Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-15, 18:19   #1621
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jeszcze jedno małe pytanko i już nie offtopuję: czy dry-flo wysusza albo podkreśla suche skórki?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 19:26   #1622
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno małe pytanko i już nie offtopuję: czy dry-flo wysusza albo podkreśla suche skórki?
Nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, chyba, że się jej naładuje tyle, że się takie białe gruki robią...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 19:30   #1623
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
... Bo jak już wcześniej mówiłam ja chcę taka cerę WYPRACOWAĆ, bo jestem typem zima - Cyganka więc raczej ciemne mam całe ciało. I dlatego chce je całe rozjaśnić.
A ludzie na solarium chodzą, samoopalaczami się smarują, żeby mieć śniadą karnację...
Nie wiem czemu chcesz się na siłę zmieniać, jeśli masz naturalnie ciemniejszą skórę? Mi na tych dwóch zdjęciach bardziej podobasz się w wersji PRZED (tak "śródziemnomorsko").. .
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 19:34   #1624
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wiecie co, moze komus tu podpadne
ale spalanie sie na "solce" na kurczaka z rozna, czy chodzenie z doslownie maska białego tynku na facjacie udajac gejszę (gdy ma sie reszte ciala naturalnie poprostu ciemniejsza) uwazam za taki sam obciach.
Przegecie w jedna i druga strone jest poprostu beee....
ja mam ten komfort i jestem ogolnie jasna.
Mogalbym byc jasniejsza....ale lubie siebia taka i juz. A biadolice aktorki,modelki i wizazanki chetnie popodziwiam
Nie ma co na chama zmieniac natury wg mnie.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 19:42   #1625
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Gorzej jak komuś się taka skóra ciemniejsza nie podoba. Nie akceptowałam siebie. W lato wyglądałam wg mnie okropnie. Poza tym, osoby z jasną cerą są według mnie ładniejsze, szlachetniejsze, wydają się wrażliwsze.
A zjedźcie mnie, proszę bardzo
Podoba mi się jasna cera i kropka.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 19:46   #1626
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja mam raczej jasną karnację, choć do takiej pięknej bladości jak Wasze mi daleko Z chęcią rozjaśniłabym cerę o parę tonów. Oczywiście nie mówię o wybielaniu a'la Michael Jackson, bo to inna historia
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 19:46   #1627
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Gorzej jak komuś się taka skóra ciemniejsza nie podoba. Nie akceptowałam siebie. W lato wyglądałam wg mnie okropnie. Poza tym, osoby z jasną cerą są według mnie ładniejsze, szlachetniejsze, wydają się wrażliwsze.
A zjedźcie mnie, proszę bardzo
Podoba mi się jasna cera i kropka.
a czy ja napisalam ze mi sie nie podoba ? Sama mam jasna, blada moze nie, ale jasna to dobre okreslenie. Niewiem.czemu ktos ma Cie zjechac za wlasne zdanie...
Pisze o tym, zeby nie zrobic z siebie karykatury.
Sama kiedys tak bardzo polubilam jasna cere ze niezauwazylam za jasnego podkladu na buzi..ktory wygladal smiesznie. Teraz juz to wiem
Tak samo smiesznie jak zbyt ciemny podklad.
Dla mnie "solka" tez jest ble,fuj i nigdy tam nie bylam.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 19:54   #1628
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Wiecie co, moze komus tu podpadne
ale spalanie sie na "solce" na kurczaka z rozna, czy chodzenie z doslownie maska białego tynku na facjacie udajac gejszę (gdy ma sie reszte ciala naturalnie poprostu ciemniejsza) uwazam za taki sam obciach.
Przegecie w jedna i druga strone jest poprostu beee....
ja mam ten komfort i jestem ogolnie jasna.
Mogalbym byc jasniejsza....ale lubie siebia taka i juz. A biadolice aktorki,modelki i wizazanki chetnie popodziwiam
Nie ma co na chama zmieniac natury wg mnie.
Mądrze gada.
I uważam, że tak jak mówi Ishikawa, nie ma co z Cyganki- Śnieżkę robić czy też na odwót.

Ja, naturalny bledzioch (mam to po tacie), kiedyś na siłę się opalałam (było się głupim, było). Skóra mi się wysuszała, piegi wyłaziły milionami, a i tak nie wyglądało to naturalnie. Teraz, nawet nie muszę się smarować superfiltrami ani wybielać, wiem, że moja skóra będzie biała jak mleko, choćby mi się to nie podobało. I na mnie to wygląda normalnie, naturalnie. U mnie, jak mam nieopaloną skórę, to paradoksalnie wygląda ładniej i ma zdrowszy koloryt, nie jestem niezdrowo blada, tylko naturalnie biała.

I wiecie co - to do wiadomości tych, które chcą się wybielać- powiem wam, że moja mama (nie mam z jej genów chyba niczego), która jest typową Zimą południową, z bardzo ciemną karnacją (ludzie często myśleli, że jest Włoszką albo Hiszpanką) zawsze bardzo mi się podobała i jej zazdrościłam. Z tym, że gdy mama unika słońca, jej skóra przybiera szary, ziemisty odcień, gdy natomiast normalnie przebywa w lecie na powietrzu, bez wielkiego opalania, ma śliczny oliwkowy kolor, wygląda zdrowiej i ładniej.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2009-11-15 o 19:57
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 20:15   #1629
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tak, wiem, macie rację. Jednak ja bronię się przed ciemną skórą rękami i nogami, a jak ktoś mi mówi, że byłam kiedyś "fajnie opalona" to się wściekam, nie wiem sama czemu.
Jestem przyzwyczajona, że ktoś komentuje moje własne zdanie, nie chodzi tu o wizaż tylko ogólnie, a szczególnie jeśli chodzi o kwestie jasnej cery, pewnie dlatego tak zareagowałam.
Ja jednak myślę, że jeśli ktoś ma taką"polską" ciemną skóre, czyli nie wygląda jak włoszka czy hiszpanka (ciemna karnacja cały rok, ciemne oczy, czarne włosy), a w zime przybiera bardziej bladego odcienia, ma ciemne włosy może ładnie sobie wybielić skóre i wygląda ładnie, korzystnie, a bladość ładnie kontrastruje z włosami, do czego i ja dąże.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 21:14   #1630
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuje dziewczynki za odpowiedzi spróbuje juvitu i acne dermu ( bo jednak moja twarz jest trądzikowa ;( i to mnie boli chciałabym mieć gładką białą skórkę, a nie biała z czerwonymi krostami i plamami. Teraz stosuję na noc Effackar K, może coś pomoże, oprócz tego tonik ogórkowy ( podobno też wybiela), mleko używałam , ale powiem wam , że na trądzik nie działa, na cerę ... hmmm nie pamiętam chyba znów spróbuję.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 21:37   #1631
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
A ludzie na solarium chodzą, samoopalaczami się smarują, żeby mieć śniadą karnację...
Nie wiem czemu chcesz się na siłę zmieniać, jeśli masz naturalnie ciemniejszą skórę? Mi na tych dwóch zdjęciach bardziej podobasz się w wersji PRZED (tak "śródziemnomorsko").. .
Dziękuję Jednak jak zawsze jest jedno ALE. Ja nie chcę ( bo wiem, że to by wyglądało głupio i nienaturalnie poza tym nigdy do czegoś takiego nie dojdzie) osiągnąć efekty a'la Dita albo " ta ruda z "czarodziejek" ( chociaż strasznie mi się to podoba)

Ja chcę tylko rozjaśnić skórę, aby miała ten najjaśniejszy z możliwych ( a zatem naturalnych) dla mnie kolor skóry. Mój wyznacznik to skóra pod brwiami, tam, gdzie wyrywam włoski i gdzie nigdy nie było opalane. Jest mały kontrast. A ta skóra jest właśnie taka blada, więc myślę, że nie będzie to efekt " gejszy na siłę". Poza tym do tej pory zawsze się opalałam, był nawet taki rok, że się spaliłam niechcący praktycznie na brązowo ( zawsze latem, nigdy na solarium) i to raczej też nie był mój naturalny odcień. Chcę po prostu pozbyć się śladów wieloletniego opalania. Kiedy już to nastąpi nie będę już rozjaśniać, tylko smarować filtrem, żeby praca nie poszła na marne i to wszystko.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 21:53   #1632
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Dziękuję Jednak jak zawsze jest jedno ALE. Ja nie chcę ( bo wiem, że to by wyglądało głupio i nienaturalnie poza tym nigdy do czegoś takiego nie dojdzie) osiągnąć efekty a'la Dita albo " ta ruda z "czarodziejek" ( chociaż strasznie mi się to podoba)

Ja chcę tylko rozjaśnić skórę, aby miała ten najjaśniejszy z możliwych ( a zatem naturalnych) dla mnie kolor skóry. Mój wyznacznik to skóra pod brwiami, tam, gdzie wyrywam włoski i gdzie nigdy nie było opalane. Jest mały kontrast. A ta skóra jest właśnie taka blada, więc myślę, że nie będzie to efekt " gejszy na siłę". Poza tym do tej pory zawsze się opalałam, był nawet taki rok, że się spaliłam niechcący praktycznie na brązowo ( zawsze latem, nigdy na solarium) i to raczej też nie był mój naturalny odcień. Chcę po prostu pozbyć się śladów wieloletniego opalania. Kiedy już to nastąpi nie będę już rozjaśniać, tylko smarować filtrem, żeby praca nie poszła na marne i to wszystko.
Skoro tak podziwiam determinację , życzę sukcesu i podziwiam urodę bo masz piekne rysy, boskie włosy.
Ja jestem blada, ale w paru makijażach eksperymentowałam dla zabawy- i stara cyganka i inne klimaty są, ale najlepiej i ZAWSZE czuję się pale tres pale.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 21:58   #1633
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
...Ja jednak myślę, że jeśli ktoś ma taką"polską" ciemną skóre, czyli nie wygląda jak włoszka czy hiszpanka (ciemna karnacja cały rok, ciemne oczy, czarne włosy), a w zime przybiera bardziej bladego odcienia, ma ciemne włosy może ładnie sobie wybielić skóre i wygląda ładnie, korzystnie, a bladość ładnie kontrastruje z włosami, do czego i ja dąże.

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość

...Ja chcę tylko rozjaśnić skórę, aby miała ten najjaśniejszy z możliwych ( a zatem naturalnych) dla mnie kolor skóry....
....Chcę po prostu pozbyć się śladów wieloletniego opalania. Kiedy już to nastąpi nie będę już rozjaśniać, tylko smarować filtrem, żeby praca nie poszła na marne i to wszystko.
Moja odpowiedź dla Wilczex i Illegale:

Rozumiem. Same musicie osądzić jak wyglądacie ładniej .
Ja tylko mogę powiedzieć co zaobserwowałam. Mam nadzieję więc że uda Wam się osiągnąć to co chcecie.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-15, 22:11   #1634
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nawet jeśli efekty okażą się porażką raczej nie będzie trudno wrócić do poprzedniego stanu skóry Tak samo jak zrobiłam z kolorem włosów. Przefarbowałam na kolor który zawsze chciałam mieć i ... okazuje się, ze poszarza mnie, w ogóle mi nie pasuje i za 2 tygodnie ruszam do fryzjerk się ratować

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
masz piekne rysy, boskie włosy.
Dziękuję A nad włosami jeszcze będę musiała trochę popracować
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 11:01   #1635
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kurczę Wczoraj posmarowałam cerę sokiem z cytryny +woda i nie mogłam wytrzymać Jeszcze nigdy chyba tak nie piekło. MOże dlatego,że mam wrażliwą cere szczególnie teraz gdy jest zimno mam w niektórych miejscach na twarzy taki suche plamki ... Nie wytrzymałam i zmyłam .
Dzisiaj chyba jeszcze raz spróbuje i tym razem powstrzymam się od zmywania...
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 12:13   #1636
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dzięki dziewczyny za odpowiedzi! ; )
Ja też w sumie nie popieram wybielania się na siłę ale to doskonale rozumiem. Na szczęście z natury jestem biała ale gdybym była normalna lub ciemniejsza to też bym chyba się starała rozjaśnić...
Nancy nic na siłę, tez mam wrażliwą skórę i gdy kiedyś posmarowałam się samą cytryną bez rozcieńczania strasznie mnie piekło ale nie starłam i przez kilka dni miałam czerwoną, podrażnioną buzię. Lepiej chyba będzie jak dasz więcej wody i mniej cytryny...
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 12:49   #1637
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez pazoorecek Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi! ; )
Ja też w sumie nie popieram wybielania się na siłę ale to doskonale rozumiem. Na szczęście z natury jestem biała ale gdybym była normalna lub ciemniejsza to też bym chyba się starała rozjaśnić...
Nancy nic na siłę, tez mam wrażliwą skórę i gdy kiedyś posmarowałam się samą cytryną bez rozcieńczania strasznie mnie piekło ale nie starłam i przez kilka dni miałam czerwoną, podrażnioną buzię. Lepiej chyba będzie jak dasz więcej wody i mniej cytryny...
o matko bosko, a po co Wy się cytryną smarujecie?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 13:32   #1638
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Nancy, a Domestosa probowalas? przy okazji ponoc zabija wirusy grypy... ZART ofkorz.

Mysle, ze moze swiezy ogorek dalby lepszy efekt,niz cytryna ?

Sie poświecacie dziewczyny...no, troche zazdroszcze determinacji, przydalaby mi sie w innych kwestiach heh...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 15:45   #1639
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Żadne poświęcenie - do zwykłego balsamu dodać kilka kropel Juvitu. I tak się smaruję i tak
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 15:47   #1640
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Żadne poświęcenie - do zwykłego balsamu dodać kilka kropel Juvitu. I tak się smaruję i tak
chodzilo mi o ta cytryne


Kiedys uzywalam toniku Soraya (i byl b. dobry wg mnie) cytryna+ogorek. Mialam wrazenie ze cera jest po nim bardziej promienna (jasniejsza to moze za duze słowo) ten o:
http://www.vitanea.pl/product/detail...na-ogorek.html
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:17   #1641
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam. Słuchajcie, widzę że parę osób wspomina o kwasach. Miałyście po nich spektakularne efekty? A jeśli tak to po jakim czasie? Bo ja już kończę butelkę toniku AHA/BHA 10% i efekty są zerowe. zaróno na twarzy, jak i na rękach, na których mi najbardziej zależało bo brakuje im trochę do szczelnie chronionych nóg. I teraz nie wiem... czy to nie dla mnie... czy kupować anstępną butelkę?
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:29   #1642
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

no czego się nie robi dla ładnej cery ;P
Ogórka próbowałam ,nawet przez jakiś czas regularnie robiłam okładu i nic nie dało.
A z tą cytryną to już wcześniej próbowałam i było ok-to zniesienia ;P
Dzisiaj dodam o wiele więcej wody niż zwykle i zrobie drugie podejście ;P
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:32   #1643
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jeśli chodzi o mnie, odpowiedź znajdziesz kilka postów wyżej

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:33   #1644
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja bym chciała zlikwidować opaleniznę Wtedy będzie super. Pod warunkiem że wyleczę trądzik...

Przez całe wakacje unikałam słońca jak mogłam a i tak się opaliłam
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:38   #1645
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Nancy, a Domestosa probowalas? przy okazji ponoc zabija wirusy grypy... ZART ofkorz.

Mysle, ze moze swiezy ogorek dalby lepszy efekt,niz cytryna ?

Sie poświecacie dziewczyny...no, troche zazdroszcze determinacji, przydalaby mi sie w innych kwestiach heh...
Tak, przy Was czuje się totalnym leniem...
Ja zawsze miałam problem czym pomalować taką bladą twarz(teraz mniejszy, bo faktycznie minerały mają dobre odcienie), że nigdy nie myślałam o tym zeby się wybielać. Szczerze mówiąc wtedy bym już chyba wyglądała na chorą
No ale ponieważ nigdy nie znałam kogoś kto byłby bledszy ode mnie, to poziom bladości mi wystarcza
Poza tym zgadzam się z przedmówczyniami, nie warto przeginać w drugą stronę... chociaż jestem fanką bladości, to przecież ludzie z ciemną skórą też czasem są ładni
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:47   #1646
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Tak, przy Was czuje się totalnym leniem...
Ja zawsze miałam problem czym pomalować taką bladą twarz(teraz mniejszy, bo faktycznie minerały mają dobre odcienie), że nigdy nie myślałam o tym zeby się wybielać. Szczerze mówiąc wtedy bym już chyba wyglądała na chorą
No ale ponieważ nigdy nie znałam kogoś kto byłby bledszy ode mnie, to poziom bladości mi wystarcza
Poza tym zgadzam się z przedmówczyniami, nie warto przeginać w drugą stronę... chociaż jestem fanką bladości, to przecież ludzie z ciemną skórą też czasem są ładni
No, czasem

Pewnie, natura przede wszystkim
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 19:04   #1647
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, gdzie mogę znaleźć jakieś info o przemywaniu twarzy mlekiem? głowę daję, że gdzieś coś było, a teraz nie mogę odszukać...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 19:20   #1648
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie mogę znaleźć jakieś info o przemywaniu twarzy mlekiem? głowę daję, że gdzieś coś było, a teraz nie mogę odszukać...
Moze w temacie na kosmetyczce Sposoby Japonek na piekna cere ? Tez mi sie wydaje,ze cos czytalam...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 19:21   #1649
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja także mam bladą z natury cerę i nigdy jakoś na siłę się nie opalałam (wyłączając przypadki spontanicznego opalenia na plaży "ze wszystkimi"), ale kurcze teraz nadchodzi wielkimi krokami moja studniówka, a ja w każdej sukience wyglądam jak trup z mdłościami. Zaczynam mieć wątpliwości i zerkać w stronę solarium.
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 19:23   #1650
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mam! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=mleko
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.