Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł na nowy wątek podoba Wam się najbardziej?
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. 18 29,51%
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z zakupami. 13 21,31%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 6 9,84%
Mija czerwiec, czas szybko leci, mamusie czekają na swoje dzieci. 6 9,84%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą maluszki. 1 1,64%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą z nich maluszki. 6 9,84%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziecie z nami. 0 0%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziemy mamami. 11 18,03%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 22:08   #3121
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

widzę że już śpicie to ja też sie pożegnam DOBRANOC Nie lubię spać bez TŻta...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:17   #3122
DorotaMaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 30
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Oj, ale produkcja. Nie dam rady doczytać
Właśnie skończyłam z szanownym małżem gładzić ściany w kuchni. On kładł siatkę na łączenia regipsów i był robotnikiem wysokopiennym, a ja na równinach coby się nie schylać za bardzo ani rączek nie zadzierać Uwielbiam bawić się szpachlą i packą ...

Z tymi skurczami, tez tak miałam miesiąc tem. Az mnie w pochwie kłuło zwłaszcza jak chodziłam. Gin się trochę wystraszył ale okazało się że wszystko jest ok.

Co do pieluch tetrowych i flanelowych, to z doświadczenia małego powiem, że flanelowych nie używałam wogóle. Tetrowych miałam 10szt ale używałam 4 szt. Na początku brałam je do karmienia ale potem odkryłam chusteczki nawilżające
W jednym momencie naprawdę się przydały tak przez 2 tygodnie jak oduczałam syna sikania w pieluchę jednorazową. Ceratka, tetra i majty. Zsikał się parę razy i zrozumiał że warto na nocnik wołać

Więcej nie dam rady napisać, bo poczytać muszę. A jutro mi się nie uda bo jadę z przedszkolem na imprezę do koła łowieckiego, gdzie nasze dzieciaki zostały zaproszone na imprezkę z okazji dnia dziecka. Jadę jako jedna z mamusiek i mam nadzieję się dobrze bawić na polance przy ognichu i kiełbaskach, które będę musiała kończyć po mym zbóju niejadku No przesadziłam trochę ale nie je wszystkiego do końca więc trochę prawdy w tym jest...

A teraz życzę Dobrej nocki wszystkim.
DorotaMaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 23:41   #3123
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Ale naskrobałyście
Cytat:
Napisane przez kasiuleczkakuleczka Pokaż wiadomość
A ja się brzuszkiem pochwalę
I czy ja wyglądam na +2kg (niecałe)
bardzo ładny brzuszek, ja od początku ciąży przytyłam 1,5 kg
Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
byla tez mowa o tetrowkach. Ja kupiłam 10, ale po czasie dokupowałam jeszcze 10, bo dużo mi ich szlo przy ulewaniu(mały mial refluks), kladlam je na przewijaku i ciagle byly brudne, przykrywałam nim małego w lecie jak wiało itd. Teraz oprócz tego myję nimi tez buzię, rączki, wycieram go itd. I na pewno dla M. będę kupowala jeszcze nowe
a flanelki mi sie rzadko przydają - tylko do przykrycia zamiast kocyka i do wyścielenia wózeczka. Mam ich pięc
dzięki Kochana za porady, na pewno nam się przydadzą
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Mam już dosyć na dzisiaj Ale i tak jest nieźle Jutro mam termin oddania I wersji pracy, ma być minimum 50 str. no i nie dam rady do jutra tego dokończyć bo mój mózg protestuje i jak mi zabraknie kilku stron to myślicie, ze promotor bardzo się wkurzy? Może kobiecie w ciąży troszkę odpuści Pocieszcie mnie
Ważne, że ma już większość napisaną, a skoro to tylko pierwsza wersja to spoko, w razie problemów to będziesz mogła później coś dopisaćto trzymam kciuki, aby promotor wszystko zaakceptował
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość


Powiedzcie mi, jak tam stan Waszych paznokci? Polepszył się, pogorszył? Na włosy nie mogę narzekać, ale paznokcie mi się sypią od jakichś dwóch tygodni, bardzo się łamią i rozdwająją, już prawie nie mam ioch z czego skracać
Moje paznokcie są bardzo mocne i rosną w mega szybkim tempie, choć zawsze miałam mocne, ale teraz są super

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez bruma Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale miałam dzisiaj przygodę
Kopnął mnie prąd jak wycierałam wentylator (sprzątałam łazienkę), który jest podłączony do prądu na stałe. Było zbyt wilgotno w łazience i jak dotknęłam go szmatka to jak mnie nie trzaśnie... Jak się wystraszyłam, brzuch od razu mi stwardniał z nerwów. Od razu tel do mojego lekarza ale nie mogłam się dodzwonić...udało mi się po 30 min Lekarz kazała mi natychmiast udać się na Izbę Przyjęć...przez korki w Stolycy dotarliśmy do szpitala po 50 min. Tam oczywiście czekanie Przyjęli mnie dopiero po 1,5 godz Tam najpierw KTG, badanie na skórcze i oczywiście normalne badanie i USG. Ufff całe szczęście, z synkiem wszystko w porządku Dostałam Nospę 3x1, mam odpoczywać i jak cokolwiek będzie się działo to mam natychmiast do szpitala. Nawet zrobili mi EKG aby sprawdzić czy z moim serduszkiem wszystko w porządku

Dobra dziewczyny ja zmykam dzisiaj musze odpocząć po wrażeniach a wróciliśmy dopiero niedawno.
Ale się strachu najadłaś, biedna dobrze, że wszystko w porządku
Cytat:
Napisane przez DorotaMaria Pokaż wiadomość
Oj, ale produkcja. Nie dam rady doczytać
Właśnie skończyłam z szanownym małżem gładzić ściany w kuchni. On kładł siatkę na łączenia regipsów i był robotnikiem wysokopiennym, a ja na równinach coby się nie schylać za bardzo ani rączek nie zadzierać Uwielbiam bawić się szpachlą i packą ...

Z tymi skurczami, tez tak miałam miesiąc tem. Az mnie w pochwie kłuło zwłaszcza jak chodziłam. Gin się trochę wystraszył ale okazało się że wszystko jest ok.

Co do pieluch tetrowych i flanelowych, to z doświadczenia małego powiem, że flanelowych nie używałam wogóle. Tetrowych miałam 10szt ale używałam 4 szt. Na początku brałam je do karmienia ale potem odkryłam chusteczki nawilżające
W jednym momencie naprawdę się przydały tak przez 2 tygodnie jak oduczałam syna sikania w pieluchę jednorazową. Ceratka, tetra i majty. Zsikał się parę razy i zrozumiał że warto na nocnik wołać

Więcej nie dam rady napisać, bo poczytać muszę. A jutro mi się nie uda bo jadę z przedszkolem na imprezę do koła łowieckiego, gdzie nasze dzieciaki zostały zaproszone na imprezkę z okazji dnia dziecka. Jadę jako jedna z mamusiek i mam nadzieję się dobrze bawić na polance przy ognichu i kiełbaskach, które będę musiała kończyć po mym zbóju niejadku No przesadziłam trochę ale nie je wszystkiego do końca więc trochę prawdy w tym jest...

A teraz życzę Dobrej nocki wszystkim.
Ale z Ciebie pracuś jest tylko za dużo nie machaj tą szpachelkąto miłego dnia jutro i udanej imprezki

Kurcze ta godzina a ja jeszcze nie śpię dobrej nocki
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 04:18   #3124
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011


wstałam o 4 siku i już nie mogłam usnąć (chyba przez myślenie o chrzcinach a raczej o tym ile "kosztują" w naszym kościele, poza tym myślę żeby zrobić je po cichu żeby teściowa znów imprezy nie zrobiła jak z cywilnym)
i co tu teraz robić
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 04:57   #3125
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość

wstałam o 4 siku i już nie mogłam usnąć (chyba przez myślenie o chrzcinach a raczej o tym ile "kosztują" w naszym kościele, poza tym myślę żeby zrobić je po cichu żeby teściowa znów imprezy nie zrobiła jak z cywilnym)
i co tu teraz robić
mucka21 witam w klubie nie śpiących
ja wstałam po 2 i od tamtej pory nie śpię... zaczełam nawet książkę czytać z myślą, że przysnę, ale gdzie tam... znowu będę nie do życia dzisiaj
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 05:10   #3126
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

miło wiedzieć że nie jestem sama mi się to pierwszy raz zdarza
kurcze, mam jakiś zapchany nos mam nadzieję że się nie rozwinie jakieś choróbsko

PS. chociaż taki będę miała pożytek z tego nie spania że sobie poklikam
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 06:37   #3127
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Bruma - straszna historia, bardzo współczuję tego stresu.

Dzisiaj mam 2 rocznicę ślubu I widzę, że pogoda taka jak wtedy
spray jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 06:46   #3128
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Bruma - straszna historia, bardzo współczuję tego stresu.

Dzisiaj mam 2 rocznicę ślubu I widzę, że pogoda taka jak wtedy
gratulacje oby jak najwięcej latek razem w szczęściu i miłości
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 07:05   #3129
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dzień doberek
Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
kasiuleczka jaki przecudny brzuszek!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! Mój to naprawde maleńki przy waszych
No właśnie mój wcale nie jest taki mały, prawda?

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ulala jak to możliwe, że masz tylko 2 kg? W poprzedniej ciąży też tak miałaś? Bo mama za mną łazi i marudzi, że za chuda jestem
Natalko mam nawet dokładnie +1,7kg. i właśnie uważam, że po mnie nie widać, że tak mało mi kg przybyła. W 1ciąży na tym etapie miałam +4kg. a później to już w ogóle obłęd razem 26kg I brzusio miałam PRZEOGROMNY!!!

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
śliczny brzusio
może i ja sobie zrobię nowe zdjęcie i wrzucę na klubik bo brzusio się różni od ostatniego razu
Dzięki I wrzucaj fotki

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jak tam stan Waszych paznokci? Polepszył się, pogorszył? Na włosy nie mogę narzekać, ale paznokcie mi się sypią od jakichś dwóch tygodni, bardzo się łamią i rozdwająją, już prawie nie mam ioch z czego skracać
Ja mam paznokcie teraz super mocne i rosną extra szybko z włosami miałam problem były cienkie i słabe ale się wzmocniły nie wiem czy to za sprawą ciąży, czy szamponów i odżywek, które z polecenia dziewczyn kupiłam

Cytat:
Napisane przez bruma Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale miałam dzisiaj przygodę
Kopnął mnie prąd jak wycierałam wentylator (sprzątałam łazienkę), który jest podłączony do prądu na stałe. Było zbyt wilgotno w łazience i jak dotknęłam go szmatka to jak mnie nie trzaśnie... Jak się wystraszyłam, brzuch od razu mi stwardniał z nerwów. Od razu tel do mojego lekarza ale nie mogłam się dodzwonić...udało mi się po 30 min Lekarz kazała mi natychmiast udać się na Izbę Przyjęć...przez korki w Stolycy dotarliśmy do szpitala po 50 min. Tam oczywiście czekanie Przyjęli mnie dopiero po 1,5 godz Tam najpierw KTG, badanie na skórcze i oczywiście normalne badanie i USG. Ufff całe szczęście, z synkiem wszystko w porządku Dostałam Nospę 3x1, mam odpoczywać i jak cokolwiek będzie się działo to mam natychmiast do szpitala. Nawet zrobili mi EKG aby sprawdzić czy z moim serduszkiem wszystko w porządku

Dobra dziewczyny ja zmykam dzisiaj musze odpocząć po wrażeniach a wróciliśmy dopiero niedawno.
Biedna dobrze, że wszystko dobrze się skończyło. Odpoczywaj dużo

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Ale naskrobałyście

bardzo ładny brzuszek, ja od początku ciąży przytyłam 1,5 kg
To podobnie do mnie bo już się zaczynałam martwić... że za mało przytyłam, ale gin. mówiła, że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Bruma
Dzisiaj mam 2 rocznicę ślubu I widzę, że pogoda taka jak wtedy
Gratuluję

Nic to ja narazie uciekam, miłego dnia
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 07:14   #3130
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Kurde, chyba mi zajada rośnie tak jakoś mnie mrowi na wardze i leciutko czerwone jest na razie posmarowałam pastą do zębów. Macie jakieś domowe sposoby?

Ps. Czy dziewczynkę, czy chłopaczka, każda kocha (/czeka na) swojego dzieciaczka
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię




Edytowane przez mucka21
Czas edycji: 2011-06-10 o 07:17
mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 07:24   #3131
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

dzien dobry.

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
ja też mieszkam kawałek od miasta ale nie mam obaw, bo poród trwa kilka godzin
znam przypadki moich znajomych, kiedy po odejsciu wod nie zdazyly dojechac do szpitala .

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Witaj zgubo
Hehe, ja też mieszkam poza miastem (na wsi dokładnie) i nawet nie mam swojego transportu, więc też nie wiem co to będzie Jakoś się wyrobimy


Agnyska81 co do paznokci i wlosow to u mnie jest w porzadku. jednak ja nigdy nie mialam super cery, a teraz to nie jest z nia dobrze . poziom prolaktyny sie zwieksza, a co za tym idzie cera daje mi w kosc .

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Za to ja mam cere nienajgorsza, paznokcie tez ale wlosy tragedia no a cellulit i doopsko to juz w ogole utopia
oj tak, na swoja to tez nie moge patrzec .

Bruma
wspolczuje nieprzyjemnej przygody .

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
oglądam na tv4 thriller z douglasem, ale tylko się zaczynam denerwować i się zastanawiam po co mi to
thillery i horrory to nie dla mnie filmy. pozniej za bardzo wyobraznia mi dziala i boje sie w nocy.

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
komar mnie użarł w tyłek!!!!
a mnie komarzyce uzarly w nogi jak spalam na dole w salonie. po 12 godzinach od razu te miejsca mi napuchly i swedzialy jak oszalale. zatem teraz to nie tylko komarzyce, ale panow komarow tez killeruje .

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość

Dzisiaj mam 2 rocznicę ślubu I widzę, że pogoda taka jak wtedy
wszystkiego najlepszego


a ja wszamalam platki z mlekiem, synus wyprawiony do szkoly, pranie wstawione i czas na drzemke. potem trzeba zrobic obiad, ale nie mam pojecia co . popoludniu idziemy do synka szkoly na festyn rodzinny z okazji zakonczenia roku szkolnego .


Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2011-06-10 o 07:25
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 07:34   #3132
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cześć piękne

Jakoś się ostatnio nie odzywałam, bo weny nie mam, ale napiszę co tam u mnie

We wtorek byłam u gina mały waży ponad 1100 i jest wszystko ok, dostałam skierowanie na ta krzywą cukrową w końcu następna wizyta 1 lipca, a potem 1 sierpnia boziu jak to szybko leci
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 07:40   #3133
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
dopiero mi się udało zalec na wyrku - nadrabiam czytanie

mąż został w kuchni i smaży mi dzwonka łososia - niebo w gębie w jego wykonaniu Na jutro mam stek z cielęcinki, a w sobotę...
... miało nie być, ale ... kupiliśmy wątróbkę nie wiem jak ja ją przełknę
Ja bym nie przelknela nawet dla zelaza a tez mam za niskie. Probowalam kiedys czy moze mi sie smak zmienil jak to bylo z innymi rzeczami niektorymi, ale niestety. Rosnie mi to w buzi i od razu musze wypluc.

Z mojej listy rzeczy zjadliwych zawierajacych zelazo mam wolowine, buraki, fasole, sardynki, platki sniadaniowe (zwykle wzbogacane zelazem), figi, orzechy, morele i sliwki. Chyba brokuly tez maja, ale nie jestem pewna.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nie chcę się czepiać, ale nadwerężona=przeciążona, a opuchlizna może wystąpić np. po użądleniu owada, zastojach limfy itp.
Ja nadwyrezona kojarze z wysilkiem fizycznym lub ewentualnie zlym stanieciem, a nie siedzeniem czy trzymaniem nogi na noge, no ale jak widac kazdy ma swoja interpretacje, zupelnie jak na jezyku polskim

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
mąż dziś 2 razy starał się coś poczuć, za pierwszym trzymał rękę na brzuchu i szybko stwierdził, że dzidzia się boi taty. A jak następnym razem się ruszała to tata dostał z piąchy - a mógł nie przykładać ucha do brzuszka - ale się uśmiał wtedy i ja też
Moja dzidzia tez sie chyba taty boi, bo zawsze nieruchomieje jak malz przyklada reke Ale wczoraj tak wycalowal brzuszek, ze az sie doczekal kopniecia jak przylozyl reke. Alez byl zaskoczony

Cytat:
Napisane przez DorotaMaria Pokaż wiadomość
Więcej nie dam rady napisać, bo poczytać muszę. A jutro mi się nie uda bo jadę z przedszkolem na imprezę do koła łowieckiego, gdzie nasze dzieciaki zostały zaproszone na imprezkę z okazji dnia dziecka. Jadę jako jedna z mamusiek i mam nadzieję się dobrze bawić na polance przy ognichu i kiełbaskach, które będę musiała kończyć po mym zbóju niejadku No przesadziłam trochę ale nie je wszystkiego do końca więc trochę prawdy w tym jest...

A teraz życzę Dobrej nocki wszystkim.
Swietne sa takie imprezy zwlaszcza dla dzieciakow, do tej pory lezka mi sie w oku kreci jak przypomne sobie impreze z okazji dnia dziecka na polanie z ogniskiem, kielbaskami + obowiazkowa orenzada i cukierkami i roznymi konkursami dla dzieci

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Kurde, chyba mi zajada rośnie tak jakoś mnie mrowi na wardze i leciutko czerwone jest na razie posmarowałam pastą do zębów. Macie jakieś domowe sposoby?

Ps. Czy dziewczynkę, czy chłopaczka, każda kocha (/czeka na) swojego dzieciaczka
U mnie babcia na wszystko poleca masc propolisowa, bo przyspiesza gojenie.
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 07:51   #3134
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Doberek Wyspałam się dzisiaj wyjątkowo Chociaż takie głupoty mi się śniły, że głowa mała

DorotaMaria
tylko się nie przepracuj pracusiu

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Ważne, że ma już większość napisaną, a skoro to tylko pierwsza wersja to spoko, w razie problemów to będziesz mogła później coś dopisaćto trzymam kciuki, aby promotor wszystko zaakceptował
Mam zamiar dalej pisać ale po prostu więcej już nie zdążę, także myślę, że nie powinien problemu robić Nie dziękuję za kciuki

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam 2 rocznicę ślubu I widzę, że pogoda taka jak wtedy
Wszystkiego dobrego

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkakuleczka Pokaż wiadomość
Natalko mam nawet dokładnie +1,7kg. i właśnie uważam, że po mnie nie widać, że tak mało mi kg przybyła. W 1ciąży na tym etapie miałam +4kg. a później to już w ogóle obłęd razem 26kg I brzusio miałam PRZEOGROMNY!!!
Faktycznie po wielkości brzucha widać jakbyś więcej przytyła Ale ważne, że brzuszek rośnie, ginka nic nie mówi i będziesz mieć mniej kg do zrzucenia Ja mam cichutką nadzieję zatrzymać się tak na +10kg

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Kurde, chyba mi zajada rośnie tak jakoś mnie mrowi na wardze i leciutko czerwone jest na razie posmarowałam pastą do zębów. Macie jakieś domowe sposoby?

Ps. Czy dziewczynkę, czy chłopaczka, każda kocha (/czeka na) swojego dzieciaczka
Zajada czy opryszczka? Bo na opryszczkę to można mocno to miejsce potrzeć kawałkiem czosnku

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
Cześć piękne

Jakoś się ostatnio nie odzywałam, bo weny nie mam, ale napiszę co tam u mnie

We wtorek byłam u gina mały waży ponad 1100 i jest wszystko ok, dostałam skierowanie na ta krzywą cukrową w końcu następna wizyta 1 lipca, a potem 1 sierpnia boziu jak to szybko leci
Kolejny duży facecik
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 07:53   #3135
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

cześć własnie sniadanko jem i popijam kawą, na 12.40 do diabetologa muszę jechać...
ale pogoda z bani - 13 stopni jest normalnie trzeba chyba wydobyć jakiś sweterek

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Bruma - straszna historia, bardzo współczuję tego stresu.

Dzisiaj mam 2 rocznicę ślubu I widzę, że pogoda taka jak wtedy
wszystkiego naj naj naj w dalszym wspólnym życiu

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
Cześć piękne

We wtorek byłam u gina mały waży ponad 1100 i jest wszystko ok, dostałam skierowanie na ta krzywą cukrową w końcu następna wizyta 1 lipca, a potem 1 sierpnia boziu jak to szybko leci
o jaki duży

ja własnie sobie zobaczyłam do karty i mam wizytę 7 lipca - w rocznice slubu
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 07:56   #3136
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkakuleczka Pokaż wiadomość
A ja się brzuszkiem pochwalę
I czy ja wyglądam na +2kg (niecałe)
sliczny brzusio malutko przytyłaś ja już gdzies 8-9 kg na plusie a naprawde nie wiem gdzie mi się to ulokowało

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość

wklejam misiaka któremu nie mogłam się oprzeć hehe
ale fajnisty

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Mam już dosyć na dzisiaj Ale i tak jest nieźle Jutro mam termin oddania I wersji pracy, ma być minimum 50 str. no i nie dam rady do jutra tego dokończyć bo mój mózg protestuje i jak mi zabraknie kilku stron to myślicie, ze promotor bardzo się wkurzy? Może kobiecie w ciąży troszkę odpuści Pocieszcie mnie
na pewno da rade w końcu brakuje Ci kilku stron a ne płowy pracy

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Natka dla mnie w ogóle te pisanie prac czy mgr czy licencjackich jest bezsensu. No bo co można nowego wymyślać na dany temat? I ile stron o tym pisać? Ja na licencjacie miałam egzamin czyli krótka prezentacja multimedialna a potem zadanie praktyczne i myślałam, ze to będzie lepsza forma ale wyszło tez takie naciąganie.
Dokładnie, lanie wody i tyle. No nic, trzeba pisać jak trzeba bo co zrobić. Moja kuzynka na fizjoterapii nie pisze pracy, tylko test z całych studiów to już chyba ma większy sens

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

Hah tż dostał wypłatę i mogę ruszać w świat allegro
Pocgwal się łupami

Co do rzeczy, to ja nie rozpisywałam na liście ubranek po kolei tylko wpisałam "ubranka". Bez kupowana ubranek już sie obejdę, ale pewnie i tak nie będe umiała się powstrzymać za to mamy mnóstwo innych pierdółek do kupinia, np. apsirator do noska, jakieś kosmetyki, nożczki, sczoteczka do włosów, termometr, wanienka itd. no i rzeczy do szpitala dla mnie te podkłady, majtasy itd.

Cytat:
Napisane przez bruma Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale miałam dzisiaj przygodę
Kopnął mnie prąd jak wycierałam wentylator (sprzątałam łazienkę), który jest podłączony do prądu na stałe. Było zbyt wilgotno w łazience i jak dotknęłam go szmatka to jak mnie nie trzaśnie... Jak się wystraszyłam, brzuch od razu mi stwardniał z nerwów. Od razu tel do mojego lekarza ale nie mogłam się dodzwonić...udało mi się po 30 min Lekarz kazała mi natychmiast udać się na Izbę Przyjęć...przez korki w Stolycy dotarliśmy do szpitala po 50 min. Tam oczywiście czekanie Przyjęli mnie dopiero po 1,5 godz Tam najpierw KTG, badanie na skórcze i oczywiście normalne badanie i USG. Ufff całe szczęście, z synkiem wszystko w porządku Dostałam Nospę 3x1, mam odpoczywać i jak cokolwiek będzie się działo to mam natychmiast do szpitala. Nawet zrobili mi EKG aby sprawdzić czy z moim serduszkiem wszystko w porządku

Dobra dziewczyny ja zmykam dzisiaj musze odpocząć po wrażeniach a wróciliśmy dopiero niedawno.
ojej dobrze ze wszystko jest okej

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
komar mnie użarł w tyłek!!!!
a to zboczuch!
Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
wstałam o 4 siku i już nie mogłam usnąć (chyba przez myślenie o chrzcinach a raczej o tym ile "kosztują" w naszym kościele, poza tym myślę żeby zrobić je po cichu żeby teściowa znów imprezy nie zrobiła jak z cywilnym)
i co tu teraz robić
bezsensu, Wasze dzieciątko, Jego chrzest to niech się teściowa nie wtryniala bo koleżanki z wizażu ją ustawią

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam 2 rocznicę ślubu I widzę, że pogoda taka jak wtedy
najlepszego kochana

Kochane mój tż normalnie nie da sobie przemówić, że te moje kłucia to nic złego, że to Natalcia mnie uciska albo wszystko sie rozsrasta i męczy mnie ze mam dzwonić do ginekologa i iśc na wizyte już nie wiem w jakim języku mam do niego mówić
Do tego powiedział że mam absolutny zakaz noszeniam cięzkich rzeczy, i że moge nosić do kilograma przecież moja torebka więcej waży śmieszny jest, ale kochany

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2011-06-10 o 08:04
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:06   #3137
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
Cześć piękne

Jakoś się ostatnio nie odzywałam, bo weny nie mam, ale napiszę co tam u mnie

We wtorek byłam u gina mały waży ponad 1100 i jest wszystko ok, dostałam skierowanie na ta krzywą cukrową w końcu następna wizyta 1 lipca, a potem 1 sierpnia boziu jak to szybko leci
niezły ciężarek

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

Zajada czy opryszczka? Bo na opryszczkę to można mocno to miejsce potrzeć kawałkiem czosnku
a to nie to samo?
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
bezsensu, Wasze dzieciątko, Jego chrzest to niech się teściowa nie wtryniala bo koleżanki z wizażu ją ustawią
dobrze by było jakby ktoś ją ustawił ślub też był nasz a zaprosiła prawie całą swoją rodzinę (ponad 50 osób , ode mnie zaproszonych było 14) i wszystko "postanawiała" głosu nie miałam, a miał być ślub tylko ze świadkami dlatego myślę żeby jej nie mówić o chrzcie- dopiero po fakcie muszę to z tż obgadać

na klubik wrzuciłam brzusio to tu też pokażę
ostatni dzień 23tygodnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pulpit.jpg (68,1 KB, 61 załadowań)
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:27   #3138
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Bruma - straszna historia, bardzo współczuję tego stresu.

Dzisiaj mam 2 rocznicę ślubu I widzę, że pogoda taka jak wtedy
gratuluje rocznicy

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
Cześć piękne

Jakoś się ostatnio nie odzywałam, bo weny nie mam, ale napiszę co tam u mnie

We wtorek byłam u gina mały waży ponad 1100 i jest wszystko ok, dostałam skierowanie na ta krzywą cukrową w końcu następna wizyta 1 lipca, a potem 1 sierpnia boziu jak to szybko leci
jaki juz duzy chłopaczek tez sie wybieram na ta krzywa cukrowa
zobaczycie jak to szybko zleci do porodu i bedziemy sie chwalic naszymi skarbami

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Doberek Wyspałam się dzisiaj wyjątkowo Chociaż takie głupoty mi się śniły, że głowa mała


Mam zamiar dalej pisać ale po prostu więcej już nie zdążę, także myślę, że nie powinien problemu robić Nie dziękuję za kciuki
to super ze miałas udana wyspana noc
mi tez sie takie głupoty sniły ze az sie wystraszyłam jak wstałam sniło mi sie ze zaczełam plamic i zaraz jak sie obudziłam to pobegłam do toalety zobczyc czy to aby napewno byl sen

to powodzenia w dalszym pisaniu
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:28   #3139
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

mucka widze że brzusio rośnie powoli śliczny jest co do zajdów i opryszczek - to zajady robią się w kącikach ust, takie ranki, a opryszczka może się robić na całych ustach i przypomina takiego bardziej pryszcza. Przynajmniej tak mi się wydaje że na tym polega różnica
co do teściowej to zabiłabym

głowa mnie boli i Niunia mi chyba naciska na pęcherz bo pobolewa mnie a musze do tego głupiego przedszkola iśc biedne będą dzisiaj te dzieciaki

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2011-06-10 o 08:29
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 08:38   #3140
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
mucka widze że brzusio rośnie powoli śliczny jest co do zajdów i opryszczek - to zajady robią się w kącikach ust, takie ranki, a opryszczka może się robić na całych ustach i przypomina takiego bardziej pryszcza. Przynajmniej tak mi się wydaje że na tym polega różnica
co do teściowej to zabiłabym

głowa mnie boli i Niunia mi chyba naciska na pęcherz bo pobolewa mnie a musze do tego głupiego przedszkola iśc biedne będą dzisiaj te dzieciaki
dzięki
w takim razie mam opryszczkę
mój dzidziuś chyba czasem kopie w pęcherz bo czasem czuję taką nagłe parcie na pęcherz które po sekundzie mija ale zaraz jest znowu ( w rytmie kopniaków)
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:41   #3141
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość

na klubik wrzuciłam brzusio to tu też pokażę
ostatni dzień 23tygodnia
No mućka pisałam już na klubiku, że różnicę w wielkości brzuszka widać śliczny


A ja właśnie uświadomiłam sobie, że zaczęłam 24tydz (podaję wg. OM)
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:41   #3142
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Ja to mam często zajady. Trzeba leczyć od środka. Czyli jedz dużo witaminy B.
A od zewnątrz, to jakieś same głupie rady znam których sama z obrzydzenia nie stosowałam więc nie poradzę
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:43   #3143
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

kurczę ale figury to Ci zazdroszczę a mój mężul pewnie by pozazdraszczał Twojemu mężulowi
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:43   #3144
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
mój tż przytulił się do brzucha i mówił do niego: yhym, tak, ja cię rozumiem, tak wiem, ale wiesz że jak się urodzisz to będziesz musiał mamusi słuchać
a mój sie nie przytula, na początku to robił, ale teraz nawet nie chce głaskac

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziś u mnie 15 stopni i czuję się jak nowonarodzona Zawsze kwitłam w upały, ale teraz to niskie ciśnienie bardzo daje mi się we znaki, a druga zmora to pocenie
Wczoraj zauważyłam, że wyszły mi małe rozstępy ... na wzgórku łonowym Dobrze, że noszę małą fryzurkę, to się zasłoni
Też czekałam na ochłodzenie, a od wczoraj poprostu śpie , śpie i śpie, wstałam godzinę temu a jeszcze oczu nie otworzyłam za bardzo
A pocenie się to temat rzeka, jakaś tragedia teraz
Jak ty zobaczyłaś te rozstępy na wzgórku przez ten brzuch

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
U mnie paznokcie eleganckie są ale jak są za długie to się rozdwajają
A obcinasz czy piłujesz? Bo podobno od obcinania się rozdwajają
Ja obcinam ale mi sie nie rozdwajają, zresztą rosna jak głupie

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
u mnie na odwrót paznokcie rosną jak szalone i są mocne i naprawde ładne. Włosy zrobiły się sianowate i nie chcą sie ułozyc
U mnie włoski też sianowate

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Hahaha Cerę to mam fatalną. Widać wszystko poszło mi w te włosy i na cerę i paznokcie nie starczyło
A cera to nastepny temat rzeka, tragiczna do tego mnóstwo piegów mi wyskoczyło, a ktostki na plecach , dekolcie ble

Cytat:
Napisane przez bruma Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale miałam dzisiaj przygodę
Kopnął mnie prąd jak wycierałam wentylator (sprzątałam łazienkę), który jest podłączony do prądu na stałe. Było zbyt wilgotno w łazience i jak dotknęłam go szmatka to jak mnie nie trzaśnie...Jak się wystraszyłam, brzuch od razu mi stwardniał z nerwów. Od razu tel do mojego lekarza ale nie mogłam się dodzwonić...udało mi się po 30 min Lekarz kazała mi natychmiast udać się na Izbę Przyjęć...przez korki w Stolycy dotarliśmy do szpitala po 50 min. Tam oczywiście czekanie Przyjęli mnie dopiero po 1,5 godz .Tam najpierw KTG, badanie na skórcze i oczywiście normalne badanie i USG. Ufff całe szczęście, z synkiem wszystko w porządku Dostałam Nospę 3x1, mam odpoczywać i jak cokolwiek będzie się działo to mam natychmiast do szpitala. Nawet zrobili mi EKG aby sprawdzić czy z moim serduszkiem wszystko w porządku

Dobra dziewczyny ja zmykam dzisiaj musze odpocząć po wrażeniach a wróciliśmy dopiero niedawno.
O jezu aż mnie ciarki przeszły
dobrze że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
No wlasnie moj TŻ oglada sobie mecz przy okazji szykowania wędek na jutro niech sie lajtuje poki może biedaczek
To samo mówię swojemu , aby korzystał ile jeszcze może , bo od sierpnia nie będzie jeżdził daleko co by do mnie szybko dojechać
Ostatnio mi zakomunikował że chce mnie zabrać ze sobą w boże ciało na kilka dni w namiocie to ja nie będę spać, mam traumę po ostatnim wypadzie, kiedy to w nocy lisy biegały sobie na luzaka wokól naszego namiotu

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam 2 rocznicę ślubu I widzę, że pogoda taka jak wtedy
Gratulację i powodzenia na stępne lata

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
We wtorek byłam u gina mały waży ponad 1100 i jest wszystko ok, dostałam skierowanie na ta krzywą cukrową w końcu następna wizyta 1 lipca, a potem 1 sierpnia boziu jak to szybko leci
O jaki gigancik leci leci, już za chwilkę można rzec

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
na klubik wrzuciłam brzusio to tu też pokażę
ostatni dzień 23tygodnia
Brzusio śliczny, a jak cycuszki zakamuflowałaś

Od wczorajj czuje się jakby walec mnie przejechał spałam wczoraj w dzień coś koło 3 godzin i po 22 już chciałam spać dalej, w nocy się budziłam bo mi kończyny drętwiały, a rano się dobudzić nie mogłam
Do tego nawał z piersi obóch! Co już od kilku dni nie ciekło, to dziś jestem zalana
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:47   #3145
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Ja zajadów i opryszki nie miałam, więc nie pomogę
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:56   #3146
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Nic, musze wziać Apap bo zjade zaraz przez ból głowe i szykuje sie na godzine do tych potworków a potem ide na lody z przyjaciółką, a co
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 09:02   #3147
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Aaaa i zmierzyłam się wczoraj w pasie mam 104cm Wzrostu mam 157cm, więc się śmieję, że niebawem łatwiej będzie mnie przeskoczyć niż obejść
Ale tu znów pustki

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Nic, musze wziać Apap bo zjade zaraz przez ból głowe i szykuje sie na godzine do tych potworków a potem ide na lody z przyjaciółką, a co
A jak Ja też z małym mam dziś spotkanie - ja z koleżanką, on z kolegą no i koleżanka biedna mi córci zazdrości -ma męża sporo starszego, rozwiedzionego, który z 1małżeństwa ma 1syna, no i teraz mają synka (w wieku Filipa) i też chciałaby 2dziecko (najlepiej córeczkę) no ale mąż nie chce, więc szalona mojej Amelii jakąś sukienusie kupiła
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 09:07   #3148
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

spray gratulacje rocznicy =)))
Witam Was =)
Jutro z samego rana (o 6) wyjeżdżam na działkę i wolę nie myśleć o której będę musiała wstać i jak będzie wyglądać podróż (nie wyspana kobieta w ciąży z objawami lekkimi choroby lokomocyjnej) =/
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 09:08   #3149
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Odzywam sie zgodnie z obietnicą dając znak że wszystko ok

Dzień dobry wszystkim mamuśkom

U mnie w domu sajgon, częsc spakowana, częsc wyrzucona z szafy i czeka na decyzję co dalej.... Któras pytała kiedy sie przeprowadzam....uwaga: od 1 lipca!!!!!!!! łaaaaaaaaa
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 09:08   #3150
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Nudzę się...................... ................
siedzę i weszłam na kalkulator dziecko.haczewski.pl i widzę, że za 18dni zacznę 3trymestr
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.