Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-24, 19:52   #3481
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: szamponetka/nietrwa³a farba na jasne w³osy PYTANIE :)

Cytat:
Napisane przez esor Poka¿ wiadomo¶æ
A co¶ takiego? http://allegro.pl/toner-tonery-do-wl...635099100.html
Taki toner nie zmyje siê szybko ca³kowicie?
Toner powinien siê zmyæ, ale nie wiem, jak zachowa siê na w³osach rozja¶nianych. To zale¿y te¿ od tego, w jakim stopniu s± zniszczone.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-24, 21:55   #3482
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z tym, zeby kolor zszedl do konca
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-27, 12:15   #3483
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Mnie siê szamponetki nigdy nie zmywa³y do koñca, bez wzglêdu na to, czy by³y k³adzione na w³osy rozja¶niane wcze¶niej, czy nie. Za to kolor z tonerów ³apa³ siê tylko na moich rozja¶nianych w³osach i bardzo szybko siê zmywa³ w ca³o¶ci.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 10:03   #3484
uwielbienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 77
rozja¶nienie w³osów szamponem koloryzuj±cym

Dziewczyny,
od jakiego¶ roku farbujê w³osy szamponem koloryzuj±cym z Joanny.
Jestem z niego bardzo zadowolona bo nie niszczy w³osów, nie mam odrostów, a kolor stopniowo siê wyp³ukuje.
Swój naturalny kolor mam ¶redni br±z, farbujê na czekoladowy br±z. Generalnie moje w³osy nie powróci³y do naturalnego koloru, bo ten na³o¿ony kolor mimo, ¿e stopniowo siê wyp³ukuje to i tak zostaje. Teraz chcia³abym w³osy rozja¶niæ, na jasny br±z. I co by¶cie mi poleci³y? Nie chcê u¿ywaæ zwyk³ej farby bo nie chcê odrostów. Czy poleci³yby¶cie mi jaki¶ konkretny kolor z Joanny lub innych szamponów koloryzuj±cych ¿eby z czekoladowego br±zu, który ju¿ nie jest taki ciemny, zrobiæ jasny br±z?
uwielbienie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 10:13   #3485
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: rozja¶nienie w³osów szamponem koloryzuj±cym

Niestety odrosty bêd±, bo pozbêdziesz siê pigmentu z w³osow. W tym wypadku szampon koloryzuj±cy dzia³a jak farba, tyle, ¿e wnika we w³os na innym poziomie. Jak nak³adasz czekoladowy br±z, to nadajesz im inny odcieñ b±d¼ przyciemniasz, dlatego siê troche sp³ukuje, ale z blondami jest tak, ¿e pozbywasz siê pigmentu, wiêc on ju¿ nie wraca, st±d te odrosty.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-31, 13:11   #3486
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: rozja¶nienie w³osów szamponem koloryzuj±cym

Cytat:
Napisane przez uwielbienie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,
od jakiego¶ roku farbujê w³osy szamponem koloryzuj±cym z Joanny.
Jestem z niego bardzo zadowolona bo nie niszczy w³osów, nie mam odrostów, a kolor stopniowo siê wyp³ukuje.
Swój naturalny kolor mam ¶redni br±z, farbujê na czekoladowy br±z. Generalnie moje w³osy nie powróci³y do naturalnego koloru, bo ten na³o¿ony kolor mimo, ¿e stopniowo siê wyp³ukuje to i tak zostaje. Teraz chcia³abym w³osy rozja¶niæ, na jasny br±z. I co by¶cie mi poleci³y? Nie chcê u¿ywaæ zwyk³ej farby bo nie chcê odrostów. Czy poleci³yby¶cie mi jaki¶ konkretny kolor z Joanny lub innych szamponów koloryzuj±cych ¿eby z czekoladowego br±zu, który ju¿ nie jest taki ciemny, zrobiæ jasny br±z?
Nie rozja¶nisz. Nawet farb± farbowanych w³osów nie rozja¶nisz.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-01, 17:45   #3487
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.¶l±skie
Wiadomo¶ci: 3 870
Dot.: rozja¶nienie w³osów szamponem koloryzuj±cym

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Nie rozja¶nisz. Nawet farb± farbowanych w³osów nie rozja¶nisz.
Szamponetka nie ale rozjasniaczem oczywi¶cie: )

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

A tak mnie zastanawia... szamponetki to w ogóle ³api± na farbowanych w³osach? ? Bo pamiêtam ze pare lat temu nie lapaly.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 10:07   #3488
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: rozja¶nienie w³osów szamponem koloryzuj±cym

Cytat:
Napisane przez senira666 Poka¿ wiadomo¶æ
Szamponetka nie ale rozjasniaczem oczywi¶cie: )

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

A tak mnie zastanawia... szamponetki to w ogóle ³api± na farbowanych w³osach? ? Bo pamiêtam ze pare lat temu nie lapaly.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Szamponetka nie, farba tez nie, tylko rozjasniaczem, no chyba ze masz naturalny kolor (max jasny braz), wtedy farba z oksy 9% da sie leko rozjasnic, zawsze na cieply odcien.

Szamponetki lapia na farbowanych, o ile to bedzie ciemniejszy kolor.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-06, 20:29   #3489
Marika96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 4
W³osy-szamponetka

Hej!
Postanowi³am trochê przyciemniæ sobie w³osy, no ale tu zaczyna siê problem.
Moje naturalne w³osy to niby ciemny blond, ale tak "mysi". Ale odk±d pamiêtam zawsze mia³am rozja¶nione w³osy od s³oñca(g³ownie na wierzchu, pod spodem ciemniejsze). Pod koniec wakacji postanowi³am je trochê rozja¶niæ, a w³a¶ciwie to bardziej wyrównaæ kolor. U¿y³am rozja¶niacza z spray'u z Joanny. Niby teraz te odrosty (ok. 2cm, z przodu mniej nie jest jako¶ super widoczny, bo parê osób mówi³o mi, ¿e nawet go nie widaæ, czy tam nie rzuca siê w oczy.
No ale przechodz±c do tematu :
kupi³am sobie szamponetkê z Mariona- ciemny blond. Zrobi³am próbê na pasemku i wysz³o w miarê fajnie, taki kolor jak chcia³am. No i tu moje obawy, ¿e bêdzie dosyæ widoczna ró¿nica miêdzy kolorem na odrostach a rozja¶nionymi w³osami.
No i jak to jest z t± szamponetk±? Rozja¶nione w³osy bardziej siê farbuj±? Czy mam d³u¿ej "potrzymaæ" na odrostach czy jak? Czy mo¿e jako¶ "wymieszaæ" kolory? Przyznam siê, ¿e bojê siê te¿, ¿e gdy mi siê wyp³ucze, to zostanie brzydki kolor.

Prosze o pomoc, bo zupe³nie sie na tym nie znam,
Z góry dziekujê, buziaki
Marika96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-06, 21:53   #3490
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: W³osy-szamponetka

Szamponetka powinna dobrze chwyciæ, do¶æ szybko siê wyp³ucze, ale te¿ nie do koñca. I raczej bym nie miesza³a. Nie wiem jak jest z Marionem, ale jak u¿ywa³am szamponetki z Joanny, to kolor wyszed³ jak na opakowaniu, a k³ad³am na kilkukrotnie rozja¶niane w³osy.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-06, 21:57   #3491
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: W³osy-szamponetka

Szamponetki Marion p³ucz± siê bardzo szybko, przynajmniej ciemne i czerwone i przynajmniej na moich w³osach . Co do tego jak wyjdzie, z racji tego, ¿e to szamponetka, s±dzê, ¿e równo. Spróbuj- to akurat zejdzie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 20:06   #3492
Sarolinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3
jasna szamponetka palette na ciemne w³osy i wypadanie po niej

witam )
Mam problem i prosbe do was chcia³am poesperymentowac z kolorem w³osów mam w³osy w kolorze ¶redni br±z, nigdy nie farbowane d³ygosci mniej wiêcej do po³owy pleców. Chcia³am spróbowaæ Palette z³oty blond szampon do 24 myæ. Czy jest mo¿liwe ¿e zmieni mi kolor w³osów ? Czy wyp³ucze sie z w³osów ? i s³ysza³am ¿e po tym szamponie strasznie wypadaja w³osy czy to prawda ?? dziekuje za odpowiedzi

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

prosze baardzo o odpowiedzi
Sarolinda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-14, 20:31   #3493
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: jasna szamponetka palette na ciemne w³osy i wypadanie po niej

Cytat:
Napisane przez Sarolinda Poka¿ wiadomo¶æ
witam )
Mam problem i prosbe do was chcia³am poesperymentowac z kolorem w³osów mam w³osy w kolorze ¶redni br±z, nigdy nie farbowane d³ygosci mniej wiêcej do po³owy pleców. Chcia³am spróbowaæ Palette z³oty blond szampon do 24 myæ. Czy jest mo¿liwe ¿e zmieni mi kolor w³osów ? Czy wyp³ucze sie z w³osów ? i s³ysza³am ¿e po tym szamponie strasznie wypadaja w³osy czy to prawda ?? dziekuje za odpowiedzi

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

prosze baardzo o odpowiedzi
1. Mo¿e nie byæ efektu, albo bêdzie znikomy.
2. Je¶li ma w sobie rozja¶niacz to nigdy siê nie zmyje z w³osów, nie da siê cofn±æ rozja¶niania.
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-14, 20:46   #3494
Sarolinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: jasna szamponetka palette na ciemne w³osy i wypadanie po niej

nie ma w sobie rozja¶niacza. Chodzi mi tylko o lekko zmiane czy ten szampon do 24 myc z³apie ?
Sarolinda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-15, 07:57   #3495
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 705
Dot.: jasna szamponetka palette na ciemne w³osy i wypadanie po niej

Cytat:
Napisane przez Sarolinda Poka¿ wiadomo¶æ
witam )
Mam problem i prosbe do was chcia³am poesperymentowac z kolorem w³osów mam w³osy w kolorze ¶redni br±z, nigdy nie farbowane d³ygosci mniej wiêcej do po³owy pleców. Chcia³am spróbowaæ Palette z³oty blond szampon do 24 myæ. Czy jest mo¿liwe ¿e zmieni mi kolor w³osów ? Czy wyp³ucze sie z w³osów ? i s³ysza³am ¿e po tym szamponie strasznie wypadaja w³osy czy to prawda ?? dziekuje za odpowiedzi

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

prosze baardzo o odpowiedzi
Pierwsze moje malowanie wlosow to byla szamponetka, po zmyciu i wysuszeniu wlosow nie zmienily sie ani troche. One chyba dzialaja ale na dziewczyny z jasnymi wlosami. Na mnie dopiero podzialala farba.
Syl993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-15, 10:24   #3496
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: jasna szamponetka palette na ciemne w³osy i wypadanie po niej

W 100% siê nie zmyje, ona prawdopodobnie bêdzie mieæ utleniacz 9% - czyli wysoki, wiêc rozja¶ni naturalne w³osy, za to ciê¿ko przewidzieæ jak bardzo.
A rozja¶nione w³osy ju¿ nie wróc± do swojego pierwotnego koloru.
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-15, 12:40   #3497
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: jasna szamponetka palette na ciemne w³osy i wypadanie po niej

Ewentualnie nadasz sobie refleksu. Jasna farba a ju¿ tym bardziej pó³trwa³a absolutnie nie rozja¶ni Ci w³osów diametralnie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-26, 20:20   #3498
MissSwifter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 2
Farbowanie szamponetk± - z br±zu na czerñ.

Ja chcia³abym zrobiæ to samo co podana u¿ytkowniczka w po¶cie --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=327757 szamponetk± z br±zu na czerñ. Problem w tym ¿e chcê naprawdê dobr± szamponetkê, wiem ¿e z palette nie mam ju¿ u¿ywaæ, a wiêc jaka jest najlepsza? No i czy u fryzjera da³oby siê to zrobiæ, bo nie ukrywam ¿e obawiam siê robiæ takie co na w³asn± rêkê.
MissSwifter jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-28, 14:16   #3499
maracaibo
Przyczajenie
 
Avatar maracaibo
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 8
co polecacie?

Witam

Od jakiego¶ czasu bijê siê z my¶lami o to czy farbowaæ w³osy czy nie, kiedy¶ juz próbowa³am, ale mia³am straszny problem z odrostami i w³osy mi sie niestety trochê zniszczy³y
wpad³am jednak na pomys³ aby zastosowaæ mo¿e szamponektê, która zmywa siê troche wiêcej ni¿ po 5 umyciach. moja znajoma stosuje farbê perfect mousse i twierdzi, ¿e po niej kolor nie utrzymuje siê wcale tak d³ugo i dziêki temu nie widaæ odrostów.
chcia³am zaznaczyæ, ¿e w³osy mam ciemny blond, lekko wpadaj±cy w rufy, a zafarbowac bym chcia³a na ciemniejszy co¶ wchodz±cego w czekoladê..
czy znacie jakie¶ farby do w³osów, dobrej jako¶cie, aczkolwiek, nie utrzymuj±ce siê d³ugo na w³osach? ;>
maracaibo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 15:07   #3500
Ziqu
Raczkowanie
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 134
Dot.: co polecacie?

Dziewczyny mam okropny problem.
Pofarbowa³am wczoraj w³osy Castingiem Creme Gloss, odcieñ czerwone jab³ko.
Wygl±dam fatalnie, a kolor mimo wielu myæ nie chce zej¶æ...
Czy mogê teraz pofarbowaæ te¿ Castingiem ale na kolor zbli¿ony do mojego, ewntualnie trochê ciemniejszy? Czy to z³apie? B³agam o pomoc, jestem zrozpaczona...
__________________
3.02.15 - Mam prawko
Ziqu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-29, 11:49   #3501
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Farbowanie szamponetk± - z br±zu na czerñ.

Cytat:
Napisane przez MissSwifter Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chcia³abym zrobiæ to samo co podana u¿ytkowniczka w po¶cie --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=327757 szamponetk± z br±zu na czerñ. Problem w tym ¿e chcê naprawdê dobr± szamponetkê, wiem ¿e z palette nie mam ju¿ u¿ywaæ, a wiêc jaka jest najlepsza? No i czy u fryzjera da³oby siê to zrobiæ, bo nie ukrywam ¿e obawiam siê robiæ takie co na w³asn± rêkê.
We¼ szamponetkê Joanny. Nic trudnego- nak³adasz na w³osy dok³adnie, trzymasz tyle minut, ile masz na opakowaniu i myjesz w³osy. Fryzjerzy nie farbuj± szamponetkami, bo chyba, ¿e "ciocia po znajomo¶ci".

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez maracaibo Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

Od jakiego¶ czasu bijê siê z my¶lami o to czy farbowaæ w³osy czy nie, kiedy¶ juz próbowa³am, ale mia³am straszny problem z odrostami i w³osy mi sie niestety trochê zniszczy³y
wpad³am jednak na pomys³ aby zastosowaæ mo¿e szamponektê, która zmywa siê troche wiêcej ni¿ po 5 umyciach. moja znajoma stosuje farbê perfect mousse i twierdzi, ¿e po niej kolor nie utrzymuje siê wcale tak d³ugo i dziêki temu nie widaæ odrostów.
chcia³am zaznaczyæ, ¿e w³osy mam ciemny blond, lekko wpadaj±cy w rufy, a zafarbowac bym chcia³a na ciemniejszy co¶ wchodz±cego w czekoladê..
czy znacie jakie¶ farby do w³osów, dobrej jako¶cie, aczkolwiek, nie utrzymuj±ce siê d³ugo na w³osach? ;>
Perfect Mousse zbiera rzeczywi¶cie w¶ród moich znajomych same pozytywne recenzje- ¶mia³o mo¿esz ni± sobie w³oski przyciemniæ.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Ziqu Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam okropny problem.
Pofarbowa³am wczoraj w³osy Castingiem Creme Gloss, odcieñ czerwone jab³ko.
Wygl±dam fatalnie, a kolor mimo wielu myæ nie chce zej¶æ...
Czy mogê teraz pofarbowaæ te¿ Castingiem ale na kolor zbli¿ony do mojego, ewntualnie trochê ciemniejszy? Czy to z³apie? B³agam o pomoc, jestem zrozpaczona...
A jaki jest Twój kolor?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-29, 14:25   #3502
karla_t
Przyczajenie
 
Avatar karla_t
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witajcie Dziewczyny,mam nadzieje, ze trafilam na odpowiedni watek.

Otoz jestem farbowana blondynka, regularnie co 2-3 m-ce robie balejaz... Od pewnego czasu czytam watek o olejowaniu i przeraza mnie mysl,ze na zadbane wlosy (ktore mam nadzieje bede po kuracjach olejami) mialabym nakladac regularnie rozjasniacz... Dlatego moje pytanie brzmi co wy robicie (i jak) z wlosami aby byly piekne bez balejazu? Nie chodzi mi o Jakis konkretny odcien blondu ,po prostu chcialabym pozostac nadal blondynka,ale robiac to z glowa, tak by tych wlosow nie niszczyc. Dopowiem tylko, ze nigdy sama nie kladlam zadnej farby blond na wlosy, dlatego w tym temacie jestem laikiem. Bede wdzieczna za wszelkie rady
karla_t jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-29, 23:54   #3503
Ziqu
Raczkowanie
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 134
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

SceneQueene¦redni blond.
__________________
3.02.15 - Mam prawko
Ziqu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-30, 12:40   #3504
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ziqu Poka¿ wiadomo¶æ
SceneQueene¦redni blond.
Przykro mi, Kochana, blond po³o¿ony na czerwieñ nie ma szans chwyciæ. Mo¿esz albo p³ukaæ porz±dnym szamponem przeciw³upie¿owym, albo spróbowaæ dekoloryzacji. Próbuj tak¿e lekkich szamponów rumiankowych, maseczki z jajkiem i miodem.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez karla_t Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Dziewczyny,mam nadzieje, ze trafilam na odpowiedni watek.

Otoz jestem farbowana blondynka, regularnie co 2-3 m-ce robie balejaz... Od pewnego czasu czytam watek o olejowaniu i przeraza mnie mysl,ze na zadbane wlosy (ktore mam nadzieje bede po kuracjach olejami) mialabym nakladac regularnie rozjasniacz... Dlatego moje pytanie brzmi co wy robicie (i jak) z wlosami aby byly piekne bez balejazu? Nie chodzi mi o Jakis konkretny odcien blondu ,po prostu chcialabym pozostac nadal blondynka,ale robiac to z glowa, tak by tych wlosow nie niszczyc. Dopowiem tylko, ze nigdy sama nie kladlam zadnej farby blond na wlosy, dlatego w tym temacie jestem laikiem. Bede wdzieczna za wszelkie rady
Kochana, je¶li jeste¶ ju¿ blondynk±- wystarczy, ¿e od czasu do czasu na³o¿ysz sobie na w³osy jasn± blond farbê- pokryje przecie¿ jasne ju¿ w³osy. S± nawet lekkie farby w piankach. Gorzej, je¶li masz ciemny odrost. Wówczas czeka Ciê albo jego rozja¶nianie (rzeczywi¶cie) albo po³o¿enie farby na wy¿szym oxydancie. Je¶li sama nie masz do¶wiadczenia- musisz znale¼æ dobr± fryzjerkê.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-30, 21:26   #3505
karla_t
Przyczajenie
 
Avatar karla_t
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana, je¶li jeste¶ ju¿ blondynk±- wystarczy, ¿e od czasu do czasu na³o¿ysz sobie na w³osy jasn± blond farbê- pokryje przecie¿ jasne ju¿ w³osy. S± nawet lekkie farby w piankach. Gorzej, je¶li masz ciemny odrost. Wówczas czeka Ciê albo jego rozja¶nianie (rzeczywi¶cie) albo po³o¿enie farby na wy¿szym oxydancie. Je¶li sama nie masz do¶wiadczenia- musisz znale¼æ dobr± fryzjerkê.
Oj i chcialam dzis dobrze a wyszlo okropnie, pomyslalam ze zafarbuje dzis wlosy, kolezanka polozyla rozjasniacz na odrosty(bo sa niestety ciemne), a pozniej farbe i wyszla jedna wielka zolc, jestem zalamana, a najgorsze ze zadnej fryzjerki juz na jutro nie znajde,bogu dzieki ze sylwestra w domu spedzam. Chcialam dobrze, a wyszlo do d... chcialam zadabac o te moje wlosy a chyba zniszczylam je jeszcze bardziej
karla_t jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-31, 15:25   #3506
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Teraz tylko och³odzenie- fioletowa p³ukanka / szampon z Joanny fioletowy + maseczka och³adzaj±ca do blondu Marion i ¿ó³ci siê pozbêdziesz.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-05, 21:47   #3507
wonka080
Raczkowanie
 
Avatar wonka080
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: szamponetka/nietrwa³a farba na jasne w³osy PYTANIE :)

Cytat:
Napisane przez esor Poka¿ wiadomo¶æ
A co¶ takiego? http://allegro.pl/toner-tonery-do-wl...635099100.html
Taki toner nie zmyje siê szybko ca³kowicie?
Farbowa³am w³osy tonerami w odcieniach br±zu u fryzjera. Wspominam je bardzo dobrze. Kolor spiera³ siê bardzo równomiernie, odrost nie by³ mocno widoczny, ³adnie zlewa³ siê z ca³ym kolorem, ale nie zszed³ ca³kowicie. Oczywi¶cie muszê dodaæ, ¿e mia³am wcze¶niej farbowane w³osy normalnymi farbami.


Ja mam inne pytanie. Czy kto¶ stosowa³ mo¿e szampon koloryzuj±cy z Joico? Bardzo interesuje mnie ten produkt i zastanawiam siê czy jest warty uwagi
__________________
____________________
_______________________
wonka080 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-09, 22:37   #3508
AnetaChan
Rozeznanie
 
Avatar AnetaChan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 515
Rudy! zostanie, czy nie zostanie? oto jest pytanie ;)

Hej
Moje w³osy maj± odcieñ ¶redniego-po jasny blond. Ostatnio zaczê³am siê jednak zastanawiaæ jak wygl±da³abym w rudych. Chcia³abym wypróbowaæ na nich wiêc szamponetkê. Zdajê sobiê jednak sprawê z tego, ¿e obietnice producenta, ¿e kolor zejdzie po 6-8 myciach, nie musz± byæ zbyt trafne. Wolê wiêc zapytaæ Was: czy która¶ z Was farbowa³a blond w³osy rud± szamponetk±? po ilu myciach zszed³ Wam ten rudy? I czy je¿eli nie zejdzie sam, to po potraktowaniu go farb± któr± zwykle u¿ywam, wróci do normalno¶ci, czy ju¿ do koñca zostanie mi ruda po¶wiata?³
Zale¿y mi na w miarê szybkich odpowiedziach, tak¿e przepraszam, ale nie mam czasu na przekopanie ca³ego forum
AnetaChan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-10, 00:34   #3509
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 047
Dot.: Rudy! zostanie, czy nie zostanie? oto jest pytanie ;)

U¿y³am Delii z Rossmanna na blond w³osy. Po 1: po chwili szuka³am innej metody koloryzacji, zeby efekt by³ bardziej widoczny bo Delia da³a bardzo subtelny. Osobi¶cie nie wierzê, by spra³o sie i zostawi³o nienaruszony efekt na w³osach. Mogê sie oczywi¶cie mylic, ale nie s±dzê, by rudy zszedl bez szwanku, rudy pigment ciê¿ko wywalic z w³osów mimo ¿e p³owieje szybko. A co do farby, je¿eli nie zejdzie po prostu potraktuj w³osy farb± neutralizujac± rudo¶c, bêdzie to pewnie 7 po rpzecinku, ale poczekaj a¿ wypowie sie fryzdjerska. Poczytaj jeszcze opinie w KWC.

Edytowane przez Misseczka
Czas edycji: 2014-01-10 o 00:42
Misseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-12, 13:16   #3510
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Rudy! zostanie, czy nie zostanie? oto jest pytanie ;)

Rudo¶ci gasz± popiele- 1 po kropce.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.