zmiana tab. a biegunka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 06:57   #1
quessta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 35

zmiana tab. a biegunka


Witam.dziewczyny mam pewien problem.dwa tygodnie temu w niedziele skonczyłam brac microgynon zrobiłam 7 dniowa przerwe i przezucilam sie na cilest.|(po microgynonie strasznie bolala mnie glowa i lekarz zmienił tabletki|)od poprzedniego poniedzialku wiec zaczełam brac cilest w piątek mialam stosunek z mezem.zawsze tabletki biore regularnie o 21.wczoraj czyli w niedziele przyjełam jak zwykle o 21 tebletke,ale moje dziecko rozchorowalo sie i wyladowalo w szpitelu i z tego stresu mialam rozwolnienie,o 23.tz. nie takie jakies mega ale 2 razy w kibelku bylam ale nie było zadkie|<przepraszam za opis|>i mam takie pytanie czy te moje tabletki nadal mnie chronia i czy po tym sexie w piatek nie dojdzie do zapłodnienia.wiem ze pisze jak nastolatka ale mam juz dwoje dzieci i wiecej juz nie chce.pozdrawiam dziewczyny
quessta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 09:46   #2
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: zmiana tab. a biegunka

tak bo to bylo na tle nerwowym takie wyproznianie. jak sie 2, 3 razy pojdzie do toalety i nie leci z ciebie jak z kranu tak ze pol dnia spedzasz w toalecie to nie masz sie o co martwic.jak bys miala ostra biegunke to moglabys sie martwic a tak to jest ok
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 05:03   #3
akinom8004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: zmiana tab. a biegunka

o a ja nawet nie miałam pojęcia że bigunka może zaburzyć działanie tabletek antykoncepcyjnych. A gdybym miła biegunkę i brała leki osłonowe np Multilac to czy one mogą zaburzyć działanie antykoncepcji???
akinom8004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.