30,40 plus od A do Z cz.3 - Strona 298 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-18, 18:34   #8911
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cześć, Bejdi Jak sama widzisz - gadamy o różnych rzeczach
Dziś krótko, bo dopadło mnie przeziębienie, może na pilatesie, bo był tam ciąg, że hej Gnaty mnie bolą, a w samolocie przy lądowaniu dostałam po uszach i gardle wraz ze zmianą ciśnienia...
O makijażu na te 2 tygodnie zapomniałam - miałam 2 ( dwa) kosmetyki do makijażu - błyszczyk YSL i błyszczyk diora. Pielegnacji było znacznie więcej, a i tak cera mi się popsuła...No, w naszym klimacie szybko wróci do normy...
Zimno, tam rano było 24 I tak zmiane klimatu znosze lepiej, niż tz, ale gołe nogi...? Na taki deszcz...? O, nie, planuję przed weekendem zmienić garderobę z letniej na jesienną
Hotel Sueno Beach Side Turcja bardzo fajny. Może nie mam porównania, bo to pierwszy 5 *, ale miał wszystko, czego potrzebuje do udanego urlopu No, jeden mankament - woda w prysznicach koło plazy była lodowata Wychodzisz z cieplutkiego morza - a tu szok termiczny...
TIG, UWAGA! Ten hotel zadbał o swoje koty!!! Jako pierwszy w Turcji, wszedł we współpracę z jakąs agencja ochrony zwierząt, dostał tez nagrodę PET-y. Koty sa szczepione, sterylizowane ( od lutego), maja koci domek, stale sucha karmę i wodę. Efekt...? Czyściutkie, zdrowe i wcale nie chude kociska. Ba, był nawet grubasek, grubszy od naszych domowych! Oczywiście - co jakiś czas chętnie cos przegryza, ale rzucania się zachłannego nie ma. Oczywiście - nie wszystkie koty korzystają z kociego domu i dobrodziejstwa dokarmiania - teren rozległy, a koty, jak wiadomo, stadne nie sa i wcale nie maja ochoty się zaprzyjazniac z kolejnymi futrzakami. Mam nadzieje, że po sezonie karmicielki będą podrzucać karme i tym spoza rejonu domku ( oznaczony, drogowskazy, po kolacji ida tam goście z szynka i dokarmiają kociska )
Oczywiście - nie każdy jest tak crazy, jak mój tz, który odbywał regularne kursy, poznając kolejne ogony i dbając o kocia aprowizację z całym poświęceniem.
Ja miałam ochotę na SPA, mieli ciekawe masaże. Medytowałam nad balijskim i chińskim, ale jednak pożałowałam kasy - 85, 95 Euro za 55 minut?! Za to miałabym 4 razy po 1,5 godziny mao turi u mojej babki od masażu No to namówiłam tz na prezent, czyli naszyjnik z achatytu (?) - biało-zielony, sliczny i rubiny. Był z lekka wstrząsniety, bo on z tych oszczędnych, a na urlopie na ogół kupujemy baaardzo mało. Ale mu przedłożyłam, ze oba naszyjniki to mniej, niż 1 masaż, czyli wręcz logiczny postępek I włożyłam trochę do kociej skrzynki na datki

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-09-18 o 18:36
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 18:36   #8912
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Hello

Jesień przyszła nagle i to bynajmniej nie złota i słoneczna....no ale nie marudzę bo lepsze to niż upał 40C!

Ostatnio mam urwanie głowy, praca i ruszyłam znowu na ostro z kursami językowymi, ćwicze tez więcej więc doba jest zwyczajnie za krótka/....a dodatkowo mam ostatnio znowu przemożną ochote zapisac się na zajęcia na szarfie, akrobacje nad ziemią, fajna sprawa

pilates nadal mam na liście, ostatnio byłam na power yoga ze strechingem hmmm nie dla mnie, zbyt monotonne, wymagające dużej koncentracji, uwagi, za mało dynamizmu, ale jak ktoś chce się wyciszyć to polecam instruktorka była zaskoczona, że moje pierwsze zajęcia bo jak stwierdziła jestem dobrze rozciągnięta podczas tych ćwiczeń niestety zauważyłam, że mój stary problem z lewym kolanem nie uciekł...przy dużych rozkrokach i obciążeniach nogi czułam się niestabilnie, jakby miało mi coś puścić....:mu r:
pokocham za to body ball, po stepie mój faworyt, super działa na nogi i pupę

Juka, kremik B12 fajny, miły, ładnie pielęgnuje, warto przetestować ten, który przesłała Uklika (chyba) to serum, krem jest w granatowej tubie, jak Misza będzie zamaiwiać to ja tez wpisuję się na listę
Podkłady Guerlain nie dla mnie, kolorystyka nie ta...czekam na Iceberga ale jeszcze nie ma w PL, Givenchy mnie nie zachwycały więc na spokojnie przetestuję jak będę gdzieś w perfumerii przy tzw.okazji
Tusz Oriflame Wonder jest naprawdę fajny, ładnie wydłuża, nie skleja, rzęsy wyglądaja bardzo naturalnie, świetnie się zmywa, no i jest tani, ja też dołączam się do fanek, nawet ostatnio górne rzęsy wymalowałam mam tez krem neutrogeny z grejfrutem, który przypadł mi do gustu, świeży zapach i maska argan galenic, Kama chyba ją polecała, maska przyjemna, pomimo, że nie lubię masek, których nie zmywa się wodą.

Oglądałam ostatnio buty Geoxa i spodobały mi się dwie pary któraś z Was zna, faktycznie te mikronakówane podeszwy są takim "fenomenem"?

Czesć Bejdi
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 18:44   #8913
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Bejdi samym kompaktem dajesz radę?Nie umiem tej sztuki opanować..zawsze mam maskę..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 18:58   #8914
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Side to mały niby kurort, ale uliczki wrą życie, zwłaszcza wieczorem. Knajpki i sklepiki i sklepy...
Na urlopie nie nastawiam się na zakupy, zresztą z tz, marudzącym za plecami - to niemożliwe. Nawet nie patrzyłam na wystawy , choć niektóre skóry były fajne. A ile torebek...Tylko w moim odczuciu - jeśli podoba mi się Burberry - to albo mnie na nie stać, albo kupuje Wittchen, a nie PRAWIE Burberry w małym sklepiku. Prawie jednak robi róznice...Pisałam już, ze niedawno na all babka mi sprzedała Hilfilgera - w teorii z opisu oryginał. W praktyce - od razu porównałam go z innymi - i było WIDAĆ, ze to podróba.
Dziś zrobiłam sobie piling ( mikrodermabrazja z wit c z body shopu) i nałożyłam krem jabłkowy.
http://allegro.pl/tonymoly-red-apple...460836743.html
bardzo miła i uczciwa sprzedająca - omyłkowo wysłała mi identyczne z wyglądu saszetki maseczki pomidorowej, a jak zgłosiłam pomyłke - dosłała jabłko, a za pomidora nie chciała kasy
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:26   #8915
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

fuerta mam dwie pary z geox-a oddychające z tymi dziurkami,ale za mało używane aby można było stwierdzić czy to działa W każdym bądz razie są mega wygodne!
kamlisa sprawdzę tę panią z all,może akurat ma to,czego szukam
A ta domowa mikrodermabrazja to pierwszy raz czy już robiłaś?Polecasz?Widać efekty? Bo ja się niebawem wybieram ale na zabieg...trzeba się pozbyć tych plamek o których tak ostatnio dużo dyskutowałyście...
A jakie polecacie preparaty do usuwania tego dziadostwa? Ja mam na tle hormonalnym,ale przyznam,że lubię tez buźkę do słońca wystawiać i się doigrałam...jest tyle dobrze,że mi regularne kawitacje i dermabrazje na to działają,ale może coś do codziennego stosowania jeszcze?
kamlisa ja bym nie kupiła takiej torebki w Turcji..ani Grecji
To znaczy ja bym w ogóle raczej nie kupiła,bo torebkę to mogę najwyżej taką z NineWest,o droższej nie ma mowy!
Michell tak,używam tylko kompaktu..różnie na sucho i wilgotno,zalezy jaki efekt chcę osiągnąc.Do tego mój ulubiony jest a'la ( bo nie do końca) mineralny wiec nie ma oszałamiającego krycia.Ale nie mogę i nie chcę podkładów,próbowałam różnych i żaden mi nie podszedł.Maskę powiadasz?No to jestem zdziwiona bo ja kompakt lubie właśnie za naturalny,niewidoczny efekt.Moim patentem jest taka lekko wilgotna gąbeczka i nie wcieram kompaktu tylko tak jakby wtłaczam w skóre Spróbój,a nóż widelec...
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:32   #8916
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Bejdi, mikrodermabrazja jest w nazwie, to piling mechaniczny, miły w uzyciu i tyle Korundu nie zastąpi...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:34   #8917
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

A tak w ogóle to macie zaufanie kupując kosmetyki na allegro?Albo w jakimś innym internetowym sklepie?Bo ja póki co odważyłam się tylko na zakupy lakierowe.Szukam właśnie tego kompaktu i przy okazji wziełabym coś jeszcze,ale boję się podróbek...Różnica w cenie jest niemała,mogłabym sobie za nią kupić jakąś dodatkową rzecz na przykład...

anyżkowa fajny patent z tymi odlewkami do własnego pudełeczka...moze kiedys się odważe
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 19:37   #8918
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Kama witaj Nie mów głośno o temp w których przebywałaś bo płakać będę.

Miszka oj ale awans - no no

Juka no uśmiałam się z forum dla nastolatek, ale co mi tam, życzę Ci tego

Noc, zimno, ciemno. Jeszcze chwile temu o tej godzinie na grila wychodziłam. Płakać się chce. Nic, pokornie melduję, że walkę przegrałam. Czas na botki
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 19:44   #8919
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

kamlisa myślałam,ze może jakiś super ekstra ten piling...
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:24   #8920
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Wow !!!!!!
Ale się dzisiaj fajnie zrobiło, kobitki piszą jak szalone, super.
Tylko co siądę do komputera aby popracować, to wchodzę zajrzeć co słychać u wesołej gromadki i robotę...............:mur :

Fuerta, właśnie mi przypomniałaś o podkładzie Iceberga, dla mnie to chyba dobrze że go jeszcze u nas nie ma Podkładomania zawładnęła mną bez reszty ! Miałam tę starszą wersję tego podkładu i nigdy nie miałam podkładu z tak fajnym kolorkiem, jedyna wada - świeciłam się po nim doooooosyć
Na kremik B12 też się chętnie zapiszę, nie wiem tylko co Miszka na to

A jeśli chodzi o moje marzenia o spektakularnym odmłodzeniu, to Wam szczerze powiem, że jak będę paliła tyle ile ostatnio palę, to mi nawet stado reniferów nie pomoże

Miszka, nowości podkładowe kuszą, ale napiszę Ci na pocieszenie, że mój wyjazd do Poznania nabiera realnych kształtów

No, to idę.

Nie, jeszcze nie idę, bo mi się przypomniało, że fajnie by było pociągnąć wątek muzyczny. Miszka niedawno coś zaproponowała do posłuchania, ja też, napiszcie jakie są Wasze ulubione utworki (chyba, że to już było, bo ja w sumie to całkiem nowa jeszcze jestem).

Teraz, to już naprawdę idę.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:30   #8921
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Witajcie Kama i Bejdi
Miszka gratuluje awansu nie bedziesz chyba takim zlym adminem jak ten z ikonki ? Wiem, ze nie , Ty jestes
Fuerta Geoxa mam i lubie wlasnie za wygode, stopy mi sie z reguly nie poca wiec nie wiem czy te dziurki w podeszwach dzialaja, ale pewnie nie zaszkodza
Mi kompakty nie sluza, wypryszcza mnie po nich, kupilam ostatnio elizabeth arden, ale maznelam dwa razy i nie sluzy mi. Z podkladow ostatnio najbardziej mi podchodzi Diorskin Forever i czesto tez wracam do Clinique Even Better. Gdyby ktoras chciala kompakt to chetnie odstapie free
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 20:36   #8922
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Juka http://www.youtube.com/watch?v=5SLJkElbrlA Wywołuje u mnie dreszcze! Wciąż number one.Ponadto polecam do posłuchania http://www.youtube.com/watch?v=ZPB8zxSpB9c oraz http://www.youtube.com/watch?v=aPpeaETF1qE .To tak na szybkiego Botki,kozaki- wciąz przepadam na allegro,ale narazie nic nie wypatrzyłam-takiego Wow.. Kama dobre podejście do męża Bejti kupujemy na allegro Kama wróciła to znaczy,że teraz to dopiero zaczniemy kupowaći akcja denko-spali na panewceSzaleństwo zakupów porwie i Ciebie..nie jedna tu oponowała ,ale ku radości pozostałych dołączała do grona wielbicielek cofania peselu-wszelkimi sposobami Uklika
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:54   #8923
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cześć Kama wypoczęta ?

ten peeling body shopu z vit c też robiłam chwilę temu , na to maska Incell Eris ....
polubiłam ten peeling i kupię kolejną tubkę

Bejdi , najlepszy jest krem cosmelan 2 na plamki , albo dermamelan ....jedyne skuteczne kremy , mówię z doświadczenia bo walcze z przebarwieniami od 6 lat ...możesz spróbować kremy lub serum z vit c ale to tak wspomagająco raczej bo one aż tak skuteczne nie są żeby rozjaśnić plamki ....dobry jest też krem Sleep& Peel Filorga , złuszczający na noc ...ale to też wspomagacz nie odplamiacz ....

Miszka Moderator nono , congratulations

jakoś wydoliłam na tych ćwiczeniach ....lampka wina już za mną , teraz nynu ...

a tak. podkład Eisenberg , też zapomniałam ,że ma być nowa wersja ....no to poczekam jeszcze na niego ....
o ludu , za dużo tych nowości naraz

Anyżkowa zima szybko minie i znów będzie ciepełko ( miejmy taką nadzieję ) a tymczasem botki nosić trzeba , też chyba przestanę jeździć na rowerze w tych balerinach bo się w końcu przeziębię .... a tu roboty tyle

dobrej nocki dziewczyny , padam ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-09-18 o 21:07
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 06:50   #8924
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Miszka. Może na początek wirtualnego panowania założysz nam nowy wątek? Bo zbliżamy się do 10 tys. i bury moderatora

Kama, czytam Cherezińską, o której pisywałaś....Legion. Nowość. Wpadła mi w oko w bibliotece, zainteresował opis. Nieźle się czyta, acz coś ostatnio zacięłam się przy czytaniu i wolno mi idzie. A książka, niestety, cegła, ponad 800 stron II wojna...

Trzeci dzien ledwo chodzę, znowu coś mam z odcinkiem lędźwiowym albo czymś w tym stylu...Daje sie żyć, dopóki siedzę albo leże,albo stoję, koszmar przy zmianie pozycji

Kawa, weWro ciemność widzę i deszcz Jesień idzie, niewątpliwie.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 06:57   #8925
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Kawa zdecydowanie !
obudziłam się o 1.30 z bólem brzucha , herbatka miętowa nie pomogła , więc wzięłam no spe ale i tak nie mogłam zasnąć ....swoja drogą to chyba jest też pełnia a ja nie mogę spać jak księżyc okrąglutki ...

znów dopada mnie przed imprezowy stres , pierwsza impreza już w sobotę ... wszystko zamówione , większość spraw załatwiona ale i tak się denerwuję ...nawet tym ,czy pogoda dopisze ...ta impreza ma być na powietrzu , na przystani żeglarkiej , na szczęście w razie W jest też pomieszczenie z kominkiem ....ale fajniej by było na dworze , przy grillu posiedzieć jednak ...no nic , zobaczymy ...
nie wyspana jestem

u mnie swieci słońce ( narazie) , 10 st ....ale w domu zimno , musiałam ogrzewanie włączyć ,żeby się miło zrobiło ...z resztą wczoraj też ...
teraz już tak będzie , zimne poranki buuuu , nie cierpię....a jeszcze gorsze są ciemne wieczory ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-09-19 o 07:05
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 07:17   #8926
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Słucham tych piosenek Miszki, ja jakos w tyle jestem, co nie wpadnie mi w ucho w RMF, jak pracuję - nie istnieje
Nadal z przyjemnością puszczam sobie Yugopolis: ostatnia nocka i jace Everett Bad Things
Wypoczęta jestem, ale katar mnie dopadł na sam koniec, a dziś w nocy @ Nie wiedziałam wczoraj, czy tak mnie łamie w kościach od przeziębienia, czy jednak na @...Wszystko mnie bolało...
Dziś powinnam się wziąć za odgruzowanie chałupy, pranie , sprawdzenie, co się nagrało...No i najcudowniejszy punkt - telefon do NFZ Pani mi musi wyjaśnić, jak niby mam obliczyć średni czas oczekiwania w kolejce pacjentów o liczbie...0. Nie ma czekających dzieci, a jednak mam dla nich obliczyć sredni czas oczekiwania Ja chyba jestem za głupia na taka funduszowa matematykę i statystykę.
U mnie 10 i deszcz, a jednak koty poszły na spacer. Ja dziś zostanę w chałupie...
Bejdi, od lat kupuje na all, ale patrzę co, od kogo i za ile Kremy głownie w miniaturach, to najpewniejsze. Przez te lata kupiłam 2 podrobione kremy - nie mówię, że były złe, ale podrobione Podrobioną wodę męską. Błyszczyk. I ostatnio torbę - ale tu baba mi oddała kasę.
Beti, na kręgosłup masaże, nastawianie, pływanie, sa tez takie plastry, nie rozgrzewają, ale tez pono działają. Wszystko miałam
A, postanowiłam tez kupić nowy czytnik e-bookow. Tez kindle, bo to dobra firma, ale już na pewno nie z dotykowym ekranem. Piany dostaję, bo rzadko wszystko działa, jak oczekuję. Powiekszenie druku wychodzi mi zupełnym przypadkiem, czasem cofniecie się o stronę nie jest możliwe, a przy przesunięciu - nagle wracam na początek To dla mnie sugestia, ze dotykowe telefony tez pewnie nie sa dla mnie...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-09-19 o 07:34
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 07:34   #8927
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Beti, na kręgosłup masaże, nastawianie, pływanie, sa tez takie plastry, nie rozgrzewają, ale tez pono działają. Wszystko miałam
U mnie działa najlepiej jedna rzecz- przeczekać Chociaż wczoraj studiując doktora google'a uświadomiłam sobie, że przecież można jeszcze wziąć tabletkę przeciwbólową

Niestety, dzisiaj np. muszę wysiedzieć u fryzjera, bo zarosłam i nie chce mi się odwoływać....
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 08:37   #8928
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Nic miłego Beata takie boleści ...oby szybko przeszło

Kama , taa powrót do rzeczywistości po urlopie bywa niemiły ....dasz rade

Bejdi , tak sobie myślę jeszcze ,że jak Tobie na plamki pomagają dermabrazje to możesz też sobie spróbować maskę z Filorgi Meso Mask , bardzo ładnie rozjaśnia buziaka , ma też vit. c w składzie i dużo więcej , także napewno nie zaszkodzi a odmłodzi o jak mi się rymło hihi....
a może te serum , o którym pisała Jauka ? Dermaquest z retinolem ....ja się na nie nagrzałam

no i mam dylemat - rower czy auto ? ...
ma dziś padać , ciemne chmury nadciągają powoli , wiatr i nadal zimno 12 st ....chyba jednak auto ....eee rowerem bym o wiele szybciej załatwila kilka spraw na mieście ....parkowanie wiadomo , nawet u mnie w małym mieście z tym problem

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-09-19 o 08:41
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 09:01   #8929
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Dzień dobry
U mnie na południu masakryczna pogoda,obudziłam się z bólem głowy,jedna kawa nie pomogła,więc myśle o drugiej...
Lapiel ja dotąd takich specyfików kosmetycznych nie stosowałam gdyż w klimacie bardzo gorącym mieszkałam a filtrować się nie lubie.Wypróbowałam tylko serię Even Better Clinical podczas "głębokiej" zimy i efekty były.Tak jak wspomniałam zabiegi typu mikro czy kawitacja tez pomagają...Dzięki za te kremiki,będę miała na uwadze,szczególnie ten ostatni Zaraz sprawdzę to serum..
A rymujesz przyzwoicie
Kamlisa ja to dopiero jestem zacofana muzycznie
Czytnik miałam i się pozbyłam-nie sprawdził się u mnie...wolę książe w tradycyjnym wydaniu
Znalazłam dobre ceny w tym sklepie www.iperfumy.pl i chyba się zdecyduje.A masz jakiegoś stałego i zaufanego sprzedawce na all?
Beata współczuje Mnie tylko głowa pobolewa a już umieram...może faktycznie plastry?
.Aktualnie czytam Lawendowy Pył,tez ma wątek wojenny.Fajna
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 09:36   #8930
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Bejdi gdzie mieszkasz?zaitrygował mnie ten goracy klimatKama u nas muzyka to integralna część życia...Posłuchaj sobie radia,Open fm.Włącz- Crema cafe(jest taka stacja posród innych na tej stronie)Póżniej można wybierać wg upodobań.Radio bez reklam,zbędnego gadania.Sama muzyka! Beti mnie też kręgosłup nawala.Wzmocnienie mięsni odcinka lędzwiowego,napewno pomaga.Nimesil- jest dośc dobrym środkiem uśmierzającym ból.Wrzucę Ci do paczki,jedną saszetkę.....Lapi to czym teraz smarujesz plamki????Serum Filorgi (Pigment)serwujesz rano czy na noc?Najmocniejszym i w sumie jak dla mnie-najlepszym środkiem na plamy jest Pigmanorm.Musiałabym zamówić(eureka!) i wybielić facjatę .Tylko kiedy???Do wybielania potrzeba mi okresu,gdzie mogłabym siedziec w domu bezkarnie i nikogo nie straszyc liniejącym,czerwonym- licem..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 09:57   #8931
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Do normalnego życia czytnika nie używam, wole książki, mam ich bibliotekę. Beti, ja już w trakcie budowy domu przeznaczyłam 1 pokój na bibliotekę - i na zamówienie dałam zrobić szafy-półki, solidne, do sufitu, praktycznie na 3 ścianach z Komandora. Facet głowa krecił, ze kto to zapełni Cóz, teraz wiem, że sa za wąskie te półki, bo w 3 rzędach książki stoja niepewnie i czasem spadają
Ale na urlop e-book reader jest idealny, odpada targanie cegieł. Kolejnym plusem jest powrót do staroci, po które normalnie nie chciałoby mi się sięgac Teraz była Księzna de Cleves, D Artagnan, Osadnicy, Najdziksze serca, Królowa Margot, Niebezpieczne związki...
Aha, tz kazał mi napisac, że schudł 1,5 kg Wkurza mnie to, bo czy musiał mi to sprzedawać, by zostało w rodzinie?! razem z nim łaziłam po 6 km dziennie i pilatesowałam się i ćwiczyłam...Tyle, ze ja jadłam małe serniczki i spróbowałam paru drinków, a on nie No i on skłąda się w dużej mierze z mięśni, więc, jak dostanie więcej ruchu - to chudnie w oczach...
Jak zawsze podziwiałam ludzi na wolnocłówce, gdy z obłędem rzucają się na papierosy i alkohole. Nie wiem, nie jestem uzywkowa, kosmetyki tez mnie cenami nie zachwycają. Najwięcej rozterek mam przy słodyczach, ale na ogół odpuszczam sobie. Bo kto to potem je...?! Ten, kto tyje Tz poza drożdżówką nie jest słodkolubna. No i jeszcze lody moje.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-09-19 o 10:00
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 10:13   #8932
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Michelle Południe,do niedawna Europy a teraz Polski
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 10:34   #8933
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Świecie słońce ale zimno..brrr No więc ubrałam botki rano, pierwszy raz, ale na gołą stopę
Popołudnie zaplanowane- zebranie rodziców aby do weekendu. W sobotę chwila wolnego to się umówiłam do fryzjera

Ach te plamki walczę z nimi od lat. To temat rzeka, który powraca po każdym lecie. Jak już się plamki dostaje to się nie łudźmy kremy z filtrem .... może załagodzą, ale nie uchronią nas od ponownych przebarwień. To całe odbarwianie, wybielanie u mnie działa tylko późną jesienią, zimą i wczesną wiosną. Potem nie ma bata, zawsze coś wyjdzie. Poza tym rozglądając się w około- w tym wieku to już jakoby norma

Miszka- congrats

Kamlisa- fajnie, że wypoczełaś. Za pilates itd 24C rano powiadasz ? te -1,5kg TZ to lekkie przegięcie

Beata- bólu pleców/ kręgosłupa współczuję. U mnie pojawia się jak przemarznę. No i przeciągi są też zabójcze. Ja z tych co plecy potem muszę wygrzać. No i masaż gorącymi kamieniami działa cuda szczególnie w wykonaniu TZ
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 10:49   #8934
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

U mnie leje. Świetnie bo piorę i piorę, będzie schnąć wieki.

Ależ mnie małżonek zawsze w coś wrobi. Dziś zrobiłam sobie wolne, telefon małżonka, że dostał kobiałkę maślaków i zjadłby krokiety z kapustą i grzybami. Ja z miękkim sercem oczywiście zabrałam się za smażenie naleśników. Do tego powinnam odebrać od ciotki jego e-papierosa, do tego zakupy, ogarnięcie mieszkania. I takie wolne.

Wczoraj pierwszy raz aplikowałam sobie Atrederm. Okropne uczucie ściągnięcia, rano bez większego podrażnienia.

Kama teraz popularne czytanie lektur w telefonie.

Beata lekko rozciągnij plecy i rozgrzej się w gorącej kąpieli. Może pomoże.

Lapiel wsiadaj w auto. Teraz na rowerze łatwo można się przeziębić. Choć taki rower to rozumiem, że ciężko z nim się rozstać
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 11:23   #8935
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Fryzjerka mnie dobiła Nie złośliwie, ale uświadomiła mi coś, o czym starałam się nie myśleć albo stosowałam strategie Scarlett O'Hary..Cholerne plecy zeszły na drugi plan, chociaz dalej bolą...Powiedziała, że zmieniły mi się włosy, jakieś cieńsze i spytała, czy nie wypadają nadmiernie, bo trochę WIDAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!:cry : Oczywiście, zauważyłam to jakiś czas temu, ale swoim zwyczajem, zamiast coś kupić i wcierać, brałam na przeczekanie...Że samo minie. W osiedlowej aptece seboradinu brak, mam nadzieję, że do jutra jeszcze jakieś zachowam
Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
. Beti, ja już w trakcie budowy domu przeznaczyłam 1 pokój na bibliotekę - i na zamówienie dałam zrobić szafy-półki, solidne, do sufitu, praktycznie na 3 ścianach z Komandora. Facet głowa krecił, ze kto to zapełni Cóz, teraz wiem, że sa za wąskie te półki, bo w 3 rzędach książki stoja niepewnie i czasem spadają
Niestety, nie miałam tego luksusu...System półek na scianach to wszystko...A ze część półek pospadała, to książki leżą na razie na podłodze...Własciwie stoją, kilka słupków się zrobiło. Zero książkowych zakupów w najbliższym czasie, to pewne. Na szczęscie jestem zapisana gdzieś do osmiu bibliotek, więc lektury nie zabraknie.
Ostatnio sięgałam też na własną półkę i ramotkę zaliczyłam - Wszystko dla pań-Zoli.
A wcześniej Czas burz - CharlotteLink. Fabuła i zarys postaci zerznięte, nie bójmy się tego slowa, z Przeminęlo z wiatrem, tyle ze wszystko umiejscowione w Niemczech, Prusach Wschodnich i Rosji tuż przed i w czasie I wojny...Ale dobrze i gladko się czyta.
Przeminęlo z wiatrem oczywiście lepsze...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 11:43   #8936
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3

Aussie, tz ZAWSZE tak przesadza na wyjeździe On naprawdę nie musi chudnąć, na plazy był jednym z najlepiej wyglądających facetów Nie jest przystojny, ale ma figurę - szerokie bary, wąska talia, proporcjonalnie umięśnione nogi...Nie chodzi już na siłownię, ale ćwiczy codziennie w domu i pływa - i to widać. Plaża jest bezlitosna - faceci zrzucają garnitury i dresy i koszulki i co wychodzi...? O ile kobiet szczupłych ( co nie znaczy zgrabnych ) było trochę - bo goście to głownie młodzi Rosjanie z małymi dziećmi - to facetów ani na lekarstwo Na dłuuugiej plaży, pare hoteli, setki ludzi - może 5 zgrabnych gości dojrzałam A tak - brzuchy, brzuszki, brzuszyska - i zero dbania o figurę. I to sami przed 30, zaraz po 30...
Plamek nie miałam, nie mam i liczę, że nie będę miała. Nie mam tendencji - ręce, plecy, dekolt - nigdzie. I tak jestem mocniej opalona, niż zwykle, bo tz mnie wyciągał na długie spacery po plazy - i tak 3 razy dziennie...Nie dość, że mimo tych kilometrów przytyłam , to mimo 50 opaliłam dekolt i plecy. Nie spaliłam, rzecz jasna, ale i tak w drugim tygodniu chodziłam w jego koszuli Nie po to biorę ze sobą samoopalacz, by być nazbyt naturalna Tz lubi się opalac, ale tym razem złapał bakcyla łażenia i się nie smażył. Efekt - zamiast spokojnie czytac - musiałam tez łazic...
Anyżku, nie wyobrażam sobie czytania w telefonie. Nie przemawia do mnie idea miniaturyzacji i kondensacji wszystkich funkcji w jednym urządzeniu. Dlatego mam klasyczny telefon - słuzy do dzwonienia i sms. W rzadkich porywach może być budzikiem
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-19, 12:04   #8937
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.3



---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------


---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

ZAMYKAM WĄTEK.Link do nowego https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42887247

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42887247

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2013-09-19 o 12:06
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.