawde kiepsko cie scina. Wlosy dobrze obciete i wymodelowane moga nawet zwiekszyc swoja dlugosc o 5-7 cm i powinny nadal zachowywac swoj ksztalt, szczegolnie gdy nosisz krotkie.
__________________
Pozdrawiam

Alexandra

red-aries jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.