metamorfoza Oli Wu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-10, 15:19   #1
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210

metamorfoza Oli Wu


drogie Wizażanki !
proszę o pomoc w dobraniu fryzurki i koloru.jak będzie widać poniżej miałam już różne kolory i długości włosów i nie wiem w której fryzurce najlepiej wyglądałam,a może pasuje mi zupełnie coś innego.jestem na etapie zapuszczania włosów i grzywki-i nie wiem czy słusznie.mam również problem z doborem ubrań do mojej figury,ponieważ mam szersze ramiona niż biodra,a jestem dość wysoka-176 cm i wyglądam trochę jak facet.i jeszcze ostatnie pytanie ,na ile lat wyglądam?9 zdjęcie najbardziej aktualne.
będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.pozdrawiam ciepło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03.09.08 044.jpg (54,2 KB, 501 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.12 019.jpg (42,5 KB, 336 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.12 030.jpg (33,7 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.06.08 001.jpg (32,5 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.07.08 044.jpg (36,5 KB, 419 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chrzciny Mai 012.jpg (88,9 KB, 473 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00059.jpg (50,5 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesień 2010 097.jpg (75,2 KB, 769 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima 20101 030.jpg (49,6 KB, 434 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sierpień 2010 020.jpg (50,2 KB, 663 załadowań)
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:27   #2
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Moim zdaniem najlepiej wyglądasz na zdjęciu w tym żółto-fioletowym, z prostą grzywką . Bardzo mi się podobasz na tej fotce.
Ale ja się nie znam na panujących trendach i poza tym nie znoszę takich króciutkich grzywek
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:39   #3
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: metamorfoza Oli Wu

i jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 086.jpg (49,9 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łzy 28.06.08 007.jpg (35,1 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia 03.03.2007 047.jpg (63,6 KB, 237 załadowań)
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:44   #4
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: metamorfoza Oli Wu

a ja Ciebie widze w z refleksami w kolorze miodowego blondu. zadnych ciemnych kolorow! masz piekne piegi i brzoskwiniowa cere tak jak mowie miodowy blond jesli grzywka to na bok , wlosy do ramion a na nich grube loki-fale

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

i najbardziej podoba mi sie 1 zdjecie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 18:49   #5
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: metamorfoza Oli Wu

o takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jessica-biel-wavy-hair.jpg (32,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b1d63_charlize-theron-wavy-hair1.jpg (25,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Heather_Locklear_short_wavy_hair.jpg (15,5 KB, 70 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 19:33   #6
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Zdecydowanie najładniej wyglądasz moim zdaniem na zdj.ostatnim ( w turkusowej sukience). Jesteś najwyraźniej typem wiosny i ten kolor, który masz na tym zdjęciu, pasuje idealnie do Twojej karnacji. Również fryzurka z tego zdjęcia pięknie podkreśla Twoje bardzo delikatne rysy twarzy, do tego jest niezwykle elegancka.
Blondy odpadają, wyglądałabyś mdło i banalnie. Rudości za to przytłaczają Cię.

Fotki przykładowych fryzur są , delikatnie mówiąc, nieadekwatne i całkiem nie dla Ciebie. A te żółte strąki z czarnymi odrostami (Heather Locklear, ostatnie zdjęcie) są po prostu straszne.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 20:24   #7
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Zgadzam się z rozważną_i_romantyczną. Mi również podoba się grzywka z ostatniego zdjęcia, ślicznie Ci w niej. Jeśli chodzi o długość i cieniowanie boków, kombinuj jak chcesz, bo z tego co widzę, do twarzy Ci w każdej długości (pod warunkiem tej właśnie grzywki).

Co do koloru, jasny brąz w kolorze karmelu, toffi, herbaciany - to jest to!
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 08:19   #8
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: metamorfoza Oli Wu

dobrze się czułam w blondach ale strasznie niszczą włosy,więc raczej odpada.loki-fale czasem robię ale tylko na jakieś specjalne okazje,bo jestem mamą dwójki brzdąców i po prostu nie mam czasu.i właśnie dlatego potrzebuję fryzurki wygodnej i prostej do układania.dodam tylko że moje włosy są cienkie i rzadkie po niedawnej ciąży.widzę że wszyscy są za grzywką,tylko z różnymi opcjami.a co z ubraniami dla mnie jakie do szerokich ramion?kto doradzi?i jeszcze mój wiek-tak z ciekawości...?
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 10:14   #9
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: metamorfoza Oli Wu

idealnie pasuje do ciebie kolor ciemnego brazu i prosta grzywka i dlygie wloski. jak na ktoryms foto kolorek podkresla twoje sliczne oczy, w jasnycch kolorach wszusyko sie zlewa, masz twarz w piegach ktore warto podkreslic ciemniejszym kolorkiem.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:18   #10
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: metamorfoza Oli Wu

[QUOTE=trivial;24289407]Moim zdaniem najlepiej wyglądasz na zdjęciu w tym żółto-fioletowym, z prostą grzywką . Bardzo mi się podobasz na tej fotce.

mi również najbardziej podobasz się na tej fotce z grzywką.

Jeśli chodzi o wiek to dałabym ci 23 latka
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:23   #11
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Zdecydowanie najładniej wyglądasz moim zdaniem na zdj.ostatnim ( w turkusowej sukience). Jesteś najwyraźniej typem wiosny i ten kolor, który masz na tym zdjęciu, pasuje idealnie do Twojej karnacji. Również fryzurka z tego zdjęcia pięknie podkreśla Twoje bardzo delikatne rysy twarzy, do tego jest niezwykle elegancka.
Blondy odpadają, wyglądałabyś mdło i banalnie. Rudości za to przytłaczają Cię.

Fotki przykładowych fryzur są , delikatnie mówiąc, nieadekwatne i całkiem nie dla Ciebie. A te żółte strąki z czarnymi odrostami (Heather Locklear, ostatnie zdjęcie) są po prostu straszne.
kolezanko ja pokazalam ciecie a nie kolor a Ty wyjezdzasz z odrostami;p
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 12:11   #12
sayit
Raczkowanie
 
Avatar sayit
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
GG do sayit
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Moim zdaniem powinnaś zapuszczać włosy, również grzywkę-lepiej Ci w dłuższej A kolorek - raczej ciemny blond, na pewno nie ciemne odcienie brazu i czern. Masz bardzo delikatne i kobiece rysy twarzy!

Co do figury - proponuje dekolt w trójkąt (nie łódkę, bo optycznie poszerza ramiona), spodnie biodrówki (poszerzą biodra). Wcięcie w tali uzyskasz poprzez paski, albo ściągacze.

Na oko daje Ci 22-24 lata, nie więcej
__________________
wiosno przybądź..!!
sayit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 12:34   #13
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: metamorfoza Oli Wu

z myślą o kwietniowym weselu zapuszczałam włosy i grzywkę- bo bardzo podobają mi się upięcia z grzywką do góry ala irokez i upiętymi lokami np na boku lub z warkoczami francuskimi po bokach a loki na górze.ale jeśli mam zostać jednak przy grzywce skośnej bądź prostej to jakie upięcie proponujecie?dodam tylko że sukienkę mam na jedno ramię.
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 16:54   #14
sayit
Raczkowanie
 
Avatar sayit
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
GG do sayit
Dot.: metamorfoza Oli Wu

ja upielabym wlosy tylko z jednej strony, nad uchem (albo zrobila z jednej strony francuza) zeby wyeksponowac to odkryte ramie - w koncu o to chodzi jesli decydujemy sie na taki kroj sukienki do kwietnia jeszcze hoho duzo czasu-na pewno grzywka sporo podrosnie, a Ty bedziesz miala jeszcze milion innych pomyslow (wiem z wlasnego doswiadczenia, bo sporo czasu myslalam nad fryzura sylwestrowa-mialam w tym dniu rowniez wesele kuzyna, a cala koncepcja pieknych lokow musiala sie ze mna pozegnac, kiedy pani fryzjerce zepsula sie ta wielka suszarko-tuba...) ;P
__________________
wiosno przybądź..!!
sayit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:15   #15
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Cytat:
Napisane przez sayit Pokaż wiadomość
ja upielabym wlosy tylko z jednej strony, nad uchem (albo zrobila z jednej strony francuza) zeby wyeksponowac to odkryte ramie - w koncu o to chodzi jesli decydujemy sie na taki kroj sukienki do kwietnia jeszcze hoho duzo czasu-na pewno grzywka sporo podrosnie, a Ty bedziesz miala jeszcze milion innych pomyslow (wiem z wlasnego doswiadczenia, bo sporo czasu myslalam nad fryzura sylwestrowa-mialam w tym dniu rowniez wesele kuzyna, a cala koncepcja pieknych lokow musiala sie ze mna pozegnac, kiedy pani fryzjerce zepsula sie ta wielka suszarko-tuba...) ;P
taka już jestem że wszystko muszę mieć zaplanowane wcześniej,mimo że czasu jeszcze sporo.a mogła byś podesłać linka do tych fryzurek?bo podejrzewam że jak nie pójdę z konkretnym zdjęciem do fryzjerki,to może wyjść różnie.kurczę mam nadzieję że mi się nie przytrafi taki '' wypadek''jak Tobie na sylwestra-współczuję
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:16   #16
sayit
Raczkowanie
 
Avatar sayit
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
GG do sayit
Dot.: metamorfoza Oli Wu

np coś takiego, ale oczywiście bez całkowicie spiętych włosów ( http:// www . zeberka . pl/img/z/298a.jpg ). Może chociaż po części też coś takiego ( http:// forum.we-dwoje . pl/files/slubna_2008_990.jpg )
__________________
wiosno przybądź..!!
sayit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 07:53   #17
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Cytat:
Napisane przez sayit Pokaż wiadomość
np coś takiego, ale oczywiście bez całkowicie spiętych włosów ( http:// www . zeberka . pl/img/z/298a.jpg ). Może chociaż po części też coś takiego ( http:// forum.we-dwoje . pl/files/slubna_2008_990.jpg )
o właśnie coś pomiędzy tymi,a co myślicie tej fryzurce?http://www.we-dwoje.pl/files/Image/a...je_3_16747.jpg[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Slawek/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG]
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 10:04   #18
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: metamorfoza Oli Wu

zdecydowanie długa grzywka. masz wysokie czoło i nieładnie Ci w tej przykrótkiej grzywce. najlepiej wyglądasz na zdjeciach w fioletowym golfie i turkusowej bluzce, kolorek też na tym ostatnim masz ładny nie czesz włosów do góry.

możesz zapleść dobieranego warkocza po jednej stronie, a resztę włosów pokręcić, ale koniecznie grzywka na czoło
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 12:24   #19
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: metamorfoza Oli Wu

dziękuję za wszystkie odpowiedzi w sprawie włosków.ale jak pisałam w pierwszym poście mam także problem z doborem ubrań do mojej figury-szersze ramiona niż biodra.jaki krój sukienek, bluzek, żakietów jest dla mnie żeby nie poszerzały mnie jeszcze bardziej.pomoże ktoś?
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 18:24   #20
asia1637
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Uważam że najładniejsze zdjęcie to zdecydowanie to ostatnie( przy butelce wina ) masz bardzo dziewczęcą urodę... zdecydowanie zrezygnuj z rudości, ten kolor podkreśla piegi...myślę że bardzo dobrze prezentowałabyś się w popielatych blondach np. kolor koniakowy... pasują do ciebie też brązyale niezbyt ciemne bo mogą kontrastować z twoją karnacją co nie wygląda ładnie... czyli jeśli chodzi o moją opinię to popielate blondy i jasne brązy... może karmelowy... najlepiej wybierz się do fryzjera przedstaw mu swoje oczekiwania i on ci powie na co możes sobie pozwolić pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

może śmiesznie to zabrzmi ale twój typ figury to typ pieczarki wysyłam to co znalazłam na ten temat
W poradach dla pieczarki skupimy się na wyszczupleniu szerokich ramion oraz podkreśleniu atutów sylwetki.
Szerokie ramiona możemy zwężać pionowymi podziałami. Są to bluzki typu łezka, czyli zabudowane pod szyję z pionowym pęknięciem. Unikamy natomiast kształtu "V", czyli dekoltu w serek, bowiem podkreśli on szerokie ramiona.
Optycznemu zwężeniu ramion służą też wysoko wszyte rękawy, czyli szwy rękawów nie spadają z ramion, tylko biegną pionowo. Niewskazane są krótkie rękawy, które akcentują linię ramion, a zwłaszcza te odstające, kimonowe.
Najlepsza długość rękawów to do łokcia, natomiast unikamy rękawów poszerzających typu bufki lub falbanki.
Niezależnie od długości przestrzegamy tego, by rękaw w okolicach pachy był wąski, ale nie zbyt obcisły.

Wskazane są bluzki bez rękawów i na ramiączkach, które pionowo dzielą zbyt szeroki obszar. Unikamy "bokserskich" koszulek, które odsłaniają łopatki po bokach.
Pani pieczarka powinna unikać szerokich dekoltów. Najlepsze są wąskie dekolty, typu rozpięte kołnierze na stójkach.
Jak ognia unikamy szerokich kołnierzy i poduszek na ramionach.

Pani pieczarka oprócz wyszczuplenia ramion może także zwrócić uwagę na biodra. Jeśli doda sobie kilka centymetrów w dolnej partii ciała, to proporcje zostaną wyrównane.
Jane Krakovsky (po prawej) zdecydowała się na obcisłą sukienkę, a tym samym podkreśla dysproporcje swojej sylwetki.
Biodra i pupę możemy poszerzyć falbaniastymi spódnicami, bombkami, szerokimi spodniami (ale nie workowatymi), plisami oraz dużymi wzorami.
Naturalne atuty pani pieczarki to szczupła talia, płaski brzuch i szczupłe długie nogi. Powinna je podkreślać dopasowanymi krojami oraz jasnymi kolorami.


Podobną figurę do twojej ma wiele gwiazd może łatwo podpatrzeć jak ubierają się celebryci, np.Jane Krakowski
asia1637 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:48   #21
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Dziewczyno, tylko blond! i te włoski z pierwszego zdjęcia a nawet dłuższe, tak wyglądasz prześlicznie.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:01   #22
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: metamorfoza Oli Wu

na zdjęciu fioletowo -żółtym jesteś prześliczna
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 08:00   #23
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Cytat:
Napisane przez asia1637 Pokaż wiadomość
Uważam że najładniejsze zdjęcie to zdecydowanie to ostatnie( przy butelce wina ) masz bardzo dziewczęcą urodę... zdecydowanie zrezygnuj z rudości, ten kolor podkreśla piegi...myślę że bardzo dobrze prezentowałabyś się w popielatych blondach np. kolor koniakowy... pasują do ciebie też brązyale niezbyt ciemne bo mogą kontrastować z twoją karnacją co nie wygląda ładnie... czyli jeśli chodzi o moją opinię to popielate blondy i jasne brązy... może karmelowy... najlepiej wybierz się do fryzjera przedstaw mu swoje oczekiwania i on ci powie na co możes sobie pozwolić pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

może śmiesznie to zabrzmi ale twój typ figury to typ pieczarki wysyłam to co znalazłam na ten temat
W poradach dla pieczarki skupimy się na wyszczupleniu szerokich ramion oraz podkreśleniu atutów sylwetki.
Szerokie ramiona możemy zwężać pionowymi podziałami. Są to bluzki typu łezka, czyli zabudowane pod szyję z pionowym pęknięciem. Unikamy natomiast kształtu "V", czyli dekoltu w serek, bowiem podkreśli on szerokie ramiona.
Optycznemu zwężeniu ramion służą też wysoko wszyte rękawy, czyli szwy rękawów nie spadają z ramion, tylko biegną pionowo. Niewskazane są krótkie rękawy, które akcentują linię ramion, a zwłaszcza te odstające, kimonowe.
Najlepsza długość rękawów to do łokcia, natomiast unikamy rękawów poszerzających typu bufki lub falbanki.
Niezależnie od długości przestrzegamy tego, by rękaw w okolicach pachy był wąski, ale nie zbyt obcisły.

Wskazane są bluzki bez rękawów i na ramiączkach, które pionowo dzielą zbyt szeroki obszar. Unikamy "bokserskich" koszulek, które odsłaniają łopatki po bokach.
Pani pieczarka powinna unikać szerokich dekoltów. Najlepsze są wąskie dekolty, typu rozpięte kołnierze na stójkach.
Jak ognia unikamy szerokich kołnierzy i poduszek na ramionach.

Pani pieczarka oprócz wyszczuplenia ramion może także zwrócić uwagę na biodra. Jeśli doda sobie kilka centymetrów w dolnej partii ciała, to proporcje zostaną wyrównane.
Jane Krakovsky (po prawej) zdecydowała się na obcisłą sukienkę, a tym samym podkreśla dysproporcje swojej sylwetki.
Biodra i pupę możemy poszerzyć falbaniastymi spódnicami, bombkami, szerokimi spodniami (ale nie workowatymi), plisami oraz dużymi wzorami.
Naturalne atuty pani pieczarki to szczupła talia, płaski brzuch i szczupłe długie nogi. Powinna je podkreślać dopasowanymi krojami oraz jasnymi kolorami.


Podobną figurę do twojej ma wiele gwiazd może łatwo podpatrzeć jak ubierają się celebryci, np.Jane Krakowski
dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź od soboty znowu mam prostą grzywkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zima 20101 055.jpg (35,9 KB, 347 załadowań)
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 18:29   #24
fizja
Raczkowanie
 
Avatar fizja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 66
Dot.: metamorfoza Oli Wu

w grzywce na prosto wyglądasz rewelacyjnie
__________________



16.02.2010
szczęśliwa
fizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 19:57   #25
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Nom grzywka musi być:P bradzo ładnie, tylko dlaczego takie ciemne wlosy? następnym razem może spróbuj jakieś jasniejsze refleksy?
Ah no i te oczy... ładne, duże ale wydaje mi sie że lepiej bys wyglądała z kreską pod okiem ale wewnątrz (napewno wiesz o co chodzi:P)
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 20:07   #26
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Ślicznie wyglądasz! ^_^
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 15:29   #27
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Nom grzywka musi być:P bradzo ładnie, tylko dlaczego takie ciemne wlosy? następnym razem może spróbuj jakieś jasniejsze refleksy?
Ah no i te oczy... ładne, duże ale wydaje mi sie że lepiej bys wyglądała z kreską pod okiem ale wewnątrz (napewno wiesz o co chodzi:P)
wiem-na linii wodnej oka,tylko mam wrażenie że taka kreska bardzo zmniejsza oczy.i w moim przypadku utrzymuje się tylko z 5 min bo zaraz łzawią mi oczy.
bardzo dziękuję za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi nie ma to jak obiektywne spojrzenie kogoś z boku .to może z doborem ubrań ktoś chciałby jeszcze pomóc?
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 15:35   #28
lola100
Raczkowanie
 
Avatar lola100
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 210
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Witam ponownie!
Dziewczyny po raz kolejny potrzebuję waszej rady GRZYWKA czy BEZ GRZYWKI? aktualnie mam lekko pocieniowane włosy mniej więcej do zapięcia stanika z przydługą lwią prostą grzywą. doradźcie proszę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jesień 2011 066.jpg (39,3 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna2011 043.jpg (75,0 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima 2012 024.jpg (35,8 KB, 233 załadowań)
lola100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 15:53   #29
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: metamorfoza Oli Wu

Powiem to tak, z grzywką wyglądasz interesująco i drapieżnie
Grzywka dodaje ci jakiegoś wyrazu.
Ale..
bez grzywki wyglądasz świeżo i dziewczęco.

Takie jest moje wrażenie.

W tak i tak jest dobrze.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

W sumie tak spojrzałam jeszcze na to drugie zdjęcie...

I chyba bardziej jestem za grzywką ^_-
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 15:54   #30
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: metamorfoza Oli Wu

I tak i tak jest całkiem fajnie, ale ciekawiej wyglądasz z grzywką
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.