Makijaz permanentny kontur ust u mezczyzny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-19, 19:37   #1
Stuartt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10

Makijaz permanentny kontur ust u mezczyzny?


Witam,

Jak wyglada sprawa makijazu permanentnegu kontur ust dla mezczyzny? Chodzi o to, ze kontur ust moich jest bardzo rozmazany optycznie bardzo sprawiajac, ze moje usta sa male i waskie. Chcialbym, aby kontur moich ust byl bardziej wyrazny.

Czy zabieg u kobiety, jak mezczyzny wyglada tak samo? Jaki koszt takiego zabiego?

Pozdrawiam.
Stuartt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 09:21   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Makijaz permanentny kontur ust u mezczyzny?

Cytat:
Napisane przez Stuartt Pokaż wiadomość
Witam,

Jak wyglada sprawa makijazu permanentnegu kontur ust dla mezczyzny? Chodzi o to, ze kontur ust moich jest bardzo rozmazany optycznie bardzo sprawiajac, ze moje usta sa male i waskie. Chcialbym, aby kontur moich ust byl bardziej wyrazny.

Czy zabieg u kobiety, jak mezczyzny wyglada tak samo? Jaki koszt takiego zabiego?

Pozdrawiam.
Ceny wyglądają tak samo, a koszt zależy od miejscowości, w której chcesz wykonać. Sam kontur ust to cena w okolicach 500-700 zł.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 10:04   #3
Stuartt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10
Dot.: Makijaz permanentny kontur ust u mezczyzny?

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Ceny wyglądają tak samo, a koszt zależy od miejscowości, w której chcesz wykonać. Sam kontur ust to cena w okolicach 500-700 zł.
Dzieki za odpowiedz

Czym sie rozni makijaz permanentny ust bez cienia, a z cieniem? Czy po prostu bez cienia, to widac drastycznie kontur ust, ze byl robiony, a z cieniem po prostu jest to ladnie wycieniowanie i wyglada naturalnie, jakby nigdy nic nie bylo robione?

Czy spokalyscie sie kiedys Panie z mezczyzna robiacym taki zabieg?

Edytowane przez Stuartt
Czas edycji: 2013-05-20 o 10:15
Stuartt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 10:34   #4
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Makijaz permanentny kontur ust u mezczyzny?

Cytat:
Napisane przez Stuartt Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz

Czym sie rozni makijaz permanentny ust bez cienia, a z cieniem? Czy po prostu bez cienia, to widac drastycznie kontur ust, ze byl robiony, a z cieniem po prostu jest to ladnie wycieniowanie i wyglada naturalnie, jakby nigdy nic nie bylo robione?

Czy spokalyscie sie kiedys Panie z mezczyzna robiacym taki zabieg?
Osobiście nigdy się nie spotkałam, aby mężczyzna wykonywał taki zabieg. Makijaż permanentny ust z cieniem jest to po prostu wypełnienie warg kolorem (taka trwała szminka). drastycznie kolor ust jest widoczny przez kilka dni po zabiegu, ponieważ wargi są napuchnięte i trochę zakrwawione. Wszystko zależy od zastosowanego pigmentu.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 12:25   #5
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Makijaz permanentny kontur ust u mezczyzny?

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Osobiście nigdy się nie spotkałam, aby mężczyzna wykonywał taki zabieg. Makijaż permanentny ust z cieniem jest to po prostu wypełnienie warg kolorem (taka trwała szminka). drastycznie kolor ust jest widoczny przez kilka dni po zabiegu, ponieważ wargi są napuchnięte i trochę zakrwawione. Wszystko zależy od zastosowanego pigmentu.
Ja się nie spotkałam z makijażem ust u mężczyzny. Nie będzie to wyglądać naturalnie na początku i to wcale nie jest kwestia kilku dni a raczej bardziej miesiąca... Wargi nie są zakrwiawione przez kilka dni! Optymalnie jest, kiedy w trakcie zabiegu nie pojawia się krew, ale różnie z tym bywa. Cień to nie jest wypełnienie. Cień tworzy taki gradient, który rozmywa kontur, więcej pigmentu jest na obrzeżach ust a mniej w środkowej części ust.
Stuartt - Jakbyś się zdecydował, to udaj się do jakiejś naprawdę doświadczonej lingeristki, najlepiej żeby poza zwykłym makijażem permanentnym zajmowała się też mikropigmentacją medyczną/rekonstrukcją. Zastanów się też, czy nie lepiej byłoby te usta lekko wypełnić kwasem hialuronowym.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.