Dziwne zachowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-14, 10:07   #1
Barnaba88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 2

Dziwne zachowania


Hej, przychodzę z pytaniem głównie do kobiet co wami kieruje oraz co w moim przypadku kierowało kobietą.

Poznałem kobietę na portalu randkowym. Pisaliśmy kilka dni tam i przeszliśmy na FB. Kilka dni później spotkaliśmy się. Było mega miło, całowaliśmy się i rozmowa się kleiła. Ona na spotkaniu mówiła, że dziwne bo czuje motyle w brzuchu, a po spotkaniu twierdziła, ze poprawiłem jej humor i dawno się tak nie czuła. Na drugim spotkaniu, było trochę gorzej ja po pracy ona również zmęczenie itp. Ja niestety zacząłem gadać, żeby usunęła aplikacje gdzie się poznaliśmy i mówiłem, że jej zachowanie się zmieniło względem poprzedniego spotkania(co było moim wymysłem). Wiem, że popełniłem tutaj błąd bo pokazałem, oznakę zazdrości. Ale ona również mówiąc takie rzeczy miała w pewnym sensie wpływ też na to, że tak zrobiłem za co jej nie obwiniam. Pod koniec spotkania również umawialiśmy się na kolejne i mówiła, że jej znowu poprawiłem humor pomimo tego, że okazałem trochę zazdrości. No ale po tym drugim spotkaniu, nagle przestałą odpisywać i totalnie urwany kontakt.

Pytanie do Was, bo wiem, że raczej już z tej znajomości nici ale czemu Wy kobiety tak robicie, że najpierw mówicie takie rzeczy tj. ze wam się podobamy, motyle, super humor a jak mężczyzna coś zrobi nie tak, to totalnie urywacie kontakt i nawet nie dacie się dalej poznać bądź nie dacie możliwości wyjaśnić sytuacji.
Barnaba88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 18:51   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Dziwne zachowania

Cytat:
Napisane przez Barnaba88 Pokaż wiadomość
Hej, przychodzę z pytaniem głównie do kobiet co wami kieruje oraz co w moim przypadku kierowało kobietą.

Poznałem kobietę na portalu randkowym. Pisaliśmy kilka dni tam i przeszliśmy na FB. Kilka dni później spotkaliśmy się. Było mega miło, całowaliśmy się i rozmowa się kleiła. Ona na spotkaniu mówiła, że dziwne bo czuje motyle w brzuchu, a po spotkaniu twierdziła, ze poprawiłem jej humor i dawno się tak nie czuła. Na drugim spotkaniu, było trochę gorzej ja po pracy ona również zmęczenie itp. Ja niestety zacząłem gadać, żeby usunęła aplikacje gdzie się poznaliśmy i mówiłem, że jej zachowanie się zmieniło względem poprzedniego spotkania(co było moim wymysłem). Wiem, że popełniłem tutaj błąd bo pokazałem, oznakę zazdrości. Ale ona również mówiąc takie rzeczy miała w pewnym sensie wpływ też na to, że tak zrobiłem za co jej nie obwiniam. Pod koniec spotkania również umawialiśmy się na kolejne i mówiła, że jej znowu poprawiłem humor pomimo tego, że okazałem trochę zazdrości. No ale po tym drugim spotkaniu, nagle przestałą odpisywać i totalnie urwany kontakt.

Pytanie do Was, bo wiem, że raczej już z tej znajomości nici ale czemu Wy kobiety tak robicie, że najpierw mówicie takie rzeczy tj. ze wam się podobamy, motyle, super humor a jak mężczyzna coś zrobi nie tak, to totalnie urywacie kontakt i nawet nie dacie się dalej poznać bądź nie dacie możliwości wyjaśnić sytuacji.
brawa dla dziewczyny, rozpoznała toksyka od razu i urwała kontakt. jakby mi ktoś na drugim! spotkaniu zaczął wyjeżdżać z żądaniami - jakimikolwiek - to zrobiłabym dokładnie tak samo.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 19:12   #3
Barnaba88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dziwne zachowania

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;89690938]brawa dla dziewczyny, rozpoznała toksyka od razu i urwała kontakt. jakby mi ktoś na drugim! spotkaniu zaczął wyjeżdżać z żądaniami - jakimikolwiek - to zrobiłabym dokładnie tak samo.[/QUOTE]

Zgadzam się. Ale jej zachowanie również było "toksyczne" mówiąc takie rzeczy na pierwszej randce. Co najprawdopodobniej wywołało takie, a nie inne reakcje.
Barnaba88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 19:18   #4
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Dziwne zachowania

Spodobałes jej się na pierwszej randce, a na drugiej przestałeś podobać, proste. Bardzo dobrze dziewczyna zrobila

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 19:20   #5
Apropoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 46
Dot.: Dziwne zachowania

Cytat:
Napisane przez Barnaba88 Pokaż wiadomość
Hej, przychodzę z pytaniem głównie do kobiet co wami kieruje oraz co w moim przypadku kierowało kobietą.

Poznałem kobietę na portalu randkowym. Pisaliśmy kilka dni tam i przeszliśmy na FB. Kilka dni później spotkaliśmy się. Było mega miło, całowaliśmy się i rozmowa się kleiła. Ona na spotkaniu mówiła, że dziwne bo czuje motyle w brzuchu, a po spotkaniu twierdziła, ze poprawiłem jej humor i dawno się tak nie czuła. Na drugim spotkaniu, było trochę gorzej ja po pracy ona również zmęczenie itp. Ja niestety zacząłem gadać, żeby usunęła aplikacje gdzie się poznaliśmy i mówiłem, że jej zachowanie się zmieniło względem poprzedniego spotkania(co było moim wymysłem). Wiem, że popełniłem tutaj błąd bo pokazałem, oznakę zazdrości. Ale ona również mówiąc takie rzeczy miała w pewnym sensie wpływ też na to, że tak zrobiłem za co jej nie obwiniam. Pod koniec spotkania również umawialiśmy się na kolejne i mówiła, że jej znowu poprawiłem humor pomimo tego, że okazałem trochę zazdrości. No ale po tym drugim spotkaniu, nagle przestałą odpisywać i totalnie urwany kontakt.

Pytanie do Was, bo wiem, że raczej już z tej znajomości nici ale czemu Wy kobiety tak robicie, że najpierw mówicie takie rzeczy tj. ze wam się podobamy, motyle, super humor a jak mężczyzna coś zrobi nie tak, to totalnie urywacie kontakt i nawet nie dacie się dalej poznać bądź nie dacie możliwości wyjaśnić sytuacji.
Widziałeś się tak naprawdę z obcą laska jeden raz i wymagasz od niej wyłączności? 🤪 Ile Ty masz lat?
Przecież tak naprawdę się nie znacie, nawet jeżeli się Tobą zauroczyła po tym pierwszym spotkaniu to nie ma żadnego obowiązku składania takich deklaracji.
Dziewczyna zauważyła w Twoim zachowaniu duży red flag, przez który szkoda jej pewnie czasu na kontynuowanie tak młodej relacji, gdzie ja osobiście widzę tu dużo kobiecej logiki
Dodatkowo nie czuje się zobowiązana, żeby się tłumaczyć ze swojej decyzji, ot cała tajemnica

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apropoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 19:44   #6
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: Dziwne zachowania

Cytat:
Napisane przez Barnaba88 Pokaż wiadomość
Ja niestety zacząłem gadać, żeby usunęła aplikacje gdzie się poznaliśmy i mówiłem, że jej zachowanie się zmieniło względem poprzedniego spotkania(co było moim wymysłem). Wiem, że popełniłem tutaj błąd bo pokazałem, oznakę zazdrości.
Jeśli dobrze zrozumiałam, to już na drugim spotkaniu zacząłeś mówić o usunięciu aplikacji? Bardzo dobrze, niestety totalnie rozumiem reakcję tej dziewczyny. Nieważne, że wczesniej dobrze się bawiła z tobą i naprawde jej podobało się na Waszym pierwszym spotkaniu, ale takie coś to dla mnie nie jest zwykłą lampką ostrzegawczą, tylko już wyjącym sygnałem alarmowym, zwłaszcza, ze to stało się na drugim spotkaniu dopiero.

Cytat:
Napisane przez Barnaba88 Pokaż wiadomość
jak mężczyzna coś zrobi nie tak, to totalnie urywacie kontakt i nawet nie dacie się dalej poznać bądź nie dacie możliwości wyjaśnić sytuac
No niestety są pewne czynności, słowa, akcje, które całkowicie mogą przekreślać człowieka. Ja też nie dałabym wytłumaczyć facetowi, jeśli pokazał lub powiedział cos, co jest dla mnie całkowicie nieakceptowalne, nieważne jak by to później wytłumaczył czy przepraszał. Tym bardziej, jeśli to się stało na początku znajomości.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 21:23   #7
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 323
Dot.: Dziwne zachowania

Potwierdzam - przecież Wy ledwo się znaliście, dopiero drugie spotkanie, a Ty już wyjeżdżasz z oczekiwaniem usunięcia aplikacji. Nie byliście w związku, dziewczyna może i była nastawiona entuzjastycznie, ale ostudziłeś jej zapędy. Na tak wczesnym etapie znajomości trudno oczekiwać od słabo poznanej dziewczyny, że będzie dawać Ci drugie szanse itp., skoro od razu coś ją zaniepokoiło/nie spodobało się.

Cytat:
Napisane przez Barnaba88 Pokaż wiadomość
Pytanie do Was, bo wiem, że raczej już z tej znajomości nici ale czemu Wy kobiety tak robicie, że najpierw mówicie takie rzeczy tj. ze wam się podobamy, motyle, super humor a jak mężczyzna coś zrobi nie tak, to totalnie urywacie kontakt i nawet nie dacie się dalej poznać bądź nie dacie możliwości wyjaśnić sytuacji.
I nie generalizuj, że wszystkie kobiety są takie same, bawią się uczuciami itp. Równie dobrze można zapytać: czemu Wy mężczyźni tak robicie, że najpierw mówicie słodkie rzeczy, a jak kobieta zrobi coś nie tak, to totalnie urywacie kontakt albo lecicie do innej? I co, mówienie takich rzeczy byłoby fair?
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-15, 22:02   #8
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziwne zachowania

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
, dziewczyna może i była nastawiona entuzjastycznie, ale ostudziłeś jej zapędy.
I to bardzo skutecznie 😀
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 22:35   #9
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 377
Dot.: Dziwne zachowania

Wyszedłeś na zazdrośnika. Kazałeś jej usunąć apke - z jednej strony zrozumiałe ze skoro ci się spodobała to chciałeś ja mieć dla siebie, z drugiej za wcześnie na takie „żądania” bo dziewczyna zwyczajnie cię nie zna i jeszcze nie zadecydowała czy coś z tobą chce wiecej. Nastepnym razem odczekaj kilka randek i dopiero wtedy pytaj czy chce spotykać sie na wyłączność i usunąć apke czy moze woli zakończyć relacje. Poza tym już zacząłeś robić jej jakieś pretensje, rościłes sobie za duże prawa do w sumie do obcej osoby. Tez bym zakończyła taka relacje i po co ona ma reanimować relacje która od początku nie idzie dobrze skoro ma pewnie mnóstwo innych matchy.
magdalenaCat jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 23:30   #10
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 431
Dot.: Dziwne zachowania

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-11-15 o 17:45
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 12:36   #11
ciasteczkowa_panna
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczkowa_panna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 180
Dot.: Dziwne zachowania

Cytat:
Napisane przez Barnaba88 Pokaż wiadomość
Hej, przychodzę z pytaniem głównie do kobiet co wami kieruje oraz co w moim przypadku kierowało kobietą.

Poznałem kobietę na portalu randkowym. Pisaliśmy kilka dni tam i przeszliśmy na FB. Kilka dni później spotkaliśmy się. Było mega miło, całowaliśmy się i rozmowa się kleiła. Ona na spotkaniu mówiła, że dziwne bo czuje motyle w brzuchu, a po spotkaniu twierdziła, ze poprawiłem jej humor i dawno się tak nie czuła. Na drugim spotkaniu, było trochę gorzej ja po pracy ona również zmęczenie itp. Ja niestety zacząłem gadać, żeby usunęła aplikacje gdzie się poznaliśmy i mówiłem, że jej zachowanie się zmieniło względem poprzedniego spotkania(co było moim wymysłem). Wiem, że popełniłem tutaj błąd bo pokazałem, oznakę zazdrości. Ale ona również mówiąc takie rzeczy miała w pewnym sensie wpływ też na to, że tak zrobiłem za co jej nie obwiniam. Pod koniec spotkania również umawialiśmy się na kolejne i mówiła, że jej znowu poprawiłem humor pomimo tego, że okazałem trochę zazdrości. No ale po tym drugim spotkaniu, nagle przestałą odpisywać i totalnie urwany kontakt.

Pytanie do Was, bo wiem, że raczej już z tej znajomości nici ale czemu Wy kobiety tak robicie, że najpierw mówicie takie rzeczy tj. ze wam się podobamy, motyle, super humor a jak mężczyzna coś zrobi nie tak, to totalnie urywacie kontakt i nawet nie dacie się dalej poznać bądź nie dacie możliwości wyjaśnić sytuacji.
A niby czemu kobieta miałaby czuć potrzebe angazowania sie w kontakt z facetem który już na drugim spotkaniu stawia jej same czerwone flagi?
ciasteczkowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-18, 08:09   #12
DzieckoHagrida
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 301
Dot.: Dziwne zachowania

Ale może tu wcale nie chodziło o zazdrość. Równie dobrze mogła się zdenerwować stwierdzeniami, że nie jest taka jak na poprzedniej randce - np. na mnie takie teksty działają jak płachta na byka. Jak ktoś mówi mi jaka mam być.
Możliwe też, że po prostu wyczuła desperację. Bo na 100% jesteś zdesperowany.

Zgadzam się z dziewczynami, że nie ma co dawać kolejnych szans na tak wczesnym etapie. Na pierwszych spotkaniach ludzie chcą się pokazać od jak najlepszej strony - a jak mimo to ktoś nie potrafi się opanować, to źle wróży.

Ogólnie postaraj się nie być roszczeniowy...
DzieckoHagrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-18, 18:05   #13
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziwne zachowania

Cytat:
Napisane przez Barnaba88 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Ale jej zachowanie również było "toksyczne" mówiąc takie rzeczy na pierwszej randce. Co najprawdopodobniej wywołało takie, a nie inne reakcje.
Jakie twoim zdaniem powiedziała toksyczne rzeczy na pierwszej randce? O ile dobrze rozumiem, ona jedynie poinformowała cię, że poprawiłeś jej humor. Ty natomiast wystąpiłeś z wymaganiami z kosmosu wobec praktycznie obcej osoby. Zejdź na ziemię.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-19, 10:00   #14
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 097
Dot.: Dziwne zachowania

Na pierwszej randce było fajnie, spontanicznie to pochwaliła. Druga nie wypaliła, więc pewnie to w domu przemyślała i stwierdziła, że jednak nie chce kontynuować znajomości. No życie. Rozumiem autora, że to niemiłe, ale nie na wpływu na jej zachowanie. Trzeba się otrząsnąć i próbować dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-19 11:00:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.