"bóle kości ogonowej" zamiast krzyza??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-16, 09:16   #1
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613

"bóle kości ogonowej" zamiast krzyza???


zastanwiam sie czy jest taka mozliwosc...

bylam teraz w szpitalu z zagrozeniem przedwczesnego porodu... mam maxymalnie skrocona szyjke.. rozwarcie na jeden palec i poobnizane wszystko do porodu tak twierdza lekaze....

podczas pobytu w szpitalu zaczela bolec mnie kosc ogonowa tak mi sie przynajmniej wydaje... ale sadzilam ze to od lezenia i szpitalnego niewygodnego lozka od szpitala minely 3 dni a mnie to boli i boli.... nie moge stac, lezec, ruszac sie rycze w nocy z bolu....

zadziwiajace jest to ze bol spojenia lonowego minal ja reka odjal a boli mnie "tam" ze dotknac sie nie moge.... nagle bol minal i czulam duzy nacisk w krzyzu jak by ktos mi tone polozyl na krzyz.... i nagle krzyz zniknal a znow pojawila sie niby ta kosc ogonowa....

zastanwiam sie czy to moze byc objaw porodu?? tym bardziej ze learze stwierdzili u mnie mozliwy porod w kazdej chwili....

zawsze sie mowi o bolu w krzyzu ale kosc ogonowa tak nagle???
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 09:35   #2
Ania P10
Raczkowanie
 
Avatar Ania P10
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: "bóle kości ogonowej" zamiast krzyza???

Rey, w którym jesteś tygodniu ? Ja jestem w 15 i tez mnie boli kość ogonowa, nie miałam pojęcia, że to może mieć taki poważny związek z ciążą, pomyslałam, że kolejna dziwna przypadłośc ciążowa, nawet nie mówiłam o tym lekarzowi.
Ania P10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:05   #3
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: "bóle kości ogonowej" zamiast krzyza???

Cytat:
Napisane przez Ania P10 Pokaż wiadomość
Rey, w którym jesteś tygodniu ? Ja jestem w 15 i tez mnie boli kość ogonowa, nie miałam pojęcia, że to może mieć taki poważny związek z ciążą, pomyslałam, że kolejna dziwna przypadłośc ciążowa, nawet nie mówiłam o tym lekarzowi.
ja jestem w 21 tygodniu i rowniez dokucza mi kosc ogonowa, glownie od siedzenia, ale gdy znowu leze ruszyc sie nie moge bo mi dokuczaja ledzwia.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 06:54   #4
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: "bóle kości ogonowej" zamiast krzyza???

no to ja juz wiem ze moj bol kosci ogonwej to efekt ucisku przypara malej glowy boshe.... o czyms takim to jeszcze nie slyszalam... mala juz szykuje sie do wyjscia i uciska wszystko w dole kurcze mogls by sie zdecydowac czy opuszcza lokal czy nie bo te bole sa straszne
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 09:12   #5
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: "bóle kości ogonowej" zamiast krzyza???

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
no to ja juz wiem ze moj bol kosci ogonwej to efekt ucisku przypara malej glowy boshe.... o czyms takim to jeszcze nie slyszalam... mala juz szykuje sie do wyjscia i uciska wszystko w dole kurcze mogls by sie zdecydowac czy opuszcza lokal czy nie bo te bole sa straszne

z tego co ja zrozumialam jestes juz ku koncowce ciazy.
ostatnie dni ciazy sa straszne bo masz faktycznie wrazenie jakby dzidzius juz mial wychodzic na swiat. dzidzius juz uciska ci na wszystko ja nawet siku juz nie moglam zrobic bo wrazenie bylo jakby mnie skurcz lapal i bol niebyl zbyt przyjemny. po czym ja poznalam ze lada chwila dzidzius bedzie sie rodzil? przy rannej kapieli pojawila sie krew to tzw czop sie uwolnil i za 2 dni zostalam mama.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 09:24   #6
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: "bóle kości ogonowej" zamiast krzyza???

bochema oj ja juz bym chciala sie rzodwoic co prawda 3 tyg mi zostaly do konca ale lekarz dalej mi 2 tyg max... dlatego ze juz gotowe wszystko do porodu zostaje tylko czekac... ale sam powiedzial ze moge rodzic dzidzia gotowa i nic jej nie bedzie ...

a koncowka jest okropna mam juz dosyc .. ta mkosc ogonowa to koszmar jak mala sie tam wkreca to boli jak cholera... do tego muli zoladek cos brrrr ja ciekawa jestem kiedy nadejdzie ten moment

to ja bede wyczekiwac czopa
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 11:05   #7
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: "bóle kości ogonowej" zamiast krzyza???

Ray współczuję Ci ogromnie, ja co prawda jestem 18-tym tygodniu ciąży, ale czasem też mam takie napadowe bóle kości ogonowej i wcale nie muszę długo siedzieć na czymś twardym, po prostu boli, że ciężko wstać. Życzę Ci szybkiego i jak najmniej bolesnego rozwiązania. A mężuś już Ci wrócił? Podczytuję Was mamusie marcowo-kwietniowe
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 11:24   #8
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: "bóle kości ogonowej" zamiast krzyza???

kasiulka wrocil i za 2 tyg znow leci to niech mala wychodzi juz co by tate zobaczyla
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 11:58   #9
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: "bóle kości ogonowej" zamiast krzyza???

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
bochema oj ja juz bym chciala sie rzodwoic co prawda 3 tyg mi zostaly do konca ale lekarz dalej mi 2 tyg max... dlatego ze juz gotowe wszystko do porodu zostaje tylko czekac... ale sam powiedzial ze moge rodzic dzidzia gotowa i nic jej nie bedzie ...

a koncowka jest okropna mam juz dosyc .. ta mkosc ogonowa to koszmar jak mala sie tam wkreca to boli jak cholera... do tego muli zoladek cos brrrr ja ciekawa jestem kiedy nadejdzie ten moment

to ja bede wyczekiwac czopa
moje bole porodowe wygladaly jak normalne bole w krzyzu nadchodzily takimi falami, ale caly dzien przelazilam w szpitalu na korytazu i nie bylo tak strasznie tylko lekarz mnie co jakis czas wolal i na po godzinie 21:00 zostalam mama. a ta kosc ogonowa w koncowych dniach ciazy jest straszna bez wzgledu czy sie stoi czy sie lezy.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:55   #10
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: "bóle kości ogonowej" zamiast krzyza???

Ray miałam bóle kości ogonowej ok 7 mies, wtedy już miałam też skróconą szyjkę jeśli dobrze pamiętam wtedy mniej niż 1 cm i rozwarcie. Byłam wtedy w szpitalu i dostawałam leki.
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.