Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 12:05   #3211
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Spokojnie, nie ma się czego bać. Pewnie chodzi Ci o kawałki banana zalegające we włosach? Czy też może niefajne włosy po? Jeśli chodzi o kawałki we włosach to na samą myśl robi mi się niedobrze, dlatego też miksuję awokado na gładki krem i problemów nie ma. Awokado jest tłuste, więc fajnie nawilża włosy.

Muszę pochwalić szczotkę z dzika mam ją chyba już przeszło tydzień i kocham ją miłością bezgraniczną. Mogłabym się nią non stop czesać Przy okazji zamawiania Kallosów na all, wzięłam zachwalaną szczotkę Khaję, model Ewa.
W końcu szczotka nie szarpie moich włosów i nie mam uczucia łamania, na dodatek wygładza włosy i dzięki temu są bardziej błyszczące. No i mam wrażenie, że tak dobrze rozczesuje, że zapobiega robieniu się kolonii w ciągu dnia. Ale nachwaliłam żałuję tylko, że tak zwlekałam z jej zakupem.
dokładnie Boje się tego banana
Ale awokado mocno zmiksowane wygląda niegroźnie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
p

Motylku a ta sauna co masz do włosków ma dosyc długi kabel czy trzeba siedziec przy kontakcie czołem przy ścianie? Ona działa na zasadzie suszarki?
pieknie napisane

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Ja mam ten sam Tylko że na moim PELO jest napisane razem No nie ważne, przecież to drobiazg
Mozę drobiazg, może nie a jak to nie tylko kwestia innego opakowania ale i składu? Skład mojego El PE lo jest na wątku analizowym, możesz porównać ze swoim?
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:21   #3212
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
Mozę drobiazg, może nie a jak to nie tylko kwestia innego opakowania ale i składu? Skład mojego El PE lo jest na wątku analizowym, możesz porównać ze swoim?
Mó j różni się tylko tym, że ma SODIUM LAURETH SULFATE. Ty napisałaś, że ma SODIUM LAURETH, ale nie wiem czy się po prostu nie pomyliłaś przepisując skład? Reszta składników jest ta sama.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:41   #3213
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Mó j różni się tylko tym, że ma SODIUM LAURETH SULFATE. Ty napisałaś, że ma SODIUM LAURETH, ale nie wiem czy się po prostu nie pomyliłaś przepisując skład? Reszta składników jest ta sama.
pomylić się nie powinnam, ale oczywiście sprawdzę to jak dotrę do domu.
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:58   #3214
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
pomylić się nie powinnam, ale oczywiście sprawdzę to jak dotrę do domu.
Ok.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 13:06   #3215
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
to muszę Ci powiedziec, że u mnie w szkole (na szczęście nie w mojej grupie) płyta wczoraj zacinała się chyba z 6 razy i częśc tekstu była nie do zrozumienia :/ nie wiem co z tym fantem zrobią, u mnie na szczęście było bez problemów, chociaż jak dla mnie za głośno puszczali teksty.
Siedziałam w ostatniej ławce i mimo to tak dawało po uszach i niosło się klasą, że ciężko było momentami zrozumiec co mówią
Ale na szczęście chociaż trudnych tekstów nie dali.

A tak odnośnie włosów. Mi szybciej rosły po ampułkach seboradinu. Sumiennie je wcierałam przez 2tyg. Kupiłam nawet drugą kurację ale przed maturami jakoś nie miałam czasu na codzienne czochranie głowy
aa ten angielski i ta matura w ogóle blee ;p

ile kosztują te ampułki i ile urosły Ci włosy ?
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 13:13   #3216
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Motylku a ta sauna co masz do włosków ma dosyc długi kabel czy trzeba siedziec przy kontakcie czołem przy ścianie? Ona działa na zasadzie suszarki?
kabel nie jest przesadnie krótki, raczej taki jak od zwykłej suszarki, jak chcesz to Ci go zmierze w domu

ogolnie jest to suszarka do wlosow wiec spokojnie tez wysuszy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:10   #3217
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
kabel nie jest przesadnie krótki, raczej taki jak od zwykłej suszarki, jak chcesz to Ci go zmierze w domu

ogolnie jest to suszarka do wlosow wiec spokojnie tez wysuszy
Noi dzięki Tobie zamówiłam tą suszarke
TŻ na 100% zablokuje mi dostęp do kompa i wizazu
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 14:23   #3218
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tutaj raczej wsparcia nie uzyskasz, ponieważ jest tu grupa tak zżytych Włosomaniaczek, że z reguły ignorują "nowych" ale czytając Ich posty można dowiedziec się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy
Bez przesady, nie jesteśmy jakiś zamkniętym kręgiem Najlepiej dosyć często się udzielać, żeby przyzwyczaić większość do swojej obecności, a później już górki

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
a 'najlepsze' jest to, że w jednej z klas zadzwonił telefon i to kilka razy...ale to był telefon babki z komisji
Na moim(gimnazjalnym) angielskim też babce z komisji zadzwonił telefon! A jak fajnie moja grupa zareagowała, było słyszeć taki cichy szum "O ku*wa"

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
to muszę Ci powiedziec, że u mnie w szkole (na szczęście nie w mojej grupie) płyta wczoraj zacinała się chyba z 6 razy i częśc tekstu była nie do zrozumienia :/ nie wiem co z tym fantem zrobią, u mnie na szczęście było bez problemów, chociaż jak dla mnie za głośno puszczali teksty.
To wina przegrywania jednej płyty wielokrotnie Na moim egzaminie też się płyta zacięła, ale na szczęście tylko raz i to w momencie czytania treści zadania

A ja właśnie siedzę i czuję Seboradin wtarty wczoraj Mądry wf'ista wykurzył nas na stadion, padał deszcz, wiał wiatr, a ja stałam sobie w podkoszulku i krótkich spodenkach(nie noszę kurtki do szkoły, mam jakieś 3 minuty drogi) Modliłam się tylko, żeby nikt nie powiedział "Co tu tak śmierdzi?"
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:25   #3219
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tutaj raczej wsparcia nie uzyskasz, ponieważ jest tu grupa tak zżytych Włosomaniaczek, że z reguły ignorują "nowych" ale czytając Ich posty można dowiedziec się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy
Uwierz mi na słowo, że czytając 5 raz podobne pytanie na forum, już 6,7,8 automatycznie ignorujesz. xD

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
W końcu szczotka nie szarpie moich włosów i nie mam uczucia łamania, na dodatek wygładza włosy i dzięki temu są bardziej błyszczące. No i mam wrażenie, że tak dobrze rozczesuje, że zapobiega robieniu się kolonii w ciągu dnia. Ale nachwaliłam żałuję tylko, że tak zwlekałam z jej zakupem.
Mam ze sztucznego i też nie narzekam

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Noi dzięki Tobie zamówiłam tą suszarke
TŻ na 100% zablokuje mi dostęp do kompa i wizazu
Jak mama będzie po mnie krzyczeć to mam zamiar zwalić na motylka xD Planuje zamówić, ale po 15.05 xD Widzisz lepsze działania masek? Pewnie szału dostane, bo nie lubię jak mi ciepło w uszy (wkurza mnie to u fryzjerek jak mi suszarkami po uszach), ale czego się nie ścierpi...
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:37   #3220
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
aa ten angielski i ta matura w ogóle blee ;p
jutro mam ustny polski więc powinnam raczej siedziec i wpajac sobie czym to jest miłośc w życiu ludzi niż buszowac po necie...
Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość

ile kosztują te ampułki i ile urosły Ci włosy ?
raz płaciłam za nie 27zł, a za drugim razem 22 trzeba szukac po aptekach mi mój Tż przywiózł od siebie spod Poznania bo były tańsze
a w miesiąc jakieś 1.5cm odrostu miałam, kiedy to zazwyczaj po miesiącu ledwo z 7-8mm odrastało. Nowych włosków nie zauważyłam (albo nie umiem ich szukac), teraz też mi trochę szybciej rosną ale wspomagam się skrzypem.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
kabel nie jest przesadnie krótki, raczej taki jak od zwykłej suszarki, jak chcesz to Ci go zmierze w domu

ogolnie jest to suszarka do wlosow wiec spokojnie tez wysuszy
nie no dzięki mierzyc nie musisz. Jako suszarka nie jest mi potrzebny bo jakieś 7miesięcy temu zerwałam z suszeniem włosów, z prostownicą 2 lata temu (sama do tego dojrzałam i to jeszcze przed zawitaniem na wizażu )
ale do masek to może byc dobra sprawa czasami zabieram maski na saunę, na którą chodzę TYLKO ze względu na te maski bo normalnie świara tam dostaję...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 16:04   #3221
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość

Jak mama będzie po mnie krzyczeć to mam zamiar zwalić na motylka xD Planuje zamówić, ale po 15.05 xD Widzisz lepsze działania masek? Pewnie szału dostane, bo nie lubię jak mi ciepło w uszy (wkurza mnie to u fryzjerek jak mi suszarkami po uszach), ale czego się nie ścierpi...
Nie wiem bo dopiero dzisiaj zamówiłam więc pozostaje mi tylko czekać..
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 16:16   #3222
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Dziewczyny a słyszałyscie o peelingu skóry głowy?
w jakims programie słyszałam że dobrze zrobić z cukru i z czegoś tam +maseczka na skóre glowy+masaz
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 16:19   #3223
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość


Na moim(gimnazjalnym) angielskim też babce z komisji zadzwonił telefon! A jak fajnie moja grupa zareagowała, było słyszeć taki cichy szum "O ku*wa"


To wina przegrywania jednej płyty wielokrotnie Na moim egzaminie też się płyta zacięła, ale na szczęście tylko raz i to w momencie czytania treści zadania

A ja właśnie siedzę i czuję Seboradin wtarty wczoraj Mądry wf'ista wykurzył nas na stadion, padał deszcz, wiał wiatr, a ja stałam sobie w podkoszulku i krótkich spodenkach(nie noszę kurtki do szkoły, mam jakieś 3 minuty drogi) Modliłam się tylko, żeby nikt nie powiedział "Co tu tak śmierdzi?"
dla mnie masakra, dobrze, że to nie w mojej sali zadzwonił

a ja nigdy nie czułam Seboradinu, nakładam go i już nie czuję w ogóle

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jutro mam ustny polski więc powinnam raczej siedziec i wpajac sobie czym to jest miłośc w życiu ludzi niż buszowac po necie...


raz płaciłam za nie 27zł, a za drugim razem 22 trzeba szukac po aptekach mi mój Tż przywiózł od siebie spod Poznania bo były tańsze
a w miesiąc jakieś 1.5cm odrostu miałam, kiedy to zazwyczaj po miesiącu ledwo z 7-8mm odrastało. Nowych włosków nie zauważyłam (albo nie umiem ich szukac), teraz też mi trochę szybciej rosną ale wspomagam się skrzypem.
hm to może skuszę się , jak będę miała kase , na te ampułki, ale czytałam, że są jeszcze z radicala, nie wiem, które lepsze

a ustnych też się boję..
w ogóle najgorsze jest to, że mam same pesymistyczne myśli
zastanawiam się, co bym zmieniła itd. na tej maturze..
eh eh eh
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 17:38   #3224
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Noi dzięki Tobie zamówiłam tą suszarke
TŻ na 100% zablokuje mi dostęp do kompa i wizazu
Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
Jak mama będzie po mnie krzyczeć to mam zamiar zwalić na motylka xD Planuje zamówić, ale po 15.05 xD Widzisz lepsze działania masek? Pewnie szału dostane, bo nie lubię jak mi ciepło w uszy (wkurza mnie to u fryzjerek jak mi suszarkami po uszach), ale czego się nie ścierpi...
to ja musze zmienic nicka

na razie uzylam tylko raz, ale juz widze ze po takim pogrzaniu waxa wlosy sa bardziej gładkie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

nie no dzięki mierzyc nie musisz. Jako suszarka nie jest mi potrzebny bo jakieś 7miesięcy temu zerwałam z suszeniem włosów, z prostownicą 2 lata temu (sama do tego dojrzałam i to jeszcze przed zawitaniem na wizażu )
ja planuje juz ze nastepnym razem bede siedziala wygodnie na kanapie z przedłużaczem
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:19   #3225
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

http://www.youtube.com/watch?v=ouW_4...eature=related


Ale czemu ona prostuje już i tak proste włosy?




Skład odżywki Timotei: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethiconol, Dipalmitoylethyl Dimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Butyrospermum Parkii, Disodium EDTA, Bambusa Vulgaris Extract, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Parfum, Potassium Chloride, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Sodium Hydroxide, Methylchloroizothiazolino ne, Methylizothiazolinone, Benzyl Salicytate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, CI 14700, CI 19140



Pachnie w sumie ładnie, ale szału nie ma. lepiej pachnie wersja z brzoskwinią
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:25   #3226
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

bo jest głupia

Co to jest to czerwone w butelkach co ona daje?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:46   #3227
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
bo jest głupia

Ale oglądam te filmy i większość tam tak robi!

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

http://www.allegro.pl/item619966053_...w_z_dzika.html


Co myślicie o tej szczotce?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:11   #3228
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ja miałam tą szczotkę. Nie przypasowała mi. Powodowała szybsze przetłuszczanie się, elektryzowała. Po czesaniu włosy były bez życia i oklapnięte. Natomiast mojej młodszej siostrze pasuje. Tyle, że ona ma dłuższe włosy, zdrowe i błyszczące, które może myć raz w tygodniu lub rzadziej.

Chwalę sobie szczotkę "Lena" z Khai- ma inne ułożenie włosia i oprawiona jest wyłącznie w drewno, bez tej gumy(?) i ma mniej włosia.

Edytowane przez trinee
Czas edycji: 2009-05-06 o 19:12
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:11   #3229
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Też ją wczoraj oglądałam

Edit.
Trinee, a teraz też używasz jakieś z naturalnym włosiem, czy kompletnie odeszłaś od tego pomysłu?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 19:17   #3230
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Nie będziesz zadowolona Lepiej kupić mniejsza, ja jestem bardzo zadowolna ze swojej i nie zamieniłabym jej na żadną inną

A poza tym TAK MI SIE NIE CHCE DBAĆ O WŁOSY, że szok. Myje szamponem Timotei (takim zółtym), bo taki mama kupiła, mi sie nawet moich z szafek nie chce wyciągać. I glorie daje na mi minute, żeby sie w miare okej rozczesały straszny lenicu ze mnie. A włosy i tak są w takim samym stanie jak dbałam
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:18   #3231
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Domi ale leniuszek z Ciebie hihi jak dzidzia?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:22   #3232
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Domi ale leniuszek z Ciebie hihi jak dzidzia?
dziekuje, mam nadzieje, ze dobrze za tydzien ide do lekarza a dzis zrobilam badania.
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:25   #3233
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

wiadomo juz jaka plec? bo ja sie nie znam i nie wiem kiedy takie rzeczy bedzie wiadomo i czy w ogole chcesz wiedziec wczesniej?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:26   #3234
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Używam teraz szczotki z naturalnym włosiem- takiej http://khaja.pl/pl/index.php?4,szczo...sow-lena-jasna
Polecam ją, ale tylko do cienkich włosów. Teraz zamierzam kupić Ewę, od tego samego producenta


BTW- Domi świetne to szkiełko z dzidzią

Edytowane przez trinee
Czas edycji: 2009-05-06 o 19:31
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:29   #3235
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
wiadomo juz jaka plec? bo ja sie nie znam i nie wiem kiedy takie rzeczy bedzie wiadomo i czy w ogole chcesz wiedziec wczesniej?
Pewnie, że chcę wiedzieć. A wiadomo bedzie tak w 4-5 miesiacu (choć nie zawsze), a ja za tydzień 3 miesiac zaczne. Narazie chce aby było wszytsko okej i dzidzia rozwijała się prawidłowo.
a Wy macie trzymac kciuki
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:31   #3236
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
a Wy macie trzymac kciuki
cały czas i nieprzerwanie nawet Ci zazdroszczę
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:35   #3237
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Pewnie, że chcę wiedzieć. A wiadomo bedzie tak w 4-5 miesiacu (choć nie zawsze), a ja za tydzień 3 miesiac zaczne. Narazie chce aby było wszytsko okej i dzidzia rozwijała się prawidłowo.
a Wy macie trzymac kciuki
Wszystkie Ciocie wizażowe trzymają kciuki.
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:40   #3238
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
cały czas i nieprzerwanie nawet Ci zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Wszystkie Ciocie wizażowe trzymają kciuki.

dobre Ciocie

ciekawe jak tam Pani-jesien, cos sie nie pokazuje ostatnio
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:48   #3239
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Pewnie, że chcę wiedzieć. A wiadomo bedzie tak w 4-5 miesiacu (choć nie zawsze), a ja za tydzień 3 miesiac zaczne. Narazie chce aby było wszytsko okej i dzidzia rozwijała się prawidłowo.
a Wy macie trzymac kciuki
A brzuszek rośnie??3- bardziej 4 miesiąc już powinno być ładnie widać...A w ciąży nie musisz bardzo dbać o włosy bo one same w sobie bedą ładne...ciąża bardzo dobrze wpływa na włosy....jeszcze dużo za wcześnie ale dam Ci rade aby poród trwał krótko..- dużo sie ruszaj w 8-9 miesiącu aczkolwiek bez przesady..bo wiele kobiet w tym okresie woli leżeć i odpoczywać..a wtedy rodzą po 24 godz... rób to co zwykle tylko nie noś cieżkich rzeczy..
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie

Edytowane przez Klaudiczka997
Czas edycji: 2009-05-06 o 19:51
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:51   #3240
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
ciąża bardzo dobrze wpływa na włosy....
wez mi tak nie mów
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.