Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 21:00   #4921
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
tylko nie szalejcie, bo ja spa ide
nie no jeszcze 3 strony to chyba dzis nie dobijemy do konca


blonde dzieci super potrafia sie dogadac
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:04   #4922
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Blonde super. Fajnie jak dzieci mają kontakt z rówieśnikami.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:08   #4923
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

tez ide spac, dobranoc
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:24   #4924
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Ale się rozgadałyście

Mnie dziś nie było, bo byłam u kuzynki która pracuje w żłobku, żeby poznać (a raczej żeby Emilka poznała) siostrę tej kuzynki, która też pracuje w żłobku, ale a tym oddziale, gdzie będzie Emilka...... od jutra zaczynamy popołudniami godziny adaptacyjne (więc w końcu się dowiem co i jak i poznam panie opiekunki, bo jak na razie wiem tylko, że wszystkie są pielęgniarkami....... to chyba plus), a przedpołudniami ja pracę..... ogólnie jestem do wszystkiego pozytywnie nastawiona, ale jak by mi się tak bardziej chciało chcieć to by było o wiele lepiej
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:31   #4925
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Bika pozytywne nastawienie to podstawa Emilka będzie pewnie tak zajęta i zainteresowana dziećmi, że nawet nie zobaczy, że ciebie nie ma.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:35   #4926
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość


blonde dzieci super potrafia sie dogadac


Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Ale się rozgadałyście

Mnie dziś nie było, bo byłam u kuzynki która pracuje w żłobku, żeby poznać (a raczej żeby Emilka poznała) siostrę tej kuzynki, która też pracuje w żłobku, ale a tym oddziale, gdzie będzie Emilka...... od jutra zaczynamy popołudniami godziny adaptacyjne (więc w końcu się dowiem co i jak i poznam panie opiekunki, bo jak na razie wiem tylko, że wszystkie są pielęgniarkami....... to chyba plus), a przedpołudniami ja pracę..... ogólnie jestem do wszystkiego pozytywnie nastawiona, ale jak by mi się tak bardziej chciało chcieć to by było o wiele lepiej
Powodzenia
Napewno bedzie dobrze
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:37   #4927
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Butterku- śliczny ci wyszedł ten ptaszek! Ja się kompletnie do takich rzeczy nie nadaję;-)

Blonde- bidna, i takie chwile bywają. Ty to i tak masz anielską cierpliwość do dziecka. Ja się momentami boję, że jestem zbytnią furiatką;P

tasiu- super, że już na zwolnieniu! I trymestr możesz isę spokojnie opierniczać. Energia przyjdzie na czas. A na samym końcu będziesz zapierniczała jak motorek z robotą, zobaczysz;D

Metko- zaraz poczytam w k.

Mysiu- my już tu w większości obgadałyśmy twoje przejęcie listy. Więc idź się odespać, a jutro proszę być zwartą i gotową;D

A ja wskakuję do wanny się wymoczyć i zrobić sobie wreszcie paznokcie, bo taką wstyd jest jechać na porodówkę...;P

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Bika- super, że tak konkretnie u was z tym złobkiem i pracą. Daj znać jak wam poszło!
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 21:42   #4928
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Bika pozytywne nastawienie to podstawa Emilka będzie pewnie tak zajęta i zainteresowana dziećmi, że nawet nie zobaczy, że ciebie nie ma.

Szczerze? To zdziwiłabym się jakby było inaczej ale serio..... dziś byliśmy u tej kuzynki, ona tam pierwszy raz była, mój kuzyn (chłop jak dąb, z brodą itp) od razu z auta ją wziął i tyle w sumie dziecko widziałam

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość



Powodzenia
Napewno bedzie dobrze
Dzięki
Też tak myślę

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość


A ja wskakuję do wanny się wymoczyć i zrobić sobie wreszcie paznokcie, bo taką wstyd jest jechać na porodówkę...;P

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Bika- super, że tak konkretnie u was z tym złobkiem i pracą. Daj znać jak wam poszło!
A jak skurcze? Tylko za bardzo się nie strój ewentualnie fryzurę ładną sobie tam na dole strzel

Dzięki oczywiście, że dam znać, obyś zdążyła to przeczytać hihihi
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:43   #4929
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Ana, Gocha- no niestety...dzisiejszy rynek pracy mnie rozwala. A sama patrzę się nijako prawie ze strony pracodawcy i doceniam jak w porządku u nas w firmie to wygląda. Oby nasza sytuacja finansowa wreszcie się ustabilizowała...
daj spokój... marzę o stabilizacji finansowej, zarówno mojej jak i tż nie wiem kiedy to nastąpi...

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
mala niezle kombinuja, a wypłata malutka a ja mam jeszcze mniej i to po prawie 6 latach pracy
o kurczę to najniższą Wam tam płacą myślałam że coś więcej

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Ana jak to nie macie? Nikogo? To kto sprząta, ściera po pracach plastycznych itp? Na 10.
a Wy w 1-3 macie też woźne/pomoce?
u nas w szkołach w mieście w zerówkach jest podobnie jak w 1-3 pierwsze co u Ciebie usłyszałam, ze jakaś pomoc

moja koleżanka ze studiów która mieszka ode mnie jakieś 50km to w ogóle ma masakrę (w p-u), bo ona sprząta i odkurza salę... autentycznie w szoku byłam

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Ale się rozgadałyście

Mnie dziś nie było, bo byłam u kuzynki która pracuje w żłobku, żeby poznać (a raczej żeby Emilka poznała) siostrę tej kuzynki, która też pracuje w żłobku, ale a tym oddziale, gdzie będzie Emilka...... od jutra zaczynamy popołudniami godziny adaptacyjne (więc w końcu się dowiem co i jak i poznam panie opiekunki, bo jak na razie wiem tylko, że wszystkie są pielęgniarkami....... to chyba plus), a przedpołudniami ja pracę..... ogólnie jestem do wszystkiego pozytywnie nastawiona, ale jak by mi się tak bardziej chciało chcieć to by było o wiele lepiej
powodzenia!!


Byliśmy oglądać podłogi i ręce mi opadają jakie są ceny ale najważniejsze wiemy, że wszędzie wylewka będzie taka sama, bo teraz się tak nie rozróżnia jak kiedyś... ale jeszcze u kogoś innego sprawdzimy na zaś
Piję herbatkę i zaraz idę się kąpać.

Edytowane przez Ana***
Czas edycji: 2013-08-27 o 21:48
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:52   #4930
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość

a Wy w 1-3 macie też woźne/pomoce?
u nas w szkołach w mieście w zerówkach jest podobnie jak w 1-3 pierwsze co u Ciebie usłyszałam, ze jakaś pomoc

powodzenia!!
U nas nie ma, ani w 1-3, ani w "zerówkach" które są w szkole, a szkoda, bo teraz jak nie można dzizeci na przerwy wypuszczać, to serio nie mam nawet kiedy iść do wc..... ogólnie masakra jakaś..... robi się coraz bardziej przykro w naszej pracy..... nic tylko 6 latki posłać do szkół, a żeby to jakoś organizacynie uporządkować to już nie, niech się nauczycieli same martwią co będą robić jak będą miał okres, rozwolnienie, albo już nie będą mogły dłużej moczu wstrzymywać.......

Dzięki
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:56   #4931
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
U nas nie ma, ani w 1-3, ani w "zerówkach" które są w szkole, a szkoda, bo teraz jak nie można dzizeci na przerwy wypuszczać, to serio nie mam nawet kiedy iść do wc..... ogólnie masakra jakaś..... robi się coraz bardziej przykro w naszej pracy..... nic tylko 6 latki posłać do szkół, a żeby to jakoś organizacynie uporządkować to już nie, niech się nauczycieli same martwią co będą robić jak będą miał okres, rozwolnienie, albo już nie będą mogły dłużej moczu wstrzymywać.......

Dzięki
u nas też nie ma i nigdy nie było, tylko teraz dochodzą 5 latki i to jest już problem
a macie łazienki/wc w salach w zerówkach?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 22:17   #4932
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
u nas też nie ma i nigdy nie było, tylko teraz dochodzą 5 latki i to jest już problem
a macie łazienki/wc w salach w zerówkach?
Nie, u nas jak to w większości szkół toalety są ogólnodostępne, jedne dla wszystkich......
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:25   #4933
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Mysiu- my już tu w większości obgadałyśmy twoje przejęcie listy. Więc idź się odespać, a jutro proszę być zwartą i gotową;D

A ja wskakuję do wanny się wymoczyć i zrobić sobie wreszcie paznokcie, bo taką wstyd jest jechać na porodówkę...;P
Takkk... obgadałyście

Ja też miałam wczoraj seans w wannie
Jak dzisiaj? Skurcze są?

Dzień Dobry.
Mam nadzieje, ze uda mi się ten watek założyć mam instrukcje od Butter i będę walczyć
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:30   #4934
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Butter hehe o @ mi chodziło. To, że weszłaś w spodnie to już oklaskiwałam rano
A to ja przepraszam, zapomniałam
Ale to akurat jest sytuacja pt. 'tak źle i tak niedobrze'

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Butter, ptaszek ekstra!
Dzięki i całej reszcie za komplementowanie ptaszyny

Cześć.
Wyobraźcie sobie, że rano, ok 5 się obudziłam i myślę 'o jak dobrze, że już weekend'... sielanka nie trwała długo...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:40   #4935
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

hej

Mała i jak tam? u mnie bez zmian- wczoraj 6 okien umyłam i nic

Butter super ptok
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:54   #4936
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Dzień dobry,

zacznę od tego, że dzisiaj ŚRODA! Nie PIĄTEK! buuuuuu!
Ja chce weekend!


Strong ale fajny dzień za Wami!

Mysiu a co Ty taka zmęczona wczoraj byłaś? Powodzenia w zakładaniu wątku - dasz radę! A co z @?

Butter ptok super! A co do weekendu, to ja też bym już chciała!!!

Żabciu bransoletka wspaniała! Musze męża jakoś natknąć na nią!
Choć on mało domyślny i jakoś nie sądzę, żeby sam z siebei zrobił mi prezent

Mała, Kaska jak tam u Was?

Bika powodzenia dziisaj w żłobku! Fajnie, że Emilka nie boi się ludzi.
Ale uważaj: wczoraj w trójce była audycja o pierwszym dniu w przedszkolu i kobieta napisała maila, ktorym mnie rozwaliła: "pierwszy dzień w przedszkolu to pestka, drugiego dnia dziecko orientuje się, że nie była to jednorazowa atrakcja"
choć mam nadzieje, że u Was wszystko będzie ok!

Magda super, że porządki zrobione!

Mała szkoda z tą pracą... jak słyszę o takich zarobkach to mi się nóż w kieszeni otwiera... na prawdę!

Metko mam nadzieje, że będzie możliwośc zmiany pracy. Wyglądasz na mądrą, sprytną kobietę i nie rozumiem jak można nie doceniać pracownika przez tyle lat...

Blonde super, że Seba się tak świetnie dogaduje z dziećmi!
A powiedz mi jak tam z jego mową? Bo nic ostatnio nie mówisz

Maleństfo mam nadzieje, że dziewczynkom wszystko szybko przejdzie!!! Jak dzisiaj?



Wczorajszy dzień świetny!
Załatwiłam jedną sprawę w banku, która się za mną ciągnęła. Później sushi z mężem - było super! A na koniec pojechaliśmy do znajomych na mecz. Świetny dzień!
Tylko przez to wszystko nie miałam czasu ugotować obiadu na dzisiaj, więc będzie coś na szybko, a zrobię faszerowane papryczki na jutro
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:57   #4937
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Mysiu a co Ty taka zmęczona wczoraj byłaś? Powodzenia w zakładaniu wątku - dasz radę! A co z @?
wiesz co nie wiem... ale miałam niskie ciśnienie bo mierzyłam sobie i to chyba tego wina. Dzisiaj na szczęście lepiej
@ jeszcze nie ma
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:59   #4938
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość

Butter ptok super! A co do weekendu, to ja też bym już chciała!!!
Nawet mi nie mów...
Ja się nie mogę doczekać, bo mamy już plany...zawsze tak mam, jak coś zaplanowane, to już nóżkami przebieram
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:16   #4939
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
wiesz co nie wiem... ale miałam niskie ciśnienie bo mierzyłam sobie i to chyba tego wina. Dzisiaj na szczęście lepiej
@ jeszcze nie ma
cieszę się, że jest lepiej!
to ja trzymam kciuki! cichutko!

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mów...
Ja się nie mogę doczekać, bo mamy już plany...zawsze tak mam, jak coś zaplanowane, to już nóżkami przebieram
dżampreza!!!
a jeszcze wracając do czosnku, to jak już przyjadę, to zrobisz dla mnie wyjątek i nie wpakujesz go do wszystkiego?

My też mamy plany,ale wszystko zależy od pogody...
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 08:19   #4940
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
dżampreza!!!
a jeszcze wracając do czosnku, to jak już przyjadę, to zrobisz dla mnie wyjątek i nie wpakujesz go do wszystkiego?

My też mamy plany,ale wszystko zależy od pogody...
No nie nazwałabym tego dżamprezą po prostu przychodzą znajomi. Będziemy jeść i pić
A w sb jedziemy do Szczyrku

Jasne, dla Ciebie zrobię wyjątek, będzie bez czosnku
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:23   #4941
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No nie nazwałabym tego dżamprezą po prostu przychodzą znajomi. Będziemy jeść i pić
A w sb jedziemy do Szczyrku

Jasne, dla Ciebie zrobię wyjątek, będzie bez czosnku
Jeść i pić - to to co uwielbiam najbardziej!

Fajne plany Lubię Szczyrk!


__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:32   #4942
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Hej!
Mysia oczywiście że nie mam nic przeciwko! Zakładaj śmiało! Jak coś to pisz, pomogę. Mi przyniósł szczęście i trzymam kciuki żeby i tobie się w tym wątku udało

Ja jem śniadanie i idę spać. W nocy się strasznie wierciłam. Miałam koszmar że jakiś psychopata tatę chciał mi odstrzelić. I się z nim kłóciłam, że ma chodzić w kamizelce kuloodpornej, a ten mnie pocieszył że ten typ to tylko w głowę strzela, a jemu w kasku będzie za gorąco.
Także noc z głowy. Muszę trochę nadrobić.

W nocy się obudziłam i pomyślałam, że zjadłabym fasolkę po bretońsku, a teraz mnie do kiwi ciągnie. Także muszę jakiś bar znaleźć co serwuje takie smakołyki

Mała zdjęcia wrzucę później, specjalnie dla Ciebie
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:39   #4943
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Alo alo piękne,
wstałam, skonsumowałam śniadanie i czuję się świetnie. No wiadomo, tu mnie łupnie, tam mnie łupnie, ale idzie się przyzwyczaić...;D

Guciu, Kaśka - czuję się taka dziwna, Adaś to mam wrażenie, że sam niebawem wypadnie;D Mam co jakiś czas dziwne promieniowanie po brzuszku, ale bez szaleństw. I wiecie co? Nie myślę o tym? Wyczerpałam swoją energię w tym kierunku ;P

Kaśka - na mnie okna też nic nie podziałały;P

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A to ja przepraszam, zapomniałam
Ale to akurat jest sytuacja pt. 'tak źle i tak niedobrze'



Dzięki i całej reszcie za komplementowanie ptaszyny

Cześć.
Wyobraźcie sobie, że rano, ok 5 się obudziłam i myślę 'o jak dobrze, że już weekend'... sielanka nie trwała długo...
;D myślałam, że padnę jak to przeczytałam, ale potem musiałam pomyśleć, jaki dziś faktycznie mamy dzień


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mów...
Ja się nie mogę doczekać, bo mamy już plany...zawsze tak mam, jak coś zaplanowane, to już nóżkami przebieram
Ja tam lubię spontany, nie plany, bo te wychodzą mi najlepiej. Ale rozumiem optymizm;D

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Mysiu- to życzę dzisiaj mocniejszego dnia;-* Żeby czasem się nie okazało, że wątek podziałam na ciebie w charakterystyczny sposób jeszcze nim go dobrze nie zaczęlaś prowadzić;D
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:39   #4944
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Hej!
Mysia oczywiście że nie mam nic przeciwko! Zakładaj śmiało! Jak coś to pisz, pomogę. Mi przyniósł szczęście i trzymam kciuki żeby i tobie się w tym wątku udało

Ja jem śniadanie i idę spać. W nocy się strasznie wierciłam. Miałam koszmar że jakiś psychopata tatę chciał mi odstrzelić. I się z nim kłóciłam, że ma chodzić w kamizelce kuloodpornej, a ten mnie pocieszył że ten typ to tylko w głowę strzela, a jemu w kasku będzie za gorąco.
Także noc z głowy. Muszę trochę nadrobić.

W nocy się obudziłam i pomyślałam, że zjadłabym fasolkę po bretońsku, a teraz mnie do kiwi ciągnie. Także muszę jakiś bar znaleźć co serwuje takie smakołyki

Mała zdjęcia wrzucę później, specjalnie dla Ciebie
Dzięki. Instrukcje mam, ale gwarancji nie daje, ze będzie wyglądał tak samo jak poprzednia, bo ja jestem zdolna 'inaczej'
Ale sen..
Ja miałam kiedyś podobny też z ojcem...tyle, ze mi się śniło, ze go bardzo pobili, a ja go prawie na rękach niosłam na pogotowie Co w tych głowach siedzi...
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:41   #4945
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cześć!

Tasiu
, trzymam kciuki, żebyś się lepiej poczuła
Kaśka, poszalałaś z tymi oknami! Jak chcesz przyspieszyć poród, to zapraszam jeszcze do mnie, u mnie też okna czekają na chętnego

Butter, a jaką "F" sobie znalazłaś w ICD-10?
Zazdroszczę energii. Z drugiej strony, gdybym miała więcej czasu dla siebie, to pewnie lepiej bym go spożytkowała

Mała, współczuję. Mnie na co dzień drażni cwaniactwo i upierdliwość szefa, a jednak zarabiam więcej, więc może powinnam siedzieć cicho.

Metko, to przykre, że zarabiasz malutko z takim stażem

Mi się nic nie chce - czyli dzień jak co dzień. Dłubię projekt budowlany malutkiego biurowca.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:42   #4946
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Hej!
Mysia oczywiście że nie mam nic przeciwko! Zakładaj śmiało! Jak coś to pisz, pomogę. Mi przyniósł szczęście i trzymam kciuki żeby i tobie się w tym wątku udało

Ja jem śniadanie i idę spać. W nocy się strasznie wierciłam. Miałam koszmar że jakiś psychopata tatę chciał mi odstrzelić. I się z nim kłóciłam, że ma chodzić w kamizelce kuloodpornej, a ten mnie pocieszył że ten typ to tylko w głowę strzela, a jemu w kasku będzie za gorąco.
Także noc z głowy. Muszę trochę nadrobić.

W nocy się obudziłam i pomyślałam, że zjadłabym fasolkę po bretońsku, a teraz mnie do kiwi ciągnie. Także muszę jakiś bar znaleźć co serwuje takie smakołyki

Mała zdjęcia wrzucę później, specjalnie dla Ciebie
początki są takie rozbrajające;-) odpoczywaj i jedz te wszystkie "dziwne" rzeczy;-) A na zdjęcia już się cieszę niach niach
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:43   #4947
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Jeść i pić - to to co uwielbiam najbardziej!

Fajne plany Lubię Szczyrk!
No dokładnie, ja też to lubię
A jeszcze z fajnymi osobami - tym bardziej

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
;D myślałam, że padnę jak to przeczytałam, ale potem musiałam pomyśleć, jaki dziś faktycznie mamy dzień

Ja tam lubię spontany, nie plany, bo te wychodzą mi najlepiej. Ale rozumiem optymizm;D
No Ty się śmiejesz... a wiesz, jak ja cierpiałam, jak do mojej świadomości dotarło, że dziś jest środa?

O nie, spontanów nie lubię. Wolę mieć zaplanowane.
Ja się nie czuje komfortowo w spontanach. Ale chyba muszę nad tym popracować, żeby czasem się zdobyć na coś nieplanowanego...

Rodzisz?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:46   #4948
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Butter, teraz doczytałam o Szczyrku - ja kocham to miasteczko, bo stamtąd pochodzi moja mama, mam tam bliską rodzinę, w tym babcię
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:46   #4949
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Blonde- bidna, i takie chwile bywają. Ty to i tak masz anielską cierpliwość do dziecka. Ja się momentami boję, że jestem zbytnią furiatką;P

[

no bywaja...chwała Bogu, ze niedlugo bedzie nowe przedszkole, bo nawet po tych 2-3 godz z innymi dziecmi moje dziecko jest inne!

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

zacznę od tego, że dzisiaj ŚRODA! Nie PIĄTEK! buuuuuu!
Ja chce weekend!




Bika powodzenia dziisaj w żłobku! Fajnie, że Emilka nie boi się ludzi.
Ale uważaj: wczoraj w trójce była audycja o pierwszym dniu w przedszkolu i kobieta napisała maila, ktorym mnie rozwaliła: "pierwszy dzień w przedszkolu to pestka, drugiego dnia dziecko orientuje się, że nie była to jednorazowa atrakcja"
choć mam nadzieje, że u Was wszystko będzie ok!


Blonde super, że Seba się tak świetnie dogaduje z dziećmi!
A powiedz mi jak tam z jego mową? Bo nic ostatnio nie mówisz


Wczorajszy dzień świetny!
Załatwiłam jedną sprawę w banku, która się za mną ciągnęła. Później sushi z mężem - było super! A na koniec pojechaliśmy do znajomych na mecz. Świetny dzień!
Tylko przez to wszystko nie miałam czasu ugotować obiadu na dzisiaj, więc będzie coś na szybko, a zrobię faszerowane papryczki na jutro
i cale szczescie!

Co do przedszkola/ złobka to tak wlasnie bywaKłopoty zaczynaja sie po kilku dniach, bo dziecko juz wie, ze zostanie tam na dłuzej.No ale trzeba byc dobrej mysli, wyjscia nie ma
Takze Bika bedzie dobrze

Co do mowy Seby to jest postep, sami to widzimy, ale nie jest to tak jak bym tego chciała, chce mowic, powtarza i mówi w dwóch jezykach, no ale nadal tez mówi po swojemu no i nie wszystko wyraznie powtarza. I widze, ze on duzo wie, potrafi, tylko jest leniwy. Mówi jak mu sie chce...
i szybko sie denerwuje...
A narazie nic nie mówie, bo nadal czekam na list do szpitala, ktory mam nadzieje, ze wkrótce dostane, bo osiwiejeLogopeda tez wstrzymany, bo wakacje, takze mysle, ze niebawem ruszymy na nowo ze wszystkim...
Tz na mnie krzyczy,z e za duzo czytam i sie bez sensu nakrecam, ale naprawde sie martwie, zwłaszcza, ze tu i w Pl mowili mi co innego...

za udany dzien

Czesc
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 08:47   #4950
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Butter, a jaką "F" sobie znalazłaś w ICD-10?
Zazdroszczę energii. Z drugiej strony, gdybym miała więcej czasu dla siebie, to pewnie lepiej bym go spożytkowała
F60.5
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.