Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 12:58   #3811
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Konkretnie chodziło o TEN, nie wiem czy te które Ty podałaś to dokładnie to samo... pewnie tak, ale w każdym razie ja się jaram tym z mojego linku Miałam zmasakrowaną buzię ("dzięki" eksperymentom z Biochemią Urody) więc było mi rybka, czy zapcha, a nóż pomoże... i pomógł nie zapchał, mocno odżywił i wręcz wyleczył mi buzię. Nie wiem, czy na innych też tak działa, ale dla mnie CUDO
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:04   #3812
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
manusia mam ten z ZSK bardzo go lubie dodaje go do kremow albo robie mix: frakcja + ha+ ten olej+ rokitnik
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:19   #3813
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Dzięki dziewczyny

Chyba zamówie z Eco Spa bo chciałam z migdałów i tamanu a tam są oba , chociaz kusi mnie jeszcze ten http://www.sklep.mydelko.pl/product_info.php?cPath=44 &products_id=368

Miałyście może z nim styczność ?

Violl a Ty tego ze słodkich migdałów używasz solo?
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:29   #3814
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Tego z zieloną herbatą nie znam. Oleju ze słodkich migdałów używam najczęściej solo (wyłącznie na noc, 10 minut przed położeniem się do łóżka żeby zdążył się wchłonąć), czasem mieszam z kremem.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:07   #3815
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Dzięki
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:11   #3816
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Hej. Ja tylko na chwilkę, bo chciałam Wam powiedzieć, że u nas miejscami jest lekko szarawe niebo i czuć zapach siarki Ale jazda

Violl Ilonka dobrze mówi, z tym trzeba do specjalisty koniecznie. No i dobrze by było zrobić trochę badań

Winly moja mama się do tej pory wtrąca i to zupełnie bezpardonowo, najmądrzejsza na świecie jest Czasem się pokłócimy, generalnie staram się wszystko puszczać mimo uszu, bo nie ma sensu najmniejsza dyskusja. Najlepiej robić swoje i nie informować zbyt dużo

Reszty nie ogarnęłam, bo pędzicie znowu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:25   #3817
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Nie wiem o jakich badaniach mówisz, ale i tak twierdzę, że pewnie już je sobie robiła no chyba że masz na myśli jakieś psychologiczne. Staram się teraz skupić na pisaniu i o tej sprawie nie myśleć, bo zwariuję...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 14:28   #3818
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Kebsonik
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:28   #3819
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Dziewczyny wiem ze perfumy to sprawa gustu ale chce TZ towi kupic jakies za....te takie wiecie
macie jakies propozycje?
ide zaraz do perfumerii wachac.
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:29   #3820
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

FF... że hę?

Bea - ja z męskich UBÓSTWIAM Chanel Allure Homme (wersja klasyczna, NIE Sport). Kupiłam TŻtowi (po tym jak wcześniej oblewałam go próbkami ) i ślinię się za każdym razem, kiedy tak pachnie. Sprawdź, może i Tobie się spodobają
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-04-16 o 14:30
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:29   #3821
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

No ...zycie.....ale na szczescie wszyscy zdrowi, robimy wypad do la laguny na lunch ok 100 km mam dosc news ......po drodze zakupy, te najwazniejsze of course.....

Bea, ja wiebie wszelkie Cartiera for men.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 14:31   #3822
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

A ja uwielbiam Joop ! Go (taki zielony)
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:34   #3823
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nie wiem o jakich badaniach mówisz, ale i tak twierdzę, że pewnie już je sobie robiła no chyba że masz na myśli jakieś psychologiczne. Staram się teraz skupić na pisaniu i o tej sprawie nie myśleć, bo zwariuję...
Hormony wszelakie, markery różne, poziomy składników mineralnych we krwi itp. Ogólnie chemia organizmu. Ja tak gadam, bo sama miałam kiedyś problemy psychologiczne, napady złości, leczyłam się u psychoterapeutki, a potem wyszło, że owszem nerwica (skutkująca zresztą straszliwą bezsennością), ale łatwiej mi w nią było wpaść przez zbyt wysoki poziom prolaktyny. Chodzi mi o to, że jeśli z organizmem jest coś nie tak, to nasza podatność się zwiększa i jeśli tej przyczyny się nie wyleczy to psychologiczne leczenie może nie przynieść zamierzonych rezultatów, albo może przynieść, ale na krótko
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:35   #3824
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
FF... że hę?

Bea - ja z męskich UBÓSTWIAM Chanel Allure Homme (wersja klasyczna, NIE Sport). Kupiłam TŻtowi (po tym jak wcześniej oblewałam go próbkami ) i ślinię się za każdym razem, kiedy tak pachnie. Sprawdź, może i Tobie się spodobają
Kebsonik - kebabsonik - kebabik - kebabiszon Wtrząchnęłam właśnie, a koleżanka, która jest na diecie, zabiła mnie niemalże tępymi nożyczkami Żartuję, spytała tylko, czy bardziej pachnących nie było

Ja też uwielbiam ten zapach I sporta też.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:35   #3825
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

no no
juz notuje notuje
dzieki
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:37   #3826
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
a po co a 'la anorektyczna Keira ty mi temperamentem bardziej do jacka Sparrowa pasujesz !
Ale że co? Że mam wąsy przykleić ??? Dzisiaj rozmawiałm z [pielęgniarką i powiedziała mi zebym pomyślała bo wszyscy biorą to na poważnie i wiele osób stanie na głowie i puści wodze fantazji.... nie wiem co ja zrobię

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość

o tak, Jack Sparrow to strzał w 10!


Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Chcialam sobie jeszcze coś innego zrobić, poza nosem, wczoraj, a on powiedzial że jest dobrze jak jest i będę gorzej wyglądać(choć ja i tak uważam że przydałoby się)
Wiesz co...ja się nie dziwię że Ci odmówił Nie chodzi już o to czy miał rację czy nie , ale tyle zmian na raz to za dużo...Ferg..musisz być przygotowana na wiele łez...chyba każdy je wylewa ... Ale ja nie żałuję .


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

Sel, piratko chętnie bym poszła na jakąś imprezę przebieraną, byłam chyba tylko ze dwa razy w życiu na takowej

[
a ja mam stracha...dużego

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
No mnie już przed chwilą sił brakło... poszłam na dół zobaczyć co z mamą, że jeszcze w łóżku (zawsze wstaje przed 8), a ta się zanosi od płaczu... dosadnie nakazała mi opuścić pokój a jak zapytałam o co się na mnie wścieka (nic wczoraj nie zawiniłam, NIC, mój brat jej lekko podniósł ciśnienie a wyżywa się też na mnie o całokształt świata), to powiedziała że na przykład o to, że nie zgasiłam takiej małej lampki przy schodach na noc, chociaż ona o to kilka razy kiedyś prosiła i lament w poduszkę... Ryczy o takie totalnie pierdoły, które zdrowego na nerwach człowieka nawet by nie obeszły (a przynajmniej większość z nich, bo po części ma powody). Stwierdziłam, że skoro potrzebuje to niech się wyryczy i wyzłości... bo nie wiem co mam robić. To już dawno nadaje się do psychiatry, wiem, ale pisałam wam jak to u nas wygląda...
Violl...może Twoja mama zwyczajnie przekwita i hormony jej szaleją??? Może porozmawiaj z kimś kogo ona dobrze zna , żeby z nią pogadał , niby wpadł na kawę , może ma jakiś kryzys związany z wiekiem, może jest samotna , może potzrebuje jakiś wakacji , odpoczynku , wyjazdu...???Trzymam kciuki

U mnie już lotniska zamkniete wszystkie , to może nawet potrwać do 2 tygodni w zależności od pogody
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:38   #3827
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Bea tu zapytam, jeśli Ci to nie przeszkadza. Ty chcesz wysyłkę do GB? Prio czy zwykły? I czy liczyć już w ogóle, czy będziesz jeszcze coś chciała z PL?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:40   #3828
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Hormony wszelakie, markery różne, poziomy składników mineralnych we krwi itp. Ogólnie chemia organizmu. Ja tak gadam, bo sama miałam kiedyś problemy psychologiczne, napady złości, leczyłam się u psychoterapeutki, a potem wyszło, że owszem nerwica (skutkująca zresztą straszliwą bezsennością), ale łatwiej mi w nią było wpaść przez zbyt wysoki poziom prolaktyny. Chodzi mi o to, że jeśli z organizmem jest coś nie tak, to nasza podatność się zwiększa i jeśli tej przyczyny się nie wyleczy to psychologiczne leczenie może nie przynieść zamierzonych rezultatów, albo może przynieść, ale na krótko
A to wiem, wiem i miałam rację, ona już sobie te wszystkie badania robiła całkiem niedawno (też dlatego, że chciała wiedzieć czemu tak wolno chudnie). Narazie jest wyłącznie pod stałą opieką neurologa (naprawdę świetny gość), trzeba będzie pchnąć to dalej... bo to męczy nie tylko ją, ale nas wszystkich...


Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Kebsonik - kebabsonik - kebabik - kebabiszon Wtrząchnęłam właśnie, a koleżanka, która jest na diecie, zabiła mnie niemalże tępymi nożyczkami Żartuję, spytała tylko, czy bardziej pachnących nie było
To wiele wyjaśnia też bym zjadła... Gdybym miała ochotę zejść na dół to zrobiłabym sobie frytki. Ale nie mam ochoty. Viva dieta
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:43   #3829
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Bea tu zapytam, jeśli Ci to nie przeszkadza. Ty chcesz wysyłkę do GB? Prio czy zwykły? I czy liczyć już w ogóle, czy będziesz jeszcze coś chciała z PL?
zwykly polecony do GB . juz nic nie chce
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 14:44   #3830
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Hej. Ja tylko na chwilkę, bo chciałam Wam powiedzieć, że u nas miejscami jest lekko szarawe niebo i czuć zapach siarki Ale jazda


a we Władku rano było szaro, ale teraz jest już baaardzo słonecznie

Cytat:
Winly
Cytat:
moja mama się do tej pory wtrąca i to zupełnie bezpardonowo, najmądrzejsza na świecie jest Czasem się pokłócimy, generalnie staram się wszystko puszczać mimo uszu, bo nie ma sensu najmniejsza dyskusja. Najlepiej robić swoje i nie informować zbyt dużo
no właśnie, trzeba sie z tym pogodzić i tyle, nie przejmować się bo i tak tego nie zmienimy
achhh, te mamy czy my też będziemy takie?
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Bea - ja z męskich UBÓSTWIAM Chanel Allure Homme (wersja klasyczna, NIE Sport).
a ja lubię sport ale juz o tym rozmawiałyśmy nie raz

ja lubię D&G the one męski (bo kocham damski i męski też mi się baaaardzo podoba)


60 zł za wymianę opon co roku drożej, czy oni tak chcą w końcu do stówy dojechać? (sorry Violl )

zjadłam ostre leczo pieczarkowe na obiad, zapiłam szklanką wina czerwonego, ale to chyba nie był dobry pomysł - wesoło mi teraz, chyba się zdrzemnę urlop pełną parą
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-04-16 o 14:47
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:44   #3831
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Violl...może Twoja mama zwyczajnie przekwita i hormony jej szaleją??? Może porozmawiaj z kimś kogo ona dobrze zna , żeby z nią pogadał , niby wpadł na kawę , może ma jakiś kryzys związany z wiekiem, może jest samotna , może potzrebuje jakiś wakacji , odpoczynku , wyjazdu...???Trzymam kciuki
Badała hormony i pod tym kątem, raczej na 100% nie jest to jeszcze menopauza (poza tym... chociaż wiem że cuda się dzieją... ale ona ma dopiero 42 lata). Wyjazd - za miesiąc leci z tatą moim do Korei i Japonii, więc narazie o samotnych wakacjach musi zapomnieć (a przydałyby jej się, już dwa razy była sama). Zamiast się cieszyć tym wyjazdem to ma kolejny powód do stresu (bo długi lot). Ona z natury wszystkim się bardzo przejmuje, wszystko bierze do siebie, stresy przeżywa 10 x bardziej niż normalny, zdrowy na nerwach człowiek. I myśli, że życie z nią jest lekkie, łatwe i przyjemne bo gotuje obiadki itp. wrrrr
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:49   #3832
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A to wiem, wiem i miałam rację, ona już sobie te wszystkie badania robiła całkiem niedawno (też dlatego, że chciała wiedzieć czemu tak wolno chudnie). Narazie jest wyłącznie pod stałą opieką neurologa (naprawdę świetny gość), trzeba będzie pchnąć to dalej... bo to męczy nie tylko ją, ale nas wszystkich...
Najważniejsze, że zdiagnozowane i że pod kontrolą. To już duży krok do przodu
Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
zwykly polecony do GB . juz nic nie chce
OK. Jakby coś to daj znać, do maja jeszcze trochę czasu, może Ci się odwidzi
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość


a we Władku rano było szaro, ale teraz jest już baaardzo słonecznie

no właśnie, trzeba sie z tym pogodzić i tyle, nie przejmować się bo i tak tego nie zmienimy
achhh, te mamy czy my też będziemy takie?
U nas też słoneczko wyszło, ale ta niebieskość w niektórych miejscach szarością delikatnie przełamana. Taką pyłową
No i mam wielką nadzieję, ze ja taka nie będę, ale może mi coś odbije...
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:51   #3833
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

zjadłam ostre leczo pieczarkowe na obiad, zapiłam szklanką wina czerwonego, ale to chyba nie był dobry pomysł - wesoło mi teraz, chyba się zdrzemnę urlop pełną parą
dzieki Winly juz wiem co robie dzis do jedzenia
a winko to dobry pomysl - no przeciez szklaneczka na trawienie to dla zdrowotnosci
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:03   #3834
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
dzieki Winly juz wiem co robie dzis do jedzenia
a winko to dobry pomysl - no przeciez szklaneczka na trawienie to dla zdrowotnosci
no właśnie dlatego łyknęłam, bo to takie ostre jedzonko było - aż miło przepłukać podniebienie czymś rześkim

siedze dziś cały dzień w domu, miałam nadzieje ze jakies paczuchy przyjdą.... a tutaj jak na złość nic a czekam na dorothy perkins (juz powinno byc, czas najwyższy ), new look.... i nic

jutro idę na to bierzmowanie do siostrzenicy. Nie mam prezentu, tylko kwiatki. Ale ciągle jestem niepewna, czy moze coś kupić... bo niektórzy dają prezenty jedna koleżanka w pracy jak zapytałam to powiedziała mi, że ALEŻ OCZYWIŚCIE, bo bierzmowanie to jak komunia - i u niej się też robi przyjęcia jak na komunię z pełną pompą, więc bez prezentu ani rusz moja siostra przyjęcia na pewno nie robi
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-04-16 o 15:04
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:12   #3835
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Angel! Czekałam, nękałam mailowo, pytałam i w końcu wyczekałam ten Sprzedawca który miał fioletowe Amorki najtaniej (180 zł + przesyłka, gość sprawdzony, Super Sprzedawca) i wycofał aukcję zgodził się wystawić dla mnie jeszcze raz także dzisiaj je klikam, wieczorem założę wątek rozbiórkowy


Winly ja dostałam na bierzmowanie książkę N.Daviesa sama pewnie też kupiłabym jakiś drobiazg. Ale to zależy od zwyczaju, od rodziny
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-04-16 o 15:13
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:15   #3836
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

wiesz co Winly powiem tyle ludzie sa po&54£^*&7544
nie przejmuj sie , ladne kwiatki beda ok
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:21   #3837
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

jakie rozbiórki? a co tam masz dobrego Violl? ja też chcę, ja też jaki zapach dzielicie? można całą nazwę prosić?

(a to na perfumach nadal jest tak, ze nie trzeba być organizatorką żeby rozbierać flaszki? )
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:35   #3838
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Teraz już trzeba być Organizatorką, ale nie taką zieloną tylko na liście organizatorek. Rozbieram Cacharel Amor Amor Tentation dla Angel
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:54   #3839
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Gadmarka wklejałaś nam to już kiedyś ale i tak nadal mnie bawi
Ja to wklejalam

Humor troche mam lepszy, oczywiscie wyniki mam takie ze nic tylko sie zalamac i jeszcze dostalam ochrzan ze mam brzydkie rysunki ( uczeszczalam kilka lat do plastyka ) i ze kartki takie, ze to po chlopaku sie takich mozna spodziewac ale nie po dziewczynie
nosz przedszkole kurde

No ale spoko dam rade ja nie dam? fizyke zdalam
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:59   #3840
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Tak Was czytam i troche mi się smutno zrobiło. O tych mamach.. moze to niewiele zmieni, ale pamiętajcie, ze jaka by nie była, to Wasza mama. Ja bym dała wszystko, zeby Ją mieć z powrotem, obojętne - wkurzającą czy nie.
Co do kompleksów, Ferg ma rację. Tzn. sama uwazam, ze jest śliczna, wszystko z kazdym fragmentem jej twarzy jest ok i nawrzeszczałam na nią za te pomysły Ale wiem jak to jest. Wczoraj coś mnie podkusiło, obejrzałam sobie zdjęcia byłej mojego TZ na fb (pisałam Wam kiedyś, ze była modelką, jest szczupła, śliczna i och ach, prosto z okładki) i tak mi się jakoś smutno zrobiło. Wiem, ze to durne i nieracjonalne, ale nic na to nie poradzę.
Dzisiaj byliśmy w zoo, umęczyłam się, bo pod koniec dopadła mnie alergia.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.