Rossmann to dla mnie..... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-04, 14:30   #61
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

oolong, czytam tytuł wątku i nie rozumiem jak można o wszystko obwiniać niczemu niewinne kasjerki. To one zwykle obrywają od wkurzonych klientów i tak, tu się przydaje empatia. Bo wielu ludzi jej nie okazuje. I jak ktoś narzeka to narzeka na kasjerki, a nie pisze maile do sieci. I napisz mi gdzie Cię obraziłam i wyśmiałam, bo nie widzę. Patrzę, czytam po dziesięć razy i nie widzę. Jestem tak ślepa? Czy może za mało we mnie uczuć?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

A może takie obrażające było to, że opisywałam jak może wyglądać praca kasjerek, że nie mogą zwracać uwagi klientów, że mogą zapominać o gratisach? To było takie wyśmiewcze i obrażające?
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 17:33   #62
xniji
Raczkowanie
 
Avatar xniji
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 291
GG do xniji
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
...miejsce, w którym nigdy nie ma tego, czego chcę (a, głupia, łażę tam i mam nadzieję).
dokładnie tak!
xniji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 09:35   #63
Aguniaczek
Przyczajenie
 
Avatar Aguniaczek
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

Miejse, w którym kupuję pieluchy, podkłady na przwijak i słoiczki hippa. To także dobre miejsce na zanlezienie drobnego prezentu dla koleżanki.
__________________
Grzeczne dziewczyny to niegrzeczne dziewczyny, które nie zostały przyłapane.
Aguniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 17:19   #64
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
...miejsce, w którym zawsze czuję na plecach oddech ochrony
Dokładnie - niestety ...
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 16:49   #65
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

Za mną też ochroniarze ganiają jak szaleni, a nigdy nic nie ukradłam.

Taka śliczna dziewczyna jestem że przyciągam ich jak magnes
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 17:44   #66
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

Ja mam Rossmana praktycznie pod samym blokiem. Kupuję tam dużo kosmetyków pielęgnacyjnych, artykułów higienicznych i art. gospodarstwa domowego. Nie kupuję np. kolorówki. Z tego sklepu prawie nigdy nie wychodzę z pustymi rękami, za to z pustym portfelem dość często ;x Są tam tanie marki niedostępne w innych drogeriach, tj. Isana czy Synergen. Jeśli zdarzają się długie kolejki to są obsługiwane bardzo sprawnie. Panie na kasach są miłe, ale za to ochroniarze mnie denerwują. Tak jak dziewczyny wyżej pisały, chodzą za nami po całym sklepie, jakbyśmy wszystkie przychodziły tam kraść, a nie robić uczciwe zakupy. No, ale mniejsza. I tak lubię Rossmana.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:36   #67
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

Bardzo lubię chodzic do rossmana, tym bardziej że teraz gdy wychodzę ze szkoły mam do niego 10 min piechotą.
Lecz tak jak już wspomniałyście wkurzają mnie ochroniarze, rozumiem, że chcą chronić przed kradzieżą, ale kurde, czuję się jak jakiś przestępca, kiedy mi facet stoi nad głową. Mam ochote wtedy krzyknąć: ''Helllołł, nie chce nic ukraść!''. Serio, mają przecież bramki, nawet gdyby chcieli cos wynieść to wątpię czy by się im udało
No, ale te kasjerki....Chryste...
w lipcu kupiłam sobie podkład miss sporty antybakteryjny (całkowicie beznadziejny, na marginesie...). Daję wam slowo, że na półce bylo napisane ''9.99''. Przy kasie dowiedziałam się że 12.99 i mówię tej kobiecie, że na półce jest 9.99, a ona mi ciągle kit wciska że 13 zł. I jeszcze ta jej mina typu ''czego ty smarkulo chcesz''. Kupiłam, ale byłam wściekła, jestem z reguły zbyt miła i pokorna, żeby się kłócić. Teraz za każdym razem jak tam jestem sprawdzam cene pod czytnikiem.

Mimo to kocham rossman za te ceny i promocje.
A teraz jak jeszcze odkryłam te kody promocyjne, to chyba zbankrutuję
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 16:50   #68
cam88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

Jakie kody promocyjne jeśli można wiedzieć? Brzmi bardzo kusząco, a nie słyszałam o czymś takim
cam88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 15:24   #69
chloe2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 20
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Bardzo lubię chodzic do rossmana, tym bardziej że teraz gdy wychodzę ze szkoły mam do niego 10 min piechotą.
Lecz tak jak już wspomniałyście wkurzają mnie ochroniarze, rozumiem, że chcą chronić przed kradzieżą, ale kurde, czuję się jak jakiś przestępca, kiedy mi facet stoi nad głową. Mam ochote wtedy krzyknąć: ''Helllołł, nie chce nic ukraść!''. Serio, mają przecież bramki, nawet gdyby chcieli cos wynieść to wątpię czy by się im udało
No, ale te kasjerki....Chryste...
w lipcu kupiłam sobie podkład miss sporty antybakteryjny (całkowicie beznadziejny, na marginesie...). Daję wam slowo, że na półce bylo napisane ''9.99''. Przy kasie dowiedziałam się że 12.99 i mówię tej kobiecie, że na półce jest 9.99, a ona mi ciągle kit wciska że 13 zł. I jeszcze ta jej mina typu ''czego ty smarkulo chcesz''. Kupiłam, ale byłam wściekła, jestem z reguły zbyt miła i pokorna, żeby się kłócić. Teraz za każdym razem jak tam jestem sprawdzam cene pod czytnikiem.

Mimo to kocham rossman za te ceny i promocje.
A teraz jak jeszcze odkryłam te kody promocyjne, to chyba zbankrutuję
Następnym razem jak będziesz miała taką sytuację, że na półce będzie inna cena a przy kasie okaże się coś zupełnie innego poproś asystentkę sklepu, aby zmieniła Ci cenę. Masz obowiązek kupić za taką cenę jaka jest na półce. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i pracownikom też czasami zdarza się, że nie zmienią ceny, gdy jest podwyżka tak więc następnym razem walcz o swoje, nie chodzi tu o tą różnicę, tylko o zasadę!
chloe2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:41   #70
Hazaja
Raczkowanie
 
Avatar Hazaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

jedyna drogeria w której bywam regularnie i nigdy nie wychodzę z pustymi rękami.
__________________
http://hazajka.blogspot.com/ <- Hazaja w blogosferze.
Hazaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 01:53   #71
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

Przeczytalam wpisy i wiem jedno, Polacy to bardzo marudny narod.
wiem tez drugie, zlodziejstwo jest u nas ogromne - slyszalam jak ludzie kradli papier toaletowy i mydlo z toalet na salach weselnych, a nawet na w pol zuzyte odswiezacze - takie galatertki - z kibli mniejskich.
wiec wcaaaale sie nie dziwie, ze skoro pracownicy rossmana musza placic za ukradzione produkty (to jest chore...) to patrza kazdemu na rece, bo niestety i takie "zwyczajne" osobki jak my tu okazuja sie zlodziejami jesli jest okazja.
co do gratisow, to szczerze mowiac jak jakis chce to sama sie pytam i nawet nie wpadlam na to, zeby robic z tego problem, nawet mi nie przyszlo do glowy, zeby mi kasjerka o tym mowila.
co ja to ma obchodzic, w koncu to moj zakup i moj gratis.
do tej pory myslalam, ze one/oni sobie to biora (co jest normalne dla wszystkich innych zawodow - zwlaszcza w Polsce), ale teraz widze, ze nie.
jesli chodzi o utrzymywanie porzadku to wielokrotnie slyszalam o tym, ze kasjerzy i sprzedawcy maja zakaz komentowania i wdawania sie w jakiekolwiek spory. poza tym jakbym miala pracowac szybko i dobrze na kasie, to nie sadze, ze mialabym czas i glowe do pilnowania kolejki - koncu to dorosli ludzie przewaznie w niej stoja.

a taki przyklad z tym jak to by bylo jakby wszyscy wpychali sie przed niepelnosprawnego. rownie malo realny- a jakby tak nagle pojawila sie w rossmanie grupa kobiet w ciazy np. 15 to ja mam je wszystkie przepuscic i czekac pol godziny tak?

w rossmannach, do ktorych chodze, jest zazwyczaj przyzwoita temperatura, ochroniarze jak sie na mnie patrza to sie do nich uroczo usmiecham i zazwyczaj zaczerwienieni znikaja, kasjerki mowia mi dzien dobry i zazwyczja sa mile. jesli ktos sie wpycha przede mnie w kolejke to zwracam mu uwage, nie czekam, az pani kasjerka nas ustawi, bo to nie przedszkole.

poza tym kupuje ulubione kosmetyki babydreama, isany, alterry, rival the loop i jeszcze kremy dla mamy i produkty facelle, ktorych nie ma gdzie idziej,a ktore sa utrzymane na bardzo dobrym poziomie. wyszukuje promocji i wkurzam sie, jak te panie, na ktore akurat nie gapi sie ochroniarz, wsadzaja palca we wszystkie mozliwe kosmetyki.
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2011-12-31 o 01:57
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 18:23   #72
venilaaa
Raczkowanie
 
Avatar venilaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 164
Dot.: Rossmann to dla mnie.....

Rossmann to dla mnie... drogeria w której kupuje moje ukochane kosmetyki ISANA
__________________
Moje blogi:

veni-fashion.blogspot.com trochę mody
wypchana-marzeniami.blogspot.com żyję zdrowo - mój motywator do zmian na lepsze
venilaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.