Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 20:43   #3931
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
z vipery mam 6 i 7. 6 lepiej kryje, daje efekt cielistych ust, 7 pięknie rozjaśnia, jest połtranstparentna
6 bardziej kryje?! No to ładnie .. A mi się wydawało, że 6ka jest jaśniejsza od 7
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:19   #3932
Joanna Skiba
BAN stały
 
Avatar Joanna Skiba
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: Cieliste usta

Pomadka MAC kolor: Hue
pozdrawiam
Joanna Skiba
charakteryzator@o2.pl
Joanna Skiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:20   #3933
sympathy
Zadomowienie
 
Avatar sympathy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 659
Dot.: Cieliste usta

Chciałabym wypróbować L'oreal color riche, może ktoś orientuje się który numer wybrać żeby uzyskać cieliste usta?
sympathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 08:18   #3934
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
tez mnie zainteresowala ta pomadka ale niestety na opinie trzeba poczekac
Zamówiłam odcień "nude". Dam znać jaka jest.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 19:55   #3935
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

oo to super
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 14:13   #3936
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Cieliste usta

Hej dziewczyny dołaczam sie do watku bo cielistych szminek szukam od podstawowki czyli jakies 12 lat - zawsze podobaly mi sie blade, bezowe usta i fioltowe ..moze spaczona jestem o_O

Hammie ja mam blyszzczyki Vipery i moge przyklasnac na kazde ich plusy ale niestety nie na to ze sa kryjace Mam dosc rumiane usta i maja tendencje do "puchniecia" i czerwienienia i niestety te blyszczyki sobie z tym nie radza. Jezeli chcesz kupic a nie chcesz sie rozczarowac to jednak radze wybrac sie do sklepu z chusteczkami i probowac pokolei.

Z mojego doswiadczenia .. znalazlam w zyciu 2 idealne plynne pomadki ktore dawaly efekt bardzo jasnych ust. Jedna to byla juz wspominana w tym watku pomadka plynna DIADEM, ktora udalo mi sie nabyc w kolorze doslownie kosci sloniowej zlamanej lekkim bezem, piekny odcien kawy z duza iloscia mleka. Druga pomadka to byla szminka plynna firmy Pierre Rene - kolor cos mi w glowie swita ze chyba o numerze 13 - baaaardzo jasna wpadajaca lekko w łososiowy, bardzo kryjaca i niezwykle rozswietlajaca. iestety obydwu szminek od lat chyba nie produkuja szukam ich wszedzie i znalezc nie moge a byly to naprawde istnie nude szminki radzace sobie idealnie nawet z moimi ustami (jak znajde zdjecia w albumie i uda mi sie zeskanowac to tu wrzuce)


Najwiekszy problem jest w tym ze nie bierzemy pod uwage karnacji a to absolutna podstawa. Wszyscy rzucili sie na ten kolo Rea NYX a przeciez to kit nad kity... ta szminka ma kolor brudnego rozu na dodatek z szarym poblaskiem i wyglada tylko dobrze przy bardzo cieplej i ciemnej karnacji.
Zobaczcie sobie tutaj... http://femaledaily.com/showthread.php?t=1072&page=165 widzicie rea? jak dla mnie to z ocieniem nude nie ma nic wspolnego.


Piszecie o uzywaniu podkladu na wargi.. ale to po godzinie wyglada koszmarnie bo wszystko wlazi w zalamania Tak samo jak uwazam ze nie ma nic gorszego jak zle nalozona i zle dobrana do karnacji szminka i generalnie w mocno cielistych i zimnych dcieniach wygl;adaja ladnie tylko opalone dziewczyny (((
I wrzucam wam zdjecia znalezione gdzies w necie... jednej i tej samej szminki..zobaczcie ile zalezy od nalozenia, karnacji i koloru ust

(pierwsze dwa to ukochany kolor rea, 2 kolejne zdjecia to kolor...honey i 2 ostatnie ..circe na szczesliwych posiadaczkach jasnej/europejskiej? urody)
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:17   #3937
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Nie mogę się z Tobą zgodzić - mam ciepłą, opaloną karnację i Rea i Circe wyglądają na mnie koszmarnie, efekt trupich, sinych ust. Nieprawda że zimne odcienie wyglądają dobrze na opalonej cerze, wręcz przeciwnie - ciepła cera potrzebuje ciepłych odcieni i odwrotnie. Honey jest ciepłym odcieniem beżu i tylko on mi pasuje, Circe jest zbyt różowa a Rea zbyt sina.
Zgodzę się z tym, że przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę kolor cery zanim kupi się cielistą pomadkę. Bo na każdym ten sam kolor może wyglądać inaczej (patrz fotki).
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 17:27   #3938
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

no a do prawie bialej cery (takiej jak moja) to odcien cieply czy chlodny? boje sie ze chlodny sprawilby ze wygladalabym jeszcze bardziej trupio
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:20   #3939
AaliYahh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Cieliste usta

właśnie zakupiłam odcien Rea ( tylko 20 zl, NYX) i sie okaże jak przyjdzie pocztą mam nadzieje ze bedzie ok
AaliYahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:48   #3940
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Nie mogę się z Tobą zgodzić - mam ciepłą, opaloną karnację i Rea i Circe wyglądają na mnie koszmarnie, efekt trupich, sinych ust. Nieprawda że zimne odcienie wyglądają dobrze na opalonej cerze, wręcz przeciwnie - ciepła cera potrzebuje ciepłych odcieni i odwrotnie. Honey jest ciepłym odcieniem beżu i tylko on mi pasuje, Circe jest zbyt różowa a Rea zbyt sina.
Zgodzę się z tym, że przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę kolor cery zanim kupi się cielistą pomadkę. Bo na każdym ten sam kolor może wyglądać inaczej (patrz fotki).
Dokładnie Do ciepłej cery trzeba dobierać szminki w ciepłych odcieniach a do chłodnej - te w chłodnych. I nie ma tu nic do rzeczy czy ktoś ma ciemną karnację czy z natury jest blady - tonację szminki (zresztą nie tylko, dotyczy to wszystkich kosmetyków) dobiera się do tonacji skóry a nie tylko do tego czy ktoś jest blady czy wygląda jak murzynka
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 08:22   #3941
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dołaczam sie do watku bo cielistych szminek szukam od podstawowki czyli jakies 12 lat - zawsze podobaly mi sie blade, bezowe usta i fioltowe ..moze spaczona jestem o_O

Hammie ja mam blyszzczyki Vipery i moge przyklasnac na kazde ich plusy ale niestety nie na to ze sa kryjace Mam dosc rumiane usta i maja tendencje do "puchniecia" i czerwienienia i niestety te blyszczyki sobie z tym nie radza. Jezeli chcesz kupic a nie chcesz sie rozczarowac to jednak radze wybrac sie do sklepu z chusteczkami i probowac pokolei.

Z mojego doswiadczenia .. znalazlam w zyciu 2 idealne plynne pomadki ktore dawaly efekt bardzo jasnych ust. Jedna to byla juz wspominana w tym watku pomadka plynna DIADEM, ktora udalo mi sie nabyc w kolorze doslownie kosci sloniowej zlamanej lekkim bezem, piekny odcien kawy z duza iloscia mleka. Druga pomadka to byla szminka plynna firmy Pierre Rene - kolor cos mi w glowie swita ze chyba o numerze 13 - baaaardzo jasna wpadajaca lekko w łososiowy, bardzo kryjaca i niezwykle rozswietlajaca. iestety obydwu szminek od lat chyba nie produkuja szukam ich wszedzie i znalezc nie moge a byly to naprawde istnie nude szminki radzace sobie idealnie nawet z moimi ustami (jak znajde zdjecia w albumie i uda mi sie zeskanowac to tu wrzuce)


Najwiekszy problem jest w tym ze nie bierzemy pod uwage karnacji a to absolutna podstawa. Wszyscy rzucili sie na ten kolo Rea NYX a przeciez to kit nad kity... ta szminka ma kolor brudnego rozu na dodatek z szarym poblaskiem i wyglada tylko dobrze przy bardzo cieplej i ciemnej karnacji.
Zobaczcie sobie tutaj... http://femaledaily.com/showthread.php?t=1072&page=165 widzicie rea? jak dla mnie to z ocieniem nude nie ma nic wspolnego.


Piszecie o uzywaniu podkladu na wargi.. ale to po godzinie wyglada koszmarnie bo wszystko wlazi w zalamania Tak samo jak uwazam ze nie ma nic gorszego jak zle nalozona i zle dobrana do karnacji szminka i generalnie w mocno cielistych i zimnych dcieniach wygl;adaja ladnie tylko opalone dziewczyny (((
I wrzucam wam zdjecia znalezione gdzies w necie... jednej i tej samej szminki..zobaczcie ile zalezy od nalozenia, karnacji i koloru ust

(pierwsze dwa to ukochany kolor rea, 2 kolejne zdjecia to kolor...honey i 2 ostatnie ..circe na szczesliwych posiadaczkach jasnej/europejskiej? urody)
ja z NYXA rea nie mialam, ale mam circe i honey i jak dla mnie sa rewelacyjne lepszych cielakow nie mialam. Ja natomiast nie rozumiem ochów i achów nad Orange Soda, gdyz ta szminka mimo ze także z NYXA to podkresla kazda sucha skórke i wogóle obrzydliwie na ustach wyglada Niby szminki 1 firmy, a jakby miały rózne konsystencje
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 14:18   #3942
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Cieliste usta

Moze i macie racje.. zle ujelam co chcialam powiedziec :P Nie zimne do cieplej karnacji a jasniejsze cieliste - w sensie ze lepiej wyglada dziewczyna ze sniada karnacja w ustach typu nude Ja po dlugich rozwazaniach zamowilam sobie odcienie echo i circe i jestem ich ciekawa.
Wydaje mi sie ze rea to odcien dla kobiet ciemnoskorych.. mulatek i arabek i na nich tylko wyglada dobrze bo faktycznie jest to bardzo trupi kolor.
Jeszcze jedna rzecz mi sie nasuwa.. u nas (mowie o bialych kobietach z jasna i srednio jasna karnacja) kolor nude to tak naprawde musi byc baaardzo jasna szminka i na dodatek mocno kryjaca :/ Czasem jak dziewczyna jest zbyt blada to niestety kolor szminki bywa jasniejszy niz....zebow,jezyka i ogolnie calej "jamy ustnej" (if ju noł łot aj min ) i fatalnie to wyglada. Tak mi sie to przypomnialo jak zobacyzlam filmik jednaj z dziewcyzn malujacych na jutubie.. Pierwsze dwa zdjecia rewelacja..a potem nagle....toooo.. http://www.youtube.com/watch?v=WoeVPqHiANQ
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 15:12   #3943
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Moze i macie racje.. zle ujelam co chcialam powiedziec :P Nie zimne do cieplej karnacji a jasniejsze cieliste - w sensie ze lepiej wyglada dziewczyna ze sniada karnacja w ustach typu nude Ja po dlugich rozwazaniach zamowilam sobie odcienie echo i circe i jestem ich ciekawa.
Wydaje mi sie ze rea to odcien dla kobiet ciemnoskorych.. mulatek i arabek i na nich tylko wyglada dobrze bo faktycznie jest to bardzo trupi kolor.
Jeszcze jedna rzecz mi sie nasuwa.. u nas (mowie o bialych kobietach z jasna i srednio jasna karnacja) kolor nude to tak naprawde musi byc baaardzo jasna szminka i na dodatek mocno kryjaca :/ Czasem jak dziewczyna jest zbyt blada to niestety kolor szminki bywa jasniejszy niz....zebow,jezyka i ogolnie calej "jamy ustnej" (if ju noł łot aj min ) i fatalnie to wyglada. Tak mi sie to przypomnialo jak zobacyzlam filmik jednaj z dziewcyzn malujacych na jutubie.. Pierwsze dwa zdjecia rewelacja..a potem nagle....toooo.. http://www.youtube.com/watch?v=WoeVPqHiANQ
Niezłe zdjęcie

Aczkolwiek wydaje mi się, że usta pomalowane taką szminką zawsze będą jaśniejsze niż język, jama ustna itd. W końcu kupujemy blady odcień, a nie np. coś w czerwieniach czy różach (jama ustna w końcu nie jest blada). A to zdjęcie.. to poprostu dość niefortunne ujęcie wg mnie
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2010-02-10 o 15:14
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 17:07   #3944
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Cieliste usta

a ja znalazłam w małej drogerii błyszczyk firmy Hean - delikatnie błyszczący i ślicznie bezowy ;] odcień nr 22.
polecam, bo bardzo fajnie kryje...
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:38   #3945
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Cieliste usta

Jak ktoś szuka cielistego błyszczyka, świetny jest teraz w Naturze limitowany błyszczyk Sensique - brzoskwinia. Warto sprawdzić

http://www.dlalejdis.pl/uroda/artyku...LOSS,8153.html
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:46   #3946
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Jak ktoś szuka cielistego błyszczyka, świetny jest teraz w Naturze limitowany błyszczyk Sensique - brzoskwinia. Warto sprawdzić

http://www.dlalejdis.pl/uroda/artyku...LOSS,8153.html
a one daja kolor jakis w ogole ?? myslalam, ze beda bezbarwne wiec olalam je..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:52   #3947
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
a one daja kolor jakis w ogole ?? myslalam, ze beda bezbarwne wiec olalam je..
Na ręce zostawił kolor, na ustach nie wiem, nie ciapałam się testerem
Ale z konsystencji jest bardzo podobny do Essencowego Cream glosa, a ten ładnie kryje, też jest 'nude'. Wg mnie warto przetestować .

Wersja arbuzowa na ręce dawała bardzo intensywny kolor.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 19:15   #3948
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Cieliste usta

Ja szczerze polecam błyszczyki Bell milky shake 06. i 07. szóstka jest bardziej blada
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 21:36   #3949
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Ja szczerze polecam błyszczyki Bell milky shake 06. i 07. szóstka jest bardziej blada
Ja mam właśnie 06. Rozjaśnia usta ale ich nie kryje za bardzo (ja musiałam do niego dodać podkładu w płynie). Poza tym jest mega gęsty i robi nieładne smugi, więc nie polecam Znacznie lepsza jest Vipera Sweet&Wet nr 7-moim zdaniem
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2010-02-11 o 09:51
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 07:52   #3950
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Ja szczerze polecam błyszczyki Bell milky shake 06. i 07. szóstka jest bardziej blada

za to zeby ktorejs z was nie podkusilo inwestowac w mleczne kolory bell z lini "glam star". Testujac w drogerii na rece byl bardzo jasny, wrecz bialy wiec go kupilam.. na ustach jest tragedia :/ Jakbym sie posmarowala 10letnim blyszczykiem - wszystko sie rozwarstwia ..wlazi w zaglebienia a usa sa jeszcze bardziej czerwone z kontrastowymi kreskami w miejscach suchych skorek..fee. Ja od dawna testuje blyszczyki i szczerze to nie znalazlam takiego zeby kryl i to jasnym kolorem(z wyjatkiem diademu i pierre rene). Ostatnio nawet pytam przed zakupem sprzedawczyni czy jest na 100% pewna i czy ponosi odpowiedzialnosc.. no i kurde przylze do domu a tu transparentna mgielka ((

Dla dziewczyn majacych jasniejsze usta albo nakladajacych podklad na wargi polecam blyszczyk Yves rocher o ten --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-11017-opis-Yves-Rocher-Luminelle-Deligloss-Blyszczyk-do-ust.htm
On ładnie rozjasnia i rozswietla ale nie daje efektu nude(mysle za to ze sie przyda do poglebienia efeku podkladu, bo ma fajne drobinki ladnie rozswietlajace na rozowo co nieco odrozni usta od reszty twarzy)

Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:36   #3951
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Cieliste usta

ja chyba zaryzykuje i kupie to cudo

http://allegro.pl/item915918787_smas..._cielista.html

chcociaz czasami mam wrazenie ze mi cieliste szminka nie pasuje obecnie mam manhattan 29N i srednio sie w niej czuje ,zalezy jeszcze do jakiego makijażu
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:37   #3952
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Cieliste usta

A czy ktos juz ma ta pomadke w odcieniu 'nude' z Oriflamu???
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 09:52   #3953
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
ja chyba zaryzykuje i kupie to cudo

http://allegro.pl/item915918787_smas..._cielista.html

chcociaz czasami mam wrazenie ze mi cieliste szminka nie pasuje obecnie mam manhattan 29N i srednio sie w niej czuje ,zalezy jeszcze do jakiego makijażu
Śliczna jest! W sumie wygląda identyko jak ta wspominana wcześniej Catrice
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:04   #3954
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
ja chyba zaryzykuje i kupie to cudo
http://allegro.pl/item915918787_smas..._cielista.html
Zastanawiam się nad nią od dawna, ale szkoda mi wydać w ciemno 51 zł, w sklepie pewnie bym kupiła, jakbym ją widziała.
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:24   #3955
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Najwiekszy problem jest w tym ze nie bierzemy pod uwage karnacji a to absolutna podstawa. Wszyscy rzucili sie na ten kolo Rea NYX a przeciez to kit nad kity... ta szminka ma kolor brudnego rozu na dodatek z szarym poblaskiem i wyglada tylko dobrze przy bardzo cieplej i ciemnej karnacji.
Zobaczcie sobie tutaj... http://femaledaily.com/showthread.php?t=1072&page=165 widzicie rea? jak dla mnie to z ocieniem nude nie ma nic wspolnego.


Piszecie o uzywaniu podkladu na wargi.. ale to po godzinie wyglada koszmarnie bo wszystko wlazi w zalamania Tak samo jak uwazam ze nie ma nic gorszego jak zle nalozona i zle dobrana do karnacji szminka i generalnie w mocno cielistych i zimnych dcieniach wygl;adaja ladnie tylko opalone dziewczyny (((
I wrzucam wam zdjecia znalezione gdzies w necie... jednej i tej samej szminki..zobaczcie ile zalezy od nalozenia, karnacji i koloru ust

(pierwsze dwa to ukochany kolor rea, 2 kolejne zdjecia to kolor...honey i 2 ostatnie ..circe na szczesliwych posiadaczkach jasnej/europejskiej? urody)
Ja się akurat nie zgodzę co do tej karnacji, cieliste usta według mnie ładniej wyglądają i bardziej pasują jasnym karnacjom, w końcu 'cielisty' to kolor ciała' a nie dwa razy od niego jaśniejszy
Przykładem jest choćby pokazywana już Koroniewska.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 13:50   #3956
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Cieliste usta

Dziewczyny a ja mam do Was taką prośbę Baaardzo spodobał mi sie kolor ust dziewczyny na zdjęciu poniżej.Pomóżcie mi proszę znaleźć pomadkę/błyszczyk aby móc uzyskać taki efekt koloru jak na zdjęciu
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:03   #3957
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Dziś otrzymałam zakupione pomadki Oriflame z serii Smoky Collection.
Kolory w katalogu w ogóle nie przystają do rzeczywistości (a ja jak zwykle się nabieram)
Nude - ten kolor jest jeszcze w miarę ok, neutralny róż, nieco jaśniejszy od mojego naturalnego koloru ust, rozjaśnia je i pokrywa transparentną barwą. Fajnie nawilża i daje uczucie chłodku na ustach. Ale szału nie ma, kolor jakich wiele.
Beige - tutaj moje zaskoczenie było maksymalne. W katalogu piękny matowy beżyk, a w rzeczywistości rdzawo-złotawy kolorek z ogromem drobinek które roznoszą się po całej twarzy. To jakieś nieporozumienie totalne
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:41   #3958
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

W jednym z filmików na YT pewna dziewczyna pokazała szminkę Gosh Darling (o ile się nie mylę z nazwą). U niej na ustach wychodziły bardzo ładne usta nude. Może warto byłoby spróbować

Wybaczcie, jeśli już tą szminkę ktoś polecał, ale nie czytałam całego wątku-i tak na bieżąco piszę jak mi się coś przypomni.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:48   #3959
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Cieliste usta

oops, z tymi z avonu fail totalny...
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:34   #3960
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Dziś otrzymałam zakupione pomadki Oriflame z serii Smoky Collection.
ehh... mozna sie bylo tego spodziewac po ori... czy oni kiedykolwiek dobrze odwzorowali jakis kolor w katalogu ?

ale powiem ci ze mimo ze nie sa to typowe cielaki to bardzo ladnie wygladaja na twoich ustach
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.