Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20. - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 11:55   #4651
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
aaby brawa za kolejny tydzien,
pokoj wyszedl bardzo ladnie,

ja ogarnelam mieszkanie i brzuchol zaczal mi sie spinac, musialam nospe łyknac


Kochana, oszczędzaj się (i kto to mówi... )


Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Pięknie Wam wyszło !

Tapeta wygląda cudnie i jeszcze to białe łózeczko- wpasowujesz się w mój gust

Cieszę się, że Ci się podoba


Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Z babcią na wsi. Babcia już sama być tam nie może, więc moja mama od czerwca z nią pojechała. We wrześniu wracają tutaj, bo tam to wiadomo trzeba palić w piecu itd. A babcia chciała pobyć w 'swoich kątach'.
Przegapiłam tę informację...
Nie dziwię się babci, że chciała pobyć u siebie... To jednak wiekowa osoba, a człowiek im starszy, tym gorzej czuje się w obcym miejscu.
Podziwiam Twoją mamę
A Ty zasługujesz na miano super córki


Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
płytki w kuchni mam na połysk (tylko fragment, bo reszta w drewnie) i wielkiego ciśnienia z powodu iodbitych stóp sobie nie robię (zresztą nie zauważyłam, żeby się odciskały, a ja tylko na boso)
mam meble wenge i też nie zauważyłam, żeby się mega kurzyły
mam podłogi ciemne i przy kocie to czasami i western mam, ale cóz... odkurzacz bezprzewodowy kupiłam to czasami się na nim przelecę
Pozwolę się odnieść do kilku punktów
- płytki w kuchni mam z połyskiem i ciśnienia też nie mam - w sensie nie myję ich codziennie, bardziej raz na tydzień, kiedy już jest taki syf, że połysku brak Ale nie mówię, że się nie wpieniam, jak widzę ślady kocich łap po tym, jak ja pół godziny latałam na mopie, a one radośnie w sekundę wyskoczyły ze zlewu
- moje wenge-ku.re.w.skie meble przeklinam od moment ich postawienia No ale co, cieszą oko, nieważne, że pokryte warstwą sierści zmieszanej z kurzem. A jeszcze jak Hera uparcie je liże (nie pytajcie czemu, ona jest durne i liże meble i okna ), to zostają jasne plamy do momentu potraktowania ich prontem. Ale nie spinam się i ścierkę uruchamiam przy cotygodniowym sprzątaniu (lub jak niezapowiedziani goście są już na drugim piętrze )
- ciemnych podłóg nie mam, ale western mam codziennie Odkurzacz niestety przewodowy - uznałam, że bezprzewodowy jest za słaby na wyciągnięcie sierści z dywanu, teraz trochę żałuję... No ale po ptokach.

Raźniej?


Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
abby - dziekuje! Brawa za ukończenie kolejnego tygodnia

Super macie tapete w sypialni i ciuszki jak ladnie na Nine czekaja


A jakie ładne ciuszki!


Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
u mnie z butami jest tak samo. jak ktoś bardzo chce to może ściągnąć, ale generalnie zapraszam i od razu mówię, żeby butów nie ściągali
To ja jestem dziwna może, ale krew mnie zalewa, jak ktoś włazi w buciorach. Oczywiście to nie jest tak, że na dzień dobry się witam i pokazuję miejsce dla butów, goście po prostu sami od siebie zdejmują, a jeśli ktoś wlezie, to przemilczę, przegryzę i przeklnę w myślach. Ale u mnie w domu zawsze zdejmowało się w przedpokoju i to z domu wyniosłam. I nie wyobrażam sobie komuś wleźć.
Moja teściowa zawsze krzyczy "Nie zdejmujcie butów!". No jak lub sprzątać to ok, ale ja zawsze zdejmuję, bo tak jestem nauczona. A za to teść parę razy do nas wpadł, niby na chwilę, ale jak przeparadował w te i we wte po nowo położonej podłodze w butach, to myślałam, że wyjdę i przeczekam, żeby na to nie patrzeć
Na szczęście wszyscy znajomi zawsze zdejmują, chyba nawet dziwnie byłoby im nie zdjąć...
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 12:00   #4652
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ogłaszam, że jestęęę słonięęę w 39tc zero rozwarcia szyjka w pytkę nic się nie dzieje, łożysko super, skurczy brak, wody też bardzo dobrze no jednym słowem czekamy
badanie moczu super
moje słonko waży sobie 3200
lekarz mówi, że do 19.09 urodzę także jest szansa, że jak przenoszę to rządam aby mi wywoływali 17.09 w rocznicę albo 9.09.2013 ewentualnie 13.09.2013
No to bosko
Cho do mnie okna umyć


A propo - poranny dzisiejszy orkens - 30w2d.
Mam wrażenie, jakby mi ten brzuch malał zamiast rosnąć I jakoś tak bardzo nisko mi się wydaje

30w2d.jpg

__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.


Edytowane przez aaby
Czas edycji: 2013-08-24 o 12:30
aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 12:59   #4653
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was chciałaby sudocrem opakowanie 125g, nowe nie otwierane, data ważności chyba do maja 2016r? Mogę komuś przesłać, bo ja już na pewno tego nie będę używać.
jeśli nie ma chętnych to ja poprosze a żadna z przyszłych mamuś nie chce?



AABY śliczny brzusio
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 13:08   #4654
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
jeśli nie ma chętnych to ja poprosze a żadna z przyszłych mamuś nie chce?



AABY śliczny brzusio
Ja chciałam go kupić, ale po małych przemyśleniach uznałam, że w razie W dostanę go od ręki, a prawdę mówiąc czytając opinie innych mam chciałabym Sudocremu uniknąć. Także śmiało

__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 13:51   #4655
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Natalko, gratuluję córeczki

Aaby, śliczny brzusio masz

Kaśka, brawa za wizytę

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Bika, szkoda że Ciebie nie będzie na naszym ślubie mimo wszystko, dalej Was wszystkie zapraszam

Żabcia, ale zrobiłaś mega zakupy ależ bym cię chciała odwiedzić!

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Dodaja trzymam kciuki za ten staż no i dobra z Ciebie córeczka
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Małżeński staż.

Edytowane przez strongwomen
Czas edycji: 2013-08-24 o 13:51
strongwomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 14:56   #4656
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Pokaż wiadomość
Aaby, śliczny brzusio masz
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 15:53   #4657
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

czesc

Bika co do kremu to ja dziekuje, dostalam juz tyle probek ze sama nie wiem czy to wykorzystam,

kaska super, ze z mlodym wszystko ok i jaki ładny z niego chlopczyk

aaby brzuszek ladny i wcale nie jest nisko,
mi sie wydaje ze mam większy

ja dzis obudzilam sie po 5, myslalam ze jeszcze usne ale ok 6 zlapal mnie skurcz w lydce, jak szymek zobaczyl ze siedze to mowi wstajemy i tyle spania w sobote
wstawilam biszkopt do piekarnika
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 16:01   #4658
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
[
Oj tam... Bez wpadki byłoby podejrzanie
Ja tam wierzę, że za chwilę zapomnicie o pampersach i wpadkach


wpadki musza bycdlatego jakos wielce sie nie przejelamI tak uwazam, ze jest super (majac na uwadze odpieluchowanie w dzien)


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
hej
ogłaszam, że jestęęę słonięęę w 39tc zero rozwarcia szyjka w pytkę nic się nie dzieje, łożysko super, skurczy brak, wody też bardzo dobrze no jednym słowem czekamy
badanie moczu super
moje słonko waży sobie 3200
lekarz mówi, że do 19.09 urodzę także jest szansa, że jak przenoszę to rządam aby mi wywoływali 17.09 w rocznicę albo 9.09.2013 ewentualnie 13.09.2013



pamiętam, ale jutro Ci napiszę bo jednak dzisiaj jeszcze u rodziców jestem
no ciasto się tak nazywa "małpie ciasto" bo z bananami jest
no to super

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość

To ja jestem dziwna może, ale krew mnie zalewa, jak ktoś włazi w buciorach. Oczywiście to nie jest tak, że na dzień dobry się witam i pokazuję miejsce dla butów, goście po prostu sami od siebie zdejmują, a jeśli ktoś wlezie, to przemilczę, przegryzę i przeklnę w myślach. Ale u mnie w domu zawsze zdejmowało się w przedpokoju i to z domu wyniosłam. I nie wyobrażam sobie komuś wleźć.
Moja teściowa zawsze krzyczy "Nie zdejmujcie butów!". No jak lub sprzątać to ok, ale ja zawsze zdejmuję, bo tak jestem nauczona. A za to teść parę razy do nas wpadł, niby na chwilę, ale jak przeparadował w te i we wte po nowo położonej podłodze w butach, to myślałam, że wyjdę i przeczekam, żeby na to nie patrzeć
Na szczęście wszyscy znajomi zawsze zdejmują, chyba nawet dziwnie byłoby im nie zdjąć...


ja tez zawsze zdejmuje buty i lubie jak u mnie sciagaja


Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
A propo - poranny dzisiejszy orkens - 30w2d.
Mam wrażenie, jakby mi ten brzuch malał zamiast rosnąć I jakoś tak bardzo nisko mi się wydaje

Załącznik 5376199
bardzo zgrabnie

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
ja dzis obudzilam sie po 5, myslalam ze jeszcze usne ale ok 6 zlapal mnie skurcz w lydce, jak szymek zobaczyl ze siedze to mowi wstajemy i tyle spania w sobote
wstawilam biszkopt do piekarnika


Mniam mniamZ czym robisz?

Czesc w sobote
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:05   #4659
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Mniam mniamZ czym robisz?

Czesc w sobote
taki zwyczajny z kremem takim jak do karpatki i galaretka

wyspałas sie?
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:08   #4660
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
taki zwyczajny z kremem takim jak do karpatki i galaretka

wyspałas sie?
pyszny

tak, nawet niezle
Cisze mialam w domu, bo Tz pojechał z Seba gdzies do kolegi.
Wrócili na obiad i po obiedzie Seba zasnał
Takze Tz bedzie miał dlugiiiiiiii wieczór
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:21   #4661
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
pyszny

tak, nawet niezle
Cisze mialam w domu, bo Tz pojechał z Seba gdzies do kolegi.
Wrócili na obiad i po obiedzie Seba zasnał
Takze Tz bedzie miał dlugiiiiiiii wieczór
to super,


mala jak samopoczucie?

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

spadam do siostruni
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 16:30   #4662
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
aaby brzuszek ladny i wcale nie jest nisko,
mi sie wydaje ze mam większy

ja dzis obudzilam sie po 5, myslalam ze jeszcze usne ale ok 6 zlapal mnie skurcz w lydce, jak szymek zobaczyl ze siedze to mowi wstajemy i tyle spania w sobote
wstawilam biszkopt do piekarnika


A jak Twój brzuszek? Wciąż twardnieje czy dziś lepiej?

Moja ogromna chęć na jabłecznika została po części zaspokojona odgrzanymi z wczoraj racuchami z jabłkami. I co? I mąż mówi "A mi taaaaaakiej ochoty narobiłaś na jabłecznik!". No i kurzysko poszło do kuchni i piecze Aktualnie ciacho się chłodzi. Jak mi dziś ten jabłecznik wyjdzie, to ogłaszam się Kurzyskiem Roku


Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
wpadki musza bycdlatego jakos wielce sie nie przejelamI tak uwazam, ze jest super (majac na uwadze odpieluchowanie w dzien)


bardzo zgrabnie
Dokładnie! Wpadki wpadkami, i tak Wam pięknie idzie

__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:38   #4663
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość


A jak Twój brzuszek? Wciąż twardnieje czy dziś lepiej?

Moja ogromna chęć na jabłecznika została po części zaspokojona odgrzanymi z wczoraj racuchami z jabłkami. I co? I mąż mówi "A mi taaaaaakiej ochoty narobiłaś na jabłecznik!". No i kurzysko poszło do kuchni i piecze Aktualnie ciacho się chłodzi. Jak mi dziś ten jabłecznik wyjdzie, to ogłaszam się Kurzyskiem Roku



Dokładnie! Wpadki wpadkami, i tak Wam pięknie idzie

napewno bedzie pyszny

__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:45   #4664
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Halo halo;-)
A u mnie lepiej dzisiaj;-) Metko, a jak u ciebie?
aaby- brzuszek po prostu się ukształtował już ładnie ciążowo, ściągnęło boczki do przodu na brzuszek! super kochana;-)
kaśka - gratki z wizyty i wieści;-*
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 17:03   #4665
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cześć

Chyba nie nadrobię. Miałam aktywne 2 dni (szkolenie) + pisanie planu rozwoju zawodowego. Ale już skończyłam i właśnie wysłałam go mailem mojej opiekun stażu (wczoraj się dowiedziałam kto będzie - osoba, którą baaardzo chciałam ) aby rzuciła na niego okiem. Jeszcze muszę napisać wniosek do dyrekcji i będzie git

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

aaby śliczny brzuszek i tapeta w sypialni.
Mała, Kaśka widzę, ze się jeszcze trzymacie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 17:52   #4666
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
aaby- brzuszek po prostu się ukształtował już ładnie ciążowo, ściągnęło boczki do przodu na brzuszek! super kochana;-)
Mam nadzieję, że wszystko ok, bo naprawdę wydaje mi się, że był większy Albo może to ja po prostu się do niego przyzwyczaiłam

A jak u Ciebie? Humor lepszy?
Pamiętaj, że czekam z ciachem



Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
aaby śliczny brzuszek i tapeta w sypialni.
Dziękuję
__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 18:33   #4667
aaby
Zakorzenienie
 
Avatar aaby
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6 184
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Częstujcie się

IMG_20130824_192515.jpg


Czas na wieczór filmowy z małżem. Miłego!

__________________


Odtąd MY - już nigdy JA.
W duecie siła.

aaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:13   #4668
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

mrrrrr ja już biorę kawałek

aaby ja też dziś mam filmowy z małżem i popcornem Czyli nas troje Tylko czekam aż wróci z pracy, bo jeszcze do sklepu miał podskoczyć.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:20   #4669
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Aaby- na pewno wszystko w porządku;-) nie martw się z góry. A brzuszek lubi zmieniać kształty, skóra bardziej się napinać i przez to możesz mieć takie wrażenie. Brzuszek masz jak najbardziej w porządku. A poza tym dziecko zmienia swoje pozycje, moze być wyżej lub niżej usytuowane i inaczej to odczuwasz;-) Wyglądasz super;-*

A z klimatami było już pięknie, po czym mój kochany tata postanowił zaś mnie dojechać z tym głupim tematem chcąc mnie przekonać do swoich racji. Egoizm ponad wszystko. I skończyło się to tak, że ja się z nerwów popłakałam i wróciłam do siebie do domu choć jestem sama. Trudno, wolę kombinować z dojazdem do szpitala, z moim ojcem nie wytrzymam;P Ale już i tak jest mi trochę lepiej;-* a na ciasto wjadę;D

Madzia- ale ci dobrze;D i fajnie, że udało się ponadrabiać i że wszystko idzie po twojej myśli;-)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 19:28   #4670
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Madzia

mala
super ze dzis lepiej,

aaby pyszny jablecznik

co do brzuszka to niestety sie spina, dzis ze 3 razy tylko ale jednak, tz mi kupil jakis magnez z potasem to moze po tym bedzie lepiej,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:30   #4671
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Mala

a na mnie się chyba teściowa pogniewała ech...

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Metka a może to te skurcze Braxtona?
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:35   #4672
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

też myślę że to te skurcze;-)
MAdzia- a niech się gniewa;D ;-*
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:50   #4673
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

aaa bo miała interes do męża. Przyjechała do Mai (ja byłam na szkoleniu, to z nią siedziała) i miała poczekać na męża aż wróci z pracy. I mi się zaczęła wtrącać . Najpierw, że wkładam ubranie Mai do kosza z brudnymi rzeczami, a ono jeszcze nie jest do końca brudne (dla mnie jest , jest po piaskownicy a dziś wstawiałam pranie jak ją uśpiłam, ale teściowa jest zawsze mega oszczędna), potem kąpałam Maję, a że była mega śpiąca, to zaczęła mi płakać jak ją wycierałam ręcznikiem. Wiedziałam, ze czasami ma takie akcje, wtedy nie trzeba zwracać uwagi, szybko ją wytrzec , ubrać i wtedy wziąć i przytulić i ona już jest radosna. Więc Maja w płacz, a teściowa, że "weź ją, niech tak nie płacze" więc jej mówię, że tylko ją wytrę i ubiorę. a ona bach i mi ją wyrwała i wzięła na ręcę. Więc się jej pytam jak w takim razie ją teraz ubiorę i jej pieluszkę założę. To ona ją położy. Położyła a ona jeszcez gorzej w płacz. Ja ją do ubierania a ta znowu mi ją chciała wyrwać. Ale kategorycznie (nie wiem czy nie za ostro nawet) powiedziałam aby mi ją zostawiła i że ja wiem co robię. Kolejna rzecz, to ze jak ja mogę sadzać tak Maję na tej ceracie (fotelik do karmienia ) i ze trzeba jej coś podkładać, bo to nie przejemne i ze ona tak nie lubi, dlatego nigdy na kanapach ze skóry nie lubi siedzieć. Machnęłam ręką, mówię, ze Maja w piżamce więc jej to wisi i poszłam robić jedzenie. A teściowa co? odpięła Maję, podłożyła jej pieluszkę flanelową i przypieła. To jeszcze nie wszystko Myłam Mai zęby (a ona ma akcje, ze jest krzyk, bo ona nie lubi myć zębów) teściowa w krzyk na mnie, że mam jej nie myć w takim razie zębów i że na miłość boską maltretuję ją. Powiedziałam, ze żeby myć trzeba, choć troszkę, tyle, na ile mi da, ale trzeba. Ale to jeszcze nic. Poszłam ją uśpić, już prawie Maja śpi na co teściowa mi się drze pod drzwiami abym zadzwoniła do męża i zapytała za ile będzie Oczywiście Maja oczy jak 5 zł. I musiałam ją znowu usypiać i jej śpiewać. Mówię teściowej, ze nie teraz, bo chyba dziecko uspiam. za 5 min wychodzę z pokoju Mai a ona "to ja idę". I wiecie... od 20 siedzi pod blokiem w samochodzie i czeka na męża
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:12   #4674
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Madzia - łał, ale akcja...daj znać jak mąż przyjedzie co wyniknie. Byle z nim nie było ostro... nienawidzę wtrącania się mamuś...
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:39   #4675
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Madzia: ty masz mocne nerwy, teściowa przesadziła.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:07   #4676
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Gosia poproszę o adres.
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 06:51   #4677
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
aaa bo miała interes do męża. Przyjechała do Mai (ja byłam na szkoleniu, to z nią siedziała) i miała poczekać na męża aż wróci z pracy. I mi się zaczęła wtrącać . Najpierw, że wkładam ubranie Mai do kosza z brudnymi rzeczami, a ono jeszcze nie jest do końca brudne (dla mnie jest , jest po piaskownicy a dziś wstawiałam pranie jak ją uśpiłam, ale teściowa jest zawsze mega oszczędna), potem kąpałam Maję, a że była mega śpiąca, to zaczęła mi płakać jak ją wycierałam ręcznikiem. Wiedziałam, ze czasami ma takie akcje, wtedy nie trzeba zwracać uwagi, szybko ją wytrzec , ubrać i wtedy wziąć i przytulić i ona już jest radosna. Więc Maja w płacz, a teściowa, że "weź ją, niech tak nie płacze" więc jej mówię, że tylko ją wytrę i ubiorę. a ona bach i mi ją wyrwała i wzięła na ręcę. Więc się jej pytam jak w takim razie ją teraz ubiorę i jej pieluszkę założę. To ona ją położy. Położyła a ona jeszcez gorzej w płacz. Ja ją do ubierania a ta znowu mi ją chciała wyrwać. Ale kategorycznie (nie wiem czy nie za ostro nawet) powiedziałam aby mi ją zostawiła i że ja wiem co robię. Kolejna rzecz, to ze jak ja mogę sadzać tak Maję na tej ceracie (fotelik do karmienia ) i ze trzeba jej coś podkładać, bo to nie przejemne i ze ona tak nie lubi, dlatego nigdy na kanapach ze skóry nie lubi siedzieć. Machnęłam ręką, mówię, ze Maja w piżamce więc jej to wisi i poszłam robić jedzenie. A teściowa co? odpięła Maję, podłożyła jej pieluszkę flanelową i przypieła. To jeszcze nie wszystko Myłam Mai zęby (a ona ma akcje, ze jest krzyk, bo ona nie lubi myć zębów) teściowa w krzyk na mnie, że mam jej nie myć w takim razie zębów i że na miłość boską maltretuję ją. Powiedziałam, ze żeby myć trzeba, choć troszkę, tyle, na ile mi da, ale trzeba. Ale to jeszcze nic. Poszłam ją uśpić, już prawie Maja śpi na co teściowa mi się drze pod drzwiami abym zadzwoniła do męża i zapytała za ile będzie Oczywiście Maja oczy jak 5 zł. I musiałam ją znowu usypiać i jej śpiewać. Mówię teściowej, ze nie teraz, bo chyba dziecko uspiam. za 5 min wychodzę z pokoju Mai a ona "to ja idę". I wiecie... od 20 siedzi pod blokiem w samochodzie i czeka na męża
Boszzzzzzzzzzzz co za baba !!!

moja też sie wtrącać lubi ale bez jaj - nie tak ! zreszta mojej wystarczy raz ostrzej odpowiedziec i juz ustepuje
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 08:21   #4678
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Częstujcie się

Załącznik 5376627


Czas na wieczór filmowy z małżem. Miłego!



Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
aaa bo miała interes do męża. Przyjechała do Mai (ja byłam na szkoleniu, to z nią siedziała) i miała poczekać na męża aż wróci z pracy. I mi się zaczęła wtrącać . Najpierw, że wkładam ubranie Mai do kosza z brudnymi rzeczami, a ono jeszcze nie jest do końca brudne (dla mnie jest , jest po piaskownicy a dziś wstawiałam pranie jak ją uśpiłam, ale teściowa jest zawsze mega oszczędna), potem kąpałam Maję, a że była mega śpiąca, to zaczęła mi płakać jak ją wycierałam ręcznikiem. Wiedziałam, ze czasami ma takie akcje, wtedy nie trzeba zwracać uwagi, szybko ją wytrzec , ubrać i wtedy wziąć i przytulić i ona już jest radosna. Więc Maja w płacz, a teściowa, że "weź ją, niech tak nie płacze" więc jej mówię, że tylko ją wytrę i ubiorę. a ona bach i mi ją wyrwała i wzięła na ręcę. Więc się jej pytam jak w takim razie ją teraz ubiorę i jej pieluszkę założę. To ona ją położy. Położyła a ona jeszcez gorzej w płacz. Ja ją do ubierania a ta znowu mi ją chciała wyrwać. Ale kategorycznie (nie wiem czy nie za ostro nawet) powiedziałam aby mi ją zostawiła i że ja wiem co robię. Kolejna rzecz, to ze jak ja mogę sadzać tak Maję na tej ceracie (fotelik do karmienia ) i ze trzeba jej coś podkładać, bo to nie przejemne i ze ona tak nie lubi, dlatego nigdy na kanapach ze skóry nie lubi siedzieć. Machnęłam ręką, mówię, ze Maja w piżamce więc jej to wisi i poszłam robić jedzenie. A teściowa co? odpięła Maję, podłożyła jej pieluszkę flanelową i przypieła. To jeszcze nie wszystko Myłam Mai zęby (a ona ma akcje, ze jest krzyk, bo ona nie lubi myć zębów) teściowa w krzyk na mnie, że mam jej nie myć w takim razie zębów i że na miłość boską maltretuję ją. Powiedziałam, ze żeby myć trzeba, choć troszkę, tyle, na ile mi da, ale trzeba. Ale to jeszcze nic. Poszłam ją uśpić, już prawie Maja śpi na co teściowa mi się drze pod drzwiami abym zadzwoniła do męża i zapytała za ile będzie Oczywiście Maja oczy jak 5 zł. I musiałam ją znowu usypiać i jej śpiewać. Mówię teściowej, ze nie teraz, bo chyba dziecko uspiam. za 5 min wychodzę z pokoju Mai a ona "to ja idę". I wiecie... od 20 siedzi pod blokiem w samochodzie i czeka na męża


Dzien dobry niedziela
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 08:51   #4679
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cześć

Co do akcji "teściowa" to mąż przyszedł do domu i widzę, że jest wkurzony. Więc się pytam co się stało, a on że właśnie jego mama na niego nakrzyczała, ze za długo robił zakupy i ona musiała godzinę pod blokiem na niego czekać . Opowiedziałam co się u nas stało i że chyba jego mama się na mnie pogniewała, skoro wolała pod blokiem siedzieć mąż tylko pokiwał głową i powiedział, ze na nią to czasami brak słów.

Ja już ogarnęłam mieszkanie, wstawiłam pranie, wstawiłam zmywarkę, zrobiłam obiad i uśpiłam Maję. Mąż pracuje do 20 więc po obiedzie idziemy z małą na spacerek to do niego sobie zajdziemy.

Zapowiada się leniwa niedziela. to znaczy leniwa do czasu aż Maja śpi
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 10:09   #4680
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Aaby, moja babcia też zawsze wszystkim mówi "idźcie w butach"! A co to? Kolęda? nie ma... ja szoruje podłogi żeby było czysto, żeby swobodnie móc się wygłupiać z Kamilem na podłodze a tu niby łazić w buciorach

Madzia, brawa za plan rozwojowy ach te teściowa ale widzisz że nawet moja babcia mi takie odprawia cyrki my się naszczęście pogodziłyśmy. I chwała Panie że teściowa pracuje od rana do wieczora i nie ma czasu nas odwiedzać bo napewno miałabym z nią niezłą przeprawę.

Mała, nie stresuj się tatą Wierze że Ci nie jest lekko, ja też nie lubię przytyków i spinów między nim a TŻ ale cóż.... z nudy nie można umrzeć

Metko, oby magnez pomógł

Madzia,
Cytat:
Ja już ogarnęłam mieszkanie, wstawiłam pranie, wstawiłam zmywarkę, zrobiłam obiad i uśpiłam Maję. Mąż pracuje do 20 więc po obiedzie idziemy z małą na spacerek to do niego sobie zajdziemy.
ooo matko.... a ja góra obiad zrobiłam, ale jestem trochę przestawiona bo o 14 mamy wyjazd i za nic mi się nie chce zabierać. Jedziemy dziś na dożynki do koleżank i jej córci
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Małżeński staż.
strongwomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.