Cilest/Elin - wątek zbiorczy! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 22:44   #691
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

nie siejmy paniki, ja bardzo rzadko popijam. Myślę, ze z tym popijaniem to jest tak, jak z innymi lekami - po prostu wolniej się rozpuszcza i wchłania, wiadomo, jak połknę apap i nie popiję wodą, to zacznie działać np. pół godziny później.

Szczerze wątpię, żeby brak wody sprawiał, ze tabletki nie działają.

Ale mogę się mylić, to tylko moje przemyslenia, nie jestem specjalistą
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 22:56   #692
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
nie siejmy paniki, ja bardzo rzadko popijam. Myślę, ze z tym popijaniem to jest tak, jak z innymi lekami - po prostu wolniej się rozpuszcza i wchłania, wiadomo, jak połknę apap i nie popiję wodą, to zacznie działać np. pół godziny później.

Szczerze wątpię, żeby brak wody sprawiał, ze tabletki nie działają.

Ale mogę się mylić, to tylko moje przemyslenia, nie jestem specjalistą
No to wiadomo
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:03   #693
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Ja nie popijam żadnych tabletek wodą chyba, że jest to określone w ulotce jako konieczne.

Brałam Cilest pół roku (wcześniej był parę lat Regulon) i piszę to "ku przestrodze" innych; jeżeli podczas brania tabletek macie koszmarnie mocne bóle jajników- tak jakby rozrywało ( i to nie podczas okresu), plamienie i mdłości, wymioty, omdlenia, osłabienie- trwające hmm u mnie to było całą noc albo prawie cały dzien z parogodzinnym nasileniem nie do wytrzymania- to trzeba koniecznie iść do ginekologa bo może się okazać, że tabletki Was nie chronią tak jak powinny a objawy, które opisałam to owulacja-której nie powinno być przy tabletkach! Ja w porę poszłam do swojej lekarki i musiałam zmienić tabletki (znów na Regulon). Nie chcę nikogo przestraszyć ale jeśli macie takie objawy to lepiej udać się do ginekologa, przecież po to bierzemy tabletki żeby w ciąży nie być prawda
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:12   #694
an2a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Czesc,

Cilest to moje 4 tabletki. Bralam juz diane, yasmin i qlaire (te byly totalna porazka!!). biore Cilest od 6 dni i od pierwszej tabletki mam mdlosci w nocy (bo biore je o 22), od 2 dni boli mnie glowa i czuje takie mrowienie w nogach. Myślę ze wezmę je do końca i jak sie mój organizm nie przyzwyczai to poprosze o zmianę znowu....
Cz Wy tez miałyscie problemy na początku brania??? Bo ja juz tracę nadzieje ze znajdę dla siebie odpowiednie tabletki
an2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 12:53   #695
peesz
Raczkowanie
 
Avatar peesz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

przez jaki okres po antybiotyku nalezy sie dodatkowo zabezpieczac? dzis zaczynam antybiotyk bede brala 5 dni i pozniej po tych 5 dniach jeszcze przez 7 ? bo na ulotce nie ma o tym nic ;/
peesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:39   #696
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Chciałam was zapytać czy dobrze myślę... już mówię w jakiej kwestii. Do końca blistra zostało mi 6 tabletek Cilestu, a dziś byłam u lekarza i dostałam antybiotyk (Amoksiklav) na 7 dni, więc ostatnia tabletka antybiotyku wypadłaby w pierwszym dniu przerwy. Te 7 dni z antybiotykiem to wiadomo, że zabezpieczać się trzeba dodatkowo + kolejne 7 dni i teraz zastanawiam się czy w ogóle robić przerwę? A jeśli nie zrobię przerwy to by wychodziło, że przez 8 dni z nowego blistra Cilestu musiałabym się dodatkowo zabezpieczać. Dziewczyny pogmatwałam, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi Powiedzcie mi czy dobrze myślę?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 06:22   #697
Ola1899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: cilest- skutki uboczne- zmiana?

Hej. Biorę Cilest 3 miesiac. Po pierszych opakowaniach miałam mdłości czasami źle się czułam. Skonczyłam 2 opakowania i w pt. powinnam zaczać nowe 3, jednak nie miałam możliwości kupienia i kupiłam dopiero wczoraj(nd) Wziełam w niedzile na raz dwie tabletki ta z pitaku i z soboty i dzis miałąm zamiar wizać z niedzieli i z dizsiejszego dnia (pon). Niestety dziś całą noc wymiotowałam i mam biegunke Co mi radzicie??? Odstawić Cilest? Czy źle zrobiłam ze wziełam 2 tabletki na raz??? Strasznie się czuje nie wiem czy o 17 znów mam wziać te dwie tabletki. Proszę o odp. Pozdrawiam.
Ola1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 09:24   #698
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: cilest- skutki uboczne- zmiana?

Cytat:
Napisane przez Ola1899 Pokaż wiadomość
Hej. Biorę Cilest 3 miesiac. Po pierszych opakowaniach miałam mdłości czasami źle się czułam. Skonczyłam 2 opakowania i w pt. powinnam zaczać nowe 3, jednak nie miałam możliwości kupienia i kupiłam dopiero wczoraj(nd) Wziełam w niedzile na raz dwie tabletki ta z pitaku i z soboty i dzis miałąm zamiar wizać z niedzieli i z dizsiejszego dnia (pon). Niestety dziś całą noc wymiotowałam i mam biegunke Co mi radzicie??? Odstawić Cilest? Czy źle zrobiłam ze wziełam 2 tabletki na raz??? Strasznie się czuje nie wiem czy o 17 znów mam wziać te dwie tabletki. Proszę o odp. Pozdrawiam.

Trzeba pilnować kiedy tabletki się kończą, bo nie można wydłużać 7 dniowej przerwy! Teraz to juz tak namieszałaś, że już tylko ginekolog może Ci pomóc.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 16:15   #699
nieswiadoma90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 191
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny
Mam takie pytanko Od grudnia biorę cilest. Krwawienie zawsze dostawałam 4 dnia,jednak ostatnio dostałam 7 dnia (przez tabletki które brałam na grzybicę). Byłam przekonana,że teraz krwawienie dostanę 4 dnia jak zawsze,jednak dostałam 2 ( miałam dostać w niedzielę a dostałam w piątek ). Miała któraś z Was już tak kiedyś? Bo mnie to troszkę zdziwiło. Dzięki za odpowiedź
__________________
...miłość jest wtedy, gdy dobro drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje...


nieswiadoma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:00   #700
Marti18
Raczkowanie
 
Avatar Marti18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 106
Red face Dot.: cilest- skutki uboczne- zmiana?

Cytat:
Napisane przez Ola1899 Pokaż wiadomość
Hej. Biorę Cilest 3 miesiac. Po pierszych opakowaniach miałam mdłości czasami źle się czułam. Skonczyłam 2 opakowania i w pt. powinnam zaczać nowe 3, jednak nie miałam możliwości kupienia i kupiłam dopiero wczoraj(nd) Wziełam w niedzile na raz dwie tabletki ta z pitaku i z soboty i dzis miałąm zamiar wizać z niedzieli i z dizsiejszego dnia (pon). Niestety dziś całą noc wymiotowałam i mam biegunke Co mi radzicie??? Odstawić Cilest? Czy źle zrobiłam ze wziełam 2 tabletki na raz??? Strasznie się czuje nie wiem czy o 17 znów mam wziać te dwie tabletki. Proszę o odp. Pozdrawiam.
Wiesz gdyby to było możliwe to byśmy brały co 2 dni właśnie dwie tabletki - ale tak nie jest. Wymiotowałaś podejrzewam od tego , ze organizm poczuł działanie dużej dawki hormonów i jak chcesz znow wymiotowac to wez dzis tez dwie. jesli zapomnialas pierwszej i drugiej tabletki to raczej powinnas sobie juz darowac branie tabletek w tym miesiacu. sama przestawiasz swoj organizm a on wariuje !
Postaraj sie tabletki kupowac tydzien wczesniej i nosic przy sobie, wtedy bedziesz miala pewność, że je masz I pamiętaj, z hormonami nie ma żartów.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez nieswiadoma90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam takie pytanko Od grudnia biorę cilest. Krwawienie zawsze dostawałam 4 dnia,jednak ostatnio dostałam 7 dnia (przez tabletki które brałam na grzybicę). Byłam przekonana,że teraz krwawienie dostanę 4 dnia jak zawsze,jednak dostałam 2 ( miałam dostać w niedzielę a dostałam w piątek ). Miała któraś z Was już tak kiedyś? Bo mnie to troszkę zdziwiło. Dzięki za odpowiedź
Jest wiele powodów, dlaczego twój okres nie jest 4 tylko 2 dnia. Nie ma się co martwić. było tu już ze 100 wątków na ten temat więc przeglądając forum napewno znajdziesz pełniejszą odpowiedź na zadane wcześniej pytanie
__________________
.....
Marti18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 15:43   #701
Agulka2187
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 56
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Jejku czytając to forum to ja już nie wiem jakie tabletki brać... moja ginekolog nic od siebie nie powie, dla Niej wszystkie tabletki są dobre...:/ czy może któraś z Was ma jakąś wiedzę na ten temat, czy lepsze, łagodniejsze i skuteczniejesze są Cilest czy Microgynon 21?? Dzięki
Agulka2187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 16:51   #702
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Agulka2187 Pokaż wiadomość
Jejku czytając to forum to ja już nie wiem jakie tabletki brać... moja ginekolog nic od siebie nie powie, dla Niej wszystkie tabletki są dobre...:/ czy może któraś z Was ma jakąś wiedzę na ten temat, czy lepsze, łagodniejsze i skuteczniejesze są Cilest czy Microgynon 21?? Dzięki

Nie ma ani dobrych i złych tabletek
Ani łagodniejszych, ani skuteczniejszych...
A na Twój problem jest jedna rada: zmień ginekologa
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 18:39   #703
Fuuma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

jezeli znalazlby sie ktos kompetentny... mam pytanie odnosnie zazywania

czy jezeli dostalam okres w nocy (w sensie zanim poszlam spac) i zazylam pierwsza tabletke na drugi dzien o 13stej, to wszystko dziala jak powinno?

pierwsza tabletke powinno sie zazyc w pierwszy dzien cyklu, w tym przypadku nie wiem czy jako pierwszy dzien cyklu mam liczyc ten, ktory sie konczyl i byl zanim poszlam spac (ze czas snu wyznacza dni), czy okres czasu okolo 24 godzin od wystapienia miesiaczki (zazylam 12 godzin po tym momecie)

bede wdzieczna za wszystkie sugestie i porady
Fuuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 21:25   #704
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Fuuma Pokaż wiadomość
jezeli znalazlby sie ktos kompetentny... mam pytanie odnosnie zazywania

czy jezeli dostalam okres w nocy (w sensie zanim poszlam spac) i zazylam pierwsza tabletke na drugi dzien o 13stej, to wszystko dziala jak powinno?

pierwsza tabletke powinno sie zazyc w pierwszy dzien cyklu, w tym przypadku nie wiem czy jako pierwszy dzien cyklu mam liczyc ten, ktory sie konczyl i byl zanim poszlam spac (ze czas snu wyznacza dni), czy okres czasu okolo 24 godzin od wystapienia miesiaczki (zazylam 12 godzin po tym momecie)

bede wdzieczna za wszystkie sugestie i porady
Trzeba wziac tabletke 24 godziny od wystąpienia krwawienia.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 21:38   #705
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Fuuma Pokaż wiadomość
jezeli znalazlby sie ktos kompetentny... mam pytanie odnosnie zazywania

czy jezeli dostalam okres w nocy (w sensie zanim poszlam spac) i zazylam pierwsza tabletke na drugi dzien o 13stej, to wszystko dziala jak powinno?

pierwsza tabletke powinno sie zazyc w pierwszy dzien cyklu, w tym przypadku nie wiem czy jako pierwszy dzien cyklu mam liczyc ten, ktory sie konczyl i byl zanim poszlam spac (ze czas snu wyznacza dni), czy okres czasu okolo 24 godzin od wystapienia miesiaczki (zazylam 12 godzin po tym momecie)

bede wdzieczna za wszystkie sugestie i porady

1 dzien cyklu trwa od wystapienia krwawienia do uplywu 24h.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 00:51   #706
Fuuma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

dziekuje Wam uprzejmie za odpowiedzi

mam nadzieje, ze przynajmniej za te 3 dni bedzie juz 99,99999% pewnosci dzialania (boje sie, lol)

konsultowalam jeszcze sprawe z farmaceutka i powiedziala, ze "powinno byc ok" i ze przez pierwsze dni brania sie to ewentualnie ureguluje, wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze x d
Fuuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 07:53   #707
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Od przyszłego tygodnia zaczyn am brać Cilest. Wcześniej brałam dianę-35, ale moja pani gin stwierdzila że już nei muszę się faszerować dianą i że cilest wystarczy.
Czytam, że dobrze przyjmujecie te tabletki i mam nadzieję, że u mnie tez nie będzie skutków ubocznych ;-)

A tak odbiegając od tematu jak czytam niektóre wypowiedzi w tym temacie, to mam wrażenie, że te tabletki przepisują już 12-latkom. Naprawdę tak cieżko przczytać i zrozumieć ulotkę? Niektóre wypowiedzi wołają o pomstę do nieba!
Jestem w ciężkim szoku :/
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:53   #708
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

tak jak pisalam wczesniej, dla mnie te pigulki byly najgorsze. od razu zatrzymala mi sie woda w organizmie, w ciagu kilku dni przybylo mi ponad 4 kg w udach i brzuchu, obled , doszly do tego zaparcia. z cera tez nie bylo dobrze (a i tak mam problemy skorne). odstawilam cilest (juz nie pamietam jak dlugo go bralam). na szczescie jak odstawilam pigulki to wrocilam do swojej, poprzedniej wagi.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:30   #709
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

biorę cilest od tygodnia gdzies i jest ok jak na razie chciaz przyznam ze pierwsza nic trochę strsująca i dziwnie się czułam na razie jestem zadowolona czasem brzuch mnie zaboli ale tak to wszytsko bez zmian
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 13:30   #710
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

biore cilest od pol roku i niedlugo bede prosic gin o zmiane -jak zbliza mi sie okres mam migreny po pare dni trwaja wczesniej nie wiedzialam co to bol glowy ponadto zle samopoczucie czyli mdlosci non stop ledwo juz trawie te tabletki i do tego boli mnie watroba nigdy wiecej cilestu jak dla mojego organizmu to widze ze sa za ciezkie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 14:11   #711
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
biore cilest od pol roku i niedlugo bede prosic gin o zmiane -jak zbliza mi sie okres mam migreny po pare dni trwaja wczesniej nie wiedzialam co to bol glowy ponadto zle samopoczucie czyli mdlosci non stop ledwo juz trawie te tabletki i do tego boli mnie watroba nigdy wiecej cilestu jak dla mojego organizmu to widze ze sa za ciezkie
Jak boli cię wątroba to moze zmień na coś co nie mam wpływu na układ pokarmowy. Np. pierścień, albo plastry.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 18:23   #712
noth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

a zauwazylyscie moze dziewczyny ze piersi zaczely wam roznac po cilescie??
noth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:25   #713
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

mi nic nie uroslo ale pewnie temu ze nie narzekam na brak piersi i tak co do krazka to mam pewne zastrzezenia czy nie powoduje zapalen
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 13:42   #714
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

biorę cilest od 3miesięcy i naprawdę nie narzekam
dziewczyny,czujecie się pewnie biorąc tabletki?
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 14:32   #715
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Seeensi Pokaż wiadomość
biorę cilest od 3miesięcy i naprawdę nie narzekam
dziewczyny,czujecie się pewnie biorąc tabletki?
jadę na pigułach od ok 7-8 lat. już nie pamiętam dokładnie, i dzieciaczków nie mam także czuję sie pewnie
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 17:51   #716
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

ja tez jade na pig ok 8 lat i nie narzekalam do tej pory daja pewne zabezpieczenie jesli sa brane prawidlowo- przepisowo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:03   #717
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

z tabletkami czuje się pewnie, jak robiłam przerwę w braniu to miałam schizy używając tylko gumek
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 00:33   #718
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Exclamation Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Witam Was drogie kobietki.
Proszę Was o poradę. Biorę tabletki Cilest od paru lat, jednak..
W środę o 18 miałam wziąć pierwszą, jednak wyszło jak wyszło, nie mogłam kupić, dziś tak samo (właściwie wczoraj). Dzisiaj, o godz. 18
powinnam wziąć 3 tabletkę. Więc nie wiem, co teraz zrobić.. Wziąć dziś (piątek) dwie, i w sobotę dwie, a dalej normalnie?
Proszę Was o pomoc, w ciągu tylu lat, nie było takiej sytuacji, niestety tak wyszło, więc proszę Was o szybką odpowiedź! Z góry dziękuję,
będę baardzo wdzięczna!

__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 11:08   #719
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Mi sie wydaje, że powinnaś zaczekać do następnej miesiaczki i wziąć w pierwszym dniu. Tak jakbyś zaczynała od nowa. Bo tak ni z gruszki ni z pietruszki z kilkudniowym opóźnieniem to raczej nie wolno wziąć.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:05   #720
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

po 7 dniowej przerwie zamiast wziasc tabletke cilest 8 dnia wzielam 9 dnia i wzielam 2 naraz 9 dnia i biore dalej jak zawsze....niestety odczuwam jakies dolegliwosci bole podbrzusza zle samopoczucie mdlosci.... mam nadzieje ze moj cykl sprawuje sie dobrze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-14 10:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.