Co powinnam w tej sytuacji zrobić - opuścić lekcję by móc iść na fakultety? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-28, 20:23   #1
zagubiona125
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona125
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 52

Co powinnam w tej sytuacji zrobić - opuścić lekcję by móc iść na fakultety?


Witajcie! Jutro mam fakultety z wosu i zastanawiam sie czy na nie iść ponieważ wypadają w tym samym czasie kiedy mam lekcje angielskiego. Była możliwość żeby ten angielski przesunąć na inny dzień ,ale dyrekcja powiedziała ,że zrobi to tylko wtedy gdy nauczycielka od tego przedmiotu sie na to zgodzi. Niestety ona się na to nie zgodziła i efekt jest taki ,że połowa klasy musi wybierać czy iść na angielski z tą babą ( na którym zresztą nic prawie nie robimy tylko słuchamy jak ta baba wyżywa sie na każdym po kolei) czy iść na fakultety z wosu na których naprawde solidnie przygotowujemy się do matury. Zależy mi żeby pójsć na te fakultety bo bedziemy powtarzać ten dział ,którego akurat nie rozumiem a jest to ważny dział ale boje się ,że jeśli nie pójde na ten angielski to ta nauczycielka poleci na skarge do dyrektorki. Niestety właśnie z tą nauczycielką mam na pieńku od początku szkoły. Co mam zrobić iść na ten angielski i sie nudzić godzine na przedmiocie którego nie zdaje i pisać z niego kartkówke z 300 słówek na których nauczenie mieliśmy tylko 4 dni czzy iść na fakultety z wosu i spróbować nauczyć się tych zagadnień ,które nie do końca rozumiem a mogą się trafić na maturze. POMOCY!
zagubiona125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 22:20   #2
casus_belli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 467
Dot.: Co powinnam w tej sytuacji zrobić?

Trochę późno, ale...jaki to dział z WoSu? Może, jeśli byś chciała, to coś pomogę, ew. podsunę jakieś materiały?
casus_belli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 07:57   #3
EwelinaBobek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Co powinnam w tej sytuacji zrobić?

zapytaj nauczycielki czy nie możesz odrabiać po lekcjach angielskiego
__________________
reklama
EwelinaBobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-11 08:57:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.