Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/X 2011 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł będzie najlepszy dla naszego nowego wątku?
Chodzimy jak kaczuszki, bo mamy takie piękne brzuszki. 1 1,92%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 22 42,31%
Przez te nasze duże brzuszki chodzimy jak kaczuszki. 1 1,92%
W kilogramy obrastamy, ale to wszystko dla cudownej roli mamy. 2 3,85%
W kilogramy obrastamy - dla cudownej roli mamy. 18 34,62%
Staś, Filip czy Amelka - to i tak będzie nasza ukochana perełka. 10 19,23%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-27, 10:17   #931
anetika
Rozeznanie
 
Avatar anetika
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 514
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Anetika Co do położnej, to któraś dziewczyna już miała spotkanie chyba Ja muszę się dowiedzieć jak to u nas.
Właśnie gdyby mi dziś ta babka tego nie powiedziała to nawet by mi przez myśl nie przeszło żeby się z nią spotkać przed porodem. Tak w ogóle to zmieniłam rodzinną na przyjmującą w tej nowej przychodni i wypełniłam nową deklarację na właśnie rodzinną, położną i pielęgniarkę. Pielęgniarki mi powiedziały, że położna jest w przychodni od środy do piątku i żebym któregoś dnia podeszła jak będę miała chwilkę to sobie z nią porozmawiam. Tylko kurczę sama nie wiem o czym miałabym z nią rozmawiać - o porodzie? Pielęgnacji noworodka? W sumie przydałoby się Jakaś głupia jestem ostatnio, nie mogę się w niczym połapać
__________________
"Tyś szczęście moje..."

Razem
Ślubowaliśmy
Dzidziuś
anetika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:20   #932
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
ja słyszałam ze dziewczynki wczesniej pchaja sie na swiat a ze chłopaki lubia troszke dłuzej zostac w brzuszku
ja bym chciała zeby moja malutka urodziła sie troszke wczesniej pasowałby mi termin z ostatniego usg
Oby to nie była prawda, bo chciałabym urodzić wcześniej (w 38 tygodniu by było wszystko okej) =)
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:20   #933
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a własnei miałam pisac o spiworkach he he wiecie ze pierwszy raz zobaczyłam jak wkleiłyscie fote tzn widziałam ale nie wiedziałam co z tym miałabym zrobić , wszyscy znajomi moje siory itd nikt kompletnie nie miał czegos takiego hehe , musze wypytac jak kładli dzieciaczki spac
ja mam wrazenie ze dziecko w takim spiworze to troche uwiezione jest ale wyczaje co i jak
może w różku kładli albo po prostu pod kocykiem
Cytat:
Napisane przez Aiszka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce mi się wyć Mam już 10kg na plusie i nie mogę już na siebie patrzeć. Mam strasznie grubą buzię. Byłam w odwiedzinach u rodziny i wszyscy mnie podsumowali
Ja wiem, że mam ważniejsze problemy, ale okropnie się ze sobą czuję...

I jeszcze te komentarze - że jak to tak leżeć tyle czasu w ciąży, przecież powinnam chodzić! To przez to tak tyję i przecież dla zdrowia lepiej jak mam dużo ruchu. A kiedyś to przecież wszystkie moje ciotki w polu prawie rodziły, a w dzień porodu na rowerach jeżdziły. Normalnie się pochlastać

No i znowu smęcę i smęcę....

Któraś z Was wcześniej pytała co z moją obroną - być może będę miała w ten piątek, ale dowiem się dopiero we wtorek.
nie przejmuj się gadaniem ciotek to był dawno były inne czasy i kobiety miały inne organizmy.
Ja też przytyłam na buzi ale akurat mi to nie przeszkadza a kilogramowo mam na plusie chyba już 12, dzisiaj się dowiem dokładnie
Urodzisz to będziesz się martwiła nadbywającymi kg a teraz ciesz sie brzusiem
Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane. Dawno mnie nie było i dawno się nie odzywałam ale wylądowałam w szpitalu z anemią. Szprycowali mnie żelazem i jakos postawili na nogi. Do tego doszły spore problemy osobiste i nie miałam czasu ani głowy do Was zaglądać. Widze, ze mam sporo do nadrobienia... Pozdrawiam Was serdecznie
o jacie to z anemią do spzitala też kładą? skoro tak to mam nadzieje że mi znowu się nie pogłębiła bo i tak mam mocną anemie a jak jeszcze się pogłebi to pewnie też szpital
dobrze ze już okej z tą krwią i jesteś w domku
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie mi.

Czy sądzicie że w małym pokoju głupio będa wyglądać dwie takie same komody?
moim zdaniem dwie te same, albo dwie podobne będą jak najbardziej ok
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:20   #934
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Hej Zaczynamy 31 tydzień I jak czytam na lipcówko-sierpniówkach, że dziewczyny się rozpakowywały w 35tc już to jakoś mnie strach już oblatuje
jejciu nie wyobrażam sobie rodzic za 4 tygodnie za 4 tygodnie to będe miała remont kuchni

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, musze sie wyzalic bo normalnie zasnelam dopiero ok 6 a o 7 musialam wstac maluszek daje mi zazwyczaj jakies 3-4 godz spania a dzisiaj katastrofa..no i mam takie bole ze koniec, nie skurcze tylko bole w podbrzuszu takie prawie okresowe, zwlaszcza jak dzidzi sie wybrzusza nie chce mi sie prackowac dzisiaj
cotka dwie takie same
natka jej jak to juz blisko..

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
te zaznaczone na czerwono tez juz mam dodoatkowo jeszcze kupiłam juz laktator i podgrzewacz a i patyczki do uszu takie specjalne dla dzieci

powiedz mi kochana te gaziki to sa jakies specjalne napisz jakie potrzeba bo nie wiem

ja słyszałam ze dziewczynki wczesniej pchaja sie na swiat a ze chłopaki lubia troszke dłuzej zostac w brzuszku
ja bym chciała zeby moja malutka urodziła sie troszke wczesniej pasowałby mi termin z ostatniego usg
laktator właśnie dzisiaj do mnie leci z Irlandii bo znjajoma przylatuje i mi przywiezie patyczki też mam i te waciki podgrzewacza nie kupuje póki co jak stwierdze że mi bez niego źle to dokupie później
co do wacików to ja miałam na któreś liscie zapisane żeby były z włókniny
mam nadzieje ze nasza Natalcia wytrzyma do tego 3 września spokojnie dzisiaj mam wizyte to pewnie conieco się dowiem

Cytat:
Napisane przez anetika Pokaż wiadomość
U mnie dziś równo 30 tydzień się skończył czyli jutro też zaczynam 31 Niewiarygodne jak ten czas leci, chociaż ja mam jeszcze takie dziwne uczucie, że do porodu jeszcze tyyyyle czasu, jakieś jeszcze bardzo odległe jest to dla mnie...

Dziewczyny mam takie pytanie czy macie jakiś kontakt ze swoimi położnymi? Chodzi mi o te położne na NFZ, które po porodzie odwiedzają nas w domku. Dziś byłam w nowo otwartej przychodni dosłownie naprzeciwko mojego domu i podpytywałam się o przychodnię dziecięcą - nawet jedna pani mnie po niej oprowadziła - super wszytko nowiutkie, kolorowe jak z bajki I coś zeszła rozmowa na położne, pielęgniarka spytała się mnie czy mam już wybraną... Hmm jakąś mam na pewno bo jak wypełniałam deklarację do rodzinnej w tamtym roku to podpisywałam tez położną i pielęgniarkę środowiskową. Ta babka z nowej przychodni zdziwiła się bardzo, że nie miałam żadnego kontaktu z położną. Czy to na prawdę konieczne kontaktować się z położną przed porodem? Ja szczerze bardzo się zdziwiłam myślałam, że spotkanie z położną jest po porodzie, już w domu a nie przed, tym bardziej, że jak miałam jakieś pytania czy problemu pytałam gina i było ok. A jak to jest u Was?
gratuluję 30 tygodnia

ja jeszcze nie mam swojej położnej miałam dzwonić do przychodni ale jakoś mi się zapomina ciągle, chyba zaraz zadzwonie spytać co i jak
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem Też chciałabym mieć już wszystko wszystko i spokojnie sobie czekać na poród
Pokaż fotkę wózka Bo ja widziałam na żywo zamszowy i granatowy w dodatku



Mojego tż to jakoś nie przeraża No ale zobaczymy jak przyjdzie co do czego
no ja wcześniej też tylko te zamszowe widziałam, teraz wprowadzili materiałowe i materiałowo-skórzane
jak znajde na necie fotke to wkleje znalazłam ale z brązową ramą brzydką a my będziemy mieli srebrną zaraz biore się za szukanie
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:22   #935
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
luuuzak choć to nie on bezie przeć
Ten luz to chyba do czasu będzie

Cytat:
Napisane przez anetika Pokaż wiadomość
Właśnie gdyby mi dziś ta babka tego nie powiedziała to nawet by mi przez myśl nie przeszło żeby się z nią spotkać przed porodem. Tak w ogóle to zmieniłam rodzinną na przyjmującą w tej nowej przychodni i wypełniłam nową deklarację na właśnie rodzinną, położną i pielęgniarkę. Pielęgniarki mi powiedziały, że położna jest w przychodni od środy do piątku i żebym któregoś dnia podeszła jak będę miała chwilkę to sobie z nią porozmawiam. Tylko kurczę sama nie wiem o czym miałabym z nią rozmawiać - o porodzie? Pielęgnacji noworodka? W sumie przydałoby się Jakaś głupia jestem ostatnio, nie mogę się w niczym połapać
O pielęgnacji noworodka to ja bym wolała już po porodzie, żeby mi mogła w razie czego pokazać co i jak no ale przed to ja nie wiem o czym z nią gadać
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:29   #936
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Ten luz to chyba do czasu będzie

znając życie to pewnie tak miałabym ubaw obserwując z boku wyprawę do szpitala, szkoda tylko że bede główną bohaterką



O pielęgnacji noworodka to ja bym wolała już po porodzie, żeby mi mogła w razie czego pokazać co i jak no ale przed to ja nie wiem o czym z nią gadać

też się nad tym zastanawia
m
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:29   #937
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

natka znalazłam wózeczek

kolorek 02, ewentualnie 03 tylko rama srebrna a nie taka paskudna brązowa a pan proponował nam ten różowy wózek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4951620.jpg (67,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4951642.jpg (49,8 KB, 38 załadowań)
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 10:30   #938
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
ja słyszałam ze dziewczynki wczesniej pchaja sie na swiat a ze chłopaki lubia troszke dłuzej zostac w brzuszku
ja bym chciała zeby moja malutka urodziła sie troszke wczesniej pasowałby mi termin z ostatniego usg
Mi termin z ostatniego USG przesunął się o 3dni później, zobaczymy co gin na wizycie za tydzień powie. Mam nadzieję, że coś w tym jest, synka rodziłam po terminie a córeczka mam nadzieję urodzi się koło 37-38tc

Cytat:
Napisane przez anetika Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie czy macie jakiś kontakt ze swoimi położnymi? Chodzi mi o te położne na NFZ, które po porodzie odwiedzają nas w domku. Dziś byłam w nowo otwartej przychodni dosłownie naprzeciwko mojego domu i podpytywałam się o przychodnię dziecięcą - nawet jedna pani mnie po niej oprowadziła - super wszytko nowiutkie, kolorowe jak z bajki I coś zeszła rozmowa na położne, pielęgniarka spytała się mnie czy mam już wybraną... Hmm jakąś mam na pewno bo jak wypełniałam deklarację do rodzinnej w tamtym roku to podpisywałam tez położną i pielęgniarkę środowiskową. Ta babka z nowej przychodni zdziwiła się bardzo, że nie miałam żadnego kontaktu z położną. Czy to na prawdę konieczne kontaktować się z położną przed porodem? Ja szczerze bardzo się zdziwiłam myślałam, że spotkanie z położną jest po porodzie, już w domu a nie przed, tym bardziej, że jak miałam jakieś pytania czy problemu pytałam gina i było ok. A jak to jest u Was?
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Anetika Co do położnej, to któraś dziewczyna już miała spotkanie chyba Ja muszę się dowiedzieć jak to u nas.
Cytat:
Napisane przez DzastaW Pokaż wiadomość
Ja nie mam kontaktu, nawet nie wiem jaka mam (czy wogóle mam)
U mnie już była położna ja żadnej super jakiejś nie wybierałam - dali mi ją z mojej przychodni, po prostu położne mają swoje rejony ale słyszałam, że ta z całej przychodni jest najlepsza, więc dobrze trafiłam. Nie chciało mi się jechać do przychodni, by powiadomić swoją położną o moim istnieniu i stanie więc zadzwoniłam no i przyszła. Nawet jej nie spytałam jak często będzie przychodzić, teraz miała wyjazd - urlop i mówiła na wizycie, że na początku lipca zadzwoni i się umówimy. Ja mam mamę pielęgniarkę na neonatologii, więc położna mi do szczęścia nie potrzebna Poza tym sama mówiła, że skoro mam już dziecko, to też nie będzie mnie wiele uczyć itp. itd. ale podobało mi się że tętna Amelki słuchałyśmy
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:35   #939
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
natka znalazłam wózeczek

kolorek 02, ewentualnie 03 tylko rama srebrna a nie taka paskudna brązowa a pan proponował nam ten różowy wózek
ładny ten wózekco do kolorów to też chcę w takiej tonacji
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:36   #940
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
O pielęgnacji noworodka to ja bym wolała już po porodzie, żeby mi mogła w razie czego pokazać co i jak no ale przed to ja nie wiem o czym z nią gadać
Do mnie właściwie położna przyszła z zaskoczenia, bo akurat była u mojej sąsiadki (która w dniu zakończenia roku szkolnego spakowała córeczki i siebie i pojechała do teściowej, termin pewnie już tuż-tuż a mąż też za granicą, wrócą już z 3córeczkami )
No i wiem np. że położne uczą oddychania, bo o tym jej napomknęłam jak była, że w czasie porodu przejmowałam się oddechem i nie za bardzo wiedziałam jak się oddycha. Teraz mam zadanie domowe pokazała mi oddychanie przeponą i mam się tego oddychania nauczyć do jej wizyty
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:48   #941
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkakuleczka Pokaż wiadomość
Mi termin z ostatniego USG przesunął się o 3dni później, zobaczymy co gin na wizycie za tydzień powie. Mam nadzieję, że coś w tym jest, synka rodziłam po terminie a córeczka mam nadzieję urodzi się koło 37-38tc
Możliwe, możliwe, podobno po terminie najczęściej rodzą pierworódki, a skoro masz już jeden poród za sobą to może Mała wyjdzie na świat wcześniej.

Dziewczyny, MUSZĘ się pochwalić, bo mam straszną uciechę z tego zakupu - byłam rano w lumpku i utrafiłam za 10zł takie oto buciki Nike dla syneczka. Na zdjęciu tego nie będzie widać, ale są maciupkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080801.jpg (115,1 KB, 47 załadowań)
spray jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 10:57   #942
anetika
Rozeznanie
 
Avatar anetika
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 514
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Dziewczyny, MUSZĘ się pochwalić, bo mam straszną uciechę z tego zakupu - byłam rano w lumpku i utrafiłam za 10zł takie oto buciki Nike dla syneczka. Na zdjęciu tego nie będzie widać, ale są maciupkie
Cudne
__________________
"Tyś szczęście moje..."

Razem
Ślubowaliśmy
Dzidziuś
anetika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 10:58   #943
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Możliwe, możliwe, podobno po terminie najczęściej rodzą pierworódki, a skoro masz już jeden poród za sobą to może Mała wyjdzie na świat wcześniej.

Dziewczyny, MUSZĘ się pochwalić, bo mam straszną uciechę z tego zakupu - byłam rano w lumpku i utrafiłam za 10zł takie oto buciki Nike dla syneczka. Na zdjęciu tego nie będzie widać, ale są maciupkie
Tą nadzieją będę żyła a buciki śliczne, nie wspomnę już ile kasiorki zaoszczędziłaś
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:01   #944
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Możliwe, możliwe, podobno po terminie najczęściej rodzą pierworódki, a skoro masz już jeden poród za sobą to może Mała wyjdzie na świat wcześniej.

Dziewczyny, MUSZĘ się pochwalić, bo mam straszną uciechę z tego zakupu - byłam rano w lumpku i utrafiłam za 10zł takie oto buciki Nike dla syneczka. Na zdjęciu tego nie będzie widać, ale są maciupkie
Jako fetyszystka malutkich stópek stwierdzam ze sa urocze
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:02   #945
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Możliwe, możliwe, podobno po terminie najczęściej rodzą pierworódki, a skoro masz już jeden poród za sobą to może Mała wyjdzie na świat wcześniej.

Dziewczyny, MUSZĘ się pochwalić, bo mam straszną uciechę z tego zakupu - byłam rano w lumpku i utrafiłam za 10zł takie oto buciki Nike dla syneczka. Na zdjęciu tego nie będzie widać, ale są maciupkie
boskie są ja też takie chce

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkakuleczka Pokaż wiadomość
Do mnie właściwie położna przyszła z zaskoczenia, bo akurat była u mojej sąsiadki (która w dniu zakończenia roku szkolnego spakowała córeczki i siebie i pojechała do teściowej, termin pewnie już tuż-tuż a mąż też za granicą, wrócą już z 3córeczkami )
No i wiem np. że położne uczą oddychania, bo o tym jej napomknęłam jak była, że w czasie porodu przejmowałam się oddechem i nie za bardzo wiedziałam jak się oddycha. Teraz mam zadanie domowe pokazała mi oddychanie przeponą i mam się tego oddychania nauczyć do jej wizyty
ja próbuję się dodzwonić do przychodni w sprawie tej położnej i oczywiście ciągle zajęte

i jak Ci idzie to oddychanie? koleś nas uczył przeponowego oddychania na studiach na muzyce i niektóre laski miały z tym problemy i powiedziały ze sie tego nie będa uczyć, dopiero jak koleś powiedział że to sie przydaje przy porodzie to jakoś wszystkie nabrały chęci do cwiczeń

ja narazie uciekam jade do mamy do pracy, do kwiaciarni zamówić na sobotni ślub bukiecik i pakowanie prezentu i do tesco też bo upatrzyłam sobie sandałki w Booti ostatnio ale było jedno 39 obtarte i może w tym drugim sklepie będą a potrzebuje buty na płaskim na to weselisko wlaśnie bo wątpie że wytrzymam całą impreze na obcasie i może do praktirera sobie wejde pooglądać kafelki do tej kuchni dzieciowe rzeczy mam to teraz będe się podniecać i pasjonowac kafelkami i meblami i tak najważniejsze, że w końcu będe miała zmywarke
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:11   #946
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Możliwe, możliwe, podobno po terminie najczęściej rodzą pierworódki, a skoro masz już jeden poród za sobą to może Mała wyjdzie na świat wcześniej.

Dziewczyny, MUSZĘ się pochwalić, bo mam straszną uciechę z tego zakupu - byłam rano w lumpku i utrafiłam za 10zł takie oto buciki Nike dla syneczka. Na zdjęciu tego nie będzie widać, ale są maciupkie
sliczne
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:13   #947
anetika
Rozeznanie
 
Avatar anetika
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 514
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
boskie są ja też takie chce
i jak Ci idzie to oddychanie? koleś nas uczył przeponowego oddychania na studiach na muzyce i niektóre laski miały z tym problemy i powiedziały ze sie tego nie będa uczyć, dopiero jak koleś powiedział że to sie przydaje przy porodzie to jakoś wszystkie nabrały chęci do cwiczeń
Ja na studiach miałam zajęcia z emisji głosu i też uczyli nas oddychania przeponą i babka prowadząca też wspominała, że to się przyda przy porodzie
__________________
"Tyś szczęście moje..."

Razem
Ślubowaliśmy
Dzidziuś
anetika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:29   #948
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
jejciu nie wyobrażam sobie rodzic za 4 tygodnie za 4 tygodnie to będe miała remont kuchni


dzisiaj mam wizyte to pewnie conieco się dowiem


no ja wcześniej też tylko te zamszowe widziałam, teraz wprowadzili materiałowe i materiałowo-skórzane
jak znajde na necie fotke to wkleje znalazłam ale z brązową ramą brzydką a my będziemy mieli srebrną zaraz biore się za szukanie
Ja za 4 tygodnie zamierzam się cieszyć pełnią wakacji
Za wizytę


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
natka znalazłam wózeczek

kolorek 02, ewentualnie 03 tylko rama srebrna a nie taka paskudna brązowa a pan proponował nam ten różowy wózek
Śliczny A ten różowy widziałam w tym sklepie na rynku w Rybniku ale nie wiedziałam, że to ten sam co ten granatowy

kasiuleczkakuleczka czyli w zasadzie taka wizyta to średnio przydatna?

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Dziewczyny, MUSZĘ się pochwalić, bo mam straszną uciechę z tego zakupu - byłam rano w lumpku i utrafiłam za 10zł takie oto buciki Nike dla syneczka. Na zdjęciu tego nie będzie widać, ale są maciupkie
O jaaa
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:31   #949
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Dziewczyny, MUSZĘ się pochwalić, bo mam straszną uciechę z tego zakupu - byłam rano w lumpku i utrafiłam za 10zł takie oto buciki Nike dla syneczka. Na zdjęciu tego nie będzie widać, ale są maciupkie
śliczne
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 11:48   #950
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

ale pocieszne te butki
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:56   #951
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Witajcie, ale miałam dzisiaj straszny sen. Śniło mi się że byłam u lekarza (jutro mam wizytę) i się okazało że coś tam jest nie tak i muszę mieć zrobioną cesarkę. Gin mi kazała przyjechać wieczorem do szpitala gdzie jej koleżanka miała mi zrobić to cc i co zrobiłam uciekłam nie pojechałam bo stwierdziłam że 30 tc to za wcześnie i że malutka jest za mała żeby przeżyć straszne to było, ale na szczęście to był tylko sen uff
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:58   #952
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

właśnie przyszedł mi materacyk i 2 prześcieradła szyte na miarę, wyglądają w dobrze, teraz tylko łóżeczko trzeba złożyć
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:05   #953
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Witajcie, ale miałam dzisiaj straszny sen. Śniło mi się że byłam u lekarza (jutro mam wizytę) i się okazało że coś tam jest nie tak i muszę mieć zrobioną cesarkę. Gin mi kazała przyjechać wieczorem do szpitala gdzie jej koleżanka miała mi zrobić to cc i co zrobiłam uciekłam nie pojechałam bo stwierdziłam że 30 tc to za wcześnie i że malutka jest za mała żeby przeżyć straszne to było, ale na szczęście to był tylko sen uff
biedna na szczescie to tylko sen


mam pytanie do doświadczonych juz mam bo znajoma mi mowiła ze takiego noworodka nie kładzie sie w poscieli (tzn na podusi i pod kołderka) ze lekko materacyk sie podnosi od spodu na wysokosci główki
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:21   #954
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Z wielką ulgą i radością donoszę, iż obroniłam się na bdb
Za wszystkie kciuki - bardzo serdecznie dziękujemy

... no a teraz mogę Was nadrabiać ...
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:26   #955
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

kasiuleczkakuleczka czyli w zasadzie taka wizyta to średnio przydatna?
U mnie dużo wypełniania papierków było i gadania o doopie marynie Zobaczę jak będzie na następnej wizycie.

A co do oddychania to nie wiem czy mi to dobrze wychodzi, ona jak była to mówiła, że oddycham dobrze a ja żadnej różnicy w oddychaniu normalnym nie wyłapałam u siebie jakaś "gruboskórna" jestem we wszystkim

WOW agnieszko GRATULUJĘ Wam
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:26   #956
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Z wielką ulgą i radością donoszę, iż obroniłam się na bdb
Za wszystkie kciuki - bardzo serdecznie dziękujemy

... no a teraz mogę Was nadrabiać ...
GRATULUJE
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:32   #957
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Witajcie, ale miałam dzisiaj straszny sen. Śniło mi się że byłam u lekarza (jutro mam wizytę) i się okazało że coś tam jest nie tak i muszę mieć zrobioną cesarkę. Gin mi kazała przyjechać wieczorem do szpitala gdzie jej koleżanka miała mi zrobić to cc i co zrobiłam uciekłam nie pojechałam bo stwierdziłam że 30 tc to za wcześnie i że malutka jest za mała żeby przeżyć straszne to było, ale na szczęście to był tylko sen uff
Tylko sen


Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Z wielką ulgą i radością donoszę, iż obroniłam się na bdb
Za wszystkie kciuki - bardzo serdecznie dziękujemy

... no a teraz mogę Was nadrabiać ...
Pięknie

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkakuleczka Pokaż wiadomość
U mnie dużo wypełniania papierków było i gadania o doopie marynie Zobaczę jak będzie na następnej wizycie.

A co do oddychania to nie wiem czy mi to dobrze wychodzi, ona jak była to mówiła, że oddycham dobrze a ja żadnej różnicy w oddychaniu normalnym nie wyłapałam u siebie jakaś "gruboskórna" jestem we wszystkim

WOW agnieszko GRATULUJĘ Wam
Ee no to tym bardziej nie wiem czy chcę tą wizytę

Idę coś zjeść
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:33   #958
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Z wielką ulgą i radością donoszę, iż obroniłam się na bdb
Za wszystkie kciuki - bardzo serdecznie dziękujemy

... no a teraz mogę Was nadrabiać ...
gratulacje!

Licencjat czy magisterium?
spray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:48   #959
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

cześć dziewuszki

dawno nie pisałam, ale u nas wszystko ok w piątek wizyta u gina

a w środę 2 spotkanie w szkole rodzenia - ogólnie to świetna sprawa z tą szkołą - miałam nie chodzić, ale jak za darmo to czemu nie iść. Położne super no i przede wszystkim to te co mają przyjść po porodzie. Ostatnio był temat porodu a teraz będzie nauka kąpieli.

aga wielkie gratulejszyn

a no i wkroczyłam w magiczny 30 tydzień
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:51   #960
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

heloł.

troszke mnie nie bylo na watku, a Wy piszecie tak szybciutko .

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie mi.

Czy sądzicie że w małym pokoju głupio będa wyglądać dwie takie same komody?
Albo dwie komody w kolorze białym? Aktualnie mam http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70121763
i bardzo mi się podoba, ale gdyby po drugiej stronie stała taka sama to by wyglądało durnie, co? Myślałam też o takiej http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00214553
lub http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40214551
ale nie wiem czy to do siebie w ogóle jakoś pasuje, nawiązuje i w ogóle. A chce wywalić regał i dać coś za niego i zupełnie nie wiem co poradźcie
co do komod z ikei to tak jak pisalam kiedys, anebode mielismy w innym kolorze u synka w pokoju, a teraz mamy ta komode z drugiego linka, ale nie w pokoju dziecinnym. ta druga jest na pewno bardziej toporna w wygladzie na zywo i gorzej sie ja otwiera niz anebode. jak bym miala wybierac to postawilabym dwie takie same czyli anebody , a nie mieszalabym modeli.

ja robie porzadki w szafach i pudlach (ktore nie sa jeszcze rozpakowane po przeprowadzce ). dluga historia dlaczego jeszcze troche rzeczy stoi w pudlach. musze dozowac takie "przyjemnosci", gdyz nie moge narzucac sobie za duzego tempa, bo potem zle sie czuje. ponadto oprocz tego mam mase innych obowiazkow domowych .

na razie zmykam i caluje .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2011-06-27 o 12:54
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.