Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł na nowy wątek podoba Wam się najbardziej?
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. 18 29,51%
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z zakupami. 13 21,31%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 6 9,84%
Mija czerwiec, czas szybko leci, mamusie czekają na swoje dzieci. 6 9,84%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą maluszki. 1 1,64%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą z nich maluszki. 6 9,84%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziecie z nami. 0 0%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziemy mamami. 11 18,03%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 21:16   #4111
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
To niezle. U mnie w pracy dziewczyny braly, ale to naprawde zalezy od lekarza prowadzacego, chociaz mozna tez isc do prywatnego i powiedziec ze ma sie mnostwo stresu w pracy i teoretycznie nie powinno byc problemu no ja mam nadz ze mi sie uda jak najdluzej siedziec na L4
z tymi ginekologami i L4 to jest roznie i na pewno nie jest regula, ze prywatnie daja L4 lajtowo. ja mialam nie lada problem z jednym z ginekologow, zatem od razu go zmienilam i nastepna wizyte mialam juz u innego. poprzedni w ogole nie rozumial, ze moj pracodawca nie spelnial zadnych warunkow pracy dla kobiet w ciazy.

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
zatrudniać opiekunki mi się wogóle nie opłaca i wychodzi na to, iż będę musiała siedzieć w domku z synkiem oby nie za długo bo nie wiem co w pracy czy mnie nie wyleję, albo co gorsze boję się że jak już wrócę to będę odrazu proszona do kadr po wypowiedzenie... bo umowę to ja mam do wrzesnia 2013...
ja to wiem, ze jak wroce do pracy to od razu dostane wypowiedzenie. pewnie po macierzynskim wykorzystam zalegly urlop i pozegnam sie z moim "ukochanym" pracodawca.

a wlasnie czy pracodawca moze odmowic przyznania urlopu wychowawczego?

i jak to jest z becikowym? my dostajemy, prawda?

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Kurde aż też mam chrapkę na te krótkie spodenki, ale boję się że dupska nie wcisnę bo tylko L.
spodenki sa zajefajne . tez bym sobie je zamowila gdyby byly odrobinke dluzsze. teraz w udach przytylam i na pewno wygladalabym w nich nie za dobrze . przed ciaza moje uda i tak nie nalezaly do tych szczuplych i wybranie krotkich spodenek nie bylo latwa sprawa. zatem reasumujac, pomarzyc mozna .

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Pestka zabij mnie ale nigdy nie patrze na te wymiary i nie wiem poza okresem ciąży lecę zawsze 36-38 lub m-ki. Ale nauczyłam się ze rozmiarowki w ciążowych ubraniach sa zawyzone więc zaryzykowałam s-kę. No i nie wiem czy słusznie
dobrze wiedziec, ze ciazowe ubrania maja zawyzona rozmiarowke . pewnie specjalnie producenci tak robia, zebysmy myslaly, ze wciaz jestesmy zgrabne i powabne .

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
też bym chciała tyle spać...

u mnie ze spaniem ciężko ostatnio... teraz zdrzemnęłam się na 20min i jak znam siebie nie zasnę przez najbliższe 5h znowu będę spacery po domu w nocy urządzać
a ja to bym mogla spac na okraglo. I love spanko !!!!!!! !!!!! chetnie oddalabym moc mojego spania tym osobom, ktore nie moga spac, bo jest to naprawde bardzo uciazliwe. przed ciaza tez potrzebowalam duzo snu. dla mojego organizmu 10 czy 12 godzin jest norma, natomiast moj tz to by odlezyn dostal . jak chodzilam do pracy i spalam po 6-7 godzin to rano bylam nieprzytomna i na dodatek mega since pod oczami. ponadto poranna pobudka po 5:00 byla dla mnie koszmarem. aha, i najlepiej spi mi sie nad ranem .

ide jeszcze zrobic zamowienie w internetowej aptece i zmykam.

dobranoc

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2011-06-15 o 21:20
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:18   #4112
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

wpadłam sobie popatrzeć jak Wam pisanie idzie

z tej całej złości na kolesia źle się poczułam, głupek!! żeby mi sie musiało dziecko przez starego patafiana stresować ja mu dam

jutro skoro świt będe nadrabiać, a teraz idę już spać dobranoc
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:23   #4113
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

O jakieś takie chyba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1652756126.jpg (50,9 KB, 13 załadowań)
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:23   #4114
BordAna
Zadomowienie
 
Avatar BordAna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: województwo pomorskie
Wiadomości: 1 106
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

ja Was póki co podczytuję i przyznam się że... też idę zaraz spać...
wprawdzie spałam dziś 7 godzin ale to baaardzo mało dla mnie, od 2 miesięcy potrafię w nocy spać 13 godz a i czasami w ciągu dnia godzinną drzemkę sobie urządzę... hehe.. rozum sobie prześpię
pralka kończy wirować, idę posiesić trzecie pranie dziisaj no i wykąpać się i spać!
dobranoc
BordAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:25   #4115
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Śpiochy z Was .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:26   #4116
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wpadłam sobie popatrzeć jak Wam pisanie idzie

z tej całej złości na kolesia źle się poczułam, głupek!! żeby mi sie musiało dziecko przez starego patafiana stresować ja mu dam

jutro skoro świt będe nadrabiać, a teraz idę już spać dobranoc


anciaahk ładne spodenki

też zaraz wybiorę jakiś film i puszczę z nadzieją, że zasnę...

do jutra mamuśki
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:26   #4117
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
ja miałam mieć chłodnik, ale botwinka się dopiero gotuje
no nic, będzie na jutro
Chłodnik z butwinki to piwerwsze słyszę. Ale zupę z botwinki i ziemniaczki z koperkiem i masełkiem to bym mogła na okrągło ostatnio a później mam stresa jak się załatwiam
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Idem sobie, stosunkowo udanej nocy kochane..
Weż ty nic o stosunkach nie mów albo niech ktoś chęci i sił da trochę
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 21:31   #4118
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Weż ty nic o stosunkach nie mów albo niech ktoś chęci i sił da trochę
Cotka siły by się znalazły, ale pozwolenie od lekarza załatw .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:32   #4119
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Chłodnik z butwinki to piwerwsze słyszę. Ale zupę z botwinki i ziemniaczki z koperkiem i masełkiem to bym mogła na okrągło ostatnio a później mam stresa jak się załatwiam
Weż ty nic o stosunkach nie mów albo niech ktoś chęci i sił da trochę
ciesz sie ze w ogóle sie załatwiasz

ale młode ziemniaki z koperkiem -miodzio dzis jadłam, jutro mąż kazał nie gotowac obiadu bo powiedział jak mu codziennie bede serwowac to w drzwiach sie nei zmiescimy wiec jutro wszamamy coś na szybkiego
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:35   #4120
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

To ja też zmykam, dobrej nocki .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:38   #4121
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

jak wszystkie to wszystkie

buzilki babeczki
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 21:46   #4122
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Chłodnik z butwinki to piwerwsze słyszę. Ale zupę z botwinki i ziemniaczki z koperkiem i masełkiem to bym mogła na okrągło ostatnio a później mam stresa jak się załatwiam
Weż ty nic o stosunkach nie mów albo niech ktoś chęci i sił da trochę
Dziś w chłodniku wylądowały: przegotowane małe buraczki i patyczki od liści botwinki (samych liści nie dodajemy, zresztą te czekały kilka dni i zwiędły), 2 ogórki, biała rzodkiew (zwykłych rzodkiewek w domu nie było ), kalarepa - przez nią zrobił się słodki, cebulka szczypiorkowa, koperek i przyprawy i 4 duże jogurty - wyszedł duży garnek, ale szybko zniknie.

o np TAKI przepis znalazłam - tylko że my wrzucamy do chłodnika co akurat jest w domu pod ręką

Czasem robimy taki typowo ogórkowy ze szczypiorkiem - zielony jak ja to nazywam, czasem bardziej czosnkowy

O!!! Znalazłam przepis na Gazpacho andaluzyjskie - jamiiiii chyba zrobimy na weekend
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.

Edytowane przez 81gosia
Czas edycji: 2011-06-15 o 21:52
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:54   #4123
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
za długo

ja po tak długim spaniu nie umiała bym się podnieść z łóżka
ja śpię od 7-9h nad ranem budzi mnie świtające słońce, zmieniam miejsce na poduszce i śpię dalej, tak do 7-7:30
wiesz Gosiu - każdy ma inne potrzeby i możliwości snu... Każdy organizm jest też inny, tym bardziej, teraz kiedy jesteśmy w ciąży. I takie krytykowanie: za długo, za krótko to chyba nie jest fair i nie nam to oceniać

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość

a wlasnie czy pracodawca moze odmowic przyznania urlopu wychowawczego?

i jak to jest z becikowym? my dostajemy, prawda?
1. Pracodawca nie może odmówić przyznania urlopu wychowawczego. Należy tylko złożyć wniosek, ale nie pamiętam na ile wcześniej od ukończenia macierzyńskiego.
2. My chyba jeszcze dostaniemy, nie wiem jak to jest

Oglądałam film na TVP2 i płakałam jak dziecko humor jakiś płaczliwy mam masakra. Zmykam spać, buziaki
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.

Edytowane przez agnieszka 0605
Czas edycji: 2011-06-15 o 21:58
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 22:07   #4124
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
wiesz Gosiu - każdy ma inne potrzeby i możliwości snu... Każdy organizm jest też inny, tym bardziej, teraz kiedy jesteśmy w ciąży. I takie krytykowanie: za długo, za krótko to chyba nie jest fair i nie nam to oceniać
Aga nie unoś się
my już sobie wszystko wyjaśniłyśmy z lausanne , pośmiałyśmy się i widzę, że ona się tak nie przejęła moim pisaniem jak ty


trafiłam na fajną stronkę z przepisami na chłodniki
konkretne linki do przepisów na dole strony
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 22:32   #4125
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Dziś w chłodniku wylądowały: przegotowane małe buraczki i patyczki od liści botwinki (samych liści nie dodajemy, zresztą te czekały kilka dni i zwiędły), 2 ogórki, biała rzodkiew (zwykłych rzodkiewek w domu nie było ), kalarepa - przez nią zrobił się słodki, cebulka szczypiorkowa, koperek i przyprawy i 4 duże jogurty - wyszedł duży garnek, ale szybko zniknie.

o np TAKI przepis znalazłam - tylko że my wrzucamy do chłodnika co akurat jest w domu pod ręką

Czasem robimy taki typowo ogórkowy ze szczypiorkiem - zielony jak ja to nazywam, czasem bardziej czosnkowy

O!!! Znalazłam przepis na Gazpacho andaluzyjskie - jamiiiii chyba zrobimy na weekend
O tak. Taki ogórkowy to znam i uwielbiam
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 05:23   #4126
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
jezu udusze was...ide cos zjejsc
Dobrze ze poszłam wczoraj od Was bo tez bym jadła

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Śpiochy z Was .
Jakie śpiochy???? Ja juz od 5.30 nie spie

Dzień dobry
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 05:31   #4127
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

pesteczko ja też od 5,30 nie śpie jesteśmy skowroneczki

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Mamy syndrom Scarlett O'Hary

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

http://allegro.pl/wyprz-nowe-rurki-d...664887212.html

Ja chce te rurki
wow to kup sobie będą na potem

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/Mama-z-klasa/I-rok-...-zycia-dziecka czytalyscie to? no sie rozczulam wlasnie

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
mnie też chyba prowadzący by nie dał już L4 po porodzie... ale jestem bezrobotna więc się nie przejmuję gorzej że wiecie że małz zmienia pracę - no i okazuje się że przez to nie dostanę wypłaty ubezpieczenia po porodzie - mialo byc cos około 2000, płacilismy wyzsze skladki itd ale że to ubezpieczenie grupowe to juz mnie nie obejmie od sierpnia Malz chyba dostanie bo mial dluzszy staz, ale tez w sumie nei wiem na 100%. I jestem trochę zła
a my w ogóle zapomnieliśy o dodatkowym ubezpieczeniu teraz dopiero będziemy się ubezpieczać.
Ale oni niesetety tak mają - kombinują jak idzie byle nie dać tego co się należy
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o sukienkę, oto ona.
.
prześliczna
Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
oj tam Lula, zwyczajniaste, takie pod bluzki na upał:
http://allegro.pl/cudne-szorty-jeans...662111995.html
superanckie

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
a ja mialam kiedys takie fajne, szerokie, do lydek tez to TŻ stwerdzil ze wygladam jak malu alladyn dlaczego im sie nie podobaja takie rzeczy?
bo się nie znają i są dziwni
Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
ja mam trzy kiecki takie po mamie (ona uważa że sa zbyt mlodziezowe) - na niej były do ziemi, dla mnie są do pół lydki i też sie zbieram do krawcowej żeby mi przed kolano zrobiła tylko coś nie dochodze
ale jak dojdziesz to jak będzie przyjemnie
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
trzymajcie kciuki jutro za wizytę u diabetologa (własnie popatrzyłam do książeczki na kiedy mi rejestratorka wpisała wizytę - a tu pisze 16.09 - mam nadzieję ze to pomyłka )


z tym egzaminem jest straszny zamęt, powinnam być zwolniona bo byłam na 3 z 4 wykładów ale koleś twierdzi że na jednej liście mnie nie ma rzeczywiście lista do mnie mogła nie dojść bo ja nie pamiętam że była jakakolwiek lista albo sobie pomylił jakieś listy. No nic, pozostaje mi poczytać te pierdoły i iśc na egzamin - ustny nawet nie mam sie w co ubrać na elegancko

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2011-06-16 o 05:36
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 05:50   #4128
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

dzień dobry

27 tydzień dzisiaj zaczynam

acelinka dasz radę, może nie będzie tak źle i jakoś pójdzie. trzymam kciuki żeby egzamin był łatwy i przyjemny
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 06:01   #4129
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011


widzę, że jest sonda, zagłosowałam

dziewczyny macie jakies fajne przepisy na kapuste pekińska albo salate lodową?

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
z tym egzaminem jest straszny zamęt, powinnam być zwolniona bo byłam na 3 z 4 wykładów ale koleś twierdzi że na jednej liście mnie nie ma rzeczywiście lista do mnie mogła nie dojść bo ja nie pamiętam że była jakakolwiek lista albo sobie pomylił jakieś listy. No nic, pozostaje mi poczytać te pierdoły i iśc na egzamin - ustny nawet nie mam sie w co ubrać na elegancko
będzie dobrze, ciężarnej przecież nie obleje
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 06:09   #4130
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

eh dziewczyny nie chodzi nawet o to czy dam rade czy nie, ale o to że koleś co chwile zmienia zdanie. Ostatnio na zajęciach mówił że trzeba mieć 2 obecności na wykładach i 5 z zaliczenia ćwiczeń, teraz mówi ze trzeba mieć 3 obecności do tego twierdzi ze ma liste z 27 lutego a wtedy listy nie było i pewnie patrzy na liste z ćwiczeń z jednej grupy będziemy mu jeszcze przed egzaminem uświadamiać że to nie ta lista, zobaczymy co powie.

Ide do pracy bo jak czytam tego grupowego maila to mnie krew zalewa

Miłego dnia
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 07:03   #4131
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
eh dziewczyny nie chodzi nawet o to czy dam rade czy nie, ale o to że koleś co chwile zmienia zdanie. Ostatnio na zajęciach mówił że trzeba mieć 2 obecności na wykładach i 5 z zaliczenia ćwiczeń, teraz mówi ze trzeba mieć 3 obecności do tego twierdzi ze ma liste z 27 lutego a wtedy listy nie było i pewnie patrzy na liste z ćwiczeń z jednej grupy będziemy mu jeszcze przed egzaminem uświadamiać że to nie ta lista, zobaczymy co powie.

Ide do pracy bo jak czytam tego grupowego maila to mnie krew zalewa

Miłego dnia
Trzymam kciuki Moze nie bedzie mu sie chciało sprawdzac i Wam zaliczy.... Ja tez nieraz zapowiadam kartkówke, uczą się w domu, potem delegacja o przełozenie ...i hihihih...myślą ze im sie udało i sa najszczesliwsi...:P

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Teraz doczytalam ze to ustny

Spicie dziewczyny jeszcze???? Jak tak dalej pójdzie bede musiała sprzątac....
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 07:22   #4132
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Pestka ja nie śpię. Ale muszę z młodym isc do piaskownicy
Marcela też by mnie wkurzyła najbardziej niesłownośc. Dupek i kropka. I niech go myszy teraz zjedzą

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
dobrze wiedziec, ze ciazowe ubrania maja zawyzona rozmiarowke . pewnie specjalnie producenci tak robia, zebysmy myslaly, ze wciaz jestesmy zgrabne i powabne
nie dołuj teraz

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Cotka siły by się znalazły, ale pozwolenie od lekarza załatw .
otoż to
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ale jak dojdziesz to jak będzie przyjemnie
na to liczę

Michał uderzył się wychodzac do pracy, a Konrad popatrzył na niego i mówi ze zrozumieniem "AŁ" Myslalam że padnę
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 07:35   #4133
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Pestka ja nie śpię. Ale muszę z młodym isc do piaskownicy

Marcela też by mnie wkurzyła najbardziej niesłownośc. Dupek i kropka. I niech go myszy teraz zjedzą

otoż to


na to liczę

Michał uderzył się wychodzac do pracy, a Konrad popatrzył na niego i mówi ze zrozumieniem "AŁ" Myslalam że padnę
HIhihi...jak słodko

tez bym poszła do piaskownicy a tak bede siedziała w domu i pakowała sie, albo siedziała na wizazu i marudziła ze musze sie pakowac

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

No dziewczęta.... Koniec zabawy...robie kawe i mam nadzieje ze dołączycie do mnie
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 07:51   #4134
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki Moze nie bedzie mu sie chciało sprawdzac i Wam zaliczy.... Ja tez nieraz zapowiadam kartkówke, uczą się w domu, potem delegacja o przełozenie ...i hihihih...myślą ze im sie udało i sa najszczesliwsi...:P

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Teraz doczytalam ze to ustny

Spicie dziewczyny jeszcze???? Jak tak dalej pójdzie bede musiała sprzątac....
ja juz nie spie od 6 obudziłam sie na siku i juz zasnac nie moglam

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Michał uderzył się wychodzac do pracy, a Konrad popatrzył na niego i mówi ze zrozumieniem "AŁ" Myslalam że padnę
to musiało byc słodkie małe dzieciaczki sa kochane
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 08:10   #4135
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dzień doberek Ja na chwilkę, pewnie mnie przez pare dni nie będzie (za pare godz. mężul przyjeżdża idę się szykować... ) och ile mi się zaległości nazbiera, już pewnie będę Was szukała na nowym wątku. Do usłyszenia papa
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 08:25   #4136
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

dzien dobry.

uwielbiam chlodniki . wlasnie stoja w lodowce litr kefiru, jogurty i czekaja na zrobienie chlodnika .

wczoraj po 23:00 walczylam ze soba, zeby nic nie jesc i udalo sie pomimo, ze ogladalam na bbc programy kulinarne . oby tak dalej . koniec jedzenia za dwoje .

pranie wstawione, sniadanie mleczne zjedzone, troche relaksu i potem znowu trzeba cos upichcic .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 08:55   #4137
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Własnie tak patrzę i widzę, ze ma równo dwa tygodnie do przeprowadzki.... Dzis zadam pytanie tztowi czy bedzie tam internet...bo jak nie to sie nie przeprowadzam

I juz sobie obiecuje, ze zaczynam powazne zakupy....muszę kupic koszulki nocne i poczytac co muszę miec do szpitala.... Tak czytam z niepokojem o tych waszych ciuszkach wózkach i łóżeczkach.... Mi się wydaje ze jeszcze tyle czasu mamy, ale ..... W lipcu łóżeczko , w sierpniu wózek...tak bedzie chyba rozsądnie...

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

http://allegro.pl/koszulka-nocna-cia...621256877.html
Myślicie ze się opłaca????

Zamiast szukac wkładek laktacyjnych znalazłam to: http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...mps_d3393.html i nie wiem czy to nie bedzie moja zachcianka ciążowa......
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 09:00   #4138
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Własnie tak patrzę i widzę, ze ma równo dwa tygodnie do przeprowadzki.... Dzis zadam pytanie tztowi czy bedzie tam internet...bo jak nie to sie nie przeprowadzam

I juz sobie obiecuje, ze zaczynam powazne zakupy....muszę kupic koszulki nocne i poczytac co muszę miec do szpitala.... Tak czytam z niepokojem o tych waszych ciuszkach wózkach i łóżeczkach.... Mi się wydaje ze jeszcze tyle czasu mamy, ale ..... W lipcu łóżeczko , w sierpniu wózek...tak bedzie chyba rozsądnie...

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

http://allegro.pl/koszulka-nocna-cia...621256877.html
Myślicie ze się opłaca????

Zamiast szukac wkładek laktacyjnych znalazłam to: http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...mps_d3393.html i nie wiem czy to nie bedzie moja zachcianka ciążowa......
pestka butki... zakochałam się

koszulka też fajna szukam dla siebie czegoś podobnego
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 09:01   #4139
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011


Wstałam i nawet mam dobry humor
Wczoraj dostałam wiadomość wieczorem, że pościel dla dzidziusia została wysłana oraz nr przesyłki, dzisiaj sprawdzam i pościel już jedzie do mnie nie mogę się doczekać i jeszcze jedna mała rzecz która mnie uszczęśliwia mam maciupkie kurczaczki, tak te malutkie stworzonka uwielbiam że pewnie będę co chwilę na dół do nich zaglądać
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 09:14   #4140
pestka78
Rozeznanie
 
Avatar pestka78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 734
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

A i Lulla dziękuję za ankietę.... Po namyśle wybrałam jednak te:
http://www.sklepmeblowy-online.pl/me...mjar0q231ibdk0
pestka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.