"Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Styczeń-Luty2011-cz.2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 14:36   #61
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

O widze, ze znow polowa z was dzisiaj ma kiepski humor...to tak jak u mnie-ja juz nie wiem co mi jest normalnie...rano dol, pomimo tego, ze specjalnie czytalam sobie "Wrozke"[wiem, ze glupie ale mi poprawia humor] i odkrylam, ze sa fajne testy fotelikow samochodowych w 'Mamo, to ja'. Ogolnie podoba mi sie ta gazeta-nie ma tyle reklam co "M jak mama", dosc duzo przydatnych informacji i niska cena(1zl).

Co do wczorajszej akcji zwiadowczej w sklepach dzieciecych- wybralismy sobie wozek i bedziemy go zamawiac we wrzesniu [co prawda moj maz juz go chcial kupowac-ale ja jeszcze uwazam, ze troche za wczesnie]:
http://www.patiimaks.pl/Product.aspx...FQYf3wod_X8LNg

Nie dosc, ze jest leciutki-mozna prowadzic go jedna reka, a ja spokojnie go moge podniesc, to jeszcze b. dobrze sie sklada i bez problemu miesci sie w naszym samochodzie. No i sa pomaranczowe-co jest chyba jednym z glownyvh atutow
Wiem, ze to jest zaden z tych ktore upatrzylam na all., ale w tym sklepie z tych moich "upatrzonych" byl tylko jeden-Jedo Fyn. Nie podpasowal nam od razu, bo zdecydowanie za ciezki.

No i wybralismy tez lozeczko:
http://www.ceneo.pl/368050?gclid=CNy...FQYf3wod_X8LNg
ale je chcemy zamowic w pazdzierniku dopiero.

Okazalo sie rowniez, ze moja tesciowa dostala pake ubranek dla dzieci - wiekszosc rozowiutkich-trudno najwyzej mlody bedzie w rozowym chodzic

No - a ja czekam teraz na wyplate-wtedy dokupie sobie reszte rzeczy dla mlodego. Zostana mi wtedy jeszcze jakies kosmetyki, laktator[ale to zamierzam po porodzie], pieluszki,no i nie wiem co jeszcze
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:41   #62
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez weraa11 Pokaż wiadomość
Tak Wam zazdroszcze ze juz znacie plec...ja mam nadzieje ze za jakies 1,5tyg. tez juz cos zauwaze oby chlopiec

A ja dzis wstalam lewa noga...obudzilam sie o 11:30 i jestem tak zla ze nie wiem...jak mozna tyle spac kolejny caly dzien do dupy mam juz i tak mi oto cale wakacje przelatuja bo od 10 wrzesnia praktyki najbardziej to mnie w niedziele wkurza kosciol zawsze chodzilam co tydzien...a teraz to juz nie pamietam kiedy bylam...BO spie do 11:30 a u mnie ostatnia Msza we wakacje jest wlasnie o tej godzinie...a potem o 18:30 (normalnie jak na jakiejs wsi) a ja wieczorem nienawidze chodzic do kosciola...wrrr bez sensu to wszystko....dzis wszystko jst glupie... Mam tylko nadzieje ze nie pokloce sie z nikim przet ten moj totalny brak humoru
A ja Ci troszkę zazdroszczę bo chętnie bym sobie pospała a o 6tej juz mnie burczenie brzucha budzi

Ja też zaczęłam dostawać jakiś syfków Co zdąże coś zagoić to nowe wyskoczy
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:15   #63
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

mi już na szczęście nic nie wyskakuje...nawet gin ostatnio stwierdził, ze wyglądam kwitnąco

Od rana przeglądam na all parowary i chyba się skuszę - tylko nie wiem jak męża przekonam do zdrowszego odżywiania, bo on kocha wszystko co smażone, a mięso, ryby i warzywa podobno smakują z parowara inaczej...ma któraś z Was może??

U nas ciągle pada - mam nadzieję, że mecz nie zostanie dziś odwołany i Falubaz da radę
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:38   #64
Supernovaja
Raczkowanie
 
Avatar Supernovaja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 369
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

magdaka fajny ten wózek

dziewczyny a propos wysypek pryszczy itp, ja dostałam uczulenia, od zeszłego poniedziałku z nim walczę i już dałam za wygraną, pije dalej wapno i łykam tabletki odczulające, fatalnie po prostu gdyby to miało wpływać na to że urodzę dziewczynkę i ładną w dodatku, to moje dziecko byłoby najpiekniejszym dzieckiem świata

kinga ja mam parowar, ale z żadka używam, mieso i ryby faktycznie wychodzi inne w smaku...takie...no ciut mdłe bym powiedziała, nasączone wodą, nie bardzo chce mi sie kombinowac przy tym parowarze, stad może też taki efekt ja mam taki na trzy dzielony i zawsze cały obiad w nim robiłam, tzn. ryż na sam dół, potem miecho i potem na samą górę warzywa, dawno nie robiłam i jakoś tak bez entuzjazmu teraz podchodzę dzisiaj usmażyłam racuchy z jabłkami, towarzysto pojadło i śpi
Supernovaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 16:05   #65
Justyna M
Rozeznanie
 
Avatar Justyna M
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 502
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

magdaka13 wózek faktycznie jest świetny ,sami go obcykaliśmy i wersja stelaż pomarańczowy i czarny materiał super się prezentuje .Nam co prawda przypadł do gustu ABC 3 TEC ,ale są bardzo podobne .Gondola jest w nim super , ale spacerówka już nie bardzo . Mamy na oku jeszcze Austin http://www.bobowozki.com.pl/product_...9&%3CosCsid%3E

i tu cena jest dużo niższa (mam na myśli pełny zestaw z fotelikiem i adapterem) Wczoraj widziałam go na żywo i jest o wiele bardziej zgrabniejszy niż na fotkach a do tego rączka przekłada się na obie strony .
__________________
Dominik 20.01.2006
Karolinka 11.02.2011

Galeria pazurkowa
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 16:58   #66
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaa! ale jestem złaaaaaaaaaaaaaaaaa

licytowałam spodnie i było do końca 10sekund...i jakaś baba mi wylicytowała o 1zł więcej! ... a nie zdążyłam podbić. Normalnie...WRRRRRRRR!!!! !!!!!!!!!!
a mnie się udało kombinezon za ok 15 zeta z przesyłka, stan idealny;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:02   #67
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
wysypało mnie wszedzie twarz, szyja, dekolt, plecy... wszedzie syfy i nic z nimi nie moge zrobic chyba bede musiała sie wybrac do dermatologa... babcia wczoraj mi mówi że dziewczynka bedzie bo przy chłopcu kobieta jest ładna...
ja jestem b ładna, a jest dziewczynka;-)
włosy ekstra, cera super, tylko brzuch -piłeczka.
Syfki miałam, ale w najbardziej burzliwym I trymestrze

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaka13 Pokaż wiadomość
O widze, ze znow polowa z was dzisiaj ma kiepski humor...to tak jak u mnie-ja juz nie wiem co mi jest normalnie...rano dol, pomimo tego, ze specjalnie czytalam sobie "Wrozke"[wiem, ze glupie ale mi poprawia humor] i odkrylam, ze sa fajne testy fotelikow samochodowych w 'Mamo, to ja'. Ogolnie podoba mi sie ta gazeta-nie ma tyle reklam co "M jak mama", dosc duzo przydatnych informacji i niska cena(1zl).

Co do wczorajszej akcji zwiadowczej w sklepach dzieciecych- wybralismy sobie wozek i bedziemy go zamawiac we wrzesniu [co prawda moj maz juz go chcial kupowac-ale ja jeszcze uwazam, ze troche za wczesnie]:
http://www.patiimaks.pl/Product.aspx...FQYf3wod_X8LNg

Nie dosc, ze jest leciutki-mozna prowadzic go jedna reka, a ja spokojnie go moge podniesc, to jeszcze b. dobrze sie sklada i bez problemu miesci sie w naszym samochodzie. No i sa pomaranczowe-co jest chyba jednym z glownyvh atutow
Wiem, ze to jest zaden z tych ktore upatrzylam na all., ale w tym sklepie z tych moich "upatrzonych" byl tylko jeden-Jedo Fyn. Nie podpasowal nam od razu, bo zdecydowanie za ciezki.

No i wybralismy tez lozeczko:
http://www.ceneo.pl/368050?gclid=CNy...FQYf3wod_X8LNg
ale je chcemy zamowic w pazdzierniku dopiero.

Okazalo sie rowniez, ze moja tesciowa dostala pake ubranek dla dzieci - wiekszosc rozowiutkich-trudno najwyzej mlody bedzie w rozowym chodzic

No - a ja czekam teraz na wyplate-wtedy dokupie sobie reszte rzeczy dla mlodego. Zostana mi wtedy jeszcze jakies kosmetyki, laktator[ale to zamierzam po porodzie], pieluszki,no i nie wiem co jeszcze
wystaw na alle będziesz miec na błekitne.
Ja będę mieć dziewczynkę, trochę różu-owszem, sama lubię pudrowy i fuksję, ale cała dziewczynka na różowo-NEVER

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Supernovaja Pokaż wiadomość
magdaka fajny ten wózek

dziewczyny a propos wysypek pryszczy itp, ja dostałam uczulenia, od zeszłego poniedziałku z nim walczę i już dałam za wygraną, pije dalej wapno i łykam tabletki odczulające, fatalnie po prostu gdyby to miało wpływać na to że urodzę dziewczynkę i ładną w dodatku, to moje dziecko byłoby najpiekniejszym dzieckiem świata

kinga ja mam parowar, ale z żadka używam, mieso i ryby faktycznie wychodzi inne w smaku...takie...no ciut mdłe bym powiedziała, nasączone wodą, nie bardzo chce mi sie kombinowac przy tym parowarze, stad może też taki efekt ja mam taki na trzy dzielony i zawsze cały obiad w nim robiłam, tzn. ryż na sam dół, potem miecho i potem na samą górę warzywa, dawno nie robiłam i jakoś tak bez entuzjazmu teraz podchodzę dzisiaj usmażyłam racuchy z jabłkami, towarzysto pojadło i śpi
ja też zdecydowana na ABC Design, ale Condor, szczerze mówiąc nie widzę różnicy z tą mambą...
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 17:03   #68
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
ja też już chodzę do pracy, strasznie ciężko mi się wstaje, ale dzień mija szybko i zawsze są wokół mnie ludzie, mogę sobie pogadac, a w domu już zaczynało mi się nudzic...


poka, poka jejku, jak ja uwielbiam oglądac ciuszki dla dzieciaczków czasem wchodzę na all i oglądam zestawy używane dla dzieci...albo na stronkę next


śliczności


ja lubię w sobotę sobie popracowac, szczególnie jak Tż w pracy, to wtedy mnie nosi, bo mam dużo czasu i mogę dużo zrobic...


ja placki uwielbiam z sosem czosnkowym albo z jogurtem bałkańskim i świeżo zmielonym pieprzem


ja poczekam aż będą przeceny, no chyba , że w lumpku jakiś fajny trafię...

A dzisiaj byłam z mężem na giełdzie (gdzie można starocie kupic też) i kupiłam świecznik i puzderko na biżu takie metalowe, stare (a może srebrne), zaraz idę czyścic, będzie do nowego mieszkania - ale się cieszę
Poproszę mężulka, żeby popstrykał fotki najfajniejszych ciuszków i wstawię - obiecuję

Cytat:
Napisane przez agape Pokaż wiadomość
wysypało mnie wszedzie twarz, szyja, dekolt, plecy... wszedzie syfy i nic z nimi nie moge zrobic chyba bede musiała sie wybrac do dermatologa... babcia wczoraj mi mówi że dziewczynka bedzie bo przy chłopcu kobieta jest ładna...
Witaj w klubie! Ja od początku walczę z pryszczami na brodzie. Trudno to nawet nazwać pryszczami - to są wielkie krosty podskórne, boloące bardzo. Ogółem to nie mam ich dużo, ale jak zniknie jedna, to druga wychodzi.

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
mi już na szczęście nic nie wyskakuje...nawet gin ostatnio stwierdził, ze wyglądam kwitnąco

Od rana przeglądam na all parowary i chyba się skuszę - tylko nie wiem jak męża przekonam do zdrowszego odżywiania, bo on kocha wszystko co smażone, a mięso, ryby i warzywa podobno smakują z parowara inaczej...ma któraś z Was może??

U nas ciągle pada - mam nadzieję, że mecz nie zostanie dziś odwołany i Falubaz da radę
Meczyki niestety wszystkie odwołane, bo Grand Prix przełożyli na dziś...ech.
Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
ja jestem b ładna, a jest dziewczynka;-)
włosy ekstra, cera super, tylko brzuch -piłeczka.
Syfki miałam, ale w najbardziej burzliwym I trymestrze
Czyli nie ma zasady, że syfki są na dziewuszkę.

Mi każdy mówi, że nic się nie zmieniłam - poza piłeczką - brzuszkiem
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:20   #69
mysiopez
Zadomowienie
 
Avatar mysiopez
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 249
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość

Czyli nie ma zasady, że syfki są na dziewuszkę.

Mi każdy mówi, że nic się nie zmieniłam - poza piłeczką - brzuszkiem
Ja mam pełno wągrów na brodzie. Kiedyś działał na mnie taki kosmetyk.. kurde zapomniałam jak się nazywa.. A teraz kompletnie nic nie działa!
A tu chłopiec w brzuchu.. więc gdzie ta idelna cera?

Mnie już w kregosłupie wygięło mam wrażenie, że jestem o dużo niższa i ogrągła .... a na wadze mi pół kg przybyło od początku ciązy.
__________________
Synuś jest już z Nami!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e66lgchoj.png
mysiopez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:27   #70
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

a tak poza tym skąd ludzie wzięli przesąd o płci-cerze? szczególnie teraz dalej tak gadają? Brrrr
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:28   #71
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez cytrynka3002 Pokaż wiadomość
Meczyki niestety wszystkie odwołane, bo Grand Prix przełożyli na dziś...ech.
no właśnie niedawno z mężem to odkryliśmy rozsiedliśmy się na kanapie z kawką, przygotowani na mecz, a tu brat dzwoni, że przecież odwołano już wczoraj, nie ma to jak spóźniony zapłon
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 17:30   #72
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Moje zakupki z wczoraj i przedwczoraj. Sorka, na szybko robiłam. Moja duma to kombinezon na polarku, ciepły, na zimę - za 20zł na lumpku. W koszyku mam czapeczki i skarpetki jakby co . A bojóweczki jeszcze nie przeschły i mają plamki mokre. Tu macie przemieszane - ze sklepów i lumpków ciuszki: bodziaki, śpiochy, dresiki, kaftanik, ręcznik z kapturkiem - chyba tyle. Też tak macie, że choć szafy już zapełnione, to nadal wydaje się, że za mało tych ciuszków??
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png

Edytowane przez cytrynka3002
Czas edycji: 2010-08-29 o 17:32
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:36   #73
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

dziewczyny, a te kombinezony to jaki rozmiar macie?? 62?
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:39   #74
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a te kombinezony to jaki rozmiar macie?? 62?
No mój na 62 jest, następny, który chcę kupić to już na 68 będzie. Myślę, że jeden mniejszy styknie, w większym zawsze można rękawki podwinąć, a z za małym nic nie wymyślisz.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:42   #75
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

cytrynka jadę do Ciebie i ci skradnę chyba to wszystko albo pokaż mi lumpek gdzie mogę dostać taki cudny kombinezonik i śpioszki i w ogóle. Rany, ale ciepłe kolory i słodkie . Ale kombinezon mnie rozwalił...ja nie zasnę!! .
może byś mi upatrzyła jakiś kombinezonik kiedyś i wysłała . Zachoruję, a becik też z lumpka?!


Taką mialam chęć na chipsy cebulkowe, TŻ oczywiście popędził do sklepu biedny, zjadłam połowę paczki...ale 1/2 tego co zjadłam wylądowała w WC bo jakoś...tak mi niefajnie się zrobiło na żołądku - za bardzo był jakoś obciążony (w sumie ostatnimi laty jadłam same takie lekkie rzeczy). Ech!

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

jutro chyba ubiorę tarczę na brzuch (co by znów nie dostać z koszyka-bo już 2x mnie baby tak pięknie "przywitały" ) i idę na 9 do lumpa walczyć o ciuszki;
tylko chyba za wiele nie zwalczę bo nie mam za dużo kasy ale coś zawsze uskrobię. Może będą już jakieś kombinezoniki
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:49   #76
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
cytrynka jadę do Ciebie i ci skradnę chyba to wszystko albo pokaż mi lumpek gdzie mogę dostać taki cudny kombinezonik i śpioszki i w ogóle. Rany, ale ciepłe kolory i słodkie . Ale kombinezon mnie rozwalił...ja nie zasnę!! .
może byś mi upatrzyła jakiś kombinezonik kiedyś i wysłała . Zachoruję, a becik też z lumpka?!


Taką mialam chęć na chipsy cebulkowe, TŻ oczywiście popędził do sklepu biedny, zjadłam połowę paczki...ale 1/2 tego co zjadłam wylądowała w WC bo jakoś...tak mi niefajnie się zrobiło na żołądku - za bardzo był jakoś obciążony (w sumie ostatnimi laty jadłam same takie lekkie rzeczy). Ech!

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

jutro chyba ubiorę tarczę na brzuch (co by znów nie dostać z koszyka-bo już 2x mnie baby tak pięknie "przywitały" ) i idę na 9 do lumpa walczyć o ciuszki;
tylko chyba za wiele nie zwalczę bo nie mam za dużo kasy ale coś zawsze uskrobię. Może będą już jakieś kombinezoniki
No ten kombinezonik fuksem upatrzył mąż na lumpie. Nie ma sprawy - jak znajdę coś podobnego - biorę dla Ciebie. Rożek jest ze sklepu, ale w promocji był. A ręcznik w Netto za 24zł - ale przepłaciłam, bo w realu takie same za 15 są .


Ja mykam na kolację, miłego wieczorku Kochane!

Dam znać jutro po wizycie - już się nie mogę doczekać - oby ustawił się dobrze maluszek.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:50   #77
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

a kamizelka kuloodporna? ;-) baby siatomioty w lumpku?

Ja mam na 65 cm, jakoś tak inaczej.

Potem marzec i już lżejsze rzeczy, potem opchnie się na alle
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:57   #78
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
a kamizelka kuloodporna? ;-) baby siatomioty w lumpku?

Ja mam na 65 cm, jakoś tak inaczej.

Potem marzec i już lżejsze rzeczy, potem opchnie się na alle
65? dziwny rozmiar

W sumie uważam że 62 to ok będzie na nasze maluchy.

Taa...siatomioty latają na miotłach jeszcze. Normalnie czasem mnie szlag trafia jak wpadnie takich ze 30 ... +40młodych i depczą... nawet nie patrzą na innych. A ciężarne jakie są teraz też TYGRYSIE. Normalnie pazurem po ręku przejadą...i zabiorą śpioszka spod ręki albo spodnie.

Cytrynka no no okazja goni okazję, ja modlę się o jutrzejszy kombinezonik chociaż mamy spytam czy w tym jej lumpku mają jakieś - to wtedy Ciebie męczyć nie będę .

Ja zauważyłam że ostatnio co pójdę do lumpa to dla siebie nic nie biorę...zupełnie tylko lecę na półki dla malca i spadam. A ja potem będę świecić gołym tyłkiem .
TŻ tylko patrzy z niepokojem że już drugi karton zapełniam i pyta czy to wystarczy...a ja mówię że kupuję tak do 6m-cy - bo znając życie nie będę miała czasu latać po sklepach czy coś. To się uspokoił.
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:07   #79
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

ja tez wpadłam w szł dziecięcych zakupów, a dodam, ze ciuchy dla siebie... zawsze i dużo

Kupiłam super sweterek dla siebie , dla równowagi w H&M, długi, milutki, pudroworóżowy za 39, z miejscem na brzuch
http://shop.hm.com/de/shoppingwindow...ALL&shoptype=S

jakbyscie byly zainteresowane

Jutro znowu do lumpka;-)

chyba bana zrobię na kasę, w koncu remont trzeba skończyć...
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 18:08   #80
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

ja mam ciuszki niektóre na 2 latka już a moja mama wczoraj powiedziała mi, że w tygodniu tata, pracujący w firmie odzieżowej, przyniósł 2 koszule w kratę na 140 cm i powiedział jej, że kupił dla wnuka, bo mu się spodobały...140 cm przecież to na 6-7 letnie dziecko
__________________

Edytowane przez kma1982
Czas edycji: 2010-08-29 o 18:09
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:24   #81
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

to widze że dziadek szaleje

u mnie może przewiną się 3 ciuszki na rok-półtora, jakbym miała zbierać na odległe czasy to bym cały pokój pewnie zapełniła
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:25   #82
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
to widze że dziadek szaleje

u mnie może przewiną się 3 ciuszki na rok-półtora, jakbym miała zbierać na odległe czasy to bym cały pokój pewnie zapełniła
jak mi się coś trafi- biorę
Siostra dostała od teścia ze stanów kilkanaście zestawów na 6 mies-2 letnie dziecko. Bo mu się właśnie spodobały al była wyprzedaż;-)

w H&M
są śliczne rózowe dresiki i szare welurowe za 19.90 zł, ale nie mogę znaleźć na stronce fotki
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431

Edytowane przez muron
Czas edycji: 2010-08-29 o 18:35
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:31   #83
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Kurcze, upatrzyłam sobie na all 2 wózki, używane ale w stanie idealnym, dosyc tanie i w dodatku z Zielonej Góry, a mój Tż upiera się, że jeszcze za wcześnie i że pewnie jeszcze znajdę dużo innych, które mi się spodobają Grrrr, będę zaraz się wściekac na niego...może jak się rozpłaczę to ustąpi
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:39   #84
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
Kurcze, upatrzyłam sobie na all 2 wózki, używane ale w stanie idealnym, dosyc tanie i w dodatku z Zielonej Góry, a mój Tż upiera się, że jeszcze za wcześnie i że pewnie jeszcze znajdę dużo innych, które mi się spodobają Grrrr, będę zaraz się wściekac na niego...może jak się rozpłaczę to ustąpi
a moj powiedział to jedz i obejrzyj, on akurat teraz tak pracuje, ze się nie da;-(
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:43   #85
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

no nieeeee......tyle do Was napisalam i mi sie znowu wszystko usunelo
ale juz nie jstem zla bo mi sie troche od "rana" humor poprawil
Wiem ze pisalam cos o syfkach...ze u mnie na poczatku byla masakra a teraz juz jest coraz lepiej...Uzylam raz masc Benzacne...nie wiem czy mozna stosowac w ciazy... ale ja juz musialam bo az mnie twarz bolala od tych pryszczy (takie bolace ;/)

Widzialam gazetke promocyjna z Auchan i od 1 wrzesnia sa taniutkie ubranka dzieciece i chyba tez promocja na proszek dla dzieci i pieluchy jest.

A dzisiaj tak lezalam sobie z TŻem i mnie tak wzruszyl ze nie wiem...(bo pamietacie ze u nas to dziecko bylo strasznie nie chciane z jego strony na poczatku...) i lezymy tak w ciszy a on nagle polozyl reke na moim brzuchu i mowi "Ciekawe co tam u niego teraz slychac...i czy spi sobie czy macha do nas" ciesze sie ze w koncu sie przekonal ze to dziecko to nie koniec swiata..

Dziewczyny sliczne ciuszki kupujecie jak ja sie dowiem jaka to plec to jak rusze do sklepow to nikt mnie nie powstrzyma
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:54   #86
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Witam!Kiepska pogoda dzisiaj....od południa boli mnie głowa i cały dzień czułam takie napięcie w dole brzucha....takie ciagniecie....Tez tak macie????
Bylam w kosciele ale w polowie Mszy musiałam wyjsc jakos duszno mi sie strasznie zrobiło...Potem obiadek u dziadkow, odwiedzinki u babci i jakos dzionek zlecial teraz odpoczywamy;-)

Dzizi gratuluje synka. Tez chciałabym juz wiedziec kogo nosze pod serduszkiem, aczkolwiek coraz bardziej mi wszystko jedno , liczy sie dla mnie tylko to by było zdrowe..

Cytrynka mocno 3mam kciuki za wizyte by maleństwo pokazało co ma miedzy nóżkami...od razu daj znać jestem strasznie ciekawa kto zamieszka w tym pokoiku safari

Życzę miłego wieczorku...i mam goraca prosbe....przypomnijcie mi w ktorym tygodniu Wy pozanałyscie płec???w czwartek mam wizyte nie wiem czy z usg ale chce miejwiecej sie nastawic na kiedy moge sie spodziewac takiej informacji
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:55   #87
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Wera to faktycznie postęp super że TŻ już jakoś się zbliża do malucha.


Mój wczoraj też mnie rozczulił, bo tak kilka dni nie rozmawialiśmy na temat malucha ani nic i on położył się na brzuchu koło mnie... i położył głowę najpierw na brzuch i mówi żeby być cicho słucha słucha i mówi że chyba śpi. I potem zaczął lekko pukać palcem do niego i cmokać w brzuch .
Rozbroił mnie bo taką miał minę że nic mu maluch nie odpowiada... .
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:56   #88
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Witam!Kiepska pogoda dzisiaj....od południa boli mnie głowa i cały dzień czułam takie napięcie w dole brzucha....takie ciagniecie....Tez tak macie????
Bylam w kosciele ale w polowie Mszy musiałam wyjsc jakos duszno mi sie strasznie zrobiło...Potem obiadek u dziadkow, odwiedzinki u babci i jakos dzionek zlecial teraz odpoczywamy;-)

Dzizi gratuluje synka. Tez chciałabym juz wiedziec kogo nosze pod serduszkiem, aczkolwiek coraz bardziej mi wszystko jedno , liczy sie dla mnie tylko to by było zdrowe..

Cytrynka mocno 3mam kciuki za wizyte by maleństwo pokazało co ma miedzy nóżkami...od razu daj znać jestem strasznie ciekawa kto zamieszka w tym pokoiku safari

Życzę miłego wieczorku...i mam goraca prosbe....przypomnijcie mi w ktorym tygodniu Wy pozanałyscie płec???w czwartek mam wizyte nie wiem czy z usg ale chce miejwiecej sie nastawic na kiedy moge sie spodziewac takiej informacji
ja w 22 tyg, w 19 nie było widać, ale tylko dlatego, że dziecko tak się ułozyło
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:57   #89
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Justine u mnie był równo 14 tydzień (dzidzi się rozkraczyło i wypięło jak tutaj u jednej z wizażanek co wstawiała fotkę )....ale czy poznałam płeć to się okaże pewnie jeszcze. Chociaż już każdy na brzuszek woła "Grześ"
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:58   #90
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: "Czuje że żyje urosnę wam prędko..."-Bejbiki Stycznie-Luty2011-cz.2

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
Kurcze, upatrzyłam sobie na all 2 wózki, używane ale w stanie idealnym, dosyc tanie i w dodatku z Zielonej Góry, a mój Tż upiera się, że jeszcze za wcześnie i że pewnie jeszcze znajdę dużo innych, które mi się spodobają Grrrr, będę zaraz się wściekac na niego...może jak się rozpłaczę to ustąpi
Hehe jakbym czytała o moim...mój mąż tez cały czas upiera się, że jeszcze jest czas, że za wcześnie na zakupy...a jak bym juz z wózkiem wyskoczyła uuuuu...to by mi dał
__________________

Nasze marzenie się spełniło JESTEŚMY RODZICAMI

24.02.2011 r.
dzień narodzin naszej córeczki

Nadia:
http://www.suwaczek.pl/cache/7ac096c94e.png
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.