metamorfoza Gochy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 16:19   #1
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Cześć Dziewczyny Bardzo długo zbierałam się w sobie żeby napisać ale stało się Bardzo Was proszę o rady. Jestem młodą mamą i czuję się jak szara mysza Głównie chodzi mi o doradzenie koloru włosów. Teraz jak widać mam blond ale myślę nad jakimś ciemniejszym kolorem. Mam zniszczone prostowaniem włosy i oczywiście rozjaśnianiem. Jakieś dwa miesiące temu zaczęłam intensywnie dbać o te moje kłaczki (olejowanie, picie skrzypokrzywy, itd). Ich stan zdecydowanie się poprawił (nie ma jeszcze rewelacji ale... ) i dlatego nie chcę ich już rozjaśniać. Załączę też fotke jak miała rude włosięta. Bardzo krótko wytrzymałam w tym kolorze Doradźcie mi kochane w jakim wyglądałabym dobrze z góry bardzo Wam dziękuję

ach i zdjęcia
1. aktualne
2. z wiosny
3. rudzielec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aktualne.jpg (152,5 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja jasny blond.jpg (144,6 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 195.jpg (28,1 KB, 263 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-09-21 o 22:05 Powód: post pod postem
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:56   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Mnie podobasz się na pierwszym zdjęciu. Na drugiej widać, że masz zniszczone włosy, czego ciężko uniknąć przy takim odcieniu. Rudy odpada, masz rację W ciemnym blondzie Ci ładnie. Koniecznie wybieraj ciepłe odcienie; miodowe, jasno-koniakowe. Aktualnie jest najlepiej, jeśli chcesz co zmienić, to bez drastycznych zmian Oscyluj wokół podobnej gamy kolorystycznej. Ładna buźka.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:01   #3
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: metamorfoza Gochy :)

piaskowy blond
antyczne złoto
kaszmirowy beż
złocisty beż
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:23   #4
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
A ja uważam we w tych rudych wygladasz znacznie lepiej niż w tym blond z 2 foto. Pierwsze zdjęcie ciężko ocenic, kolor chyba fajny ale nie widać Cię przodem i nie umiem stwierdzić czy pasuje.
Z tego co piszesz, to nie chcesz już rozjaśniać włosów, więc napewno mają być ciemniejsze, tak samo jak dziewczyny postawila bym na cieple odcienie. Proponuje poniższy loreal

ta.. zapomnialam o kolorze :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba2.jpg (20,9 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-09-21 o 22:05 Powód: post pod postem
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:00   #5
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
ta.. zapomnialam o kolorze :P
hmmm podoba mi się ten kolor tylko czy farbując w domu uzyskam taki sam efekt na rozjaśnianych włosach???
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:43   #6
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Jeśli obecnie masz taki kolor jak na 1 zdjęciu to myślę że wyjdzie taki jak na opakowaniu Tylko jak zapewne wiesz, z rozjaśnianych włosów farba szybko się wypłukuje, no ale jakoś trzeba to przeżyć skoro chcesz je przyciemnić
ten kolor to loreal excellence orzechowy beż.
I koniecznie zacznij robić henne na brwi, bo przy blondzie wyglądały blado, a co dopiero jak przyciemnisz włosy
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:48   #7
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Jeśli obecnie masz taki kolor jak na 1 zdjęciu to myślę że wyjdzie taki jak na opakowaniu Tylko jak zapewne wiesz, z rozjaśnianych włosów farba szybko się wypłukuje, no ale jakoś trzeba to przeżyć skoro chcesz je przyciemnić
ten kolor to loreal excellence orzechowy beż.
I koniecznie zacznij robić henne na brwi, bo przy blondzie wyglądały blado, a co dopiero jak przyciemnisz włosy
wiem doskonale że się spiera kolor ale poradzę sobie z tym Tak buszuje sobie po wizażu i znalazłam wątek o karmelkowych włoskach myślicie że taki karmelek/ tofi pasowałby do mnie?? a co brwi to myślałam o tym tylko nie wiem jaką henne wybrać. Kiedyś jak siostra zrobiła mi brązową to wyszły rudawe :/ fuujjj :P
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 22:56   #8
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: metamorfoza Gochy :)

myślę że karmel też będzie ok a henne brąz + grafit
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 07:04   #9
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: metamorfoza Gochy :)

A mnie się najbardziej podobasz w blondzie. Nie robiłabym na siłę ciemniejszych włosów, bo masz bardzo jasną cerę (tak obstawiam, po zdjęciu z wiosny) i delikatną urodę, po co to psuć?
Po drugie, jak sama powiedziałaś, kolor będzie się na pewno brzydko wypłukiwał
Rudy zdecydowanie odpada, masz do niego zbyt chłodną urodę i odcina się od twarzy, zamiast tworyć harmonijną całość.
Ten kolor, który masz na pierwszym zdjęciu jest bardzo ładny. Poszłabym w stronę twojego naturalnego blondu, ewentualnie z delikatnym pogłębieniem odcienia (szamponetka), lub refleksami (fryzjer).
Jeśli wstawisz zdjęcie buzi od przodu, z zaczesanymi włosami, postaram się pokazać Ci propozycje fryzur, i jeśli chcesz, to również makijażu.
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 12:42   #10
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
A mnie się najbardziej podobasz w blondzie. Nie robiłabym na siłę ciemniejszych włosów, bo masz bardzo jasną cerę (tak obstawiam, po zdjęciu z wiosny) i delikatną urodę, po co to psuć?
Po drugie, jak sama powiedziałaś, kolor będzie się na pewno brzydko wypłukiwał
Rudy zdecydowanie odpada, masz do niego zbyt chłodną urodę i odcina się od twarzy, zamiast tworyć harmonijną całość.
Ten kolor, który masz na pierwszym zdjęciu jest bardzo ładny. Poszłabym w stronę twojego naturalnego blondu, ewentualnie z delikatnym pogłębieniem odcienia (szamponetka), lub refleksami (fryzjer).
Jeśli wstawisz zdjęcie buzi od przodu, z zaczesanymi włosami, postaram się pokazać Ci propozycje fryzur, i jeśli chcesz, to również makijażu.
pewnie że chcę zdjęcie jest z dzisiaj robione kom ale mam nadzieję że coś uda się wykombinować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00302.jpg (115,9 KB, 103 załadowań)
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 18:57   #11
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: metamorfoza Gochy :)

najlepiej w rudych
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 19:36   #12
Hunting Bear
Wtajemniczenie
 
Avatar Hunting Bear
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 883
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
najlepiej w rudych
Też mi się tak wydaje. Można ewentualnie poeksperymentować z jasnym brązem albo karmelowym kolorkiem.
Hunting Bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 19:40   #13
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Cytat:
Napisane przez Hunting Bear Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje. Można ewentualnie poeksperymentować z jasnym brązem albo karmelowym kolorkiem.
właśnie mam taki zamiar z tym karmelkiem lub jakimś jaśniutkim brązem. Nie chce już rozjaśniać a mój naturalny to "mysi" ale się boję kiedyś pomalowałam na ciemny brąz ale raczej w zimnym odcieniu. czułam się w nim nawet ok ale znajomi mówili że strasznie blado wyglądam i teraz mam obawy |
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:18   #14
martynkaaa90
Raczkowanie
 
Avatar martynkaaa90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 412
Dot.: metamorfoza Gochy :)

podobasz mi się w rudych najbardziej
martynkaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:44   #15
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Dot.: metamorfoza Gochy :)

kurde to chyba zrobię to przyciemnienia Coraz bardziej się nakręcam a znając siebie polece jutro po jakąś fajną farbę hehe :P
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 15:13   #16
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: metamorfoza Gochy :)

polecam ci avon sredni blond ja zrobiłam tez z natury mam mysi kolor kolorek wyszedl tak jak na opakowaniu wszyscy chwala ze ladnie a widze ze mamy podobny typ urody http://allegro.pl/avon-farba-do-wlos...822294906.html
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 16:49   #17
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Dziewczyny a co myślicie o hennie??? Wpadłam na pomysł żeby może spróbować. Ale nie znam się na tym w ogóle i nie wiem czy na moich włosach można działać tym. Co myślicie???

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

wiecie co już mi przeszło z tą henna poczytałam sobie wątki o niej i się rozmyśliłam :P
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 16:52   #18
aganela8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 256
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Gosia na nie chciałabyś wrócić do naturalnego koloru włosów?I zrobić np.karmelowe i blond pasemka(tylk tak z umiarem,nie bardzo dużo tych pasm),henna podobno jest zdrowsza dla włosów od farby,ale ja się na tym nie znam,musisz poszukać o hennie.
__________________
Staraj się jak najlepiej wykorzystać każdy dzień,on już nie wróci...! 14.02.1942r-rocznica powstania Armii Krajowej!
www.pustamiska.pl (klik proszę..)
aganela8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 17:53   #19
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Cytat:
Napisane przez aganela8 Pokaż wiadomość
Gosia na nie chciałabyś wrócić do naturalnego koloru włosów?I zrobić np.karmelowe i blond pasemka(tylk tak z umiarem,nie bardzo dużo tych pasm),henna podobno jest zdrowsza dla włosów od farby,ale ja się na tym nie znam,musisz poszukać o hennie.
właśnie chcę kolor zbliżony do mojego. Blondu już nie chcę muszę doprowadzić włosy do stanu życia odkąd zaczęłam olejować to i tak widzę i czuję mega poprawę. Nigdy więcej rozjaśniacza ani farby z amoniakiem!!!!! a ten karmelek albo ciepły średni/ ciemny blond mnie kuuuusi ojjj kusi :P
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 09:50   #20
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Dopiero dzisiaj znalazłam chwilę.
Wysyłam Ci kilka propozycji makijażu.
Myślę, że dobrze będzie się u Ciebie skupić na tych wielkich niebieskich oczyskach ale delikatnie, żeby nie przesadzić, wystarczy delikatny jasny cień na powiece, lekkie rozjaśnienie pod łukiem brwiowym (masz bardzo ładne brwi wiesz? Zazdroszczę ) i pdkreślenie ciemniej kącika oczu. Obowiązkowo za to zatuszowanie cieni pod oczami - to ze zmęczenia, czy "tak masz"?
Przy codziennym makijażu proponuję chłodny jasny brąz lub popielaty. Możesz też spróbować pobawić się eyelinerem.
Jeśli chciałabyś zaszaleć z kolorem, to wymyśliłam Ci jasnozielone cienie, trawiaste i limonkowe - ale nie każdemu ten zestaw może się podobać. Uważałabym na ciepłe brazy i fiolet - ze względu na cienie pod oczami, możesz wyglądać na zmęczoną. Unikałabym też koloru zgaszonej zgniłej zieleni i oliwkowego.

Podkreślaj policzki chłodnym różem, ładnie doda koloru twarzy.
Jeśli chodzi o usta, to powinnaś je malować raczej delikatnie, błyszczyk lub pomada ochronna w kolorze podobnym do twoich ust, lub odrobinę ciemniejszym spokojnie wystarczy.
Jeśli chciałabyś szminkę, to chyba tylko w odcieniu zgaszonego naturalnego różu, ewentualnie malinowa (dosyć jasna)
Nie szalej z mocnym makijażem, bo wystarczy Ci bardzo delikatne podkreślenie urody, łatwo przy twoim typie przedobrzyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cienie brązy.jpg (36,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cienie popielate.jpg (36,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cienie zielone.jpg (36,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Liner.jpg (36,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Liner + malinowa szminka.jpg (37,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Liner+różowa szminka.jpg (36,9 KB, 34 załadowań)
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:00   #21
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
Dopiero dzisiaj znalazłam chwilę.
Wysyłam Ci kilka propozycji makijażu.
Myślę, że dobrze będzie się u Ciebie skupić na tych wielkich niebieskich oczyskach ale delikatnie, żeby nie przesadzić, wystarczy delikatny jasny cień na powiece, lekkie rozjaśnienie pod łukiem brwiowym (masz bardzo ładne brwi wiesz? Zazdroszczę ) i pdkreślenie ciemniej kącika oczu. Obowiązkowo za to zatuszowanie cieni pod oczami - to ze zmęczenia, czy "tak masz"?
Przy codziennym makijażu proponuję chłodny jasny brąz lub popielaty. Możesz też spróbować pobawić się eyelinerem.
Jeśli chciałabyś zaszaleć z kolorem, to wymyśliłam Ci jasnozielone cienie, trawiaste i limonkowe - ale nie każdemu ten zestaw może się podobać. Uważałabym na ciepłe brazy i fiolet - ze względu na cienie pod oczami, możesz wyglądać na zmęczoną. Unikałabym też koloru zgaszonej zgniłej zieleni i oliwkowego.

Podkreślaj policzki chłodnym różem, ładnie doda koloru twarzy.
Jeśli chodzi o usta, to powinnaś je malować raczej delikatnie, błyszczyk lub pomada ochronna w kolorze podobnym do twoich ust, lub odrobinę ciemniejszym spokojnie wystarczy.
Jeśli chciałabyś szminkę, to chyba tylko w odcieniu zgaszonego naturalnego różu, ewentualnie malinowa (dosyć jasna)
Nie szalej z mocnym makijażem, bo wystarczy Ci bardzo delikatne podkreślenie urody, łatwo przy twoim typie przedobrzyć.
jej no super a te cienie to raczej ze zmęczenia na tej fotce dwójka chorych dzieciaków w domciu bardzo bardzo Ci dziękuję a mogłabyś jeszcze zrobić mi jakąś fajną fryzurkę i kolor ???
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:30   #22
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: metamorfoza Gochy :)

Kolory i fryzury.

(Mam nadzieję, że mnie moderator za dzielenie postów nie zabije nie chciałam się pomylić w załacznikach i opisie)

Co do kolorów, w pierwszym załączniku wrzuciłam przykładowe zestawienie, w chłodnych odcieniach - według mnie
akceptowalne są kolory 1, 2 i 3 - bo już 4 i 5 są zbyt ciemne, wyglądasz w nich blado. Czyli polecam odcienie od jasnego chłodnego blondu przez średni popielaty naturalny blond do jasnego brązu. W ciemnych brązach i czerni Cię nie widzę.
Wrzuciłam też cieple odcienie pierwszych trzech jasnych kolorów - ale już wg mnie mniej do Ciebie pasują.
W ogóle, to bardzo mi się podobasz w takiej krótkiej fryzurce (ale ja mam nieuzasadniony sentyment do krótkich włosów, więc musisz sama ocenić)

Co do fryzur, to trochę się namęczyłam, próbując dopsować pasujące. Ale mam nadzieję, że przynajmniej część wybrałam w miarę dobrze Próbowałam różnych długości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kolorywłosówchłodne.jpg (113,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kolorywłosówtonacja ciepła.jpg (66,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryz.jpg (42,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryz (1).jpg (47,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryz (2).jpg (56,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryz (3).jpg (45,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryz (4).jpg (41,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryz (5).jpg (45,0 KB, 12 załadowań)
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:32   #23
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: metamorfoza Gochy :)

I druga część fryzur, nie udało mi się zmieścić wszystkich w jednym poście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fryz (6).jpg (44,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryz (7).jpg (46,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryz (8).jpg (54,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryz (9).jpg (52,6 KB, 8 załadowań)
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:47   #24
Zosiasamosia83
Raczkowanie
 
Avatar Zosiasamosia83
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 276
Dot.: metamorfoza Gochy :)

mi sie wydaje że ten rudy jednak najlepiej pasuje


_________________________ ________________
http://kosmetykoholizm.blogspot.com/
Zosiasamosia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 11:06   #25
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Dot.: metamorfoza Gochy :)

"wredna babo" Ty wcale nie taka wredna Ty "super baba" jesteś !!!! baaaardzo Ci dziękuję!!! Już jestem pewna że przyciemnie kłaczorki Jak to uczynię to wstawię fotkę
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 22:39   #26
Miikunia21
Zadomowienie
 
Avatar Miikunia21
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: metamorfoza Gochy :)

A mi się najbardziej podobasz w blondzie a poza tym ... bardzo ładna dziewczyna z Ciebie
Miikunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.