pierwszy raz-manincure ( nie tipsy) na problemowych paznokciach..da sie?? help:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-05, 09:51   #1
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084

pierwszy raz-manincure ( nie tipsy) na problemowych paznokciach..da sie?? help:)


witam serdecznie
bardzo prosze dziewczyny o pomoc,
od razu napisze ze w sprawie profesjonalnej pielegnacji i ozdabiania paznokci jestem totalnie zilona, zawsze mialam ladne paznokcie i sama je sobie malowalam
ale teraz po raz pierwszy chce isc do salonu na profesjonalny manicure plus moze jakies ozdobki?? wzorek?

nie chodzi mi o tipsy ani nic sztucznego, tu pytanie, czy salony robia takie cos w ogole? zwykle malowanie plus jakis wzorek? i czy zrobia mi to na krotkich paznokciach?

druga sprawa; od jakiegos czasu nie wiem dlaczego mam problem z poprzecznymi bruzdami na kciukach przez pewien czas bylo tragicznie, kciuki jak jezdnia po tirach takie wglebienia, teraz juz prawie na 100% wyszlam z tego ale na jednym paznokciu są malutkie nierownosci, czy jest to jakie sprzeciwskazanie do maninkure?)

bardzo prosze o poratowanie mnie niewidzącej

gdyby jeszcz ektos polecil mi jakis dobry salon lub manikurzystke z krakowie byloby bosko bo w necie nie znalazlam wiele na ten temat
pozdrawiam
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 10:07   #2
yesmi
Raczkowanie
 
Avatar yesmi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 158
Dot.: pierwszy raz-manincure ( nie tipsy) na problemowych paznokciach..da sie?? help:

Jasne, że możesz iść do salonu zrobić manicure na własnych paznokciach
Teraz troche o paznokciach białe plamki mogą być wywołane brakiem cynku, jesli organizmowi brakuje witaminy B, na płytce paznokciowej tworzą się bruzdy, natomiast brak wapnia może powodować wysuszenie oraz łamliwość paznokci. Bruzdy podłużne na paznokciach nie świadczą o tym, że coś jest źle, za to wyraźne poprzeczne przeważnie towarzyszą słabym paznokciom i wskazują na poważniejsze niedobory żywieniowe. Jeśli paznokcie są mocne, nie łamią się, to nie ma się czym przejmować pozdrawiam
__________________
Traktuj innych tak jak sam chcesz byc traktowany
yesmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 10:19   #3
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: pierwszy raz-manincure ( nie tipsy) na problemowych paznokciach..da sie?? help:

dziekuje

przyczyna bruzd rzeczywiscie mogly byc niedobory zywieniowe choc nie odnioslam wrazenie ze w okresie ich posiadania( bruzd jakos drastycznie zmienilam diete, i jeszcze ten dziwny fakt ze porobiły sie jedynie na kciukach??
w kazdym razie mam nadzieje ze juz nie wroca

teraz musze szukac dobrej manikurzystki w krakowie , mam nadzieje ze ktos wiec cos i o tym

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2008-12-05 o 10:21
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 17:30   #4
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: pierwszy raz-manincure ( nie tipsy) na problemowych paznokciach..da sie?? help:

Białe plamki nie są spowodowane brakiem cynku - najczęściej powodują je mikrourazy macierzy paznokcia - zdarza się to np. przy zbyt barbarzyńskim obchodzeniu się ze skórkami.
Ja nie z Krakowa, także nikogo nie polecę, ale prawidłowo przeprowadzony manicure to czysta przyjemność i ogromny relaks (szkoda tylko, że ja zawsze siedzę nie po tej stronie stolika co powinnam.... ).
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.