Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz. 3 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-30, 20:49   #3001
Charlotte1103
Zakorzenienie
 
Avatar Charlotte1103
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ONA/DWR
Wiadomości: 8 954
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

wiem wiem jutro wlasnie sie wybieram do pana profesora przegladam ogolnie tematy z roznych uczelni... moglabym dac jakis z inneg gdyby mi sie spodobal?
__________________
A.
Charlotte1103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:50   #3002
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Charlotte1103 Pokaż wiadomość
wiem wiem jutro wlasnie sie wybieram do pana profesora przegladam ogolnie tematy z roznych uczelni... moglabym dac jakis z inneg gdyby mi sie spodobal?
jeśli tylko prof. zaakceptuje to jasne
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 18:21   #3003
angaelii
Raczkowanie
 
Avatar angaelii
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 102
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się z czymś takim. Podaj co to za książka, zobaczę czy ja będę miała możliwość jej zamówienia.
Juz udało mi się zamowic, ale dziękuję bardzo Chodziło o "Hydrologie ogólna", z której będę miała zaliczenie u Szewrańskiego z ZZW. Mogłabyś ogólnie coś o tym powiedzieć? Bo nie widzi mi się kolokwium z ponad 180 stron hydrologii... Gdzie łatwe to to nie jest.
angaelii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 18:37   #3004
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez angaelii Pokaż wiadomość
Juz udało mi się zamowic, ale dziękuję bardzo Chodziło o "Hydrologie ogólna", z której będę miała zaliczenie u Szewrańskiego z ZZW. Mogłabyś ogólnie coś o tym powiedzieć? Bo nie widzi mi się kolokwium z ponad 180 stron hydrologii... Gdzie łatwe to to nie jest.
Hmm, pan Sz. Nam też dawał do przeczytania książkę na zaliczenie, ale udało mi się wymigać z odpowiedzi u niego, odpowiadałam u św.p. prof. Sasika
Ale nie słyszałam, żeby u Sz. ktoś oblał
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:31   #3005
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Hmm, pan Sz. Nam też dawał do przeczytania książkę na zaliczenie, ale udało mi się wymigać z odpowiedzi u niego, odpowiadałam u św.p. prof. Sasika
Ale nie słyszałam, żeby u Sz. ktoś oblał
ja nie słyszałam żeby ktoś z tego odpowiadał ale może młodsze roczniki niech się wypowiedzą na ten temat
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 21:01   #3006
angaelii
Raczkowanie
 
Avatar angaelii
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 102
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Właśnie nie wiadomo nawet jak do tego podejść... Czy czytać to w ogóle, czy jednak dać sobie spokój, bo przecież 180 stron hydrologii i tak się nie nauczę. Przeczytałam teraz ok 20 a i tak nic z tego nie zapamiętałam
angaelii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 22:11   #3007
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Mnie się wtedy niesamowicie upiekło Chwilę przed odpowiedzią rozmawiałyśmy z koleżanką, czego dałyśmy radę się nauczyć i co umiemy. Gdy Sasik wziął nas na odpytkę kazał nam sobie wzajemnie pytania zadawać, więc wiedziałyśmy o co się pytać
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 15:13   #3008
Charlotte1103
Zakorzenienie
 
Avatar Charlotte1103
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ONA/DWR
Wiadomości: 8 954
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

a mi sie udalo zalatwic promotora i temat
__________________
A.
Charlotte1103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 16:15   #3009
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Hej,
Przepraszam, że się tak wcinam w rozmowę, ale koleżanka zasugerowała mi udanie się do Was po poradę, bo na interesujący mnie temat możecie mieć dużo większą wiedzę niż randomowa wizażanka. Twierdzi też, że nie odgryziecie mi głowy. Założyłam na dziale Dom wątek o segregacji śmieci https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=49235144 w którym poruszyłam kilka niejasnych dla mnie spraw. Gdyby którejś z was się nudziło to zachęcam do przeczytania, odpisania i poniesienia kaganka wiedzy.




Naspamowałam w jeszcze jednym wątku na tym dziale i obiecuję, że to koniec, Viva, nie bij.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 16:24   #3010
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Naspamowałam w jeszcze jednym wątku na tym dziale i obiecuję, że to koniec, Viva, nie bij.

Ale taki cel uświęca środki
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 13:45   #3011
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

TŻ, help help
Marketing - zaliczenie, wystarczy jak nauczę się testu, który bywał wcześniej, prawda?
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 19:11   #3012
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
TŻ, help help
Marketing - zaliczenie, wystarczy jak nauczę się testu, który bywał wcześniej, prawda?
Mniej więcej, ale naucz się go ze zrozumieniem, nie wierz, w przekazywane odpowiedzi, czytaj też pytania dokładnie, bo może pozmieniać parę szczególików. Ale raczej będzie spoko
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 15:19   #3013
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
Mniej więcej, ale naucz się go ze zrozumieniem, nie wierz, w przekazywane odpowiedzi, czytaj też pytania dokładnie, bo może pozmieniać parę szczególików. Ale raczej będzie spoko
dziękuję
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 10:08   #3014
imposing
Rozeznanie
 
Avatar imposing
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 707
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Charlotte1103 Pokaż wiadomość
łeee szkoda bo patrze na zeszloroczne i nie podobaja mi sie tematy osoby u ktorej bym chciala pisac prace
A mogłabyś zdradzić gdzie można znaleźć taką listę tematów z poprzednich lat?
imposing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 17:39   #3015
nuxeo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
UP Wrocław, kierunek biotechnologia

Witam
Jestem tegoroczna absolwentka na studiach kierunku biotechnologia, na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wroclawiu. Mam jednak pewien problem, otoz, nie daje sobie rady z chemia w I semestrze, jako, ze zalezy mi na studiach, staram sie jak moge, ucze sie tego, co jest w skrypcie, tyle, ze na kolokwiach sa zadania o 1000 razy trudniejsze i to nie tylko ja mam takie odczucia. Za soba mam juz drugie kolokwium, z ktorego powinnam uzyskac min. polowe pkt, ale uzyskalam zaledwie dwa, co nie daje mi szans na podejscie do egzaminu w 1 terminie (jest drugi termin, z tym, ze slyszalam, iz trzeba miec 2 zaliczone kolokwia, aby moc podejsc do drugiego terminu).
Slyszalam, ze nie mozna wykupic warunkowego, bo chemia na UP na kierunku biotechnologia ma az 12 pkt. ECTS, jednak nie jestem do konca przekonana, czy jest to prawda. Moze jest ktos tutaj, kto ma wieksze pojecie na ten temat ode mnie i zechcial mi pomoc?
Czy znalazl sie ktos w podobnej sytuacji do mojej?
Jesli nie moglabym zaliczyc i w ogole podejsc do egzaminu, co pozniej? Myslalam o zimowej rekrutacji z tym, ze nie ma kompletnie nic ciekawego. Te studia daja mi konkretnie popalic i w tej chwili mam cos podobnego do depresji, bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji, ze nie zaliczylam przedmiotu, stad taki, w pewnym rodzaju szok. Myslalam takze, zeby za rok isc na Politechnike, podejsc ponownie do matury, bo slyszalam, ze latwiej jest sie utrzymac, tyle, ze szkoda mi roku.
Bardzo prosze o porady, poniewaz jestem w kropce i zupelnie nie wiem co robic
Pozdrawiam!

Edytowane przez nuxeo
Czas edycji: 2014-12-15 o 17:41
nuxeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 11:42   #3016
manusia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 56
Dot.: UP Wrocław, kierunek biotechnologia

mogę Ci powiedzieć na pewno, że jeśli nie zdasz przedmiotu za 12 ects-ów to ten przedmiot możesz robić jeszcze raz za rok, ale nie robisz przedmiotów z drugiego roku dopóki nie zdasz tego zaległego
manusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 01:15   #3017
nuxeo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

No tak, to wiem, tyle, ze szkoda mi roku, szczegolnie na tej samej uczelni
Co myślicie o Politechnice? Sa takze takie zasady jak na UP? Bo słyszałam, ze przynajmniej nie ma tak, ze jeden przedmiot niezdany i koniec studiów.
nuxeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 08:20   #3018
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez nuxeo Pokaż wiadomość
No tak, to wiem, tyle, ze szkoda mi roku, szczegolnie na tej samej uczelni
Co myślicie o Politechnice? Sa takze takie zasady jak na UP? Bo słyszałam, ze przynajmniej nie ma tak, ze jeden przedmiot niezdany i koniec studiów.

Nuxeo, po pierwsze musisz się zastanowić JAKĄ biotechnologię chcesz studiować.Ta na PWr a na UP się różni. Wejdź na strony wydziału PWr i zobacz siatkę przedmiotów. Różnica jest i to spora, więc to pierwsza kwestia. Z tego co wiem to z PWr tak łatwo nie wylecieć znam jeden przypadek który już 7 rok robi inżyniera jasne u nas też tak można, tylko u nas zabulisz 4 albo i więcej razy tyle i większości odechciewa się po 3 nieudanym razie. Po drugie, naprawdę nie ma szans żebyś zdała tę chemię? Jeśli Wasz dziekanat jest "życzliwy dla studentów" to idż i się dowiedz o wszystko.My jesteśmy dobrym źródłem informacji, ale niektóre rzeczy się zmieniają, a nóż widelec tak jest w tym roku. Sprawdź.Masz do tego prawo
Po 3 jeśli naprawdę wiesz że biotechnologia TO JEST TO, i jesteś przekonana do tej na UP to jeśli nic się nie da zrobić to rok to nie wyrok. Znam wiele osób które miały taką sytuację. 1 przedmiot i cały rok. Znalazłay pracę i zakuwały. Potem zdały na spokojnie i stwierdziły że przez ten rok wiele się nauczyły. Życia.
Nie poddawaj się Walcz do końca-warto wiem z doświadczenia na UP Powodzenia
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 13:50   #3019
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Moim zdaniem idać na PWr na biotech strzelisz sobie w kolano, bo tam biotechnologia jest na wydziale chemicznym i chemii jest od cholery
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 12:23   #3020
Charlotte1103
Zakorzenienie
 
Avatar Charlotte1103
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ONA/DWR
Wiadomości: 8 954
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez imposing Pokaż wiadomość
A mogłabyś zdradzić gdzie można znaleźć taką listę tematów z poprzednich lat?
wejdz na strone swojego wydzialu potem w swoj kierunek i tam gdzies powinny byc tematy prac do wyboru, na WPT juz nie ma pousuwali :/
Cytat:
Napisane przez nuxeo Pokaż wiadomość
No tak, to wiem, tyle, ze szkoda mi roku, szczegolnie na tej samej uczelni
Co myślicie o Politechnice? Sa takze takie zasady jak na UP? Bo słyszałam, ze przynajmniej nie ma tak, ze jeden przedmiot niezdany i koniec studiów.
moze nie ma tak ze 1 przedmiot i wylatujesz chyba ze trafisz na przedmiot za 12 ectsow a limit bedziesz miec 10
Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
Moim zdaniem idać na PWr na biotech strzelisz sobie w kolano, bo tam biotechnologia jest na wydziale chemicznym i chemii jest od cholery
bylam na PWr (na wydziale chemicznym) i chemia tam a na UP to dwa rozne swiaty... na UP moze nie jest super latwo ale na PWr jak sobie nie radzisz na UP to nie ma po co isc
__________________
A.
Charlotte1103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 12:30   #3021
sarcastic_
Zakorzenienie
 
Avatar sarcastic_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 6 368
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Charlotte1103 Pokaż wiadomość

moze nie ma tak ze 1 przedmiot i wylatujesz chyba ze trafisz na przedmiot za 12 ectsow a limit bedziesz miec 10
Możesz naprowadzić, gdzie są podane limity ECTS na poszczególne kierunki? Bo przejrzałam chyba już wszystkie możliwe pliki, a informacji nie znalazłam (wydział PT) Znalazłam tylko liczę pkt za poszczególne przedmioty, ale nic poza tym..
__________________
studentka


"I chciałbym mieć dziś już pod nogami pewny grunt.
I żyć z Tobą, być przy Tobie, mieć coś, wiedzieć już."

sarcastic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 19:54   #3022
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez sarcastic_ Pokaż wiadomość
Możesz naprowadzić, gdzie są podane limity ECTS na poszczególne kierunki? Bo przejrzałam chyba już wszystkie możliwe pliki, a informacji nie znalazłam (wydział PT) Znalazłam tylko liczę pkt za poszczególne przedmioty, ale nic poza tym..
Limitów nie ma na kierunki tylko na wydziały. Na stronie mojego wydziału znalazłam informację o tym ile pkt ECTS można stracić, choć trochę się tego naszukałam, także próbuj.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 12:15   #3023
imposing
Rozeznanie
 
Avatar imposing
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 707
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Charlotte1103 Pokaż wiadomość
wejdz na strone swojego wydzialu potem w swoj kierunek i tam gdzies powinny byc tematy prac do wyboru, na WPT juz nie ma pousuwali :/
Dalej są dla WPT dostępne, przejrzałam sobie z ciekawości niestety na moim wydziale (wnoż) nigdzie nie ma list tematów dla nas

No i Wesołych Świąt, pilni studenci ;-)

Edytowane przez imposing
Czas edycji: 2014-12-24 o 12:17
imposing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 18:58   #3024
Ajena
Przyczajenie
 
Avatar Ajena
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

A ja mam jeszcze inną sprawę (wybaczcie, jeżeli nie tutaj). Jestem maturzystką i zastanawiam się nad biologią człowieka (tym nowym kierunkiem) po którym będę miała licencjat i za bardzo nie wiem, co z magisterką lub czystą biologią, a później zrobieniem magistra z biologii człowieka. Nie wiem, co bardziej mi się opłaca i gdzie mogę robić magistra po pierwszej opcji
Proszę o pomoc
__________________
Ajena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 19:12   #3025
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Ajena Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze inną sprawę (wybaczcie, jeżeli nie tutaj). Jestem maturzystką i zastanawiam się nad biologią człowieka (tym nowym kierunkiem) po którym będę miała licencjat i za bardzo nie wiem, co z magisterką lub czystą biologią, a później zrobieniem magistra z biologii człowieka. Nie wiem, co bardziej mi się opłaca i gdzie mogę robić magistra po pierwszej opcji
Proszę o pomoc
Magistra możesz robić gdzie chcesz i z czego chcesz. Trzeba tylko poczytać zasady rekrutacji na II stopień na innych uczelniach. Jedne przyjmują wszystkich na tych samych zasadach, inne mają trochę więcej wymagań dla kandydatów z "obcych" uczelni.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 20:12   #3026
rudaa20
Raczkowanie
 
Avatar rudaa20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 92
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Witajcie

Poszukuję studentów lub absolwentów inżynierii środowiska lub kierunków pokrewnych, którzy udzielą korepetycji z melioracji.
rudaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 18:15   #3027
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez rudaa20 Pokaż wiadomość
Witajcie

Poszukuję studentów lub absolwentów inżynierii środowiska lub kierunków pokrewnych, którzy udzielą korepetycji z melioracji.
Z czym macie problem ?? Ja nie miałam takiego przedmiotu, czyżby to były odwodnienia ?
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 19:20   #3028
larilla
Raczkowanie
 
Avatar larilla
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 56
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Na jakiej zasadzie odbywa się warunek?
1)Chodzi mi o to, co w sytuacji jeśli nie zaliczy się rozbójnika- nie jest się dopuszczanym do sesji, ale można realizować warunek ?
2) Jeśli ma się warunek z chemii to automatycznie blokuje on biochemię, którą będzie się realizować na wyższym semestrze- biochemia też będzie traktowana jako warunek z tego powodu?
__________________
Pole Fitness Academy <3
larilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 00:35   #3029
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez larilla Pokaż wiadomość
Na jakiej zasadzie odbywa się warunek?
1)Chodzi mi o to, co w sytuacji jeśli nie zaliczy się rozbójnika- nie jest się dopuszczanym do sesji, ale można realizować warunek ?
2) Jeśli ma się warunek z chemii to automatycznie blokuje on biochemię, którą będzie się realizować na wyższym semestrze- biochemia też będzie traktowana jako warunek z tego powodu?
1) Niedopuszczenie do sesji = niezaliczenie przedmiotu. No a warunek to wpis warunkowy na następny semestr, pod warunkiem zaliczenia niezaliczonego przedmiotu z niższym rocznikiem. Zatem w opisanej przez Ciebie sytuacji możliwe, a nawet wskazane jest wzięcie warunku.

2) Tutaj nie jestem pewna, u mnie na wydziale przymykano na to oko i można było realizować przedmioty, mimo że nie zaliczyło się przedmiotów do nich wprowadzających. Ale to najlepiej pytaj w dziekanacie.

Pamiętaj, że warunek można wziąć tylko wtedy, jeśli przedmiot lub przedmioty jakie się powtarza nie przekraczają danej sumy punktów ECTS.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 09:26   #3030
rudaa20
Raczkowanie
 
Avatar rudaa20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 92
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Z czym macie problem ?? Ja nie miałam takiego przedmiotu, czyżby to były odwodnienia ?
Ja studiuje gp i mam taki przedmiot jak planowanie infrastruktury technicznej i muszę zrobić na mapie projekt melioracyjny polegający na wykonaniu przy rzece rowu głównego i kilka małych rowów dopływających . Wszystko ma być zrobione tylko po jednej stronie rzeki. Facet mówił że inżynieria środowiska robi trochę więcej niż my, więc pomyślałam że dobrze by było znaleźć kogoś z takiego kierunku
rudaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-29 23:19:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.