"walczymy o nasze marzenia..." część 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 08:41   #31
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

JESTEM WSCIEKLA ZLA I TYLE !@nie ma jeszcze dzis 37dc

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

ale jak to mozliwe ze nie bylo ani jednej krechy.....szok.....jutro z rana napewno zrobie drugi polski
ale dzis az mi sie te testy po nocach snily
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 08:45   #32
szarlot27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 368
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
Jaki to syropik ?

również jestem ciekawa

Uciekam lulu, dobrej nocki
mucosolvan tż pił .Syrop pije się od początku cyklu do owulacji.chodzi o to żeby syrop rozrzedzał nasienie, jeśli jest zbyt gęste. a te syropy wpływają ogólnie na rozrzedzenie śluzu. ale nie wiem czy ten syrop mógł pomóc zaledwie po kilku dniach.??przecież proces spermatogenezy trwa 3 miesiące.Nie wiem ??
Mój mąż jak pił, tylko pytał się czy czasem jemu to nie zaszkodzi.

Ale dziewczyny zróbcie badanie nasienia i jeżeli macie problem z jego upłynnieniem (zbyt wolno lub wcale się nie upłynnia) to myślę że warto spróbować.ale jeśli nasienie ok a w czym innym problem to szkoda kasy.U nas wszystko inne było w porządku, zostało tylko nasienie.
szarlot27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 08:45   #33
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

a wiesz jaka byla instrukcja??zeby nachylic test na dol i sikac na jego koncowke przez 10 sekund to ja sie gimnastykowalam ale szybciej skonczylam sikac i moze przez to hehehehehehheheheheehhehe heheheheale jaja
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 08:47   #34
szarlot27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 368
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
JESTEM WSCIEKLA ZLA I TYLE !@nie ma jeszcze dzis 37dc

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

ale jak to mozliwe ze nie bylo ani jednej krechy.....szok.....jutro z rana napewno zrobie drugi polski
ale dzis az mi sie te testy po nocach snily
nie musisz czekać do rana , w tym dniu cyklu stężenie hcg jest na pewno już na tyle wysokie, że możesz z moczu z każdej pory dnia. U mnie 1 dzień po terminem @ wyszły 2 kreski, a test robiłam przed południem i juz z kolejnego moczu (nie porannego).

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez szarlot27 Pokaż wiadomość
nie musisz czekać do rana , w tym dniu cyklu stężenie hcg jest na pewno już na tyle wysokie, że możesz z moczu z każdej pory dnia. U mnie 1 dzień po terminem @ wyszły 2 kreski, a test robiłam przed południem i juz z kolejnego moczu (nie porannego).
trzymam kciuki a jak się czujesz
szarlot27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 09:00   #35
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

zla jestem wstalam specjalnie rano i tyle a ten badziew nawet jednej nie pokazal wredota nie przylazi jajniki bola
juz mialam mysli ze moze przez to bola ze mialam cykl bezowulacyjny...mozliwe to??albo pco
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 09:05   #36
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
zla jestem wstalam specjalnie rano i tyle a ten badziew nawet jednej nie pokazal wredota nie przylazi jajniki bola
juz mialam mysli ze moze przez to bola ze mialam cykl bezowulacyjny...mozliwe to??albo pco
Sama sie czasem zastanawiam czy mnie jajniki bola bo mam cykle bezowu czy co... ale ginka powiedziala mi ze to pewnie przez to ze mam tak dlugie cykle i miesiaczka chciala przyjsc a nie mogła i tyle, nie wiem co o tym myslec... póki co mam brac przez 2miesiace luteine i isc później na kontrole... zobaczymy co z tego wyniknie
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 09:09   #37
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

aaaaa pochrzanione to wszystko .dm znac dziewczynki jak zrobie test czy pozytywny czy negatywny chce miec juz z tym spokoj
ide sie pakowac papapa
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 10:05   #38
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Dziewczyny wyć mi się chce ,choć to może być dobry znak zwiastujący @.
Do czego to doszło,zeby musiec na @ czekać.Jeszcze nie mam okresu a we wtorek na laparo do szpitala.Zaczynam się denerwować.Wczoraj wysiedziałam się w wannie z ciepłą wodą,bo wyczytałam na necie że moze przyspieszyć @ i nic.

Znacie jakieś sposoby na wywołanie tej małpy?
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 10:09   #39
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Dziewczyny wyć mi się chce ,choć to może być dobry znak zwiastujący @.
Do czego to doszło,zeby musiec na @ czekać.Jeszcze nie mam okresu a we wtorek na laparo do szpitala.Zaczynam się denerwować.Wczoraj wysiedziałam się w wannie z ciepłą wodą,bo wyczytałam na necie że moze przyspieszyć @ i nic.

Znacie jakieś sposoby na wywołanie tej małpy?
Niestety nie znam żadnych sposobów
mi w poprzednim cyklu pomógł gorący prysznic ale w tym nie bardzo i musiałam się wspomóc luteiną...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 10:23   #40
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

ja tez nie wiem co zrobic zeby przyspieszyc ta wredote jak ma przyjsc niech przylazi a nie sie czai franca jedna
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 10:29   #41
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

No właśnie nie mam luteiny,a jest ona chyba na receptę więc nie dam rady jej kupić Chyba mnie tu trafi. Tak naprawde powinnam miec @ w sobote,ale ostatnio miałam takie krótkie cykle,że według średniej powinna byc wczoraj,a tu wygląda na to,że przyjdzie normalnie.To ja nie wiem co ja zrobię? Brzuch mnie boli od poniedziałku
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 10:40   #42
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

hi


Dziewczyny dzięki za pocieszki. Już mi tochę lepiej. Dzisiaj robię drugie podejście do monitoringu. Mam wizytę na 16 i już zwolniłam się i wychodzę o 15, zeby spokojnie dojechać.

Koona moim zdaniem to była wczesna owulka, a rezultat moze być zaskakujacy. Ja jestem dzieckiem z 9dc. Mama mi mówiła, że myśleli, że jeszcze mają czas do owu a tu bach i pojawiła się mała wpadka czyli JA

Cora kiedyś wywoływałam @ naparem z kwiatów czarnej malwy. Myślę, że można to bez problemu dostać w zielarskim czy w aptece. Tylko to mają być kwiaty, nie liście. Zaparza się to jak zioła i pije. Możesz sobie dużo tego naparzyć i popijać w ciągu dnia. Trzymam z całych sił kciuki za laparo!!! Będzie wszystko dobrze. Buziak

Malinko trzymam kciuki, bo coś czuję że tym razem zdasz ten test

dzisiaj zapomniałam śniadania do pracy i mój kochany mężulek mi je przywiózł i na pożegnanie umyślnie i z premedytacją namiętnie się całowaliśmy u mnie pod firmą a co niech widzą te wszystkie ciołki (czytaj. współpracownicy) jakie ciacho jest MOJE!!! Wogóle ostatnio wstąpił w nas taki ogień, że niemalże nie mogę się na niczym skupić bo myślę o NIM i o tym co bym mu zrobiła
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 11:42   #43
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
hi

Cora kiedyś wywoływałam @ naparem z kwiatów czarnej malwy. Myślę, że można to bez problemu dostać w zielarskim czy w aptece. Tylko to mają być kwiaty, nie liście. Zaparza się to jak zioła i pije. Możesz sobie dużo tego naparzyć i popijać w ciągu dnia. Trzymam z całych sił kciuki za laparo!!! Będzie wszystko dobrze. Buziak

dzisiaj zapomniałam śniadania do pracy i mój kochany mężulek mi je przywiózł i na pożegnanie umyślnie i z premedytacją namiętnie się całowaliśmy u mnie pod firmą a co niech widzą te wszystkie ciołki (czytaj. współpracownicy) jakie ciacho jest MOJE!!! Wogóle ostatnio wstąpił w nas taki ogień, że niemalże nie mogę się na niczym skupić bo myślę o NIM i o tym co bym mu zrobiła
Dzięki Pacierpku!Zaraz lece do apteki i popytam czy w ogóle mają,a jak nie będzie to pośle mojego tżeta do zielarskiego.A co do ognia to kochana cieszcie sie tym stanem,wiosna idzie i może co nam przyniesie
coralady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 12:22   #44
szarlot27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 368
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
hi


Dziewczyny dzięki za pocieszki. Już mi tochę lepiej. Dzisiaj robię drugie podejście do monitoringu. Mam wizytę na 16 i już zwolniłam się i wychodzę o 15, zeby spokojnie dojechać.

Koona moim zdaniem to była wczesna owulka, a rezultat moze być zaskakujacy. Ja jestem dzieckiem z 9dc. Mama mi mówiła, że myśleli, że jeszcze mają czas do owu a tu bach i pojawiła się mała wpadka czyli JA

Cora kiedyś wywoływałam @ naparem z kwiatów czarnej malwy. Myślę, że można to bez problemu dostać w zielarskim czy w aptece. Tylko to mają być kwiaty, nie liście. Zaparza się to jak zioła i pije. Możesz sobie dużo tego naparzyć i popijać w ciągu dnia. Trzymam z całych sił kciuki za laparo!!! Będzie wszystko dobrze. Buziak

Malinko trzymam kciuki, bo coś czuję że tym razem zdasz ten test

dzisiaj zapomniałam śniadania do pracy i mój kochany mężulek mi je przywiózł i na pożegnanie umyślnie i z premedytacją namiętnie się całowaliśmy u mnie pod firmą a co niech widzą te wszystkie ciołki (czytaj. współpracownicy) jakie ciacho jest MOJE!!! Wogóle ostatnio wstąpił w nas taki ogień, że niemalże nie mogę się na niczym skupić bo myślę o NIM i o tym co bym mu zrobiła
super NAMIĘTNOŚĆ górą!!!!!!!
tak trzymać.
a ja sobie siedzę w domu, byłam trochę na spacerze.
na mdłości odkryłam patent w postaci herbatki miętowej. wypijam ją i tak po pół godziny jest lepiej. mam nadzieję, że ten sposób będzie długo działał bo mdłości są okropne. wykańczają.....
szarlot27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 13:33   #45
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Ja ide na wizyte prosze o kciuki...
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 13:41   #46
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez szarlot27 Pokaż wiadomość
super NAMIĘTNOŚĆ górą!!!!!!!
tak trzymać.
a ja sobie siedzę w domu, byłam trochę na spacerze.
na mdłości odkryłam patent w postaci herbatki miętowej. wypijam ją i tak po pół godziny jest lepiej. mam nadzieję, że ten sposób będzie długo działał bo mdłości są okropne. wykańczają.....

za cudowne działanie herbaty mietowej

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Ja ide na wizyte prosze o kciuki...





__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 15:03   #47
magdulec
Zadomowienie
 
Avatar magdulec
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubelski
Wiadomości: 1 301
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
hi


Dziewczyny dzięki za pocieszki. Już mi tochę lepiej. Dzisiaj robię drugie podejście do monitoringu. Mam wizytę na 16 i już zwolniłam się i wychodzę o 15, zeby spokojnie dojechać.

Koona moim zdaniem to była wczesna owulka, a rezultat moze być zaskakujacy. Ja jestem dzieckiem z 9dc. Mama mi mówiła, że myśleli, że jeszcze mają czas do owu a tu bach i pojawiła się mała wpadka czyli JA

Cora kiedyś wywoływałam @ naparem z kwiatów czarnej malwy. Myślę, że można to bez problemu dostać w zielarskim czy w aptece. Tylko to mają być kwiaty, nie liście. Zaparza się to jak zioła i pije. Możesz sobie dużo tego naparzyć i popijać w ciągu dnia. Trzymam z całych sił kciuki za laparo!!! Będzie wszystko dobrze. Buziak

Malinko trzymam kciuki, bo coś czuję że tym razem zdasz ten test

dzisiaj zapomniałam śniadania do pracy i mój kochany mężulek mi je przywiózł i na pożegnanie umyślnie i z premedytacją namiętnie się całowaliśmy u mnie pod firmą a co niech widzą te wszystkie ciołki (czytaj. współpracownicy) jakie ciacho jest MOJE!!! Wogóle ostatnio wstąpił w nas taki ogień, że niemalże nie mogę się na niczym skupić bo myślę o NIM i o tym co bym mu zrobiła
to super ze taka namietnosc miedzy wami jest a inni niech zazdroszcza jak nie moga lub nie maja z kim
Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Ja ide na wizyte prosze o kciuki...


malami witaj

malinka za te II krechy!!!
magdulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 16:04   #48
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

heja

Wróciłam z monitoringu. Nie ma, nie było i nie będzie żadnej owulacji Ale powiem Wam, że się cieszę Tamta wiadomość że był może była owu wybiła mnie z rytmu i trochę zgłupiałam. Teraz wiem już jasno i wyraźnie, że nie ma co czekać na gwiazdkę z nieba tylko trzeba brać się ostro do roboty i robić badania do ivf. Lubię wiedzieć na czym stoję, a teraz sytuacja jest jasna i klarowna. Działamy swoje

karolcia kciuki za wizytę
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 16:19   #49
DAnia
Zadomowienie
 
Avatar DAnia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 687
GG do DAnia
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

To i ja melduję się w nowej części - witajcie
Ależ to szybko zleciało

Ja zrobiłam sobie małą przerwę od neta, miałam też mały urlop - do wczoraj

Pacierpq Kochana, może to faktycznie lepiej, ze wiesz, na czym stoisz i możesz konkretnie planować, co dalej Wiesz, że mocno Ci kibicuję

Azakowana bardzo proszę o zmianę na liście - ost. @ 02.04.

Lecę doczytać końcówkę poprzedniej części, bo chyba nie jestem na bieżąco
DAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 16:45   #50
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

A ja dopiero wstalam spalam od 12.00.....wypilam wszystkie napoje w domu...czyzby kolejny objaw??ja w dzien juz daaaawno nie zasnelam..

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
heja

Wróciłam z monitoringu. Nie ma, nie było i nie będzie żadnej owulacji Ale powiem Wam, że się cieszę Tamta wiadomość że był może była owu wybiła mnie z rytmu i trochę zgłupiałam. Teraz wiem już jasno i wyraźnie, że nie ma co czekać na gwiazdkę z nieba tylko trzeba brać się ostro do roboty i robić badania do ivf. Lubię wiedzieć na czym stoję, a teraz sytuacja jest jasna i klarowna. Działamy swoje

karolcia kciuki za wizytę
pacierpku dzieki powiem Ci ze cie podziwiam i trzymam za ciebie kciuki jestes bardzo silna kobieta i ci tego zazdroszczesuuuper ze dzialacie swoje nie dajecie sie wszystkim i wszytskiemu

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

dziewczynki ide wezme kapiel goraca moze przyspiesze @jak ma przyjsc wkoncu nie dlugo bedzie maz zastanawiam sie czy jest sens teraz na wieczor kupowac test jak tyle razy sikalam i wogole juz woda sikam.ale jak n8ie ciaza to zle ze mna ......nie wiem co zrobic...

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

AHA!DZIEKI WSZYSTKIM ZA KCIUKI !!!BARDZO BYM SIE CIESZYLA normalnie nie wiem co bym wam napisala z radosci jakby byly 2 krechy ok ide sie kapac
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:03   #51
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
A ja dopiero wstalam spalam od 12.00.....wypilam wszystkie napoje w domu...czyzby kolejny objaw??ja w dzien juz daaaawno nie zasnelam..

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------



pacierpku dzieki powiem Ci ze cie podziwiam i trzymam za ciebie kciuki jestes bardzo silna kobieta i ci tego zazdroszczesuuuper ze dzialacie swoje nie dajecie sie wszystkim i wszytskiemu

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

dziewczynki ide wezme kapiel goraca moze przyspiesze @jak ma przyjsc wkoncu nie dlugo bedzie maz zastanawiam sie czy jest sens teraz na wieczor kupowac test jak tyle razy sikalam i wogole juz woda sikam.ale jak n8ie ciaza to zle ze mna ......nie wiem co zrobic...

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

AHA!DZIEKI WSZYSTKIM ZA KCIUKI !!!BARDZO BYM SIE CIESZYLA normalnie nie wiem co bym wam napisala z radosci jakby byly 2 krechy ok ide sie kapac
Spokojnie możesz robić po południu - ja jeden robiłam w rano a drugi dla pewności po południu - na obydwu były tak samo mocne kreski
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:08   #52
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

a mozna kolo 20?napewno wynik bedzie mniej wiargodny....
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:13   #53
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
a mozna kolo 20?napewno wynik bedzie mniej wiargodny....
Wynik nie bedzie mniej wiarygodny test można wykonać o dowolnej porze dnia jeśli jestes juz po terminie spodziewanej @- a jesteś
więc czekamy na te twoje IIkrechy
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:23   #54
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez coralady Pokaż wiadomość
Dziewczyny wyć mi się chce ,choć to może być dobry znak zwiastujący @.
Do czego to doszło,zeby musiec na @ czekać.Jeszcze nie mam okresu a we wtorek na laparo do szpitala.Zaczynam się denerwować.Wczoraj wysiedziałam się w wannie z ciepłą wodą,bo wyczytałam na necie że moze przyspieszyć @ i nic.

Znacie jakieś sposoby na wywołanie tej małpy?
Ja zawsze piłam czerwone winko które przyśpieszało

Właśnie wróciłam z ziółkami i do domku i zaraz będzie mieszanko................ ....powiedzcie czy TŻ tez ma je pić czy tylko ja hmmm ?
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:26   #55
Zafrine
Raczkowanie
 
Avatar Zafrine
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 77
GG do Zafrine
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

I ja sie melduje w nowej czesci, oby była dla nas szczesliwa
Zafrine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:41   #56
Koona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
hi


Dziewczyny dzięki za pocieszki. Już mi tochę lepiej. Dzisiaj robię drugie podejście do monitoringu. Mam wizytę na 16 i już zwolniłam się i wychodzę o 15, zeby spokojnie dojechać.

Koona moim zdaniem to była wczesna owulka, a rezultat moze być zaskakujacy. Ja jestem dzieckiem z 9dc. Mama mi mówiła, że myśleli, że jeszcze mają czas do owu a tu bach i pojawiła się mała wpadka czyli JA

dzisiaj zapomniałam śniadania do pracy i mój kochany mężulek mi je przywiózł i na pożegnanie umyślnie i z premedytacją namiętnie się całowaliśmy u mnie pod firmą a co niech widzą te wszystkie ciołki (czytaj. współpracownicy) jakie ciacho jest MOJE!!! Wogóle ostatnio wstąpił w nas taki ogień, że niemalże nie mogę się na niczym skupić bo myślę o NIM i o tym co bym mu zrobiła
Pacierpku koniecznie zamelduj się co lekarz powiedział! Może ten Wasz ogień zwiastuje dobre wiadomości? Fajnie zajść w ciążę z namiętności niż wyliczania dni płodnych ;D
Dzięki za pocieszające słowa
__________________
Koona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:42   #57
iwa.4
Raczkowanie
 
Avatar iwa.4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 95
GG do iwa.4
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

cześć Wam
jestem tu nowa, choć na forum od dłuższego czasu
próbowałyście castagnusa? my przez prawie 2 lata najpierw na luziku sie kochaliśmy, chcieliśmy od razu maleństwa. Po pół roku zaczęłam z testami owu , temperaturą i śluzem- przez 8 mies wpadałam już w paranoje. W necie gdzies wyczytałam o castagnusie i zakupiłam na 3 mies jednoczesnie zaczęłam badania w Poradni Leczenia Niepłodności. Moja gin stwierdzila, ze pecherzyki nie pekają. Załamka. Po hormonach czekało mnie baranie drożności, nie poszłam w 1 mies, bo nie wstrzeliłam sie w dzien - odpuścilismy na mies staranie, ja nic juz nie kontrolowałam. Praca, przygotowania do świat, mnóstwo obowiazków i ... nie dostałam okresu
zrobiłam test 32 dnia i wyszła blada kreseczka
w Poradni potwierdzili i to piąty tydzień

ziółka w moim przypadku w trzecim cyklu zdziałały cud

brałam : castagnus 2 tab rano, 1 folik, 2 magnez + b, i do owulacji 2 tab wiesiołka
przez miesiac popijałam ziółka ojca Grzegorza nr 3

jesteśmy z mężem pewni, że castagnus zmobilizował moje jajniki, obudził je, bo juz w 1 mies brania czułam jak pracują
a wczesniej sobie spały i jajeczko nie dojrzewało

Edytowane przez iwa.4
Czas edycji: 2010-04-08 o 20:33
iwa.4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:50   #58
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
Ja zawsze piłam czerwone winko które przyśpieszało

Właśnie wróciłam z ziółkami i do domku i zaraz będzie mieszanko................ ....powiedzcie czy TŻ tez ma je pić czy tylko ja hmmm ?
Razem z tż bo poprawiają też jakość nasienia

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Jak ja bym się winka napiła
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:04   #59
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Uwaga! W związku z szybkim rozwojem naszego wątku, a co za tym idzie z dużą liczbą postów, proszę o pisanie do mnie na priv wiadomości dotyczącej zmiany danych, rotacji na liście oraz chęci zapisania się na nasz wątek.
Pozdrawiam azakowana


Niech wiosenny dobry duszek zafasolkuje każdej brzuszek

Na liście mamy 30 staraczek:

Equita - (Maja, 29 lat, Austria) staranka zawieszone
kaaamila1 - (Kamila, 21 lat, Pomorskie) staranka zawieszone
basiawlg - (Basia, 25 lat, Rzeszów) staranka zawieszone
ankamb - (Anka, 26 lat, Londyn) staranka zawieszone
moonia26 - (Monika, 26 lat, Kraków) staranka zawieszone
Cosmaaaaaaa - (Paula, 20 lat, Leverkusen) staranka zawieszone
giova13 - (Asia, 26 lat, Anglia) staranka zawieszone
Justine1988
- (Justyna, 21 lat,Koszalin) staranka zawieszone
paulinaizabela - (Paulina,25 lat, Irlandia) staranka zawieszone
Nadiazloto1 - (Agata, 27 lat, Zielona Góra) staranka zawieszone




Malami82 - (Agnieszka, 28 lat, Lubuskie) cykl 14, last @ 07,02
Justynka88w - ( Justyna, 28 lat, Kielce - UK) cykl 1, last @ ...
Bella7 - (Ania, 21lat, łódzkie)cykl 1, last @ 10,02
Juska602 - (Marysia, 27 lat, ... ) cykl 7, last @ 17,02
Kobra913 - (Agnieszka, 23 lata, Szczecin) cykl 12, last @ 17,02
Szarlot27 - (Dorota, 29 lat) cykl 8, last @ 24,02
Melabn - (Malwina, 25 lat, dolnośląskie) cykl 1, last @ 27.02
Baby29 - (Edyta,29 lat,Radom) cykl 17, last @ 03,03
Malinka123108 -(Marlena, 21 lat, Lublin) cykl 5, last @ 03,03
Tacca - (Maryla, 29 lat) cykl 20, last @ 06,03
Gusia1983 - (Iga, 26 lat, łódzkie) cykl 18, last @ 07,03
Ziobra - (Agata, 27 lat, lubelskie) cykl 15, last @ 10,03
Irmusia81 - ( Aneta, 28 lat, Kraków) cykl 11, last @ 11,03
Cherubinka
-(Aga,27 lat, Podlasie) cykl 17, last @ 13,03
Coralady
- (Nela,28 lat,Małopolska) cykl 17, last @ 13,03
Nina_k - ( Maria, 30 lat, Centrum) cykl 14, last @ 14,03
KALWI23 - (Magda, 25 lat, Cieszyn) cykl 3, last @ 14,03
Ewakol - (Ewa, 22 lata, Poznań) cykl 6, last @ 18,03
Azakowana - (Agnieszka, 28 lat, Gorlice)cykl 27, last @ 19,03
Edzia - (Edyta, 31 lat, Roma) cykl 19, last @ 19,03
Scio - (Paulina, 23 lata, Góry Świętokrzyskie) cykl 8, last @ 19,03
Koona - (Kinga, 27 lat, Warszawa) cykl 17, last @ 24.03
Sanderinka - ( Sandra, 20 lat, mazowieckie) cykl 15, last @ 25,03
Magdulec - (Magda, 28 lat, Lubelskie) cykl 14, last @ 26,023
Pacierp - (Marta, 26 lat, Wrocław) cykl 14, last @ 28,03
Pamela86 - (Pamela, 23 lata, Śląsk) cykl 4, last @ 02,04
Achaia - ( Dorota, 29 lat , Łódź ) cykl 12, last @ 02,04
DAnia - (Ania, 33 lata, dolnośląskie) cykl 4(12), last @ 02.04
Zafrine - (Dorota, 23 lata, pomorskie) cykl 27, last @ 05,04
Sylfiaaa - (Sylwia, 25 lat, Kielce) cykl 6, last @ 07,04






Więc teraz serca mam dwa (II kreseczki)

Mamy 19 zafasolkowanych:



mikaaa84 (Mika, 24lata) gratulujemy! dwie kreseczki w 8 cyklu
asienka240 (Asia,21lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 13 cyklu
yolanda9 - (Jola, 28 lat) - gratulujemy! dwie kreseczki w 12 cyklu
ałła -(Paulina, lat 28, warmińsko-mazurskie) - gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu
hanjah - (Hania, 26 lat, UK) - gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu
marrticzka - (Marta, lat 28, warmia-mazury) - gratulujemy! dwie kreseczki w 5 cyklu (t.p.-30.06.2010 lub 01.07.2010)
mlmFM -(Sandra,24 lata, Warszawa) - gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
agravka -(Kasia,24 lata) - gratulujemy! dwie kreseczki w 1 cyklu
karolcia228 - (Karolina, 23 lat, Świnoujście) - gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu (t.p.- 28.07.2010)
hexa84 - (Ania, 25 lat) gratulujemy! dwie kreseczki w 6 cyklu (t.p.- 8.07.2010)
ola_k11 - (Ola, 25 lat, Legionowo k/Warszawy) gratulujemy! dwie kreseczki w 10 cyklu,
slicznosc - (Ilona, 21 lat, mazowieckie)gratulujemy! dwie kreseczki w 2 cyklu
hd2005 - (Hania, 32)gratulujemy! dwie kreseczki w 38 cyklu (t.p-3 sierpnia 2010)
starapanna
- (Ania, 29 lat, Koszalin) gratulujemy! dwie kreseczki w 3 cyklu (t.p. - 4 wrzesień 2010)
Dra - (Daria, 23 lata, Wlkp.) gratulujemy! dwie kreseczki w 20 cyklu (t.p. - 17 września 2010)
karo08 - (Karolina, 25 lat, Kraków) gratulujemy! dwie kreseczki w 4 cyklu (t.p. - 30 września 2010)
Maggie1983 -(Magda, 26 lat, łódzkie) gratulujemy! dwie kreseczki w 8 cyklu (t.p. - 4 październik 2010)
Lisica1 -(Marta, 25 lat, Lubuskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 19 cyklu (t.p. - 10 październik 2010)
Kalex -
( Kamila, 26 lat, Kielce) gratulujemy! dwie kreseczki w 4 cyklu (t.p. - 22 październik 2010)
Kotek81 - (Karina, 28 lat, świętokrzyskie) gratulujemy! dwie kreseczki w 10 cyklu (t.p. - 22 listopad 2010)







Na liście występuje kolor biały:

dra - Aniołek[*]
PatkaM84- Aniołki dwa [*] [*]
Nika1980 - Aniołek [*]
agagmm23 - Aniołek [*]
gooha3 - Aniołek [*]
Malga19 - Aniołki dwa [*] [*]
celka2000 - Aniołek [*]
ankamb - Aniołek [*]
pomarnczka - Aniołek [*]
NPerelka1987 - Aniołek [*]
nayhde - Aniołek[*]
ola_k11 - Aniołek [*]
karolcia228 - Aniołek [*]
sylfiaaa - Aniołek [*]
DAnia - Aniołek [*]
serduszkowata - Aniołek [*]
Pamela86 - Aniołek [*]
bella7 - Aniołek [*]
evelina.00 - Aniołek [*]
justynka88w - Aniołek [*]

Justynka88w, Bella7, Juska602, Kobra913 - a u Was co się dzieje?
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 19:45   #60
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: "walczymy o nasze marzenia..." część 2

Cytat:
Napisane przez iwa.4 Pokaż wiadomość
cześć Wam
jestem tu nowa, choć na forum od dłuższego czasu
próbowałyście castagnusa? my przez prawie 2 lata najpierw na luziku sie kochaliśmy, chcieliśmy od razu maleństwa. Po pół roku zaczęłam z testami owu , temperaturą i śluzem- przez 8 mies wpadałam już w paranoje. W necie gdzies wyczytałam o castagnusie i zakupiłam na 3 mies jednoczesnie zaczęłam badania w Poradni Leczenia Niepłodności. Moja gin stwierdzila, ze pecherzyki nie pekają. Załamka. Po hormonach czekało mnie baranie drożności, nie poszłam w 1 mies, bo nie wstrzeliłam sie w dzien - odpuścilismy na mies staranie, ja nic juz nie kontrolowałam. Praca, przygotowania do świat, mnóstwo obowiazków i ... nie dostałam okresu
zrobiłam test 32 dnia i wyszła blada kreseczka
w Poradni potwierdzili i to piąty miesiąc

ziółka w moim przypadku w trzecim cyklu zdziałały cud

brałam : castagnus 2 tab rano, 1 folik, 2 magnez + b, i do owulacji 2 tab wiesiołka
przez miesiac popijałam ziółka ojca Grzegorza nr 3

jesteśmy z mężem pewni, że castagnus zmobilizował moje jajniki, obudził je, bo juz w 1 mies brania czułam jak pracują
a wczesniej sobie spały i jajeczko nie dojrzewało
Gratuluję ale chyba 5 tydzień a nie miesiąc

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

A ja mam ostatnio straszny smak na lody
Już 3 zjadłam w tym tygodniu...
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.