Długie, piękne blond włosy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 07:58   #91
fergie83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 55
Dot.: długie piękne blond włosy

dobre sa tez kosmetyki aesop i yellow.SERIA IMUNAL VITAL CONTROL KADUS. ODŻYWCZA TERAPIA OLIWKOWA CHI ORGANICS FAROUK. MASKA DO WŁOSÓW NANO EFFECT INTER-FRAGRANCES.PRODUKTY PANTENE PRO-V Z FORMUŁĄ AMINO-S- to z tanszych.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

nano effect inter..mozna kupic w aptekach. z tanszych kosmetykow do wlos. blond dobre sa tez: Avon - Advance Techniques - Blonde Anti Brass Treatment - Maseczka rozświetlająca kolor włosów blond, Farouk Systems - Biosilk Silver Lights - szampon do włosów blond, Joanna - Ultra Color System - Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych i odzywka do wlos. z tej samej serii. Marion - Błyskawiczna odżywka do włosów blond i rozjaśnionych, Marion - Maribell Perfect - maseczka do włosów rozjaśnionych, siwych i blond, Pantene Pro-V - Blond Expressions - odżywka plus szampon z tej samej serii, Schwarzkopf - Got2b - SoBlonde - Intensywna maska regenerująca do pielęgnacji suchych i zniszczonych włosów blond- super- cena 40 zl w slaonach fryzjerskich profesjonalnych, Wella - Lifetex Nutri Care - Szampon do włosów siwych i blond. dobrze jest tez uzywac jakies kuracje w ampulkach na porost wlosow np. radical lub z joanny lub vivhy decros.
fergie83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 14:14   #92
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

hej dziewczyny mam pytanie nafte do wlosow stosuje sie na mokre czy suche wlosy?
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:33   #93
Ashell05
Przyczajenie
 
Avatar Ashell05
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez aagnieszkaa19 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie nafte do wlosow stosuje sie na mokre czy suche wlosy?
Ja stosowałam na suche Dobrze jest zrobić z niej też maseczkę z żółtkiem i sokiem z cytryny, nałożyć na cała głowę, owinąć folią aluminiową i ciepłym ręcznikiem, żeby składniki lepiej działały. Po jakichś 30 min. (może być dłużej) wystarczy dokładnie spłukać ciepłą wodą i umyć porządnie głowę. Jak się stosuje regularnie takie kompresy, to widać poprawę stanu włosów. Pozdrawiam
__________________
Ashell05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:23   #94
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez aagnieszkaa19 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie nafte do wlosow stosuje sie na mokre czy suche wlosy?
Jeśli zamierzasz nakładać naftę na włosy, a nie tylko na skalp, pamiętaj, że nafta może wysuszać włosy, radzę więc obserwować, jak zadziała u Ciebie. Sama nafta nie ma bowiem działania nawilżającego, może za to dodawać włosom blasku, ale także wysuszać. Zresztą, o nafcie jest cały wątek.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 14:16   #95
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: długie piękne blond włosy

Dobrze wiedzieć, że Wax, który używałam do tej pory wysusza włosy i tak samo nafta kosmetyczna, ehh . Nie ma to jak błędne nawilżanie suchych włosów. A tyle się naczytałam....
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 14:55   #96
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez moniek Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, że Wax, który używałam do tej pory wysusza włosy i tak samo nafta kosmetyczna, ehh . Nie ma to jak błędne nawilżanie suchych włosów. A tyle się naczytałam....
Na podforum pielęgnacyjnym jest wątek, gdzie znajdują się analizy składów wielu kosmetyków- stamtąd można się naprawdę wiele dowiedzieć. Jak człowiek pozna nazwy podstawowych składników to może robić zakupy bez obawy, że kupi jakieś badziewie zachwalane przez innych Powiem tak: Henna Treatment WAX czy nafta mogą nie wysuszyć włosów- jest taka możliwość. Ja jednak, jako posiadaczka blond włosów, wolę nie ryzykować (bo po co?) i wybierać produkty, które na pewno nawilżą włosy.
Oczywiście, warto wypróbować naftę np. na skórę głowy, dla wzmocnienia cebulek albo czasami na całe włosy, by dodać im blasku, ale warto wiedzieć, że nafta nie jest od nawilżania.
Aha, niektórzy powiedzą: ale ja po Waxie (Henna Treatment) miałam takie miękkie włosy!- to możliwe, ale ja bym jednak polecała tylko te produkty, które na pewno nie zaszkodzą Czyli- jeśli WAX, to L'Biotica lub Rainforest (aczkolwiek ja żadnego spektakularnego nawilżenia u siebie nie widziałam), jeśli jedwab czy serum na końcówki- to bez alkoholu (CHI, WAX L'Biotica, Joanna, Nivea, nie Biosilk czy zielone serum z Avonu).

W każdym razie, jeśli jesteś zadowolona z działania WAXa (domyślam się, że masz ten zagraniczny, HennaTreatment) i nafty to ok, nie trzeba od razu odstawiać
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 18:19   #97
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: długie piękne blond włosy

Dziękuję za wyjaśnienie

Stosowałam Treatment Wax i po niej włosy rzeczywiście są bardzo miekkie, puszyste. Nafte z wit A + E firmy Anna na narazie uzyłam może z 3 razy i odstąpie od niej. Zakupiłam ostatnio maseczke Placenty z łożysk- do włosów rozjaśnionych oraz suchych i łamliwych- skład niestety jest za klejony, więc nie wiem jak z alkoholem. Pozatym nawilżam czasem włosy olejkiem kokosowym.

Włosy mam rozjaśniane i takie hmm sianko. Myślałam, że dobrze je odżywiam aż do dnia dzisiejszego .

Ehh poczytam co Ty stosujesz i chyba wezme od Ciebie przykład, bo każdy pisze co innego i już sama nie wiem, co mam zrobić z tym sianem
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 19:10   #98
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez moniek Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyjaśnienie

Stosowałam Treatment Wax i po niej włosy rzeczywiście są bardzo miekkie, puszyste. Nafte z wit A + E firmy Anna na narazie uzyłam może z 3 razy i odstąpie od niej. Zakupiłam ostatnio maseczke Placenty z łożysk- do włosów rozjaśnionych oraz suchych i łamliwych- skład niestety jest za klejony, więc nie wiem jak z alkoholem. Pozatym nawilżam czasem włosy olejkiem kokosowym.

Włosy mam rozjaśniane i takie hmm sianko. Myślałam, że dobrze je odżywiam aż do dnia dzisiejszego .

Ehh poczytam co Ty stosujesz i chyba wezme od Ciebie przykład, bo każdy pisze co innego i już sama nie wiem, co mam zrobić z tym sianem
Masz na myśli tę placentę? -> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=626

Wiesz, każdy pisze co innego, bo każdemu co innego służy
Co do nafty- to po prostu nakładaj ją jako składnik maseczki z olejem ryzynowym, wtedy nie powinna wysuszyć. Ja jednak nie robię sobie tej maseczki, bo mi po prostu nie psauje i jak dla mnie ciężko się zmywa. W każdym razie, jakbyś miała jakieś pytania, to napisz na PW, chętnie Ci odpowiem

Ja mogę powiedzieć, że zaczynam wygrywać walkę o zdrowe i piękne włosy- dzięki wizażowi i podforum dotyczącemu pielęgnacji włosów
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 19:17   #99
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: długie piękne blond włosy

veegirl
czyli wszystkie kosmetyki bez żadnego dodatku alkoholu?

Własnie po "łebkach" przejrzałam wątek : Włosy zniszczone, suche, szorstkie–domowe sposoby, polecane kosmetyki–ściągawka.
I z tego co widzę polecane tam:
- Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowanych - w swoim składzie ma alkohol
- Wax L’Biotica Włosy suche i zniszczone - też jest alkohol
- Kallos Crema al latte- również
- Fitomed, Odżywka ekstraziołowa regenerująca z kompleksem witaminowym (włosy suche i normalne)- również
- Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy- jako jedyna z polecanych nie zawiera alkoholu

I dalej jestem skołowana...

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Placente mam tą:
http://allegro.pl/item599462834_kall...z_lozyska.html

Nie wiem, czy mam ją stosować- nic już nie wiem
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 19:46   #100
ZCzarnychNaBlond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: długie piękne blond włosy

Hej, a ja wasnie ma ochote na blond i to calkiem jasny tylko jest taka sprawa ze ja mam czarne wlosy farbowane od trzech lat i nie wiem jak sie do tego zabrac, myzslalam o gabinecie Loreala albo Matrackiego i nie wiem czy mam zaczac w domku czy od razu to fryzjera zeby bylo szybciej :pomocy:
ZCzarnychNaBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 20:10   #101
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: długie piękne blond włosy

A ja dalej swoje...

Do kosza dziś poszła Henna Wax i jedwab Biosilk. Myślałam, że mam taki sianowaty puch przez rozjaśnianie a być może jest to kwestia złego doboru kosmetyków.....

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ZCzarnychNaBlond Pokaż wiadomość
Hej, a ja wasnie ma ochote na blond i to calkiem jasny tylko jest taka sprawa ze ja mam czarne wlosy farbowane od trzech lat i nie wiem jak sie do tego zabrac, myzslalam o gabinecie Loreala albo Matrackiego i nie wiem czy mam zaczac w domku czy od razu to fryzjera zeby bylo szybciej :pomocy:
Swego czasu jak malowałam kilka lat włosy na ciemny, bardzo ciemny brąz do blondu przeszłam poprzez zaprzestanie malowania przez kilka miesięcy, żeby farba się wypłukała. Potem stopniowo co kilka miesięcy rozjaśnianie pasemkami u fryzjera....
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 20:16   #102
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez moniek Pokaż wiadomość
veegirl
czyli wszystkie kosmetyki bez żadnego dodatku alkoholu?

Własnie po "łebkach" przejrzałam wątek : Włosy zniszczone, suche, szorstkie–domowe sposoby, polecane kosmetyki–ściągawka.
I z tego co widzę polecane tam:
- Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowanych - w swoim składzie ma alkohol
- Wax L’Biotica Włosy suche i zniszczone - też jest alkohol
- Kallos Crema al latte- również
- Fitomed, Odżywka ekstraziołowa regenerująca z kompleksem witaminowym (włosy suche i normalne)- również
- Farmona, Jantar, Odżywka do włosów i skóry głowy- jako jedyna z polecanych nie zawiera alkoholu
Nie, nie, nie Nie wszystko to, co ma 'alcohol' w nazwie, jest złe trzeba unikać samego "alcohol" albo "alcohol dernat". Np. cetearyl alcohol to emolient, wygładzacz i zmiękczacz. Kallos Latte czy WAX L'Biotica są ok pod względem składu.

Cytat:
Napisane przez moniek Pokaż wiadomość
A ja dalej swoje...

Do kosza dziś poszła Henna Wax i jedwab Biosilk. Myślałam, że mam taki sianowaty puch przez rozjaśnianie a być może jest to kwestia złego doboru kosmetyków..... Swego czasu jak malowałam kilka lat włosy na ciemny, bardzo ciemny brąz do blondu przeszłam poprzez zaprzestanie malowania przez kilka miesięcy, żeby farba się wypłukała. Potem stopniowo co kilka miesięcy rozjaśnianie pasemkami u fryzjera....
Oj, ja bym nie wyrzucała od razu ja zachowałam jedwab Biosilk, ale używam go baaardzo rzadko, jak chcę, żeby mi włosy ładnie pachniały
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 11:15   #103
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: długie piękne blond włosy

No to całe szczęście . Już się przestraszyłam tego alkoholu

Wyrzuciłam ten biosilk, zresztą to i tak była najmniejsza buteleczka jaka jest w sprzedaży i mało mi go zostało. Wolę kupić sobie bezalkoholowy. Co mi po zapachu, jak po nim włosy mam jak puch nie do ogarnięcia.
Na noc posmarowałam włosy olejkiem kokosowym i dziś po umyciu żadnego olejku ani żadnych cudów już nie stosowałam i jest ciut lepiej .

Dzięki veegril
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 15:32   #104
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

Hej dziewczyny prosiłabym bardzo o doradzenie szamponu,ktory dobrze oczyszcza wlosy. Mam szampon loreala ale on bardziej regeneruje, i dosc obciaza wlosy. Niestety po nim mam przetluszczone wlosy dosc szybko. Wiec chcialabym wyprobowac szampon oczyszczajacy. Z gory dzieki za odpowiedz. pozdrawiam
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 09:42   #105
Bl0ndy
Raczkowanie
 
Avatar Bl0ndy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 327
Dot.: długie piękne blond włosy

Mi się zawsze wydawało że mam puch na głowie ale po tym co tu wyczytałam stwierdzam że nie jest ze mną tak źle Włosy utleniałam (dawno dawno temu...) ale stwierdziłam że nie ma sensu bo miałam potworne siano a końcówki zostawały w rękach przy każdym dotyku.. Teraz przerzuciłam się na farby i chyba większości już próbowałam bo włosy potrafię pomalować sama.. Teraz używam Garnier Belle Color i nie narzekam bo mimo mojego naturalnego brązu mam ładne i jasne włosy, farba nie zmienia koloru z upływem czasu i nie niszczy włosów aż tak bardzo jak inne a powiedziałam nawet że jakby "odżywia".. Do pielęgnacji używam "marketowego" zestawy L'Oreal Elseve z cementem (szampon+odżywka) i jak dla mnie działa bardzo dobrze.. Poza tym wspomniany już wcześniej jedwab Biosilk ale tylko na większe okazje bo troszkę obciąża moje włosy, a z racji tego że codziennie je prostuję mleczko do prostowania Nivea (uważam że jest świetne) próbowałam też Dove i L'Oreala Studio HotLiss ale nie służą mi tak dobrze. Wiadomo - każdemu służy co innego
__________________
Baby You're My dream come true.. Tell the world that I'll be lost without You..




Skarbie ja dla Ciebie wszystko zrobię i jeszcze więcej..
Bl0ndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 13:42   #106
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: długie piękne blond włosy

Witam wszystkie Blondynki
Ja podobnie jak Wy swego czasu mialam blond wlosy i marzylam o długich blond wlosach. Zapuszczalam je odkad pierwszy raz, 5 lat temu, poszłam na pasemka (wtedy mialam wlosy do ramion). Farbowałam Lisapem w salonie fryzjerskim, ale jakos specjalnie nie dbalam o wlosy(bylam wtedy w 1 klasie liceum, nie znalam sie nawet za bardzo na kosmetykach). Gdy mialam krotkie wlosy, byly ladne, jednak im dluzsze - tym gorsze, a potem to juz chyba przestaly rosnac (mimo podcinania koncowek) W wakajce podjelam dramatyczny krok - zafarbuje na ciemny kolor (ale wyszly rude wiec zrobilam sama dekoloryzajce i wrocilam do blondu, za jakis czas poszalm na pasemka, ale wlosy wygladaly strasznie, do tego koncowki byly siano - koncowki - mam na myslui wlosy od ucha w dól). Wtedy kolejny raz podjelam dramatyczny krok - far buje na ciemno, ale juz z duza wiedza dzieki Wizazowi, wybralam odpowiedni odcien ciemnej farby dla siebie. I o dziwo (wiem ze tylko optycznie - gra swiatel na ciemnych wlosach jest inna niz na jasnych) moje wlosy wygladaja dobrze. Nawet w moim wastku na Metamorfozach wszystkie Wizazanki sa za ciemnym kolorem dla mnie

Dodam jeszcze ze do jasnych wlosow polecam te farbe Lisap, dodatkowo bardzo mi pomagala maske z protreinami mleka, wiem ze tu nie bede jakos szczegolnie odkrywcza ale szampon Silver z Loreala byl dobry (choc troche wysuszal) i serum (loreal liss control - bardzo polecam). Polecam rowniez cos od wewnatrz - skrzyp, Vichy na grube wlosy, Capivit, gdyz stan naszych wlosow zalezy w rownej mierze od pielegnacji jak rowniez od gospodarki wewn.naszego orgamizmu

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:24   #107
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: długie piękne blond włosy

hej dziewczynki
pdpinam sie pod watek....zlapalam wlasnie jaks depreche z powodu moich wlosow i gdybym teraz miala ciemna farbe pod reka tak rach-ciach ciach i bylabym czarna lala bez problemow wlosowych...ach zachcialo mi sie jasnych wlosow to mam za swoje....juz tyle tych watkow przeczytalam ze mam mentlik w glowie i jedno pytanie
KIEDY W KONCU KTOS WYMYSLI ROZJASNIACZ DO WLOSOW KTORY ICH NIE NISZCZY???????

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Dziewczynki jeszcze jedna nadzieja jest a mianowicie ampulki loreala POWER REPEIR B I RNEW C co o tym myslicie????? jest jakas nadzieja?
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:32   #108
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Smile Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez moniek Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, że Wax, który używałam do tej pory wysusza włosy i tak samo nafta kosmetyczna, ehh . Nie ma to jak błędne nawilżanie suchych włosów. A tyle się naczytałam....
ja mam jasny balejaz i powiem ci tylko ze wax albolutnie nie wysuszyl mi wlosow ..wrecz przeciwnie
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:12   #109
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
ja mam jasny balejaz i powiem ci tylko ze wax albolutnie nie wysuszyl mi wlosow ..wrecz przeciwnie
To super, ale po 1. jest kilka rodzajówe waxa, a po 2. to, że coś Tobier nie wysuszyło włosów nie oznacza wcale, że nie wysuszy włosów nikomu. Henna Treatment Wax ma, niestety, lipny skład i niestety, może zrobić z włosów sianko. SLS to silny detergent, jest na początku składu tej maseczki. Oczywiście, można na swoje włosy nakładać co się tylko chce, ale ja bym raczej nie polecała innym rzeczy, które mogłyby im zaszkodzić...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 10:45   #110
sylwiaaa2406
Przyczajenie
 
Avatar sylwiaaa2406
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domciu
Wiadomości: 4
Dot.: długie piękne blond włosy

A ja mam długie piękne blond włosy od zawsze. Tzn. nie tak same z siebie, troche własciwej pielęgnacji i będzie git. No i ważna sprawa te wszystkie odżywki, maseczki i super świetne szampony nie pomagają, tzn. pomagają na chwilę przekonałam sie o tym sama, nAjlepiej wzmacniac włosy od wewnątrz
sylwiaaa2406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:27   #111
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: długie piękne blond włosy

weegirl-ale widzisz ja nikomu nie narzucam swojego zdania...informowalam tylko kolezanke z forum iz mi wax nie wysuszyl wlosow.wkoncu jest to odzywka do wlosow zniszczonych..wiec mysle ze naprawde warto ja wyprobowac..
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 08:39   #112
bondzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 18
Dot.: długie piękne blond włosy

Widzę że wywiązala się ciekawa dyskusja dziewczynki ja mam wlosy blond farbowane od 4ech lat, są zniszczone i strasznie suche na końcach. Myję je co 2 dni, za każdym razem używam odżywek, ostatnio dove do wygładzania i szamponu dove białego do lamliwych włosów. Ponadto mam maskę Loreal professionell absolut repair i maskę dolce anti-age, niestety obie nie spełniają moich oczekiwań, mam nadal suche włosy i wydaje mi się że one tylko pogłębiają ten problem:/ już nie wiem co robić, ostatnio malowałam włosy miesiąc temu dodam że zawsze farbuje w salonie fryzjerskim, fryzjerka po zamalowaniu odrostów nałożyła mi toner odcień vanilia. teraz się zmył i kolor mam okropny, to nie jest już blond to takie spłukane cappucino, jestem załamana(( nie chce po raz kolejny farbować bo włosy łamią mi sie na ostatnich 10 cm, odstają co robić???
bondzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 19:43   #113
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: długie piękne blond włosy

hej
mam do Was blondaski pytanie.....jakim rozjasniaczem mozna rozjasnic wlosy i najmniej je zniszczyc????? mam wlosy naturalne w kolorze ciemny/sredni blond...a chodzi mi o rozjasniacz fryzjerski
plissssssssssssssssssss o rade
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-05-18 o 19:46
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 16:15   #114
werka1468
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Dot.: długie piękne blond włosy

Witam
Chciałabym mieć piękne blond włosy, ale niestety... wychodzi mi zawsze jakiś paskudny kolor
Załączam aktualne zdjęcie moich włosów.. i proszę o radę jaka farba byłaby najlepsza..
Z góry dziękuję za pomoc .
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC014444.jpg (30,5 KB, 334 załadowań)
werka1468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 16:38   #115
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: długie piękne blond włosy

zgłasza się blondynka

używałyście może rozjaśniacza z Joanny (spray)
ja mam naturalnie jasne blond włosy, ale gdy naturalnie zaczęły trochę ciemnieć to psiknęłam nim kilka razy, włosy nie zniszczyły się
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:12   #116
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez sylwiaaa2406 Pokaż wiadomość
A ja mam długie piękne blond włosy od zawsze. Tzn. nie tak same z siebie, troche własciwej pielęgnacji i będzie git. No i ważna sprawa te wszystkie odżywki, maseczki i super świetne szampony nie pomagają, tzn. pomagają na chwilę przekonałam sie o tym sama, nAjlepiej wzmacniac włosy od wewnątrz

Nie zgodze sie z Toba. Od wewnatrz pielegnujemy cebulki, "włosy na przyszłośc" A te ktore sa juz dluzsze na naszych glowach, zniszczonych nie zregeneruja odzywki, ale maseczki owszem . Odzywka jest do delikatnego nawilzania wlosa, wygladzenia, lepiej sie rozczesuja i tyle. Maski maja dzialanie regerujace wlos i regularnie stosowane, faktycznie pomagaja. Trzeba jednak wiedziec i pamietac, ze po jednym opakowaniu wlosy nie stana sie zdrowe i lsniace. To wymaga troche wiecej czasu, regularne stosowanie przez dluzszy czas, bardzo pomaga.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 06:52   #117
aagnieszkaa19
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: długie piękne blond włosy

Hej Werka, masz taki kolor dlatego, ze malujesz farba, ja robie baleyage rozjasniaczem i jest jasny blond tylko pozniej musisz zastosowac odpowiednia kuracje bo wlosy strasznie sie krusza. pozdrawiam
aagnieszkaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 13:50   #118
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez werka1468 Pokaż wiadomość
Witam
Chciałabym mieć piękne blond włosy, ale niestety... wychodzi mi zawsze jakiś paskudny kolor
Załączam aktualne zdjęcie moich włosów.. i proszę o radę jaka farba byłaby najlepsza..
Z góry dziękuję za pomoc .
Pozdrawiam

Wybierz sie do fryzjera zrobi Ci jaki blondzik będziesz chciała, albo jakis balejaz czy pasemka Na pewno cos dobierze
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:22   #119
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: długie piękne blond włosy

Hej dziewczyny ! Mam pytanie .. Mam wlosy w kolorze blond (mialam pasemka) chciałabym popielaty blond taki jasny jak na zdjeciu ..Czy jest to mozliwe przy uzyciu jakiejs farby czy jest konieczny rozjasniacz???
Dodaje fotke )

http://pretty.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=329437
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:10   #120
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez marttyna15 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! Mam pytanie .. Mam wlosy w kolorze blond (mialam pasemka) chciałabym popielaty blond taki jasny jak na zdjeciu ..Czy jest to mozliwe przy uzyciu jakiejs farby czy jest konieczny rozjasniacz???
Dodaje fotke )

http://pretty.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=329437

to zależy jaki masz teraz kolorek,ja miałam rozjasniane wlosy a potem odrost farbą i wyszedł mi słomkowy taki słoneczny blond,i byłam niezadowolona... wklej swoje zdjecie...to zerkniemy
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 14:18:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.