Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-13, 21:30   #1111
patricia__88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

dodam jeszcze kilka zdjêc, moze to wam pomoze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg HS2.jpg (34,6 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HS3.jpg (37,4 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg HS4.jpg (41,1 KB, 29 za³adowañ)
patricia__88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-13, 21:41   #1112
patricia__88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor

Cytat:
Napisane przez patricia__88 Poka¿ wiadomo¶æ
hm ja mam taki zwyk³y br±z, troche szarawy...a honey wydaje mi sie ze ma taki troche pod rudy
W zasadzie, to ja mam dosyæ ciemny br±z, ale za to naturalny, niestety nie moge teraz dodac zdjecia. Myslicie ze zlapalby mi taki kolorek?
patricia__88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-15, 18:52   #1113
patricia__88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Nikt nie pomo¿e? Plissss
patricia__88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-16, 12:36   #1114
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 529
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

patricia__88, je¶li masz naturalne w³osy to na pewno chwyci Ci taki kolor, bo to bêd± podobne odcienie. Honey ma lekki poblask rudego, ale tylko w s³oñcu, wiêc na pewno nie id¼ w stronê mahoniowych br±zow, bo moim zdaniem to nie to. Ja na Twoim miejscu obstawia³abym jakie¶ kasztany, jasne br±zy. Na pewno nie ciemny br±z, bo wyjdzie du¿o ciemniejszy ni¿ ma Honey. Poszukaj w paletach kolorów ró¿nych firm w³a¶nie w¶ród takich odcieni. Jak kolor lekko Ci siê "spierze" to zapewniam Ciê, ¿e bêdziesz mia³a ja¶niejszy poblask, tym bardziej w s³oñcu i bêdzie bardzo zbli¿ony do tego od Honey
__________________

Oldziunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-16, 12:49   #1115
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

cze¶æ dziewczyny
mam problem i z racji, ¿e jestem zielona w temacie, to zwracam siê do Was z pytaniem.
chcia³abym uzyskaæ kolor taki jak z serii Garnier Color Naturals - 6.46 czerwieñ miedziana.
problem polega na tym, ¿e farby Garniera na mnie nie dzia³aj±, nie ³api± równomiernie i sp³ukuj± siê ju¿ po kilku myciach. tak, jakbym potraktowa³a moje w³osy szamponetk±.
po drugie - od kilku miesiêcy farbowa³am moje w³osy na skandynawski blond. wychodzi³ raczej taki platynowy, ale to w³a¶nie wtedy chcia³am uzyskaæ
teraz jednak kolor mi siê znudzi³ i mam wielk± ochotê na zmiany.
mój problem polega na tym, ¿e w sobotê na³o¿y³am na moje w³osy w³a¶nie t± farbê Garniera w nadziei, ¿e mo¿e choæ trochê moje w³osy zrudziej±, za jaki¶ czas ponownie na³o¿ê t± sam± farbê i wreszcie uzyskam oczekiwany odcieñ. jednak efekt przeszed³ moje najgorsze oczekiwania. mam w³osy czerwono-br±zowo-ró¿owe, a najgorsze, ¿e farba z³apa³a nierówno (byæ mo¿e dlatego, ¿e wcze¶niej u¿ywa³am farb z tymi najstraszniejszymi dla w³osów utleniaczami) i równie¿ nierówno siê sp³ukuje - miejscami mam ró¿owe w³osy, miejscami blond, a miejscami czerwone b±d¼ br±zowe.
i teraz proszê Was o radê - co zrobiæ, ¿eby uzyskaæ kolor jak z opakowania Garniera - miedziana czerwieñ? co zrobiæ, by farba pokry³a równomiernie w³osy?
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-16, 22:07   #1116
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny
mam problem i z racji, ¿e jestem zielona w temacie, to zwracam siê do Was z pytaniem.
chcia³abym uzyskaæ kolor taki jak z serii Garnier Color Naturals - 6.46 czerwieñ miedziana.
problem polega na tym, ¿e farby Garniera na mnie nie dzia³aj±, nie ³api± równomiernie i sp³ukuj± siê ju¿ po kilku myciach. tak, jakbym potraktowa³a moje w³osy szamponetk±.
po drugie - od kilku miesiêcy farbowa³am moje w³osy na skandynawski blond. wychodzi³ raczej taki platynowy, ale to w³a¶nie wtedy chcia³am uzyskaæ
teraz jednak kolor mi siê znudzi³ i mam wielk± ochotê na zmiany.
mój problem polega na tym, ¿e w sobotê na³o¿y³am na moje w³osy w³a¶nie t± farbê Garniera w nadziei, ¿e mo¿e choæ trochê moje w³osy zrudziej±, za jaki¶ czas ponownie na³o¿ê t± sam± farbê i wreszcie uzyskam oczekiwany odcieñ. jednak efekt przeszed³ moje najgorsze oczekiwania. mam w³osy czerwono-br±zowo-ró¿owe, a najgorsze, ¿e farba z³apa³a nierówno (byæ mo¿e dlatego, ¿e wcze¶niej u¿ywa³am farb z tymi najstraszniejszymi dla w³osów utleniaczami) i równie¿ nierówno siê sp³ukuje - miejscami mam ró¿owe w³osy, miejscami blond, a miejscami czerwone b±d¼ br±zowe.
i teraz proszê Was o radê - co zrobiæ, ¿eby uzyskaæ kolor jak z opakowania Garniera - miedziana czerwieñ? co zrobiæ, by farba pokry³a równomiernie w³osy?
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-16, 22:28   #1117
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 529
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

to je¶li wiesz, ¿e Garnier nie dzia³a dobrze na Twoje w³osy to mo¿e po prostu znajd¼ innej firmy podobny odcieñ (mo¿e Loreal feria pure paprika? mahoniowy br±z z Syossa? wulkaniczna czerwieñ z wellatonu w piance?). Jak ju¿ masz ciemniejsz± bazê ni¿ blond to kolejna farba powinna chwyciæ bez problemu i zakryæ wszelkie nierówno¶ci.
__________________

Oldziunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 14:13   #1118
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Poka¿ wiadomo¶æ
to je¶li wiesz, ¿e Garnier nie dzia³a dobrze na Twoje w³osy to mo¿e po prostu znajd¼ innej firmy podobny odcieñ (mo¿e Loreal feria pure paprika? mahoniowy br±z z Syossa? wulkaniczna czerwieñ z wellatonu w piance?). Jak ju¿ masz ciemniejsz± bazê ni¿ blond to kolejna farba powinna chwyciæ bez problemu i zakryæ wszelkie nierówno¶ci.
tylko ¿e kolor w³osów w miejscu gdzie nie ma prze¶witów jest kompletnie inny ni¿ na opakowaniu - bardziej czerwony, ciemniejszy.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-17, 17:46   #1119
Astral
Raczkowanie
 
Avatar Astral
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej, nie wiedzia³em gdzie to umie¶ciæ, wiêc robiê to tu. Mam problem z w³osami - mój naturalny kolor w³osów to ciemny, do¶æ popielaty blond. Jak dla mnie nie ma nic gorszego. To wygl±da jak zgni³e jajo : P Zw³aszcza przy opalonej skórze.

Jako ¿e s± wakacje, wiêc przy s³oñcu farba trwa³a to nie by³by dobry pomys³, u¿ywa³em szamponetek. ¯eby popróbowaæ. Jako ¿e ponoæ nie ma nic gorszego ni¿ Palette, w rossmanie kupi³em Deliê.

Najpierw poszed³ jasny br±z - w sumie niewielka ró¿nica, ale na plus. W koñcu nic gorszego byæ nie mog³o :P Ale to wci±¿ nie to.
¦redni braz za¶ wyszed³ trochê sztucznie. Trochê rudawo.
Ciemny br±z ju¿ du¿o fajniej. Ale to wci±¿ nie to. gdyby by³ mocniejszy i naprawdê ciemny...
Chcia³em siêgn±æ po ciemn± czekoladê, okaza³o siê, ¿e nie produkuj±
Od razu przeskok na czerñ. no dobra, spróbowa³em. Lubiê czerñ, ale mocn± i g³êbok±. A w³osy wysz³y do¶æ wyp³owia³e, hebanowe. Nie pasuj± mi do cery. Na dodatek z br±zowymi refleksami, bo ciemny br±z nie zmy³ siê jeszcze do koñca.

Zastanawiam siê, czy ten szampon siê kiedy¶ zmyje do koñca? Ale raczej w±tpiê. Kolor p³owieje, ale bardzo powoli.


A wiêc mam pytanie. Wiem, jaki kolor jest moim marzeniem. Skoro zbli¿a siê koñcówka wakacji, móg³bym ju¿ u¿yæ farby. I teraz dylemat - Jak sprawiæ, ¿eby w³osy wygl±da³y tak (kolor):

http://ikf.com.pl/img72357.fryzury-krotkie.205123.jpg

photo.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/bimbo/40/19973/gd/15977996.png - nie wiem czemu robi± siê no¿yczki.

tam zamiast nich jest "m i s s b i m b o . c o m" (bez spacji)

Ten kolor to idea³ *.*
Nie ma lepszego. W³a¶nie marzy mi siê kolor koniecznie taki ¯YWY i koniecznie taki G£ÊBOKI.
A nawet nie wiem jak go nazwaæ.
Bo ni to ciemna czekolada, ni to ciemny mahoñ.
Nazwa³bym to hmm ciemny, ¿ywy, g³êboki, czekoladowy mahoñ


Jakie¶ sugestie jak go osi±gn±æ? albo chocia¿ co¶ baaardzo zbli¿onego? To moje marzenie T_T

Jak my¶licie, jakiej farby u¿yæ? Firma, odcieñ? Mo¿e lepiej pó³-trwa³±? Mo¿e mniej niszczy w³osy, a i tak trzeba farbowaæ odrosty : P
Macie jakie¶ refleksje, rady?

Ju¿ mówi³em, mam ciep³± karnacjê. skóra aktualnie lekko opalona, be¿owa. pijê te¿ du¿o soków marchwiowych, st±d jej lekko ¿ó³tawy odcieñ, heh.

Kolor oczu – g³êbokie niebieskie - oczy to jedyne, co ³adne we mnie, heh. ale my¶lê, ¿e bêd± pasowaæ do tego koloru, nie? Têczówki to nie gigantyczny problem. Poza tym zawsze s± soczewki ^^

mam te¿ problem z tr±dzikiem, krost praktycznie wcale nie mam, ale skóra ma okropny, niejednolity koloryt - w ¶wietle dziennym wygl±da sraczkowato ;/ stosujê kuracjê od dermatologa, ale to nie takie proste.. no có¿, kiedy¶ w koñcu zniknie...
a póki co jak wychodzê na miasto, muszê u¿ywaæ podk³adu, by wygl±daæ okropnie : P

my¶lê, ¿e ten kolor by mi pasowa³. aktualnie mam na w³osach popielaty ciemny br±z. a nie mo¿e byæ nic gorszego w moim przypadku - kontrastuje to z odcieniem skóry.

Edytowane przez Astral
Czas edycji: 2011-08-17 o 18:08 Powód: problem z linkiem
Astral jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-18, 16:48   #1120
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

A taki br±z, to jaki¶ kasztan?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg jaimie-alexander.jpg (36,6 KB, 77 za³adowañ)
Jazzlyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-18, 18:29   #1121
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

jaki szampon koloryzuj±cy do 28 myæ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 623OneTreeHill0219.jpg (90,3 KB, 28 za³adowañ)
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 18:54   #1122
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 80
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

@tekila901 - ja u¿ywa³am wulkanicznej czerwieni w piance z welli, jak chcesz to daj znaæ na priv a pode¶lê Ci zdjêcia jak wyszed³. Je¶li teraz masz jaki¶ miks dziwny na g³owie, to kup szampon przeciwp³upie¿owy (najlepiej mêski albo w rossmanie jest ich taki za chyba 4z³ ¶wietny do tych celów i s± po nim ³adne w³osy, te¿ przeciw³upie¿.) i myj do¶æ czêsto w³osy, ¿eby jak najbardziej zszed³ ten kolor, mo¿liwie jak najbardziej siê zrówna³ i dopiero wtedy na³ó¿ farbê
BB88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-19, 13:27   #1123
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomo¶ci: 7 852
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

A jak± farb± mog³abym uzyskaæ taki kolor?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg attachment.jpg (18,7 KB, 69 za³adowañ)
__________________
¯ycie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-19, 20:06   #1124
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 1 688
Dot.: Truskawkowy blond

Jak dla mnie to te farby maja w sobie cos z truskawkowej poswiaty wlasnie, a nie rudej. Poki co mam mocno jasne wlosy i Alabastrowy Blond wyszedl mi ciemny ale potem spieral sie na taki podobny... A ten z Ferii wyglada olsniewajaco i kusi...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg b56204240020c6084c3da910.jpg (15,9 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg g517d.jpg (31,9 KB, 35 za³adowañ)
__________________


Perfumowe szaleñstwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:13   #1125
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 80
Dot.: Truskawkowy blond

Robi³am kilka kolorów z Feri i z excellenca L'oreala i zawsze kolor wychodzi³ jak na opakowaniu, oczywi¶cie jak robi³am je na takim kolorze wyj¶ciowym, ¿e mia³y szanse tak wyj¶æ Wiêc jak robisz na kolor wyj¶ciowy blond, to moim zdaniem mo¿esz spodziewaæ siê tego z opakowania
Z tym, ¿e ja robi³am tylko kolory z paletów blondów i czerwieni/rudo¶ci, kiedy¶ chyba na kwc czyta³am, ¿e blondy L'oreala s± gorsze, ni¿ ich inne odcienie i trzeba z nimi uwa¿aæ, musia³aby¶ poszperaæ w recenzjach
BB88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:43   #1126
Milejdi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam mam nadziejê, ¿e doradzicie mi-w miarê mo¿liwo¶ci, oczywi¶cie- co zrobiæ z moimi w³osami. Moj naturalny kolor to ten z pierwszych 3 zdjêæ-jest miêdzy nimi ró¿nica, ale to po prostu wina innego o¶wietlenia. Opêtana obsesj± blondu na g³owie, zu¿y³am ca³a butelczkê rozja¶niacza w spray(Joanna). efekt taki, jak na kolejnych zdj.Przy 5 zdj stane³am trochê bli¿ej okna, 6 jest trochê ciemniejsze, robione w pokoju od pó³nocy.7 i 8 w szucznym o¶wietleniu. Zalezy mi, by z nowym kolorem zawitaæ w szkolne mury, dlatego postanowi³am daæ sobie spokój ze sprayem i poprosiæ o poradê, jak uzyskac kolor w³osów, który mi sie marzy. podoba mi siê co¶ w stylu ciep³ego blondu(ale bez przesady ;-)). Co¶ jak u Fr±ckowiak(ostanie zdj plus http://lula.pl/lula/51,94040,6233936.html?i=0 b±d¼ Pivovarovej(przed ostanie zdj) .zastanawia³am siê, czy na moim aktualnym odcieniu da siê co¶ poodbego osi±gn±æ, u¿ywajac zamiast rozja¶niacza farby rozja¶niaj±cej albo blond? Czy na naturalnym odro¶cie rozja¶niaj±ca farba da³aby sobie radê, czy musia³abym u¿yæ rozjasniacza? jesli chodzi o rozja¶niacz, my¶la³am nad Joann±, ewentualnie Syossem. Mam nadziejê, ¿e nie przaadzi³am z ilo¶ci± zdjêæ...jesli tak, to przepraszam, ale ja po prostu chcia³am tylko, by kto¶ mi pomóg³ i stara³am siê to ulatwiæ ;-) O wlosy dbam, nie mam specjalnie grubych ani cienkich, b³yszcz± siê i nie wypadaj±, wiêc chyba s± w dobrym stanie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dawne3.jpg (79,9 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dawne4.jpg (92,3 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dawne5.jpg (34,0 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³osy2.jpg (41,1 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosyyy.jpg (43,6 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlossssyyyyy.jpg (42,7 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (57,2 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³osy1.jpg (34,8 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg spblonde.jpg (25,4 KB, 44 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1261175852560_f.jpg (40,1 KB, 21 za³adowañ)
Milejdi7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-20, 13:51   #1127
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 1 688
Dot.: Truskawkowy blond

Cytat:
Napisane przez BB88 Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am kilka kolorów z Feri i z excellenca L'oreala i zawsze kolor wychodzi³ jak na opakowaniu, oczywi¶cie jak robi³am je na takim kolorze wyj¶ciowym, ¿e mia³y szanse tak wyj¶æ Wiêc jak robisz na kolor wyj¶ciowy blond, to moim zdaniem mo¿esz spodziewaæ siê tego z opakowania
Z tym, ¿e ja robi³am tylko kolory z paletów blondów i czerwieni/rudo¶ci, kiedy¶ chyba na kwc czyta³am, ¿e blondy L'oreala s± gorsze, ni¿ ich inne odcienie i trzeba z nimi uwa¿aæ, musia³aby¶ poszperaæ w recenzjach
A Feria mocno Ci niszczyla wlosy? ja mialam juz konczyc z farbami i przerzucilam sie na lagodniejsze Castingi, ale ten kolor z Ferii tak mi sie podoba.... ze chyab nie wytrzymam

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Milejdi7 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam mam nadziejê, ¿e doradzicie mi-w miarê mo¿liwo¶ci, oczywi¶cie- co zrobiæ z moimi w³osami. Moj naturalny kolor to ten z pierwszych 3 zdjêæ-jest miêdzy nimi ró¿nica, ale to po prostu wina innego o¶wietlenia. Opêtana obsesj± blondu na g³owie, zu¿y³am ca³a butelczkê rozja¶niacza w spray(Joanna). efekt taki, jak na kolejnych zdj.Przy 5 zdj stane³am trochê bli¿ej okna, 6 jest trochê ciemniejsze, robione w pokoju od pó³nocy.7 i 8 w szucznym o¶wietleniu. Zalezy mi, by z nowym kolorem zawitaæ w szkolne mury, dlatego postanowi³am daæ sobie spokój ze sprayem i poprosiæ o poradê, jak uzyskac kolor w³osów, który mi sie marzy. podoba mi siê co¶ w stylu ciep³ego blondu(ale bez przesady ;-)). Co¶ jak u Fr±ckowiak(ostanie zdj plus http://lula.pl/lula/51,94040,6233936.html?i=0 b±d¼ Pivovarovej(przed ostanie zdj) .zastanawia³am siê, czy na moim aktualnym odcieniu da siê co¶ poodbego osi±gn±æ, u¿ywajac zamiast rozja¶niacza farby rozja¶niaj±cej albo blond? Czy na naturalnym odro¶cie rozja¶niaj±ca farba da³aby sobie radê, czy musia³abym u¿yæ rozjasniacza? jesli chodzi o rozja¶niacz, my¶la³am nad Joann±, ewentualnie Syossem. Mam nadziejê, ¿e nie przaadzi³am z ilo¶ci± zdjêæ...jesli tak, to przepraszam, ale ja po prostu chcia³am tylko, by kto¶ mi pomóg³ i stara³am siê to ulatwiæ ;-) O wlosy dbam, nie mam specjalnie grubych ani cienkich, b³yszcz± siê i nie wypadaj±, wiêc chyba s± w dobrym stanie.
Z tymi rozjasnionymi wlosami to moglabys sprobowac nalozyc jakis z odcieni supeerrozjasniajacych np Garniera Nutrisse - ja czesto wychodzilam z ciemnego blondu i one bardzo fajnie rozjasnialy juz po jednym uzyciu. Np naturalny blond 100 z tego co pamietam wychodzil ³adnie i nie za chlodno, albo bezowy 101.
__________________


Perfumowe szaleñstwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-08-20 o 13:52
Joskelyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-20, 15:31   #1128
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 80
Dot.: Truskawkowy blond

@Milejdi7 jak u tej Fr±ckowiak masz ju¿ bardzo zbli¿ony odcieñ, widaæ, ¿e w³osy nie s± zniszczone po tym rozja¶niaczu, kolor jest równy na Twoim miejscu zrobi³abym jeszcze raz lub dwa tak samo, tym samym rozja¶niaczem w oko³o tygodniowych odstêpach czasu.


@Joskelyn jak br±z robi³am, to w³osy by³y bardzo ³adne, ale wiadomo ciemniejsze odcienie raczej nie niszcz±. Rudy za¶ robi³am na rozja¶niacz k³adziony dwa razy i k³ad³am po nim jeszcze dwie farby pod rz±d, bo mi siê nie podoba³ efektu (choæ wysz³o jak na pude³ku, tylko ja sobie to wyobrazi³am inaczej) i nie mia³am za specjalnie zniszczonych w³osów. Znaczy mia³am, ale ju¿ przed robieniem tego i bardziej odpowiedzialno¶æ zrzucam na zaprzestanie systematycznego stosowania od¿ywek/masek i na suszarê, wyglada³y na bardziej mechanicznie uszkodzone, ni¿ farb±. Potem chcia³am zaoszczêdziæ i trochê zmieniæ kolor i przerzuci³am siê na farby Joanny i po pierwszej, mo¿e dwóch nie widzia³am ró¿nicy, ale po kolejnych mogê ¶mia³o stwierdziæ, ¿e znacznie bardziej niszczy w³osy i ¿a³owa³am, ¿e nie zosta³±m przy Feri. Choæ Feria te¿ ca³kiem nie inwazyjna nie by³a, ale u¿ywa³am odcienia Mango, który przy moich naturalnie ciemnych w³osach uwa¿am, ¿e mo¿na traktowaæ jak odcieñ blondu, wiêc powiedzmy, ¿e kolor te¿ podnosi³ próg zniszczeñ.
Podsumowuj±c, bo siê rozpisa³am i to w dodatku pewnie strasznie nie jasno (za du¿o siedzê sama w domu i mam s³owowtok ) uwa¿am, ¿e farby te nie niszcz± w³osów poza zak³adany stopieñ, bo wiadomo, ¿e farbowanie zawsze trochê niszczy w³osy. Jakbym bardziej o nie dba³a, to pewnie bym mia³a piêkne w³osy przy u¿yciu tych farb
BB88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-21, 11:52   #1129
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 1 688
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Wszystko zrozumialam Dzieki za odpowiedz No to pewnie jeszcze troche pozwole wloskom poodpoczywac przy szamponach, a potem sie skusze
__________________


Perfumowe szaleñstwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 23:17   #1130
Milejdi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Joskelyn, no w³a¶nie, ciemny blond...nie wiem, czy nie mam za ciemnych w³osów...a jesli wyjdzie mi ognista ruodo¶æ, to po³o¿enie kolejnej farby rozja¶niaj±cej pozbêdzie siê tej spodziewanej papryki na g³owie..?
W Garnier Naturals jest chyba mocniej rozja¶niaj±ca fraba, 9.1, do w³osów br±z te¿ siê najade-przynajmniej tak pisz±...
Milejdi7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-23, 09:25   #1131
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 529
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Milejdi, ja bym spróbowa³a C12 albo A10 Palette. Nie bój siê, nie wyjd± ch³odno. Przynajmniej ja tak schodzi³am z br±zu do blondu i da³o to b. fajny efekt naturalnego blondu w³a¶nie, jak u Fr±ckowiak.
A Syoss osobi¶cie przeklinam - po ich rozja¶niaczu mia³am siln± reakcjê alergiczn±, objawy wstrz±su anafilaktycznego i dzwoni³am na pogotowie. Dodam, ¿e nie jestem alergikiem i nigdy nic mnie nie uczuli³o... No ale to taki OT...
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-23, 12:44   #1132
Milejdi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Malaika7, a czy bardzo Palette zniszczy³± ci w³osy? Ja siê trochê jej bojê, obserwujac efekty jej dzia³ania u moich dwóch kolezanek... A jaki mia³a¶ odcieñ br±zu? ;-) A co do Syoss'a, wspó³czujê My¶³a³am nad nim po prostu, bo na KWC ma lepsze opinie niz Joanna ;-)
Milejdi7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-23, 16:15   #1133
carlislee
Przyczajenie
 
Avatar carlislee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomo¶ci: 6
Kto¶ wie jak± farb± uzyskaæ taki kolor ?

Kto¶ wie którym odcieniem loreal casting uzyskaæ taki kolor na czekoladowych w³osach?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg makeover (2).jpg (65,8 KB, 69 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg WKLEJAM.jpg (20,2 KB, 115 za³adowañ)

Edytowane przez carlislee
Czas edycji: 2011-08-23 o 16:17
carlislee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-23, 16:24   #1134
secret90
Raczkowanie
 
Avatar secret90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: Kto¶ wie jak± farb± uzyskaæ taki kolor ?

orzechowy br±z Joanny, moze wychodzi odrobine ja¶niejszy na moich wlosach, a jestem brunetk±.
__________________
...kurs samoobrony
przed ¿yciem....
secret90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-23, 21:04   #1135
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomo¶ci: 1 534
Dot.: Kto¶ wie jak± farb± uzyskaæ taki kolor ?

Mi orzechowy br±z joanny wyszed³ prawie czarny, tylko delikatnie mieni siê br±zem w s³oñcu
Assathra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-23, 21:58   #1136
carlislee
Przyczajenie
 
Avatar carlislee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Kto¶ wie jak± farb± uzyskaæ taki kolor ?

Wydaje mi siê, ze orzechowy br±z Joanny jest trwa³y, szukam bardziej czegos do 28 myæ
__________________
Przypieprzy³am g³ow± w rzeczywisto¶æ
carlislee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-24, 09:57   #1137
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Ost. przerabia³am swoje zdjêcie na jednej ze stron i strasznie spodoba³ mi siê ten kolor w³osów [ZA£¡CZNIK] - piêkny, wymarzony rudy, który nie jest '¿arówiasty'.

Jaki szampon koloryzuj±cy [do 28 myæ] powinnam u¿yæ na swoje blond w³osy, aby mieæ taki kolor?
My¶la³am o czym¶ z Casting'a, ale nie wiem jaki odcieñ.

Pomocy Wiza¿anki!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg !!!!!!.jpg (26,0 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg i.jpg (24,0 KB, 63 za³adowañ)
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-24, 10:47   #1138
carlislee
Przyczajenie
 
Avatar carlislee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Znalaz³am gdzies zdjêcia po farbowaniu Schwarzkopf - Perfect Mousse -odcieñ 668 orzech laskowy( pierwsze dwa zdjêcia) kolor wyszed³ bardzo podobny do tego z tego z Twoich za³±czników

A je¶li chodzi o Casting, odcien Nugat 724 wygl±da bardzo podobnie na opakowaniu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ORZECH.jpg (31,7 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg orzech2.jpg (45,5 KB, 90 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg NUGAT.jpg (33,0 KB, 35 za³adowañ)
__________________
Przypieprzy³am g³ow± w rzeczywisto¶æ

Edytowane przez carlislee
Czas edycji: 2011-08-24 o 11:11
carlislee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-25, 19:04   #1139
consequence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

del
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg gemma.jpg (26,4 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg gemmaward_narrowweb__300x450,0.jpg (22,8 KB, 30 za³adowañ)

Edytowane przez consequence
Czas edycji: 2012-12-29 o 22:55
consequence jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-30, 17:56   #1140
DN82
Raczkowanie
 
Avatar DN82
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dziewczyny jak± farb±, mog³abym uzyskaæ taki kolor w³osów jak ma w tej chwili Rozalia Mancewicz? Strasznie mi siê podoba ten blond
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg z10186823X,Miss-Japonii-Maria-Kamiyama--Rozalia-Mancewicz-i-Miss.jpg (51,2 KB, 148 za³adowañ)

Edytowane przez DN82
Czas edycji: 2011-08-30 o 17:58
DN82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.