Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł na nowy wątek podoba Wam się najbardziej?
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. 18 29,51%
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z zakupami. 13 21,31%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 6 9,84%
Mija czerwiec, czas szybko leci, mamusie czekają na swoje dzieci. 6 9,84%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą maluszki. 1 1,64%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą z nich maluszki. 6 9,84%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziecie z nami. 0 0%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziemy mamami. 11 18,03%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 13:06   #3961
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
jeja faktycznie 1000 he he mnie sie rypło i myślałam ze zostało nam niecałe 50 ślepa
Zdarza się
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 13:23   #3962
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie ile butelek potrzeba kupic na poczatek?? jedna 260 ml i jedna 150 ml wystarczy?? czy wiecej
aaaaa i jeszcze jedno czy kupujecie smoczki do butelek jakies inne czy tylko te o wolnym przeplywie czy jakos tak bo ja to zielona jestem
Cytat:
Napisane przez DorotaMaria Pokaż wiadomość
Jedna mała wystarczy chyba. O ile będziesz karmić piersią, to przyda się do podawania herbatek, ale jak na mleku modyfikowanym to 2szt x260ml i jedna 120-150.
Smoczki bym wzięła po jednym z każdego rodzaju bo nigdy nie wiadomo co dziecięciu podpasuje.
no więc i ja się wymądrzę tak jak pisze Dorota dużo zależy od Ciebie - czy chcesz karmić piersią, iśc do pracy szybko itd. Mnie przez poł roku wystarczała mała butelka 150ml - jedynie do ściągniętego pokarmu i czasem herbatki koperkowej. Jak karmisz juz mlekiem modyfikowanym to potrzebujesz butelek i do napojow i do mleka - w sumie około trzech...
a smoczki kupowalam normalne, takie dostosowane do wieku dziecka - mam butelki tommee tippee i tam są numerki 1,2,3 itd Akurat maly od razu się do nich przekonał
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 13:23   #3963
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Nie mówię, że leków nie wolno wcale stosować Ale jeśli gdzieś są już jakieś przeciwwskazania to wolę być ostrożna - ale ja to ja

A z cebuli jakbyś zrobiła teraz i wsadziła do ciepłej wody to do wieczora będzie gotowy
ale nawet cebuli nie mam a w ogródku jeszcze nie urosła

przyszedł mi dziś śpiworek i w ogóle wygląda super, a ten odprysk na suwaku to jest tylko na tym co się zasuwa to takie coś co się za to ciągnie (nie wiem ja to się nazywa) i bardzo mi się podoba ten śpiworek i jeszcze gratis dorzucone były rajtuzki (o czym nawet nie wiedziałam)

a żeby szczęścia nie było za mało to okazało się że wygrałam w jednym konkursie albo bon do tesco za 50 zł albo kosmetyki Loreala za 120 zł jak pierwsze to wykorzystam na zakupy dla dzidziusia jakieś (kosmetyki może ?) a jak drugie to sprzedam na all i też będę miała dla dzidziusia ale się cieszę
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 13:27   #3964
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Pestek ja się nie wypowiadam - sama bym zglupiała tylko kolory lubię zwariowane i żywe
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 13:32   #3965
anuska_s
Rozeznanie
 
Avatar anuska_s
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 664
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
cześć laseczki

ja po weselu, poprawinach w niedzielę a w poniedziałek nie miałam cały dzien prądu a moj lapek nie ma baterii i bez prądu dupcia - nie mam kontaktu z Wami
na weselu nie było dobrego jedzenia Powiem więcej - było okropne a ja baaardzo rzadko narzekam na jedzonko na weselu za to troszkę potańczyłam i w sumie dobrze spędzilam czas. Najlepiej bawil sie Konrad. Poderwał jakąś trzylatkę Ona nim kierowała (sterowała raczej ) w tańcu a on łaskawie jej na to pozwalał Zrobiło się wokoł nich niezłe zbiegowisko, wszyscy robili zdjęcia, bo naprawde cudnie wyglądali wrzucę poźniej fotę

no i pochwale się że w końcu nadrobiłam Was
super, że się wybawiłaś i mały poszalał z dziewczyneczką widać niezły amancik z niego rośnie hihi. a jedzonko to dziwne, że takie marne. My z TŻ idziemy 25 czerwca na ślub i mam nadzieję, że się porządnie najem rarytasów
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Wiesz co, faceci to tez maja porownania i potrafia doprowadzic do tego ze kobiecie juz sie nie chce zakladac rzeczy ktore im sie nie podobaja, przyklad: kiedys kupilam sobie tuniko-sweter w czarnobiale pasy, to TŻ powiedzial ze wygladam jak przejscie dla pieszych-oddalam mamie, kupilam sobie bluzke w H&M nietoperzowa w delikatna panterke to wygladalam jak himen, ubralam tunike z bufkami to uslyszalam ze wygladam jak sredniowieczny paź, a jak załozylam bluzke koszulowa tunike i do tego mialam taki fajny rzemykowy paseczek to powiedzial ze wygladam jak rodem ze skansen wiec wez to olej i pokaz kiecke
hehhe dobre Lulkaale nie ma co się przejmować komentarzami facetów, oni to z reguły takie wybredne bezguścia
Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
zobaczcie jaki WÓZEK znalazłam
bardzo ciekawy zabytek
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Pestuś zdecydować się nie może który mebelek i w jakim kolorze?

nr 1 http://www.meblodom.com.pl/meble-laz...alog-75,0.html

nr 2 http://www.sklepmeblowy-online.pl/me...5sc6plk9e6aog0

Czekamy na głosy
Zdecydowanie wybrałabym nr 2. Nie są tak przesadzone jak nr 1, no i co najważniejsze nie są lakierowane, a w łazience to będzie makabra je czyścić
__________________
Nasza dzidziula
anuska_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 13:35   #3966
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Pestek ja się nie wypowiadam - sama bym zglupiała tylko kolory lubię zwariowane i żywe
Ja też

Cytat:
Napisane przez anuska_s Pokaż wiadomość
super, że się wybawiłaś i mały poszalał z dziewczyneczką widać niezły amancik z niego rośnie hihi. a jedzonko to dziwne, że takie marne. My z TŻ idziemy 25 czerwca na ślub i mam nadzieję, że się porządnie najem rarytasów

hehhe dobre Lulkaale nie ma co się przejmować komentarzami facetów, oni to z reguły takie wybredne bezguścia

bardzo ciekawy zabytek

Zdecydowanie wybrałabym nr 2. Nie są tak przesadzone jak nr 1, no i co najważniejsze nie są lakierowane, a w łazience to będzie makabra je czyścić
Jasne ze nie ma co, co oni tam wiedza o ciuchach chociaz za pierwszym razem przestalam nosic czarnobiale pasy
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 13:59   #3967
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Wczoraj nie udało mi się do Was dotrzeć, mamy w rodzinie wesele za 1,5 tygodnia i pomagam trochę ogarniać wszystko, biegam więc i wracam późno. Ale przynajmniej czas szybciej płynie.
Będę teraz trochę Was nadrabiać.
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Ja juz bylam, widzialam, ocenilam kurcze ale Miki jest niziutko dzisiaj, az dziwnie jak mi tam kopie
Mi też tak dziwnie, jak nisko kopie, mam wrażenie jakby po pęcherzu mnie stukał, najdziwniej jak chodzę, bo jak leżę to troszkę mniej śmieszne uczucie .
Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Ancia-masz synka z charakterkiemjed na krótka wizyta a tyle zrobił zamieszania
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
synuś rośnie jak na drożdżach
Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Aniu jak miło to czytac...pomysl, nam się udało...oby naszym staraczkom także....
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
wow jaki gigancik
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wielkoludek
az sie boje jaka Natalcia będzie za 2 tygodnie
Dziękuję wszystkim za gratulacje .

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
w ogóle rzeczy które mam na 56 wydają mi się taaaakie maciupeńkie a te które na 62 już takie duże
Mam bardzo mało tych na 56, kupuję same 62, nawet lekarz mówi, że szykuje się duże dziecko - podobno tych 56 trzeba nie mieć wiele.
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Wielki chłop Ciekawe jak u mnie będzie w poniedziałek Ostatnio już było prawie 1100 gram.
Natko a w którym tygodniu było te 1100? Bo to też sporo.

AA2 gratuluję 3 rocznicy ślubu .
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
A to klocuszek już będzie mama miała co kochać
Oj tak, od razu zapisujemy do podstawówki .
Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Wczoraj przejrzałam Wyprawki, i najpierw zaczynam od siebie, taki cel na następny tydzień, bo z tym tym to nigdy nic nie wiadomo, a torbę lepiej mieć przygotowaną, a potem powoli dla maluszka od podstaw wszsytko (jak tylko zakupię szafeczkę do łazienki co by upchnąć )
Małgosiu zazdroszczę takich zakupów, u nas przez remont jestem wstrzymana z zakupami co najmniej na miesiąc czasu. Potem bym chciała też sobie kupić wyprawkę do szpitala i dokupić ostatnie rzeczy dla Franka, tak by do końca lipca mieć wszystko przygotowane. Ale nie wiem, czy to się uda.
Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
anciaahk witaj gratuluje zdanych egzaminów
Dziękuję .
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
tusia- kubek to Co dadzą, ale weź sobie wode niegazowaną na "potem", bo strasznie słodko w buźce po wypiciu. Mi mężol dziś dowoził, bo bym chyba padła...
Agnieszko u nas nie można było pić wody niegazowanej, bo też zawiera jakieś mikroelementy i cukier i mogło to wpłynąć na wynik. Gdzie ten Twój brzuszek chudzinko ?
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
A ja Wam muszę powiedzieć, że ta babka co kupuje nasz dom, dostała kredytw przyszłym tygodniu będzie akt notarialnywię c będziemy mogli działać dalej z naszym mieszkankiem ach kamień z serca bo terminy nas gonią, wszystko na styk, ale można odetchnąć. jesteśmy mega szczęśliwi
Gratulacje!!!!!!!!!!!!k laski:
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 14:11   #3968
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

cześć mamuśki

ostatnio rzadko jakoś piszę, bo książki mnie pochłaniają ale staram się być na bieżąco

jutro idę robić tą krzywą cukrową no i oczywiście już się zamartwiam wynikami, boję się, ze będzie cukrzyca a słodycze to wcinam codziennie więc panikuje
oczywiście dziś się ograniczam - ale czy to pomoże, a może zaszkodzi ???
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:12   #3969
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

zjadłąm obiadek z meżulkiem i jestem
namawiam go żeby sie chłopina po pracy przespał ale chyba woli kompa he he
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:24   #3970
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
natuś - nawet teraz nie idą wam na ręke z zaliczeniami?? Nie ma możliwości poprawy? masakra! a mi się teraz w ciąży jakoś gorzej uczy...
Mój umysł w ciązy był (i jest) kompletenie zlasowany, nic nie wchodziło. A taryfy ulgowej żadnej! Wręcz odwrotnie.
Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
gratuluję dużego synka
Dziękuję .
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dokładnie teraz o tej porze 3 lata temu stałam w kościele i starałam sie nei rozesmiac he he kurde ja chce jeszcze raz
Hehe mamy jednak coś wspólnego, bo ja też się rechotałam jak dzika .
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
a ja sie szczypalam jak pilam karmi bezalkoholowe
Lulla - bo karmi nie jest bezalkoholowe, tylko tak jak lech free ma do 0,5%. A 0% ma tylko bavaria.
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Theliach ja usłyszałam od kolezanki która ma 7 miesieczną córe ze najbardziej nieprzydatne rzeczy dla niej to własnei sterylizator i podgrzewacz-druga kolezanka powiedziała ze teraz tez by tego nie kupiła bo wcale tego praktycznie nie urzywała no i ja nie kupuje juz wiem ze jak bede chciała to mi to dadza hehe
Właśnie też tak się zastanawiam, bo kilka osób odradza. Może jednak warto się wstrzymać i jak będzie potrzebne, to zawsze można kupić. Podobno ten podgrzewacz sprawdza się w nocy, bo masz stale tą samą temperaturę i można dziecku podać jak się przebudzi.
Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Aa2....przyszła dzis moja czerwona kanapa jeszcze jej na żywo nie widziałam ale tz mi przysłał zdjęcie i wygląda tak: tylko jest bardziej czerwona, bo zdjęcie jakos kolor przekłamało.
Piękna kanapa, co tak szykujesz - mieszkanie tż? Łazienkę chyba mamy podobną, bo moja też będzie szara, ale o czerwonych dodatkach nie pomyślałam, jakoś boję się takich żywych kolorów. U nas wszystko szaro-czarno-białe.

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Czerwono jest w pokoju...w łazience kilka pasków czerwonych , bardzo delikatnych a dzis kupiłam sobie czerwone spodenki
Miłośniczka czerwonego .

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Akurat mleko toleruję nieźle, kupuję takie 2,0 % tłuszczu. Ale np chleb ciemny od razu podnosi cukier i robię tak: rano mała kromeczka białego chleba, np z serem i pomidorem i mała kawka, a po mierzeniu jeszcze jedna mała kromka. I zauważyłam, że ziemniaki i frytki (z piekarnika) też mi nie podnoszą cukru.
Ło matko, to ja jem przy Tobie jak słoń - na śniadanie płatki z mlekiem, a po godzinie od razu ze 2 zwykle białe bułki z wędliną lub serem itp. Nic dziwnego że tak tyję.
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
a dzisiejszy dzien jest do doopy, jeszcze sie poklocilam z TŻ, ryczec mi sie chce, chyba mam dzien z gatunku hormonalnych
Lullana pewno zaraz się pogodzicie, nie denerwuj się, szkoda dzidzi.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:34   #3971
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Natko a w którym tygodniu było te 1100? Bo to też sporo.
Skończony 26tc Michaś miał dokładnie 1077 gram

Co do jedzenia to ze mną się nie porównuj bo ja na diecie jestem

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
cześć mamuśki

ostatnio rzadko jakoś piszę, bo książki mnie pochłaniają ale staram się być na bieżąco

jutro idę robić tą krzywą cukrową no i oczywiście już się zamartwiam wynikami, boję się, ze będzie cukrzyca a słodycze to wcinam codziennie więc panikuje
oczywiście dziś się ograniczam - ale czy to pomoże, a może zaszkodzi ???
Na pewno nie zaszkodzi Tylko nie ograniczaj się tak bardzo bardzo bo wynik może wyjść nieprawidłowy. Trzymam kciuki
__________________
Szymek

Dominik

Martynka

Edytowane przez 19natka88
Czas edycji: 2011-06-15 o 14:36
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 14:40   #3972
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
co do samych rolet tez bym nie chciała-kiedys nie chvciałam firan ani nic ale jednak jak na tym oknie cos wisi to jednak jest przytulniej
Ja nigdzie nie mam firanek, w żadnym mieszkaniu nie miałam - ale faktycznie przez to mieszkanie jest bardziej surowe, chłodne, szczególnie gdy są same żaluzje. Przy roletach jest trochę cieplej. Ale jakoś do firanek nie miałam przekonania, może teraz na tym nowym mieszkaniu gdzieś zapodam, tylko kota się boję, że będzie się wieszać.
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ogólnie ciezki wybór pierwszy jest sliczny ale jest z takiego sliskiego materiału ze juz współczuje Pestce sprzątania, jak w łazience cos zacznie parować na bank bedzie to widac na tych meblach
Aa2 mam w łazience takie z połyskiem meble, ale białe i nie ma wcale żadnego sprzątania, nie ma śladu, nic nie paruje, może to kwestia gatunku drewna - nam robił stolarz na zamówienie.
Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
cześć mamuśki
ostatnio rzadko jakoś piszę, bo książki mnie pochłaniają ale staram się być na bieżąco
Agnes - na pewno wyniki będą dobre, nie denerwuj się. A jakie książki Cię pochłaniają?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Skończony 26tc Michaś miał dokładnie 1077 gram

Co do jedzenia to ze mną się nie porównuj bo ja na diecie jestem
Właśnie później Natko doczytałam, że jesteś na diecie - takiej dla cukrzyków tak?? A mocno głodna chodzisz czy możesz się objadać ale zwracając uwagę na to, co jesz?
A z wagą chyba idziemy równo, tylko Ty drobniejsza jesteś ode mnie i niższa.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:47   #3973
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

anciaahk przeczytałam już wszystkie części Zmierzchu - dla mnie bomba kumpela pożyczyła, a dziś pewnie dostanę jakieś inne i znów mnie pochłoną , bo ja taki mol książkowy jestem, jak mam jakieś nowe to czytam i czytam, aż się nie skończą
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:47   #3974
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Właśnie później Natko doczytałam, że jesteś na diecie - takiej dla cukrzyków tak?? A mocno głodna chodzisz czy możesz się objadać ale zwracając uwagę na to, co jesz?
A z wagą chyba idziemy równo, tylko Ty drobniejsza jesteś ode mnie i niższa.
Razem z Daniką sobie dietujemy Ogólnie da się znieść, głodnym nie wolno być pod żadnym pozorem więc często podjadam (przede wszystkim wassa), ale trzeba bardzo uważać ile i co się je Np ciemny chleb zalecany w tej diecie podnosił mi cukier a zwykły od wiejskiego piekarza już nie Jak dla mnie to ta dieta to jakiś wielki eksperyment Ale jeszcze tylko trochę ponad 2 miesiące
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:54   #3975
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Pestuś zdecydować się nie może który mebelek i w jakim kolorze?

nr 1 http://www.meblodom.com.pl/meble-laz...alog-75,0.html

nr 2 http://www.sklepmeblowy-online.pl/me...5sc6plk9e6aog0

Czekamy na głosy
Mi się dużo bardziej podoba 2

Widzę, że nic nowego nie przybyło, to wrzucam ankietę ... jak mi się uda
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:55   #3976
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

czesc Dziewczyny.

nie mam weny, wiec nie pisze.

chce tylko powiedziec, ze u mnie w brzuszku jest SYNUŚ . lekarz potwierdzil .

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:56   #3977
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Pestuś zdecydować się nie może który mebelek i w jakim kolorze?

nr 1 http://www.meblodom.com.pl/meble-laz...alog-75,0.html

nr 2 http://www.sklepmeblowy-online.pl/me...5sc6plk9e6aog0

Czekamy na głosy

Kurcze źle zagłosowałam Bo mi się inaczej zakładki otworzyły DRUGI jest lepszy

Ania gratulacje synka
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 15:02   #3978
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

witajcie

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość

wczoraj przyszły mebelki do pokoju małej w sobote mąż poskreca

byłam dzis na tej glukozie i powiem wam ze nawet ne było tak zle jakos tak sobie to gorzej wyobrażałam ale dało sie wypis i nawet mnie nie zemdliło
pokaż mebelki jakie zamawiałaś
A jak się czujesz po glukozie? Mam nadzieję, że nie dopadną Cię wieczorne mdłości po-glukozowe wieczorem... i trzymam kciuki za wynik!

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkakuleczka Pokaż wiadomość

Dziewczyny jak byście mi wyliczyły tydzień ciąży jakbym Wam powiedziała, że ostatnią @ miałam 31marca, no tak się liczy ciążę prawda??? :
ta różnica 2 tyg to może długość ciąży i długość życia dziecka, bo te dwa parametry różnią się właśnie o jakieś 2 tyg między sobą. I może raz lekarz miał na myśli jedno a potem to drugie?


Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Pestuś zdecydować się nie może który mebelek i w jakim kolorze?

nr 1 http://www.meblodom.com.pl/meble-laz...alog-75,0.html

nr 2 http://www.sklepmeblowy-online.pl/me...5sc6plk9e6aog0

Czekamy na głosy
ja stanowczo nr 2

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość


Agnieszko u nas nie można było pić wody niegazowanej, bo też zawiera jakieś mikroelementy i cukier i mogło to wpłynąć na wynik. Gdzie ten Twój brzuszek chudzinko ?
:
chudzinko? u mnie duży tyłek i biodra, a u Ciebie kg tylko w brzuszek idą

lausanne - już Cię miałam atakować sms gdzie się zgubiłaś Dobrze, że jesteś cała i zdrowa
Nie najadłaś się na weselu? uuuu ale jedzenie było okropne czy po prostu było mało? Widzę zięć mój szaleje niech się bawi i korzysta z życia póki może, bo jak go moja córa weźmie w obroty ...
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 15:10   #3979
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
chce tylko powiedziec, ze u mnie w brzuszku jest SYNUŚ . lekarz potwierdzil .

Gratuluję Aniu

Mucka, miałam odpisać Łóżeczko ma dwustopniową regulację
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 15:14   #3980
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
czesc Dziewczyny.

nie mam weny, wiec nie pisze.

chce tylko powiedziec, ze u mnie w brzuszku jest SYNUŚ . lekarz potwierdzil .

potwierdzenia płci - synusia

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
[B]
ta różnica 2 tyg to może długość ciąży i długość życia dziecka, bo te dwa parametry różnią się właśnie o jakieś 2 tyg między sobą. I może raz lekarz miał na myśli jedno a potem to drugie?
No właśnie wiem, że długość ciąży i długość życia dziecka różnią się ale ona sama coś miesza i ten gin. tak samo, bo ani od długości ciąży ani od stosunku (życia dzidzi) te tyg się nie zgadzają...
Eee tam nie nasz problem
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 15:53   #3981
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
anciaahk przeczytałam już wszystkie części Zmierzchu - dla mnie bomba kumpela pożyczyła, a dziś pewnie dostanę jakieś inne i znów mnie pochłoną , bo ja taki mol książkowy jestem, jak mam jakieś nowe to czytam i czytam, aż się nie skończą
Oj Zmierzch wciąga, mnie wciągnął masakrycznie, jak chyba żadna książka. Jak czytałam, to byłam nieprzytomna, więc rozumiem doskonale .
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Razem z Daniką sobie dietujemy Ogólnie da się znieść, głodnym nie wolno być pod żadnym pozorem więc często podjadam (przede wszystkim wassa), ale trzeba bardzo uważać ile i co się je Np ciemny chleb zalecany w tej diecie podnosił mi cukier a zwykły od wiejskiego piekarza już nie Jak dla mnie to ta dieta to jakiś wielki eksperyment Ale jeszcze tylko trochę ponad 2 miesiące
Współczuję Ci tej diety, chyba bym nie umiała sobie z tym poradzić, łasuch w ciąży jestem potworny. Na szczęście dużo czasu nie zostało.
Mnie lekarz przestrzegł, że przy tak dużym dziecku będę musiała powtarzać wyniki cukrzycy, żeby potwierdzić, czy na pewno jej nie mam.
Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
czesc Dziewczyny.

nie mam weny, wiec nie pisze.

chce tylko powiedziec, ze u mnie w brzuszku jest SYNUŚ . lekarz potwierdzil .

Gratulacjeklas ki:. Kolejny wątkowy chłopczyk!
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
chudzinko? u mnie duży tyłek i biodra, a u Ciebie kg tylko w brzuszek idą
Tak tak Ty i wielki tyłek. U mnie tyłek i biodra własnie największe. Do tego mam teraz opuchniętą twarz.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:04   #3982
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Ancia - Ty i wielki tyłek?? dobre sobie! jak to jest teraz wielki tyłek to przed ciążą to była chyba miniaturka tyłeczka! Twarz też mam okrąglejszą i to baaardzo! Dziś poszliśmy robić zdjęcia do dyplomu i był nasz znajomy fotograf - strzelił nam kilka fotek w gratisie z brzuchem. Fajna pamiątka, ale jak postawiłam zdjęcie z dziś przy zdjęciu ślubnym - szok! Jaka jestem pyzunia hahha
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:15   #3983
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

dziekuje Dziewczynki za gratulacje .

oj tak, tylek i biodra tez mi daly o sobie znac . wlasnie siedzialam w necie i szukalam, ile moge przytyc i czy tyje prawidlowo . biore pod uwage tez fakt, ze w drugiej ciazy brzuszek jest szybciej widoczny.

jesli chodzi o ksztalt brzuszka to ja na pewno nie bede miec slynnej "pileczki" tylko brzuszek "rozlany" (taki od wysokosci piersi).

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2011-06-15 o 16:17
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:17   #3984
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

oj baby baby to wszystko przez Was!!Tak o tych zakupach rozmawiacie,że nic innego tylko już 2 dzień siedze i czaje licytacje
zaraziłam sie jakimś zakupowym bakcylem

nadrobie Was wieczorkiem, wybaczcie ale aukcja się kończy i musze czatować jeszcze spacer na hulajnodze z córą mnie czeka, a TŻ nie ma więc wieczorkiem do Was zagladne



Aniaa-gratuluje synka !!!!
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5

Edytowane przez kapka
Czas edycji: 2011-06-15 o 16:18
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:20   #3985
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

No rozmiar 46 jest delikatnie za mały , więc niestety wielki tyłek! A na zdjęciach masz rację widać pyzę na twarzy. Wczoraj byłam u fryzjera i nie mogłam patrzeć w lusterko! Pyza jak nic.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:21   #3986
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

ide Was poogladac na watku klubowym, bo nie wierze w te pyzolce, itp. .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:23   #3987
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Ancia - naprawdę uwierzyć nie mogę, że masz rozm. 46! Na zdjęciach taka zgrabna pupa, tylko brzuszek widać ... może to przez wzrost no pojęcia nie mam!
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:24   #3988
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Hahah tylko ja wybrałam opcję z kaczuszkami? No wiecie :brzyda l:

Wróciłam z zakupów i wpierniczam oscypka podrobionego kerfurowskiego
i przyszła mi sukienka i już ledwo siedzę tak wyczekuję 18-19 żeby po nią iść na pocztę
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:24   #3989
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

a ja nie moge wejsc do klubu. Kobiety wyrzucilyscie mnie z niego .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:28   #3990
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
No rozmiar 46 jest delikatnie za mały , więc niestety wielki tyłek! A na zdjęciach masz rację widać pyzę na twarzy. Wczoraj byłam u fryzjera i nie mogłam patrzeć w lusterko! Pyza jak nic.
Ha ha to widzę że my mamy podobną kategorie wagowo-rozmiarową

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a ja nie moge wejsc do klubu. Kobiety wyrzucilyscie mnie z niego .
A czemu ja cię w ogóle nie kojarzę ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.