Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 11:44   #3361
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

To zapuszczaj KONIECZNIE, i też będą długie.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 11:59   #3362
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez stricte Pokaż wiadomość
No właśnie niestety nie zawsze Czasem jak już siedzisz z dziwną papką na głowie, która ponoć jest dobrą, profesjonalną farbą a czujesz, że cos tu nie gra to już nic nie zrobisz.
Chyba, że jesteś na tyle zdesperowana, żeby wziąć losy włosów w swoje ręce i samodzielnie podejść do umywalki i czym prędzej zmyć badziewie
Dlatego nigdy podczas pierwszej wizyty w danym salonie fryzjerskim nie należy decydować się na farbowanie włosów. Chyba, że ktoś nam ten salon polecił, albo jest firmowy. Wtedy to raczej możemy mieć pewność, że wszystko będzie dobrze.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 12:10   #3363
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu powstrzymałabym się od pisania tekstów w stylu pogrubionego przeze mnie fragmentu...
Otóż to. Ktoś chyba zapomniał, że jest osobą o statusie trolla na warunku

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Moim celem było żebyście mnie poznały taką jaka jestem a nie przez pryzmat głupiej koko którą po cześci sama siebie zrobiłam ale w wiekszości jednak ktos mi duzo w tym pomógł
Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Ja napisałam to co myśle i nie wgłębiam się już w ten teamt. EOT
To takie w Twoim stylu Koko19
Cały wątek jest offtopowy więc nie powinnaś podejmować próby odbierania dziewczynom głosu.
Zarzekałaś się, że Twoja postawa zmieniła się diametralnie, ale znów zaczynasz wojnę podjazdową, próbując zwalić winę za swoje postępowanie na innych. Nikt nie kazał Ci z pistoletem przy skroni pisać tego, co napisałaś, zarówno poprzednio, jak i teraz. Ja zmiany w zachowaniu nie widzę
Miarka się przebrała.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 12:26   #3364
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Motylku teraz ja bede czekać i czekać na tą suszarke nawet maila mi nie napisali kiedy wyślą...tylko ja całe szczęście nie wpłaciłam im kasy na konto..wolałam za pobraniem..
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 12:27   #3365
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
też nie oglądałam, tylko ostatnie 5 min
było o tym, że nie piorą ręczników,do tych 'profesjonalnych' kosmetyków wlewają, jakieś tańsze, mówili, że jeśli chodzi o dyplomy, to czasem są po prostu wydrukowane
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
u mnie była taka fryzjerka, która ceny miała dosyc wygórowane i używała kosmetyków profesjonalnych (takich z górnych półek) ale miała też takie zwykłe drogeryjne badziewia. I zawsze brała na praktyki jakieś dziewczyny z tech. fryzjerskiego. Ale zanim dziewczyny zaczynały zajmowac się klientką szły do szefowej, a ona oceniała czy warto na tą klientkę marnowac dobre kosmetyki, czy wystarczy wylac na nią litr taniej odżywki czy lakieru. A najśmieszniejsze jest to, że zawsze brała te same pieniądze za usługę, nie ważne które kosmetyki były używane jak dla mnie to nie fair wobec klienta, cena ta sama a jakośc usług zależna od tego jakie pierwsze wrażenie zrobimy na szefowej...

A odnośnie dyplomów - wystarczy wejśc na allegro i tam za śmieszne pieniądze można kupic sobie szelkie certyfikaty ukończenia niby kursów np. przedłużanie włosów, rzęs, przedłużanie paznokci. Nazywają to "kursami korespondencyjnymi". Wraz z dyplomem dostaje się płytkę cd z "kursem", trzeba ją obejrzec i już jest się dyplomowaną fryzjerką/manicurzystką...
Jejku, jakie to nieuczciwe
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jak ja się cieszę, że nie chodzę do fryzjerów...
Ja tak samo
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 12:35   #3366
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Otóż to. Ktoś chyba zapomniał, że jest osobą o statusie trolla na warunku

To takie w Twoim stylu Koko19
Cały wątek jest offtopowy więc nie powinnaś podejmować próby odbierania dziewczynom głosu.
Zarzekałaś się, że Twoja postawa zmieniła się diametralnie, ale znów zaczynasz wojnę podjazdową, próbując zwalić winę za swoje postępowanie na innych. Nikt nie kazał Ci z pistoletem przy skroni pisać tego, co napisałaś, zarówno poprzednio, jak i teraz. Ja zmiany w zachowaniu nie widzę
Miarka się przebrała.
Uuu, ostro!

Według mnie taka osobista wycieczka w Twoim kierunku była mocno ryzykowna, więc dałam temu wyraz w subtelnym ostrzeżeniu Koko, ale Koko widać lubi ryzyko A próbą odebrania mi głosu się nie przejęłam, powiedziałam, co miałam do powiedzenia i spokojnie mogłam zamilknąć, w końcu to nie mój problem
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 12:54   #3367
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Uuu, ostro!

Według mnie taka osobista wycieczka w Twoim kierunku była mocno ryzykowna, więc dałam temu wyraz w subtelnym ostrzeżeniu Koko, ale Koko widać lubi ryzyko A próbą odebrania mi głosu się nie przejęłam, powiedziałam, co miałam do powiedzenia i spokojnie mogłam zamilknąć, w końcu to nie mój problem
Owszem, ostro, właśnie za te osobiste wycieczki pod adresem moim i w domyśle innych Modek/Użytkowniczek również. Nie będę tego tolerować, zwłaszcza u osoby, która jest na warunku.
Koko nie musiała tego pisać. Napisała. Jej wybór.
Do tej pory miała spokój, jej posty omijałam z daleka, żeby nie było, że się czepiam, po cichu wierząc, że się zmieniła. Ale znów zaczyna się wojna podjazdowa. Jestem ogromnie rozczarowana jej postawą. Czegoś takiego nie można pozostawić obojętnie
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-05-09 o 12:56
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 13:01   #3368
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Owszem, ostro, właśnie za te osobiste wycieczki pod adresem moim i w domyśle innych Modek/Użytkowniczek również. Nie będę tego tolerować, zwłaszcza u osoby, która jest na warunku.
Koko nie musiała tego pisać. Napisała. Jej wybór.
Do tej pory miała spokój, jej posty omijałam z daleka, żeby nie było, że się czepiam, po cichu wierząc, że się zmieniła. Ale znów zaczyna się wojna podjazdowa. Jestem ogromnie rozczarowana jej postawą. Czegoś takiego nie można pozostawić obojętnie
Oj!

__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:11   #3369
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Owszem, ostro, właśnie za te osobiste wycieczki pod adresem moim i w domyśle innych Modek/Użytkowniczek również. Nie będę tego tolerować, zwłaszcza u osoby, która jest na warunku.
Koko nie musiała tego pisać. Napisała. Jej wybór.
Do tej pory miała spokój, jej posty omijałam z daleka, żeby nie było, że się czepiam, po cichu wierząc, że się zmieniła. Ale znów zaczyna się wojna podjazdowa. Jestem ogromnie rozczarowana jej postawą. Czegoś takiego nie można pozostawić obojętnie
Jakoś z dziewczynami dogaduje sie bardzo dobrze...ja nie wiem czy sprawi ci to przyjemność że zbanujesz mnie??Bedziesz miała satysfakcjie???Przecież ja nic tym razem nie zrobiłam mówisz ze kazdy moze swoje opinie wyrazić ja wyraziłam swoją i za to chcesz mnie zbanować??Myślałam że jesteś trocche mniej zawistna i bardziej wyrozumiała....piszesz o tym co było ,To było kiedyś teraz juz bym napewno tak nie postąpiła.....
Ja żadnej wojny nie rozpoczynam..sama chyba zakodowałas sobie że prowadzisz wojne ze mną i musisz mnie zniszczyć.

Napisałas ze jestes strasznie rozczarowana moją postawą?A co ja takiego zrobiłam?ublizyłam Ci czy innej wizażance??Wyśmiałam Cie tak jak Ty mnie wyśmiewasz??Ja tylko wyraziłam swoją opinie..czy to zasługuje na bana??
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie

Edytowane przez Klaudiczka997
Czas edycji: 2009-05-09 o 13:24
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:27   #3370
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez stricte Pokaż wiadomość
szok . Przyznam, że b. rzadko chodzę do fryzjera właśnie z powodu, że nigdy jeszcze nie trafiłam na takiego, który by zrobił właśnie to czego oczekuję.
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jak ja się cieszę, że nie chodzę do fryzjerów...

Chociaż warto zauważyć, że większość z nich to jednak porządni ludzie, którzy normalnie traktują swoich klientów. A jak jest coś nie tak to zawsze można przecież wstać i wyjść (;
Ja trafiłam tylko na jedną porządną fryzjerkę, w mieście w którym mieszkałam 2lata temu, teraz mam do niej 450km więc daleko troche raz trafiłam też na jedną "profesjonalistkę", znudziły mi się pofarbowane od spodu na brązowo włosy(reszta blond była) i obiło mi się o uszy, że tych ciemnych nie mogę potraktowac rozjaśniaczem bo się spalą. Więc pytam się tej fryzjerce co ona o tym myśli (pół godz przed moim "pasemkowaniem" u niej bo wpadłam do niej wracając ze sklepu) a ona mi na to, że skąd ma wiedziec co wyjdzie, przekonamy się po fakcie wróciłam do domu i zadzwoniłam do niej, że jednak odwołuję wizytę
W Legionowie byłam w studio Loreal na pasemkach - nie byłam zadowolona, mojej Mamie farbowały całą głowę i.... po 3tyg kolor całkiem jej zszedł z włosów!
Od tego czasu farbujemy się w domu obie kupujemy farby w hurtowni fryzjerskiej i serdecznie dziękujemy profesjonalistkom
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:43   #3371
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Hmm u nas jest Zbysiu. 40latek z cudownymi dłoniami do włosów, tyle że on ma WIZJĘ. Jak ktoś przychodzi ze zdjęciem to ma taką zawiedziona minę. Taki artysta, ale do niego się dopisać to hohoho. Więc chodze do róznych fryzjerek, ale do tej co byłam ostatnio nigdy nie pójdę. Dbam o włosy, koncówki mam okey, a ona wydarła się ze sa z niszczone i namówiła mnie na sciecie ;/
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 13:46   #3372
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Olejem z nasion palmy też się zaineresowałam ostatnio i jak tylko na niego trafię, a kokosek będzie mi się kończył, to na pewno go kupię.
Benku, jeżeli masz blisko centrum Warszawy, to w Złotych Tarasach, w sklepie "Kuchnie Świata"(-1 piętro) możesz znaleźć olej palmowy, o ile dobrze pamiętam 15-20 zł za litr Jest tam jeszcze sok aloesowy i mnóstwo innych olei

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Co do tych programów, kiedyś oglądałam o kosmetyczkach. Jedna mówiła jak to robiąc pierwszy raz depilacje brazylijską oderwała klientce kawałek skóry (!) i tłumaczyła jej potem, ze krwawienie to norma i szybko przejdzie... Straszne.
Ała

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
I postanowiłam, że chyba zapuszczam włosy - jak były długie, to przynajmniej miałam motywację, żeby o nie dbać
Hah, no ładnie I tym razem na jakiej długości zostajesz?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 14:10   #3373
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Hah, no ładnie I tym razem na jakiej długości zostajesz?
Do talii
A poważnie - ja żadnych deklaracji składać już nie będę, bo potem wychodzi, żem gołosłowna
Ale do talii chciałabym mieć...
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 14:18   #3374
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

a mi się dzisiaj śniło, że miałam piękne, słomkowe, proste włosy o długości... do bioder... ale nie powiem, pasowały mi
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:57   #3375
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ja też chciałabym mieć już włosy dłuższe niż do łopatek . Mnie wystarczą takie 10 cm powyżej talii, do talii to jednak za długie jak dla mnie.
Ostatnio nie mogę za długo sobie wizażować, bo od patrzenia w monitor momentalnie bolą mnie oczy
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:38   #3376
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

To już do okulisty idź:P ja już ponad tydzien z moimi okularkami. Przyzwyczaiłam sie już.
Skończyłam wax nareszcie.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Ja zapuszcam trochę przed talię.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:25   #3377
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

mam koleżankę, która ma włosy prawie do końca tyłka, jest niska i chuda, włosy ciemne, proste, prawie nie wycieniowane

wg mnie to wygląda bardzo źle, wydaje się jeszcze mniejsza

i ona je często prostuje
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:27   #3378
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
Więc chodze do róznych fryzjerek, ale do tej co byłam ostatnio nigdy nie pójdę. Dbam o włosy, koncówki mam okey, a ona wydarła się ze sa z niszczone i namówiła mnie na sciecie ;/
A to świństwo
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Benku, jeżeli masz blisko centrum Warszawy, to w Złotych Tarasach, w sklepie "Kuchnie Świata"(-1 piętro) możesz znaleźć olej palmowy, o ile dobrze pamiętam 15-20 zł za litr Jest tam jeszcze sok aloesowy i mnóstwo innych olei
Mieszkam niedaleko Złotych Tarasów Znam "Kuchnie świata" doskonale. Dzięki za info. Jak tylko będę potrzebowała tego oleju to własnie tam się udam Ale to jest olej z nasion palmy, tak? Bo właśnie o ten mi chodzi.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:40   #3379
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
To już do okulisty idź:P ja już ponad tydzien z moimi okularkami. Przyzwyczaiłam sie już.
Skończyłam wax nareszcie.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------


Ja zapuszcam trochę przed talię.
Ja też dzisiaj nałożyłam ostatnią porcję.
A Ty te okulary nosisz na stałe czy do czytania? Nie wiem czy jest powód, żeby iść do okulisty, bo wzrok mi się nie pogarsza, tylko ten komputer tak na nie działa. Podobno są specjalne okulary do komputera, ale nie wiem, czy to coś daje.
Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
mam koleżankę, która ma włosy prawie do końca tyłka, jest niska i chuda, włosy ciemne, proste, prawie nie wycieniowane

wg mnie to wygląda bardzo źle, wydaje się jeszcze mniejsza

i ona je często prostuje
Ja też jestem niska, dlatego nie chcę mieć aż takich długich włosów. Wystarczyłyby mi takie o 10 cm dłuższe niż teraz.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 20:09   #3380
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Aanika. Okulary mam do szkoły, jestem krótkowzroczna, czytac mam bez okularów.
Sa okulary tylko na komputer, idź moze Ci przepisze a ty sobie kup jakies tanie oprawki, po co ci drogie na komputer?


Niech to szlag!
Akurat musialam dostac @ na wycieczke.
Grrrrr
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:15   #3381
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Aanika. Okulary mam do szkoły, jestem krótkowzroczna, czytac mam bez okularów.
Sa okulary tylko na komputer, idź moze Ci przepisze a ty sobie kup jakies tanie oprawki, po co ci drogie na komputer?


Niech to szlag!
Akurat musialam dostac @ na wycieczke.
Grrrrr
też jestem krótkowidzem
nic nie widziałam z tablicy, a tv mogę oglądać tylko w okularach
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:18   #3382
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ja też krótkowidz, z tego co wiem, mam teraz szkiełka -4
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:18   #3383
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez stricte Pokaż wiadomość
P.S. właśnie siedzę z olejkiem kokosowym na głowie i zastanawiam sie czy którys z salonów do których chodziłam, w ogóle ma pojecie, że coś takiego istenie ...
jakis czas temu zagadalam do fryzjerki o pielegnacji wlosow, nic ciekawego nie mowila wiec ja podpytalam co sadzi o olejkach, np kokosowym, a ona sie na mnie spojrzala tak zastanowila sie chwile, po czym stwierdzila, ze z nimi trzeba uwazac bo moga obciazac... i to tyle z jej strony..........

Edytowane przez Tiili
Czas edycji: 2009-05-09 o 20:20 Powód: poprawka
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:28   #3384
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Tiili Pokaż wiadomość
jakis czas temu zagadalam do fryzjerki o pielegnacji wlosow, nic ciekawego nie mowila wiec ja podpytalam co sadzi o olejkach, np kokosowym, a ona sie na mnie spojrzala tak zastanowila sie chwile, po czym stwierdzila, ze z nimi trzeba uwazac bo moga obciazac... i to tyle z jej strony..........
jak babeczka robiła mi fryz na 100dniówkę zobaczyłam u niej kallosa, mówię: o widzę, że Pani tu ma kallosa,
to po nazwie nie znała okazało się, że sprzedają go tam nawet , ale tylko te małe opakowania , coś za 12 zł

była zdziwiona, że ktoś kto był pierwszy raz u nich, zna tę maskę

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja też krótkowidz, z tego co wiem, mam teraz szkiełka -4
ja mam -1 i -0,75 , wcześniej miałam 0,75 i 0,25 więc niestety gorzej widzę

Edytowane przez CzerwonyKolczyk
Czas edycji: 2009-05-09 o 20:29
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:51   #3385
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ja mam prawe-0,50 a lewe -0,25. Tv też mam ogladac w brylkach. Ale lekarz ostrzegł mnie ze w moim wieku ta wada lubie się powiększac.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:01   #3386
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ja już kiedyś opowiadałam o tym jaką dziwną wadę wzroku mam xD Ale nie narzekam, fajna jest

Właśnie sobie siedzę przed kompem i masuję skórę głowy Coraz rzadziej myję włosy [ hura! ] więc codziennie mogę o nie dbać właściwie tylko w ten sposób (; Ale pasuje mi to Bardzo odpręża coś takiego.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:06   #3387
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
A
Niech to szlag!
Akurat musialam dostac @ na wycieczke.
Grrrrr
Tak szybko? Dopiero tydzień temu mówiłaś, że akurat Ci się skończyła. Kiedy wyjeżdżasz na tą wycieczkę?
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:07   #3388
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
a mi się dzisiaj śniło, że miałam piękne, słomkowe, proste włosy o długości... do bioder... ale nie powiem, pasowały mi
<rozmarzona>
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:15   #3389
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Tak szybko? Dopiero tydzień temu mówiłaś, że akurat Ci się skończyła. Kiedy wyjeżdżasz na tą wycieczkę?
jakieś 2 tyg, 2,5 tyg minęło.
Ja taka nieregularna jestem
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:23   #3390
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
jakieś 2 tyg, 2,5 tyg minęło.
Ja taka nieregularna jestem
ja za to mam w tę drugą stronę
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.