W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-01, 13:32   #2521
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
dok³adnie, metoda do dziecka,
poza tym jestem zdania ¿e na wychowanie cz³owieka sk³ada siê dzieñ po dniu, czyli zainteresowanie dzieckiem i po¶wiêcanie mu czasu, empatia, stawianie granic i konsekwencje, a przede wszystkim rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, jak z drugim cz³owiekiem i nie traktowanie go jak gówniarza...
niestety jest to bardzo trudne jak doros³y sam ze swoimi uczuciami ma problemy


i to jest ¶wiêta prawda
zawsze mieli¶my 2 imiona w razie czego i tylko jedno z nich dziecku pasowa³o... zawsze w znaczeniu ¿e mam 4 dzieci


u mnie ja jestem staruch±, mój m±¿ jest 4 lata starszy a siwych ledwo mu co parê wyskoczy³o, to jawna niesprawiedliwo¶æ!


mnie siê podoba, moja mia³a na imiê Mika

mam pytanko, bo gdzie¶ mi siê w ³azience palette a10 szwenda, jaki to mniej wiêcej poziom? 10?11? i czy jakby potrzyma³ krócej i np z woda 6 lub 9% to mo¿na osi±gn±æ co¶ ciemniejszego?
to poziom 10. mozna obnizyc na 9% oksy ale nizej bez sensu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:36   #2522
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kupujecie jakie¶ prezenty t¿-tom na walentynki?? Ja ju¿ wiem co mojemu kupiê

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am jeszcze jedno zdjêcie tutaj te¿ tak jako¶ ¶wiat³o dziwnie pada i wygl±da jak bym mia³am rude plamy na ¿ywo kolor jest jednolity
Oooo tu widaæ piêkny kolor Zazdroszczê

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny wpad³am na chwilê zameldowaæ ¿e ¿yjê i znikam na jaki¶ czas. Za du¿o siê w moim ¿yciu ostatnio z³ego dzieje. Je¶li co¶ ruszy albo w jedn± stronê albo w drug± to siê odezwê. Buziaki
Oby siê wszystko u³o¿y³o Trzymaj siê

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
Gratulacje!!!
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:36   #2523
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Chyba wymy¶li³am imiê dla ¶wini TOSIA Jak wam sie podoba? ¶winia teraz siedzi z moja sis w domu i ona postawi³a jej klatke kolo kanapy gdzie siedzi i gada do niej , a ¶iwnia schowa³a sie w k±t i boi sie



mam nadzieje ze moja nic nie nawiedzi



pokazuj,ale wypikowaæ zawsze trzeba


dziêkuje



Mi ¶winie tez dali w kartonie
a co do pisiania na kompie spêdzam przy nim spokojnie 11godzin dziennie z tego 8 w pracy w której pisze ca³y czas na kompie bo pisze umowy i z wami i czasem, maile wiec na klawiaturze pisze prawie non stop i do tego szybko paznokciami a nie opuszkami, takie prztykanie smieszne slychaæ
tosia fajne mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a poka¿esz mi przyk³ad jak je pi³owaæ tzn jakis wzór jak moje maja wygl±daæ?
i tak patrzy³am jak robi siê ¿el na naturalne paznokcie...
cover to to samo co ¿el buduj±cy?
i jak np z kolorami? trzeba kolorowe ¿ele kupowaæ czy np na ¿elowy paznokieæ malowaæ?


ale go potraktowa³a¶
dobrze ¿e mowy wkrótce
mój nie ma siwych w³osów(nie widzê)bo blondynem jest


ja tam rudego nic nie widzê
³adny kolorek


Trzymaj siê ciep³o!!


z³o¿ê gratulacje tutaj bo nie mam bloga:piwo :
tu masz linka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430550

ciebie dotyczy zdjecie 1 i 4 (pozostale nie bo nei masz zelu na nich).

cover i budujacy to rozne rzeczy, choc gestymi coverami mozna budowac pazurka.
mozna kolorowe kupic, ale to dosyc drogi interes, a mozna lakierami po wierzchu malowac i trzyma jak zloto po 2-3 tygodnie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:37   #2524
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to poziom 10. mozna obnizyc na 9% oksy ale nizej bez sensu.
a to dziêkujê, dla mnie za jasno ale siostra siê ucieszy z prezentu
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:37   #2525
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kupujecie jakie¶ prezenty t¿-tom na walentynki?? Ja ju¿ wiem co mojemu kupiê



Oooo tu widaæ piêkny kolor Zazdroszczê



Oby siê wszystko u³o¿y³o Trzymaj siê



Gratulacje!!!
co kupujesz? my sobie zawsze wlasnorecznie kartki wypisane dajemy ale wpisujemy w srodek cos jak liscik milosny a prezenty to ustalamy kwote i zalezy czy kase mamy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:39   #2526
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Mam jeszcze pytanie techniczne . Odrost na godzine okolo, a w polowie tego czasu na reszte??? Bo malaks chyba nie wystaeczy u mnie?? Az tak jasnych w³osów to ja nie mam, a chce by sie wyrownaly
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:41   #2527
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Chyba wymy¶li³am imiê dla ¶wini TOSIA Jak wam sie podoba? ¶winia teraz siedzi z moja sis w domu i ona postawi³a jej klatke kolo kanapy gdzie siedzi i gada do niej , a ¶iwnia schowa³a sie w k±t i boi sie
Tosia ³adne imiê

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
co kupujesz? my sobie zawsze wlasnorecznie kartki wypisane dajemy ale wpisujemy w srodek cos jak liscik milosny a prezenty to ustalamy kwote i zalezy czy kase mamy.
Na w±tku pepcowym czyta³am ¿e przysz³a dostawa walentynkowa i maj± kajdanki z futerkiem A do tego mu pewnie dokupiê jakie¶ bokserki z wzorem A od niego wystarcz± mi ró¿e Jedne, które dosta³am od niego na urodziny 3 lata temu do dzi¶ siê nie osypa³y ani trochê
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 13:44   #2528
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kupujecie jakie¶ prezenty t¿-tom na walentynki?? Ja ju¿ wiem co mojemu kupiê
my z tz nie obchodzimy
czasami mnie zaskakuje i kwiaty kupuje
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
tosia fajne mi sie podoba


tu masz linka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430550

ciebie dotyczy zdjecie 1 i 4 (pozostale nie bo nei masz zelu na nich).

cover i budujacy to rozne rzeczy, choc gestymi coverami mozna budowac pazurka.
mozna kolorowe kupic, ale to dosyc drogi interes, a mozna lakierami po wierzchu malowac i trzyma jak zloto po 2-3 tygodnie
czyli najpierw muszê tak zapu¶ciæ pazury ¿eby ten bok by³ równy z przodem i ³adnie spi³owaæ? dobrze zrozumia³am??

a taki zestaw startowy na pocz±tek mo¿e byæ?
http://www.allepaznokcie.pl/13573--0...-wszystko.html
ewentualnie co mu brakuje
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:47   #2529
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
tosia fajne mi sie podoba


tu masz linka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430550

ciebie dotyczy zdjecie 1 i 4 (pozostale nie bo nei masz zelu na nich).

cover i budujacy to rozne rzeczy, choc gestymi coverami mozna budowac pazurka.
mozna kolorowe kupic, ale to dosyc drogi interes, a mozna lakierami po wierzchu malowac i trzyma jak zloto po 2-3 tygodnie
Kurcze, te¿ bym chcia³a sobie paznokcie robiæ
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:48   #2530
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Exclusive, tu akuratbobchodzê siê z sob± jak z jajem... nie wiem czy dobrze, ale przezycia zrobily swoje. Niczego nie podnosze i ze tak powiem nie wyciskam siê na kibelku hehehe.

Moja ciocia powiedziala mi tak - jak juz jest ci±¿a, taka mocno trzymaj±ca siê to nawet ci¶niêciecie kupy nie powinno miec znaczenia.- hahahaha
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:49   #2531
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kamciutka, Ninedin
Ja siê w ogóle zastanawiam nad jednym. Do bycia mam± mi bardzo daleko i nie ¶pieszno wcale, ale mo¿e kiedy¶ siê tak stanie. Mówicie, ¿e na 20 dzieci, 7 nie pali. Dlaczego rodzice mierz± w to, ¿e 'uf, co tam ¿e jara, dobrze ¿e w s³oneczko nie gra!', gdzie palenie te¿ jest patologi±, jak na 13 lat. Nie oszukujmy siê, to normalne nie jest, tak samo jak seks, chlanie, narkotyki itd... I co takiego robi± rodzice, ¿e ta '7mka dzieciaków' nie jest sk³onna do robienia tych wszystkich g³upot, potrafi siê postawiæ.



Napisa³am egzamin, po prostu cuda na kiju, bo o 11.20 okaza³o siê, ¿e nie bêdê dopuszczona... no to ok, smuteczek idê na zakupy, poprawiæ sobie humor :p I ca³e szczê¶cie, ¿e by³am w okolicy, bo o 12.04 (na 12 egzamin, ale co tam) dzwoni do mnie kumpela i mówi bym zapitala³a, bo jednak wpuszcza. No teksas. Jako¶ posz³o, ale nie jestem przekonana.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 13:54   #2532
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Odno¶nie tego farbowania odpowie która¶??
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:56   #2533
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ spamerki

W Mianowniku jest:wesz , ale rzadko jest jedna Wszy osobi¶cie nie mia³am, ale kiedy¶ jeszcze w ni¿szych klasach podstawówki przysz³a do mnie kole¿anka i ona mia³a. Pó¼niej babcia zauwa¿y³a wesz gdzie¶ chyba na poduszce. zabi³a j± i przepatrzy³a mi g³owê Potem mia³am zakaz zapraszania tej kole¿anki Dlatego nie lubiê zakazów Ona dosta³a od tej jednej z klasy, która zawsze mia³a Tak¿e mo¿na wytêpiæ, ale przede wszystkim trzeba zlikwidowaæ je u tej osoby, która roznosi po klasie Nie wiem czy trzeba ciuchy wygotowywaæ czy nie- no mo¿na wypraæ - zreszt± u mnie taki zwyczaj, ¿e zdejmuje siê ubrania po przyj¶ciu i id± do prania Wesz tak od razu nie przejdzie, trzeba mieæ bliski kontakt z osob±, która jest zawszawiona
jak sobie pomy¶lê, ¿e mog³am od tych dzieci dostaæ, to a¿ mnie g³owa swêdzi
Bunny a jak by siê zachowa³a fryzjerka w sytuacji gdyby przysz³a zawszawiona klientka? Takie teoretyczne pytanie Zawsze mnie to obrzydza³o, ¿e np. fryzjerka czy kosmetyczka musi robiæ przy brudnej klientce Jedn± tak± paniusiê widzia³am w salonie kosmetycznym mia³a tak strasznie brudne nogi i d³ugie zakrêcone paznokcie palców stóp

Kotka fajne imiê , takie ludzkie Kiedy¶ idê ci ja ulic± i s³yszê, jak mnie kto¶ po imieniu wo³a, a to do jamniczki by³o
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:01   #2534
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam jeszcze pytanie techniczne . Odrost na godzine okolo, a w polowie tego czasu na reszte??? Bo malaks chyba nie wystaeczy u mnie?? Az tak jasnych w³osów to ja nie mam, a chce by sie wyrownaly
na reszte to 20 minut wystarczy.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Tosia ³adne imiê



Na w±tku pepcowym czyta³am ¿e przysz³a dostawa walentynkowa i maj± kajdanki z futerkiem A do tego mu pewnie dokupiê jakie¶ bokserki z wzorem A od niego wystarcz± mi ró¿e Jedne, które dosta³am od niego na urodziny 3 lata temu do dzi¶ siê nie osypa³y ani trochê
chyba nie jest zbyt wylewny? mi sie marzy zeby tz mnie sku³ ale on co najwyzej woli mnie zwiazac i szarfa na oczy dobre i to
moj znow lubi robic prezenty i srednio co miesiac cos od niego dostaje- a to tusz do rzes jakis drogi, sam kupuje i przynosi, a to ciuszek, bielizna...roznosci

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
my z tz nie obchodzimy
czasami mnie zaskakuje i kwiaty kupuje


czyli najpierw muszê tak zapu¶ciæ pazury ¿eby ten bok by³ równy z przodem i ³adnie spi³owaæ? dobrze zrozumia³am??

a taki zestaw startowy na pocz±tek mo¿e byæ?
http://www.allepaznokcie.pl/13573--0...-wszystko.html
ewentualnie co mu brakuje
zestawy startowe to dupa, bo taniej kupisz na sztuki i tylko to co potrzebujesz, ale dobry zel to podstawa, a o tym na alle nie mam opinii, ale w srodowisku mowi sie ze sa do dupy
juz teraz mozesz te boczki przypilowac zeby wysmuklac plytke i zeby tak rosly.

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Exclusive, tu akuratbobchodzê siê z sob± jak z jajem... nie wiem czy dobrze, ale przezycia zrobily swoje. Niczego nie podnosze i ze tak powiem nie wyciskam siê na kibelku hehehe.

Moja ciocia powiedziala mi tak - jak juz jest ci±¿a, taka mocno trzymaj±ca siê to nawet ci¶niêciecie kupy nie powinno miec znaczenia.- hahahaha
to naprawde technika robienia kupy ma tu jakies znaczenie pierwsze slysze serio????

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Kamciutka, Ninedin
Ja siê w ogóle zastanawiam nad jednym. Do bycia mam± mi bardzo daleko i nie ¶pieszno wcale, ale mo¿e kiedy¶ siê tak stanie. Mówicie, ¿e na 20 dzieci, 7 nie pali. Dlaczego rodzice mierz± w to, ¿e 'uf, co tam ¿e jara, dobrze ¿e w s³oneczko nie gra!', gdzie palenie te¿ jest patologi±, jak na 13 lat. Nie oszukujmy siê, to normalne nie jest, tak samo jak seks, chlanie, narkotyki itd... I co takiego robi± rodzice, ¿e ta '7mka dzieciaków' nie jest sk³onna do robienia tych wszystkich g³upot, potrafi siê postawiæ.



Napisa³am egzamin, po prostu cuda na kiju, bo o 11.20 okaza³o siê, ¿e nie bêdê dopuszczona... no to ok, smuteczek idê na zakupy, poprawiæ sobie humor :p I ca³e szczê¶cie, ¿e by³am w okolicy, bo o 12.04 (na 12 egzamin, ale co tam) dzwoni do mnie kumpela i mówi bym zapitala³a, bo jednak wpuszcza. No teksas. Jako¶ posz³o, ale nie jestem przekonana.
bedzie dobrze, zobaczysz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:08   #2535
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Kamciutka, Ninedin
Ja siê w ogóle zastanawiam nad jednym. Do bycia mam± mi bardzo daleko i nie ¶pieszno wcale, ale mo¿e kiedy¶ siê tak stanie. Mówicie, ¿e na 20 dzieci, 7 nie pali. Dlaczego rodzice mierz± w to, ¿e 'uf, co tam ¿e jara, dobrze ¿e w s³oneczko nie gra!', gdzie palenie te¿ jest patologi±, jak na 13 lat. Nie oszukujmy siê, to normalne nie jest, tak samo jak seks, chlanie, narkotyki itd... I co takiego robi± rodzice, ¿e ta '7mka dzieciaków' nie jest sk³onna do robienia tych wszystkich g³upot, potrafi siê postawiæ.

Napisa³am egzamin, po prostu cuda na kiju, bo o 11.20 okaza³o siê, ¿e nie bêdê dopuszczona... no to ok, smuteczek idê na zakupy, poprawiæ sobie humor :p I ca³e szczê¶cie, ¿e by³am w okolicy, bo o 12.04 (na 12 egzamin, ale co tam) dzwoni do mnie kumpela i mówi bym zapitala³a, bo jednak wpuszcza. No teksas. Jako¶ posz³o, ale nie jestem przekonana.
Za wynik ostateczny

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Exclusive, tu akuratbobchodzê siê z sob± jak z jajem... nie wiem czy dobrze, ale przezycia zrobily swoje. Niczego nie podnosze i ze tak powiem nie wyciskam siê na kibelku hehehe.

Moja ciocia powiedziala mi tak - jak juz jest ci±¿a, taka mocno trzymaj±ca siê to nawet ci¶niêciecie kupy nie powinno miec znaczenia.- hahahaha
A to te¿ nie jest dobre Bo je¶li co¶ ma byæ nie tak, to pomimo Twoich starañ i tak bêdzie, i naprawdê niewiele zdzia³asz. A pretensje ¿e mog³a¶ zrobiæ wiêcej zawsze bêd±. Je¶li lekarka Ci mówi ¿e wszystko rozwija siê dobrze to po co masz siê traktowaæ jak schorowan± i oszczêdzaæ we wszystkim na maxa? W tych pierwszych tygodniach przewa¿nie siê wyja¶nia czy dziecko dobrze siê rozwija i ma szansê prze¿ycia, i tego raczej nie zmienisz, to matka natura eliminuje niestety s³absze istotki i nie masz na to ¿adnego wp³ywu No ale to tylko moja ma³a rada, rozumiem ¿e Ci ciê¿ko po tej stracie, ale na Twoim miejscu w pierwszych miesi±cach ci±¿y korzysta³abym na maxa ze wszystkiego, póki to brzuch jeszcze ma³y i krêgos³up tak nie ci±¿y... Bo potem mo¿esz ¿a³owaæ ¿e tego nie wykorzysta³a¶, a jak dzidziu¶ siê pojawi bêdziesz mia³a mniej si³y i czasu na wszystko
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:18   #2536
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Novelove, czasami lanie wody pomaga zaliczyc, ale na chociaz najnizsza ocene napewno zaliczysz.;-)

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Exclusive, jak napisa³a¶ tak te¿ bêbê robiæ :-D
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:19   #2537
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ spamerki

W Mianowniku jest:wesz , ale rzadko jest jedna Wszy osobi¶cie nie mia³am, ale kiedy¶ jeszcze w ni¿szych klasach podstawówki przysz³a do mnie kole¿anka i ona mia³a. Pó¼niej babcia zauwa¿y³a wesz gdzie¶ chyba na poduszce. zabi³a j± i przepatrzy³a mi g³owê Potem mia³am zakaz zapraszania tej kole¿anki Dlatego nie lubiê zakazów Ona dosta³a od tej jednej z klasy, która zawsze mia³a Tak¿e mo¿na wytêpiæ, ale przede wszystkim trzeba zlikwidowaæ je u tej osoby, która roznosi po klasie Nie wiem czy trzeba ciuchy wygotowywaæ czy nie- no mo¿na wypraæ - zreszt± u mnie taki zwyczaj, ¿e zdejmuje siê ubrania po przyj¶ciu i id± do prania Wesz tak od razu nie przejdzie, trzeba mieæ bliski kontakt z osob±, która jest zawszawiona
jak sobie pomy¶lê, ¿e mog³am od tych dzieci dostaæ, to a¿ mnie g³owa swêdzi
Bunny a jak by siê zachowa³a fryzjerka w sytuacji gdyby przysz³a zawszawiona klientka? Takie teoretyczne pytanie Zawsze mnie to obrzydza³o, ¿e np. fryzjerka czy kosmetyczka musi robiæ przy brudnej klientce Jedn± tak± paniusiê widzia³am w salonie kosmetycznym mia³a tak strasznie brudne nogi i d³ugie zakrêcone paznokcie palców stóp

Kotka fajne imiê , takie ludzkie Kiedy¶ idê ci ja ulic± i s³yszê, jak mnie kto¶ po imieniu wo³a, a to do jamniczki by³o
moja mistrzyni miala kilka razy taka akcje z klientka z wszami i mi opowiadala tu paniusie zadbane, bogaczki, zloto, sygnety, bransolety, makijaz wieczorowy...
ale jak jest nowy klient to sie sprawdza skore glowy, stan wlosow testy dotykowe i te rzeczy i zaklada karte klienta. no i ona patrzy a kobita ma wszy i to mnostwo! wlosy uczesane w kok i zlakierowane na sztywno ale widac!
wiec w takiej sytuacji sie odmawia uslugi, kieruje do apteki albo dermatologa, albo chociazby rodzinnego... i tyle. do widzenia, wroc pani jak bedziesz czysta.

tylko sprzatanie pozniej salonu i wlasna paranoja koszmar nie zyczony nikomu mowila ze zamknela salon na dobe, wszystko wydezynfekowaly, sterylizowaly bo nie wiedziala czy sie nie rozniesie cholerstwo bo kobita siedziala w poczekalni z pol godziny z gazetka

zawsze, jezeli ktos ceni swoja wartosc i jakosc wlasnych uslug, a widzi ze sa jakies przeciwskazania do zabiegu to sie prosi klienta grzecznie o przyjscie w innym terminie i usuniecie negatywnych rzeczy.
np mialam klientke z czarnymi od ziemi pazurami.
cos sie tlumaczyla ze niby z dzialki przyjechala, no i ok.
ale dalam szczotke, pilniczek i zaprosilam do lazienki- ja nie mam w obowiazku tego czyscic jej babka sie nie pogniewala nic a nic, wrocila usmiechnieta i byla stala klientka.

dla mnie przyjscie z takimi "kwiatkami" to jawny brak szacunku do mani/pedi/fryz/kosme itp.
wykluczam przypadki losowe, oraz starsze osoby, ktore maja problem np z higiena stop no i pazurki rogowacieja im to niestety ale bez profesjonalnej pomocy sobie nie poradza.
ale jak widze grzybice- to odsylam do lekarza i nici z zabiegu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:20   #2538
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
chyba nie jest zbyt wylewny? mi sie marzy zeby tz mnie sku³ ale on co najwyzej woli mnie zwiazac i szarfa na oczy dobre i to
moj znow lubi robic prezenty i srednio co miesiac cos od niego dostaje- a to tusz do rzes jakis drogi, sam kupuje i przynosi, a to ciuszek, bielizna...roznosci
Szarfa na oczy te¿ jest dobra Kup te kajdanki i mu daj i powiedz ¿e ma je odpowiednio wykorzystaæ wieczorem My z t¿ te¿ lubimy takie ró¿ne zabawy Nie jest u nas nudno, mimo ¿e to mój pierwszy partner ³ó¿kowy, i mam nadziejê ostatni Odno¶nie tego co napisa³a¶ wcze¶niej to ja te¿ tego nie rozumiem. Teraz co¶ dziwnego siê dzieje w zwi±zkach, po 4 latach bycia razem mój apetyt na t¿ coraz bardziej ro¶nie, i coraz bardziej siê otwieramy na siebie, nie rozumiem jak mo¿na kochaæ siê 2 razy w miesi±cu w zdrowym zwi±zku Przecie¿ to potrzebne do tego ¿eby wszystko gra³o, seks jednoczy parê i roz³adowuje ca³e napiêcie przecie¿ Wiem np. ¿e wiele osób maj±cych dziecko skar¿y siê ¿e potem seks to ju¿ nie taki sam itd. itp. Mój t¿ by³ przy porodzie, i jako¶ ani siê nie obrzydzi³ ani nic, wrêcz przeciwnie, wiêc zapewniam: przy dziecku TE¯ mo¿na mieæ udane ¿ycie seksualne, wystarcz± dobre chêci i namiêtno¶æ, zawsze co¶ siê wymy¶li w razie potrzeby Ja jestem zadowolona i ¿yczê tego innym

Zazdroszczê Ci, mój t¿ to nie z tych On nie pamiêta kiedy mam urodziny, ba, nawet nie wie kiedy jego rodzice czy siostry je obchodz± Chocia¿ w tym roku siê poprawi³, i nie zapomnia³ A z prezentów jakie mi "Robi" to przewa¿nie winko jakie¶ kupuje i masa¿yk czy co¶ w ten deseñ mi³ego A no i nieraz mi butki zamawia³ na all jak ³adne oczy zrobi³am
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:24   #2539
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
na reszte to 20 minut wystarczy.


chyba nie jest zbyt wylewny? mi sie marzy zeby tz mnie sku³ ale on co najwyzej woli mnie zwiazac i szarfa na oczy dobre i to
moj znow lubi robic prezenty i srednio co miesiac cos od niego dostaje- a to tusz do rzes jakis drogi, sam kupuje i przynosi, a to ciuszek, bielizna...roznosci


zestawy startowe to dupa, bo taniej kupisz na sztuki i tylko to co potrzebujesz, ale dobry zel to podstawa, a o tym na alle nie mam opinii, ale w srodowisku mowi sie ze sa do dupy
juz teraz mozesz te boczki przypilowac zeby wysmuklac plytke i zeby tak rosly.


to naprawde technika robienia kupy ma tu jakies znaczenie pierwsze slysze serio????


bedzie dobrze, zobaczysz
ok Bunny na razie spi³owa³am wg wskazówek, boki i koñce na prosto i lekko zaokr±glone
muszê poczekaæ a¿ boki np w kciukach odrosn± bo s± w kszta³cie bardziej owalnym;/
a jaki ¿el polecasz?
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 14:25   #2540
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

No tak, no bo co bêdziesz czy¶ciæ jej pazury. Fakt faktem czy do fryzjera, kosmetyczki czy manikiurzystki idzie sie po to aby byæ piêkn±, ale nie zwalnia to z podstaw higieny...
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:26   #2541
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju¿ zdurnia³am. Przysz³y te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawiaæ,czy nie? Tak siê napali³am, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawiê, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, proszê?

edit:wstawi³am w tym te¿ co mia³am
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-02-01 o 14:50
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:28   #2542
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Szarfa na oczy te¿ jest dobra Kup te kajdanki i mu daj i powiedz ¿e ma je odpowiednio wykorzystaæ wieczorem My z t¿ te¿ lubimy takie ró¿ne zabawy Nie jest u nas nudno, mimo ¿e to mój pierwszy partner ³ó¿kowy, i mam nadziejê ostatni Odno¶nie tego co napisa³a¶ wcze¶niej to ja te¿ tego nie rozumiem. Teraz co¶ dziwnego siê dzieje w zwi±zkach, po 4 latach bycia razem mój apetyt na t¿ coraz bardziej ro¶nie, i coraz bardziej siê otwieramy na siebie, nie rozumiem jak mo¿na kochaæ siê 2 razy w miesi±cu w zdrowym zwi±zku Przecie¿ to potrzebne do tego ¿eby wszystko gra³o, seks jednoczy parê i roz³adowuje ca³e napiêcie przecie¿ Wiem np. ¿e wiele osób maj±cych dziecko skar¿y siê ¿e potem seks to ju¿ nie taki sam itd. itp. Mój t¿ by³ przy porodzie, i jako¶ ani siê nie obrzydzi³ ani nic, wrêcz przeciwnie, wiêc zapewniam: przy dziecku TE¯ mo¿na mieæ udane ¿ycie seksualne, wystarcz± dobre chêci i namiêtno¶æ, zawsze co¶ siê wymy¶li w razie potrzeby Ja jestem zadowolona i ¿yczê tego innym

Zazdroszczê Ci, mój t¿ to nie z tych On nie pamiêta kiedy mam urodziny, ba, nawet nie wie kiedy jego rodzice czy siostry je obchodz± Chocia¿ w tym roku siê poprawi³, i nie zapomnia³ A z prezentów jakie mi "Robi" to przewa¿nie winko jakie¶ kupuje i masa¿yk czy co¶ w ten deseñ mi³ego A no i nieraz mi butki zamawia³ na all jak ³adne oczy zrobi³am
moj ma duzy temperament czasem az za ale wszelkie nowinki troche go przerastaja o kajdankach gledze juz pare lat ( w koncu w tym roku nasza 10 rocznica ) i z jednej strony by chcial a z drugiej sie boi ze np klucz gdzies zgubi w uniesieniu
jego konik to szybki sex w extremalnych miejscach tylko ja troche z tego wyroslam ale milo sie wspomina np na plazy czy na werandzie gdzie kazdy mogl nas zobaczyc

obserwuje znajome pary i smieje sie z nich w duszy, np facet sie do laski przytula od tylu, cos tam jej do ucha szepnie czy pocaluje w szyje a ta jak odskoczy, w ³eb mu da i jeszcze wydrze sie ze co on robi to nie dziwne ze potem juz nie podchodzi nawet
albo inna- latamy na zakupy, smiejemy sie wieczorem jakies tam spotkanko, a tylko jej tz sie do niej zaleci- ja glowa boli i zawsze ja boli jak on chce cos uzyskac
i wiele innych moglabym mowic i mowic...

dla mnie sex to pewien fundament zwiazku. moj zwiazek od tego sie zaczal i poki co jest najtrwalszym w calym moim zyciu...

ale tez robi ci widac prezenty, nie jest zle
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:28   #2543
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny a czy to prawda by nie nak³adaæ od¿ywki na d³u¿szy czas po farbowaniu, bo niby schodzi kolor itp... myslalam ze wlasnie trzeba odzywiac je.



Wlasnie sie dowiedzialam ze zamykaj± moj sklep :-( do konca lutego tu mam buc... ja mam jakiegos pecha. Od paru lat gdzie nie pracuje, lokale sie zamykaj±bi to w bajgorsYm okresie styczen, luty!!!!!
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:33   #2544
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ok Bunny na razie spi³owa³am wg wskazówek, boki i koñce na prosto i lekko zaokr±glone
muszê poczekaæ a¿ boki np w kciukach odrosn± bo s± w kszta³cie bardziej owalnym;/
a jaki ¿el polecasz?
to pokaz jak opilowalas zobaczymy czy juz ok jest
a jakie masz pazurki? raczej twarde czy miekkie i elastyczne, wyginajace sie?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
No tak, no bo co bêdziesz czy¶ciæ jej pazury. Fakt faktem czy do fryzjera, kosmetyczki czy manikiurzystki idzie sie po to aby byæ piêkn±, ale nie zwalnia to z podstaw higieny...
zebym jeszcze byla pewna co ona tam ma pod pazurami to bym moze i wyczyscila...ale byla juz akcja taka ze przyszla paniusia i miala kupsko dziecka pod tipsami

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju¿ zdurnia³am. Przysz³y te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawiaæ,czy nie? Tak siê napali³am, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawiê, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, proszê?
szczerze to mi sie bardziej podobalas jak mialas tamte okulary co masz foto w ciemnych wlosach.

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny a czy to prawda by nie nak³adaæ od¿ywki na d³u¿szy czas po farbowaniu, bo niby schodzi kolor itp... myslalam ze wlasnie trzeba odzywiac je.



Wlasnie sie dowiedzialam ze zamykaj± moj sklep :-( do konca lutego tu mam buc... ja mam jakiegos pecha. Od paru lat gdzie nie pracuje, lokale sie zamykaj±bi to w bajgorsYm okresie styczen, luty!!!!!
odzywke do farbowanych/maseczke spokojnie mozna bo jest kwasna.

inne- na dluzej dopiero po ok. 2 dobach od koloryzacji.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:34   #2545
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Exclusive, jak napisa³a¶ tak te¿ bêbê robiæ :-D
To trzymam kciuki ¿eby¶ by³a spokojna i ¿eby by³o wszystko dobrze Czêste spacerki, wizyty u lekarki zgodnie z terminami, w miarê zdrowe i racjonalne od¿ywianie (bo zachcianki pewnie bêdziesz mieæ, ale nie mo¿na spe³niaæ wszystkich bo potem bêdziesz wygl±daæ jak beczka ) i bêdzie ok Jedyne czego bym Ci odradza³a to je¿d¿enie na rowerze no i d¼wiganie ale to takich naprawdê ciê¿kich rzeczy. Z t± delikatno¶ci± w toalecie te¿ bym nie przesadza³a To normalna potrzeba fizjologiczna. Pamiêtaj te¿ ¿eby zaopatrzyæ siê w krem na rozstêpy jak bêdzie brzuszek rós³, bo ja to zaniecha³am podczas tycia w ci±¿y i niestety mam trochê pozosta³o¶ci po niej do dzi¶ A tak spytam z ciekawo¶ci- masz md³o¶ci?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:43   #2546
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ale macie fajnie. Kajdanki mamy juz daaawno. Fajna sprawa jak ma sie ³ó¿ko do ktorego mozna je przyczepic. My kochac sie na razie nie mozemy- zalecenie lekarza, ale tak sobie mysle ze zrobie wlosy, ubiore kozaczki za kolanko i przywitam go tak
Na seksie siê nke skonczy ale sa onne alternatywy

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Buahahaha lalunia mia³a kupaka dzieciaka hahahah. A sk±d wiesz ze to by³a zawarto¶æ pampersowa???




Exclusive, nie mam mdlosci. A powinny sie juz zaczac??? Wtedy tez nie mialam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

A czy do mlecznego kallosa moge dodac octu jablkowego?? To powinno go zakwasiæ co??
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:45   #2547
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
Bunny wielkie gratulacje Trzeba to jako¶ oblaæ
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:53   #2548
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale macie fajnie. Kajdanki mamy juz daaawno. Fajna sprawa jak ma sie ³ó¿ko do ktorego mozna je przyczepic. My kochac sie na razie nie mozemy- zalecenie lekarza, ale tak sobie mysle ze zrobie wlosy, ubiore kozaczki za kolanko i przywitam go tak
Na seksie siê nke skonczy ale sa onne alternatywy

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Buahahaha lalunia mia³a kupaka dzieciaka hahahah. A sk±d wiesz ze to by³a zawarto¶æ pampersowa???




Exclusive, nie mam mdlosci. A powinny sie juz zaczac??? Wtedy tez nie mialam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

A czy do mlecznego kallosa moge dodac octu jablkowego?? To powinno go zakwasiæ co??
dokladnie, nawet jak sie nie domaga mozna inaczej sie realizowac
³ozkowo

babeczka sama sie przyznala i z burakiem na twarzy stwierdzila wyrywajac rece ze ona skoczy do lazienki i zrobi z tym porzadek- a nasze miny nieziemskie byly dzis sie smieje, wtedy mialysmy mdlosci chyba wszystkie w salonie

nie bardzo dac octu, bo nie wiadomo ile go dac, zeby nie przypalic octem wlosow..daje sie lyzeczke na 1l wody a maski uzywasz duzo mniej...kilka kropli? bezsensu to... lepiej kupic byle jaka odzywke do farbowanych i miec chocby na uzywanie po farbowaniach.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:54   #2549
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kupujecie jakie¶ prezenty t¿-tom na walentynki?? Ja ju¿ wiem co mojemu kupiê



Oooo tu widaæ piêkny kolor Zazdroszczê



Oby siê wszystko u³o¿y³o Trzymaj siê



Gratulacje!!!

Ja swojemu kupi³am okulary takie do pracy z wbudowan± latark± - jest mechanikiem i wiem, ¿e bêdzie to dla niego praktyczny prezent do tego kupi³am mu jeszcze taka fajna forme do jajek w kszta³ce serduszka , bo czêsto lubimy sobie robiæ jajka sadzone a no i kartke te¿ na pewno napiszê mu jak±¶ od serca bo to podstawa a T¿ nie wiem czy mi co¶ kupi na walentynki, ale wiem, ¿e na pewno chce mnie zabraæ do jakiego¶ romantycznego miejsca

A co do seksu to u nas te¿ poprawi³o siê znacznie ¿ycie seksualne- by³am pierwsz± kobiet± mojego T¿-ta w ³ó¿ku, a on moim 3 i na pocz±tku pamiêtam bardzo ba³am siê, ¿e ciê¿ko bêdzie go rozkrêciæ itd. A teraz ju¿ znamy swoje potrzeby, wiemy co lubimy, jakie pozycje, jakie gad¿ety ³ó¿kowe itd i nie narzekam wiadomo s± dni, ¿e np. mam okres, albo ¼le siê czuje i nie mam na nic ochoty, ale to s± wyj±tkowe sytuacje i mój T¿ potrafi to uszanowaæ grunt to umieæ siê dogadaæ ze sob± i dobraæ siê odpowiednio pod wieloma k±tami....

Mam nadziejê, ¿e jak ju¿ kiedy¶ bêde mieæ dziecko to nasze ¿ycie seksualne nie pogorszy siê i ¿e bêdzie ok tak jak u Ciebie...
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-02-01 o 14:58
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:56   #2550
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kitka mówi± w tv o Twoich ¿ubrach

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju¿ zdurnia³am. Przysz³y te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawiaæ,czy nie? Tak siê napali³am, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawiê, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, proszê?
Jak dla mnie bomba! Ciekawie wygl±daj± Nove ale ¶licznie Ci z tymi w³osami, pierwszy raz Twój album widzia³am I te oczy..

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
moj ma duzy temperament czasem az za ale wszelkie nowinki troche go przerastaja o kajdankach gledze juz pare lat ( w koncu w tym roku nasza 10 rocznica ) i z jednej strony by chcial a z drugiej sie boi ze np klucz gdzies zgubi w uniesieniu
jego konik to szybki sex w extremalnych miejscach tylko ja troche z tego wyroslam ale milo sie wspomina np na plazy czy na werandzie gdzie kazdy mogl nas zobaczyc

obserwuje znajome pary i smieje sie z nich w duszy, np facet sie do laski przytula od tylu, cos tam jej do ucha szepnie czy pocaluje w szyje a ta jak odskoczy, w ³eb mu da i jeszcze wydrze sie ze co on robi to nie dziwne ze potem juz nie podchodzi nawet
albo inna- latamy na zakupy, smiejemy sie wieczorem jakies tam spotkanko, a tylko jej tz sie do niej zaleci- ja glowa boli i zawsze ja boli jak on chce cos uzyskac
i wiele innych moglabym mowic i mowic...

dla mnie sex to pewien fundament zwiazku. moj zwiazek od tego sie zaczal i poki co jest najtrwalszym w calym moim zyciu...

ale tez robi ci widac prezenty, nie jest zle
Kluczyki s± zawsze 2 o ile siê nie myle Ja Ci proponujê zawi±zaæ mu oczy szarf± i po prostu przykuæ do ³ó¿ka czy do czego¶ Postaw go przed faktem dokonanym Jak zrobisz tak ¿e mu siê spodoba to pewnie skusi siê ¿eby na Tobie to wypróbowaæ nastêpnym razem Ostatnio ogl±da³am taki program gdzie mówili o takiej fajnej d³u¿szej grze wstêpnej pobudzaj±cej wszystkie zmys³y tzn. facet zas³oni³ babce oczy i kwiatkiem przeje¿d¿a³ ko³o nosa, po karku, szyi itd, potem wzi±³ piórko i g³aska³ j± po ca³ym ciele, potem truskawki namoczy³ w czekoladzie i dra¿ni³ siê z ni± przeje¿dz±j±c po ustach a potem da³ jej zje¶æ, no a na koñcu to ju¿ wiadomo, zdj±³ opaskê i siê dzia³o

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Wlasnie sie dowiedzialam ze zamykaj± moj sklep :-( do konca lutego tu mam buc... ja mam jakiegos pecha. Od paru lat gdzie nie pracuje, lokale sie zamykaj±bi to w bajgorsYm okresie styczen, luty!!!!!
Ojej masakra Wspó³czujê Ci

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
zebym jeszcze byla pewna co ona tam ma pod pazurami to bym moze i wyczyscila...ale byla juz akcja taka ze przyszla paniusia i miala kupsko dziecka pod tipsami
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.