Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20. - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 08:27   #4831
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Twin, bo mi umknęło. Wy się już staracie o rodzeństwo dla Szymka, czy dopiero planujecie?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 08:34   #4832
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
czyli po prostu na 30? u mnie nie ma opcji ręczne obroty nie wiem 600? czy może za mało...
myślę, że tak ok
Później rozwieś żeby obciekły i będą.

Choć przydałoby się im wygotowanie tak na prawdę...
Co to jest 30 stopni
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 08:56   #4833
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
ja pijeee, ale spóźniona, więc kawa pewnie zimna
Zimnej nie tknę- nie lubię

Fajnie, że wizyta u fryzjera udana

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałyście o problemach z utrzymaniem podłogi w czystości. Jest i pomysł
Hihi dobre

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
A mnie zostały tylko bóle w plecach i znowu spokój;/ chyba muszę się tak pomęczyć jeszcze jakiś czas. Widziałam się z moją położną, ale jest na urlopie do końca sierpnia wiec to było w jej warunkach domowych. Póki co mam czekać, chce uniknąć mojego leżenia w szpitalu czy wywoływania porodu bo powiedziała, że taki poród różnie się kończy - i w moim przypadku ze względu na szyjkę mam 50% na 50, żę skończy się bezproblematycznie albo z CC. A że mam zgrabny brzuszek i mały nie waży jeszcze tak dużo więc spokojnie jeszcze możemy sobie pochodzić. Uważa, że max do tygodnia mi się rozkręci, a jak nie to dopiero od 5.09 do szpitala i będziemy radzić. Także nic nowego się nie dowiedziałam. Modlę się by się zaczęło, bądź dało mi spokój w nocy, bo jak mnie tak kolejne dwa tyg wymorduje to "sznura i na góra";P ;D
Już bliżej niż dalej, dasz radę Kochana

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
dodaja masz bliźniaczkę?
Tak, 9 lat starszą
Podobno jesteśmy baaardzo podobne, że czasami mieli nas za bliźniaczki Niekiedy nawet nie przeczyłyśmy i niezły ubaw z tego miałyśmy

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Butter oj tak. Od razu więcej miejsca. Nie wiem po co ja te niektóre ciuchy trzymałam
Jezus mam tak samo ! Durne myślenie, że schudnę i w nie wlezę

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość

[/COLOR]Natala, świetny opis! Aż chce się rodzić
To samo pomyślałam

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj spotkanie o 12. Jestem mocno spięta tym faktem...
No ale cóż, przeżyć trzeba
Kciuki za spotkanie

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

A ja...a ja... mam dziś na sobie spodnie, w które nie wchodziłam od ponad roku o dziwo!
I Ty nam mówiłaś, że biegi nic nie dają! Kłamczucha

Cieszę się

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
O dziwo z wagi nie spadłam ani grama
Waga to najmniejszy pikuś, ważne, że cm lecą

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam!! Kocham wręcz. Ale już mówiłam,że ja tyję nawet z powietrza, a tym bardziej z makaronu czy kluch.
W piątek mamy gości i chcę zrobić coś właśnie lekkiego i dietetycznego.
Menu z piątkowych urodzin sprawdziło się tak super, że nie wiem, czy nie powielę większości.
O właśnie. Pytałam Cię o proporcje tych past z cieciorki i groszku i mi nie odpowiedziałaś

Cześć!

Jestem zła... Wczoraj mieli dzwonić o której dziś będą rozmowy z szefem. I co ? I nico. Nikt nie zadzwonił i nikt nie odbierał telefonów. Szlag jasny mnie wczoraj trafiał. Dziś z rana zadzwoniłam, kobitka oczywiście o wszystkim zapomniała i podobno ma dzwonić koło południa, bo szef zabrał CV... Jutro mam ostateczny termin stawienia się w UP

Nie lubię jak coś komuś się mówi, a potem tego nie robi. Telefon chyba nie boli

No nic, biorę się za pisanie, a po obiedzie lecę do taty robić ostatnią partię ogórków.

Czytałyście może tą książkę?
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/116444/cisza-pod-sercem
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:01   #4834
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Halo halo,
ja dziś w zdecydowanie lepszym nastroju- całą energię wkładam znów w mieszkanie, to mi zdecydowanie pomaga- choć moim plecom nie za bardzo;-)

Coś tam się dzieje cały czas- dziś mi kolejna mega część czopa odeszła, ale niezabarwiona, brzuszek ładnie twardnieje więc tak spokojnie te objawy nadchodzą. Ale dalej do rodziców jechać mi się nie chce, choć dla świętego spokoju załagodziłam atmosferę.

Dziękuje wszystkim za kciukaski ;-***

Butter- super z tymi spodniami! I pamiętaj, że po bieganiu pierwsze zmienia się ciało wizualnie, mało wagowo- przez tkankę mięśniową, ale efekty będziesz widziała. Super sprawa

Twin - kochane te zawieszki! Wogóle to cześć, bo za każdym razem obiecuję sobie, że chociaż się przywitam, ale moja głowa i pamięć już nie taka;-)

Blonde-
trzymam kciuki z tą klasą;-)

Ana- ja bym wyprała tak jak Gucia mówi, poka poka nowy kolor;D Super, że wypad taki udany, czasem warto się przełamać;-)

Tasiu-
na senność na razie nie zrobisz nic. Ale bądź tu bezwględna dla męża i padaj mu spać sama jak czujesz taką potrzebę. A że się tak zapytam, jakieś zdjęcia z wczasów?D:
Guciu- brawo za udany weekend!!!

Metko- ;-*** a jak u ciebie kochana?

Kasia- szaleństwo z porządkami się włączyło?;-)

a teraz jest wymarzona pogoda dla mnie;-) idę robić kawę z chałką - mniam....która wpada?;D
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:02   #4835
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
myślę, że tak ok
Później rozwieś żeby obciekły i będą.

Choć przydałoby się im wygotowanie tak na prawdę...
Co to jest 30 stopni
Jakbym je dała na gotowane to myślę, że nic by z nich nie zostało :P
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:03   #4836
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
I Ty nam mówiłaś, że biegi nic nie dają! Kłamczucha
Cieszę się

Waga to najmniejszy pikuś, ważne, że cm lecą

O właśnie. Pytałam Cię o proporcje tych past z cieciorki i groszku i mi nie odpowiedziałaś
Też się cieszę. Bo to mnie motywuje. Nawet mąż mówi, że widać, że ciut zeszczuplałam

Ale ze mnie łajdak, Kochana, nie widziałam pytania.
No więc z groszku, to dałam jedną puszkę groszku, 3 ząbki czosnku przeciśnięte, sok z ok. połowy limonki, ciutkę soki i pieprzu i oliwy polałam tak na oko, myślę, że wyszły z 4 łyżki, może 5.
Co do cieciory to na puszkę cieciory z 2 ząbki czosnku, sok z pół limonki, z 5 kawałków suszonych pomidorów, sól, pieprz, a oliwę leję spod tych pomidorów, tak, żeby konsystencja była kremowa. Trochę więcej niż do groszku
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:06   #4837
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Dodaja - ;-********* rozumiem cię doskonale, molestuj ich dzisiaj cały dzień.A to oni będą mieli przekichane jak podasz w UP, że u nich jesteś;-P

A pamiętasz jak ci mówiłam, że w ciaży cera gładziutka i włosy takie fajne?;D właśnie mi minęło. Dostałam mega łojotoku - włosy mi się przetłuszczają, tak że jak umyję rano to do wieczora mam tłuste....i świeżo mnie wypryszczyło i obrzuciło kaszką. Chyba hormony ruszyły;P czy któraś też tak miałą?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 09:12   #4838
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cześć

Gucia trzymam kciuki za spotkanie. Planujecie kupić sobie specjalne buty i zacząć wyprawy w góry? Moi rodzice to kochają. Od października zawsze zaczynają ćwiczyć aby potem mieć dobrą kondycję. Tata przez cały rok szuka fajnych miejsc, gdzie się wspinać itp. No wcięło ich na maksa Taka wspólna pasja.
Mysia mrrrr
Butter no kochana, brawa To ile ty schudłaś? Doczytałam pewnie niedługo i waga poleci.
Onyks może jej katarek spływa i dlatego kaszle. U ans zawsze jest lekki katarek na ząbki.
Ana a nie pierzesz ich w szkole? U nas pomoce w szkle robią takie rzeczy w wakacje.
Twin aaa to nie, ja jestem już miesiąc po roczku
Dodaja mam nadzieję, że dziś zadzwonią.
Mała mnie wypryszczyło trochę właśnie tuż przed porodem. A tak cerę całą ciążę miałam idealną. To znaczy od 12 tyg, bo na początku też mnie wypryszczyło. Ale nie wiem czy to przez ciążę czy przez odstawienie tabsów.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:15   #4839
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Jakbym je dała na gotowane to myślę, że nic by z nich nie zostało :P
ja bym zaryzykowała
Serio!


Butter myślisz że bez czosnku też będzie ok? Ewentualnie dodałabym jakiegoś ostrego sera czy cóś
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:16   #4840
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Butter myślisz że bez czosnku też będzie ok? Ewentualnie dodałabym jakiegoś ostrego sera czy cóś
A co? Ty nie lubisz czosnku? Jak można?
Myślę, że nie będzie ok, bo będzie mdławe. Zamiast czosnku ewentualnie odrobinę mocno posiekanej papryczki chilli
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:20   #4841
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć

Gucia trzymam kciuki za spotkanie. Planujecie kupić sobie specjalne buty i zacząć wyprawy w góry? Moi rodzice to kochają. Od października zawsze zaczynają ćwiczyć aby potem mieć dobrą kondycję. Tata przez cały rok szuka fajnych miejsc, gdzie się wspinać itp. No wcięło ich na maksa Taka wspólna pasja.
buty już mamy. Zakupiliśmy przed ostatnią wycieczką (nie wyobrażam sobie tam iść w adidasach )
Na razie niskie,więc na lato i wczesną jesień będą ok. Ale jeśli będziemy mięli w planach łazić późną jesienią to jeszcze wysokie kupimy. Myślę, że to raczej w przyszłym roku, bo takie porządne buty już nieco kosztują a jak wysokie to już muszą mieć ręce i nogi więc będziemy zbierać kasę

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A co? Ty nie lubisz czosnku? Jak można?
Myślę, że nie będzie ok, bo będzie mdławe. Zamiast czosnku ewentualnie odrobinę mocno posiekanej papryczki chilli
nie lubię? Nie znoszę!
Serio, nie jestem wstanie przełknąć niczego gdzie wyczuję czosnek

hmmm... to ostra papryczka podrasuje smak, faktycznie
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 09:23   #4842
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
nie lubię? Nie znoszę!
Serio, nie jestem wstanie przełknąć niczego gdzie wyczuję czosnek

hmmm... to ostra papryczka podrasuje smak, faktycznie
Nooo.. to Kochana, u mnie byś nie pojadła! Ja używam dużo czosnku
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:31   #4843
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nooo.. to Kochana, u mnie byś nie pojadła! Ja używam dużo czosnku
ja tez czosnek lubie

Mala

Spadamy na miasto, duzo załatwiania dzis.
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:33   #4844
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Gucia moi rodzice jak chodzą we wrześniu to jeszcze w niskich. Mówią, ze im wygodniej w takich.
Butter, blonde ja też uwielbiam czosnek

Właśnie mi robotnicy siedzą na balkonie i obkładają go styropianem.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:36   #4845
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Onyks może jej katarek spływa i dlatego kaszle. U ans zawsze jest lekki katarek na ząbki.
Mam nadzieję, że nic poważnego Zobaczymy po lekarzu.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Butter, dziś zrobię tą pastę z groszku No i tż mnie męczy o Twoją sałatkę, tą z kaszą i tuńczykiem więc też dziś zrobię.

I też kocham czosnek
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:38   #4846
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Tak mi ci robotnicy wiercą, że zaraz na bank mi Maję obudzą mąż to ma mega twardy sen, więc jemu to nie grozi.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:41   #4847
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Butter, dziś zrobię tą pastę z groszku No i tż mnie męczy o Twoją sałatkę, tą z kaszą i tuńczykiem więc też dziś zrobię.

I też kocham czosnek
Jaką sałatkę? Nie kojarzę
A ta pasta świetnie smakuje z wędzonym łososiem, żeby np. posmarować nią kromeczkę, a na to plaster tego łososia

za Nataszkę
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:43   #4848
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Tak mi ci robotnicy wiercą, że zaraz na bank mi Maję obudzą mąż to ma mega twardy sen, więc jemu to nie grozi.
jak jest po nocce to wcale sie nie dziwie

Onyks trzymam kciuki
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:55   #4849
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Blonde on ma zawsze twardy sen

Ale jeszcze 3 godzinki i o 14 go budzę. Zjemy obiad i trzeba zaplanować resztę dnia. Dziś mam luzy Za to jutro znowu intensywnie. Rada ped. + strojenie sali i generalnie muszę sobie w półkach moich w szkole poukładać. Moje pomoce dydaktyczne, przewodniki itp.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 09:55   #4850
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Onyksiku - nie zamartwiaj się, dziewczyny nie raz mówiły o katarku przy ząbkach, ja też bym na to obstawiała
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 09:59   #4851
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

a u nas bedzie wrzesień pod nazwą lekarze :/ 04.09 echo serca, po echo musze sie od razu do kardio umówić :/, 10 gastrolog ( dzis ide do przychodni po skierowanie na badania bo mam zrobić morfologie, ob, rozmaz, mocz, pasożyty i lamby), 26 - okulista. Wszystko z Wojcierejkiem. oj nie lubie, ale i tak w szoku jestem bo umawiałam tych lekarzy wczoraj i dostałąm tak bliskie terminy! a myślałam że z 2 miechy poczekam

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Onyksiku - nie zamartwiaj się, dziewczyny nie raz mówiły o katarku przy ząbkach, ja też bym na to obstawiała
ja też
ale z doświadczeń z Ewunią uważam że lepiej na zimne dmuchać i isć do lekarza
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:01   #4852
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A ja...a ja... mam dziś na sobie spodnie, w które nie wchodziłam od ponad roku o dziwo!
nooo brawooo !!!!!!!
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Jadłam makaron z grzybami leśnymi, czosnkiem, i pysznym sosem śmietanowo - rozmarynowym boskie!!!! Do tego pyszne winko, ale to ja już się nie znam, kumpel wybrał - niebo w gębie
oo rajuu jakie pusznosci
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
W piątek mamy gości i chcę zrobić coś właśnie lekkiego i dietetycznego.
Menu z piątkowych urodzin sprawdziło się tak super, że nie wiem, czy nie powielę większości.
to pisz co bedziesz robic na piatkowa impreze bo ja urodziny dla rodziny robie w niedziele i nadal nie wiem nic
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Twin, ja mam dwie takie "oszukane" Lilou, z grawerem - całkiem podobne za 1/3 ceny Ale w jednej zepsuł mi się ten sznurek.
a gdzie kupilas te oszukane?
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nooo.. to Kochana, u mnie byś nie pojadła! Ja używam dużo czosnku
hahaha u mnie tez nie dosc ze czosnek daje wszedzie to jeszcze w mega ilosci

dziwna sprawa.........zle sie czuje w pracy (boli mnie gardlo i mam katar) a jak wracam do domu to wszystko mi przechodzi wczoraj po pracy tylko sie przebralam i polazlam grzebac w ogrodku (poobcinalam konwalijki i inne uschniete badyle) , pomalowalam drzwi do piwnicy i garazu a potem w domu posprzatalam i ugotowalam obiad na dzisiaj a rano wstalam i tak mnie boli gardlo ze nic przelknac nie moge a katar leci mi z nosa jak z kranu no i dodatkowo przylazla@ i tak mnie wszystko boli ze nawet siedziec nie moge
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować

Edytowane przez kotekk81
Czas edycji: 2013-08-27 o 10:03
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:02   #4853
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Gosiu to trzymam kciuki.

Moja koleżanka ( jest w ciąży i termin ma za miesiąc) ma kurcze ospę. Teraz w sobotę ją do szpitala zabrali i leży na zakaźnym ech... Ważne aby nie urodziła teraz.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:10   #4854
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
to pisz co bedziesz robic na piatkowa impreze bo ja urodziny dla rodziny robie w niedziele i nadal nie wiem nic
Kotku, będę robić praktycznie to, co robiłam na poprzedni piątek
Nie ma sensu się chyba powtarzać i zanudzać
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:13   #4855
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kotku, będę robić praktycznie to, co robiłam na poprzedni piątek
Nie ma sensu się chyba powtarzać i zanudzać
a to musze odgrzebac Twojego posta chyba na cieple danie zrobie taka zupe z malusimi pulpecikami.......i tylko tyle wiem hahaha
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:35   #4856
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
a to musze odgrzebac Twojego posta chyba na cieple danie zrobie taka zupe z malusimi pulpecikami.......i tylko tyle wiem hahaha
O widzisz, fajne Ja robiłam z groszku kiedyś taką z pulpetkami. A w pt robiłam cebulową z grzanką
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:39   #4857
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
O widzisz, fajne Ja robiłam z groszku kiedyś taką z pulpetkami. A w pt robiłam cebulową z grzanką
wiesz to jest zupa "smieciowa" bo wrzucasz do niej co masz pod reka...baza sa ziemniaki a reszta to co masz w lodowce lub co lubisz pod koniec dorzucasz kuleczki miesne i koncentrat pomidorowy. Dodajesz jogurt lub smietane (co kto lubi) i wsio
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 11:24   #4858
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nooo.. to Kochana, u mnie byś nie pojadła! Ja używam dużo czosnku
Za to ja bym pojadła, bo ja czosnokożerca jestem
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 11:32   #4859
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Za to ja bym pojadła, bo ja czosnokożerca jestem
No to całkiem możliwe...

Kotek, specjalnie dla Ciebie, znalazłam POST
Ale zastanawiam się, czy nie zmienię tarty z cukinią na tartę z bakłażanem i pomidorami...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 11:49   #4860
Malensstfo
Zakorzenienie
 
Avatar Malensstfo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7 680
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Za to ja bym pojadła, bo ja czosnokożerca jestem
Ja też
Malensstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.