12 tydz - krwawienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-09, 16:15   #1
Gusiasiusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 119

12 tydz - krwawienie


Witajcie!
Znów mam problem z moją ciążą. Teraz jest 12,5 tyg. Wczoraj byłam u gina, badał mnie na fotelu - wszystko ok, wszystko pozamykane, kazał zrobić badania - morfologię itp, wszystkie badania w porządku. Dziś byłam znowu z wynikami u lekarza - zrobił szybkie usg - słyszałam serduszko, lekarka powiedziała, że wszystko się ładnie trzyma, nic się nie odkleja, że jest bardzo ładnie, widziałam, że dzidzia się ruszała. (to było o 9 rano). Teraz wróciłam z zakupów i zauważyłam krwawienie/plamienie. Krew pomarańczowa, jeszcze nie wiem, jakie to ilości - w każdym razie ciurkiem nie leci. Jechać do szpitala? Czekać co będzie dalej? 2 tyg temu przestałam brać luteinę, bo raz już plamienie, ale to wydaje mi się większe. Czy to możliwe, żeby od rana do teraz coś się zaczęło dziać? Nie chcę znowu jechać do szpitala, ostatnio już mój lekarz śmiał się ze mnie, że tyle krwi co "kot napłakał" ale ja nie wiem ile krwi to już jest nie dobrze....
Gusiasiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:22   #2
acha131321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 351
Dot.: 12 tydz - krwawienie

Cytat:
Napisane przez Gusiasiusia Pokaż wiadomość
Witajcie!
Znów mam problem z moją ciążą. Teraz jest 12,5 tyg. Wczoraj byłam u gina, badał mnie na fotelu - wszystko ok, wszystko pozamykane, kazał zrobić badania - morfologię itp, wszystkie badania w porządku. Dziś byłam znowu z wynikami u lekarza - zrobił szybkie usg - słyszałam serduszko, lekarka powiedziała, że wszystko się ładnie trzyma, nic się nie odkleja, że jest bardzo ładnie, widziałam, że dzidzia się ruszała. (to było o 9 rano). Teraz wróciłam z zakupów i zauważyłam krwawienie/plamienie. Krew pomarańczowa, jeszcze nie wiem, jakie to ilości - w każdym razie ciurkiem nie leci. Jechać do szpitala? Czekać co będzie dalej? 2 tyg temu przestałam brać luteinę, bo raz już plamienie, ale to wydaje mi się większe. Czy to możliwe, żeby od rana do teraz coś się zaczęło dziać? Nie chcę znowu jechać do szpitala, ostatnio już mój lekarz śmiał się ze mnie, że tyle krwi co "kot napłakał" ale ja nie wiem ile krwi to już jest nie dobrze....
miałaś pobierana cytologię, albo inne wymazy, bo to może być przyczyna
acha131321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:23   #3
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: 12 tydz - krwawienie

moze to byc plamienie po badaniu, ale dla pewnosci jedz na IP, lepiej nie ryzykowac.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:23   #4
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: 12 tydz - krwawienie

Może zadzwoń do lekarza i mu to opowiedz....
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:24   #5
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: 12 tydz - krwawienie

jedź koniecznie do szpitala. każde krwawienie w ciąży trzeba sprawdzić. a lekarz nie powinien Ci tak mówić.
ja miałam trzy razy krwawienia - w 7 tc, 11 i potem w 13 - za każdym razem zostawiali mnie 3 dni w szpitalu.
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:30   #6
Gusiasiusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 119
Dot.: 12 tydz - krwawienie

Nie miałam żadnej cytologi, ani innych badań. Byłam teraz w toalecie, było czysto... Czekam aż mąż wróci z pracy bo i tak teraz nie mam z kim zostawić starszego dziecka. Dzisiaj pierwszy raz chyba po 3 tyg (bo miałam jakaś grypę) poszłam piechotą po dziecko do żłobka, po drodze jakieś zakupy zrobiłam, tak ze 2,5 godziny chodziłam, może przesadziłam z wysiłkiem...
Gusiasiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 16:33   #7
mela14kosmo
Rozeznanie
 
Avatar mela14kosmo
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Berlin/ Torzym/Szczecin
Wiadomości: 600
Dot.: 12 tydz - krwawienie

powinnaś zgłosić się jak najszybciej do lekarza ponieważ jesteś w 3 miesiącu czyli ciąży wczesnej. Najlepiej skontaktuj się z nim telefonicznie i opowiedz o swojej sytuacji. Ginekolog oceni co Ci dolega. Nie wykluczone, że to krwawienie po badaniu, ale lepiej zgłoś się do osoby która pomoże Ci i uspokoi.
mela14kosmo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 16:58   #8
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: 12 tydz - krwawienie

Cytat:
Napisane przez Gusiasiusia Pokaż wiadomość
Nie miałam żadnej cytologi, ani innych badań. Byłam teraz w toalecie, było czysto... Czekam aż mąż wróci z pracy bo i tak teraz nie mam z kim zostawić starszego dziecka. Dzisiaj pierwszy raz chyba po 3 tyg (bo miałam jakaś grypę) poszłam piechotą po dziecko do żłobka, po drodze jakieś zakupy zrobiłam, tak ze 2,5 godziny chodziłam, może przesadziłam z wysiłkiem...
ja obserwowałabym czy będziesz jeszcze krwawic jakby to się jeszcze powtórzyło lepiej jechac nawet dla spokojności ducha i powiem Ci że w nosie bym miała czy uznają Cie za panikare najważniejsze jest maleństwo a Ty jako mama masz prawo wiedziec że jest wszystko ok nawet z "błachego" dla kogoś powodu trzymam kciuki żeby wszystko było oki
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 17:37   #9
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: 12 tydz - krwawienie

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
powiem Ci że w nosie bym miała czy uznają Cie za panikare najważniejsze jest maleństwo a Ty jako mama masz prawo wiedziec że jest wszystko ok nawet z "błachego" dla kogoś powodu trzymam kciuki żeby wszystko było oki
Otóż to, to Twoje dziecko, a nie lekarzy z IP, którzy mogą Cię wyśmiać.
Pewnie faktycznie z wysiłku, ale lepiej sprawdzić. Ale na pewno będzie wszystko dobrze
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 17:41   #10
Kamilka125p
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka125p
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 71
Dot.: 12 tydz - krwawienie

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
jedź koniecznie do szpitala. każde krwawienie w ciąży trzeba sprawdzić. a lekarz nie powinien Ci tak mówić.
ja miałam trzy razy krwawienia - w 7 tc, 11 i potem w 13 - za każdym razem zostawiali mnie 3 dni w szpitalu.
Popieram. Ja jestem w 36 tygodniu i ciąża co prawda bez problemów ale przez cały czas jej trwania wszyscy z położnymi ze SR na czele utrwalili mnie w przekonaniu że każde krwawienie to Izba Przyjęć. Pojechałabym dla własnego spokoju.
__________________
Kamilka125p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 17:45   #11
Gusiasiusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 119
Dot.: 12 tydz - krwawienie

Jak będzie dalej plamienie to pojadę, daleko nie mam. Tylko tak mnie zastanawia, bo rano wszystko było ok, czy tak szybko coś może się "popsuć" ?
Gusiasiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 21:40   #12
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: 12 tydz - krwawienie

ja krwawiłam w 11 tygodniu ciąży, czerwoną świeżą krwią i miałam na papierze jeden skrzep.
ale po badaniach krwi, moczy, usg okazało się, że wszystko dobrze i że nie potrafią ustalić dlaczego krwawiłam.
dziecko się rozwija zdrowo, rośnie i rusza się jak szalone.
kazano mi się nie martwić, uspokoić, odpoczywać, nie forsować się itp

więc myślę, że i u Ciebie wszystko jest dobrze.
spokojnie, jakby coś było nie tak to by lekarz na badaniu Ci powiedział.
obserwuj siebie, czy nie masz wzmożonego bólu i czy nie krwawisz mocniej i mocniej.
będzie dobrze!
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 23:32   #13
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: 12 tydz - krwawienie

A moim zdaniem powinnas pojechac do szpitala , za kazdym razem kiedy krwawisz czy plamisz .. I prosisc zeby Cie przebadano , u mnie w dwa dni sytuacja zmienila sie o 360 stopni .
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:39   #14
Gusiasiusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 119
Dot.: 12 tydz - krwawienie

Zapomniałam napisać. W piątek pojechałam do lekarza. Okazało się, że krwawienie jest z polipa, który się pojawił. Wszystko jest w porządku. No i dowiedziałam się, że będę mieć córeczkę
Gusiasiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 20:58   #15
ama667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: 12 tydz - krwawienie

Jestem w 8tc i też miałam już lekkie krwawienia. Chyba najbezpieczniej odwiedzić lekarza, jeśli to nic poważnego - uspokoi, a jeśli cokolwiek będzie się działo - na czas coś zaradzi. Może jestem przewrażliwiona, ponieważ to moja pierwsza ciąża, ale lepiej dmuchać na zimne )

Trele_morele - ciesze się, że u Ciebie też wszystko w porządku! I gratuluję córeczki
ama667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.