zdjęcia do dowodu najlepszy fotograf kraków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-30, 12:13   #31
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: zdjecia do dowodu najlepszy fotograf kraków

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Oj, ja tych na placu matejki nie polecam - sam fotoshop - widoczny, wszystko wyglądzone, bardzo nienaturalnie, jakieś dziwne rozświetlenia i to wszystko na innym ujęciu niż wybrałam.
Tak są wygładzone i rozświetlone.... ale to nie photoshop tylko oświetlenie

Zazwyczaj przy zdjeciach które sie ogląda na co dzien na masz światło kierunkowe ,cienie uwydatniajace a tu jest z kilku storn,mocne a jednocześnie miekkie -to nie wygląda naturalnie -ale taki musi być ,celem nie jest naturany wygląd tylko dobre równomiernie oświetlnie
Poza tym moje zdjecia które oglądałam na monitorze sie praktycznie nie rózniło od tego które dostałam - żadnej obróbki nie było widać Ja nie mam żadnych wyprysków ani nic podobnego ale zdarzyło mi sie kilka razy że zdjecie bylo mocno przerobione ale u nich nigdy a robiłam tam 4 razy.


Według mnie oni maja bardzo dobre - w innych zakładach świecili mi mocno w twarz tak że cera miała kolor kartki papieru tu mam zawsze ładna skórę , miekkie cienie,dobrą fakturę .
Cytat:
Napisane przez caterinaa Pokaż wiadomość
mogłabyś podać ceny zdj które robiłaś? chociaż w przybliżeniu będę wdzięczna pozdr
Juz nie pamietam ale są na stronach
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 12:16   #32
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: zdjęcia do dowodu najlepszy fotograf kraków

Cytat:
Napisane przez zielona512 Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie - jaki fotograf zrobiłby dobre zdjęcia do dyplomu? Na google opinie o Foto-press są raczej złe, wszyscy piszą, że masówa, byle jaka obróbka. Sama tam byłam 2 lata temu i byłam zadowolona. Ktoś coś doradzi?
Ja zawsze chodzę do fotografa na końcu Karmelickiej po prawej stronie idąc od Bagateli. Nie pamiętam nazwy, ale wchodzi się w bramę, obok sklep z tuszami do drukarek i to jest w podwórku. Jestem zawsze bardzo zadowolona
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 15:58   #33
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: zdjecia do dowodu najlepszy fotograf kraków

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Tak są wygładzone i rozświetlone.... ale to nie photoshop tylko oświetlenie
(...)
Oświetlenie nie usuwa pieprzyków, a mojego nie było widać na zdjęciu od nich, więc jednak coś tam zmieniają.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 20:35   #34
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: zdjecia do dowodu najlepszy fotograf kraków

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Oświetlenie nie usuwa pieprzyków, a mojego nie było widać na zdjęciu od nich, więc jednak coś tam zmieniają.
Coś oczywiście - w rodzju jakiś przebariwniecnie, cienie pod oczami itp. Chociaz pieprzyka chyba nie powinnni bo to cecha charakterystyczna
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 17:39   #35
zielona512
Przyczajenie
 
Avatar zielona512
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 22
Dot.: zdjęcia do dowodu najlepszy fotograf kraków

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ja zawsze chodzę do fotografa na końcu Karmelickiej po prawej stronie idąc od Bagateli. Nie pamiętam nazwy, ale wchodzi się w bramę, obok sklep z tuszami do drukarek i to jest w podwórku. Jestem zawsze bardzo zadowolona
Dzięki za odpowiedź, niestety nie miałam czasu i poszłam do pierwszego lepszego na Karmelickiej 8 (fotocyfra, po stronie teatru Bagatela, obok coffeheaven). Zaryzykowałam, bo nie ma on dobrych opinii, ale czas gonił i muszę przyznać, że lepszych zdjęć mi nikt nigdy nie zrobił! za 12 zł mam 8 pięknych zdjęć dyplomowych. I fotograf przemiły
__________________
03.10.2008
03.08.2011

Pływam i zdobywam Tatry!
zielona512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 16:17   #36
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: zdjęcia do dowodu najlepszy fotograf kraków

Czy ktoś może polecić fotografa na Kurdwanowie (zdjęcia dyplomowe) ? Lub ew. w centrum, czy dalej króluje Karmelicka 55?
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 06:29   #37
marcioch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: zdjęcia do dowodu najlepszy fotograf kraków

zdecydowanie odradzam fotografa przy Pl. Matejki. Pani bardziej sie przykłada do zdjęć gratisowych (portrety z lewej i prawej strony) niż do zdjęcia do dowodu.Zdjęć gratisowych nacykała chyba z milion a to o co mi chodziło- do dowodu- tylko 3...w tym na jednym mialam zamnięte oczy więc od razu odpadło. Kiedy wyraziłam swoje niezadowolenie odpowiedziała mi- ale tutaj wszyscy tak wychodza...totalny brak profesjonalizmu i zaangazowania, a przede wszystkim chęci aby zadowolić kilenta...masakra masakra masakra
marcioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 09:56   #38
donusiaa
wiatr we włosach
 
Avatar donusiaa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 24
Dot.: zdjęcia do dowodu najlepszy fotograf kraków

Cytat:
Napisane przez zielona512 Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie - jaki fotograf zrobiłby dobre zdjęcia do dyplomu? Na google opinie o Foto-press są raczej złe, wszyscy piszą, że masówa, byle jaka obróbka. Sama tam byłam 2 lata temu i byłam zadowolona. Ktoś coś doradzi?
ja tam byłam kilka miesięcy temu robić dyplomowe też i zdjęcia wyszły bardzo fajnie, i jakościowo i w ogóle. kumpela była jakoś też ostatnio i chwaliła się dyplomem, a samo zdjęcie widziałam wyszło ślicznie
donusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:56   #39
delmarowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: zdjęcia do dowodu najlepszy fotograf kraków

Ponawiam pytanie, ktoś mógłby polecić dobrego fotografa do zdjęć dyplomowych w okolicy podgórza, starego miasta?
delmarowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 16:32   #40
Adamek77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: zdjęcia do dowodu najlepszy fotograf kraków

A ja polecam zakład fotograficzny na ulicy Urzędniczej (pomiędzy Królewską, a Lea - po schodkach na dół). Działają chyba od roku. Najlepszy fotograf chyba w tym momencie w Krakowie.
Pełen profesjonalizm, zdjęcia od razu, bardzo dobra i fachowa obsługa. Robią kilka ujęć, można wybrać, jak się żadne nie podoba to robią kolejne. Retusz jest w cenie zdjęć, odbiór zdjęć jest od razu.
Widać, że facet to zawodowiec.
Ceny naprawdę dobre (za 8 zdjęć do dowodu zapłaciłem 17 złotych).
Mają otwarte też w sobotę (chyba do 13.00)
Adamek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-09 17:32:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.