Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz. 3 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 20:03   #1741
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

viva, ta laska ma wirusa już chyba od 2 miesięcy i nic z tym nie robią
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 20:44   #1742
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

UWAGA OSTRZEŻENIE

Byłam wczoraj w budynku W w punkcie ksero. Drukowałam coś. Później spotkałam koleżankę, która powiedziała, że była tam kilka dni wcześniej i teraz nie może otworzyć plików na pendrivie. Sprawdzam swojego pendriva... i jest pusty. Moje mapy do inżynierki poszły się je***. Jak ktoś będzie miał tam zajęcia uświadomcie tą pustą lalkę, że ma zawirusowany komputer, zanim zniszczy ludziom ich materiały na penie...
Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
viva, ta laska ma wirusa już chyba od 2 miesięcy i nic z tym nie robią
dokładnie, ona wie, że ma wirusa mojej koleżance też wyczyściła pena
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 22:16   #1743
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez kkkasiula9 Pokaż wiadomość
Ale chodzi mi coś takiego, że zaliczyłam 1 rok jestem na 2, ale w 3 semestrze prawdopodobnie przekroczę deficyt i wtedy urlop tak ??
eee... prędzej warunek.
Cytat:
Napisane przez kkkasiula9 Pokaż wiadomość
Też mam, to jakiś wirus mam na pendrive na kompie i na karcie z telefonu, ponieważ przekładałam do przejściówki do lapka na szczęście pomału odzyskuję zawartość
W jaki sposób odzyskujesz? Jakis program? U mnie antywirus nie dał rady...
Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
viva, ta laska ma wirusa już chyba od 2 miesięcy i nic z tym nie robią
Nie drukowałam tam od wakacji chyba, wczoraj sie skusiłam i proszę
Na czoło jej przykleję "mam wirusa, trzymajcie się ode mnie z daleka"
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:12   #1744
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
eee... prędzej warunek.

W jaki sposób odzyskujesz? Jakis program? U mnie antywirus nie dał rady...

Nie drukowałam tam od wakacji chyba, wczoraj sie skusiłam i proszę
Na czoło jej przykleję "mam wirusa, trzymajcie się ode mnie z daleka"
Trzeba pójść do szklanego do ksera i powiedzieć tej babce o tym to ona jest właścicielką niech więc coś z tym zrobi
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:37   #1745
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Trzeba pójść do szklanego do ksera i powiedzieć tej babce o tym to ona jest właścicielką niech więc coś z tym zrobi
O, to nie wiedziałam, że tamta pani jest właścicielką. Mnie już nie ma we Wro, ale trzeba pójść, bo kurde co to za usługi, jak więcej szkody z tego niż pożytku.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 00:44   #1746
kkkasiula9
Raczkowanie
 
Avatar kkkasiula9
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 157
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
eee... prędzej warunek.

W jaki sposób odzyskujesz? Jakis program? U mnie antywirus nie dał rady...

Nie drukowałam tam od wakacji chyba, wczoraj sie skusiłam i proszę
Na czoło jej przykleję "mam wirusa, trzymajcie się ode mnie z daleka"
Ja się na tym nie znam chłopak mi to jakoś zrobił ale zapytam jak

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
eee... prędzej warunek.

W jaki sposób odzyskujesz? Jakis program? U mnie antywirus nie dał rady...

Nie drukowałam tam od wakacji chyba, wczoraj sie skusiłam i proszę
Na czoło jej przykleję "mam wirusa, trzymajcie się ode mnie z daleka"
Warunek jak przekraczam deficyt to jak to wygląda??
Myślałam, że biorę dziekankę i wtedy mogę zaliczyć to co mam zaległe z młodszym rocznikiem.. kurcze nie mam pojęcia jak to wygląda muszę się do dziekanatu przejść
kkkasiula9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 00:51   #1747
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez kkkasiula9 Pokaż wiadomość
Ja się na tym nie znam chłopak mi to jakoś zrobił ale zapytam jak

Warunek jak przekraczam deficyt to jak to wygląda??
Myślałam, że biorę dziekankę i wtedy mogę zaliczyć to co mam zaległe z młodszym rocznikiem.. kurcze nie mam pojęcia jak to wygląda muszę się do dziekanatu przejść
Już zaczęłam robić mape od nowa, część rzeczy udało mi się odzyskać.

Takie zaliczanie z młodszym rocznikiem to właśnie warunek. A dokładniej "wpis warunkowy na następny semestr". Jesteś dalej na studiach, chodzisz na zajęcia ze swoim rokiem, ale równocześnie ale z młodszym rocznikiem zaliczasz to, czego Ci się nie udało wcześniej. Branie dziekanki tylko po to, nie ma sensu według mnie...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 06:17   #1748
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Już zaczęłam robić mape od nowa, część rzeczy udało mi się odzyskać.

Takie zaliczanie z młodszym rocznikiem to właśnie warunek. A dokładniej "wpis warunkowy na następny semestr". Jesteś dalej na studiach, chodzisz na zajęcia ze swoim rokiem, ale równocześnie ale z młodszym rocznikiem zaliczasz to, czego Ci się nie udało wcześniej. Branie dziekanki tylko po to, nie ma sensu według mnie...
Viva warunek masz jak czegoś nie zaliczysz np. przedmiot x za 7 pkt. a deficyt to 12 s jeśli np. w nastepnym semestrze dojdzie Ci jeszcze jeden warunek, z przedmiotu Y za np. 6 pkt to masz 13 pkt, i jeśli w tym momencie nie jestes na 2 roku w w sem letnim( wtedy mozesz 4 pkt sobie odbić praktykami-tak jest WIKŚiG) to spadasz niżej. Wtedy robisz tylko te przedmioty które niezdałaś, i zgadza się z rokiem niżej i nic więcej.Potem jak zdasz choćby jeden i jestes na plusie robisz nastepne przedmioty ale z rokiem niżej na IŚ 80% miało warunek, a 50 % miało tak że musiało się tym zainteresować, czyli co zrobć żeby nie spaść na dół....
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:10   #1749
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Viva warunek masz jak czegoś nie zaliczysz np. przedmiot x za 7 pkt. a deficyt to 12 s jeśli np. w nastepnym semestrze dojdzie Ci jeszcze jeden warunek, z przedmiotu Y za np. 6 pkt to masz 13 pkt, i jeśli w tym momencie nie jestes na 2 roku w w sem letnim( wtedy mozesz 4 pkt sobie odbić praktykami-tak jest WIKŚiG) to spadasz niżej. Wtedy robisz tylko te przedmioty które niezdałaś, i zgadza się z rokiem niżej i nic więcej.Potem jak zdasz choćby jeden i jestes na plusie robisz nastepne przedmioty ale z rokiem niżej na IŚ 80% miało warunek, a 50 % miało tak że musiało się tym zainteresować, czyli co zrobć żeby nie spaść na dół....
Ale ja pisałam tylko o sytuacji, gdzie nie przekracza się deficytu Choć jak sobie przypomnę, to jeden kolega chyba go przekroczył i chodził z nami dalej normalnie na zajęcia, zaliczając przedmioty awansem
A z praktykami tak kolorowo też nie ma, bo nie każdy kierunek na IKŚiG ma je na semestrze letnim drugiego roku
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2014-01-15 o 11:29
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:25   #1750
rudaa20
Raczkowanie
 
Avatar rudaa20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 92
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Dziewczyny z gp pamiętacie może jak wygląda egzamin z zasad projektowania u dr E. G.-S. ?
rudaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:26   #1751
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez rudaa20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z gp pamiętacie może jak wygląda egzamin z zasad projektowania u dr E. G.-S. ?
Pisałam chyba wczoraj czy przedwczoraj
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 11:46   #1752
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ale ja pisałam tylko o sytuacji, gdzie nie przekracza się deficytu Choć jak sobie przypomnę, to jeden kolega chyba go przekroczył i chodził z nami dalej normalnie na zajęcia, zaliczając przedmioty awansem
A z praktykami tak kolorowo też nie ma, bo nie każdy kierunek na IKŚiG ma je na semestrze letnim drugiego roku
To nie doczytałam że pisałaś o tym jak się nie przekracza deficytu U nas od 3 roku nie ma awansu, czyli jak na roku się nie zdało czegoś-nie było awansów. kkasula chyba jest na IŚ jeśli dobrze pamiętam i pisałam odpowiedź głównie pod nią

viva91 właśnie byłam obserwatorem przed chwilą kiedy koleżanka się rejestrowała na II stopien, wybiera się specjalność, a nastepnie zaznacza się rezerwowe 3 specjalności więc u Was działa to pewnie automatycznie [/COLOR]
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 12:01   #1753
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
To nie doczytałam że pisałaś o tym jak się nie przekracza deficytu U nas od 3 roku nie ma awansu, czyli jak na roku się nie zdało czegoś-nie było awansów. kkasula chyba jest na IŚ jeśli dobrze pamiętam i pisałam odpowiedź głównie pod nią

viva91 właśnie byłam obserwatorem przed chwilą kiedy koleżanka się rejestrowała na II stopien, wybiera się specjalność, a nastepnie zaznacza się rezerwowe 3 specjalności więc u Was działa to pewnie automatycznie [/COLOR]
Właśnie nie wiedziałam co kkkasiula studiuje, nawet nie wiedziałam, czy wydział ten sam

Dziękuję za pewna informację Już zaczęłam tak podejrzewać, ale no właśnie, to tylko podejrzenia były, nigdzie nie znalazłam opisu, jak to naprawdę wygląda, widać trzeba się innych pytać, bo jakbyś sama coś chciała to nie dojdziesz
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 17:05   #1754
kkkasiula9
Raczkowanie
 
Avatar kkkasiula9
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 157
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Viva warunek masz jak czegoś nie zaliczysz np. przedmiot x za 7 pkt. a deficyt to 12 s jeśli np. w nastepnym semestrze dojdzie Ci jeszcze jeden warunek, z przedmiotu Y za np. 6 pkt to masz 13 pkt, i jeśli w tym momencie nie jestes na 2 roku w w sem letnim( wtedy mozesz 4 pkt sobie odbić praktykami-tak jest WIKŚiG) to spadasz niżej. Wtedy robisz tylko te przedmioty które niezdałaś, i zgadza się z rokiem niżej i nic więcej.Potem jak zdasz choćby jeden i jestes na plusie robisz nastepne przedmioty ale z rokiem niżej na IŚ 80% miało warunek, a 50 % miało tak że musiało się tym zainteresować, czyli co zrobć żeby nie spaść na dół....
U nas się teraz dzieje masakra większość przekroczy deficyt i to grubo, wychodzi jakby połowa roku miała oblane co najmniej 3 4 przedmioty. Dosyć ciężka sprawa się porobiła
kkkasiula9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 20:08   #1755
impossible20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

to jest tak mam kilka pytań:
1. w drugim semestrze mam wf i czy to będzie na hali czy basen dowiemy sie później czy w planie byłby wpisany basen?
2.czy jak ktoś jest zwolniony z basenu to odrabia to w jakiś inny sposób?
3. jak wygląda koło z prawa u dr. Soboty (chyba) i ergonomii u takiej starszej wykładowczyni ? ogólnie co trzeba umieć slajdy czy coś innego
4. czy miał ktoś koło z dr. Skowrońskim czy musimy wkuwać jego książkę czy jest w miarę lajtowo na kole i da się współpracować
5. i ostatnie pytanie o egzamin z fizyki u pani dr. Janiny Gabrielskiej co trzeba umieć, jakiego typu zadań czy teoria czy zadania na liczenie
Dziękuje z góry za wszystkie podpowiedzi i odpowiedzi
impossible20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 20:16   #1756
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez impossible20 Pokaż wiadomość
to jest tak mam kilka pytań:
1. w drugim semestrze mam wf i czy to będzie na hali czy basen dowiemy sie później czy w planie byłby wpisany basen?
2.czy jak ktoś jest zwolniony z basenu to odrabia to w jakiś inny sposób?
3. jak wygląda koło z prawa u dr. Soboty (chyba) i ergonomii u takiej starszej wykładowczyni ? ogólnie co trzeba umieć slajdy czy coś innego
4. czy miał ktoś koło z dr. Skowrońskim czy musimy wkuwać jego książkę czy jest w miarę lajtowo na kole i da się współpracować
5. i ostatnie pytanie o egzamin z fizyki u pani dr. Janiny Gabrielskiej co trzeba umieć, jakiego typu zadań czy teoria czy zadania na liczenie
Dziękuje z góry za wszystkie podpowiedzi i odpowiedzi
1. dowiecie się później, nawet jak jest to basen to w planie może być zapisany po prostu jako "WF"
2. patrz pierwszy post wątku i lista najczęstszych pytań
3. Sobota zazwyczaj pozwala na korzystanie z aktów prawnych, a jak ma dobry dzień to sam podpowiada i naprowadza na właściwą odpowiedź
5. na pierwszym terminie były u nas głównie zadania na liczenie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 20:45   #1757
impossible20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

a co do tego egzaminu z fizyki był ciężki? trzeba było umieć to super ? czy zadania były w miarę łatwe i da się to ogarnąć?
impossible20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:54   #1758
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez impossible20 Pokaż wiadomość
a co do tego egzaminu z fizyki był ciężki? trzeba było umieć to super ? czy zadania były w miarę łatwe i da się to ogarnąć?
Na jakim jesteś kierunku? Bo to chyba od tego zależy. Zadania były łatwe, ale było ich dużo, więc trzeba było mieć je opanowane, żeby się z nimi wyrobić.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 12:00   #1759
impossible20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Jestem na budownictwie. A co do tego egzaminu jak dużo było tych zadań? i czy to były podobne do tych co robiliśmy na wykładach czy na ćwiczeniach obliczeniowych?
impossible20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 13:02   #1760
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez impossible20 Pokaż wiadomość
Jestem na budownictwie. A co do tego egzaminu jak dużo było tych zadań? i czy to były podobne do tych co robiliśmy na wykładach czy na ćwiczeniach obliczeniowych?
Pisałam ten egzamin 4 lata temu, już takich szczegółów nie pamiętam No i studiuję coś innego, zakres materiału na budownictwie z fizyki na pewno jest szerszy niż to co miałam ja.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 10:55   #1761
aska1415
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 321
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez kkkasiula9 Pokaż wiadomość
U nas się teraz dzieje masakra większość przekroczy deficyt i to grubo, wychodzi jakby połowa roku miała oblane co najmniej 3 4 przedmioty. Dosyć ciężka sprawa się porobiła
Skąd te info? Ja też studiuję IŚ i pierwsze słyszę o czymś takim.
__________________
IŚ na UP Wrocław
Energetyka PWR
aska1415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 18:40   #1762
impossible20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

a mam do was pytanie macie może kolokwia z prawa i ergonomii jeśli tak to dajcie znać to podam mejla, z góry dziękuje
impossible20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 22:30   #1763
imposing
Rozeznanie
 
Avatar imposing
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 707
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Dziewczyny, czy prawdą jest plotka, że na egzamin z biochemii nie warto się uczyć niczego innego poza metabolizmem i wszelkimi przemianami które są na slajdach, a można odpuścić sobie białka, z grubsza enzymy, koenzymy, kwasy nukleinowe i inne cuda-wianki?
Czy może któraś z Was poratować jakimiś "dobrymi radami", jak to zaliczyć?! Mam wykłady z prof.Rodz.
imposing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 22:55   #1764
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez imposing Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy prawdą jest plotka, że na egzamin z biochemii nie warto się uczyć niczego innego poza metabolizmem i wszelkimi przemianami które są na slajdach, a można odpuścić sobie białka, z grubsza enzymy, koenzymy, kwasy nukleinowe i inne cuda-wianki?
Czy może któraś z Was poratować jakimiś "dobrymi radami", jak to zaliczyć?! Mam wykłady z prof.Rodz.
Hmmm nie powiedziałabym :/ Nam na poprawie dowaliła coś z enzymów albo kwasów nukleinowych, pytanie oczywiste ale wszyscy skupili się na tych trudniejszych Masz pytania z poprzednich lat, czy podesłać?
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 09:21   #1765
imposing
Rozeznanie
 
Avatar imposing
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 707
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
Hmmm nie powiedziałabym :/ Nam na poprawie dowaliła coś z enzymów albo kwasów nukleinowych, pytanie oczywiste ale wszyscy skupili się na tych trudniejszych Masz pytania z poprzednich lat, czy podesłać?
Kurcze, kiepska sprawa, bo materiału jest od groma, już nie mówiąc o innych atrakcjach w tej sesji

Nie mam niestety, byłabym Ci bardzo wdzięczna podeśle maila na pw
imposing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 14:44   #1766
angaelii
Raczkowanie
 
Avatar angaelii
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 102
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

A ja ponawiam pytanie o koło u dr O. Podobno jest to kwestia przyniesienia mu gazetek i można ściągać do woli. ALE po skopiowaniu treści wykładów materiał ten zajmował mi, hm... straaaasznie dużo Jak to niby zrobić? Bo zanim ja znajdę odpowiedź na dane pytanie, to koło się skończy
angaelii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 14:51   #1767
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez angaelii Pokaż wiadomość
A ja ponawiam pytanie o koło u dr O. Podobno jest to kwestia przyniesienia mu gazetek i można ściągać do woli. ALE po skopiowaniu treści wykładów materiał ten zajmował mi, hm... straaaasznie dużo Jak to niby zrobić? Bo zanim ja znajdę odpowiedź na dane pytanie, to koło się skończy
Nauczyć się rozkładu materiału na kartkach U nas było to kilka kartek A4, jak się je przekładało był szum jak na morzu xD
A co do tych gazetek... To prawda, ale jego to coraz bardziej denerwuje. Bo co roku na każdym przedmiocie każdy rocznik mu tak robi. Na 3 roku jak my coś pisaliśmy to przyszła na moment inna prowadząca i słychać było jak mówi: "Patrz, ile mi przynieśli, kogo ja mam uczyć, wstydziliby się". Także tego... Może miał jakiś gorszy dzień, ale w sumie nie dziwię mu się.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 16:00   #1768
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nauczyć się rozkładu materiału na kartkach U nas było to kilka kartek A4, jak się je przekładało był szum jak na morzu xD
A co do tych gazetek... To prawda, ale jego to coraz bardziej denerwuje. Bo co roku na każdym przedmiocie każdy rocznik mu tak robi. Na 3 roku jak my coś pisaliśmy to przyszła na moment inna prowadząca i słychać było jak mówi: "Patrz, ile mi przynieśli, kogo ja mam uczyć, wstydziliby się". Także tego... Może miał jakiś gorszy dzień, ale w sumie nie dziwię mu się.
też prawda, ale znowu jego opowiadanie na wykładach o niemczech i turystyce w górach zamiast o tym co trzeba też jest słabe mam od niego koło we wtorek, ale piszemy z Gondą więc...
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 16:32   #1769
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
też prawda, ale znowu jego opowiadanie na wykładach o niemczech i turystyce w górach zamiast o tym co trzeba też jest słabe mam od niego koło we wtorek, ale piszemy z Gondą więc...
Koleżanka pisze u niego inżynierkę, jak idzie pokazać pracę to przez 2 godziny nie wychodzi
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 22:24   #1770
em_ade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Dziewczyny, a jak wygląda zaliczenie ćwiczeń u dr Sajdak? Pozwala poprawiać dwa kolokwia na koniec, czy jestem skazana na rozbójnika? Bo mówiła, że będą poprawy, ale nie wiem czy dwa będę mogła.
em_ade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-29 23:19:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.