Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 18:15   #2251
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
heh, mój raz do mnie wystartował "kurde, przez chwile myslalem że nie żyjesz" ehhh myslalam ze udusze

hm.. ale jednak nie za biały?:P nie utworzy maski?
hahaha no widzisz.. takie nasze życie
a co do kryolanu .. no jest za bialy, to taka mleczna biel ...ale mieszam go z moim Vichy Normateint(na niedoskonałości) i wtedy barwa jest cudowna (strasznie ekonomiczny sposób) ^^

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
cudowny. dorwalas na allegro?
Taak, jest nigdzie nie mogłam znaleźć, aż w końcu.. jeden faciu na allegro miał kupiłam u użytkownika "ag-sklep " tu juz linka przesyłam
http://www.allegro.pl/item888605922_...olan_9130.html
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:17   #2252
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Ja polecam korektory everyday minerals, choc nie wiem czy tego typu kosemtyki Cie interesują Zawsze stosuje sunlight pod oczy, jest zolty wiec potem na to delikatnie nakladam podklad (w moim przypadku ivory). Po skonczeniu calego makijazu oczu, delikatnie poprawiam korektorem intensive fair.
Ze "zwyklych" sklepowych korektorów nic nie polece, bo kazda moja próba konczyla sie niepowodzeniem - albo za ciemny, albo niedostatecznie kryl, albo sie walkowal itd Z sincami walczylam przez lata, a teraz juz nawet zapominam ze je mam
Myślałam nad minerałami, ale jakoś chyba za leniwa jestem na nie-trzeba najpierw zamawiac próbki, szukać koloru, firmy, rodzaju krycia no i nie jestem przeknana do sypkiej formy korektora...Wiem, że mineraly sa najlepsze dla skóry, alem moja jest raczej bezproblemowa, a poza tym lubie miec kosmetyki, ktorymi szybciutko sie pomaluje, np. rano-wtedy korektorek po oczy, puderek i gotowe A z minerałami trzeba się troche pocackać jednak...Ale takie moje zdanie, dzieki za odp.
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 20:49   #2253
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Do mnie dziś przybył ten zupełnie biały prasowany puder StarGazer Jest wspaniały. Jak nałożyłam puszkiem, to twarz miałam jak u gejszy - więc do jakiejś sesji fotograficznej super. A jak nałożyłam odrobinkę pędzlem, to dał śliczny, porcelanowy efekt
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 23:11   #2254
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Czy do zielonych oczu będzie pasował makijaż w odcieniach granatu/kobaltu/chabru? Spodobał mi się odcień taki jak ma dziewczyna na zdjęciach (btw użytkowniczka Eily311 na youtube - ślicznie maluje polecam!), ale nie jestem pewna czy to rzeczywiście "mój" kolor...
Tak czy siak nie mam pojęcia gdzie mogłabym dorwać cień w tak intensywnym kolorze... pigmenty m.a.c? Tylko który?
Jedyną rzeczą, której jestem pewna to to, że super będzie odbijać na jasnej buzi
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 00:17   #2255
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Czy do zielonych oczu będzie pasował makijaż w odcieniach granatu/kobaltu/chabru? Spodobał mi się odcień taki jak ma dziewczyna na zdjęciach (btw użytkowniczka Eily311 na youtube - ślicznie maluje polecam!), ale nie jestem pewna czy to rzeczywiście "mój" kolor...
Tak czy siak nie mam pojęcia gdzie mogłabym dorwać cień w tak intensywnym kolorze... pigmenty m.a.c? Tylko który?
Jedyną rzeczą, której jestem pewna to to, że super będzie odbijać na jasnej buzi
poszukaj w Inglocie albo w minerałkach

moim zdaniem zawsze dopasuje się odpowiedni kolor pod tęczówkę
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:27   #2256
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

OK, poszłam za radą Lemirki i znalazłam piękny odcień niebieskiego, ale czy te mineralne jakoś nie blakną? Bo mam głupie wrażenie, że skoro takie delikatne i mineralne, to nie osiągnę "dramatycznego" efektu i że tylko w pudełeczku takie są wow

W ogóle pragnę Was poinformować, że na allegro pojawił się korektor z Maybelline w musie, ale tylko w odcieniach 02 i 04

EDIT: Przypomniało mi się, że miałam zapytać o filtry... Szukam czegoś dobrego na twarz i ciało - trzeba się przygotować na atak wiosennego słońca, tym bardziej, że mam jakieś uczulenie na słońce i gdy tylko posiedzę troszkę na promieniach, momentalnie dostaję czerwonej, swędzącej wysypki na rękach, nogach itp... !
Mam na oku propozycje Pharmaceris (Screen Sensilium), Biodermy (Photoderm AKN MAT SPF40) i Avene ten z pompką... ale to wszystko do twarzy. A ciało?

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-01-20 o 11:19
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 11:10   #2257
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
OK, poszłam za radą Lemirki i znalazłam piękny odcień niebieskiego, ale czy te mineralne jakoś nie blakną? Bo mam głupie wrażenie, że skoro takie delikatne i mineralne, to nie osiągnę "dramatycznego" efektu i że tylko w pudełeczku takie są wow

W ogóle pragnę Was poinformować, że na allegro pojawił się korektor z Maybelline w musie, ale tylko w odcieniach 02 i 04
żeby zachowały taki WOW efekt trzeba je nałożyć na bazę ciemną np
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 12:26   #2258
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Na wstępie chciałabym się przywitać. A więc (wiem tak się zdania nie zaczyna) witam Was wszystkie bladolice…wampirzyce.
Też zostałam obdarzona tym skarbem, jakim jest jasna skóra i jestem z tego dumna. Moja bliższa rodzina już w zasadzie nie zwraca na to uwagi czasem tylko, gdy jestem po chorobie pada stwierdzenie, że wyglądam jeszcze blado, ale są osoby, które mówią „opalaj się skóra będzie wyglądać ładniej jak nabierze kolorku” albo „pij soki marchwiowe”. Wkurza mnie to niemiłosiernie.

A teraz dojdźmy do sedna sprawy. Moja cera jest lekko różowawa na policzkach i nosie (szczególnie po jakiejś godzince egzystowania po przebudzeniu się). Gdzieś na początku wątku czytałam, że jasny blond wydobywa róż z twarzy. Planuję, więc trochę przyciemnić włosy.
Mam ciemna oprawę oczu (czarne rzęsy i czarne brwi) i szaroniebieskie oczy. Myślicie, że z tym lekkim przyciemnianiem o dobry pomysł.

PS. W styczniowym świecie zdrowia czytałam że fioletowe cienie odradza się blondynkom bo wydobywają bladość, czyli mam rozumieć że trzeba nie słuchać tych rad ?
Layane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:57   #2259
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam nowe koleżanki

* Raboussamai * podobno Inglot ma dobrze napigmentowane cienie, co do filtrów to polecam Iwostin krem intensywnie nawilżający z witaminami i filtrem 20 używam go przez cały rok
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:19   #2260
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Raboussamai ja również mam uczulenie na słońce:<, a do ciała używam tego.

A co do mineralnych cieni wcale nie są takie słabo napigmentowane
Możesz zerknąć na bloga wizażanki - Cathy http://mineralnekosmetyki.blogspot.com/
w poście z 17 stycznia jest zamieszczony makijaż minerałkowy w bardzo wyraźnych kolorkach, wydaje mi się, że kolorki te bardzo ładnie się prezentują
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:27   #2261
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Layane Pokaż wiadomość
A teraz dojdźmy do sedna sprawy. Moja cera jest lekko różowawa na policzkach i nosie (szczególnie po jakiejś godzince egzystowania po przebudzeniu się). Gdzieś na początku wątku czytałam, że jasny blond wydobywa róż z twarzy. Planuję, więc trochę przyciemnić włosy.
Mam ciemna oprawę oczu (czarne rzęsy i czarne brwi) i szaroniebieskie oczy. Myślicie, że z tym lekkim przyciemnianiem o dobry pomysł.
Zawsze mozesz sprobowac z szamponetka Ja tez mam rozowawa skore na policzkach i w tej sprawie bardzo pomocny jest polozony pod podklad korektor mint z EDM http://www.everydayminerals.com/stor...corrector.html. Na poczatku ciezko jest go nalozyc bez efektu marsjanina, ale po dojsciu do wprawy to

Cytat:
Napisane przez Layane Pokaż wiadomość
PS. W styczniowym świecie zdrowia czytałam że fioletowe cienie odradza się blondynkom bo wydobywają bladość, czyli mam rozumieć że trzeba nie słuchać tych rad ?
Ja tez blondas jestem i uwielbiam wszelkiego rodzaju fioletowe i granatowe cienie do oczu, rzeczywiscie slicznie wydobywaja i podkreslaja bladosc
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 13:48   #2262
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Woda sodowa, a mint'em oprószasz całą twarz czy raczej miejscowo jak korektor? ;>
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 13:56   #2263
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
OK, poszłam za radą Lemirki i znalazłam piękny odcień niebieskiego, ale czy te mineralne jakoś nie blakną? Bo mam głupie wrażenie, że skoro takie delikatne i mineralne, to nie osiągnę "dramatycznego" efektu i że tylko w pudełeczku takie są wow

W ogóle pragnę Was poinformować, że na allegro pojawił się korektor z Maybelline w musie, ale tylko w odcieniach 02 i 04

EDIT: Przypomniało mi się, że miałam zapytać o filtry... Szukam czegoś dobrego na twarz i ciało - trzeba się przygotować na atak wiosennego słońca, tym bardziej, że mam jakieś uczulenie na słońce i gdy tylko posiedzę troszkę na promieniach, momentalnie dostaję czerwonej, swędzącej wysypki na rękach, nogach itp... !
Mam na oku propozycje Pharmaceris (Screen Sensilium), Biodermy (Photoderm AKN MAT SPF40) i Avene ten z pompką... ale to wszystko do twarzy. A ciało?
hm ja używam filtu Lirene "family" SPF50, kosztuje jakoś 21zł i jestem z niego zadowolona a z Pharmaceris chcę sobie kupić wybielający krem..bo twarz mam ciemniejszą od ciała,co mnie.. irtuje xD https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ybielajacy.htm
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:35   #2264
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Witam nowe koleżanki

* Raboussamai * podobno Inglot ma dobrze napigmentowane cienie, co do filtrów to polecam Iwostin krem intensywnie nawilżający z witaminami i filtrem 20 używam go przez cały rok
Dzięki za info! Za Iwostinem na pewno się rozejrzę, ale minimum SPF30 Czuję, że tyle potrzebuję

Saya wowww... ten niebieski i rzeczywiście ładnie wyglądają minerałki na powiekach Wezmę sobie ten, który znalazłam na allegro

Klariss też od jakiegoś czasu się szykuję na ten krem z Pharmaceris, ale póki co muszę przystopować, bo jeszcze czekam na 2 inne wybielające Zastanawiałam się też nad zestawem z Flos-Lek, White & Beauty - krem nawilżający i tonik...

I znowu wydatki
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:51   #2265
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
hm ja używam filtu Lirene "family" SPF50, kosztuje jakoś 21zł i jestem z niego zadowolona a z Pharmaceris chcę sobie kupić wybielający krem..bo twarz mam ciemniejszą od ciała,co mnie.. irtuje xD https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ybielajacy.htm
tez uzywam tego filtra tyle ze do twarzy.. i jestem tak sobie zadowolona. musze obejrzec sie za avenkami masz ciemniejsza twarz, a ja ramiona.. tak mnie to denerwuje pamiatka po wakacjach we Wloszech dwa lata temu, gdy jeszcze nie zwracalam uwagi na to czy jestem jakkolwiek opalona. juz nie mam sily z tym walczyc. cala zime pilinguje i w ogole a z ramion praktycznie nie chce mi zejsc opalenizna.. z nog nawet zeszla, twarz i dekolt bialy, bo o to dbam od dawien dawna, a ramiona..

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dzięki za info! Za Iwostinem na pewno się rozejrzę, ale minimum SPF30 Czuję, że tyle potrzebuję

Saya wowww... ten niebieski i rzeczywiście ładnie wyglądają minerałki na powiekach Wezmę sobie ten, który znalazłam na allegro

Klariss też od jakiegoś czasu się szykuję na ten krem z Pharmaceris, ale póki co muszę przystopować, bo jeszcze czekam na 2 inne wybielające Zastanawiałam się też nad zestawem z Flos-Lek, White & Beauty - krem nawilżający i tonik...

I znowu wydatki
niestety :p niedawno skonczyl mi sie podklad mineralny, zobaczylam cudowny odcien rozu edm i zachcialam kolejnego pedzelka.. i 90 zlotych poszlo...

poza tym dziewczyny slyszalyscie o filtrze biodermy 100? ktoregos razu jak przegladalam biochemie to sie na cos takiego natknelam.. chcialabym sie na tym wszystkim znac ale filtrowanie chyba mi nie wychodzi. ehhh..
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 15:53   #2266
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Słyszałam o 100 ale nie używałam, dla mnie ideałem jest krem pielęgnacyjny z wysokim filtrem , staosowanie samych filtrów nie psrawdziło się
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 16:27   #2267
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
tez uzywam tego filtra tyle ze do twarzy.. i jestem tak sobie zadowolona. musze obejrzec sie za avenkami masz ciemniejsza twarz, a ja ramiona.. tak mnie to denerwuje pamiatka po wakacjach we Wloszech dwa lata temu, gdy jeszcze nie zwracalam uwagi na to czy jestem jakkolwiek opalona. juz nie mam sily z tym walczyc. cala zime pilinguje i w ogole a z ramion praktycznie nie chce mi zejsc opalenizna.. z nog nawet zeszla, twarz i dekolt bialy, bo o to dbam od dawien dawna, a ramiona..
Ooj, może spróbuj właśnie wybielić? Ja używam tego Lirene, bo mam strasznie wrażliwą twarz na filtry i piecze mnie twarz. Koszmar. Używałam Vichy,La roche posay i zawsze miałam uczucie, że mi "płoną" policzka..(nie wiem czemu o_O ) i ten Lirene się sprawdził(na woodstocku,w ciągłym słońcu )
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 17:10   #2268
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Woda sodowa, a mint'em oprószasz całą twarz czy raczej miejscowo jak korektor? ;>
Nakladam cieniutenka warstewke na same policzki i na skrzydelka nosa, bo tam wlasnie tego potrzebuje. Na pojedyncze wypryski tez mozna nakladac, tylko ze ja akurat pryszczy juz dluuuugo nie mialam, wiec nic ci na ten temat nie powiem. Najlepiej przeczytaj sobie watek o EDM, tam pamietam, ze ktos kiedys pisal, ze mint na niego w malej ilosci nie dziala a w duzej robi Czesia. Zawsze mozesz sobie zamowic sampelka
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 17:49   #2269
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Ooj, może spróbuj właśnie wybielić? Ja używam tego Lirene, bo mam strasznie wrażliwą twarz na filtry i piecze mnie twarz. Koszmar. Używałam Vichy,La roche posay i zawsze miałam uczucie, że mi "płoną" policzka..(nie wiem czemu o_O ) i ten Lirene się sprawdził(na woodstocku,w ciągłym słońcu )
no wlasnie nie wiem jak ja tu jeszcze moge to wybielic na pewno wiem, ze gdy zacznie sie noszenie bluzek z krotkimi rekawami i promyki slonca beda muskac skore, na ramiona bede kladla 50+ nie chce powtorki z rozrywki i zeby znow mi to nie chcialo zejsc..

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Słyszałam o 100 ale nie używałam, dla mnie ideałem jest krem pielęgnacyjny z wysokim filtrem , staosowanie samych filtrów nie psrawdziło się
tzn. opalilas sie czy ci nie sluzyly ?
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!

Edytowane przez OwocowaLandrynaax3
Czas edycji: 2010-01-20 o 17:53
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 18:47   #2270
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie wiem jak ja tu jeszcze moge to wybielic na pewno wiem, ze gdy zacznie sie noszenie bluzek z krotkimi rekawami i promyki slonca beda muskac skore, na ramiona bede kladla 50+ nie chce powtorki z rozrywki i zeby znow mi to nie chcialo zejsc..
Ja mam jeszcze taki problem, że mam uczulenie na słońce i muszę zakrywać ramiona..choćbym używała filtr 200+, to i tak jestem..obsypana. Ble

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-01-20 o 18:48
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 19:09   #2271
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
OK, poszłam za radą Lemirki i znalazłam piękny odcień niebieskiego, ale czy te mineralne jakoś nie blakną? Bo mam głupie wrażenie, że skoro takie delikatne i mineralne, to nie osiągnę "dramatycznego" efektu i że tylko w pudełeczku takie są wow

W ogóle pragnę Was poinformować, że na allegro pojawił się korektor z Maybelline w musie, ale tylko w odcieniach 02 i 04

EDIT: Przypomniało mi się, że miałam zapytać o filtry... Szukam czegoś dobrego na twarz i ciało - trzeba się przygotować na atak wiosennego słońca, tym bardziej, że mam jakieś uczulenie na słońce i gdy tylko posiedzę troszkę na promieniach, momentalnie dostaję czerwonej, swędzącej wysypki na rękach, nogach itp... !
Mam na oku propozycje Pharmaceris (Screen Sensilium), Biodermy (Photoderm AKN MAT SPF40) i Avene ten z pompką... ale to wszystko do twarzy. A ciało?
nie blakna przynajmniej nie moje.. mam jeden taki intensywny fiolet z drobinkami, zawsze trzyma sie hohoho czasu
a co do filtrow, nie mam duzego obezmania, ale do tej pory stosowalam lirene 50+ na twarz i cialo, ale ze jest dosc tlusty przezucilam sie na iwostin solecrin 50+ i jestem baardzo zadowolona. Nie tlusci, nie bieli a podobno chroni bardzo dobrze (ale o tym przekonam sie w lato...). Na cialo dalej lirene, bo jest najtanszy z tych lepszych filtrow

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
poza tym dziewczyny slyszalyscie o filtrze biodermy 100? ktoregos razu jak przegladalam biochemie to sie na cos takiego natknelam.. chcialabym sie na tym wszystkim znac ale filtrowanie chyba mi nie wychodzi. ehhh..
Yy a nie wycofali juz takich oznaczeń? Czytałam, że teraz najwyższe filtry maja 50+, a te ktore maja w oznaczeniach 80, 100 itd to są po prostu stare, dlatego warto spojrzeć na date ważności... a co do filtrow biodermy, raczej niesłyszałam pozytywnych opinii..

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze taki problem, że mam uczulenie na słońce i muszę zakrywać ramiona..choćbym używała filtr 200+, to i tak jestem..obsypana. Ble
Ojj.. to niefajnie masz a myslas o wizycie u dermatologa? Moja znajoma też miała uczulenie na slonce, robily jej sie takie dziwne brzydkie plamy na ciele, dostała jakis kremik i teraz normalnie lata po sloneczku tylko podobno troche to kosztuje, a w lato musi smarowac sie codziennie...
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 19:13   #2272
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Yy a nie wycofali juz takich oznaczeń? Czytałam, że teraz najwyższe filtry maja 50+, a te ktore maja w oznaczeniach 80, 100 itd to są po prostu stare, dlatego warto spojrzeć na date ważności... a co do filtrow biodermy, raczej niesłyszałam pozytywnych opinii..
nie wiem, nie znam sie na tym zbytnio i dzieki za podpowiedz, bioderma odpada, bede przeszukiwac avenki
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 19:29   #2273
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja od tygodnia stosuję biodermę 50+ i jak na razie jestem naprawdę zadowolona, jeszcze żaden filtr nie wchłaniał mi się tak ładnie mimo przepisowej ilości
ale fakt, ściąga cerę i nieco podsusza ale za to nie zauważyłam zapchania a u mnie to niemal natychmiast widać
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 20:02   #2274
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Ojj.. to niefajnie masz a myslas o wizycie u dermatologa? Moja znajoma też miała uczulenie na slonce, robily jej sie takie dziwne brzydkie plamy na ciele, dostała jakis kremik i teraz normalnie lata po sloneczku tylko podobno troche to kosztuje, a w lato musi smarowac sie codziennie...

No właśnie muszę iść.. ale przed tym kase nazbierać
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 20:15   #2275
Sangadin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam,
od dłuższego czasu podczytuję wątek, ale dotąd nie miałam nic do
dodania. Teraz chciałam zapytać właśnie o filtry, widząc, że dyskusja
zachaczyła o ten temat. Obecnie używam fair & lovely - rozjaśnienia
nie zauważyłam(troszkę mnie zawiódł), aczkolwiek stosuję go nadal. Sprawia, że buźka jest niesamowicie gładka i przyjemnie matowa. Na opakowaniu pisze coś o ochronie przeciwsłonecznej, ale jak to rzeczywiście jest, nie wiem. Niedługo kończę tubkę... i pytanie, co teraz? Myślałam o avonowskim https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...osc-natury.htm Ale czy filtr jest wystarczający? No i ciekawi mnie, jak Wy używacie: krem + osobno filtr czy krem z filtrem?
Pozdrawiam serdecznie!
P.S.
Na lato czeka Babydream 50.
__________________

Sangadin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 21:39   #2276
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Sangadin Pokaż wiadomość
Witam,
od dłuższego czasu podczytuję wątek, ale dotąd nie miałam nic do
dodania. Teraz chciałam zapytać właśnie o filtry, widząc, że dyskusja
zachaczyła o ten temat. Obecnie używam fair & lovely - rozjaśnienia
nie zauważyłam(troszkę mnie zawiódł), aczkolwiek stosuję go nadal. Sprawia, że buźka jest niesamowicie gładka i przyjemnie matowa. Na opakowaniu pisze coś o ochronie przeciwsłonecznej, ale jak to rzeczywiście jest, nie wiem. Niedługo kończę tubkę... i pytanie, co teraz? Myślałam o avonowskim https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...osc-natury.htm Ale czy filtr jest wystarczający? No i ciekawi mnie, jak Wy używacie: krem + osobno filtr czy krem z filtrem?
Pozdrawiam serdecznie!
P.S.
Na lato czeka Babydream 50.
Ja nigdy nie uzywam filtrow ponizej faktora 50 rano uzywam samego filtra.. gdzies na wizazu czytalam (ale moge sie mylic), ze filtry najlepiej nakladac na 'naga' twarz, bo krem to dodatkowa tlusta warstwa czy cos. a jezeli nakladasz krem to trzeba poczekac odpowiednio dlugo, by sie dobrze wchonal, potem filtr itd. ale w tym temacie znawczynia nie jestem, wiec poczekajmy na opinie innych dziewczyn (badz filtromaniaczek)
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 23:11   #2277
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Oj, ja Biodermy będę bronić Od kilku lat używam Biodermy SPF 40 (ma wysoki UVA) i jestem bardzo zadowolona: jest lekki, nietłusty, niezapycha i jest w opakowaniu 400 ml. Jedynym minusem jest alkohol w składzie, ale dokucza tylko naprawdę gorącym latem.
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 09:47   #2278
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dobra, czas zacząć się udzielać
Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
I dzisiaj przyszedł mi kryolan ultrafoundation odcień tv weiss... on .. jest... biały! ah jak sie wymalowałam to nie mogłam uwierzyć przesyłam zdjęcie
Kolor piękny, fakt A jak właściwości? Jesteś zadowolona? Głównie chodzi mi o trwałość i lekkie matowienie (nie musi być super mocne, od tego mam krem ). Poza tym sprawdziłam recenzje w KWC i podobno z kryciem jest tak średnio, a akurat potrzebuję czegoś mocniejszego (zdjęcia )...

A tak btw to wybaczcie brak zdjęć i swatchy, ale olimpiada z historii mnie prześladuje...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 11:04   #2279
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Powaliło mnie. Jakich wy wysokich filtrów używacie! Po prostu gleba. Mój to był chyba 45 czy 50 najwyższy…
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
http://www.everydayminerals.com/store/makeup/concealers/color-correctors/conceal-mint-color-corrector.html. Na poczatku ciezko jest go nalozyc bez efektu marsjanina, ale po dojsciu do wprawy to
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość

Dziękuję za radę. Wprawdzie najpierw chciałam wypróbować tę rozjaśniającą maseczkę z ogórka, ale będę pamiętać.
Mogłabyś mi tylko powiedzieć, w jakich drogeriach można dostać to mazidło? Byłabym wdzięczna.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Zawsze mozesz sprobowac z szamponetka

Co do szamponetki może masz racje, ale najpierw sie pobawię AP hehehe
Layane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 11:21   #2280
Eithene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 42
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a co sądzicie o tych kremach ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...ebarwienia.htm

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ia-i-piegi.htm

( a na Perfecte zaczynam zbierać )
Eithene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.