Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł na nowy wątek podoba Wam się najbardziej?
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. 18 29,51%
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z zakupami. 13 21,31%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 6 9,84%
Mija czerwiec, czas szybko leci, mamusie czekają na swoje dzieci. 6 9,84%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą maluszki. 1 1,64%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą z nich maluszki. 6 9,84%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziecie z nami. 0 0%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziemy mamami. 11 18,03%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 21:59   #241
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

a to nie wiedziałam
myślałam, ze jak jest przez net to wszyscy mogą oglądać

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

idę luli

pa pa
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:13   #242
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
dzieki..
i własnie zobaczylam ze nie moge wszystkiego ogladac.....
No trudno...
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:31   #243
Antiopa7
Raczkowanie
 
Avatar Antiopa7
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 297
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

dziekuje natko za linka
Antiopa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 03:01   #244
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
dzieki..
i własnie zobaczylam ze nie moge wszystkiego ogladac.....
No trudno...
ja też wiele mam płatne ale niektore programy są free

pewnie dziwicie sie co tu robie o tej porze.
dobiły mnie te pogryzione stopy, tak swędzi że ho ho
a do tego nie wiem czy dobrą maścia posmarowałam
mam w domy dwie identyczne tubki i zawsze myslałam, ze w nich to samo siedzi, a tu właśnie sie okazalo, ze nazwy jednak sa inne
sprawdzałam w necie ale nic nie wiem - obie są na infekcje grzybicze itp. dostałam kiedys od lekarza któraś działała tez na pogryzienia i nie pamietam teraz ktora. Mam nadzieję że ta wlaściwa wziełam i nie zaszkodzę dzidzi. Rano lece prosto do apteki po Fenistil albo inne takie dla pewności.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 04:45   #245
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

czeeeść!
jak ja tu dawno nie zaglądałam... a tu nowy wątek!

ale na swoje usprawiedliwienie mam: db, db+, bdb.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 06:06   #246
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Zgodnie z wczorajszą obietnicą poprawy....jestem Która sięcieszy? hihih... a więc:

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
No zobacz, a ja sie tu zaczynam martwic ze mi waga tak szybko skoczyla wczoraj u znajomych na grillu poznalismy taka pare; no i ta dziewczyna jak juz obczaila ze jestem w ciazy stwierdzila ze w sumie to nic nie widac i ze jej kolezanka w 4 mc ma o wiele wiekszy niz ja, no ale ta jej kolezanka jest szczupla i to dlatego.. w kazdym razie Asik to chyba tak jest, ze jednym kobietom brzuszek wychodzi juz na poczatku i szybciutko rosnie waga a drugie tyja dopiero w drugiej polowie ciazy
Lulla a Ty niy gruba? Chyba Twoje fotki kłamią, bo ja nic nie widze.... Ciekawe jak ona bedzie w ciąży wygladała ....

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no to mnie pocieszyłas, teraz jak skocze do przodu to pewnie wszystkie pobije z waga
no ale zobaczymy -najważniejsze zeby maluszek miał wygodny domek
Tak...tylko do tej wagi to powinnysmy jeszcze wzrost podawac, bo 70 kg przy 160 a 170 to wielka różnica :P

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ja sie przyznaje bez bicia ze nie uzywam i nigdy mi sie nic nie zrobiło, pierwszy raz musze sobie cos w to miejsce aplikowac
kiedyś uzywałam płynu z avonu ale zrezynowałam
Chodzi Wam o mydło czy cos innego , bo nie kapejszyn,.... Ja mam tak ze jak kupowałam specjalny np ten Lacalut to mi zawsze sie cos przyplatało...ginka powiedziała mi wtedy ze jestem za sterylna ... od tamtej pory uzywam zwykłego mydła w płynie


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio naliczyłam tylu że aż nie wiem kiedy ja to kupowałam

Ale nie mam jeszcze pajacyków dla maluszka- jedynie większe, kaftaników i czapeczki
Cotka nie przerazaj mnie....Ja nic jeszcze nie mam oprócz trójpaka z biedronki....



Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
no i stało się zostałam sama znów na trzy dni.
I ja też jestem sama juz wiec nie smutaj

Dziewczyny które pisały o wózku: Ja na początku tez myslałam o uzywanym, aby zaoszczedzic... Tz konczy mieszkanie remontowac, kupuje meble, sprzet agd i nie ma za bardzo kasy juz.... Ale po namysle stwierdzilismy ze na tym nie bedziemy oszczedzac, przeciez wózek posłuzy nam kilka lat.... A potem moze i jeszcze raz sie przyda :P
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 06:19   #247
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

hej! i jak sie melduję na Nowym wątku, ale lecimy jak odrzutowce

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
Hej kochane!! To ja się też melduję w kolejnym wątku...(o rany! ciekawe do ilu dobijemy z tym tempem?!)
A powiedzcie mi... czy zastanawiacie się tylko nad łóżeczkami drewnianymi czy nad turystycznymi też (mam na myśli, nie jako dodatkowo, ale jako właśnie jedyne łóżeczko dla dziecka...takie z wyższej półki). A może mamy, które mają już łóżeczka mogą coś na ten temat powiedzieć...? Przyznam się szczerze, że mó tż-cik wolałby turystyczne (żeby od razu było 2w1)
my się zdecydowaliśmy na turystyczne też takie lepsze, zeby było stabilne i wytrzymało długo już nawet wybrałam jedno Baby design - dream z najnowszej serii bo śliczne kolorki mają

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość

cotko - tu masz linki do strony IKEI do zestawu który chciałaś
KOMODA ANEBODA Komoda, 3 szuflady 199,99 PLN
- ja osobiście nie przepadam za tą bo ten przezroczysty element to plastik, my mamy TAKĄ MALM i są też białe, tylko, że do przewijaka te 4 szuflady to za wysoko
ŁÓŻECZKO - HENSVIK Łóżko dziecięce 299,99 PLN
świetne mebelki ta z przezroczystym frontem fajna, ale przy moim zachowywaniu ładu w szufladach na pewno lepiej sprawdziłaby się ta druga chociaż obiecuję sobie że będe miała wszystko ładnie poukładane, zobaczymy

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
obiecane fotki FONTANNY
cudo chciałabym to zobaczyć

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
melduję się i ja. U mnie po staremu, niestety. Moja kwarantanna ma potrwać do środy:prosi : Tak zdecydował tż i teściowa - rozumiem że chodzi im o dobro Małgosi, ale tak tęsknię za małym że chyba zwariuję. A już dzis myslałam że go zobaczę. Dobrze że chociaż małż już jest to będzie z małym mieszkał u swojej mamy - choć z drugiej strony do środy jestem totalnie sama, a nie przepadam za tym
Teraz K. jest u moich rodziców- na weekend i podobno wczoraj mnie szukal. Powtarzała "mama mama" i chodził po całym domu zaniepokojony:pros i: Ale jak pojedzie dzis do szwagierki to może zapomni bo ją bardzo lubi i zawsze coś tam robią ciekawego.
ej dupa i tyle
Wiem że Ci trudno Słonko,
dacie rade, już tylko dzisiaj i jutro i będzie środa, szybko minie

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

U nas parno, duszno i burzowo. Byliśmy z M na zakupach i jestem mega szczęśliwa, bo kupiłam sobie białą spódniczkę. Niby zwykla, ale ma taki fajny panel zawijany jakby była ciążowa głupi to ma szczęście i oczywiście zaopatrzyłam się w świeże truskawki, ale niestety już śladu po nich nie ma
Właśnie, teraz taka fajna moda że dużo spódniczek i rybaczek jest na gumce takiej szerokiej i bez problemu można w nie zmieścić brzuszek

Co do turskawek to u mnie ostatnio były po 18 zł kg
Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaa właśnie jeszcze jedno! Słuchajcie, leżałam dzisiaj rano w łóżku na lewym boku, odwróciłam się na plecy i byłam przerażona - z lewej strony brzucha miałam wielką twardą gulę z prawej strony macicy mięciutko, a gula twarda. Myślicie, że to mógł być dzidziuś? W pierwszej chwili wystraszyłam się, że coś z macicą się dzieje, ale teraz myślę, że to chyba dziecko! Czy to w ogóle możliwe jeśli nie czuję jeszcze konkretnych ruchów?
ja myśle, że to zdecydowanie był dzidziuś

ja ostatnio leżałam na boku i miała jakoś tak ręke pod brzuchem i poczułam normalnie takiego kopniaczka że jakby mnie ktoś palcem w ręke dotknął
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 06:28   #248
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
matko włączyłam tv oglądam x factor i poddaje sie ja nie rozumiec co Czesław mówic-normalnie chyba obejrze potem na vod i bede przewijac to co mówi az tyle razy zeby zrozumieć co on mówi
To Czesław nie rozumie co inni spiewają po polsku i jeszcze śmie im to wypominac.... Niektórzy to mają tupet


Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
czeeeść!
jak ja tu dawno nie zaglądałam... a tu nowy wątek!

ale na swoje usprawiedliwienie mam: db, db+, bdb.
Gratulacje

No i przeczytałam Na większosc postów nie bede odpisywała bo nieaktualne

AA2 zamówiłas sukienke?

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tym opalaniem... Mozna czy nie? Ja wczoraj siedziałam na słonku chyba z 4 godziny ...ale brzuszek miałam w cieniu, opalałam nogi tylko, a jak połozyłam sie na kocu na chwilke w słonku cała to na boku i na brzuszku zrobiłam sobie namiocik z mokrego, zimnego recznika.... Jak przyznałam sie mamie to krzyczała...ale ja dobrze sie czułam, wiec nie wiem sama.....
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 06:32   #249
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tym opalaniem... Mozna czy nie?
jak byłam w tamtej ciąży to był akurat początek lata i lekarka powiedziała, że absolutnie nie ma opalania.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 06:34   #250
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

hej ja juz z pracy piszę

Magialena no to piękne oceny usprawiedliwona jesteś

Pestka ja tez opalałam trochę nogi - to chyba głównie o to chodzi, żeby się nie przegrzac

ok, wracam do pracy, chociaz po trzydniowym weekendzie nieco mi się nie chce
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 06:43   #251
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Wykończona jestem po tej wycieczce Aż dziwne ile kobitek jest teraz w ciąży Ale co niektórzy i tak się gapili jakby brzucha nie widzieli Można sobie fotkę obejrzeć jak ktoś nie widział
nom tż też mi wczoraj mówił ze co chwile widzi kobiety w ciąży
Co do gapienia sie to racja, ostatnio mówiłam nawet mamie ze czasami czuję sie jak ufo, albo sie zastanawiam czy gdzies brudna nie jestem bo ludzie sie tak śmiesznie gapią
Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Witajcie...Siedze z moim Tż i nie mam dla Was czasu , ale jutro się poprawię....Pewn ie i tak nikt nie tesknił....

Wymyslamy imie...Padło na Marte albo Lenke
nie martw sie, mnie też nie było i nie wiem czy ktoś tęsknił

śliczne imionka ja z tych dwóch wybrałabym Marte, a to dlatego że strasznie dużo teraz Lenek

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
no bo zagrał nie fair w stosunku do tych dziewczyn które były o niebo lepsze. Ale cóz... oby to się nie zemsciło na jego grupie w następnym tygodniu...
co on narobił te dziewczyny bosko spiewają, a ona mnie nie kręci, nic a nic ot - fajnie ją uczesali wczoraj i tyle. I tak odpanie za tydzień

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
czeeeść!
jak ja tu dawno nie zaglądałam... a tu nowy wątek!

ale na swoje usprawiedliwienie mam: db, db+, bdb.


ja już też powoli wszystkie egzaminy do prozdu, jeszcze tylko zq 2 tygodnie jeden i spokój

pesteczko, ja sie cieszę!
co do opalania - najważniejsze żeby chronić brzuszek ja od słońca źle się czułam i bez ciąży, bo po prostu strasznie mnie męczy ja też planuje tak sobie nóżki poopalać a reszta w cieniu, ale 4 godziny na pewno nie wysiedze

Ja po weekendzie w szkole, plecy okej, dały mi odpocząć, za to spuchly mi bardzo stopy i kolana, odzywają się moje problemy z biodrami no nic wiedziałam ze tak będzie wczoraj ledwo dokulałam sie do domu z miejsca gdzie mnie koleżanka wysadza, miałam taaaaaaaakie ciężkie nogi, no ale potem miska z zimna wodą i było ok, opuchlizna nie zeszła całkiem ale było mi lżej i jeszcze dałam rade iść na mały spacerek z tż a kolana oprócz puchnięcia bolą jak wstaje i siadam, biodra bolą jak chodze, moje stare "kontuzje" wychodzą stara babcinka jestem i tyle ciekawe co gin mi na to powie, zawsze pyta czy gdzies puchne albo cos takiego. Wizyta już za tydzień im bliżej tym bardziej nie moge się doczekać zeby się dowiedzieć co tam u Niuni, chyba dobrze bo szaleje niesamowicie

Zastanawiam sie czy jechać dzisiaj do tego pierwszego przedszkola, chyba przeniose te zajęcia na środe, bo już mam spuchnięte stopy znowu. Tak zrobie, a pojade tylko później do Orzesza a w środe przynajmniej po tych długich zajeciahc nie bede już musiała tyle autkiem jechać

jeszcze muszę pochwalić mojego tż, przychodze w sobote ze szkoły a a tam normalnie okno w kuchni umyte (wymieniali nam ostatnio chodnik wokół bloku i było na nim pełno piachu) kochany mój że tak sam od siebie sie za to wziął
jeszcze powiedział ze akurat szła sąsiadka z góry która urodziła w marcu synusia i mówi do niego "No narobiliście to teraz trzeba robić w domu"

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2011-05-23 o 06:47
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 07:04   #252
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

acelinka jak masz taką możliwosc to przekładaj zajęcia i odpoczywaj jak najwięcej.... Wiem co to pracz z dzieciakami i powiem Ci ,że w szkole juz tez nie wytrzymuję....

Nawet nie wiedziałam kiedy te 4 godziny mineły


A i brawa dla TZ )

U mnie Lenek nie ma chyba...za to same Julie i Amelki

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
jak byłam w tamtej ciąży to był akurat początek lata i lekarka powiedziała, że absolutnie nie ma opalania.
Ja potrzebuję słonka.... Fantastycznie sie czułam wczoraj, a jak jeszcze opaliłam moje golonki to od razu o jeden punkt urosło moje ego

Edytowane przez pestka78
Czas edycji: 2011-05-23 o 07:05
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 07:10   #253
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
acelinka jak masz taką możliwosc to przekładaj zajęcia i odpoczywaj jak najwięcej.... Wiem co to pracz z dzieciakami i powiem Ci ,że w szkole juz tez nie wytrzymuję....

U mnie Lenek nie ma chyba...za to same Julie i Amelki

Ja potrzebuję słonka.... Fantastycznie sie czułam wczoraj, a jak jeszcze opaliłam moje golonki to od razu o jeden punkt urosło moje ego
Jak Lenek nie ma u Was dużo no to super bo to śliczne imię

jak potrzebujesz to korzystaj przecież, byle z umiarem i chować brzuszek

Właśnie rozmawiam z mamą przez skype i sie ze mnie śmieje że jestem jak babcinka z tymi kolanami i biodrami
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 07:14   #254
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Jak Lenek nie ma u Was dużo no to super bo to śliczne imię

jak potrzebujesz to korzystaj przecież, byle z umiarem i chować brzuszek

Właśnie rozmawiam z mamą przez skype i sie ze mnie śmieje że jestem jak babcinka z tymi kolanami i biodrami
U mnie w miescie nie ma, ale.... nie wiem czy tam gdzie będziemy nie będzie samych Lenek... Jak ja sie boje przeprowadzki

Kolanka, biodra i krzyż hihi

Edytowane przez pestka78
Czas edycji: 2011-05-23 o 07:15
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 07:25   #255
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
U mnie w miescie nie ma, ale.... nie wiem czy tam gdzie będziemy nie będzie samych Lenek... Jak ja sie boje przeprowadzki

Kolanka, biodra i krzyż hihi
Nie bój się kochana będzie wspaniale na początku na pewno trudno Ci bedzie się przyzwyczaić, ale na pewno tż zrobi wszystko, żebyś się tam czuła dobrze i szybko zaaklimatyzowała

mam szklaną ławe i właśnie dałam sobie stópki na dolny poziom stolika, jakie chłodne ale mi dobrze

hehhe nom tyle ze z kolankami, biodrami i krzyżem miałam już problemiki przed ciążą, teraz doszły spuchnięte stopy i ból w górze pleców nie moge aż samej z siebie mi sie chce smiać ze w takim wieku można mieć problemy z tyloma rzeczami
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 07:36   #256
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Myśle, że jak bedziemy sie musiały zając maluchem to nam wszystkie bóle przejdą )

A gdzie reszta??? weekend sie skończył!!!!!!!

Edytowane przez pestka78
Czas edycji: 2011-05-23 o 07:37
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 07:47   #257
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Albo w pracy albo śpią

Ja też zaraz znikne bo tylko się ogarne i ide do mamy na kawusie albo raczej an herbatke bo na kawusie chyba nie mam ochoty dzisiaj
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:13   #258
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
czeeeść!
jak ja tu dawno nie zaglądałam... a tu nowy wątek!

ale na swoje usprawiedliwienie mam: db, db+, bdb.
Zaliczone tak ładnie ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:16   #259
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Ja jestem na chwilkę
MAGiALENA - gratulacje zaliczeń

My dziś zaspaliśmy przez tą moja nocną pobudkę i jakieś koszmary mi się śniły. Juz od rana i szef mnie scigał "na którą to spotkanie?" a tu na 10 a on na 2 końcu miasta. A ja mam tylko 10 minut dojazdu, to sobie jeszcze moge w piżamce siedziec ze śniadankiem w reku
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 08:19   #260
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011


Magialena
gratuluję

Ja się wyspałam nawet chociaż rano tż mnie obudził jak szedł na uczelnie bo chciał ucałować brzuszek

Jak się nie mogę doczekać jutra bo będę miała usg i może nawet nagranie z niego (lekarz powiedział żeby powiedzieć to nagra ale nie powiedział za ile- powiedział tylko że grosze). Ciekawe jak tam dzidziuś

chciałam jeszcze coś napisać, bo pisałyście o x-a. Znajomy tż jakiś czas pracował w tv i mówił że w takich programach sponsor (wydaje mi się że to był jakiś zawód na "p" ale nie mogę sobie przypomnieć " wybiera osobę która ma wygrać, a program ma być tak prowadzony żeby ta osoba wygrała. i nie mają na to żadnego wpływu głosy widzów (zresztą my nie mamy dowodów ile było naprawdę głosów).
No to tyle
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię




Edytowane przez mucka21
Czas edycji: 2011-05-23 o 08:22
mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:25   #261
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Pestka..... imie Lenka jest cudne Szkoda ze mojemu tz sie nie podoba...
dzien dobry.

co do imienia Lenka to jakby w moim brzucholcu siedziala teraz dziewucha to wlasnie mialaby na imie Lenka . jednak tak jak pisalam w tamtym watku to pewnie jest chlopaczek . tak wyszlo lekarzowi. na nastepnym usg potwierdzi.

ponadto na nastepnej wizycie lekarz chce nagrac plytke z usg 3D, ale odmowie. ja nie lubie zdjec z takiego usg. normalne to jeszcze przelkne, ale w 3D to juz nie dla mnie .

jakos kiepsko sie czuje. chyba za duze tempo mialam od czwartku. ponadto cos czuje gardlo z jednej strony . zjadlam platki owsiane z mlekiem i zaraz pojde sie jeszcze zdrzemnac dopoki moj pierwszoklasista nie wroci ze szkoly.

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:27   #262
Tenaya24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 605
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cześć Mamuśki Niezłe jesteście w tym pisaniu Ja ostro przygotowuję się do ślubu, który już w tę sobotę, więc nie mam czasu ani na czytanie ani na pisanie...
Tak szybko pochwalę się Wam, że czuję już lekkie kopniaczki szczególnie jak zjem banana to mój synek szaleje
Wizytę u gina mam 26 maja. Trochę mu się poskarżę, bo dość często pobolewa mnie w prawym dolnym boku podbrzusza, tam gdzie wyrostek też tak może macie?
Pozdrawiam
__________________
28.05.2011Szczęśliwa Żonka
13.10.2011 Szczęśliwa Mama


Tenaya24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:54   #263
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

dzień dobry wpadłam sie przywitac
a teraz pracuje he

pestko tak sukces na całej lini zamówiłam kiecke
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:55   #264
angela006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 27
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

witam od rana Was nadrabiam i nadrabiam ale się rozpisaaaałyście
chciałam tylko w ten poniedziałkowy dzionek wszystkie pozdrowić zyczyć miłej pracy i odpoczynku i zasuwam do dalszej pracy ehhh jak mi się nie chce
angela006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:57   #265
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Bardzo spodobała mi się komoda z IKEI o której pisały dziewczyny : http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70121763
Mam pytanie, jak myślicie czy na tej komodzie mozna połozyc lub zamontowac przewijak??? Jestem ciemna w tej kwestii.
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:58   #266
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dzien dobry dziewczyny u mnie byla taka burza ze koniec, oczywiscie nie spalam dzisiaj w ogole, nawet godzinki wiec trzymajcie za mnei kciuki zebym w polowie pracy nie padla na twarz
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:03   #267
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Aa2 juz czekam niecierpliwie az sie pokazesz w sukience Ja jeszcze na nic sie nie zdecydowałam...nawet na getry

Lulla a bedziesz z nami?
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:07   #268
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Aa2 juz czekam niecierpliwie az sie pokazesz w sukience Ja jeszcze na nic sie nie zdecydowałam...nawet na getry

Lulla a bedziesz z nami?
no kochana u mnie to sukces na całej lini ze w końcu cos zamówiłam do leginsów sie jeszcze przymierzam ale chyba wena mi sie skończyła he he
zresztą kiecka zamówiona a na dworze jakos ponuro sie zrobiło wiec sie chyba zdenerwuje jak mało słońca bedzie he he
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:12   #269
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Już po spacerku oj krótkodystansowiec się ze mnie zrobił niestety (czy Wy też tak macie że boli Was w kroku??? Tzn. nie wiem dokładnie ale to chyba mięśnie, czuję się jakbym miała ciągle zakwasy )
Taaa też tak mam, nie jesteś sama, powiem ci że ze 3 dni śpie z poduszką w kroku i jest o niebo lepiej
w ciągu dnia jak wstaje czasem z pozycji siedzącej, to ból taki że idę jak babuleńka, a to strzelanie w miednicy 90 letnią staruszkę mogłabym przestraszyć
Chyba dlatego że nigdy tyle nie ważyłam 7,5 kg na plusie, a pomyśleć że bezpośrednio przed świętami było tylko 5
wczoraj z małżem obliczyliśmy że od teraz dziecko powinno tyć około 200 gr tygodniowo, a dziennie 27 g

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A jakich płynów używacie? Ja mam nivea i perfecty. Z czego bardzo lubię nivea różowy.
Ja od jakiś 2 lat używam Avonowskiego kremowego i czuje się odświeżona cały czas, nic się nie przyplątuję, także gites
aa i nie podrażnia

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
na szczęście wi-fi działa na balkonie
niech technika będzie błogosławiona za wi-fi

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Witajcie...Siedze z moim Tż i nie mam dla Was czasu , ale jutro się poprawię....Pewn ie i tak nikt nie tesknił....

Wymyslamy imie...Padło na Marte albo Lenke
Ja tęskniłam
Oba imiona mi się podobają na piersze Lenka na drugie Marta

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Dobranoc Ja też już zmykam

Małgosia rano czekam na raport
aaaa! Melduje się!
Włoski umyte, nie siedzę w szlafroku już od kilku dni po wstaniu, makijażu jeszcze nie ma, ale zaraz idę buzie opalać to jest usprawiedliwienie
a juk u ciebie

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tym opalaniem... Mozna czy nie? Ja wczoraj siedziałam na słonku chyba z 4 godziny ...ale brzuszek miałam w cieniu, opalałam nogi tylko, a jak połozyłam sie na kocu na chwilke w słonku cała to na boku i na brzuszku zrobiłam sobie namiocik z mokrego, zimnego recznika.... Jak przyznałam sie mamie to krzyczała...ale ja dobrze sie czułam, wiec nie wiem sama.....
Ja zamierzam się opalać, ale napewno nie za długo, brzuch będę zasłaniać
w sobote przysiedziałam z godzinkę na słońcu, na buzi oczywiście 1000 piegów ale widzę że plamy mi wyskakują na ciele, zobaczym jak dalej.
Nie chce się opalić na czekoladkę, nie mam tyle cierpoliwości do leżenia na słońcu ale żeby nie straszyć mleczną bielą

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
nom tż też mi wczoraj mówił ze co chwile widzi kobiety w ciąży
Co do gapienia sie to racja, ostatnio mówiłam nawet mamie ze czasami czuję sie jak ufo, albo sie zastanawiam czy gdzies brudna nie jestem bo ludzie sie tak śmiesznie gapią
Tez mam cały czas takie wrażenie
szwagierka mi powiedziała wczoraj dlaczego bo brzuszek mam jak piłka, a z tyłu jak ide nie widać że jestem w ciąży dopiero jak się odwróce a tu takie zaskoczenie w postaci brzucha

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Dzien dobry dziewczyny u mnie byla taka burza ze koniec, oczywiscie nie spalam dzisiaj w ogole, nawet godzinki wiec trzymajcie za mnei kciuki zebym w polowie pracy nie padla na twarz
Trzymamy!
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 09:17   #270
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Małgosiu u mnie z tyłu tez nic nie widac he he
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.