Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-28, 11:37   #2071
mementos
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 167
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

niewiem jeszcze... jak sie spłukam wodą to sie dokadnie zastanowie ale chyba będzie Dior Homme,który jak pamiętam mi sie konczy :P wychodze na swiatło dzienne wiec czas sie uzdatnić do widoku :P
mementos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 12:35   #2072
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Etra Etro, bardzo smakowity zapach
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 12:47   #2073
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
dziś Innocent
Ja również, dobrze że noszę różdżkę w torebce bo niczym bym nie pachniała dziś
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 12:50   #2074
stupka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Ja dzisiaj pachne cacharelem "amor amor" słodki, kobiecy, zmysłowy. zawsze dobieram perfumy do swojego stroju i nastroju, a ze dis chce być romantyczna i mam na sobie dużo czerwieni to wybrałam ten zapach.
stupka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 13:08   #2075
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A dziękuję, jak na debiut to i owszem
A dziś jest Feminite du Bois - i kupiłabym sobie flaszeczkę, korzystając z Sephorowego smsa, ale one są tak strasznie nietrwałe - ulatniają się ze mnie szybciej nawet niż Theorema, a to był chyba rekord.
Zdolna jestes- gratuluje udanego debiutu (mam kolezanki, ktore nabawily sie nerwicy podczas tworzenia French pedicure )
Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
"In love again" YSL
...
Dosłownie i w przenośni
Beliczku- bardzo milo przeczytac taka wiadomosc


Pachne dzisiaj NU, z malenka kropelka Sequoi i BC (wiem, wiem brzmi dziwnie, ale pachnie przepieknie )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 13:26   #2076
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Dzisiaj Musc Ravageur. Mam mieszane uczucia co do tego zapachu. To może się okazać burzliwa miłość.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 14:27   #2077
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Palisander
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 14:37   #2078
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Dzisiaj Musc Ravageur. Mam mieszane uczucia co do tego zapachu. To może się okazać burzliwa miłość.
Pieńkowa Damo, napisz coś więcej o swoich wrażeniach
Do mnie właśnie dotarł dekant Musc Ravageur (mam go już na łapie) i więcej podobieństwa znajduję do Shalimara i Mitsouko Guerlain niż do L LL, do której MR jest często porównywany
W każdym razie czuję, że przepadłam z kretesem... Gdzie można nabyć większą flaszkę?!

A globalnie Angel - to już ciąg
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:01   #2079
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Prada
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:21   #2080
metehabel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Hiris Hermesa...nietrwały, wieć tylko wiem, że nim pachnę
metehabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:23   #2081
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

A ja się zastanwiałam oglądając Twój zbiorek, Sabbath, czemu nie ma w nim NU... A Ty go po prostu jeszcze nie znałaś!

Historia dzisiejszego pachnięcia ( czy jak tam to odmienić):
Najpierw postanowiłam doprawić się Fire z Oriflame i padłam, bo mnie głowa rozbolała jakbym robiła tak:
Potem przyszły cudowne próbeczki i nie mogłam się oprzeć. LN to Ange ou Demon (zupełnie nie współgra z moim bólem głowy, okrutnik), PN My Queen (mmmm , zanosi się na dłuższą znajomość).
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 15:25   #2082
metehabel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 9
Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Dzisiaj Musc Ravageur. Mam mieszane uczucia co do tego zapachu. To może się okazać burzliwa miłość.

Musc Ravageur to najbardziej burzliwa ale i najtrwalsza miłość jaką znam z autopsji.
Jedyny zapach z kategorii sprzedam/ukradnę żeby mieć. Naogół jestem dosyć powściągliwa i nie mam takich napadów pożądania, ale Musc Ravageur to moim zdaniem zapach, który mogłam albo od razu znienawidzieć i oddać komuś próbkę albo pokochać. Stało sie to ostatnie.

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Pieńkowa Damo, napisz coś więcej o swoich wrażeniach
Do mnie właśnie dotarł dekant Musc Ravageur (mam go już na łapie) i więcej podobieństwa znajduję do Shalimara i Mitsouko Guerlain niż do L LL, do której MR jest często porównywany
W każdym razie czuję, że przepadłam z kretesem... Gdzie można nabyć większą flaszkę?!
Na Forum Perfumy w Gazecie znalazłam wypowiedź, że zapach ma być "niedługo" dostępny w Polsce.
Dla mnie osoby wypowiadające się tam to perfumowi eksperci, ale żadnych konkretów jeszcze nie było.
Bardzo na to liczę bo na Allegro nie ma.
Była jedna flaszka i sprzedana została za ponad 400zł.
Jest też próbka razem z Armani Prive, ale próbka to jakby zjesć kawałek czegoś kiedy ma się ochotę na całość
Na Ebay bywa i chyba Ebay pozostaje albo kanałami zagranicznych znajomości...

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-06-28 o 15:54 Powód: post pod postem i poprawiłam cytat
metehabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:30   #2083
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Pieńkowa Damo, napisz coś więcej o swoich wrażeniach
Joasiak, nie pisałam nic więcej o wrażeniach, bo naprawdę bardzo trudno ustosunkować mi się do tego zapachu. Ale postaram się. Po pierwsze trudno mi uwierzyć, że ktoś z takich składników stworzył taki ''sztuczny'' zapach. W Musc Ravageur nie czuję prawie w ogóle wymienionych w składzie nut, jedynie na samym początku cynamon. O ile na początku miałam wrażenie, że to cięta blacha z wypadku, teraz wydaje mi się, że ktoś wsadził do flakonu...zapach blaszanego, operacyjnego stołu. Ja czuję w Musc chłód przejmujący do szpiku kości. Taki chłód jaki czuło się oglądając szpital z miasteczka Twin Peaks. Migające światło i korytarz, na końcu którego jest ''a man in a smiling bag''.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:30   #2084
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A ja się zastanwiałam oglądając Twój zbiorek, Sabbath, czemu nie ma w nim NU... A Ty go po prostu jeszcze nie znałaś!
Ja przyznaję się jawnie, choć z niejakim skrępowaniem (a może żalem raczej), że dopiero to forum otworzyło mi oczy na zapachy niespotykane w ogólnodostępnych perfumeriach. Nie wiem dlaczego wydawało mi się, że to miarodajna oferta...
Agnysko, czy brak jeszcze jakiegoś zapachu Cię zastanowił? Bo jeśli tak, chętnie bym skorzystała z rady/podpowiedzi. Z NU trafiłabyś bowiem idealnie.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Historia dzisiejszego pachnięcia ( czy jak tam to odmienić):
Pachnienia?

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Najpierw postanowiłam doprawić się Fire z Oriflame i padłam, bo mnie głowa rozbolała jakbym robiła tak:
Potem przyszły cudowne próbeczki i nie mogłam się oprzeć. LN to Ange ou Demon (zupełnie nie współgra z moim bólem głowy, okrutnik), PN My Queen (mmmm , zanosi się na dłuższą znajomość).
Powiedziałabym, żeś biedactwo, ale te "cudowne próbeczki" jakoś zmniejszają moje współczucie.
Miłego upajania się bez bólu... czegokolwiek.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:31   #2085
tammmau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Perfumy którymi zawsze pachnę... juz od kilk lat to Armani - Aqua di Gio
oprócz tego
miss cherie - Dior - mistrz
City Glam - Armani
New York - DKNY
Magnetism - Eskada
Deep Red - Hugo Boss
tammmau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 16:09   #2086
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Sabbath, moje propozycje to Le baiser du Dragon (czyli Smok), Poison (nazwa też chyba odpowiednia, prawda?), Maroussia, no i może męskie M7 (mają w sobie coś z Opium). Teraz drżę w oczekiwaniu, jak ocenisz moje propozycje.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 16:13   #2087
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Dzis Sequoia globalnie. Bylam w perfumerii, bo chcialam powachac jeszcze raz Angel i Agenta... Myslalam, ze kupie, ale jednak nie. Podobaja mi sie obydwa, ale w tej chwili nie na tyle, abym musiala je miec .
Za to kupilam w prezencie perfumy dla przyjaciolki i kuzynki Znam ich gust, wiec powinny byc zadowolone. Dla pierwszej Euphoria, a dla drugiej Nina Nina Ricci...
Oczywiscie ja tez nie wyszlam z niczym Nabylam malutenka flaszeczke Aromatics Elixir Clinique... Tylko 10 ml. Bardziej w testach testowych, bo nie wiem, czy spodobaja mi sie na tyle, aby miec wieksza pojemnosc.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 16:23   #2088
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Pachniałam- i do teraz pachnę, bo trwały jest bardzo- Ysatisem. Musiałam się dosłodzić i podgrzać w tak zimny dzień- ogarnia mnie mocne przeczucie, z dnia na dzień coraz mocniejsze- że takie będzie lato. A przynamiej lato w Trójmieście Nachodzi mnie taka koszmarna myśl.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 16:29   #2089
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Pachniałam- i do teraz pachnę, bo trwały jest bardzo- Ysatisem. Musiałam się dosłodzić i podgrzać w tak zimny dzień- ogarnia mnie mocne przeczucie, z dnia na dzień coraz mocniejsze- że takie będzie lato. A przynamiej lato w Trójmieście Nachodzi mnie taka koszmarna myśl.
Paskudna dziś pogoda, prawda ? Ja wraz z koleżanką lazłam dziś bitą godzinę w tym najgorszym deszczu - parasola oczywiście nie miałyśmy. A ciuchy miałam obsolutnie nieodpowiednie... Ehhh...

Alien - piękny jest. Nie wiem co w nim ma być takiego "nieziemskiego" i "kosmicznego". Piękny jaśmin + dodatki, których nie potrafię zidentyfikować.
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 16:36   #2090
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Pachniałam- i do teraz pachnę, bo trwały jest bardzo- Ysatisem. Musiałam się dosłodzić i podgrzać w tak zimny dzień- ogarnia mnie mocne przeczucie, z dnia na dzień coraz mocniejsze- że takie będzie lato. A przynamiej lato w Trójmieście Nachodzi mnie taka koszmarna myśl.
Koto Kochana- nawet mnie nie strasz
Nie jestem wielbicielka upalow, ale mam (wciaz) ogromna nadzieje, ze Trojmiasto ugosci mnie sloneczna pogoda
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 16:44   #2091
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Sabbath, moje propozycje to Le baiser du Dragon (czyli Smok), Poison (nazwa też chyba odpowiednia, prawda?), Maroussia, no i może męskie M7 (mają w sobie coś z Opium). Teraz drżę w oczekiwaniu, jak ocenisz moje propozycje.

No proszę...

Poison i Smoka recenzowałam (o tym ostatnim pisałam dodatkowo w tym wątku w poście 1308 https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...te#post4602637)
Ostatecznie to, co decyduje, że nie mam Poison to tabuny podstarzałych palyboyów dopytujące się, czym tak pięknie pachnę, a Smok... Smok jest kapryśny i nigdy nie wiem, jakim smokiem okaże się danego dnia: pięknym, potężnym, Złotym Smokiem Mądrości, czy raczej paskudnym Smaugiem...
Mimo daleko posuniętej smokofilii - tego smoka nie mogę ostatecznie oswoić.

Marousii nie znam, podobnie M7, ale skuszona Twoimi typami - z pewnością zrobię wszystko, by poznać.

Szacuneczek i dzięki wielkie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 16:49   #2092
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Paskudna dziś pogoda, prawda ? Ja wraz z koleżanką lazłam dziś bitą godzinę w tym najgorszym deszczu - parasola oczywiście nie miałyśmy. A ciuchy miałam obsolutnie nieodpowiednie... Ehhh...

Alien - piękny jest. Nie wiem co w nim ma być takiego "nieziemskiego" i "kosmicznego". Piękny jaśmin + dodatki, których nie potrafię zidentyfikować.
Daigee, współczuję łażenia w zimnych i mokrych ciuchach, natomiast zazdroszczę jaśminowego Obcego.
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Koto Kochana- nawet mnie nie strasz
Nie jestem wielbicielka upalow, ale mam (wciaz) ogromna nadzieje, ze Trojmiasto ugosci mnie sloneczna pogoda
Kattarino- to tylko moje głupie przeczucia, odnośnie pogody, może będzie akurat skwar, upał itd.
choć dzisiaj- rano 12 stopni, brr...
Trzeba będzie także ponowić spotkanie maniaków zapachowych, na którym zjawisz się i TY- zresztą już była wstępnie o tym mowa!
No i Daigee! Też na potkaniu!
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 16:53   #2093
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Po dzisiejszej ,,burzy'' w domu wyszło słońce i pachnę sobie upajającym Lalique Le Parfum - kocham ten zapach
Po za tym robię porządki w perfumach czyli zmian ciąg dalszy
Buziaki kochane
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 17:51   #2094
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ostatecznie to, co decyduje, że nie mam Poison to tabuny podstarzałych palyboyów dopytujące się, czym tak pięknie pachnę, a Smok... Smok jest kapryśny i nigdy nie wiem, jakim smokiem okaże się danego dnia: pięknym, potężnym, Złotym Smokiem Mądrości, czy raczej paskudnym Smaugiem...
Mimo daleko posuniętej smokofilii - tego smoka nie mogę ostatecznie oswoić.
Marousii nie znam, podobnie M7, ale skuszona Twoimi typami - z pewnością zrobię wszystko, by poznać.
Sabbath...
Co do Smoka mam podobne odczucia - ostatnio go nie używam, ale flaszka dumnie stoi w toaletce. "Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz..."
M7 również polecam. Bardzo do niego podobne jest męskie Nomadic z Oriflame, na mnie nawet ładniejsze. O Maroussi wolę nie wspominać...


A ja pachnę A*Men'em (jak ostatnio codziennie ), mam 4 z egzaminu w indeksie i czekam na pizzę pepperoni. Jeszcze tylko zaliczenie w poniedziałek...
Ach, i bieganie jak kot z pęcherzem po wpisy

Dziękuję Dobrym Duszom za trzymanie kciuków
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 17:53   #2095
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Sabbath...
Co do Smoka mam podobne odczucia - ostatnio go nie używam, ale flaszka dumnie stoi w toaletce. "Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz..."
M7 również polecam. Bardzo do niego podobne jest męskie Nomadic z Oriflame, na mnie nawet ładniejsze. O Maroussi wolę nie wspominać...


A ja pachnę A*Men'em (jak ostatnio codziennie ), mam 4 z egzaminu w indeksie i czekam na pizzę pepperoni. Jeszcze tylko zaliczenie w poniedziałek...
Ach, i bieganie jak kot z pęcherzem po wpisy
Rachelko- gratulacje
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 18:39   #2096
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez metehabel Pokaż wiadomość
Musc Ravageur to najbardziej burzliwa ale i najtrwalsza miłość jaką znam z autopsji.
Jedyny zapach z kategorii sprzedam/ukradnę żeby mieć. Naogół jestem dosyć powściągliwa i nie mam takich napadów pożądania, ale Musc Ravageur to moim zdaniem zapach, który mogłam albo od razu znienawidzieć i oddać komuś próbkę albo pokochać. Stało sie to ostatnie.



Na Forum Perfumy w Gazecie znalazłam wypowiedź, że zapach ma być "niedługo" dostępny w Polsce.
Dla mnie osoby wypowiadające się tam to perfumowi eksperci, ale żadnych konkretów jeszcze nie było.
Bardzo na to liczę bo na Allegro nie ma.
Była jedna flaszka i sprzedana została za ponad 400zł.
Jest też próbka razem z Armani Prive, ale próbka to jakby zjesć kawałek czegoś kiedy ma się ochotę na całość
Na Ebay bywa i chyba Ebay pozostaje albo kanałami zagranicznych znajomości...
Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Joasiak, nie pisałam nic więcej o wrażeniach, bo naprawdę bardzo trudno ustosunkować mi się do tego zapachu. Ale postaram się. Po pierwsze trudno mi uwierzyć, że ktoś z takich składników stworzył taki ''sztuczny'' zapach. W Musc Ravageur nie czuję prawie w ogóle wymienionych w składzie nut, jedynie na samym początku cynamon. O ile na początku miałam wrażenie, że to cięta blacha z wypadku, teraz wydaje mi się, że ktoś wsadził do flakonu...zapach blaszanego, operacyjnego stołu. Ja czuję w Musc chłód przejmujący do szpiku kości. Taki chłód jaki czuło się oglądając szpital z miasteczka Twin Peaks. Migające światło i korytarz, na końcu którego jest ''a man in a smiling bag''.
No więc ja mam na nadgarstku od kilku godzin MR i już wiem, że nawet gdybym miała się sprzedać, to i tak go kiedyś kupię

Dla mnie na poczatku to cielesność wprost ze starych zapachów Guerlain: Shalimar, L'Heure Bleue, Mitsouko - czuję skórę i irysa i może trochę potu... Te pierwsze nuty są wręcz namacalne, fizjologiczne do szpiku kości. Cynamonu na tym etapie nie czuję, dopiero później kiedy zapach łagodnieje i ociepla się, ale i tak pozostaje dominujący i rzucający na kolana. Potężny to chyba najlepsze słowo.

Pożądam, pragnę, pożądam i pragnę - tylko gdzie tu cudo dorwać...?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 19:07   #2097
Cosenza
Przyczajenie
 
Avatar Cosenza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

MOSCHINO FUNNY !
__________________
Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma...
Cosenza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 19:12   #2098
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

In Black edt
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 20:01   #2099
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cały dzień w cudownej chmurce Insolence, teraz na noc Innocent - eh, perfumy są cudowne
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 20:08   #2100
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
No więc ja mam na nadgarstku od kilku godzin MR i już wiem, że nawet gdybym miała się sprzedać, to i tak go kiedyś kupię

Dla mnie na poczatku to cielesność wprost ze starych zapachów Guerlain: Shalimar, L'Heure Bleue, Mitsouko - czuję skórę i irysa i może trochę potu... Te pierwsze nuty są wręcz namacalne, fizjologiczne do szpiku kości. Cynamonu na tym etapie nie czuję, dopiero później kiedy zapach łagodnieje i ociepla się, ale i tak pozostaje dominujący i rzucający na kolana. Potężny to chyba najlepsze słowo.

Pożądam, pragnę, pożądam i pragnę - tylko gdzie tu cudo dorwać...?
Joasiak, miałam identyczne jak Ty odczucia, kiedy testowałam po raz pierwszy Musc Ravageur. Tylko,że ja nie potrafiłabym się z nim zaprzyjaźnić, bo zbyt mnie wystraszył, swoim dominującym charakterem i fizjologiczną nutą.

Swoje wrażenia opisałam w wątku” Frederic Malle Editions de Parfums” założonym przez Anniehall ( post #67)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ur#post3648158


Warto przeczytać świetny opis MR Toccaty( post #16 w wątku „ najpiękniejszy męski zapach niszowy” )
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ur#post3173863


Dziś pachnę Ambre Soie i chyba będzie kolejna miłość. Na razie staram się sobie wmówić,że nie musze go mieć, tym bardziej, że cena zaporowa

Dziękuję Dobrej Duszyczce za próbkę
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.