Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 12:12   #1171
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

A ja nadal czekam...

ehh...
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:17   #1172
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Ja na Twoim miejscu bym jutro zadzwoniła i się dowiedziała.
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:54   #1173
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Hej dziewczyny
Jak nastroje po świętach, poprawiły się trochę?
Mi trochę przeszło, spędziłam święta z moim narzeczonym...
ale pracy dalej nie mam

Dawno mnie tu nie było, a mimo tego nie mam czego nadrabiać na wątkach dla bezrobotnych... Czyżbyście w prezentach dostały nowe pracy, czy może nie chciałyście sobie psuć chumorów na ten czas...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 14:26   #1174
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

No właśnie chyba nikt nie chciał sobie humorów psuć. Ja miałam doła całe święta i nadal mam.
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 17:02   #1175
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Nie przyjeli mnie

__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 17:36   #1176
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

To to nie fajnie. Zadzwonili czy sama dzwoniłaś? Głowa do góry
Pewnie w nowym roku będzie łatwiej. Ostatnio wiele się mówi że to koniec kryzysu i powinno być więcej przyjęć do pracy. Miejmy nadzieję że tak będzie.
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 20:15   #1177
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Zadzwonili jestem załamana....
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 22:08   #1178
RagaTulip
Przyczajenie
 
Avatar RagaTulip
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Również mam nadzieję, że w Nowym Roku coś ruszy z pracą, bo idzie momentami oszaleć...a CV wysłanych kilkadziesiąt...odzewu-zero.
__________________
" Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje! "
RagaTulip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:48   #1179
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Dziewczyny oby wszystkie z Was znalazły pracę!
Wygląda na to że ja dostałam, niedawno miałam telefon. Praca na stanowisku asystenta spedytora, mam iść w poniedziałek pierwszy dzień. Jednak dopóki nie mam umowy podpisanej to się nie umiem w pełni cieszyć. Zastanawia mnie czemu akurat mnie wybrali, mieli mnóstwo CV, widzę tu jakiś haczyk. Albo może przesadzam i po prostu nie wierzę w siebie.
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 15:33   #1180
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Witajcie. Już z pół roku szukam pracy i nic roznosze i wysyłam internetowo CV i po prostu nic.... ;-( już sama nie wiem co mam zrobić żeby mieć pracę....zapożyczyć się i kupić broń palną i przystawić ją do łba jakiegoś pracodawcy, żeby mnie przyjął?! jestem załamana,już mi się nawet czasami żyć odechciewa

Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2009-12-30 o 15:34
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 15:41   #1181
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Czasami warto iść do fachowca, który poprawi CV, znajdzie błędy, doradzi co jeszcze wpisać. Ja byłam w agencji pracy i fajna babka od razu mi poskreślała pewne rzeczy, powiedziała co można jeszcze dodać, poprawiła wizualnie CV, sprawdziła listy motywacyjne i poprawiła błędy. Zawsze myślałam że moje CV jest dobrze napisane, a jednak nie było. Pracodawcy też zwracają na to uwagę, a zwłaszcza jak nie ma chronologii, przejrzystości, to nawet im się nie chce tego czytać i nasza kandydatura odpada.
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 15:46   #1182
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Mam przejrzystość i chronologie, błędów gramatycznych i ortograficznych też nie mam, a jak dla kogoś się liczy kolorowe CV a nie doświadczenie i umiejętności to niech sie pocałuje w d*** Zresztą mam takie samo CV jak koleżanka i ją przyjeli do pracy
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:01   #1183
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Hej, u mnie nadal bez zmian. Nadal bez pracy. Mam nadzieję, że po Nowym Roku coś się zmieni

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Dziewczyny oby wszystkie z Was znalazły pracę!
Wygląda na to że ja dostałam, niedawno miałam telefon. Praca na stanowisku asystenta spedytora, mam iść w poniedziałek pierwszy dzień. Jednak dopóki nie mam umowy podpisanej to się nie umiem w pełni cieszyć. Zastanawia mnie czemu akurat mnie wybrali, mieli mnóstwo CV, widzę tu jakiś haczyk. Albo może przesadzam i po prostu nie wierzę w siebie.
Będzie dobrze Może faktycznie tak jak Ty powinnam z fachowcem napisać CV i LM.
kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 18:02   #1184
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Ariena a możesz polecić jakąś konkretną agencję pracy??
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 18:57   #1185
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Ehh mnie tez powoli lapie depresja
Nie zwolnili mnie tylko sklep zlikwidowali wiec na jedno wyszlo
No i szukam znow pracy,ja mam chyba pecha,nigdzie nie moge zostac na dluzej bo zawsze "cos" staje na przeszkodzie
Po sylwestrze sie bede martwic bardziej,teraz staram sie nie nerwicowac
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 19:46   #1186
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
Ariena a możesz polecić jakąś konkretną agencję pracy??
No cóż, ja byłam w kilku. Nie wiem które polecić bo jeszcze żadna mi nie zaproponowała pracy. Tam gdzie mi doradzili z CV i LM to była agencja Trendwalder. Generalnie fajna babka tam była, pocieszała mnie, mówiła że na pewno coś znajdę, że widzi we mnie maleńką iskierkę nadziei, ale że to mało i muszę uwierzyć w siebie. Normalnie tak trafiła w sedno, że aż mi się łzy naszły do oczu . No ale to wszystko zależy od pracowników takich agencji, bo są naprawdę różni.
Mogłabym polecić też Manpower bo byłam w kilku placówkach i mają dobrą obsługę, są mili, zarejestrowali mnie w bazie, ale niestety nie mieli oferty dla mnie. W jednej placówce owszem mieli ogłoszenie, ale powiedzieli że to jest cyklicznie i najlepiej jak się tam sama zorientuję, bo oni nie wiedzą kiedy dostaną od tej firmy zapotrzebowanie.
W Randstad też było ok. Od razu się mnie zapytali jakiej pracy szukam, czy taka i taka praca też wchodzi w grę i żebym zadzwoniła za miesiąc, jeśli oni wcześniej nie będą dzwonić i powiedziała czy nadal szukam pracy.
W Adecco potraktowali mnie jak bydło, przyszłam zostawiłam CV i wyszłam, nic mi nie powiedzieli, babka mało zainteresowana i jakby zdziwiona że przyszłam. W ogóle jak tam weszłam to baby gapiły się w komputer, nawet na mnie nie zwróciły uwagi, przecież wiadomo że przychodzę w konkretnej sprawie. Zresztą mąż mojej siostry też mi mówił że Adecco jest beznadziejne, że ludzie tam pracujący nic nie robią i mają gdzieś ludzi, których rekrutują.
Byłam jeszcze w kilku ale nawet nie pamiętam nazw, często to były agencje jak się później okazywało, które rekrutowały tylko do Holandii.
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 20:02   #1187
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Wlasnie sie dowiedzialam ze przyjeli na poczte dziewcyzne, która ma ciotke tam ale nie ma żadnego doświadczenia w pracy biurowej tylko staż w przedszkolu, w którym jak sie dowiedzialam od mojej przyjaciółki co z nią była ciągle sie wymigiwała od pracy i leniła, żeby tylko nic nie robić i zamiast sprzątać, gotować obiady itd. to siedziała przy dzieciach...
No Świat jest niesprawiedliwy
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:57   #1188
RagaTulip
Przyczajenie
 
Avatar RagaTulip
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Wlasnie sie dowiedzialam ze przyjeli na poczte dziewcyzne, która ma ciotke tam ale nie ma żadnego doświadczenia w pracy biurowej tylko staż w przedszkolu, w którym jak sie dowiedzialam od mojej przyjaciółki co z nią była ciągle sie wymigiwała od pracy i leniła, żeby tylko nic nie robić i zamiast sprzątać, gotować obiady itd. to siedziała przy dzieciach...
No Świat jest niesprawiedliwy


ehhhh...i kolejny przypadek, gdy zostaje zatrudniona osoba "po znajomości". Szlak mnie trafia jak takie coś słysze zwłaszcza, że często zdarza się tak, iż dana osoba w życiu nic nie robiła na podobnym stanowisku bądź nie ma doświadczenia. Ważne, że jest powiązanie rodzinne bądź przyjscielskie. Nie mam słów.
__________________
" Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje! "
RagaTulip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:20   #1189
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
No cóż, ja byłam w kilku. Nie wiem które polecić bo jeszcze żadna mi nie zaproponowała pracy. Tam gdzie mi doradzili z CV i LM to była agencja Trendwalder. Generalnie fajna babka tam była, pocieszała mnie, mówiła że na pewno coś znajdę, że widzi we mnie maleńką iskierkę nadziei, ale że to mało i muszę uwierzyć w siebie. Normalnie tak trafiła w sedno, że aż mi się łzy naszły do oczu . No ale to wszystko zależy od pracowników takich agencji, bo są naprawdę różni.
Mogłabym polecić też Manpower bo byłam w kilku placówkach i mają dobrą obsługę, są mili, zarejestrowali mnie w bazie, ale niestety nie mieli oferty dla mnie. W jednej placówce owszem mieli ogłoszenie, ale powiedzieli że to jest cyklicznie i najlepiej jak się tam sama zorientuję, bo oni nie wiedzą kiedy dostaną od tej firmy zapotrzebowanie.
W Randstad też było ok. Od razu się mnie zapytali jakiej pracy szukam, czy taka i taka praca też wchodzi w grę i żebym zadzwoniła za miesiąc, jeśli oni wcześniej nie będą dzwonić i powiedziała czy nadal szukam pracy.
W Adecco potraktowali mnie jak bydło, przyszłam zostawiłam CV i wyszłam, nic mi nie powiedzieli, babka mało zainteresowana i jakby zdziwiona że przyszłam. W ogóle jak tam weszłam to baby gapiły się w komputer, nawet na mnie nie zwróciły uwagi, przecież wiadomo że przychodzę w konkretnej sprawie. Zresztą mąż mojej siostry też mi mówił że Adecco jest beznadziejne, że ludzie tam pracujący nic nie robią i mają gdzieś ludzi, których rekrutują.
Byłam jeszcze w kilku ale nawet nie pamiętam nazw, często to były agencje jak się później okazywało, które rekrutowały tylko do Holandii.
tak jakbym czytała o Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 09:42   #1190
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Wlasnie sie dowiedzialam ze przyjeli na poczte dziewcyzne, która ma ciotke tam ale nie ma żadnego doświadczenia w pracy biurowej tylko staż w przedszkolu, w którym jak sie dowiedzialam od mojej przyjaciółki co z nią była ciągle sie wymigiwała od pracy i leniła, żeby tylko nic nie robić i zamiast sprzątać, gotować obiady itd. to siedziała przy dzieciach...
No Świat jest niesprawiedliwy
Strasznie niesprawiedliwe! Ale może jak się tak wymigiwała od pracy to może ją wywalą z tej poczty .
Głowa do góry, na pewno coś w końcu znajdziesz, po nowym roku powinno coś ruszyć!
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 12:19   #1191
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Strasznie niesprawiedliwe! Ale może jak się tak wymigiwała od pracy to może ją wywalą z tej poczty .
Głowa do góry, na pewno coś w końcu znajdziesz, po nowym roku powinno coś ruszyć!

Albo nauczy się bynajmniej co to znaczy prawdziwa praca!

To ten Świat jest niesprawiedliwy
Ja mam rok doświadczenia w pracy biurowej... na dodatek najpierw praca w policji, potem w biurze kredytowym....
a ona tylko w przedszkolu... no i ją przyjeli
ehh ...tylko, że ona ma ciocie a ja niestety nie mam tam. I takie to życie jest walnięte
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:26   #1192
Allsvinn
Przyczajenie
 
Avatar Allsvinn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

A ja mam pytanie odnośnie tego zanoszenia cv do firm - czy któraś z Was robiła to nie mogąc się pochwalić konkretnymi umiejętnościami i doświadczeniem? Bo prawdę mówiąc straszny ze mnie dzikus i nie jestem w stanie się przełamać żeby pójść osobiście. Nawet nie wiem co mogłabym powiedzieć, kiedy mnie zapytają po co właściwie przylazłam. I jeszcze jedno: czy znacie kogoś kto dostał pracę odpowiadając na ogłoszenie z portalu internetowego? Czy to jest w ogóle możliwe?
Allsvinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:32   #1193
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Allsvinn Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie tego zanoszenia cv do firm - czy któraś z Was robiła to nie mogąc się pochwalić konkretnymi umiejętnościami i doświadczeniem? Bo prawdę mówiąc straszny ze mnie dzikus i nie jestem w stanie się przełamać żeby pójść osobiście. Nawet nie wiem co mogłabym powiedzieć, kiedy mnie zapytają po co właściwie przylazłam. I jeszcze jedno: czy znacie kogoś kto dostał pracę odpowiadając na ogłoszenie z portalu internetowego? Czy to jest w ogóle możliwe?
Po I: teraz to trzeba czekac na ogłoszenie o rekrutacji gdyż inaczej właśnie tak będzie, że będą pytac po co się przyszło i że to niepotrzebne bo oni tak bez rekrutacji nie przyjmują CV; ja tak miałam nawet jak poszłam do OPS mając zawód pracownika socjalnego to pani zrobiła duże oczy i z łaski mi wzieła CV ale wyraźnie powiedziała, ze bez knkretnego ogłoszenia, rekrutacji nie przyjmują.
Po II: moja koleżnka znalazła pracę właśnie poprzez odpowiedzenie internetowe.
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:07   #1194
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Allsvinn Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno: czy znacie kogoś kto dostał pracę odpowiadając na ogłoszenie z portalu internetowego? Czy to jest w ogóle możliwe?
tak ja dostałam pracę w ten sposób - jutro zaczynam. bez znajomości, układów ani żadnego doświadczenia w tej konkretnej branży.

moją poprzednią pracę też dostałam poprzez ogłoszenie w necie. także się da jak najbardziej.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:16   #1195
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Pracy szukam od 3 lat - pracujac to tu to tam, obecnie od 9 miesiecy mam prace, ale pensje slabiutka. Ogloszen jest mnostwo - wysylam aplikacje i wysylam, zmieniam cv w zaleznosci odwymagan, pisze rozne oisty motywacyjne, ostatni raz na rozmowe poproszono mnie w maju - dostalam ta prace, ale pensja byla porownywalna, wiec podziekowalam, od tego czasu zero odzewu - a wysylam ok 2-3 cv tygodniowo, zaczynam juz tracic jakakolwiek nadzieje na mieszkanie z mym ukochanym, bo zdolnosc kredytowa mam zadna
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:19   #1196
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

w internecie nie widać konkretnych ogłoszeń tylko ciągle to samo a do końca nie wiadomo co to za stanowisko. Przyznam, że ze mnie też dzikus i nie mam odwagi osobiście zanosić, ale to zapewne przez to, że jeszcze w czasie studiów chodziłam po biurach i pytałam o praktyki. Nie obowiązkowe tylko tak w wolnych chwilach coś w ramach wolontariatu. Za każdym razem patrzyli na mnie jak na kosmitę, jakbym miała ich stanowiska pozbawić i trochę się uprzedziłam
__________________
tkwiąc w depresji!!

Edytowane przez Wenila
Czas edycji: 2010-01-03 o 20:21
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:30   #1197
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

dziewczyny na pocieszenie mogę napisać, ze majac pracę tez mozna mieć depreche, lęki i inne takie...
tak jest w moim przypadku, jest mi coraz ciężej w mojej pracy, stres, wymagania, odbija sie to na moim zdrowiu-spadek wagi, anemia, lęki i załamania, zły humor, płaczliwość, czasami sama siebie nie poznaje. Do tego nie mam siły/odwagi żeby odejść bo wiem jak jest ciężko znaleźć pracę (nie mam mozliwości "aktywnego" szukania bo pracuje przeważnie od rana do wieczora)... choć myślę, że jestem już zdesperowana i niewiele mi trzeba żeby odejść. Tłumacze sobie że najwyżej rok będę bezrobotna i znajdę.
Trzymam za was kciuki...
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 00:25   #1198
Allsvinn
Przyczajenie
 
Avatar Allsvinn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

E.J., Liselotta - uf, to pocieszające, że można jednak tak znaleźć pracę. Ja szukam od wielu miesięcy i nic, ale kiedy słyszę, że trzeba chodzić po firmach i jeszcze przepychać się do szefów, to mi ręce opadają, bo nie potrafię, nie mogę po prostu. Nie jestem typem osoby, która wyproszona drzwiami, łyknie mentosa i wróci oknem. Dorka 1980 - jeżeli nie możesz wytrzymać w pracy, ale jednocześnie nie chcesz z niej odejść, to może odwiedź psychologa i sobie z nim pogadaj. Bo to niepokojące co piszesz o lękach, anemii. Żadna praca nie jest warta utraty zdrowia.
Allsvinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:28   #1199
michel82
Wtajemniczenie
 
Avatar michel82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 619
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy od poprzedniego. Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną i liczę na to, że tym razem się uda.
__________________
Razem od 14.02.2006
Mąż i żona 26.09.2009
Mama Aniołków [*]14.02.2010[*]15.01.2011


Maja jest już z nami
08.04.2012
michel82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:30   #1200
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez michel82 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy od poprzedniego. Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną i liczę na to, że tym razem się uda.
Powodzenia życzę!
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.