Fryzjer Szczecin - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 07:27   #151
fashionnails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjerzy- wiocha Szczecin

Cytat:
Napisane przez goniam Pokaż wiadomość
Chodzilam do Macka jakis czas temu (do salonu Strefa Piękna przy hotelu Campanille). I powiem ze roznie z nim bywa - jak ma dobry humor to robi dobrą fryzurę. Poza tym zauwazylam, ze nie lubi jak mu sie mowi jak ma wygladac fryzura. Ma swoją wizję. Zrezygnowalam z niego, gdyz raz dalam się namowic na jego pomysl, ale efekt koncowy nie spodobal mi się. Fryzura i cięcie byly ok, ale ja wygladam tragicznie. Na slowa krytki Pan Maciej strzelił focha. To tyle.

Chodzilas do Macka Jastrzebskiego...a ja mowilam o Karskim. Jest duza roznica, maja inne firmy farby, strzyzenia, metody nakladania i tak dalej.

Teraz chodze do Anabel, na slonecznym. Zawsze jestem zadowolona jak od niej wychodze. Ma cos w sobie, ze potrafi kolory dobierac zawsze cos nowego mi robi i ZAWSZE jestem zadoooowolona
fashionnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 22:41   #152
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Smile Dot.: Fryzjer Szczecin

ja chodze od jakiegos czasu do Dawida z IMERIUM WIZAZU i nie zmierzam zmieniać już fryzjera ten i żaden inny! trafiłam w końcu na tego swojego jedynego zawsze jestem zadowolna, słucha mnie i sam doradza mogłabym do niego co tydzien chodzic ale ile razy można scinać włosy
szczerze wam polecam ten salon, atmosfera bardzo miła, ładnie, uzywaja dobrych kosmetyków same plusy
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 09:25   #153
seniorita667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam!!czy ktos mi pomoze,zapisalam sie do fryzjerki Wioli do imperium wizazu na pasemka ,podciecie i prostowanie,wloski mam do polowy plecow,anie spytalam o cene czy ktos orientuje sie ile by mnie to kosztowalo.z gory dzieki
seniorita667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 13:30   #154
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez natalia19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i mozecie polecic dobrego fryzjera w Szczecinie?Ktory rowniez zajmuje sie przedluzaniem wlosow tylko naprawde ma byc dobry i w kwestii wlosow koszty nie graja roli...
Ja z pełną odpowiedzialnościa polecam salon "Enjoy Anna Graf". Przedłużałam/ zagęszczałam tam włosy przez kilka lat wtedy kiedy większość kobiet jeszcze nie wiedziało że takie cuda są możliwe. Metoda przedłużania dość droga ale moim zdaniem najlepsza.
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:56   #155
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: Fryzjer Szczecin

iness dziekuje ale przedluzaja tam wlosami slowianskimi tak bo chyba one sa najlepsze
Czy wyglada to w miare naturalnie?
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 09:32   #156
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: Fryzjer Szczecin

seniorita667 - moja mama za wlosy do konca szyi (dwa kolory, ciecie i prostowanie) zaplacila 230zl plus gratis albo maska do wlosow na goraco albo miniturka perfum chanel chance. Pozdrawiam
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 09:45   #157
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Fryzjer Szczecin

a ja polecam nowy salon "Impresja" (nie wiem czy mozna podawac ulice itp wiec na priv) . Scinałam włosy u Grzegorza. Ceny są chyba tak jak wszędzie, ale po ostatniej traumie w salonie woman czy jakos tak, wyszłam od niego w pełni zadowolona. w grudniu wyprobuję tam farbowanie.
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 11:08   #158
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez natalia19 Pokaż wiadomość
iness dziekuje ale przedluzaja tam wlosami slowianskimi tak bo chyba one sa najlepsze
Czy wyglada to w miare naturalnie?
Nie są słowiańskie a indyjskie. Nigdy nie widziałam lepszej jakości włosów. Uważam jednak że od jakości włosów ważniejszy jest zgrzew. Firma Great Lenghts, której włosy są w salonie "Enjoy" mają świetne zgrzewy, które nie odstają od skóry i są mało zauważalne. Polecam strone www.greatlengths.pl

W załączniku zd z zagęszczonymi włosami. Różnica kolorów wynika z sprania się szamponu koloryzującego ale dzięki temu widać które są nie moje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (72,0 KB, 119 załadowań)
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 17:49   #159
seniorita667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czesc dziewczyny!!mam pytanko,umowilam sie na wizyte do wioli do Imperium wizazu ,polecila mi ja kolezanka,ktora ja zna duzo slyszalam przychylnych komentarzy o tym salonie,ale nic o Wioli.Chcialabym sie upewnic czy warto isc,jak do tej pory nie mialam milych wspomnien z fryzjerkami,ale mam zamiar sie przelamac i sprobowac ,boje sie jednak o efekt gdyz mam zamiar i farbowac i cieniowac wloski.prosze o wypowiedzi w tym temacie.pozdrawiam
seniorita667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 18:15   #160
cristal66
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

nie polecam pani magdy z imperium wizażu-robila mi wlosy kilka razy i nie bylam zadowolona z efektu farbowania oraz pana piotra k. z salonu modern design.czesze sie u niego moja znajoma.wychodzi z coraz krotszym grzybem na glowie lub garnkiem,kolor fatalny,odrosty coraz ciemniejsze zamiast jasniejsze,zle dobrany odcien farby,kazdy sie z niej smieje,a placi bajonska kwote,a wyglada fatalnie jak za taka kase.szkoda mi jej,bo jest ladna,a on ja tam tylko oszpeca coraz gorszym cieciem i farbowaniem.to zdanie nie tylko moje,ale i jej znajomych-niestety.
za to polecam salon o pospolitej nazwie jolanta na boh.wa-wy. mile panie,dobra i fachowa obsluga,ceny atrakcyjne,dobra jakosc farb i robia ladne fryzury okolicznosciowe za rozsadna cene.salon godny uwagi i polecenia.
cristal66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 09:05   #161
cristal66
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Szczecin

polecam jeszcze salon fryzjerski ,,Dla Ciebie'' na zawadzkiego i pania edyte. ceny korzystne i dobra jakosc uslug.fachowosc i rzetelnosc.
cristal66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 10:14   #162
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: Fryzjer Szczecin

dzieki inesschoc wole chyba sobie najpierw zrobic moje odrosty...i jakas fryzurke.
Za tydzien bede w Szczecinie i nieiwem ´jeszcze gdzie a chodzi mi naprawde o dobrego fryzjera ,stylistecos w stylu pana Czajki...
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 21:17   #163
seniorita667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer Szczecin

dziewczyny bardzo prosze o pomoc.........termin umowionej wizyty w imperium wizazu sie zbliza,a ja nadal nie wiem czy Wiola,ktora tam pracuje jest naprawde dobra w tym co robi.
Prosze bardzo o opinie na jej temat,nie chce wyjsc z salonu ze lzami w oczach.
goraco pozdrawiam
seniorita667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 00:23   #164
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Fryzjer Szczecin

seniorita - gdybyś zadała sobie trochę trudu i przerzała wątek - znalazłabyś -


Cytat:
Napisane przez Emi1234 Pokaż wiadomość
zapisalam sie na jutro na 17.00 do p.Wioli
Cytat:
Napisane przez Emi1234 Pokaż wiadomość
mogę już coś bardziej powiedzieć na temat salonu,stylistki i fryzury
obsluga miła,super masaż głowy przy myciu,normalnie bomba
co do stylistki,to powiedziałam,że chcę porady,ale wlosy mają być takie żebym mogła jeszcze je związać
w relutacie mam krótką fryzurkę,fryzjerka chyba miała właśną koncepcje i nie bardzo mnie sluchala,chociaz zaznaczalam to3 razy,ale trafiła super,bo wszyscy są zachwyceni,a ja po umyciu głowy nie muszę ich specjalnie modelować
zapłaciłam 40zł,byłam u p.Wioli w imperium wizażu
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 10:02   #165
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny a w jakich godzinach jest czynny Imperium wizazu?
I czy ktoras moze cos powiedziec o Imperium Urody Lorena czy warto sie wybrac???

Edytowane przez natalia19
Czas edycji: 2008-12-03 o 11:23
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:18   #166
bezboba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Weszłam z nadzieją na to forum, że uda znaleźć mi sie namiary do dobrego fryzjera w Szczecinie, ale w zamian za to chyba podziele się moimi przezyciami z fryzjerami

Zaczne może od tych dobrych

W pierwszej kolejnosci Ernest z salonu Yes, oczywiscie pocam, scina ladne, ale lubi krotkie ciecia

Sebastian z salonu koło dawnej pleciugi, po prostu cudo Facet scina dokladnie (nawet ok. godziny samo strzyzenie!), kazdy wlos ma swoje miejsce, po strzyzeniu zero problemow z ukladaniem, naprawde polecam. Jedyne utrudnienie - nie znam nazwiska, a podobno przeniosl sie z tamtego salonu

Michal z salonu na niebuszewie - slicznie cieniuje, bardzo sympatyczny, wyslucha, doradzi niebanalna fryzure. Bylam u niego kilka razy, ostatnio zrazilam sie, bo bez codziennego prostowania fryzura nie byla najciekawsza, ale ogolnie polecam,moje koleżanki nadal sie tam strzyza i sa mega zadowolone, nie wykluczam ze do niego wroce:P

Krzysztof z salonu na Pogodnie, super sympatyczny, ladnie strzyze, przy tym przystepne ceny,no i nie ma wiekszych problemow z miejscami, przynajmniej nie bylo, moge polecic z czystym sumieniem

JLD w Galaxy - bez stresu wybierasz fryzure z katalogu i ścinaja cie dokladnie tak jak jest, nie ma nawet co prosic o modyfikacje bo nie potrafia, ale jesli sie nie ma pomyslu co sie chce miec na glowie to idealna sytuacja - szybka obsluga i znizki dla studentow! :P

W Imperium bylam u Dawida...ale ciezko powiedziec czy bylam zadowolona mysle ze sama fryzurka byla ok ale to co wyrabial z moja glowa to byla masakra - przy strzyzeniu i prostowaniu wyrwal mi chyba z polowe wlosow :P no i malo rozmowny byl, moze mial po prostu zly dzien...

Teraz bedzie tylko gorzej :P

Salon L'or koło piccolo - masakra, omijać szerokim łukiem!

Modern D. pani Dorota...to koszmar zycia, fryzerka nie wiedziala co robi...jak zareklamowalam strzyzenie to na mnie nakrzyczala, ogolnie dziwna sytuacja, nie polcam, moja mama farbowala sie u niej i zamiast bursztynowego blondu wyszla ruda wiewiora. Ja chcialam sciac sie na boba i z przykroscia musze stwierdzic ze zmarnowalam moje wlosy do polowy plecow Bardzo, ale to bardzo zrazilam sie do tej fryzjerki i salonu (podobno najlepszy w miejscie ;])...

No ale nic moje drogie panie, wlosy nie reka odrosna
Mi odrosly i wlasnie wybieram sie na sciecie, tylko jeszcze nie wiem do kogo

Wiecie moze gdzie ładnie scinaja klasycznego boba? )

Dodam, że nie jestem jakas wybredna, ale latwo zrazam sie do fryzjerow, gdy np zrobia mi za krotka grzywka, poszarpane wlosy czy gdy pozniej włosy nieukladajace sie. Nie farbuje wlosow wiec nie chcialabym ich niszczyc czyms innym np, prostownica :P

Mam nadzieje, ze któraś podrzuci mi jakis namiar
Co sadzice o panu Marku z Imperium W.?

Pozdrawiam was serdecznie
bezboba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 10:46   #167
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny poradzcie lepiej isc do pana Dawida czy pana Marka z imperium wizazu?mam dylemat a musze wybrac jednego,ktory jest wstanie uratowac moje poniszczone wlosy?;(
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 19:58   #168
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Fryzjer Szczecin

Przeczytaj dokładnie wątek - nad Twoim postem jest napisane o Dawidzie
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 08:34   #169
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Fryzjer Szczecin

a do kogo na koloryzację do imperium wizażu?
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 20:43   #170
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Cytat:
Napisane przez natalia19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradzcie lepiej isc do pana Dawida czy pana Marka z imperium wizazu?mam dylemat a musze wybrac jednego,ktory jest wstanie uratowac moje poniszczone wlosy?;(
do DAWIDA!

i nie zgadzam sie z opinia wyzej ze jest mało rozmowny....ze mna rozmawia
dobrze scina jak juz pisalam to nie bede sie powtarzac do tego masaż głowy przy myciu....brak słów cud miód

Cytat:
Napisane przez natalia19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w jakich godzinach jest czynny Imperium wizazu?
I czy ktoras moze cos powiedziec o Imperium Urody Lorena czy warto sie wybrac???
oj nie polecam LORENY moja mama była tam na farbowaniu i nie była zadowolona....kolor jakis taki żółty jej wyszedł zamiast blond a poza tym jak byłam tam raz u kosmetyczki to jak wchodziłam na fotel u fryzjerki siadała właśnie dziewczyna...potem jak wychodziłam spotkałyśmy sie przy kasie....fryzure miała identyczna jak na wejsciu, a skasowali jej 50 zł

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-10 o 23:01 Powód: post pod postem
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 07:59   #171
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: Fryzjer Szczecin

Nio zobaczymy ja juz niestety umowilam sie do studia Keune w ta sobote do pani Kasii wiec zdam relacje
A co do studia Loreny to tylko na pedicure
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 18:27   #172
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Fryzjer Szczecin

czy 170-200zl za 2 kolory w tym strzyżenie i modelowanie to dużo,tyle zyczą sobie w imperium wizażu?
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 07:44   #173
Karidan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 105
Stanowczo odradzam L'Or przy Cinemie

beznadzieja- drogo i jakość nieadekwatna do ceny

kolory źle dobrano -wogóle wyszedł za ciemny - fryzjerka wpierała mi że się zmyje, po to do ch... tyle płacę żeby mi się zmywało? Pomijam już fakt że klientka na fotelu obok usłyszała od innej fryzjerki to samo...

prosiłam o ścięcie końcówek ściełami z 5 cm - wyszłam z kaskiem na głowie
nigdy więcejmnie nikt nie namówi na ten salon

Cytat:
Napisane przez Emi1234 Pokaż wiadomość
czy 170-200zl za 2 kolory w tym strzyżenie i modelowanie to dużo,tyle zyczą sobie w imperium wizażu?
Myślę że cena jest przyzwoita

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-14 o 10:46 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Karidan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 15:11   #174
agnieszkaszczecin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Fryzjer Szczecin

ja od kilku lat chodze do jednej fryzjerki, z tym że w policach. Ale naprawdę WARTO. Studio Expert. wszechstronne uzdolnienia. Łacznie z przyczepianiem włosów. Nazywa sie Ania. Nie pamiętam ulicy. Koło pubu Europa. sprawdzcie same- naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
agnieszkaszczecin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:43   #175
mycia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez agnieszkaszczecin Pokaż wiadomość
ja od kilku lat chodze do jednej fryzjerki, z tym że w policach. Ale naprawdę WARTO. Studio Expert. wszechstronne uzdolnienia. Łacznie z przyczepianiem włosów. Nazywa sie Ania. Nie pamiętam ulicy. Koło pubu Europa. sprawdzcie same- naprawde warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Witam wszystkich!
Ja moge polecić Magde z nowego salonu VERABELLA przy Jagielońskiej 23,super fachowiec do włosów długich,świetnie dobiera kolor,rewelacyjnie układały się po strzyżeniu.Polecam!!!jeże li ktoś jest zainteresowany chetnie podam namiary.Pozdrawiam.
mycia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:35   #176
karolan8
Przyczajenie
 
Avatar karolan8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gryfino/szczecin
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer Szczecin

Wielokrotnie czytałam wpisy tego forum i nie znalazłam tu opinii na temat fryzjera, do którego chodzę od dwóch lat, postanowiłam się więc zalogować, żeby polecić wszystkim salon Masumi na deptaku B. a w szczególności Marcina, który tam pracuje. Za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona, kolor dobiera perfekcyjnie i profesjonalnie, tak samo jak cięcie, polecałam go już mojej siostrze i przyjaciółce i obie wyszły oczarowane. Używają tak markowych kosmetyków oraz nowych technik farbowania i strzyzenia. goraco polecam oraz czekam na opinie dotyczące tego salonu. Pozdrawiam
karolan8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 12:15   #177
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Fryzjer Szczecin

A czy ktoś chodzi do Beatrix? jeszcze nie wyprobowałam, ale kolezanka tam chodzi na farbowanie i scięcie i zawsze super wygląda, tyle że ona ma grube włosy :/ Ktos tam był?
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:04   #178
karolciak 1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

jestem już po weselu- miałam 25.12.2008 było super, chętnie powtórzyłabym to jeszcze raz. Czułam się jak księżniczka.. , fryzurę, paznokcie no i REWELACYJNE RZĘSY robiłam w imperium urody lorena, wszystko po prostu perfekto! a do tego jeszcze świetny rabat i naprawdę miła obsługa.
karolciak 1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:46   #179
Izabella30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witajcie,
Od kilku lat chodzę do Josefa -pracuje on w Beverly Hills w Kupcu.Jest to na 100% profesjonalista.Dla mnie ważne jest to ,ze jak wyjde z salonu to po miesiącu dalej włosy się układają...nie to co kiedys gdy błądziłam po salonach i wyglądałam ładnie tylko przez 2-3 dni a później problem bo włosy sie nie układają!!!Okazuje się,ze dobre obcięcie to tez zasługa nożyczek o czym kiedys nie wiedziałam Josef obcinał mnie chyba 3 rodzajami nożyczek naraz których nazw nie pamiętam Mojemu mężowi zawsze sie podobam czyli wszytsko gra
pozdrawiam dziewczyny
Izabella30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:34   #180
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Słyszałam,że w okolicach Niedziałkowskiego jest jakiś super fryzjer facet Czy może wiecie co to jest za zakład?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.